נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 21:13

Stick כתב:מה יהיה עם ריק ומורטי? ארבעה פרקים לא טובים ברצף, אחרי פתיחת עונה נהדרת. אני מתחיל לחשוש שמשהו באמת משתבש להם שם...

לפחות the green knight מקבל ביקורות מצוינות, נראה מגניב לאללה.

אני הולך בשבת, מת לראות את הסרט הזה עוד מהטריילר הסופר הזוי שהיה לו לפני שנה. אם מישהו רוצה לראות טריילר שהוא לא יבין ממנו שום דבר שהולך בסרט, הוא לגמרי מומלץ:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 10:47

קצת חדשות:

ספייס ג'אם הוא חתיכת נפילה ענקית בבוקס אופיס... כנראה שהסרט בדרך להפסיד 100 מליון דולר.
הנה הצעת ייעול שראיתי עכשיו:
https://babylonbee.com/news/to-improve- ... ael-jordan
(סאטירה מן הסתם, אבל עדיין משעשע, ואשכרה יכול לעבוד)

האביר הירוק מקבל ציונים ממש מעולים אצל המבקרים, אני לא אלך לצפות בו בקולנוע אבל עדיין אין לו תאריך לסטרימינג ועדיין לא הכריזו איפה זה יהיה כשזה יקרה... הערכות מדברות על עוד חודשיים בערך.

וכתבתי גם בנושא נינטנדו, אבל נטפליקס עובדים על סדרת LIVE ACTION של פוקימון. יכתוב (ויהיה הEXECUTIVE PRODUCER) אותו אחד של הסדרה לוציפר.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 יולי 2021, 10:59

לא רק הוא. נראה שכל הסרטים חוטפים בגדול עכשיו (גם האלמנה השחורה במיוחד).
כנראה שילוב של ההתפרצות המחודשת של הקורונה ושל השידור בדיסני+/HBO מקס.
מעניין כמה הם הכניסו דרך הסטרימינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 11:03

לא בטוח שיש דרך לגלות את זה, נראה לי שהוא זמין רק דרך HBO MAX והוא חינמי למי שיש את השירות
האלמנה השחורה לפי מה שכולם אומרים - סרט לא מעניין בעליל, ברגע שהוכרז היה ברור שלא אלך לצפות בו, זה סרטי מארוול שמתאימים לטלויזיה...
לא שספייס ג'אם ממש מקבל תשבוחות אבל חשבתי שלברון יביא קהל מסויים, ולא... לא קרה.
אני קצת שמח כי לברון חתיכת אפס וכל מה שיצליח פחות מג'ורדן - מבורך :D

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 יולי 2021, 11:11

Baba Yaga כתב:
Fanta כתב:
Baba Yaga כתב:

וואלה אתה מפתיע אותי, אישית אני לא כזה נהנה זה דיי משעמם ודורש להכיר את העולם לפני דבר שהרבה אנשים לא מכירים

Laskin כתב:
Baba Yaga כתב:עשיתי בינג' על החלק הראשון של הימן, בשורה התחתונה הם קוין סמית טיפל מעולה בפיסת הנוסטלגיה הזו ולא השאיר טעם רע מהילדות.
מארק המיל פשוט נולד לעשות את סקלטור והסוף אשכרה הפתיע .
עכשיו רק נשאר שנטפליקס יעשו עבודה כזו גם על Visionaries...

אני עוד לא צפיתי אבל ראיתי שהמעריצים ממש מתעצבנים שקווין סמית ״שיקר״ להם, כשחזר שוב ושוב שהפוקוס הוא על הימן למרות שהיו הדלפות שהפוקוס הוא על טילה, וכאילו יותר חשוב העצמה נשית מאשר השאר ובלהבלהבלה… זה כבר די מעייף להתעסק בזה אז ממש לא נכנסתי לזה לעומק, פשוט ציון הצופים הוא על איזה 30% בrotten אז מעניין.
אני בטוח אצפה כך או כך כי אני כל כך אהבתי את הסדרה המקורית, אולי יותר מכל הסדרות של הילדות המוקדמת שלי, והיו לי כמה וכמה צעצועים שלהם ולשכן שלי היה את 2 הטירות עם הנמרים וכו׳ שאחר כך עברו אלינו כשהם טסו :)

הסדרה נעשתה בראש ובראשונה למי שגדל על התכנית, אז זה טבעי שמי שלא מכיר את העולם והדמויות קצת ילך לאיבוד. יחסית לרימייקים אחרים שעלו על כל מני סדרות עבר אני חושב שהימן נעשתה בצורה נכונה יותר עם הרבה קריצות ורפרנסים למרות שלאסקין צודק והסדרה העבירה את הפוקוס על טילה הייתה לחלק הראשון עלילה שהצדיקה את זה
ספויילר: הצג
אפשר להגיד העצמה נשית עד מחר אבל אני בטוח שאף אחד לא ציפה שיהרגו בסדרה כזו את הגיבור הראשי או שהנמסיס שלו מגיע סוף סוף לגאולה...
ובואו נודה על האמת... עלילה או סיפור לא היה החלק החזק של הסדרה הזו, כולם היו שם בשביל למכור צעצועים... במקרה הזה ספציפית אני די מרוצה מהתוצאה, מקווה שהחלק השני לא יהיה אכזבה.
חוץ מזה שמהצד הטכני הסדרה נראית נפלא ולא חסכו תקציב שם, לא על הדיבוב ולא על האנימציה.

לי הייתה את הבובה של הנמר ולאחי היה את סקלטור, למי שהיה שכל שמר את כל הצעצועים האלה במקום מבטחים :)

אבל למה כל הדמויות אוכלות על עצמם כאפות על דברים שהם? זה הפך להיות דרמה מוזרה כזו יחד עם "כוח נשי" מה גם שלפי מה שהבנתי קווין סמית עשה בכלל רק את הפרק הראשון למרות שאמרו שהוא עושה את כל הסדרה.
וזה שהסדרה נועדה למעריצי העבר זה עדיין לא אומר שצריך לזרוק את כל התוכן הזה ולהגיד "אתה לא מכיר? תתמודד" זה פשוט לא נוח עדיין עבר המון זמן מהסדרה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יולי 2021, 11:34

צפיתי בפרק הראשון של הימן. אני לא זוכר כמעט כלום מהילדות אבל מה שראיתי עכשיו הרגיש לי די גרוע.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 יולי 2021, 13:55

אני רואה אנשים פה נוסטלגיים כלפי הימן,אבל הסדרה המצויירת שאני ראיתי בערוץ הילדים בתחילת שנות האלפיים הייתה ממש לא משהו,אני מניח שלא עליה אתם מדברים נכון?
בינתיים ראיתי את הפרק הראשון בנטפליקס,לא התלהבתי אבל זה לא היה מספיק גרוע כדי שאעצור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 14:22

הסדרה שאנחנו מדברים עליה היא משנות השמונים... אז לא :)
כאילו, היה כן איזה ריבוט בשנות האלפיים, אבל אף אחד לא צפה בזה, וזה לא נחשב בעיניי אף מעריץ כ"הי-מן" אמיתי...
ועכשיו גם של קווין סמית' לא ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 15:52

הימן היה גרוע, כל הסדרות שאהבנו בשנות ה80 היו גרועות, פשוט היינו בני 6 אז התלהבנו ועכשיו יש לנו נוסטלגיה אליהן.

ובנושא אחר, כדי להביא לפה את הפוסטרים של דיון העלתי אותם קודם לחשבון imgur שלי. עכשיו נכנסתי לשם להעלות את התמונות של פורצה הורייזן 5 ואני קולט שיש להן 115K צפיות, 3000 לייקים ו-600 תגובות. WTF?
https://imgur.com/gallery/FZ6toRG

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יולי 2021, 16:14

זה הזמן טו קאש אווט!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 16:24

bozeman כתב:זה הזמן טו קאש אווט!

כמה ספייס מקבלים על 3000 לייקים בבורסה של אראקס כיום?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 17:16

מליון שמולר!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יולי 2021, 18:03

נדב הinfluencer
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2021, 18:29

הבאן שנדב חטף מERA הפך אותו לאגדה, כל אלה שהגיבו הם אנשים שקיבלו באן בERA בטח :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 יולי 2021, 21:15

בוב אודנקירק (שובר שורות, סמוך על סול), התמוטט לפני 14 שעות בזמן הצילומים ל׳סמוך על סול׳. עד כה לא הוציאו הודעה על מצבו, ולפני רבע שעה בריאן קראנסטון (וולטר וויט) ביקש מהמעריצים להתפלל לבשורות טובות ולמצבו.
מתפללים גם מישראל ומחכים לבשורות טובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2021, 01:02

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2021, 08:03

Fanta כתב:בוב אודנקירק (שובר שורות, סמוך על סול), התמוטט לפני 14 שעות בזמן הצילומים ל׳סמוך על סול׳. עד כה לא הוציאו הודעה על מצבו, ולפני רבע שעה בריאן קראנסטון (וולטר וויט) ביקש מהמעריצים להתפלל לבשורות טובות ולמצבו.
מתפללים גם מישראל ומחכים לבשורות טובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2021, 20:12

סקארלט ג'והנסון תובעת את דיסני על זה שהם הפיצו את האלמנה השחורה גם בסטרימינג במקביל לשחרור הקולנועי, כנראה שהייתה שם הפרת הסכם. היא אחד מהפיקים של הסרט כך שכנראה שהיא הפסידה לא מעט כסף מהאחוזים שלה ברווחים הקולנועיים שלו. התביעה הזאת מאשרת שהיא הדמות הראשונה והאחונה ב-MCU שאשכרה מתה ולא תחזור יותר לעולם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2021, 20:41

שני סרטים חדשים של רידלי סקוט בדרך, בשניהם אדם דרייבר בתפקיד ראשי. מי יודע, אולי הוא ישחק את ה-alien בהמשך של covenent או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יולי 2021, 20:48

DrKeo כתב:סקארלט ג'והנסון תובעת את דיסני על זה שהם הפיצו את האלמנה השחורה גם בסטרימינג במקביל לשחרור הקולנועי, כנראה שהייתה שם הפרת הסכם. היא אחד מהפיקים של הסרט כך שכנראה שהיא הפסידה לא מעט כסף מהאחוזים שלה ברווחים הקולנועיים שלו. התביעה הזאת מאשרת שהיא הדמות הראשונה והאחונה ב-MCU שאשכרה מתה ולא תחזור יותר לעולם :)

נראה שבעקבותיה גם אמה סטון ואמילי בלאנט שוקלות תביעה מול דיסני,אז אם בלאנט תתבע אני מניח שאפשר להגיד ביי לפאן קאסטינג שלה בתור סו סטורם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2021, 20:57

או לג׳ון קרזינסקי כריד ריצ׳רדס..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יולי 2021, 21:15

וורנר היו הרבה יותר חכמים מדיסני,הם פתחו מחדש את החוזים של השחקנים שלהם ברגע שהתחילו לצוץ הקולות הראשונים נגד המהלך לשחרר סרטים ב-HBO Max.
גל גדות,לדוגמא,קיבלה בונוס שהיה שקול מה שהייתה מקבלת אם WB1984 היה עושה 850m$ בקופות,וכל מי שראה את הסרט הצואתי הזה יודע שהיא גזרה כאן קופון רציני,כי אין מצב שהוא היה מגיע למספר הזה אחרי שהביקורות שחטו אותו.
אני כבר אמרתי בעבר שאני מאוד בעד שחרור במקביל, או לפחות שחרור בפרק זמן קצר משמעותית ממה שהיה בעבר של בלוקבסטרים, מודל צריכת התוכן משתנה ואנשים רוצים אופציות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2021, 22:56

Uncle Pey'j כתב:וורנר היו הרבה יותר חכמים מדיסני,הם פתחו מחדש את החוזים של השחקנים שלהם ברגע שהתחילו לצוץ הקולות הראשונים נגד המהלך לשחרר סרטים ב-HBO Max.
גל גדות,לדוגמא,קיבלה בונוס שהיה שקול מה שהייתה מקבלת אם WB1984 היה עושה 850m$ בקופות,וכל מי שראה את הסרט הצואתי הזה יודע שהיא גזרה כאן קופון רציני,כי אין מצב שהוא היה מגיע למספר הזה אחרי שהביקורות שחטו אותו.
אני כבר אמרתי בעבר שאני מאוד בעד שחרור במקביל, או לפחות שחרור בפרק זמן קצר משמעותית ממה שהיה בעבר של בלוקבסטרים, מודל צריכת התוכן משתנה ואנשים רוצים אופציות.

העובדה שכל סרט מארוול בשנים האחרונות חוצה את המליארד ואיכשהו גם סרטי DCU התחילו לחצות את המלחארד לאחרונה קצת סותרות את זה, ביחוד שלא מעט מהכסף מגיע מצפיה חוזרת וכשהסרט בVOD אז אף אחד לא יגיע לצפיה חוזרת. אבל יש קורונה והעולם בבלגן אז המצב השתנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2021, 15:07

יחידת המתאבדים מקבל ציונים לא רעים בכלל, אני מקווה שהוא יותר שומרי הגלקסיה 1 מאשר 2.

ובנושא אחר, ראיתי את האביר הירוק, הוא באמת סרט נהדר. מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2021, 23:30

תמונה ראשונה משר הטבעות של אמזון.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים