נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 09 יוני 2022, 01:14

מבחנתי זה לא ממש קשור לעובדה שאלו סיפורים "בין לבין". בובה פט אמנם היה פאנסרוויס מיותר מלכתחילה שלא היה צריך לקרות, אבל הבסיס של אובי וואן דווקא נחמד ואין לי בעיה עקרונית עם הסיפור שלו.
לא ראיתם אז אני לא אתן דוגמאות, אבל הכל פשוט מרגיש כל כך מחופף שזה מייתר את מה שקורה. או שהגיבורים עושים את כל הטעויות האפשריות סתם ככה, או שהם מצליחים פעם אחר פעם עם תוכניות שמתבססות באופן מוחלט על ההנחה שהאימפריה מורכבת מילדים בני 6. זה בינתיים היה ככה ב-בובה פט ועכשיו גם באובי וואן, אין סיבה להניח שאם הם יתרחקו לתקופת זמן אחרת ולדמויות לא מבוססות פתאום הדברים האלו יסתדרו.
אולי באמת לפחות להכיר עולמות ודברים חדשים יהיה מעניין, אבל מצד שני זה לא שיש איזה ניצוץ של יצירתיות שנובע משתי הסדרות האלו וגורם לך להאמין שיצא מזה משהו.

אבל את המנדלוריאן אהבתי סך הכל, גם כן לא יצירה מושלמת אבל הם קלעו שם עם הטון והאווירה של הסדרה. העלילה שם גם ברובה הייתה יותר אפיסודית משתי הסדרות החדשות, אז אולי גם זה העניין.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 יוני 2022, 07:36

אני בינתיים חושב שקאנובי היא סבירה. נכון, יש את הקטעים "המוזרים", אבל בואו, זה סטארוורס, הסרטים מראש לא היו מופת להגיון וכתיבה עמוקה...
אגב, המנדלורין, בו קטאן כנראה תהיה דמות משמעותית בעונה 3 עפ"י... רמזים? בכל מקרה, אני כן מחכה לראות לאן זה ילך שם.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 יוני 2022, 13:02

DrKeo כתב:לא שאני מאמין שיש תקווה לסדרות של נטפליקס, אבל פאקינג סנדמן. בבקשה תהיה טוב.

https://www.youtube.com/watch?v=cWJTB6FPVaA

נראה דווקא לא רע, אני לא מכיר את השחקן של מורפיאוס אבל מבחינת מראה מתאים מאוד.

וכמובן ששתי דמויות הפכו לשחורות, ואחת מהן גם לאישה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 יוני 2022, 13:17

bozeman כתב:אני בינתיים חושב שקאנובי היא סבירה. נכון, יש את הקטעים "המוזרים", אבל בואו, זה סטארוורס, הסרטים מראש לא היו מופת להגיון וכתיבה עמוקה...

אני לא ממש אוהב כשמנסים לפתור כתיבה בינונית מינוס ב"זה סטאר וורס", מה זה משנה? אתה עושה פרויקט ענק בעשרות מליוני דולרים, למה הכל מרגיש כל כך מחופף?
זה מעבר לעניין של עומק, אני לא מחפש שום דבר עמוק במיוחד אלא כיף ואקשן כוכבי, אבל המסביב פשוט מוציא אותי פעם אחר פעם מהראש הזה.
יש עניין של טון, יש עניין של איך הדמויות עצמן מתייחסות למה שוקרה. קח את 'שומרי הגלקסיה' לדוגמה, גם שם הגיבורים עושים עשרות טעויות וגם שם דברים לפעמים מסתדרים איכשהו, והדבר האחרון שאפשר להגיד על הסרט הזה הוא שיש בו כתיבה עמוקה. אבל הטון שלו מושלם למה שהוא מנסה לעשות, ולצד זה הוא כיפי, ומצחיק מאוד.

אובי וואן (שגם לדעתי היא סך הכל סבירה, יותר טובה מבובה פט, אבל מאוד מאוד בינונית) זו סדרה על אדם עם PTSD שמנסה להשיג משהו ספציפי בעוד הוא מתחבא בכוכבים נדחים בשעתה האפלה ביותר של הגלקסיה. כלומר זה סטינג שאם לאירועים, לפציעות, למוות, לחטיפות או בכלל לכל מניע של כל דמות אין שום הגיון - זה לא עובד. כשהסדרה עצמה מציגה פציעות כקשות מאוד רק כדי לשכוח מזה בסצנה הבאה, כשהסדרה עצמה מתייחסת לאיזה סיקוונס התגנבות כמשהו קשה ומפחיד כשבפועל מדובר בקשקוש מוחלט מול ילדים בני 6, זה לא עובד. וכן יש כאן פוטנציאל, והסיפור של הסדרה בבסיס כן מעניין, ואהבתי את הסצנות עם ויידר כאן וגם אובי וואן מתחיל את הסדרה כדמות מעניינת עם מקום להתפתח.
זה פשוט ש80% מכל מה שקורה ומכל מה שמחבר בין אירועים זה קשקוש מחופף, וזה גורם להכל להרגיש מאוד מאוד זול, בדיוק כמו בובה פט (שמצליח להיות ראש העולם התחתון לא כי הוא עשה דבר אחד לאורך כל הסדרה, אלא כי התחרות שלו הם ילדים בני 6 בגדול).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 22:44

נראה שהולכות להיות שתי גרסאות live action נוספות של הארלי קווין. אחת בסרט ג׳וקר 2 (דברנו על זה שהוכרז ג׳וקר 2?) והשניה בסדרה של מאט ריבס ביקום של הבטמן, סדרה על ארקאם אסיילם (שהיא סדרה שניה ביקום של בטמן, הראשונה היא סדרה על הפנגווין של קולין פארל). מעניין אם זה יעשה למארגו רובי טריגר כמו שזה עשה לג׳רד לטו כשהכריזו על הסרט עם פינקיס.

אז אם לא דברנו על ג׳וקר 2, קוראים לו ג׳וקר פולי אדו שזה מתתרגם למשהו כמו ״טרוף זוגי״, כלומר מתבקש שהסרט יספר על ההתאהבות של ג׳וקר והארלין קווינזל.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2022, 22:24

מגניב! לא ידעתי… אני בעד המשך! אותם יוצרים?
הסדרה על ארקהם כבר שמעתי, נשמע מעולה.

אגב, חדשות נוספות לגבי חברנו עזרא מילר - תלונות על ״טיפוח״/גרומינג של מישהי מאז שהיא בת 12 ועד 18, והוא לכאורה ״נעלם״ ולא ראיתי אם מאושר אבל המשטרה מחפשת אותו… קיצר סלט. נראה מה יהיה עם הפלאש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2022, 22:43

Laskin כתב:מגניב! לא ידעתי… אני בעד המשך! אותם יוצרים?
הסדרה על ארקהם כבר שמעתי, נשמע מעולה.

אגב, חדשות נוספות לגבי חברנו עזרא מילר - תלונות על ״טיפוח״/גרומינג של מישהי מאז שהיא בת 12 ועד 18, והוא לכאורה ״נעלם״ ולא ראיתי אם מאושר אבל המשטרה מחפשת אותו… קיצר סלט. נראה מה יהיה עם הפלאש.

כל הצוות של ג׳וקר חוזר, טוד פיליפס הבמאי, ה-DP (פרייג׳ר שגם עשה את הבטמן, דיון, מקס הזועם האחרון ובלייד-ראנר. בייסיקלי הבן אדם שצלם כל מה שהפיל לנו את הלסת בעשור האחרון), העורך, המלחינה.. כולם להבנתי. וגם יש קצת רחשים על ליידי גאגא בתור הארלי קווין (שאם זה יקרה זאת חתיכת אצבע בעין למרגו רובי כי היא רדפה אחרי גאגא במשך שנה שלמה שתצטרף לציפורי הטרף וגאגא סרבה). אמא של גאגא עשתה לפיליפס לייק, היא גם האמרגנית שלה, אז כל האינטרנט גועש. גם יש מצב שהיא בכלל לא מועמדת לתפקיד אבל רוצה אותו אז זאת הדרך שלה ליצור באזז ולדחוף את עצמה לכיוון התפקיד.

ובנוגע לארקאם, מסתבר שזאת הסדרה ההיא שריבס ציין בזמנו על ״גות׳ם PD״, היא פשוט עברה אבולוציה מלהיות סדרה על המשטרה ללהיות סדרה על ארקאם אסיילם. אז יש שתי סדרות בטמן בעולם של ריבס, ארקאם ופינגווין. ועל פי דיווחים, בסדרה של ארקאם הארלי גם תהיה, הרי היא הפסיכולוגית הקלינית של ארקאם עד שהיא התאהבה באסיר מסויים.

ובנוגע למילר, הוא נעלם כמו.. הבזק?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יוני 2022, 15:31

אין לי בעיה עם כמה גרסאות של הארלי קווין,אבל הגרסא של ריבס של הג'וקר באותה סצינה שנחתכה הייתה...לא משהו,בכלל. לשחק את הג'וקר פשוט מרגיש כמו תחרות "מי עושה את זה משוגע יותר" בין כל השחקנים ששיחקו אותו מאז לדג'ר,וזה מאוד מבאס,ריבס חייב לעבד מחדש את הדמות הזו אם הוא רוצה לייצר משהו טוב,כי ברור שהיא תהיה חלק אינטגרלי מהסדרת ארקהם אם היא אכן תופיע שם. אני גם עדיין מהמר על
ספויילר: הצג
Hush
בתור הבאד גאי בבאטמן 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2022, 17:55

תגידו, מה זה כל התלונות על האפליקציה ה״הודית״ של דיסני פלוס בארץ? מישהו מבין או ניסה ויודע להסביר?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2022, 18:06

אצלי ב lg oled b7 היא ממש מגמגמת, הכתוביות דבוקות לצד ימין ובכללי הממשק על הפנים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 יוני 2022, 18:18

אני משתמש בה על המחשב ויש כמה סדרות שלא נראות בסקייל הנכון על המסך.
זאת כם לא האפיקציה המקורית של דיסני אלא איזה חברת בת שקיבלה זיכיון חזרח התיכון, מחיר גבוה יותר וגם פחות תוכן...
בכל אופן, אחרי יום וקצת עם דיסני פלוס, מי שאין לא ילדים ולא רוצה לצפות מחדש בפרנצייזים של מלחמת הכוכבים ומארוול, אין כל כך מה לראות שם כרגע.
אני עושה בינג' מחדש על פיוצרמה :)
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 17 יוני 2022, 21:30

יש המון תוכן בתת הקטגוריה Star (המקבילה של hulu מחוץ לארה"ב).
האפליקציה של דיסני נוראית. זו לא אותה אפליקציה שיש בארה"ב ואני לא מבין למה יש הפרדה כזו.
מה שמדאיג זה שהיא שוחררה כבר לפני מעל שנה בהודו ואם זה המצב שלה אחרי שנה אז יש סיכוי שכבר לא יטרחו לתקן ולשפר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2022, 23:51

איזה מעפנים… אני אוותר על התענוג עד שישתפר
לפחות התוכן המדובב באיכות גבוהה עם hdr והכל?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יוני 2022, 11:14

Laskin כתב:איזה מעפנים… אני אוותר על התענוג עד שישתפר
לפחות התוכן המדובב באיכות גבוהה עם hdr והכל?

סרטים כן
סדרות- לא הכל
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2022, 12:48

Uncle Pey'j כתב:אין לי בעיה עם כמה גרסאות של הארלי קווין,אבל הגרסא של ריבס של הג'וקר באותה סצינה שנחתכה הייתה...לא משהו,בכלל. לשחק את הג'וקר פשוט מרגיש כמו תחרות "מי עושה את זה משוגע יותר" בין כל השחקנים ששיחקו אותו מאז לדג'ר,וזה מאוד מבאס,ריבס חייב לעבד מחדש את הדמות הזו אם הוא רוצה לייצר משהו טוב,כי ברור שהיא תהיה חלק אינטגרלי מהסדרת ארקהם אם היא אכן תופיע שם. אני גם עדיין מהמר על
Hush
בתור הבאד גאי בבאטמן 2.

אני בספק אם זה יהיה hush להתחשב בזה שריבס נתן לרידליר כמות יפה מהתכונות של hush ואפילו עשה לזה רפרנס בסרט.
מהדיבורים של ריבס, אני לא אתפלא הנבל בהמשך יהיה מר פריז.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 יוני 2022, 15:19

Shlomix כתב:יש המון תוכן בתת הקטגוריה Star (המקבילה של hulu מחוץ לארה"ב).
האפליקציה של דיסני נוראית. זו לא אותה אפליקציה שיש בארה"ב ואני לא מבין למה יש הפרדה כזו.
מה שמדאיג זה שהיא שוחררה כבר לפני מעל שנה בהודו ואם זה המצב שלה אחרי שנה אז יש סיכוי שכבר לא יטרחו לתקן ולשפר.

אין לי בעייה שהאפליקציה "גרועה", היא במצב הרבה יותר טוב מזאת של Amazon בהפרש. זה לא נטפליקס ברמה הטכנית אבל לא רע בכלל. תן לי כל יום עוד המון תוכל על פני אפליקציה שעובדת טוב יותר, העיסקה לא רעה. במיוחד שמבחינת סדרות השירות הזה לא שווה גם שלושה שקלים, הסדרות הנוספות תחת Stars נותנות הרבה ערך ויש שם כמה סדרות לא רעות.

הדבר היחיד שבאמת מרגיז זה העובדה שגם עם סיבים אופטיים 4K לא מצליח לעבוד כמו שצריך ונתקע אחרי כמה דקות. ביום השיגור הראשון האפליקציה כבר קיבלה בחנות של LG ארבעה עדכונים, אז יש רצון לשפר דברים אני מניח (או להוסיף עוד תוכן).

Laskin, מלא תכנים מדובבים, מלא! למען האמת מלבד איזה תוכנית לגו מעפנה של מלחמת הכוכבים לא נתקלתי בשום תוכן לא מדובב והילדים שלי זיפזפו בין לא מעט תכנים. הרושם מהבחינה הזאת מאוד טוב.

יש תמיכה בHDR ועוד בתקן היקר של דולבי. ברמת הסאונד אין דולבי Atmos ו-4K לא שמיש, לפחות לא אצלי.

האפליקציה בפלאפון דווקא בסדר גמור (החנות של Apple).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2022, 16:25

העיקר שיש דולבי ויז׳ן, מבחינתי זה הדבר הכי חשוב בסרט/סדרה, יותר מכל דבר אחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2022, 17:32

וואט דה פאק אפליקציה הודית? אפשר להוריד אותה לסטריימר של שיומי? הבנתי גם שאין 4K אמיתי, לא?
בקיצור דיסני צוחקים עלינו. אפילו בשביל אקסמן החדש אני לא הולך לעשות מנוי, שיחפשו מי ינענע אותם.
ואם יש פה נציג של YES שקורא את ההודעה כן, חפש גם אתה מי ינענע אותך כמובן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2022, 20:27

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אין לי בעיה עם כמה גרסאות של הארלי קווין,אבל הגרסא של ריבס של הג'וקר באותה סצינה שנחתכה הייתה...לא משהו,בכלל. לשחק את הג'וקר פשוט מרגיש כמו תחרות "מי עושה את זה משוגע יותר" בין כל השחקנים ששיחקו אותו מאז לדג'ר,וזה מאוד מבאס,ריבס חייב לעבד מחדש את הדמות הזו אם הוא רוצה לייצר משהו טוב,כי ברור שהיא תהיה חלק אינטגרלי מהסדרת ארקהם אם היא אכן תופיע שם. אני גם עדיין מהמר על
Hush
בתור הבאד גאי בבאטמן 2.

אני בספק אם זה יהיה hush להתחשב בזה שריבס נתן לרידליר כמות יפה מהתכונות של hush ואפילו עשה לזה רפרנס בסרט.
מהדיבורים של ריבס, אני לא אתפלא הנבל בהמשך יהיה מר פריז.

ראיתי את הריאיון איתו והקטע עם פריז,אבל אני לא חושב שזה מאוד סביר- הוא בעיקר אמר שהוא חושב שיש הרבה דברים שאפשר לעשות עם הדמות קולנועית שלא עשו, ואני כמובן מסכים,אבל אני גם לא רואה איך היא משתלבת בעולם noir של ריבס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2022, 22:13

Uncle Pey'j כתב:ראיתי את הריאיון איתו והקטע עם פריז,אבל אני לא חושב שזה מאוד סביר- הוא בעיקר אמר שהוא חושב שיש הרבה דברים שאפשר לעשות עם הדמות קולנועית שלא עשו, ואני כמובן מסכים,אבל אני גם לא רואה איך היא משתלבת בעולם noir של ריבס.

אני חושב הוא בהחלט יכול, אם לוקחים את הגישה הנכונה. כלומר, הרידלר אצלו הפך למר דו משבעה חטאים כשבערך רק אלמנט החידות נשאר מהאישיות שלו. אז אני לא רואה את זה כמשהו תלוש מדי לעשות את מר פריז כאדם על הקצה בגלל שאשתו עם מחלה סופנית. הזדמנות קלאסית לעשות ״אדם בלי כסף שנופל בין הכיסאות במערכת הבריאות האמריקאית״ שבמאים אמריקאים כל כך אוהבים והוא יכול להשתמש בחנקן נוזלי בצורה כזו או אחרת על הקורבנות שלו. לא צריך את כל החליפה והתאטרליות מסביב, רק לקחת את המהות מהגרסה של הסדרה המצויירת של הדמות (שהיא הכי טובה, וגם ריבס מת עליה) ולישם אותה בעולם מציאותי.

ואגב, הוא גרמני, אז כריסטוף וואלץ?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2022, 23:37

וקצת להוסיף על זה - הבאטמן (יחסית) מאוד מאוד ריאליסטי, אבל אני מניח שככל שנתקדם לפריים של באטמן וכל זה אז גם המסביב קצת יגדל למימדים גדולים יותר. הרידלר עבד טוב כנבל מאוד ריאליסטי מול באטמן שעוד לא יודע מי נגד מי באמת, אבל זה לא שנרצה לראות את באטמן מקרטע אל ניצחון מקרי לאורך כל הטרילוגיה.
כלומר אני לא טוען שנגיע לרמות של שומאכר או משהו שקרוב לזה, אבל אני מאמין שכל נבל שיגיע עכשיו יהיה קצת יותר גדול מהרידלר, וכך גם הבא אחריו וכו'.
סך הכל אפילו באטמן של נולאן הלך וגדל בצורה הזו, ואולי הסיום לא בדיוק קונצנזוס בלשון המעטה, אבל עדיין קשה לי לראות אותם לא הולכים "יותר גדול" בפרק האחרון.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 19 יוני 2022, 09:00

Death_119 כתב:
Shlomix כתב:יש המון תוכן בתת הקטגוריה Star (המקבילה של hulu מחוץ לארה"ב).

אין לי בעייה שהאפליקציה "גרועה", היא במצב הרבה יותר טוב מזאת של Amazon בהפרש. זה לא נטפליקס ברמה הטכנית אבל לא רע בכלל. תן לי כל יום עוד המון תוכל על פני אפליקציה שעובדת טוב יותר, העיסקה לא רעה. במיוחד שמבחינת סדרות השירות הזה לא שווה גם שלושה שקלים, הסדרות הנוספות תחת Stars נותנות הרבה ערך ויש שם כמה סדרות לא רעות.

הדבר היחיד שבאמת מרגיז זה העובדה שגם עם סיבים אופטיים 4K לא מצליח לעבוד כמו שצריך ונתקע אחרי כמה דקות. ביום השיגור הראשון האפליקציה כבר קיבלה בחנות של LG ארבעה עדכונים, אז יש רצון לשפר דברים אני מניח (או להוסיף עוד תוכן).

Laskin, מלא תכנים מדובבים, מלא! למען האמת מלבד איזה תוכנית לגו מעפנה של מלחמת הכוכבים לא נתקלתי בשום תוכן לא מדובב והילדים שלי זיפזפו בין לא מעט תכנים. הרושם מהבחינה הזאת מאוד טוב.

יש תמיכה בHDR ועוד בתקן היקר של דולבי. ברמת הסאונד אין דולבי Atmos ו-4K לא שמיש, לפחות לא אצלי.

האפליקציה בפלאפון דווקא בסדר גמור (החנות של Apple).

היא גרועה ברמות אם אני לא מצליח לצפות יותר מדקה בלי קפיצה בזמנים. כן, תוך כדי צפיה התוכן קופץ 20 שניות קדימה. WTF.
זה לא קשור לאינטרנט כי הקפיצות האלו מתרחשות בדיוק באותה נקודת זמן, בכל רזולוציה.
הבנתי שלך יש LG אז שם האפליקציה באמת נסבלת יותר מהניסיון שלי, אבל במסכי סמסונג למשל היא קקה אמיתי. אי אפשר לחפש, על סף בלתי האפשרי להחליף רזולוציה או שפת תרגום/דיבוב, עצירת ניגון כמעט מכריחה אותך לחזור אחורה למסך הראשי ולחפש שוב את הסדרה כי אי אפשר להגיע לשורת "המשך צפיה".
בקיצור, חרא גדול ובלתי שמיש. אם לא הייתי משלם מראש במסגרת המבצע הייתי מבטל את השירות עכשיו. מזל שאני משתף עם עוד אנשים כך שהתשלום יוצא זניח, אבל לספק מוצר כזה על 40 שקל בחודש לפני המבצע זה חרפה אמיתית.
החברה שלי בחיים לא הייתה מעיזה לשחרר מוצר ברמה כזו, אז איך לעזאזל דיסני העולמית, מגה תאגיד פסיכי, מרשה לעצמו לשחרר מוצר כזה? לא נתפס.
אם הם לא יתקנו כמעט את כל הבאגים בשבוע הקרוב זה יהיה מטורף בעיניי (וכנראה שזה מה שיקרה כי זו אפליקציה שקיימת כבר מעל לשנה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2022, 14:32

Stick כתב:וקצת להוסיף על זה - הבאטמן (יחסית) מאוד מאוד ריאליסטי, אבל אני מניח שככל שנתקדם לפריים של באטמן וכל זה אז גם המסביב קצת יגדל למימדים גדולים יותר. הרידלר עבד טוב כנבל מאוד ריאליסטי מול באטמן שעוד לא יודע מי נגד מי באמת, אבל זה לא שנרצה לראות את באטמן מקרטע אל ניצחון מקרי לאורך כל הטרילוגיה.
כלומר אני לא טוען שנגיע לרמות של שומאכר או משהו שקרוב לזה, אבל אני מאמין שכל נבל שיגיע עכשיו יהיה קצת יותר גדול מהרידלר, וכך גם הבא אחריו וכו'.
סך הכל אפילו באטמן של נולאן הלך וגדל בצורה הזו, ואולי הסיום לא בדיוק קונצנזוס בלשון המעטה, אבל עדיין קשה לי לראות אותם לא הולכים "יותר גדול" בפרק האחרון.

אני מסכים עם שני הדברים, גם שהעוצמה של הנבל תגדל עם הזמן וגם שהחובבנות של בטמן בסרט הראשון לאט לאט תעבור. כלומר הוא חובבן כי הוא רק התחיל את השנה השניה שלו, הוא צעיר ועדין לא לגמרי סגור על עצמו. אולי לא הראו אותו הולך להתאמן או לבנות את הבטמוביל, אבל הוא לגמרי בתחילת הדרך. מה שכן, אפילו אם הולכים על גדול יותר, זה לא אומר שצריך ללכת על בדיוני יותר. כלומר נניח בטמן כלוא בארקאם עם גלריה של עשרות נבלים זה להעלות את רמת הסיכון לשלב הבא אבל הנבלים עדין נשארים במישור הראליסטי.

ועדין, אני חושב שאפשר לעשות את מר פריז ולהשאר ב-ballpark של הרידליר. אני לא חושב שהוא נבל שמרים את הסטייקס לרמה הבאה. ואני חושב שהמשמעות של זה היא שהוא לא יכול להיות הנבל בסרט החמישי, הוא צריך להופיע כמה שיותר מהר כל עוד אנחנו עדין מתעסקים עם נבל בגובה הקרקע. אלה אם ישימו אותו באנסמבל, וזה משהו שאני פחות אוהב (למרות שאפשר להגיד שבסרט האחרון היה אנסמבל כי היו שם הפינגווין, פלקוני, מרוני והרידלר).

Shlomix כתב:. כן, תוך כדי צפיה התוכן קופץ 20 שניות קדימה. WTF.
זה לא קשור לאינטרנט כי הקפיצות האלו מתרחשות בדיוק באותה נקודת זמן, בכל רזולוציה.
הבנתי שלך יש LG אז שם האפליקציה באמת נסבלת יותר מהניסיון שלי, אבל במסכי סמסונג למשל היא קקה אמיתי. אי אפשר לחפש, על סף בלתי האפשרי להחליף רזולוציה או שפת תרגום/דיבוב, עצירת ניגון כמעט מכריחה אותך לחזור אחורה למסך הראשי ולחפש שוב את הסדרה כי אי אפשר להגיע לשורת "המשך צפיה".
בקיצור, חרא גדול ובלתי שמיש. אם לא הייתי משלם מראש במסגרת המבצע הייתי מבטל את השירות עכשיו. מזל שאני משתף עם עוד אנשים כך שהתשלום יוצא זניח, אבל לספק מוצר כזה על 40 שקל בחודש לפני המבצע זה חרפה אמיתית.
החברה שלי בחיים לא הייתה מעיזה לשחרר מוצר ברמה כזו, אז איך לעזאזל דיסני העולמית, מגה תאגיד פסיכי, מרשה לעצמו לשחרר מוצר כזה? לא נתפס.
אם הם לא יתקנו כמעט את כל הבאגים בשבוע הקרוב זה יהיה מטורף בעיניי (וכנראה שזה מה שיקרה כי זו אפליקציה שקיימת כבר מעל לשנה).

יש לי LG של 2021, האפליקציה רצה בסדר מבחינת שימושיות אבל ההזרמה עצמה תחת, ממש. רצינו להתחיל לראות פאם וטומי ביום שישי וזה פשוט לא עבד, הסמל של סטאר עלה והניגון לא המשיך משם. מצד שני הפעלנו את לוקה לילד וזה עבד ממש אחלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2022, 22:56

Klayman כתב:אצלי ב lg oled b7 היא ממש מגמגמת, הכתוביות דבוקות לצד ימין ובכללי הממשק על הפנים.

אז יש כתוביות? כי ממה שקראתי חלק אומרים שאפילו כתוביות אנגלית אין. הבת זוג שלי לא תשב בחיים לראות סדרה או סרט בלי כתוביות. איזו השקה זוועה, אפס התאמה לשוק הישראלי.
אוהב את דיסני, רוצה לעשות מנוי לדיסני אבל הם ממש גורמים לך להרגיש פרייאר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2022, 16:38

טוב האשה כבר קנתה חודש אחד של הדיסני מינוס הזה, ואכן - המצב על הפנים. אני גם על LG ואתמול צפיתי בבובה פט ולא הבנתי עד עכשיו איך אפשר להמשיך אחרי שעושים פאוזה. איזה ממשק גרוע, איזה תרגום מכוער (עם רקע שחור ואין איך לשנות)… וגם אצלי לפעמים יש עצירות לא ברורות ולפעמים זה רץ חלק דווקא, חוסר עקביות. ממש בזיון.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים