נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 15:50

bozeman כתב:איפה התולעת?

מחפשת חכה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 אפריל 2020, 17:33

מאוד מקווה שחכה מאוד גדולה!!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 אפריל 2020, 20:49

רציתי להמליץ פה על הסדרה הבריטית deal pixels . גם מצחיקה, גם סקסית וגם מביאה הרבה בדיחות פנימיות מהעולם של גיימרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 21:44

sharonbn כתב:רציתי להמליץ פה על הסדרה הבריטית deal pixels . גם מצחיקה, גם סקסית וגם מביאה הרבה בדיחות פנימיות מהעולם של גיימרים.

תודה על ההמלצה.
לא הכי הכי צחקתי אבל היא חביבה. ולא הייתי מגדיר אותה סקסית :) אבל כל אחד והטעם שלו! לא שופט!! ;)

הצלחתי גם לעבור על כל שבעת הפרקים שיש עד כה של ווסטוורלד עונה 3. אחלה עונה! יש לה בעיות אבל סה״כ מאוד התחברתי לעלם שבנו ״מחוץ לפארק״, ואני מוכן לפרק הסיום מחר! גם נמנעתי מספוילרים שזה בכלל נחמד.

דבר נוסף - עלתה עונה של סדרה בשם Upload, של אמאזון, שהבנתי שזה איכשהו מהיוצרים של המשרד ופארקס, אבל אני לא סגור על זה... בכל אופן הסדרה היא כמו הפרק הזה ב״מראה שחורה״ שבו יש טכנולוגיה להעלות את התודעה לענן כשמתים, ואז לחיות לנצח, אבל עם טוויסט אנטי-קפיטליסטי מעפן, אבל שאפשר להסתדר איתו... יותר ציק לי פוסטר הנשיאות של Oprah/Kamalah בכניסה שלא חד הבתים שרואים שם. זה ממש מציק לי כשאני רואה איך היוצרים מתים לנופף בפוליטיקה בשנקל שלהם דרך מסרים כאלה. אבל שיבושם להם.
ראיתי רק פרק אחד בינתיים, זה קצת מזכיר את The good place באווירה, אבל קצת יותר רציני ממנו. משהו עדיין לא מסתדר לי עם האיזון שין דרמה לקומדיה, אבל נראה איך ממשיך...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 23:10

מישהו ראה את devs? מאוד מומלץ. די איטית ונמרחת במובן מסוים, אבל זו פחות בעיה ויותר הגישה של הסדרה, היא מאוד מדיטטיבית כזאת. בכל מקרה זה מד"ב ריאליסטי די חכם, לא עושה לעצמו הנחות מיותרת ועוסק ברעיונות וקונספטים מורכבים ומעניינים בצורה מוצלחת (כמה שאפשר בדיון תאורתי). החלק הדרמטי שלה פחות מוצלח, אבל הוא מספיק טוב ועובד כדי להצליח לגרום לרעיונות הפילוסופיים והמדעיים לזרוח. סך הכל 8 פרקים ובלי עונה שנייה באופק להבנתי, מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מאי 2020, 23:16

לחובבי הספורט, הסדרה על מייקל ג'רדון מאוד מומלצת. הדוקה וערוכה היטב, ונותנת גם מבט על עולם הספורט מעבר למשחק עצמו עם מנה גדושה של נוסטלגיה וסיפור טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2020, 02:08

Stick כתב:מישהו ראה את devs? מאוד מומלץ. די איטית ונמרחת במובן מסוים, אבל זו פחות בעיה ויותר הגישה של הסדרה, היא מאוד מדיטטיבית כזאת. בכל מקרה זה מד"ב ריאליסטי די חכם, לא עושה לעצמו הנחות מיותרת ועוסק ברעיונות וקונספטים מורכבים ומעניינים בצורה מוצלחת (כמה שאפשר בדיון תאורתי). החלק הדרמטי שלה פחות מוצלח, אבל הוא מספיק טוב ועובד כדי להצליח לגרום לרעיונות הפילוסופיים והמדעיים לזרוח. סך הכל 8 פרקים ובלי עונה שנייה באופק להבנתי, מומלץ.

אני מת לראות את DEVS אבל לא רציתי לערבב עם העונה השלישית של westworld בגלל הנושא הדומה. היא מחכה לי פה לצפיה בשניה שעונה 3 נגמרת מחר :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 מאי 2020, 02:35

לא חושב שדבס דומה לווסטוורלד. הסדרה על הבולס לפנים!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2020, 03:41

הטריילר הרגיש כמו בן דוד של אקס מכינה (מסיבה טובה, זה של אלכס גרלנד) אז החלטתי לא לערבב אותם. אולי זאת החלטה שגויה, אבל כך או כך אני מסיים את ווסטוורלד מחר :)

כרגע אני בווסטוורלד + better call saul ובמקביל אני רואה עם האישה את הכתר. עוד מעט אני מחליף את ווסטוורלד ב-DEVS.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 מאי 2020, 08:01

sharonbn כתב:רציתי להמליץ פה על הסדרה הבריטית deal pixels . גם מצחיקה, גם סקסית וגם מביאה הרבה בדיחות פנימיות מהעולם של גיימרים.

סיימתי לראות אותה גם לא מזמן, עשו שם מישמש מעניין בין המפץ הגדול לסיליקון וואלי, יש פוטנציאל לעונות הבאות.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 מאי 2020, 11:18

הסדרה על ג'ורדן באמת מצוינת. כחובב גדול של ספורט וnba בפרט, שלא היה צופה בתקופתו, אני נהנה מכל רגע לשמוע את הסיפורים והדמויות של התקופה ההיא. היא גם עשויה טוב מאוד, ו, דניס רודמן... wtf? הוא פשוט אדיר :). ואני חשבתי שג'י אר סמית של ימנו זה משהו מיוחד...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 מאי 2020, 12:25

Stick כתב:הסדרה על ג'ורדן באמת מצוינת. כחובב גדול של ספורט וnba בפרט, שלא היה צופה בתקופתו, אני נהנה מכל רגע לשמוע את הסיפורים והדמויות של התקופה ההיא. היא גם עשויה טוב מאוד, ו, דניס רודמן... wtf? הוא פשוט אדיר :). ואני חשבתי שג'י אר סמית של ימנו זה משהו מיוחד...

עכשיו לך לצפות בזה!

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 מאי 2020, 13:00

הסדרה על הבולס באמת עשויה מאוד טוב אבל בעיקר מורכבת מהמון סיפורים ששמעתי מיליון פעם בדוקומנטרים אחרים - ג'רי קראוס, העונה האחרונה שלא הייתה חייבת להיות האחרונה, הבד בוייז פיסטונס, איך ג'ורדן למד להיות קבוצתי יותר אבל עדיין סקורר יעיל בתוך השיטה של פיל, הטרללת של דניס וכו', לא חושב שהיה שם אפילו משהו אחד חדש. הפרומואים וכל הדיבור מסביב גרמו לי להאמין שיהיו שם סיפורים חדשים, אולי על הנטיה להימורים של מייקל למשל.. אבל זה נראה שבעיקר ממשיכים להרים לו בתור ה goat הכמעט בלתי מעורער, שזה סבבה, אבל לא מחדש יותר מידי. לפחות לפי הארבע פרקים הראשונים.

מעבר לזה אני פרק חמישי בווסטוורלד והיא מושכת אותי להמשיך לצפות אבל היא גם מרגישה לעיתים כמו סדרה סוג ז' מאוד יקרה, לא ספינת דגל של hbo.
ובינג'ג'תי את העונה החמישית של better call saul והיה מצויין. כנראה הסדרה הכי טובה היום בטלוויזיה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2020, 14:43

idan כתב:הסדרה על הבולס באמת עשויה מאוד טוב אבל בעיקר מורכבת מהמון סיפורים ששמעתי מיליון פעם בדוקומנטרים אחרים - ג'רי קראוס, העונה האחרונה שלא הייתה חייבת להיות האחרונה, הבד בוייז פיסטונס, איך ג'ורדן למד להיות קבוצתי יותר אבל עדיין סקורר יעיל בתוך השיטה של פיל, הטרללת של דניס וכו', לא חושב שהיה שם אפילו משהו אחד חדש. הפרומואים וכל הדיבור מסביב גרמו לי להאמין שיהיו שם סיפורים חדשים, אולי על הנטיה להימורים של מייקל למשל.. אבל זה נראה שבעיקר ממשיכים להרים לו בתור ה goat הכמעט בלתי מעורער, שזה סבבה, אבל לא מחדש יותר מידי. לפחות לפי הארבע פרקים הראשונים.

צריך לקחת בחשבון שני דברים על הסדרה.
1. גם אם הסיפורים מוכרים - אלו צילומים וטקסט שאף פעם לא יצא החוצה באופן מדוייק ורשמי. כלומר ציטוט שהיה פעם, לא בטוח שמופיע בהקשר הנכון שלו כמו שעכשיו אנחנו נחשפים.
2. לגבי ג'ורדן. הסיבה שהוא עדיין "מואדר" בסדרה כי הוא זה שמחזיק את היד על השלטר. כל הצילומים של עונת 97-98 היו תחת חתימה שהם בלעדית תחת שליטה של ג'ורדן והוא מחליט מתי ואיך יפורסמו. 20 שנה לקח לו להחליט שזה הזמן שיצאו למרות שחלק מהדברים פורסמו בצורה אחרת. ולכן ברור שהוא לא ייתן שהסדרה תוריד ממנו. יותר נכון תוריד ממנו ככדורסלן. כאדם - יש בהחלט דברים שונים עליו שם.

ועדיין - זה מרתק.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 מאי 2020, 21:35

ריק ומורטי חזרו עם פרק הזוי מתמיד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2020, 22:53

לדעתי זה הולך להגמר רע. היה להם כבר נסיון עם לורד ומילר והוא הלך רע כי הם כותבים/במאים קומים שמסתמכים המון על אלתור וקת'י קנדי לא אהבה את זה וכמובן שהכל התפוצץ וקבלנו את הSOLO שקבלנו. אז עכשיו הם הולכים עם טייקה וואטיטי ש... הוא כותב/במאי קומי שמסתמך המון על אלתור? המממ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2020, 09:28

מישהו ראה את הפרק האחרון של ווסטוורלד?
למי שכן - יש לי שאלה:

ספויילר: הצג
מתי. בדיוק היה אמור להיות הקטע שבו כיילב מציל את ה״בנות״ בפארק האימונים של הצבא מאונס? כי אם זה לפני שדולורס הייתה בתפקיד שלה בפארק המערב הפרוע - זה אמור להיות לפני איזה 30-40 שנה, או משהו... משמע כשכיילב היה בן איזה שנתיים :) או שמדי פעם פשוט הציבו אותה בפארק האימונים הזה והחזירו אחר כך למערב הפרוע? סתם, נראה לי שקצת פישלו עם זה. לא שחסרים חורים בעלילה וכל מני דברים נוספים שלא מסתדרים, אבל זה הציק לי.

בלי שום קשר - עונה שהתחילה ממש מעניין ונגמרה די סתמית ואפילו קצת מטופשת בעיניי.
אושרה כבר עונה נוספת? או שכל הקטעים אחרי הקרדיטס זה סתם סוף פתוח שנועד לגרום לנו לחשוב על מה אולי יקרה?
כי לאורך כל העונה אני הרגשתי שזו תהיה העונה האחרונה שלהם, אבל לא טרחתי לבדוק

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 מאי 2020, 12:28

Laskin כתב:מישהו ראה את הפרק האחרון של ווסטוורלד?
למי שכן - יש לי שאלה:

מתי. בדיוק היה אמור להיות הקטע שבו כיילב מציל את ה״בנות״ בפארק האימונים של הצבא מאונס? כי אם זה לפני שדולורס הייתה בתפקיד שלה בפארק המערב הפרוע - זה אמור להיות לפני איזה 30-40 שנה, או משהו... משמע כשכיילב היה בן איזה שנתיים :) או שמדי פעם פשוט הציבו אותה בפארק האימונים הזה והחזירו אחר כך למערב הפרוע? סתם, נראה לי שקצת פישלו עם זה. לא שחסרים חורים בעלילה וכל מני דברים נוספים שלא מסתדרים, אבל זה הציק לי.

בלי שום קשר - עונה שהתחילה ממש מעניין ונגמרה די סתמית ואפילו קצת מטופשת בעיניי.
אושרה כבר עונה נוספת? או שכל הקטעים אחרי הקרדיטס זה סתם סוף פתוח שנועד לגרום לנו לחשוב על מה אולי יקרה?
כי לאורך כל העונה אני הרגשתי שזו תהיה העונה האחרונה שלהם, אבל לא טרחתי לבדוק

HBO אישרו עונה רביעית.
בקשר לסוף, אני הבנתי ממנו שיהיה טיים ג'אמפ רציני ואנחנו נתחיל את העונה הבאה מנקודה שהרובוטים כבר השתלטו על העולם או לכל הפחות האנושות קרסה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2020, 13:13

וואלה, נחמד לשמוע... מקווה שידעו לנטוש בזמן, כי לפי איך שהעונה הזו נגמרה - אני לא בטוח שהכיוון שלהם מאוד ידוע, או רצוי.
ככל שאני חושב על פרק הסיום יותר כך אני מתבאס עליו יותר. חבל, כי היו בעונה כמה רעיונות נחמדים, אבל 2 הפרקים האחרונים היו מגוחכים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2020, 13:12

זהו, השלמתי את כל ריק ומורטי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 מאי 2020, 13:15

סיימתי את כל the man in the high castle. אחלה סדרה עם דקת סיום מאכזבת.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2020, 13:37

סיימתי את סול, איזו עונה נהדרת. מת על הסדרה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 מאי 2020, 14:16

גם את סול סיימתי לפני כמה ימים. עונה מצוינת וחכמה, כתיבה מעולה ומשחק חד!
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2020, 11:17

Klayman כתב:סיימתי את כל the man in the high castle. אחלה סדרה עם דקת סיום מאכזבת.

לגמרי.
סוף מאכזב, לא הגיוני ולא מתאים... אבל עדיין אחלה סדרה סה״כ.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 מאי 2020, 19:25

מאכזב, לא הגיוני ולא מתאים נשמע כמו תיאור די טוב של הספר. לא ראיתי את הסדרה, אבל הספר די נוראי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 139 אורחים