נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Baba Yaga
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 יולי 2016, 21:41

bozeman אני לא רואה את הסרטון שצירפת כי יש לי את הגרסה המורחבת ואני מחכה להזדמנות לראות אותה.
ממה שאני זוכר היו לסרט שתי נקודות חולשה, הסיבה לקונפליקט בין הגיבורים, שחשבתי שהיא מתחדדת בגרסא המלאה, והדמות של לקס לותר.
לדעתי סניידר קצת טעה בפירוש של לקס לותר בסרט, יש איזושהי שמועה שבסרט ליגת הצדק הם יפכו את ג'סי אייזנברג לבן של לותר ואז יתנו את התפקיד שלו למישהו עם חזות קצת יותר מאיימת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2016, 22:00

bozeman כתב:1. Mr Robot חזרה

ספויילר BVS:

2. אני לא מסכים לפרשנות שלך נדב לגבי למה הם רבים. סופרמן בהחלט התראיין (לואיס דאגה לזה) ורואים את באטמן מזהה בעיתון את "עיתון הבית של סופרמן". בנוסף הוא כל הזמן מציל אנשים והמדיה מלאה בהערצה כלפיו (אם כבר הוא נחשב מבחינתו בעייתי כי אנשים הולכים אחריו בצורה עיוורת לפי הסרט. לדעתי זה לא מספיק בשביל באטמן לרדוף אותו בצורה הזאת.)והוא בעיקר מתעצבן שהוא לא לוקח אחריות למה שהוא עושה (או חושב על כל ההשלכות) וזה חלש מבחינת הסרט. סופרמן מהצד השני נחשף לבאטמן בצורה מקרית, וזאת נקודה חלשה יאף יותר. הוא מודע שבאטמן הוא לוחם נגד פושעים, ונכון שהוא ביכול מעל החוק וגם שופט וזה לא בסדר מבחינתו (למעשה גם מבחינתנו כפי שמוצג בסרט - לגמרי העבירו אותו את הגבול של לוחם הפשע שלפחות מודע למי הוא מוסר את הפושעים) אבל מכאן ועד לאובססיה שלו דווקא כלפי באטמן? בעייתי. הדבר שהבנתי שסידרו בגירסת הבמאי זה העובדה שאנחנו מבינים שלאקס הזמין אותו למסיבת העיתונים - ככה נוצרים שני דברים - לא מוזר שהוא קולט יותר על הרדאר את באטמן וגם אנו מבינים שלאקס הוא מאסטר מיינד שטווה את כל העלילה בכוונה להסיט אותם אחד מול השני. כלומר זה הרבה יותר טוב מהגירסה הרגילה - אבל עדיין חלש.

ספויילר: הצג
אני לא ראיתי שום הוכחה בסרט שסופרמן מתראיין או מראה צד אנושי לעולם. בתקשורת מדברים עליו כאל סוג של לא נודע, יצור מכוכב אחר שמציל או זורע הרס (תלוי בערוץ אני משער, כמו במציאות עם פוקס מול CNBC). העולם מפוצל לגביו, חצי חושב שהוא אל נערץ וחצי חושב שהוא שטן מסוכן. רואים את זה טוב בסצנת סנאט, חצי מהקהל צורח בהתרגשות כשסופרמן מגיע והחצי השני מתלהם ורוצה שהוא יעזוב. גם מבחינת המעריצים וגם מצד השונאים סופרמן נראה בעיניי העולם של סניידר ככוח טבע לא ברור ולא מובן. גם מדברים על זה הרבה בטלביזיה בסרט, הם לא מבינים מה מניע אותו, הם לא מבינים מה האג'נדה שלו והם לא יודעים מה הוא הולך לעשות ולכן חצי מהעולם הזה מפחד ממנו בזמן שהחצי השני זורם עם זה שנראה שעד עכשיו הוא לפחות ניסה לעשות טוב.

בנושא קלארק שרודף את הבטמן, הוא סך הכל חקר אותו כסיפור עיתונאי מעניין וגם זה כי לקס כיוון אותו לשם כשהוא הפגיש אותם וקלארק שמע שברוס הוא בטמן. כלומר זה סיפור של עיתונאי צדקן שבמקרה ההוא גם הילד טוב ירושלים של היקום בערך שמתעניין בלחקור אדם אלים שאולי מנקה את הרחובות אבל לא בצורה שהיא לטעמו. כסופרמן השיא של השיא במאבק היה שהוא פשוט נעמד מול הבטמוביל ואמר לו "אחי, תרגע, כדאי לך". מעבר לזה לקרב בסיום סופרמן מגיע בכוונה להרגיע ולהגיד לבטמן שלקס משחק בהם (אגב, דווקא זאת אחת הבעיות הכי גדולות שלי עם הסרט, הקרב הזה לגמרי יכל להמנע כי סופרמן בא מפוייס ואם הוא היה מצליח להעביר לברוס את מה שהוא רצה להגיד גם ברוס היה כנראה זורם).

בנושא בטמן שרודף את סופרמן. חצי מהעולם הוא אנטי סופרמן ולכן לא קשה להבין למה בטמן יהיה אנטי סופרמן, ביחוד ש:
1) הוא גורם לא צפוי מבחינתו, חייזר לא אנושי עם כוח להשמיד את העולם ולכן סכנה גדולה
2) הוא הרג בערך חצי מהאנשים שבטמן מכיר כשהוא מוטט את מגדל וויין בקרב עם זוד

איך קשה להבין את הצד של בטמן בסיפור בעולם שבו חצי מארה"ב הולכת להצביע לטראמפ כי הם מפחדים ממהגרים מפחידים? אגב, עוד theme שיש בסרט זה כל הנושא של הפחד ממהגרים, מרגישים שכתבו אותו בדיוק כשטראמפ התחיל לרוץ ולצבור תאוצה בסקרים.

אביב, בראיין קרנסטון כלקס לות'ר בליגת הצדק confirmed! :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יולי 2016, 07:38

יש לך הנחות סמויות שמחזקות כביכול את העימות - למרות שזה לאו דווקא מופיע בסרט או לחילופין הרגשה שלך. אני רוצה לכתוב משהו מפורט - אבל זה מהמחשב בעבודה והם חוסמים אותי (כן, זה הזוי)
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 יולי 2016, 15:44

DrKeo כתב:
bozeman כתב:
אביב, בראיין קרנסטון כלקס לות'ר בליגת הצדק confirmed! :)

אדיר :)
דרך אגב אושר גם שהוא ישחק את זורדון בחידוש של הפאואר ריינג'רס החדש, הוא לוקח אחלה פרוייקטים לעבוד עליהם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יולי 2016, 17:34

http://variety.com/2016/tv/news/marvel- ... 201812851/

Marvel ‘X-Men’ Series from Matt Nix, Bryan Singer Lands Put Pilot Commitment at Fox
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2016, 23:11

bozeman כתב:יש לך הנחות סמויות שמחזקות כביכול את העימות - למרות שזה לאו דווקא מופיע בסרט או לחילופין הרגשה שלך. אני רוצה לכתוב משהו מפורט - אבל זה מהמחשב בעבודה והם חוסמים אותי (כן, זה הזוי)

אמדוקס רואים אותנו כאתר בידורי שצריך לחסום, אני רואה את זה ככבוד :)

אגב שלומיקס, סתם צחקתי על בראיין קרנסטון :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 14 יולי 2016, 10:02

אממ... לא הגבתי בנושא הזה :|
באמת חבל שזה לא אמיתי, הוא מתלבש בול על הדמות הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2016, 23:20

אני לא יודע מה נסגר איתי לאחרונה, לאביב אני קורה שלומיקס, לסטיק עידן... אני מזדקן :(

פעם שמעתי הגדרה די טובה ללקס לות׳ר, מישהו שאתה מאמין שרץ לנשיאות ארה״ב (בתקופה שמעומדים היו מכובדים, כן?) אבל בחדר חשוך יכול בקלות לשסף לך את הגרון. זה כל כך בראיין קרנסטון :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 יולי 2016, 13:41

הייתי צריך לדרוש מקור... :oops:
כנראה שהאמנתי כל כך מהר כי היה לו פעם ראיון שהוא אמר בו שהוא ממש ישמח לשחק את לקס לותר.
אגב , קוראים לי שלומי, avive זה קיצור של משהו שאני משתמש בו כשם משתמש.
אז אתה מזדקן, אבל לא כל כך מהר :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 02:19

אז בסוף הפוך על הפוך יצא בסדר :)
Rogue One:

וונדרוומן:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

ואלה הפאוור ריינג'רס החדשים:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

עכשיו האסייתי שחור והשחור כחול, זה עושה את הסרט 11.4% פחות גזעני מהסדרת טלביזיה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יולי 2016, 08:16

מרצנדייז, מרצנדייז בכל מקום...
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יולי 2016, 09:01

והצהובה כבר לא אסייתית.

אין לי מושג איך לא חשבו לשים נייטיב אמריקן בתור האדום בסדרה המקורית להשלמת צירוף המקרים הגזעי ההזוי הזה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 19:53

רשמית האן סולו הצעיר (התמונה מהייל סיזר של האחים כהן):
תמונה

אגב בצורה מפתיעה מכסחות השדים (ככה קוראים לו בעברית, מצחיק הקטע הזה עם ההטיה לנקבה בעברית, אפילו לא חשבתי על זה) מקבל ביקורות לא רעות יחסית. אומרים שהסרט עצמו לא מדהים במיוחד אבל ארבעת השחקניות נהדרות. מה שבאמת מפתיע הוא שמסע בין כוכבים החדש מקבל ביקורות ממש טובות, אומרים שהוא מזכיר פרק בהפקה ממש גדולה של הסדרות הישנות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 יולי 2016, 11:39

בIMDB גוסטבאסטרס מקבל 5.1... זה יותר נמוך שם גם מהציון של Resurgance וגם מהציון של Pixels של אדם סנדלר משנה שעברה (שבסך הכל הסרט הזה מרגיש לי כמו שידור חוזר שלו כשזה נוגע להתעללות בזיכרונות ילדות). זה בסופו של דבר סרט של פול פיג ככה שבכל מקרה לא הייתי מתקרב אליו עם מקל.

על סטאר טרק ביונד לעומת זאת חתומים כמה אנשים שהוכיחו את עצמם בעבר יותר מפעם אחת. ככה שזה ממש לא מפתיע שהביקורות חיוביות, אבל כנראה הייתי הולך לראות אותו בכל מקרה כי עד סוף הקיץ יש רק אותו ועוד שני סרטי פופקורן על הכוונת שלי (ג'ייסון בורן וSuicide Squad. אולי גם בן חור אם הוא לא יהיה פלופ)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יולי 2016, 13:38

איפה מכסחות השדים קיבל ציונים טובים?
וכן, סטאר טרק עושה רושם של סרט טוב, איזה כיף :) אהבתי מאוד את השניים הקודמים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2016, 16:50

Laskin כתב:איפה מכסחות השדים קיבל ציונים טובים?

הוא קבל ציונים טובים ב-verge, בtimes, בגארדיאן ואפילו ב-IGN דברו עליו בצורה מאוד חיובית למרות שהציון שלו שם לא מדהים. אני ציפיתי ל-30% מרוב האתרים ובצורה מפתיעה בחלק מהגדולים הוא מוציא 80+. אבל גיא העלה נקודה טובה עם IMDB, לרוב אני מסכים עם מה שהולך שם. כרגע יש רק 30K הצבעות שזה ממש מעט, אם הוא יתיצב על ציון זוועה כנראה שאני אתרחק מהסרט. בנושא סטארטרק, הציפיה שלי הייתה מאוד גדולה אבל הטריילר הראשון זוועה והשני לא רגש יותר מדי. דווקא די חיבבתי את הטריילר האחרון עם ריאנה (מסתבר שהיא טרקית די כבדה, היא שרה את השיר נושא של הסרט):

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 יולי 2016, 18:35

הבעיה עם כל הקלאסטרפאק של הריבוט של Ghostbusters היא שהוא מלכתחילה הפך לאיזשהי מלחמת מינים חדשה שבטח בנתה על הסקנדל שימשוך אנשים לקולנוע, ייתכן בעידוד אקטיבי של סוני: הטריילר הראשון זכה לביקורות הכי שליליות בצד הזה של Infinite Warfare, וזה נתן את האות לטרולים, ספינרים, מיזוגנים ולוחמי צדק למיניהם להתנצח על האיכות של סרט שאפילו לא יצא.
אבל כשAngry Video Games Nerd אמר שהוא אפילו לא מוכן ללכת ולסקר אותו בגלל שהטריילר עשה לו רע הוא חטף באקלאש איך הוא מעז לא ללכת ולבקר סרט שיש לו חובה מוסרית לבקר (!?), וכשריצרד רופר נתן לו כוכב אחד וקרא לו "אחד הסרטים הגרועים של השנה" הוא זכה להשמצות ואיומים על החיים. בצד השני כל ביקורת חיובית על הסרט גם נסקלה באבנים והואשמה בשוחד או הטייה של המבקרים השונים - ולפחות חלק מאותם מבקרים (בדיוק באאוטלטים שהזכרת) גם לא עזר ליצור אפילו רושם של מינימום ניטראליות, כשעוד לפני שהסרט יצא קראו לכל מי שמתלונן על הטריילר מיזוגן נאצי ומצביע של דונאלד טראמפ (שנדמה לי אפילו הוא נכנס מתישהו לחגיגה). במקרה אחד אפילו הרגישו צורך לחרבן על הסרט המקורי כדי להוציא את החדש יותר טוב.
אני חושב שהסרטון הזה מסכם מצויין את הפרשה:

אז מה עושים כשכבר אי אפשר לסמוך על המבקרים ומצד שני יכול להיות שגם IMDB יספוג מתקפה שמטה את הציון בכיוון ההפוך? מסתכלים על החתך המקצועי יותר: בIMDB הציון של הtop 1000 voters מציב את הסרט על אותו הציון כמו הקהל הרחב, בעוד בRottentomatoes לעומת זאת הסינון של top critics מפיל את הממוצע של הסרט ב15-20 נקודות ככה. לי זה נראה ברומטר מספיק טוב בשביל לשמור מרחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2016, 19:37

רשמית העונה 7 של משחקי הכס תצא רק בקיץ ותהיה באורך של 7 פרקים. זה כנראה מאשר שעונה 8 תהיה 8 פרקים כי הם אמרו שאחרי עונה 6 נשארו להם עוד 15 פרקים.

בנושא מכסחות השדים (די, אני מת על התרגום), אני מחכה לקורבן הראשון פה בפורום שהולך אליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יולי 2016, 20:05

DrKeo כתב:
Laskin כתב:איפה מכסחות השדים קיבל ציונים טובים?

הוא קבל ציונים טובים ב-verge, בtimes, בגארדיאן ואפילו ב-IGN דברו עליו בצורה מאוד חיובית למרות שהציון שלו שם לא מדהים. אני ציפיתי ל-30% מרוב האתרים ובצורה מפתיעה בחלק מהגדולים הוא מוציא 80+. אבל גיא העלה נקודה טובה עם IMDB, לרוב אני מסכים עם מה שהולך שם. כרגע יש רק 30K הצבעות שזה ממש מעט, אם הוא יתיצב על ציון זוועה כנראה שאני אתרחק מהסרט.

מרשה לעצמי להניח שהציונים הגבוהים יותר של מכסות השדים זה קטע של "שוויון" וכו', אבל זו סתם קונספירציה אז אני פשוט אגיד שאני מתרחק מהסרט הזה כמו מאש כי ראיתי את הטריילר והוא מביך, נראה כמו כל מה שאני לא אוהב בקומדיות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יולי 2016, 10:37

וואיי התחלתי לראות את הסדרה החדשה של נטפליקס stranger things ואני מ-מ-ש נהנה.

נ.ב
ב-verge, בtimes, בגארדיאן ואפילו ב-IGN

תמונה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2016, 13:11

+1
:D

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 יולי 2016, 14:19

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2016, 15:19

אני רק אציין שהוא אומר בסרטון שהבאת שהסיבה של בטמן לתקוף את סופרמן מוצדקת ב-100% אבל הסיבה של סופרמן קצת תלושה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 יולי 2016, 15:36

הוא קוטל הרבה דברים - יש את הטענה שאם הסיבה מוצדקת איך הוא כ"כ מהר מוותר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2016, 15:53

bozeman כתב:הוא קוטל הרבה דברים - יש את הטענה שאם הסיבה מוצדקת איך הוא כ"כ מהר מוותר...

אני מסכים שהסצנת מרת'ה חלשה למדי והיו צריכים לעשות אותה הרבה יותר טוב, פה אין ויכוח :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים