נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 04 מאי 2013, 18:25

Blue&Black כתב:ראיתי היום את ״המבוך של פאן״, למרות שציפיתי לראות בו קצת יותר יצורים בדיוניים הוא סיפק עלילה אפלה ומעניינת ולא קלה עם העיצוב האומנותי מהטובים שראיתי, מומלץ לחובבי אגדות עם תוכן בוגר יותר.

אני גם הולך לאיירון מן 3 באיימקס, אתן רשמים(;

סרט מדהים והיחיד אני חושב שראיתי איי פעם על מלחמת האזרחים בספרד. זה ממש לא סרט על אגדות אלא מקביל לסרט שואה.

סיימתי לראות את הפרק החמישי של משחקי הכס ואני פשוט לא מאמין שהטלוויזיה הגיעה לרמת האיכות הנדירה הזאת. פשוט משעשע לראות אנשים מדברים על סדרות יומיומיות כמו walking dead או breaking bad כאשר כל פרק במשחקי הכס מכיל יותר דרמה, איכות משחק ומתח מעונות שלמות בכל סדרה אחרת (במקרה הטוב שלהן). העונה הטובה ביותר של הסדרה עד היום, ופרקים 4 ו-5 הכילו כל כך הרבה אירועים מרטיטים שהיו יכולים להתאים לסיומן של 5-6 עונות. מאוד עניין אותי לראות איך תראה האינטרפציה של הסדרה לסליס מאחר ובספרים היינה בעלת שפם. לצערי היתבדתי ואנשים בטלוויזיה עדיין לא מוכנים להזדהות עם דמות מטורפת עם שפם כאשר מדובר על אישה. הליהוק של שירין היה פשוט מושלם, הילדה שוחקה למשעי ואי אפשר היה שלא לרחם על דמותה. חבל שהלץ עם הפיגור השכלי שמסתובב אייתה הושמט. קיבורון עדיין חלש לטעמי, הוא אמור להיות אכזר ומטורף לחלוטין. אבל שאר הליהוקים כהרגלם מדהימים והשיחה של ג'יימי על האמת שהתרחשה בעברו הייתה אחד הווידויים המרהיבים שראיתי במדיום שהוא. אני כל כך אוהב את העובדה שכל דמות תגרום לנו לחשוב יותר מפעם אחת אם לאהוב אותה או לשנוא אותה כי רק בעולם של משחקי הכס הדמויות הן אמיתיות ואף אחד אינו רוע מוחלט או טוב לחלוטין (מלבד טייווין שממשיך להיות בן זונה קר רוח).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 04 מאי 2013, 19:00

Death_119 כתב:סרט מדהים והיחיד אני חושב שראיתי איי פעם על מלחמת האזרחים בספרד. זה ממש לא סרט על אגדות אלא מקביל לסרט שואה.

סיימתי לראות את הפרק החמישי של משחקי הכס ואני פשוט לא מאמין שהטלוויזיה הגיעה לרמת האיכות הנדירה הזאת. פשוט משעשע לראות אנשים מדברים על סדרות יומיומיות כמו walking dead או breaking bad כאשר כל פרק במשחקי הכס מכיל יותר דרמה, איכות משחק ומתח מעונות שלמות בכל סדרה אחרת (במקרה הטוב שלהן). העונה הטובה ביותר של הסדרה עד היום, ופרקים 4 ו-5 הכילו כל כך הרבה אירועים מרטיטים שהיו יכולים להתאים לסיומן של 5-6 עונות. מאוד עניין אותי לראות איך תראה האינטרפציה של הסדרה לסליס מאחר ובספרים היינה בעלת שפם. לצערי היתבדתי ואנשים בטלוויזיה עדיין לא מוכנים להזדהות עם דמות מטורפת עם שפם כאשר מדובר על אישה. הליהוק של שירין היה פשוט מושלם, הילדה שוחקה למשעי ואי אפשר היה שלא לרחם על דמותה. חבל שהלץ עם הפיגור השכלי שמסתובב אייתה הושמט. קיבורון עדיין חלש לטעמי, הוא אמור להיות אכזר ומטורף לחלוטין. אבל שאר הליהוקים כהרגלם מדהימים והשיחה של ג'יימי על האמת שהתרחשה בעברו הייתה אחד הווידויים המרהיבים שראיתי במדיום שהוא. אני כל כך אוהב את העובדה שכל דמות תגרום לנו לחשוב יותר מפעם אחת אם לאהוב אותה או לשנוא אותה כי רק בעולם של משחקי הכס הדמויות הן אמיתיות ואף אחד אינו רוע מוחלט או טוב לחלוטין (מלבד טייווין שממשיך להיות בן זונה קר רוח).

מסכים עם כל מילה לגבי משחקכס. השני פרקים האחרונים אפיים בקטע מטורף, רמת קולנוע.
מסכים שקייבורן לא מספיק סדיסט ואכזרי אבל עוד לא ראינו כלום מהרעים האמיצים החארות האלה.
והאמת, שהסמכות של טיווין היא אחד מהדברים שגרמו לי לאהוב אותו כל כך, לא יודע יש משהוא בזה שהוא לא שם על אף אחד ומעמיד את כולם במקום שקורץ לי נורא, חוץ מזה שהוא מאמלל לטיריון את החיים כמובן.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 מאי 2013, 22:11

את איירון מן הראשון ממש אהבתי, השני בהחלט היה די משעמם. נקווה שהשלישי שווה משהו. אני מבין מהתגובות כאן שכן.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 22:54

אגב, היום עשיתי מרתון של העונה השנייה של מראה שחורה.
סדרה בריטית מדהימה בסגנון של אזור הדמדומים למי שמכיר, רק שהיא מתייחסת לטכנולוגיה וכל החידושים באורח החיים שלנו.
רוצו לראות, במיוחד כשיש אותה HD בחינם ב-VOD.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 מאי 2013, 23:10

infected aviad כתב:אגב, היום עשיתי מרתון של העונה השנייה של מראה שחורה.
סדרה בריטית מדהימה בסגנון של אזור הדמדומים למי שמכיר, רק שהיא מתייחסת לטכנולוגיה וכל החידושים באורח החיים שלנו.
רוצו לראות, במיוחד כשיש אותה HD בחינם ב-VOD.

סדרה מדהימה, ראיתי את העונה הראשונה ואת הפרק הראשון של השניה, בינתיים הפרק האהוב עליי הוא השני בעונה הראשונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 23:12

Blue&Black כתב:סדרה מדהימה, ראיתי את העונה הראשונה ואת הפרק הראשון של השניה, בינתיים הפרק האהוב עליי הוא השני בעונה הראשונה

פרק מצוין, אבל אני אישית הכי אהבתי דווקא את הפרק הראשון. פשוט משאיר אותך במין תערובת כזאת של הלם וזעזוע שזה משהו נדיר.
אגב, קבל סטטוס גאוני של גדי וילצ'רסקי (אל תדאג, אין באמת ספוילר):
גדי לשבת: "מראה שחורה" – העונה השלישית

התמזל מזלי והתגלגל לידיי הפרק הראשון של העונה השלישית בסדרה המעולה הזאת. אין ספק שזוהי העונה הכי קיצונית של "מראה שחורה". זאת העונה הכי פרועה והכי אפוקליפטית, עונה שמתעלה על כל המראות השחורות שהוצגו בעונות הקודמות. יש תחושה שהפעם הם הגזימו לגמרי, כנראה כדי לזעזע אותנו, כנראה כדי לטלטל אותנו ולהראות לנו שאנחנו מרחק יריקה מלהפוך לזומבים מוחלטים, לאוסף מקרי של רקמות שמתקשר דרך אפליקציות וציוצים. העונה הזאת מתארת את קצה תהליך הטמטומיזציה שאנחנו עוברים בשנים האחרונות, קצה שבו אין לנו יותר תרבות, אין לנו יותר מחשבה ויצירתיות, ובעיקר- אין לנו שכל כלל, כי כבר אין בשכל איזשהו שימוש.

בפרק הזה מתוארת מציאות שבה אנשים מכל קצוות הארץ מגישים מועמדות לבחירות למשהו כללי כזה, שלא צריך שום יכולות על מנת להיבחר אליו. הציבור בוחר באיש הכי טיפש שהצליחו למצוא (רצוי שיהיה אנאלפבית עם קשיים בדיבור) וממליך אותו לגיבור החדש של המדינה. הקופיף הזה זוכה בפרסום ותהילה, בכסף ובפינוקים כיד המלך, התקשורת עוקבת אחריו ומדווחת על כל פרט בחייו האישיים, הוא מוביל קמפיינים, מנחה תכניות טלוויזיה ובסופו של דבר אותו הציבור שהמליך את המסכן הזה מתהפך עליו ודורש את ראשו. הקופיף קורס תחת הלחץ, נכנס לדיכאון ומתאבד. איזה פרק הזוי. אין מצב שזה באמת יקרה לנו. לפחות לא עד ה-5/5. אז כבר נדע להתנהג בהתאם.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 מאי 2013, 23:38

infected aviad כתב:פרק מצוין, אבל אני אישית הכי אהבתי דווקא את הפרק הראשון. פשוט משאיר אותך במין תערובת כזאת של הלם וזעזוע שזה משהו נדיר.

לא ראיתי שום זכר לעונה שלישית או שהיא צולמה עד בכלל, איך הוא ראה אותה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 05 מאי 2013, 00:23

Blue&Black כתב:לא ראיתי שום זכר לעונה שלישית או שהיא צולמה עד בכלל, איך הוא ראה אותה?

תקרא שוב, לא הבנת את הפואנטה שלו :roll:
אם עדיין לא הבנת, אז תקרא את שלושת המשפטים האחרונים...
עריכה:
בגלל שמחר אני חוזר לצבא ואני לא רוצה להשאיר אותך במתח, אז הינה:
ספויילר: הצג
הוא התכוון לאח הגדול.
תמונה

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 05 מאי 2013, 00:48

infected aviad כתב:תקרא שוב, לא הבנת את הפואנטה שלו :roll:
אם עדיין לא הבנת, אז תקרא את שלושת המשפטים האחרונים...
עריכה:
בגלל שמחר אני חוזר לצבא ואני לא רוצה להשאיר אותך במתח, אז הינה:
הוא התכוון לאח הגדול.

אופס לא שמתי לב :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 05 מאי 2013, 00:50

Blue&Black כתב:אופס לא שמתי לב :D

אמרתי שגאוני :D
הוא די מוכיח שהמציאות עולה על כל דימיון.
תמונה

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 05 מאי 2013, 09:09

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2013, 00:17

זה פשוט אדיר :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 מאי 2013, 01:43

יש שם קטעים שאני לא ראיתי S:
קטעים שבהם לורי מאיימת באקדח על ריק... ריק בכלל עדין שריף, מזה? S:

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 06 מאי 2013, 12:47

infected aviad כתב:פרק מצוין, אבל אני אישית הכי אהבתי דווקא את הפרק הראשון. פשוט משאיר אותך במין תערובת כזאת של הלם וזעזוע שזה משהו נדיר.

הפרק הכי טוב שיצא לי לראות בסדרה היה
הפרק עם הפושעת והועונש שלה, באמת שלא יצא לי לראות פרק כל כך טוב שמעלה לך כל כך הרבה שאלות על איך ההתנהגות, המוסר והרוע האנושי יכולים להתנגש.

חוץ מזה, זאת בכל סדרה נהדרת ואני מקווה שתהיה עוד עונה אחת, בלי ספק אחת מהסדרות הכי טובות שיש כרגע.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 06 מאי 2013, 16:22

Fanta כתב:יש שם קטעים שאני לא ראיתי S:
קטעים שבהם לורי מאיימת באקדח על ריק... ריק בכלל עדין שריף, מזה? S:

זה לא לורי זו אנדריאה, וזה בכלל העונה הראשונה, יש שם שילוב של כל העונות אבל אין ממש ספוילרים אלא אם לראות דמויות מהעונות החדשות זה ספוילר בשבילכם
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 06 מאי 2013, 17:43

עוד פרק מצוין במשחקכס, הסדרה על הגל.
הדיאלוג של ואריז ובאיליש, שני האנשים שמסובבים את ווסטרוז על האצבע היה גדול. אני חושב שאם באיליש ימות השמחה שלי תשתווה לזו שהרגשתי כשג'ופרי הורעל. הקטעים על החומה היו מצויינים, חבל שייגרייט הולכת למות עוד כמה פרקים. אנחנו כבר יותר מחצי עונה ואפשר להגיד במיוחדד למה שעוד צפוי שזו העונה הכי טובה עד עכשיו.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 06 מאי 2013, 18:35

אגב, אני יודע שכבר המלצתי כאן על זה בעבר, אבל לות'ר סדרה פשוט ענקית! פספוס ענק לכל מי שלא צפה בה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 מאי 2013, 22:17

Blue&Black כתב:זה לא לורי זו אנדריאה, וזה בכלל העונה הראשונה, יש שם שילוב של כל העונות אבל אין ממש ספוילרים אלא אם לראות דמויות מהעונות החדשות זה ספוילר בשבילכם

כן, התבלבלתי, וואלה אני לא ממש זוכר את הפרק הזה @,@...
יכול להיות שאני צריך לעבור על כל העונה הראשונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 08 מאי 2013, 01:48

סיימתי לראות את העונה הרביעית של Breaking Bad היה מעולה ממש נהניתי
הקטע בפרק האחרון שגאס היה two face היה די מגוחך אבל אני סולח על זה כי זה היה סצנה מעולה, מעניין לדעת מה כבר יהיה בהמשך
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 מאי 2013, 19:51

משחקי הכס שוברת את כל המוסכמות עם העונה הנוכחית ומצליחה לעומת הסטנדרט של פתיחה חזקה, דשדוש לאורך העונה וסיום עם אחוזי רייטינג גבוהים להמשיך לטפס ברייטינג עם כל פרק שיוצא העונה מזה שישה פרקים ברצף. מאז פרק הפתיחה של העונה (שהיתה הגבוהה בתולדות הסדרה) עם 4.4 מיליון צופים בשעה 21:00 היא הצליחה לעלות ל-5.5 מיליון צופים ולהפוך לסדרה הנצפית ביותר בHBO כיום (עוברת את True blood). ומצליחה למשוך כמעט 7 מיליון צופים בסכימה גם עם השידור החוזר של 23:00.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 08 מאי 2013, 20:23

Blue&Black כתב:סיימתי לראות את העונה הרביעית של Breaking Bad היה מעולה ממש נהניתי
הקטע בפרק האחרון שגאס היה two face היה די מגוחך אבל אני סולח על זה כי זה היה סצנה מעולה, מעניין לדעת מה כבר יהיה בהמשך

העונה החמישית טובה מאוד לדעתי, אני חושב שתהנה ממנה אם אהבת את הרביעית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2013, 14:20

נראה כמו סרט מגניב חבל על הזמן:
We're just normal men. We're just innocent men

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 10 מאי 2013, 14:31

DrKeo כתב:נראה כמו סרט מגניב חבל על הזמן:

נראה וויזואלית מאוד מרשים, בטח משהו שדווקא כן יהיה שווה לראות ב3D אבל לא ממש הבנתי על מה כבר יהיה הסיפור. בכל מקרה מסקרן.

היום יצא סוף סוף הסרט טראנס לקולנוע בארץ של דני בויל, אני ממש רוצה לראות את זה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 10 מאי 2013, 15:34

סוף סוף ראיתי את איירון מן 3. סרט טוב, אבל הראשון הכי טוב בסדרה.

וגם לא אהבתי את הסוף:

הוא מוותר על זה שהוא איירון מן??? למה??? בגלל שהבחורה לא אוהבת את זה? זה כזה עצוב. וגם זה לא הגיוני, כי ב-2015 אמור לצאת "הנוקמים 2", אז איך הוא יהיה איירון מן אם הוא שבר את הכל והחליף ללב אמיתי?
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 10 מאי 2013, 17:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 10 מאי 2013, 16:14

DrKeo כתב:נראה כמו סרט מגניב חבל על הזמן:

בהחלט מגניב!
הבעייה היא שבתחילת הסרטון הגברתי את האוזניות ממש ובדקה 0:30 קיבלתי התקף לב קטן חח
"A man chooses, a slave obeys"

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים