נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2019, 20:36

Stick כתב:אמי גם לא בטוח בכלל למשל אם כל התמה המאוד מינית-ביולוגית של הנוסע השמיני נמצאת שם בזכות רידלי או בזכות המעצב ההוא שברח לי לרגע שמו. אבל מה זה משנה? זה שם.

גיגר שם את המיניות שם, הבן אדם לא יכול לצייר ציור בלי להכניס לשם איזה שתי ווגינות ושלושה בולבולים :)

Stick כתב:בלי קשר, כן. בדיוק כמו המטריקס גם בלייד ראנר הוא סרט ש*מאוד* השפיע על הקולנוע בפרט ועל התרבות בכלל. לדעתי מכל הבחינות של עיצוב אומנותי וכמובן אפקטים לתקופה הוא עוצר נשימה. ועם זאת, לדעתי כמובן, הוא גם סרט טוב בפני עצמו להבדיל מהמטריקס.

אני גם חושב בדיוק ככה אם מחליפים את המילה "מטריקס" במילה "בלייד ראנר" :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 12:31

טיפונת אוף טופיק אבל לא בדיוק. בחודשים האחרונים יצא לי להתנסות בכל שירותי הטלוויזיה בישראל, להלן המסקנות:

- פרטנר טיווי הוא שירות הטלוויזיה הגרוע בישראל, שילוב זוועתי בין רמת תוכן רעה וממשק מהגרועים שראיתי, מאוד מיושן ועם גראפיקה מכוערת. מבחר חלש מאוד של סרטים וסדרות,חוסר יכולת לבצע חיפוש נורמלי, ממשק VOD שמנותק מהממשק של הערוצים החיים. פשוט רע.

-סטינג טיווי: לא מגיע באפליקציה לטלוויזיות LG, לכן נאלצתי להשתמש בסטרימר שלהם, ממשק מסורבל ומבולגן (אבל לא גרוע כמו פרטנר) עם גראפיקה קצת מבאסת ולא מעט באגים שקיימים דרך הממיר מעיבים על רמת תוכן טובה (למרות שגם פה זה שבריר ממה שיש ביס ולרוב סרטים חדשים מגיעים באיחור של שבוע לפחות לעומת יס). חיסרון גדול שאין אפליקציה שכן זה מאלץ אותי להשתמש בעוד שלט די גרוע במקום שהכל יהיה seamless ונוח דרך השלט של הטלוויזיה.

- סלקום טיווי, מגיע באפליקציה, ביי פאר הממשק הכי טוב לטלוויזיה, רמת תוכן טובה מאוד (אולי קצת נופלת מסטינג), מאוד נוח להתנהל עם זה, לעשות מעקב ולהמשיך לצפות בסדרות שראית, לוח שידורים נוח של הערוצים החיים שמאפשר לך לראות בקלות ובנגישות כל תוכנית טלוויזיה ששודרה בשבוע האחרון (אם יש עניין כזה), גראפיקה נעימה וקטגוריות נוחות ומסודרות שעובדות בסנכרון עם הערוצים החיים. עבודה מצוינת של סלקום. ללא ספק הטלוויזיה האינטרנטית הטובה בארץ.

- הוט עם ממיר טלוויזיה Fiber. אכזבה. ממשק איטי ומסורבל עם שלט רע, התפריט של ה VOD הוא אחד המדכאים והמבאסים שראיתי אי פעם, אשכרה בנוי מטקסט יבש שהביא לי נוסטלגיה לימי ה DOS העליזים. לא חסר תוכן בסדרות אבל הוא מסודר כל כך רע שמבאס לחקור אותו. מבחר הסרטים לעומת הסדרות הוא נורא, סרטים חדשים שיש ביס/סטינג/סלקום (ברור שלא בפרטנר המעפנים) בחינם כמו כוכב נולד עולים שם כסף. ביזיון.

הממשק והממיר יחסית איטיים ולא חסרים באגים והודעות מעצבנות שקופצות בין אם בגלל בעיה או סתם כי משהו נלחץ בטעות בגלל השלט המעצבן שלהם, יש אבל הרבה ערוצים כמתבקש מטלוויזיה "אמיתית" ככה שזה נחמד שיש את חווית הזפזופ הישנה כשרוצים אבל ברור לכולנו ש VOD חשוב אף יותר ופה הוא מבאס.

עיקר החוזק שלהם זה סדרות מקור ישראליות שאין באף מקום ועם ישראל ברובו מחבב, אותי פחות מעניין, בטח לא גולסטאר הפח שנחשב ללהיט מטורף.

בקיצור, פשוט בינוני מינוס, הציעו לי את החבילה הזו (דרך קומבינה של סוכן מכירות שלהם, ברגיל זה יקר משמעותית מה שעוד יותר מייתר את השירות המעפן הזה) במחיר די הזוי שמתחרה ב set up הקודם שלי של סלקום + נטפליקס + אינטרנט הוט בנפרד שהיה לי, פה הגדילו לי את האינטרנט מ 100 ל 200 (אגב זוכרים ששאלתי פה על פייבר בעבר? אז קבעתי התקנה והם לא הצליחו להתקין את זה בדירה FML) והוסיפו עוד ממיר ומן הסתם יש פה יותר תוכן מכל טלוויזיה אינטרנטית והכל במחיר דומה למה שהיה לי עם סלקום ואני עדיין מתבאס על המעבר. חווית השימוש בטלוויזיה היא פקטור מאוד חשוב, זו לא קונסולה שהעיקר שתהיה חומרה טובה וגם אם הממשק ממוצע זה בסדר נכנסים למשחק ושוכחים מהכל למשך שעות, בטלוויזיה העסק נורא דינמי, כל רגע אתה בא במגע עם כל השלד של השירות שלך וכשהשלד גרוע כל החוויה נפגמת.

אני רק כמה ימים עם זה וכבר יש דרישה בדירה לנתק את זה. חבל ומבאס.

- יס: ללא עוררין הטלוויזיה הכי טובה בארץ, שילוב אידיאלי בין ממשק טוב מאוד, מזמין, נעים לעין וזריז לבין רמת תוכן מהגבוהות שיש, אין לי הרבה טענות כלפי השירות, מכיר אותו מההורים שמנויים אליו שנים רבות עוד מתחילת דרכם בארץ. הבעיה היחידה זה המחיר, החרא הזה יקר מדי, עולה לבד ברמת הכניסה לטלוויזיה בודדת יותר מאשר השירות של הוט שמגיע עם 2 ממירים "מתקדמים" ואינטרנט 200 מגה כלול ויש מספיק (יותר מדי) מה לראות בשילוב הזול בהרבה של סלקום + נטפליקס.

מי שיש לו עודף כסף אז השילוב הכי טוב בארץ הוא ללא ספק יס פלוס נטפליקס, זו הטלוויזיה שמכסה כמעט הכל בנוחות ובחווית השימוש הכי טובה שיש פה.

השירות עם הכי הרבה value לכסף זה סלקום פלוס נטפליקס, שילוב מצויין עם מספיק תוכן ועם חווית שימוש טובה מאוד ולשם אני מקווה לחזור עוד שבוע שבועיים אחרי שאנתק את הוט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 12:43

אגב אנקדוטה משעשעת, לטכנאי שבא להתקין לי את ההוט בבית יש בבית גם יס (חיבר ממיר של אמא שלו לנקודה) וגם הוט עם הממיר 4K היקר יותר שלהם.

תנחשו במה הוא צופה ומשתמש וזה למרות שאין לו אפילו גישה ל VOD של יס (כי אז ינתקו לו את הקומבינה)?

כבר אז באותו הרגע הבנתי שכנראה שעשיתי פה טעות חח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 13:49

אם כבר התנשאת עם כולם, יש לסלקום שירות catch up כמו של פרטנר? אתה יודע, שבועיים אחרונים מוקלטים שאפשר לחזור לכל נקודה ולצפות?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוגוסט 2019, 14:04

שבוע אחד יש בוודאות.. לא סגור על שבוע שני..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 15:08

לפחות שבוע יש. יותר משבוע לא ניסיתי כי לא יצא מצב שחיפשתי תוכנית מלפני שבועיים. הממשק של ה catch up מאוד נוח ואינטואיטיבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 16:30

bling כתב:לפחות שבוע יש. יותר משבוע לא ניסיתי כי לא יצא מצב שחיפשתי תוכנית מלפני שבועיים. הממשק של ה catch up מאוד נוח ואינטואיטיבי.

מעולה, תודה. בכלליות תודה על הסיכום הגדול. אני כנראה אעבור לסלקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 19:42

עדין לא ראיתי בעצמי, אבל הנה הטריילר הראשון של המנדלוריאן, הסדרת טלביזיה הראשונה של מלחמת הכוכבים בדיסני פלוס:

וטריילר ראשון ליפיפיה והיחפן:

ועוד ערימה של חדשות מהאירוע של דיסני שמתרחש כרגע:
- סדרה לדיסני פלוס של highschool musical.
- סדרת מלחמת הכוכבים לדיסני פלוס על אובי וואן קנובי בכיכובו של יוהאן מקגרגור.
- סדרה של פורקי מצעצוע של סיפור 4 לדיסני פלוס.
- סדרה בעולם של מפלצות בע״מ לדיסני פלוס.
- סדרת מארוול מצויירת moonknight.
- סדרת מארוול מצויירת she hulk.
- סדרת מארוול מצויירת מיס מארוול.
- החבובות חוזרות עם סדרה בדחסני פלוס.
- מלחמת הכוכבים מלחמת המשובטים המצויירת חוזרת לדיסני פלוס.
- סדרה live action על קסיאן אנדור מ-rogue one.
וקצת פרטים על דברים שהוכרזו:
הסדרת what if של מארוול - באחד הפרקים חייל החורף וקפטן אמריקה נלחמים בזומבים, באחר פגי קרטר מקבלת את הנסייוב והופכת לקפטן אמריקה בזמן שסטיב רוג׳רס עם חליפה של איירונמן.
וואנדאוויג׳ן - יהיה חצי מהזמן סיטקום שנראה כאילו נלקח משנות ה50.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 22:26

הארוע ממשיך אז הנה עוד קצת:
- היה פאנל של מלחמת הכוכבים עם טריילר חדש שעדין לא יצא לציבור אבל הנה פוסטר:

תמונה
- הפנתר השחור 2 אושר למאי 2022.
- הראו את האיטרנאלס בחליפות שלהם. גם הוכרז שקיט הרינגטון (ג׳ון סנאו) מצטרף לסרט.
C0D9D175-6DE0-4F0F-9110-5E13AE87D304.jpeg
C0D9D175-6DE0-4F0F-9110-5E13AE87D304.jpeg (333.05 KiB) נצפה 6201 פעמים

- הראו טריילר ארוך יותר משל קומיקון לאלמנה השחורה.
- הסרט קיץ הבא של פיקסר הוא soul של פיט דוקטר שעשה את inside out:
C0D9D175-6DE0-4F0F-9110-5E13AE87D304.jpeg
C0D9D175-6DE0-4F0F-9110-5E13AE87D304.jpeg (333.05 KiB) נצפה 6201 פעמים
F9FD82C5-9B9B-48F2-9BC4-B9086FCB8F1D.jpeg
F9FD82C5-9B9B-48F2-9BC4-B9086FCB8F1D.jpeg (235.41 KiB) נצפה 6201 פעמים
7D647425-1E01-4319-8074-D128F22C19A0.jpeg
7D647425-1E01-4319-8074-D128F22C19A0.jpeg (270.16 KiB) נצפה 6201 פעמים

- הוכרז סרט חדש בשם ראיה והדרקון האחרון של אולפני האנימציה של דיסני שמבוסס על התרבות הדרום מזרח אסייתית:
FC05C121-8E49-4B0E-812B-8CF789058DD3.jpeg
FC05C121-8E49-4B0E-812B-8CF789058DD3.jpeg (493.66 KiB) נצפה 6201 פעמים

- הוכרז סרט על קרואלה מ-101 דלמטים:
3343C5E1-97FB-423F-8274-3CA4200EE291.jpeg
3343C5E1-97FB-423F-8274-3CA4200EE291.jpeg (450.67 KiB) נצפה 6201 פעמים

ונראה שהפרידה של ספיידרמן והmcu סופית למדי. סוני הולכים להמשיך עם ספיידרמן 3 ועם הולנד אבל הבאי ג׳ון וואטס כנראה לא יחזור. אבל מי יודע, אולי יהיה לנו שוב ספיידרמן 3 עם וונום :)
קבצים מצורפים
8B4F3B26-BAD8-4D86-BB03-E769949DB1EE.jpeg
8B4F3B26-BAD8-4D86-BB03-E769949DB1EE.jpeg (216.5 KiB) נצפה 6201 פעמים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוגוסט 2019, 22:48

DrKeo כתב:
bling כתב:לפחות שבוע יש. יותר משבוע לא ניסיתי כי לא יצא מצב שחיפשתי תוכנית מלפני שבועיים. הממשק של ה catch up מאוד נוח ואינטואיטיבי.

מאיפה אתה עובר?

ו-וואו למרות שאני לא כזה מחובר למותג הטריילר של סטאר וורס נראה מעולה, הפקה מדהימה לטלוויזיה ואת זה אני אומר פוסט משחקי הכס.

ואני היחיד שחשבתי שאינסייד אאוט סתם סרט מעפן? מרגיש כמו פרה קדושה שכולם אוהבים אבל הוא לא נגע בי בכלל, יותר הרגיש מעיק וחופר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 22:59

bling כתב:
DrKeo כתב:

מאיפה אתה עובר?

ו-וואו למרות שאני לא כזה מחובר למותג הטריילר של סטאר וורס נראה מעולה, הפקה מדהימה לטלוויזיה ואת זה אני אומר פוסט משחקי הכס.

ואני היחיד שחשבתי שאינסייד אאוט סתם סרט מעפן? מרגיש כמו פרה קדושה שכולם אוהבים אבל הוא לא נגע בי בכלל, יותר הרגיש מעיק וחופר.

הייתי בהוט עד לפני חצי שנה, עכשיו אני בפארטנר כבר כמה חודשים אבל בעיקר כי אני בסיב האופטי שלהם ובדיוק כשרציתי להתנתק מהוט הם התקשרו ולא עשיתי בירור טוב במיוחד (וגם לא הייתי לחוץ על זה כי לעבור בין אפליקציות זה קל). שכנעת אותי די בקלות לעבור לסלקום, ביחוד שיש שם את HBO שאין בפארטנר.

וכן, הטריילר של המנדלוראין ממש הפתיע אותי. את אחד הפרקים ביים טייקה וואטיטי ומריץ הסדרה הוא ג'ון פאברו אבל לא ציפיתי ליותר מדי והאמת שהטריילר הזה היה יותר מגניב מרוב סרטי מלחמת הכוכבים של השנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2019, 23:35

תיקון טעות ממקודם, she hulk, מיס מארוול ו-moonknight הם אשכרה סדרות live action ושלושת הדמויות יכנסו רשמית ל-MCU ויגיעו גם לסרטים.
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2019, 02:46

אווווו יה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אוגוסט 2019, 09:31

מקווה שהסרט הזה לא יהיה אסון, אבל גם אם כן זה מסוג הדברים שאפשר להכחיש את קיומם ושלא אמורים לערער על הסדרה אז אני לא רואה פה נזק גם אם יצאו בסדרה של 10 סרטים גרועים, הסדרה שלמה ומכילה את עצמה וזה מה שחשוב.

קיאו תעדכן אחרי שתעבור לסלקום מה אתה חושב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2019, 10:51

אינסייד אאוט היה סרט פשוט מעולה, אתה סתם חסר לב, בלינג :)
הסולס הזה יכול להיות מעניין, מקווה שיביא גם כן רעיונות מקוריים וחכמים.
גם ראיה והדרקון בטח יהיה מטורף ויזואלית, רק מהקונספט הזה אני מת לצפות בו... אגב היה פעם סרט אנימציה מעולה בשם "נאיה הקטן נלחם בדרקונים", שגם היה סוג של מיתולוגיה סינית עם ילד שמקבל עוד ועוד אביזרים שנותנים לו כוחות על, משהו באמת מיוחד שאני זוכר שהייתי צופה בו כשהייתי ממש קטן. מקווה שזה יהיה רימייק רוחני שלו, דיסני טובים בגניבת סרטים ורעיונות ללא בושה :D

הפוסטר של סטאר וורס החדש (הסרט, סקייווקר) נראה מצועצע ומשונה... הדמות מאחור (פלפאטין 2.0) נראית כאילו לקחו אותה מסדרת האנימציה שלהם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2019, 11:49

פלפטין בהחלט נראה כאילו נלקח מסדרת האנימציה, אבל להגנתם נגיד שאם עושים זום הכל עם לוק מצוייר פשוט הוא ענקי בתמונה.

בנוגע לברייקינג באד, זאת סדרה עם סוף מושלם לדעתי כך שכמו שאני יודע להתעלם מהמטריקס 2 ו-3 ועדין למות על המטריקס 1, אם הסרט יהיה חרא אני פשוט אתעלם ממנו. אבל אין סיבה שהוא יהיה חרא, לא רק שברייקינג באד סדרת מופת, גם סמוך על סול סדרת מופת כך שאיזו סיבה יש לי לא לסמוך על ווינס גילגין אחרי כזה רצף מטורף בעשור האחרון? הבעיה היחידה היא שהסיבה האמיתית שכולם ראו, או לפחות אני, את ברייקינג בד הייתה וולטר, לא ג'סי. מצד שני ווינס גיליגן לקח דמות צד חסרת משמעות ועשה ממנה סדרה מדהימה אז יאללה, שיעשה מצידי סדרה שלמה על גיל או משהו כזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2019, 12:35

זה לא להגנתם כי רוב הפוסטרים של סטאר וורס נראים כמו "ציור", אבל פה זה ציור עם עיצוב ידידותי-לילדים לצד ציור כמעט פוטוריאליסטי... ממש משונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אוגוסט 2019, 14:51

הפינאלי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2019, 14:57

לא צופה כי לא בא לי להרוס לעצמי בדיחות, אבל התמונה הזו לבד מספיקה לי כדי לצפות בעונה הבאה, וכדי לתת לייק בכפתור הנעלם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2019, 12:53

אם מישהו תהה כמוני לאחרונה למה ניית'ן פיליאן, האלוהים של הגיקים, מעולם לא שחק בסרט קומיקס - זה עומד להשתנות עכשיו. פיליאן הולך להיות ביחידת המתאבדים של ג'יימס גאן. נשמע כמו שילוב מושלם עם הסוג הומור של גאן. לסרט הצטרף גם סטיב אגי, שם שאתם בטח לא מכירים אבל אולי את הפרצוף דווקא כן מכל מני קומדיות כמו התוכנית של שרה סילברמן. הוא ישחק את king shark.

הקאסט כרגע הוא:
ג'ואל קינרמן - ריק פלאג
מרגו רובי - הארלי קווין
ניית'ן פיליאן - ?
ג'יי קורטני - קפטן בומרנג
וויולה דיוויס - אמנדה וואלר
פלולה בורג (מי שלא מכיר אותו, קומיקאי גרמני מאוד מצחיק לדעתי) - ?
אידריס אלבה - ?
דיוויד דאסטמילכיאן (הרוסי מאנטמן שמדבר כל היום על הבאבא-יאגה) - פולקה דוט מן (כן, אשכרה הולך להיות פולקה דוט מן בסרט אמיתי של DC, טרוף!)
דניאלה מלכיאור (שם ישראלי לגמרי, אבל היא פורטוגזית די אנונימית) - ratcatcher (כן, אשכרה הולך להיות ratcacher בסרט אמיתי של DC :))

בקיצור, נראה שגאן לוקח את הדמויות המקוריות (מינוס דדשוט של וויל סמית') ומוסיף אליהן את הדמויות הכי הזויות ברוסטר של בטמן. הולי שיט, polka dot man ו-ratcatcher בסרט של 150 מליון דולר, LOL.

למי שלא מכיר את פולקה דוט מן ואת ראטקאצ'ר, ואין באמת סיבה שמישהו יכיר אותם מעבר לרפרנסים ובדיחות בסרטי לגו בטמן, אז רטקאצ'ר הוא מדביר עכברשים שעובר לחיי פשע כשהכוח שלו הוא היכולת לדבר ולאמן עכברושים לעשות כרצונו:
תמונה

אבל ליד פולקה דוט מן הרטקצ'ר הוא הפאקינג ג'וקר, אני אפילו לא יודע איך להתחיל לתאר אותו, סוג של פושע שלובש ספנדקס עם נקודות פולקה ומשתמש בהן כדי להחביא כל מני נשקים. מדובר בדמות שהיא בדיחה כל כך גדולה שלזה היא לרוב משמשת גם בקומיקס וגם בסרטים כמו לגו בטמן, כדי לצחוק על דמויות הזויות משנות ה-60 שאף אחד לא זוכר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 אוגוסט 2019, 16:42

עוד לא ראיתי, אבל:

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 26 אוגוסט 2019, 19:33

ראיתי היום את הפרזיטים. סרט קוריאני שזכה בפסטיבל קאן. מתחיל כמין סוג של קומדיה שחורה ולקראת הסוף מצטרפים אלמנטים של סרט אימה.
אני נהניתי מאד. הסרט מתאים להפליא להגדרה של קומדיה שחורה. המתח נבנה לאט ובסוף הכל מתפוצץ. המשחק של כל הצוות היה מצוין.
מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2019, 19:36

BiA כתב:עוד לא ראיתי, אבל:

זה שהם מראים מה שהם מראים בסוף הופך את זה ל10000% הטעיה, אם יש במאי שאוהב סודיות זה jj.

sharonbn כתב:ראיתי היום את הפרזיטים. סרט קוריאני שזכה בפסטיבל קאן. מתחיל כמין סוג של קומדיה שחורה ולקראת הסוף מצטרפים אלמנטים של סרט אימה.
אני נהניתי מאד. הסרט מתאים להפליא להגדרה של קומדיה שחורה. המתח נבנה לאט ובסוף הכל מתפוצץ. המשחק של כל הצוות היה מצוין.
מומלץ.

נשמע טוב, נבדוק אותו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אוגוסט 2019, 23:25

אין ספק שהטריילר של סטאר וורס מגניב.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 אוגוסט 2019, 22:40

DrKeo כתב:הקאסט כרגע הוא:
ג'ואל קינרמן - ריק פלאג
מרגו רובי - הארלי קווין
ניית'ן פיליאן - ?
ג'יי קורטני - קפטן בומרנג
וויולה דיוויס - אמנדה וואלר
פלולה בורג (מי שלא מכיר אותו, קומיקאי גרמני מאוד מצחיק לדעתי) - ?
אידריס אלבה - ?
דיוויד דאסטמילכיאן (הרוסי מאנטמן שמדבר כל היום על הבאבא-יאגה) - פולקה דוט מן (כן, אשכרה הולך להיות פולקה דוט מן בסרט אמיתי של DC, טרוף!)

אידריס אלבה בטח יחליף את וויל סמית בתור דדשוט, וחבל שלא מחזירים את קילר קרוק בצורה קצת יותר נורמלית.
אני מחזיק אצבעות לסרט הזה שיהיה חצי משומרי הגלקסיה הראשון, ככה אולי הפרנצייז הזה יתניע שוב.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים