נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 13:26

ברמת העיקרון אני די מסכים, ביחוד ש-BVS זה סניידר ומבקרים תמיד שונאים את הסרטים שלו ואני אוהב את רובם (חוץ מסאקרפאנצ', אוי איזה סרט נורא). יחידת המתאבדים זה יותר חתול בשק, בכל מקרה יש לי כרטיסים לשבת ובייבי סיטר אז אם אני רוצה או לא, אני רואה את הסרט :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2016, 13:32

אני לגמרי כמוך לגבי סניידר. שיגידו מה שיגידו - הוא יחסית נאמן למקור, כשהוא רוצה ^_^ בעיני 300 היה אדפטציה כמעט מושלמת, וגם וואטשמן.
אני גם בטוח שאתה תהנה מהמתאבדים, סה"כ סרט אקשן עם דמויות מוכרות יותר או פחות, אבל עדיין DC, וזה כמעט תמיד כיף. פשוט לא נראה לי שזה שווה לקולנוע... אולי תמכור את הכרטיסים ותשחקו בINSIDE במקום, בתנאים אופטימליים ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 20:01

אם זה נכון, זה די מדהים:
http://trib.al/CitguAf

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אוגוסט 2016, 21:21

DrKeo כתב:אם זה נכון, זה די מדהים:
http://trib.al/CitguAf

מעניין... זה לא בול מה שקרה עם BVS?
הליך מחשבה ממש נפוץ - "התערבנו בסרט הקודם ואנשים לא אהבו אותו. אנחנו חייבים להתערב יותר עכשיו!".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוגוסט 2016, 03:32

הבעיה ב-BVS לא ברורה לגמרי כי הסרט הזה צריך להיות בערך 3:30 שעות כדי לתקן הכל. אני בטוח שהיה באקלאש קטן בהרבה אם הגרסת במאי הייתה יוצאת ולא הגרסה הקולנועית (כשיש 5 פאקים אנשים לא שמים לב אליהם, כשיש 20 זה מושך אש) אבל אני לא חושב שאפשר להאשים את האולפנים אם במאי מחליט לעשות כמעט 4 שעות של סרט, בסופו של דבר הם פשוט ניסו להפוך את הסרט למסחרי יותר.

מה שעשה את זה ליחידת המתאבדים, אם הכתבה נכונה, הן הביקורות של BVS. זה היה מאוד ברור שהולך להיות נזק גדול ליקום של DC בגלל הביקורות; לא מבחינה כספית אלה מבחינת ה-mind set של WB. כשאתה אחראי על מליארדי דולרים ו-85% מהעולם אומר לך שהיקום שבראת שאמור להכיל 3-4 סרטי מליארד דולר בשנה מסריח, הפאניקה שוקעת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוגוסט 2016, 06:18

קיצר - אוותר גם על המתאבדים ואמשיך לא לצפות בסרטי קומיקס :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוגוסט 2016, 11:14

DrKeo כתב:הבעיה ב-BVS לא ברורה לגמרי כי הסרט הזה צריך להיות בערך 3:30 שעות כדי לתקן הכל. אני בטוח שהיה באקלאש קטן בהרבה אם הגרסת במאי הייתה יוצאת ולא הגרסה הקולנועית (כשיש 5 פאקים אנשים לא שמים לב אליהם, כשיש 20 זה מושך אש) אבל אני לא חושב שאפשר להאשים את האולפנים אם במאי מחליט לעשות כמעט 4 שעות של סרט, בסופו של דבר הם פשוט ניסו להפוך את הסרט למסחרי יותר.

מה שעשה את זה ליחידת המתאבדים, אם הכתבה נכונה, הן הביקורות של BVS. זה היה מאוד ברור שהולך להיות נזק גדול ליקום של DC בגלל הביקורות; לא מבחינה כספית אלה מבחינת ה-mind set של WB. כשאתה אחראי על מליארדי דולרים ו-85% מהעולם אומר לך שהיקום שבראת שאמור להכיל 3-4 סרטי מליארד דולר בשנה מסריח, הפאניקה שוקעת.

נו... נראה אם הם יצליחו לצאת מהמצב, או שהם יאלצו לעשות ריבוט זריז בסגנון ספיידרמן.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 אוגוסט 2016, 14:03

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:הבעיה ב-BVS לא ברורה לגמרי כי הסרט הזה צריך להיות בערך 3:30 שעות כדי לתקן הכל. אני בטוח שהיה באקלאש קטן בהרבה אם הגרסת במאי הייתה יוצאת ולא הגרסה הקולנועית (כשיש 5 פאקים אנשים לא שמים לב אליהם, כשיש 20 זה מושך אש) אבל אני לא חושב שאפשר להאשים את האולפנים אם במאי מחליט לעשות כמעט 4 שעות של סרט, בסופו של דבר הם פשוט ניסו להפוך את הסרט למסחרי יותר.

נו... נראה אם הם יצליחו לצאת מהמצב, או שהם יאלצו לעשות ריבוט זריז בסגנון ספיידרמן.

ספיידרמן זה סיפור שונה בגלל כל המעורבות של מרוואל והזריקה של הדמות לרשת הביטחון\הצלחה בטוחה עם סיכון נמוך שהיא היקום הקולנועי שלהם.

כאן אין ל-WB אופציה דומה. קראתי רק את הכותרות לביקורות (שלא יכולתי להימנע מהן) של SS אבל אם המצב באמת גרוע יש לי הרגשה שהם שוקלים לסגור את הבסטה ובהקדם לפני שייגרם נזק נוסף.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 אוגוסט 2016, 14:59

איזו בסטה? מה הם יסגרו ? את וודרוומן? אני לא מבין על מה בדיוק אתם מדברים.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 אוגוסט 2016, 15:52

את היקום הקולנועי של DC. וונדרוומן כבר די גמור וליגת הצדק בצילומים מתקדמים אז אין לי מושג מה יעשו איתם, אבל אם לטעמם כל הפרוייקט הזה נכשל הם יעדיפו לחתוך ולא להמשיך ללכת ראש בקיר, לא ?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 אוגוסט 2016, 18:15

סרט שערוך /כתוב רע לא אומר שצריך למחוק את כל העולם...
גם יש הבדל בין ביקורות רעות על סרט לבין הצלחתו בקולנוע (ובטח סרטים אחרים).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוגוסט 2016, 19:42

אם סרט לא טוב במיוחד היה סוגר יקום אז לעולם לא היית מקבל את הנוקמים אחרי הענק הירוק/ת'ור 1/קפטן אמריקה 1/איירונמן 2. מתוך חמשת הסרטים שהובילו לנוקמים ארבעה נעו בין "בסדר כזה" ל"מה זה הזבל הזה?" ובעצם עד הנוקמים הם לא באמת המריאו. בטמן נגד סופרמן שפשף את ה900 מליון ואיש הפלדה שפשף את ה700 מליון, כלומר 1.6 מליארד דולר על שני סרטים שעלו יחד 475 מליון להפיק. הביקורות קוטלות? אם זה היה משפיע לא היית מקבל עכשיו את רובוטריקים 5 (יוצא שנה הבאה) שהופך גם ליקום עם סרטים מקבילים.

אף אחד לא זוכר למארוול את הענק הירוק או איירונמן 2, מה שאנשים זוכרים זה שומרי הגלקסיה או חייל החורף. עוד 4-5 שנים אף אחד לא יזכור ל-DC את בטמן נגד סופרמן או יחידת המתאבדים (למרות שאני חושב שBVS אחלה סרט), הם יזכרו את ליגת הצדק או וונדרוומן או הפלאש, תלוי מי יצליח עם הקהל ומי לא.

אגב, אנקדוטת רווחים קלה.
שלב 1 של מארוול:
הענק הירוק - 263 מליון
איירונמן - 585 מליון
ת'ור - 449
קפטן אמריקה - 370
איירונמן 2 - 623

שלב 1 של DC:
איש הפלדה - 668
בטמן נגד סופרמן - 872

כלומר יחידת המתאבדים צריך לעשות 750 מליון כדי להשוואת בשלושה סרטים מה שמארוול עשו בשישה ויש עוד את וונדרוומן לפני ליגת הצדק. אז לסגור את היקום של DC?

ועוד משהו משעשע, גיליתי שאם כותבים "נגד" כשהמקלדת בטעות בעברית יוצא "BDS". מקריות? :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 אוגוסט 2016, 20:46

ברור שסרט או שניים רעים לא הורגים פרוייקט בסדר גודל כזה וגם נכון העניין שבסוף הרווחים הם מה שמשנה ולא הביקורות (ראה ערך רובוטריקים ומהיר ועצבני) אבל נראה שיש פה תגובת שרשרת מהצד של אולפנים של בקרת נזקים פזיזה בסגנון של הרגע הזה במשחק RTS שאתה צריך לטפל בכמה חזיתות בו"ז ואתה מתחיל להתפזר מהפאניקה.

אז המצב הוא שככל הנראה הביקורות של BVS גרמו לשינוי של SS שמייצר כרגע ביקורות בינוניות בגלל הנ"ל, ובגלל הפאניקה הם עוד עלולים לשפץ את וונדרוומן וכו' וכו' ....

בשלב המוקדם של מרוואל היה להם את היתרון שלא באמת היו יותר מדי ציפיות מהסרטים שלהם ואף אחד לא באמת ידע איך לאכול את הקונספט של יקום משותף אז לא היה עליהם לחץ כמו על DC. שלא לדבר על הלחץ של לעשות באטמן טוב אחרי נולאן או סופרמן לא גרוע (אהבתי אותו האמת) אחרי סופרמן חוזר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2016, 01:24

ברור שיש שם כרגע לחץ אבל אני לא חושב שעוד 4-5 שנים, כשנהיה באמצע phase 2 שלהם, מישהו יזכור את זה.

ראייתי כרגע את השלושה פרקים הראשונים של stranger things וממש נהנתי. החותם של סוויס החזיק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2016, 19:18

טוב ראיתי את יחידת המתאבדים, די פושר. הדמיות פשוט מעולות, מהג׳וקר, דרך הארלי ועד קפטן בומרנג, ממש כולם נהדרים. הם כתובים טוב, מצחיקים כשצריך, מלחיצים כשצריך ורציניים כשצריך, ממש נהנתי מכולם.

הבעיה העיקרית היא המבנה של הסרט עצמו. בשליש הראשון יש כמה וכמה סיפורי אוריג׳ן אבל כולם בנויים כמו קליפ מ-mtv, מהירים, חתוכים בקפיצות עם כל מני כיתובים על המסך וכו׳. לטריילר זה אולי נחמד, לסרט לא. נראה שצלמו סצנות שלמות שלקחו מהן שברירי שניות וחתכו מכל אחת קליפ אוריג׳ן שנראה נורא מגרה אבל את התוכן האמיתי לא מקבלים. הייתי שמח לקבל 15 דקות על הארלי והג׳וקר בארקהם אבל במקום קבלתי קליפ של 90 שניות שנחתך מ15 דקות. מוזר.

השליש השני הרגיש אקשן ריק, מאוד ״הנוקמים״ בקטע רע. והשליש האחרון, שם הסרט זורח. פתאום דמויות יושבות ומדברות, פתאום הסצנות מרגישות כמו משהו שבמאי קולנוע עשה ולא חברת קליפים או חברת cgi.

בכל מקרה הסרט חצי כוח בזמן שהכתיבה והדמויות, כשנותנים להן קצת חופש, ממש טובים. כלומר הייתי מת לראות כל אחת מהדממויות האלה חוזרת פשוט לא במבנה הקולנועי הזה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 אוגוסט 2016, 20:05

TL;DR: גרסת הבמאי הולכת להיות משהו טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2016, 22:33

אני לא יודע אם יהיה משהו כזה אבל ממש מרגישים שזה סרט שוועדת מנהלים ערכה אותו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 אוגוסט 2016, 01:44

רק רציתי להודות לכם שהכרתם לי את stranger things, ראיתי את כל העונה עם האישה בסופ"ש ושנינו נהננו מאוד. כל הוייב של שנות ה80/סטיבן שפליברג/סטיבן קינג היה נוסטלגי וכיפי, הילדים היו מקסימים ועשו עבודה טובה, ואת כל הסדרה ליווה פס קול איכותי שהזכיר לי מאוד את זה של הסרט "דרייב" והוסיף מאוד לאווירה הכללית. סה"כ סדרה חמודה לאללה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2016, 03:29

כן, היא ממש טובה. כל הקטע של סדרה שמבוססת על ילדים באסה אותי אבל הם ממש אחלה וממילא יותר מחצי ממנה עוקב אחרי המבוגרים.

אגב, למי שראה את יחידת המתאבדים, הנה כל הסצנות החתוכות:
http://www.screengeek.net/2016/08/06/ru ... rker-film/

הפרש די עצום. ההבדל העיקרי הוא שבערך כל סצנה שבה הג'וקר מתעלל בהארלי, ערכו את זה ככה שנראה כאילו הוא מציל אותה או מרגיש כלפיה משהו. ממש השפעה אמיתית של SJW על המבנה של יחידת המתאבדים, סוג של כיבוי שריפות מ-WB עוד לפני שהסרט יצא.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 אוגוסט 2016, 00:10

הרגע הזה שעשית שיעורי בית ואתה יודע שיש סצינת אמצע קרדיטים ביחידת המתאבדים ורואה את כולם יוצאים מהאולם ונועצים בך מבטי "פפפ, הוא חושב שזה סרט מרוואל הא הא" בזמן שאתה היחיד שנשאר לראות אותה.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2016, 00:13

דווקא בקולנוע שהייתי בו לא רק שחצי אולם נשאר לקטע אמצע קרדיט, היו לא מעט שנשארו אחרי והסדרנים ניסו להסביר להם שאין עוד כלום אחרי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 אוגוסט 2016, 00:16

השאלה למה הם נשארו. אם הם ידעו על זה מראש, חשבו שזה סרט מרוואל, או אצלם בראש כל הקומיקס הזה ואלה עם הכוחות על זה אותו חרא ?

התשובה אומרת הרבה על טיב ואיכות האוכלוסיה המקומית :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2016, 03:24

את זה לעולם לא נדע. זה היה האיימקס בראשון כך שזאת לא ממש אוכלוסיה מקומית, זה כל מי שגר באזור המרכז ורצה לחוות את הסרט באיימקס.

אה, וכנראה שWB מתחילים עבודה על איש הפלדה 2.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 אוגוסט 2016, 09:41

DrKeo כתב:אה, וכנראה שWB מתחילים עבודה על איש הפלדה 2.

ספויילר: הצג
אבל.. אבל... הוא מת! :o
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 אוגוסט 2016, 16:52

טוב אז קצת רשמים. בגדול אני מסכים עם מה שנדבר כבר אמר.

השליש הראשון של הסרט הוא אסון בתחום הפייסינג והעריכה עם קטעים שנראים כמו קליפ שעשו בווינדוס מובי מייקר, הרבה חיתוכים וקפיצות מהירות מדי שגורמות ל-BVS המקוטע להיראות כמו יצירת מופת שצולמה בשוט אחד ופילטרים ואפקטים מיותרים (כל הירוק-סגול המבלבל הזה שהיה בעיקר בפלאשבק של הרלי). יותר מדי תוכן עם פחות מדי זמן לכל אחד. אפילו עשו טובה בזה שהציגו את "דף המידע" על כל דמות לפחות משתי שניות. עוד דקה לפחות לכל דמות הייתה מוסיפה הרבה לדעתי. לדעתי גם היו יותר מדי שירים וחלקם התחיל ונגמר מאמצע שום מקום והרגישו כאילו מישהו פשוט לחץ פליי ברקע ולא כחלק אורגני מהסצינות (הרגיש לי בולט כמו סרטי מהיר ועצבני שעושים את זה המון, וזאת לא מחמאה. בחורה יוצאת מהים בסלואומושן ? לוחצים פליי על שיר גטו\מסיבות מספר 564 וגורמים לסצנה להרגיש כמו קליפ ראפ גנרי מספר 8946. לפחות ב-SS רוב השירים טובים). כל סיפור הרקע של הרלי בכלל קטוע ומוזר וקופץ מפה לשם כמו מדריך טיולים שאומר לקבוצה איפה להצטלם ומסמן וי על תחנות.

השליש השני הוא באמת אקשן הכי סתמי שיכול להיות נגד האויבים הכי סתמיים שיכולים להיות (Guest Starring - The SKULLS Parasite Unit) כי אין מה לעשות, חייבים לתת תצוגת תכלית.

קשה לי להגדיר מה בדיוק אבל החלק השלישי מרגיש די שונה, פתאום הכל מתחבר וזורם כמו שצריך עם כימיה נכונה,עריכה נכונה, ופייסניג נכון.

עכשיו לכמה ענייני חצי ספויילרים:

ספויילר: הצג
קטאנה הייתה מיותרת לחלוטין. אלא אם יש להם תוכניות לדמות אין לי מושג מה עבר להם בראש, וגם אז לדעתי היא בזבזה זמן יקר שיכלו למלא במשהו אחר. הג'וקר גם על גבול המיותר מבחינת ההשפעה על הסיפור. לדעתי היה הרבה יותר מגניב לשמור אותו בסוד לחלוטין ורק להראות אותו מדבר בצללים בסצינת סיפור הרקע של הרלי, ובסצינה בסוף הסרט ולשמור אותו לסרט אחר.

עוד עניין הוא שאני לא מבין למה תמיד חושבים שכדי שסרט יהיה מעניין הוא צריך לכלול איום ברמה גלובאלית. לדעתי היה עדיף שהיו מתבססים על הסרט המצוייר של התקיפה על ארקהם שמתאים יותר לצוות שרובו לא כולל בעלי כוחות מאשר להרוס מכונה שיורה לייזר לשמיים (בפעם הכמה בעשור האחרון ?). אבל עם מתעלמים מזה, ממש מגניב לחשוב על כך שקיים קסם באותו עולם של באטמן וסופרמן.

עוד עניין עריכה מוזר: הקטע שריק פלאג מספר ליחידה נגד מה הם באמת לקראת סוף הסרט ואנחנו הצופים רואים שוב את הסצינה שלו עם ד"ר מון ברכבת התחתית כמעט ללא שינוי. וואט דה פאק, כבר ראינו את זה. היה עדיף לדעתי לנסות לשמור את זה בסוד מהצופים ושזו תהיה הפעם הראשונה שאנחנו רואים את זה.

למרות הנ"ל, אני לא מתחרט על הסרט ובהחלט נהנתי ממנו. פשוט כואב לי לראות כמה שחטו סרט שיכל להיות הרבה הרבה יותר טוב אם היו משאירים בו אפילו רק את הסצינו שכבר ראינו בטריילרים ונחתכו מהשחרור, שלא לדבר על אלו ברשימה המלאה (אם הן אכן אמיתיות).

אני מקווה שהאולפנים יתאפסו על עצמם ויפסיקו לתקן את מה שלא שבור. אבל בינתיים הם עשו קופה נאה בכל מקרה, אז אין לדעת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 45 אורחים