נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי sharonbn » 10 מאי 2020, 08:53

זו גם היתה התרשמות שלי. זה משהו שמאפיין את העבודה של פיליפ ק דיק. היו לו רעיונות טובים מאד שהוא לא ידע לעשות מהם ספרים מעניינים עם עלילות הגיוניות והסוף שלהן בד"כ מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 מאי 2020, 19:24

יש לו לא מעט ספרים מעולים, כמו אנדרואידים ויוביק. אבל גם הרבה גרועים. דווקא על הספר הזה הוא קיבל את פרס הוגו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 00:51

היוצר של דדפול, רוב לייפילד, יצא קצת על מאוורל לאחרונה. הוא גם אמר שיש להם כרגע אפס תוכניות לדדפול,גם אמר שהוא לא רואה עתיד לדדפול אצל דיסני והוסיף שהוא חושב שהPHASE 4 שלהם נשמע משעמם למדי לעומת PHASE 1-3. לרוב הוא די חנפן, ברברן, אבל חנפן, אז אני משער שהוא ממש כועס.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2020, 09:25

בתור מישהו שהוא רחוק מלהיות הארדקור קומיקס - התכניות של PHASE 4 נשמעות גם לי - הרבה הרבה פחות מעניינות.
גם באסה על דדפול, אבל באמת שהסרט השני היה הרבה פחות טוב, ואולי עדיף שיעברו עוד שנים לפני שיחזירו אותו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 09:58

אני דווקא חושב שדדפול עם גישה לMCU יכל להיות מאוד מעניין. אני גם אהבתי את דדפול 2 יותר מהראשון, אבל זה כבר טעם אישי :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 12 מאי 2020, 17:17

InterAl כתב:יש לו לא מעט ספרים מעולים, כמו אנדרואידים ויוביק. אבל גם הרבה גרועים. דווקא על הספר הזה הוא קיבל את פרס הוגו.

אנדרואידים זה דוגמא לספר עם רעיון מעניין אבל ביצוע לוקה בחסר
אני קראתי את הספר לפני יותר מעשר שנים ויכול להיות שמאז אני קצת שכחתי פרטים.
ספויילר: הצג
מצד אחד היו קטעים טובים מאד בספר שחבל שלא היו בסרט, כמו תחנת המשטרה במרכז העיר שמאוכלסת כולה באנדרואידים והמפקח משטרה שלא ידע שהוא עצמו אנדרויד עד שעשה את המבחן. גם הקטע של הגידול חיות מחמד, העז שהיתה של דקארד (ובסוף נשחתה) וכל הסיפור בסוף עם הצפרדע - זה הוסיף המון צבע של רגשות לסיפור.
אבל כל הקטעים עם המטיף דת היו טרחניים. בנוסף, זכור לי שהסוף היה אנטי קליימקס מהבחינה הזו שלא היה בכלל עימות בין דקארד ועם האנדרואיד האחרון (זה שבסרט שיחק רוטגר האואר) האנדרואיד פשוט ניסה כל הזמן לברוח (לפי מיטב זכרוני זה נכון לכל המפגשים של דקארד עם האנדרואידים) גם הסוף בספר שבו האנדרואידית הופכת לאויב של דקארד היה מאכזב לעומת מה שקרה בסרט.
וכמובן הסצינה הגאונית של הפגישה של האנדרואיד עם יוצרו חסרה בספר.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 מאי 2020, 18:20

ראיתי את Mythic Quest של אפל (ויוביסופט) . מספר על עולם הגיימינג מהנק' מבט של חברת הפיתוח. משעשע, מצחיק, אבל פחות טוב מdead pixels

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2020, 14:11

אני ניסיתי ואחרי פרק פרשתי.
מה לעשות, באתי עם ציפיות של אולווייז סאני, שהיא אית מהסדרות הכי מצחיקות בטלוויזיה, וזה כאילו לקחו את סאני וסירסו כל טיפת הומור שיש לה, הוסיפו לה את כל מה שרע בסדרות של אפל, וניסו לחקות את סיליקון ואלי בצורה מאוד חסרת מעוף

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 מאי 2020, 15:25

ראיתי into the night. סדרה בלגית על פי ספר פולני (נראה לי). אני ממש אהבתי (זה גם קצר! מבחינתי זה פלוס).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מאי 2020, 12:36

התחלתי לצפות בDAVE, של הראפר הסאטירי LIL DICKY
היא ממש טובה, למי שאוהב את הסגנון... משעשעת, אחלה קצב, מוזרה... הפתיעה אותי. אני ממש אוהב את הקליפים שלו, ובאתי עם ציפיות די גבוהות, ובינתיים עומד בהן.
ראיתי רק 2-3 פרקים, ועדיין - ממליץ כבר מעכשיו, למי שמחפש משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2020, 16:01

רוב לייפילד, היוצר של דדפול, מרחיב בנושא הסרטים ודיסני:
Here’s what people don’t want to hear, but thank God I’m a realist, I feel like Deadpool, the movies, they’ve set sail. Do I know that there is no movement on a Deadpool 3 right now? I know that. Yes.And does that worry me? No. Not at all. What I did was I answered a question honestly. And what I learned this week is just lie. Just tell people everything is lollipop and unicorns and rainbows and you’ll be better off in your life because people want to be lied to.

My opinion is Ryan [Reynolds] should be steering the ship and just completely handed the reins, even to the point of plugging characters in...Give him three characters he can integrate and let him integrate them. If people ask what I want to see, that’s where it begins. Just please don’t micromanage the guy. Just give him free rein.

ובקשר לכסף:
I have Deadpool revenue streams that have existed since 1991...I already get paid, If you make this movie [or not], I’m getting a fat check.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 מאי 2020, 16:20

סיימתי לראות את קסטלווניה בנטפליקס ו..היא הייתה ממש,ממש מוצלחת לדעתי,הפתעה נחמדה מאוד ואני מחכה לראות מה הישראלי שהפיק אותה יעשה עם דיאבלו ו-DMC. מישהו מכיר עוד סדרות בסגנון הזה?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 מאי 2020, 18:09

קסטלווניה אכן מאוד מוצלחת, כנראה האדפטציה הטלוויזיונית/קולנועית הכי טובה למשחק וידיאו שאני מכיר.

אבל עדי שנקר הוא הודי, זה רק השם שלו שנשמע ישראלי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 מאי 2020, 18:27

רציני? פדיחה :) קראתי בכמה מקומות שאנשים מניחים שהוא ישראלי..קטע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 מאי 2020, 23:34

יש הרבה שמועות בכמה ימים האחרונים שזאק סניידר עשה הקרנה של הקאט שלו לליגת הצדק,ובהקרנה היו גם בכירים מ-WB. בנוסף,כל מיני ערוצים שמסקרים את DC רומזים שהסרט בגרסאתו של סניידר תהיה אחת הדרכים של WB למשוך מנויים לשירות HBO Ma החדש שלה. תמיד יש שמועות על הסניידר קאט,אבל אני באמת לא זוכר כל כך הרבה כאלה בכל כך מעט מזמן ורובן מאתרים מאוד מרכזיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2020, 03:22

Uncle Pey'j כתב:יש הרבה שמועות בכמה ימים האחרונים שזאק סניידר עשה הקרנה של הקאט שלו לליגת הצדק,ובהקרנה היו גם בכירים מ-WB. בנוסף,כל מיני ערוצים שמסקרים את DC רומזים שהסרט בגרסאתו של סניידר תהיה אחת הדרכים של WB למשוך מנויים לשירות HBO Ma החדש שלה. תמיד יש שמועות על הסניידר קאט,אבל אני באמת לא זוכר כל כך הרבה כאלה בכל כך מעט מזמן ורובן מאתרים מאוד מרכזיים.

זאת הייתה השמועה כשבן אפלק, גל גדות, ג'ייסון ממואה וריי פישר צייצו בתמיכה של סניידר ועל הסניידר קאט לפני כמה חודשים. מאז שהכריזו על HBO MAX זאת הייתה השמועה, שהם מכינים את הסניידר קאט בלעדית לשירות הזה. מעניין מה יהיה הגורל של הדבר הזה, הרי JLA בערך הרג את הDCU, ואם נניח הסרט הזה יתקבל יפה אצל מעריצים (אני לא יודע אם שמתם לב אבל יש עדנה לאיש הפלדה ו-BVS לאחרונה), מה וורנר יעשו עם ה-DCU? יש להם שתי הצלחות, וונדר וומן ואקוואמן, מה הסיכוי שסניידר יקבל תחיה? לדעתי קלוש, אבל יהיה מעניין לראות את הקאט הזה, מאוד מעניין. אפילו כפיסת הסטוריה קולנועית, כמה פעמים בחיים שלכם יצא לכם לראות סרט שהפסיקו את ההפקה שלו, חתכו ממנו 70%, הביאו במאי וכותבים חדשים, כתבו מחדש את הסרט, צלמו אותו מחדש ואז נצלו קצת מהגרסה המקורית כדי למלא חורים. ואז אשכרה אנחנו רואים את הגרסה המקורית? חתיכת מקרה מעניין, רק לשבת ולראות את שתי הגרסאות back to back יכול להיות מסמך מרתק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2020, 07:31

Uncle Pey'j כתב:סיימתי לראות את קסטלווניה בנטפליקס ו..היא הייתה ממש,ממש מוצלחת לדעתי,הפתעה נחמדה מאוד ואני מחכה לראות מה הישראלי שהפיק אותה יעשה עם דיאבלו ו-DMC. מישהו מכיר עוד סדרות בסגנון הזה?

ממה שהבנתי הDMC הולך להיות חלק מהעונה הבאה של קסטלוואניה.

ואם אתה רוצה משהו שלא מאוד רחוק מזה אני ממליץ שוב בחום על Berserk. זו סדרה במקור אבל יצאו סרטים שהם כמו רימייק של כל הפרקים, עם אנימציה קצת יותר טובה וחדשה, תחפש berserk golden age arc, יש שלושה סרטים. זה אמנם רק ההתחלה של הסיפור במאנגה, אבל זה פשוט מעולה. חובה.

יש גם את Vinland Saga שעוד לא ראיתי ואמורה להיות מעולה, היא יצאה ב-2019...

ויש את Demon Slayer: Kimetsu no Yaibas שיצאה ממש לאחרונה, שכולם אומרים שזה הדבר הגדול הבא, אני גם בה עוד לא צפיתי אבל מתכנן לעשות זאת ממש בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2020, 21:36

והאינטרנט גמר במכנסיו:

סניידר קבל 20 מליון דולר לסיים את ה-CUT שלו. הם עדין מתלבטים בין סרט אחד של ~4 שעות לבין לחתוך את זה לסדרה של 6 פרקים. זה גם אומר שהOST של ג'אנקי XL חוזר לסרט במקום דני אלפמן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 מאי 2020, 21:58

לא ייאמן,באמת לא חשבתי שזה יקרה. סוף סוף נראה את דארקסייד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2020, 22:04

Uncle Pey'j כתב:לא ייאמן,באמת לא חשבתי שזה יקרה. סוף סוף נראה את דארקסייד.

HBO שמים על זה 20-30 מליון דולר. האמת, אם שווה להם לפוצץ סכום כזה על פרק אחד של משחקי הכס, כנראה ששווה להם לשים את זה על הסרט/מיני סדרה הזאת. הולך להיות הרבה באזז טוויטרי מסביב לזה.

איזה מקרה מרתק, לשבת ולראות את הקאט של ווידון מול של סניידר זאת חוויה של פעם בחיים. כלומר כמה פעמים ראינו במאי מוחלף באמצע (נניח רק בשלוש שנים האחרונות כבר Rogue One, ליגת הצדק ו-Solo קופצים לי לראש) או סרט עובר צילום של חצי ממנו מחדש. אבל מתי יצא לנו אשכרה לראות את הלפני והאחרי ועוד בצורה מוגמרת ועם פוליש של סרט מוכן? מעולם זה לא קרה. אפילו אם לא סובלים את סניידר, זה חתיכת מסמך מרתק לצפות בשני הסרטים האלה אחד ליד השני. אני גם מת לראות איך סייבורג יראה, כלומר אם הוא יראה טוב אחרי שפלטת הצבעים של סניידר תהיה שם כי עם הפלטה של ווידון הוא נראה כמו CGI משנות ה-80.

זה גם אומר להגיד שלום לפה CGI של האנרי קאבל, עם כמה שאהבנו אותו :idea:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 מאי 2020, 22:24

אפשר להגיד על סניידר הרבה דברים,אבל הבנאדם יודע לצלם סרט- הטכניקות צילום שלו והזוויות והתאורה פשוט top notch וזה כל כך קל לראות ב-JL מה עבודה של ווידון ומה שלו. אני לא חושב לרגע ש-JL של סניידר הולך להיות איזו יצירת אומנות,כי אני לא מאמין ביכולת של סניידר לספר סיפור באמת מוצלח,אבל אני סקרן *בלשון המעטה* לראות מה ייצא מהקאט שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2020, 22:32

מסתבר שהוא הזמין אליו מפיקים וכל מני אנשים חזקים בוורנר ו-DC (כולל ג'ים לי) והקרין להם את הגרסת 4 שעות שלו שכמובן היו חסרים בה חלק מהאפקטים, המוסיקה וכו'. הוא גם עשה להם מצגת שהציעה חלוקה ל-6 פרקים עם קליף-האנגרים בין פרק לפרק וכו'. אומרים שהצופים יצאו מתלהבים וזה מה שהתניע את כל הנושא. בנוסף סניידר אמר שבתי האפקטים צמאים לעבודה כרגע וכבר יש להם את הנכסים שהם בנו לסרט כך שה-CGI יהיה מאוד זול באופן יחסי תקציב CGI של סרט. אגב, העיצוב של סניידר לסטפנוולף שונה לגמרי מהעיצוב של ווידון, יהיה מעניין לראות את זה על המסך. זה הקונספט:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 מאי 2020, 00:06

אני לא בטוח שנראה אותו,כי יש תמונה שמסתובבת ברשת כבר הרבה זמן של אקווה מן משפד את סטפנוולף והיא לקוחה מהקאט של סניידר ושם הוא לא נראה ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2020, 02:57

אז עכשיו דיוויד אייר רוצה את ה-CUT שלו של יחידת המתאבדים? מעניין אם הערימת זבל הזאת ברת הצלה בכלל.

יחידת המתאבדים הוא כנראה הפרוייקט השני הכי מבולגן של וורנר בעשור האחרון אחרי ליגת הצדק. הוא היה אורגיה של שני CUTS, אחד של אייר ואחד של חברת טריילרים, כך שגם פה יהיה מעניין לראות את הקאט המקורי אפילו שיש לי הים אפס חיבה לסרט הזה. בעע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2020, 07:45

לא ידעתי איפה לשים את זה, אז אשים את זה פה:
ג׳ו רוגן חתם על עיסקה להעביר את הפודקאסט שלו מיוטיוב לספוטיפיי, והוא יקבל על זה... מעל 100 מליון דולר.

לגבי הקאט של יחידת המתאבדים - לא אצפה בו אלא אם יגידו שפתאום זו יצירת מופת או משהו... ממש לא נהנתי ממנו, ומסרט ההמשך של הארלי קווין אפילו סבלתי ופרשתי אחרי בערך עשרים דקות.
לעומת זאת בקאט של סניידר אשמח לצפות, ועוד יותר אם זה יהיה בצורה של מיני סדרה מושקעת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים