נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 13:03

Laskin כתב:צילום, אפקטים, עריכה, סיום... לא הוליוודים במיוחד :)
העניין הוא שבהוליווד יש "הכל מהכל", אז תמיד אפשר לתת דוגמאות לסרט פה ושם שיש לו אווירה "שונה", אבל הכוונה נראה לי ברורה.

מה? הסרט נראה נפלא, אמנם הוא לא סרט פעולה בתקציב של סרט מארבל ממוצע, אבל הוא נראה טוב, האפקטים עשויים טוב, המחלקות השונות ברכבת עשויות היטיב. אין שום דבר שמשדר לא אמריקאי בסרט, רמת ההפקה היא עניין של כסף, לא עניין לא אמריקאי. כשתראה סרט אסיאתי אמיתי אתה תראה הבדלים תהומיים. הבמאי הוא אולי קוריאני, אבל הסרט הוא לא סרט קוריאני, הוא סרט אמריקאי לכל דבר החל מהשפה בה הוא בחר להתנהל וכלה במראה הכללי שלו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2014, 23:04

אני לא ידעתי מה זה הסרט הזה, ולא ביררתי עליו כלום לפני שהתחלתי לצפות בו, ומיד הרגשתי שהוא "שונה". עד שדיברו על זה כאן לא ידעתי מה הסיפור שלו.
וזה לא הסרט הקוריאני/אסייתי הראשון שמנסה להיות הוליוודי (וזה בהחלט מה שעשו כאן). אני דווקא רואה די הרבה סרטים מהמזרח שהם כאלו (יחסית לישראלי הממוצע... 4-6 סרטים בשנה זה לא "הרבה" באמת).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 אוגוסט 2014, 17:06

Laskin כתב:אני לא ידעתי מה זה הסרט הזה, ולא ביררתי עליו כלום לפני שהתחלתי לצפות בו, ומיד הרגשתי שהוא "שונה". עד שדיברו על זה כאן לא ידעתי מה הסיפור שלו.
וזה לא הסרט הקוריאני/אסייתי הראשון שמנסה להיות הוליוודי (וזה בהחלט מה שעשו כאן). אני דווקא רואה די הרבה סרטים מהמזרח שהם כאלו (יחסית לישראלי הממוצע... 4-6 סרטים בשנה זה לא "הרבה" באמת).

ידעתי שהוא קוראני, אבל אישית לא הרגשתי כך. אני לא מומחה בשום דבר שקשור לקולנוע הקוראני, אבל כמי שצורך כל הזמן קולנוע אמריקאי הוא הרגיש לי כעוד סרט אמריקאי מצויין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 11 אוגוסט 2014, 21:29

אני אתן דוגמא אחת:
מפעם לפעם כשהיה איזה רגע מתח או משהו אחר, עשו זום במהירות יחסית גבוהה לפנים של השחקן. זה משהו שלא יוצא לראות הרבה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 אוגוסט 2014, 10:06

Laskin כתב:אני לא ידעתי מה זה הסרט הזה, ולא ביררתי עליו כלום לפני שהתחלתי לצפות בו, ומיד הרגשתי שהוא "שונה". עד שדיברו על זה כאן לא ידעתי מה הסיפור שלו.

זה לדעתי התלבושות. גם לי קשה להצביע על משהו מדויק, אבל אם יש משהו שגרם לי לשים לב לזה שלא מדובר בסרט אמריקאי אז זה זה. סרטי מד"ב לא אמריקאים נוטים בדרך כלל להשקיע בתלבושות ואיפור מופרכים בגזרת מחלקת התפאורה (אפשר לראות את זה עוד מאז האלמנט החמישי) בעוד אצל האמריקאים ההגזמה הזו שמורה בעיקר למחזות זמר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 אוגוסט 2014, 00:38

שומרי הגלקסיה סרט נחמד אם אתה בן 13. כמו מן סטארוורס הומוריסטי, רק עם הומור של כיתה ז׳.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2014, 11:49

סיימתי לצפות בעונה השנייה של Orphan black, איזה טוויסט נחמד לסיום עשו :), ממש עושה חשק לעונה השלישית.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 אוגוסט 2014, 15:46

ראיתי את שומרי הגלקסיה, אכן סרט מצויין, הרגיש לי לפעמים כמו heavy metal (המגאזין והסרט, שעשו עליו פארודיה בסאותפארק בפרק הזה עם הצ'יזינג) עם הסאונדטראק המצוין.

עכשיו שמרוואל לקחו את הסרטים שלהם ליקום "המורחב" ולקנה מידה קוסמי, יש לי הרגשה שהנוקמים 3 הולך להיות קרוסאובר עם שומרי הגלקסיה. סיפור שאפשר להתבסס עליו בסרט יכול להיות "מלחמת הקרי-סקרול". הנוקמים כיכבו שם במקור, רק לזרוק את תאנוס והשומרים בפנים והכל מסודר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 אוגוסט 2014, 17:24

MGS FREAK כתב:ראיתי את שומרי הגלקסיה, אכן סרט מצויין, הרגיש לי לפעמים כמו heavy metal (המגאזין והסרט, שעשו עליו פארודיה בסאותפארק בפרק הזה עם הצ'יזינג) עם הסאונדטראק המצוין.

עכשיו שמרוואל לקחו את הסרטים שלהם ליקום "המורחב" ולקנה מידה קוסמי, יש לי הרגשה שהנוקמים 3 הולך להיות קרוסאובר עם שומרי הגלקסיה. סיפור שאפשר להתבסס עליו בסרט יכול להיות "מלחמת הקרי-סקרול". הנוקמים כיכבו שם במקור, רק לזרוק את תאנוס והשומרים בפנים והכל מסודר.

ת'אנוס הוא המקשר, בסוף הם צריכים להציב את הנוקמים מולו כאשר הוא מחזיק את כל 7 האבנים, עד היום חשפו שתיים - אחד בטסרקט לאורך שלושה סרטים והשנייה עכשיו בשומרי הגלקסיה. אבל אל תצפה לראות את פיטר וחבורותו עם קשר כלשהו לנוקמים, רק תא'נוס שגם יופיע בנוקמים 2 בצורה יותר רצינית.

אני מניח שבנוקמים 5 הוא יהיה הרע שיתמודד מולם :).
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 אוגוסט 2014, 18:54

Death_119 כתב:ת'אנוס הוא המקשר, בסוף הם צריכים להציב את הנוקמים מולו כאשר הוא מחזיק את כל 7 האבנים, עד היום חשפו שתיים - אחד בטסרקט לאורך שלושה סרטים והשנייה עכשיו בשומרי הגלקסיה. אבל אל תצפה לראות את פיטר וחבורותו עם קשר כלשהו לנוקמים, רק תא'נוס שגם יופיע בנוקמים 2 בצורה יותר רצינית.

אני מניח שבנוקמים 5 הוא יהיה הרע שיתמודד מולם :).

כמה תיקונים: לפחות ביקום הקולנועי(לפי שומרי הגלקסיה) , יש 6 אבנים (ושים לב שקראו להם סטונס, לא גמס).
וחשפו שלוש- השתיים שציינת והאית'ר מת'ור 2.
ככה שאבן אחת בשלב 1, 2 בשלב 2... רואה לאן זה הולך ?

אני לא רואה אותו משפיע ישירות על הנוקמים 2, אם בכלל, אבל בקצב הזה די בטוח שהוא יהיה הנבל ב-3.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 25 אוגוסט 2014, 12:03

רואה בינתיים Arrow, סדרה מעולה שמציגה את סיפורו המעניין על החץ הירוק מדיסי בסגנון מודרני, גם עם דמויות שמקורן מבאטמן כמו
ספויילר: הצג
פיירפליי
.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 אוגוסט 2014, 17:45

MGS FREAK כתב:
כמה תיקונים: לפחות ביקום הקולנועי(לפי שומרי הגלקסיה) , יש 6 אבנים (ושים לב שקראו להם סטונס, לא גמס).
וחשפו שלוש- השתיים שציינת והאית'ר מת'ור 2.
ככה שאבן אחת בשלב 1, 2 בשלב 2... רואה לאן זה הולך ?

אני לא רואה אותו משפיע ישירות על הנוקמים 2, אם בכלל, אבל בקצב הזה די בטוח שהוא יהיה הנבל ב-3.

יש 6, טעות שלי ואתה כמובן צודק. סתם זרקתי 5 בקטע שהם ימרחו את זה :).
תמונה

אני באמת צריך לקרוא את הספר המדובר, אני רואה שאפילו Death שם :D. משעשע ששם ניק פיורי הוא עדיין לבן. חבל שאין את גלקטיקוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוגוסט 2014, 20:12

צפיתי בחודש האחרון (~בערך~) בכל משחקי הכס בפעם הראשונה. משחק מצויין של רוב הצוות. הפקה ברמה מהגבוהות ביותר בכל האספקטים (וככל הנראה מהיקרות בהיסטוריה של הטלוויזיה לפרק - סתם הערכה). עלילה? נחמדה. את רוב הטוויסטים בעלילה חזיתי מראש. הפרקים מכילים לא מעט קטעים ''מתים'' ונמרחים (שברור לי שבונים ומובילים למה שיקרה בפרקים מלאי הסיפור, אבל לטעמי זה פשוט מוגזם בחלק מהמקרים). בכל מקרה, נהנתי, אבל לא נפלתי מהרגליים. ציפיתי להרבה יותר.

אגב, כל מימד הזמן בסדרה הזאת פשוט מקולקל. מצד אחד אומרים שמשהו קרה שנים
כמו נגיד שבייליש אומר שג'ופרי התעלל בסאנסה שנים
, אבל בפרק אחר באותה העונה, אומרים ש
עברה שנה מאז שנד סטארק הוצא להורג
. וזה קורה עם עוד לא מעט דברים כמו שדמויות אומרות ''כדי להגיע למקום X יש עוד רכיבה של שבוע'' או ''החתונה תתרחש בעוד שבועיים'' אבל בינתיים קורים אירועים הרבה יותר קצרים/ארוכים. לדעתי זה בכוונה.. לא יכול להיות אחרת.

דמויות אהובות (לא בסדר מסויים) - בריאן, טיריון, ג'יימי (רק מאז המסע חזרה) וכלב הציד :P. אהה כן! והמתנקש המוזר ההוא שעזר
לאריה ונתן לה את המטבע והחליף את הפנים שלו.
. כל השאר יכולים למות מבחינתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2014, 00:44

אני חושב שהציגו כבר 4 אבנים אם מחשיבים את הסיום של קפטן אמריקה:
האבן בנשק של לוקי בקטע אחרי הכתוביות שבידיים של הידרה.

אנחנו רק בPHASE 2 וכבר ראינו לפחות 3-4 אבנים, אני משער שזה בונה לקראת הנוקמים 3 שיסגור את הטרילוגיה הזאת או משהו כזה. אלוהים יודע מה הם יעשו, יש להם כל כך הרבה כיוונים לקחת וכל כך הרבה אופציות שזה באמת ניחוש חצי רנדומאלי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 אוגוסט 2014, 10:59

זה הטסרקט שם. זה חלק אחר של אותה סוג אבן, הם אמרו שהקריאות שלהן זהות בAvengers.
Dr. Selvig constructs a device that uses the Tesseract to create a portal. He built in a fail safe, which Black Widow uses to close the portal; he refers to it as, "you can't protect against yourself."
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 אוגוסט 2014, 11:16

DrKeo כתב:אני חושב שהציגו כבר 4 אבנים אם מחשיבים את הסיום של קפטן אמריקה:
האבן בנשק של לוקי בקטע אחרי הכתוביות שבידיים של הידרה.

אנחנו רק בPHASE 2 וכבר ראינו לפחות 3-4 אבנים, אני משער שזה בונה לקראת הנוקמים 3 שיסגור את הטרילוגיה הזאת או משהו כזה. אלוהים יודע מה הם יעשו, יש להם כל כך הרבה כיוונים לקחת וכל כך הרבה אופציות שזה באמת ניחוש חצי רנדומאלי.

אני חושב שקרוסאובר נוקמים\שומרים בתור "הנוקמים 3" הוא אופציה מציאותית (ומשובחת) מאוד. עד אז כבר יצא שומרי 2 שיבסס את הצוות עוד יותר בתוך היקום הרחב והגדול. גם אחרי שני סרטי נוקמים שמתרחשים בכדור הארץ (אני משער שהשני גם...) הדרך היחידה לעשות את הכל יותר אפי היא לעלות רמה לבמה הגלקטית.

לדעתי יוכלו לשלב איכשהו את סיפורי האינפיניטי גאונטלט ומלחמת הקרי\סקרול ולהתבסס עליהם בסרט התיאורטי הנ"ל. (מודה, לא קראתי אותם, אבל לפי התיאור הם מושלמים)

בנושא אחר, טיזר לחדש של טרנטינו:

Red Dead Redempton , מישהו ?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 28 אוגוסט 2014, 12:56

עדיין יותר טוב מספיידרמן המופלא 2:

My life is complete

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 ספטמבר 2014, 14:53

תמונה

נראה טוב, איזון מעניין בין המציאותיות של נולאן למראה קומיקסי קלאסי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 22:37

תמונה

וכאן באיכות ממש הזויה, שמתי בלינק כדי שלא ירצח כאן את הפורום :)
http://i.imgur.com/nBZU3Ch.jpg

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 ספטמבר 2014, 22:44

רובוטריק חדש? :p.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 22:51

האמת שהבטמוביל הוא הדבר הראשון שאני לא ממש מת עליו בסרט החדש, לוק קצת מוזר. זה של נאולן היה פשוט מושלם. אם כבר ללכת על Dark Knight Returns אז ללכת עד הסוף ולעשות את הבטמוביל טנק :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 17:52

אני לא מבין למה בכלל יש ציפייה לסרט הזה, כל הקונספט נשמע קצת מטופש ומדובר בבמאי די טראש שגם לא מצטיין בהומור (מה שנראה לי סרט כזה צריך כמו בקונספטים מופרכים אחרים), אז מה הקטע?

אני בטוח שהוא יהיה מרהיב כמו כל סרט של סניידר אבל אני שם כסף שהוא יצא חרא.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 ספטמבר 2014, 19:42

bling כתב:אני לא מבין למה בכלל יש ציפייה לסרט הזה, כל הקונספט נשמע קצת מטופש ומדובר בבמאי די טראש שגם לא מצטיין בהומור (מה שנראה לי סרט כזה צריך כמו בקונספטים מופרכים אחרים), אז מה הקטע?

אני בטוח שהוא יהיה מרהיב כמו כל סרט של סניידר אבל אני שם כסף שהוא יצא חרא.

הקונספט ? חוץ מהשם המטומטם והמטעה בנוסח "גודזילה נגד קינג קונג\מות'רה\מכה-גודזילה" לאף אחד אין ממש מושג מה העלילה בסרט. גם אם לא היו קוראים לו בשם הנ"ל קרב היה מתבקש, אבל כך גורמים לזה להשמע כמו האירוע המרכזי.

אנשים מתלהבים כי זאת הפעם הראשונה שהולכים לראות את סופרמן ובאטמן יחד בלייב אקשן, וכי הולכים לקבל באטמן חדש ומבטיח אחרי כמעט עשור שהתרגלנו לבאטמן של נולאן.

מרהיב ? כמו שהשוטר הוותיק אמר לפרטנר הצעיר ב-The Dark Knight Returns כשהם עמדו לראות את באטמן בפעולה אחרי שנים של היעדרות, "מצפה לנו מופע, ילד"

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 ספטמבר 2014, 20:35

נראה כמו הרכב בסרט הקודם אחרי פרק של צוות לעניין...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 ספטמבר 2014, 15:12

MGS FREAK כתב:
הקונספט ? חוץ מהשם המטומטם והמטעה בנוסח "גודזילה נגד קינג קונג\מות'רה\מכה-גודזילה" לאף אחד אין ממש מושג מה העלילה בסרט. גם אם לא היו קוראים לו בשם הנ"ל קרב היה מתבקש, אבל כך גורמים לזה להשמע כמו האירוע המרכזי.

אנשים מתלהבים כי זאת הפעם הראשונה שהולכים לראות את סופרמן ובאטמן יחד בלייב אקשן, וכי הולכים לקבל באטמן חדש ומבטיח אחרי כמעט עשור שהתרגלנו לבאטמן של נולאן.

מרהיב ? כמו שהשוטר הוותיק אמר לפרטנר הצעיר ב-The Dark Knight Returns כשהם עמדו לראות את באטמן בפעולה אחרי שנים של היעדרות, "מצפה לנו מופע, ילד"

למה אנשים רוצים לראות את באטמן וסופרמן ביחד באותו הסרט? זה נשמע לי הגיוני כמו שתאמר שאנשים מתלהבים שסוף סוף סוליד סנייק ישחק לצד קראש באנדיקוט, מי ביקש דבר כזה בכלל?

כשאני אומר מרהיב זה גם בגלל התקציב אבל בעיקר בגלל סניידר שידוע בכך שיש לו חוש אסתטי מעולה ושהסרטים שלו תמיד יפהייפיים למראה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים