נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2023, 19:40

We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 29 ינואר 2023, 22:01

אם לדיסי לא היה חסר בעיות יחצ עם השחקנים של הייקום הקולנועי, זאקרי החליט לצייץ את זה:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 ינואר 2023, 22:25

הוא עוד יכול לברוח עם זה כי הוא מיודד עם סאפרן וגאן, יוצאים ביחד לחופשות סקי וכאלה..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 00:43

די נו, אם ג׳וקוביץ׳ יכול לשחק באוסטרליה אז אפשר גם להפסיק את המישטור סביב הפאקינג דיעות של אנשים על חיסונים… סיימנו עם הקורונה, פייזר זה ״תאגיד ענק״, ״ביג פארמה״, ״מונופול״, ״ניסויים בבעלי חיים״, ״מעכבים לגליזציה״… מה לעזאזל קרה לשמאל? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 12:48

גם מארוול וגם מלחמת הכוכבים לא הצליחו להתברג לטופ 15 סדרות הכי נצפות של 2022. אני רואה את זה כחדשות טובות, חוץ מהרחמים על אנדור. The boys דווקא הצליח להגיע למקום 11, מה ששם אותו מעל לכל היקום של מארוול.

ואוואטר חצה את ה-2.1 מליארד והפך לסרט הרביעי הכי רווחי אי פעם. מה שאומר שעכשיו מתוך 4 הסרטים הכי רווחיים אי פעם, ג׳יימס קמרון ביים שלושה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 ינואר 2023, 11:19

אז מה אתם אומרים על הפרק השלישי של tlus?
למרות הדחיפת מסרים בגרון והקשר הרופף (מאוד) למשחק זה עדיין טלוויזיה משובחת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 11:23

אני רק סיימתי את הפרק הראשון. היה לא רע בנתיים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 ינואר 2023, 11:25

יפה שאתה מצליח להתאפק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 ינואר 2023, 13:33

אני מבין למה פרק 3 קנה את המבקרים. אני גם מבין למה הוא נכתב, בוים ונוצר כפי שהוצג. אבל תכלס? זה לא פרק מקורי או ממש מעניין בשום צורה.

הבהרה: הוא הופק ברמה גבוהה מאוד כמובן, המשחק היה טוב, הסאונד הצילום וכו'. והוא באמת סיפק צד שרק נרמז לגביו, של אחת הדמויות שפגשנו במשחק הראשון, אבל אני לא הרגשתי שהביצוע היה יוצא מגדר הרגיל או משהו מדהים במיוחד. יש סיבה מאוד ברורה למה הפרק הזה הוא חביב "המבקרים", ואני בטוח שתבינו את זה כשתצפו בו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 14:02

כן, אני כבר הבנתי מהתמונות הקטנות בסרטוני היוטיוב, במה מדובר... נו יופי, עוד דמות לאותת איתה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 ינואר 2023, 14:44

Klayman כתב:אני מבין למה פרק 3 קנה את המבקרים. אני גם מבין למה הוא נכתב, בוים ונוצר כפי שהוצג. אבל תכלס? זה לא פרק מקורי או ממש מעניין בשום צורה.

הבהרה: הוא הופק ברמה גבוהה מאוד כמובן, המשחק היה טוב, הסאונד הצילום וכו'. והוא באמת סיפק צד שרק נרמז לגביו, של אחת הדמויות שפגשנו במשחק הראשון, אבל אני לא הרגשתי שהביצוע היה יוצא מגדר הרגיל או משהו מדהים במיוחד. יש סיבה מאוד ברורה למה הפרק הזה הוא חביב "המבקרים", ואני בטוח שתבינו את זה כשתצפו בו.

הוא קנה את המבקרים מצד מסויים... אני חושב שבכל סדרה אחרת הייתי ממש מתעצבן על פרק כזה, ובתחילת הפרק שהבנתי לאן זה מתקדם באמת התעצבנתי אבל hbo יודעים להפיק טלוויזיה ברמה גבוהה, אם מנתקים את ההקשר לסדרה אני עדיין חושב שזה היה פרק טוב.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 ינואר 2023, 14:49

בעיניי זה פרק מופתי. כלומר, בואו, זה HBO על כל השטיקים שלהם אבל אני לא זוכר מתי לאחרונה בסדרה שלהם היה פרק מוצלח יותר. אולי מאז העונות הראשונות של משחקי הכס.
זה הפרק הראשון שמשנה משמעותית מהמשחק, והפרק הראשון שמוכיח שלסדרה הזאת יש סיבת קיום מעבר לסתם אדפטציה בערכי הפקה גבוהים. ממש נהנתי, ואני מצפה עכשיו לראות מה הם יכולים עוד לשנות הרבה יותר ממה שציפיתי לזה בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 15:11

Stick כתב:בעיניי זה פרק מופתי. כלומר, בואו, זה HBO על כל השטיקים שלהם אבל אני לא זוכר מתי לאחרונה בסדרה שלהם היה פרק מוצלח יותר. אולי מאז העונות הראשונות של משחקי הכס.
זה הפרק הראשון שמשנה משמעותית מהמשחק, והפרק הראשון שמוכיח שלסדרה הזאת יש סיבת קיום מעבר לסתם אדפטציה בערכי הפקה גבוהים. ממש נהנתי, ואני מצפה עכשיו לראות מה הם יכולים עוד לשנות הרבה יותר ממה שציפיתי לזה בהתחלה.

יש כל כך הרבה תוכן מדהים ב-HBO, אז ההערה הזאת קצת מוזרה לי. כלומר, אם הפרק הזה אפילו מתקרב לרמה של פרק אקראי של succession אז הוא כנראה יצירת מופת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 ינואר 2023, 15:16

לא משוכנע שאני מסכים עם הדעה של "משנה משמעותית מהמשחק". הוא מספר סיפור שהמשחק דיבר עליו - אומנם כמשהו צדדי - ובחרו לשנות את הסוף של הסיפור הזה.

לא יודע... כל ההתחלה הזכירה עוד סצנות עבר שכבר ראינו של "האיש שנשאר אחרון בעולם, בוזז את הסופר ומפעיל את תחנת הכח" וכו'. לא חושב שהוא היה פרק רע בכלל. הוא אפילו היה טוב. אני פשוט לא מצטרף לשירת ההלל אליו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 ינואר 2023, 15:35

קיאו, לא ראיתי את כל מה שHBO עשו כמובן אז קח את זה בערבון מוגבל, אבל זו החוויה שלי :). מאוד אהבתי את הפרק, הוא לדעתי משמעותית טוב יותר מהשנייים הראשונים שבעצמם היו בסדר גמור.

קליימן, כן, אולי לא משנה מהמשחק באמת אבל מוסיף עליו המון. כלומר יש כאן שינויים, במשחק למשל ג'ואל מעולם לא היה בעיירה של ביל לפני כן, ובכלל העיירה שלו היא משהו קצת שונה והרבה יותר נגוע ממה שהיה בסדרה. הדמות של ביל די שונה סך הכל בין שני הביצועים.
אבל זה נכון (וטוב מאוד) שאין פה איזו שבירה ממה שהמשחק עשה, אבל כן יצירת המון תוכן חדש ממה שהיה שם. בטח בהשוואה מול שני הפרקים הקודמים שהיו בגדול שחזור כמעט מדויק של המשחק. הסיפור עצמו עדיין עובר דרך הנקודה הזאת ויוצא כמו שהוא היה במשחק, אבל אני חושב שצריך לציין שבינתיים דווקא הפרק הכי מוצלח בסדרה (לדעתי כמובן), הוא זה שהכי שונה מהפרק המקביל לו במשחק.
אם היית שואל אותי לפני הסדרה למה אני הכי פחות מצפה, זה היה בדיוק לשינוים האלה ולתוספות המיותרות על הסיפורים במשחק. הפרק הזה עכשיו שינה ב180 מעלות את התפיסה שלי, וסיפר סיפור אהבה מפורט ובאמת נוגע ללב שכולו רק נרמז במשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 15:49

אז תראה את Succession, הסדרה הכי טובה בטלביזיה בהפרש. ביחוד עכשיו שסול נגמרה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 18:28

ג׳יימס גאן הציג אתמול את התוכניות של DC לתקופה הקרובה לעיתונאים. האמבארגו יורד מתישהו היום בזמן לא ידוע.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 31 ינואר 2023, 20:16

יש רשימה!

אמלק של מה שבאמת מעניין פה לדעתי - סרט סופרמן, סרט באטמן + דמיאן וויין שמבוסס על הריצה של גראנט מוריסון שהיא בערך הדבר הטוב ביותר אי פעם, וסרט של The Authority .

משתדל לא לפתח ציפיות אבל הוא לא עוד חליפה אלא מעריץ קומיקס אמיתי (באחד הציוצים שלו היו האומניבוסים של באטמן של מוריסון ברקע, הבנאדם עושה שיעורי בית) יש לי הרגשה שהעסק בידיים טובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 20:45

התוכניות של DC מתחילות לצאת טיפין טיפין. נראה שהם הולכים לתייג את הסרטים שמחוץ ליקום DC Else Worlds, בדיוק השם שלהם בקומיקס. הבטמן 2 מקבל תאריך יציאה של אוקטובר 2025, הוא יהיה תחת המותג Else Worlds והשם שלו הוא the batman part II. הסדרה של הפינגווין גם ממשיכה בהפקה. גם הג׳וקר 2 נכנס תחת המטריה ובכלליות כל תוכן במדיה של DC שהוא לא חלק מהיקום של גאן יהיה תחת המותג - אפילו יחידת המתאבדים של רוקסטדי. והפתעה, הסרט סופרמן של אברמס עם סופרמן השחור (דיבורים על מייקל בי ג׳ורדן) עדין קיים והוא גם בתוכנית. הוא Else Worlds ולא יהיה ביקום הראשי.

ובנוגע לתוכנית של גאן לDCU, הם מחלקים את הסרטים שלהם בדומה למארוול ואת המילה Phase מחליפה Chapter. הפרק הראשון של DCU יקרא gods and monsters. זה התוכן הראשוני שלו שירוץ בין 2025 ל-2027 (זה לא כל הפרק, רק תחילתו) והוא על פי תאריכי שחרור:
סרטים
- סרט סופרמן צעיר שגאן כותב בשם Superman Legacy. הוא יפתח את הDCU ביולי 2025 ויהיה על סופרמן צעיר שמנסה לאזן את הזהות האנושית שלו והזהות הקריפטונית שלו. הוא יהיה ילד טוב ירושלים והסרט מיועד ״לכולם״, שזאת כנראה תגובה לסופרמן העצוב של סניידר.
- The Authority - סרט אנסמבל על צוות ״גיבורים״ עם נקודת מבט מתפשרת על העולם. סוג של שוטרים חצי מושחתים שיודעים איך דברים באמת עובדים אבל בסה״כ מנסים לעשות טוב.
- the brave and the bold - סרט בטמן ורובין והרובין בסרט הזה יהיה דמיאן ויין. למי שמכיר את דמיאן ויין, הבן של בטמן וטליה אל-גול, הוא מתנקש, רוצח וחתיכת קקה קטן שגודל על ידי רז אל-גול ובטמן מנסה לתרבת אותו. הוא חלק מאוד חשוב בcourt of owls אז אולי נראה את הסיפור הזה סופסוף על המסך? הסרט יתבסס על הקומיקס של גראנט מוריסון והוא כמובן לא קשור לבטמן של ריבס.
- Supergirl: Woman of Tomorrow - מבוסס על הקומיקס של טום קינג, שהוא הרבה יותר ״הארד קור״ מסיפורי סופרמן. בגרסה של קינג סופרגירל גדלה על חתיכת סלע של קריפטון, לא גידלו אותה חוואים נחמדים מקנזס והיא ראתה את כולם מתים סביבה. אז מדובר כנראה באחד הסרטים היותר בוגרים של הDCU למרות שיש מצב שהוא יכיל את קריפטו הסופר כלב.
- Swamp Thing - יהיה סרט אימה, אני משער שהוא ישאב בעיקר מהסדרה של אלן מור.

סדרות
- Creature Commandos - קבוצה של מפלצות כמו פרנקנשטיין, דרקולה ואיש הזאב שבקומיקס נלחמים נגד נאצים במלחמת עולם שניה אבל הגרסה של גאן תהיה שונה. הוא כתב את כל הפרקים של הסדרה והיא סדרת אנימציה.
Waller - יהיה סוג של המשך לפיסמייקר כי העונה השניה של פיסמייקר בהקפאה בגלל שגאן עמוס. זה חלק מהDCU אבל לא ברור איך אם פיסמייקר היה חלק מהיקום של סניידר. אני משער שעוד נגלה. גם הסדרה הזאת וגם הקודמת יצאו לפני סופרמן ויהיה ״אפרטיף״ ל-DCU.
Lanterns - סדרה ״בהפקה HBOית באיכות ובתקציב״ שתגולל את העלילות של שני הגרים לנטרים הכי מפורסמים - ג׳ון סטואט והאל ג׳ורדן. הסגנון הוא ״True Detective 0״, שני ״שוטרי חלל״ בחקירה. העלילה של הסררה אמורה להיות אחד הדברים החשובים ביותר בפרק הראשון של הDCU.
- Paradise Lost - סדרת פריקוול סטייל משחקי הכס על ת׳מסקרה, האי אמזונות, לפני שוואנדרוומן נולדה.
- Booster Gold - סדרה של בוסטר גולד שתהיה קומדיה על ״תסמונת המתחזה״.

טום קינג עזר לגאן לכתוב את הפרוייקטים שהוא התחיל לכתוב ואיתו אוסף כותבים מהוליווד כמו הכותב של the martian ו-watchmen.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 21:07

נשמע חלומי
אמנם זה לא הסיפורים הקלאסיים שאני מכיר והייתי רוצה לראות תחת גאן, אבל יש בזה גם משהו אפילו טוב יותר, כי אוכל להיות מופתע הרבה מאוד פעמים :)
איזה יופי של תקציר הוא הביא, אני ממש בעניין של הכל שם, עכשיו רק שידאג שהביצוע יהיה בהתאם

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 ינואר 2023, 21:24

בכלל לא מה שחשבתי, אבל מעניין.
זה די נשמע שהוא הולך על Birthright עם סופרמן,חבל, הייתי עדיף לראות אדפטציה של -All Star Superman אבל אני מניח שזה מוקדם מדי.
לגבי באטמן, לא מת על הראן של מוריסון בכלל, הייתי מעדיף לראות משהו בסגנון Dark Mirror או הראן של סקוט סניידר, אבל יש מצב שזה הכיוון שמאט ריבס ייקח בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 21:29

גאן מעריץ גדול של אלסטארס אז יש מצב שבשלב כלשהו נגיע לזה. בכל זאת מדובר רק בשנתיים הראשונות לתוכנית של עשור שתמשיך גם מעבר לזה. סה״כ זה נשמע ממש מעניין כנקודת התחלה. נשמע ממש מגוון.

והאמת, מאיך שגאן מתאר את זה, קצת נשמע כאילו היקום שלו ממשיך את זה של סניידר פשוט אחרי ריבוט שיקרה בסרט פלאש. אולי משם מגיעה הסדרה שממשיכה את פיסמייקר. והוא גם לא אמר כלום על הפליטים של הסיבוב הקודם כמו גדות או עזרה מילר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 22:49

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2023, 12:13

אין לי מושג מה הולך עם הסרט פלאש הזה אחרי שהוא קבל ציוני הקרנות מבחן מטורפים, אבל עכשיו גם גאן אומר שזה אחד מסרטי הסופר גיבורים הכי טוב שהוא ראה.

I will say here that “Flash” is probably one of the greatest superhero movies ever made

כנראה שאיכשהו במקרה פגעו בול, ועכשיו הם גם שוקלים לשמר את עזרה מילר ״בהתאם להליך השיקום שלהם״.

וזאפרן אמר:
These four movies are terrific. There’s no reason why any of the characters and the actors playing those characters are not part of the DCU. There’s nothing that prohibits that from happening.

זה כמובן ביחס לרביעיה שנשארה מהמשטר הישן - שזאם 2, הפלאש, אקוואמן 2 והחיפושית הכחולה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 פברואר 2023, 14:57

תקן אותי אם אני טועה אבל לרוב בכל פרסום על הקרנות מבחן תמיד שומעים על קהל שעומד ומריע, דומע , ומוחא כפיים במשך 5 שעות ברצף, אז לא הייתי לוקח את זה כאינדיקציה לכאן או לכאן :)

והאם קראנו את אותו court of owls ? דמיאן היה שם בערך לפאנל וחצי, לא היה לו תפקיד מרכזי לסיפור. ולדעתי זה סיפור שהוא דווקא סופר מתאים ל"יקום" באטמן של ריבס יותר מאשר ליקום החדש של גאן, ואפילו בעל סבירות גבוהה בהתחשב בעובדה שמה שהרידלר עשה בסרט הוא בהשראה ברורה מהריצה של סניידר בקומיקס.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים