נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 07:25

DrKeo כתב:

נורא ואיום... ובאמת שאף אחד בעולם כולו לא ביקש את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 18:14

זה.. מושלם, באמת.. פשוט מושלם. כלומר, אני באמת לא יכול לבקש יותר מסרט מורטל קומבט.

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 21:34

טוב זה בהחלט נראה סרט הרבה הרבה יותר טוב מהסרט של טקן.. וחשוב מזה הרבה הרבה הרבה יותר טוב ממורטאל קומבאט 2 מ1997.

הכי טוב לטעמי היתה הסדרה הישנה על קונג לאו אם מישהו פה ראה הסרט הזה בהחלט נותן וויב דומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:45

הסרט הזה נראה אקספוננציאלית יותר טוב מכל תוצר MK שאי פעם מחוץ למשחקים. כלומר, זה לא שייקספיר, אבל זה נראה כמו אקשן SCI FI טראש עם אקשן מגניב וזה בול ההגדרה של MK. נראה שיש שם בול את המיקס הנכון. כלומר, לדעתי זה בול הסרט שמעריצי MK מחפשים, לא?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 23:43

אובייקטיבית? הוא נראה לגמרי הכי טוב שMK אי פעם היה אני מסכים. אני גם ממש אוהב איך לו קאנג בסרט הזה נראה דומה יחסית למי ששיחק אותו בסרטים המקוריים :)
יש לי פשוט נוסטלגיה ענקית לסרט הראשון המקורי אני יודע שהוא זבל חחח אבל קיטאנה היתה כוסית, הקרבות היו מגניבים כי אף אחד לא ידע שזה חרא..... ובעצם הסרט הזה ממש מזכיר אותו!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 פברואר 2021, 15:02

ספויילר: הצג
פרק 7 של וונדה היה די יבש,חשיפה מאוד צפויה בסוף הפרק שנתנה אישור לכמה תיאוריות מעריצים וניפצה כמה אחרות על הדרך.
הסדרה כבר צריכה להתחיל להתכנס לקראת סיום וממה שקווין פייגי אמר זה הולך להיות בסקייל שלא מצפים לו בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 15:39

Uncle Pey'j כתב:
פרקן 7 של וונדה היה די יבש,חשיפה מאוד צפויה בסוף הפרק שנתנה אישור לכמה תיאוריות מעריצים וניפצה כמה אחרות על הדרך.
הסדרה כבר צריכה להתחיל להתכנס לקראת סיום וממה שקווין פייגי אמר זה הולך להיות בסקייל שלא מצפים לו בסדרה.

פאק, תודה על הספויילר.. :x

שמתי לך בתג ספויילר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 פברואר 2021, 16:10

לא חשבתי שמשהו שם נחשב ספויילר :( לא ציינתי אפילו פרט ספציפי אחד ביחס למה שקרה בפרק עצמו
אני מניח שה"חשיפה" אולי יכולה להיחשב כספויילר,אפילו שלא ציינתי מהי,אבל באמת,זה בערך הדבר הכי צפוי בעולם מהפרק הראשון,כמעט מעליב לקרוא לזה חשיפה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 17:56

Uncle Pey'j כתב:לא חשבתי שמשהו שם נחשב ספויילר :( לא ציינתי אפילו פרט ספציפי אחד ביחס למה שקרה בפרק עצמו
אני מניח שה"חשיפה" אולי יכולה להיחשב כספויילר,אפילו שלא ציינתי מהי,אבל באמת,זה בערך הדבר הכי צפוי בעולם מהפרק הראשון,כמעט מעליב לקרוא לזה חשיפה.

הבאת לפני איזה שבוע או שבועיים שהשמועות אומרות שהוא לוסיפר ועכשיו אמרת שהוא "מי שהמעריצים חשבו שהוא", כלומר אמרת לי פה שהוא לוסיפר.

או שלא הבנתי אותך נכון וזאת טעות שלי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 פברואר 2021, 19:57

נופ,ממש לא זה.
אבל אם כבר דיברת על זה,אני גם ככה חושב שטעיתי.
יש רמזים עבים מאוד בפרק הזה שהבאדי הראשי הוא Nightmare,שכמובן אמור לפי כל השמועות להופיע בדוקטור סטריינג' החדש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2021, 00:39

אוקיי, צפיתי, לא הרסת :?:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2021, 17:56

החדש של סניידר, חוזר למקורות:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2021, 03:08

נחשף השם של ספיידרמן 3:
Spider-Man: No Way Home

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 פברואר 2021, 07:14

סיימתי בינג' של the leftovers. התחיל ככה ככה, אבל ככל שהתקדם נשאבתי יותר. העונה האחרונה נהדרת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 פברואר 2021, 13:15

ראיתי אותה בזמן אמת, היא סוג-של יצירת מופת כזו, אבל האמת היא שאני לא התחברתי לסוף כל כך... העובדה שהיא ויתרה שם על ה״האפי אנדינג״ שיכלה לקבל - לא מקובלת עליי בשום צורה :)

עם זאת - מגניב, מסקרן ומשחק ברמה הגבוהה ביותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2021, 22:12

סדרה מעולה,מאוד,מאוד מלנכולית,אבל מעולה.
אני מודה שהתאכזבתי מהסוף כי ציפיתי לקבל הסבר,אבל במבט לאחור,זה מעולם לא היה הרעיון מאחורי הסדרה גם ככה,גם השיר בסוף די מסגיר את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 פברואר 2021, 22:45

סיקרנתם אותי שלושתכם עם דברי השבח ראיתי שיש 3 עונות אתחיל מחר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2021, 10:50

כן, הנותרים היא באמת סדרה מדהימה. היא גורמת לך לרצות לחתוך את הורידים ובגלל שמשתמשים במוסיקה המדהימה שלה בכל תחקיר של עובדה על אישה מוכה או רצח עם אז הדיכאון שלה מסרב לשחרר אותי שנים אחרי הפינאלה.

אגב, פרק 8 של וואנדאוויז׳ן היה לדעתי הפרק המעניין הראשון בסדרה. אפילו שהם חרבנו במכנסיים
בכל הנושא של הטוויסט של פדרו, אבל הם חרבנו כבר בסוף פרק 7 כך שאני פוטר את פרק 8 מזה. כלומר זה כמעט מרושע, הם ניסו לגרום לנו לחשוב שהיקומים מתנגשים ובסוף זה סתם מגה-מטה טרול?

בכל מקרה, הפרק היה פרק מעניין סופסוף. עדין לא להיט גדול, אבל לפחות התעניינתי מה הולך לקרות בכל רגע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 פברואר 2021, 13:43

DrKeo כתב:כן, הנותרים היא באמת סדרה מדהימה. היא גורמת לך לרצות לחתוך את הורידים ובגלל שמשתמשים במוסיקה המדהימה שלה בכל תחקיר של עובדה על אישה מוכה או רצח עם אז הדיכאון שלה מסרב לשחרר אותי שנים אחרי הפינאלה.

אגב, פרק 8 של וואנדאוויז׳ן היה לדעתי הפרק המעניין הראשון בסדרה. אפילו שהם חרבנו במכנסיים
בכל הנושא של הטוויסט של פדרו, אבל הם חרבנו כבר בסוף פרק 7 כך שאני פוטר את פרק 8 מזה. כלומר זה כמעט מרושע, הם ניסו לגרום לנו לחשוב שהיקומים מתנגשים ובסוף זה סתם מגה-מטה טרול?

בכל מקרה, הפרק היה פרק מעניין סופסוף. עדין לא להיט גדול, אבל לפחות התעניינתי מה הולך לקרות בכל רגע.

אני דווקא מצאתי את הפרק קצת מאכזב,בעיקר בגלל ש-
נראה שאין big baddy לסדרה,אג'תה הארקנס (שבקומיקס בכלל לא מקוטלגת כרעה אגב) היא המושכת בחוטים,אז מפיסטו או nightmare כנראה לא נראה במסגרת הסדרה,אולי איזה טיז קטן בסוף בשביל דוקטור סטריינג' ולא מעבר. הטוויסט עם פייטרו בהחלט מבאס,אבל זה ממש לא שולל מולטיוורס במארוול,כאילו,תראה את הסאבטייטל של דוקטור סטריינג' :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2021, 16:20

המולטיוורס בהחלט לא נפסל ומן הסתם הוא היה קיים כבר בד״ר סטריינג׳ המקורי אבל הכיוון של להביא את קוויקסילבר של אקסמן לוואנדה היה ממש טוב ועכשיו הוא כנראה כבר לא יקרה. מארוול ממש טובים בזה, לעשות סטאפ ואז לחתור תחתיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2021, 09:18

הוכרז שאת סרט סופרמן הבא, שיהיה ריבוט מסתבר, יכתוב טה-נהיסי קוטס, שהיה עורך ה״אטלנטיק״ והוא כותב בעיקר בנושאים של לבנים-שחורים, וכמה צריך לפצות שחורים על העבדות גם היום... אז סיכוי טוב שנראה סופרמן שחור או משהו כזה. זה ממש חשוב,כי בעצם ילדים שחורים היום, הם לא יכולים לחלום אפילו להיות סופרמן, עד שיראו אותו בדיוק בגוון שלהם.

(אני סתם ציני אבל מהיכרות איתו זה באמת מאוד סביר שזה הכיוון)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 פברואר 2021, 09:41

DrKeo כתב:אגב, פרק 8 של וואנדאוויז׳ן היה לדעתי הפרק המעניין הראשון בסדרה. אפילו שהם חרבנו במכנסיים

עשיתי בינג' על וואנדהוויז'ן בסופ"ש עד פרק 8, הקונספט של סדרת סיטקום באבולוציה מהירה היה לעיתים מעניין ולפעמים משעמם, אם לא הייתי מבין מהביקורות שיש למה לצפות יכול להיות שלא הייתי מצליח להחזיק מעבר לשני הפרקים הראשונים.
פרקים 4-5 היו השיא של הסדרה עד כה, ובהחלט היה שווה לחכות עבורם
היו לי הרבה תאוריות לגבי מה שהולך להיות אבל בחיים לא הייתי מנחש שקוויק סילבר היותר מוצלח בעולם הקולנועי היה מופיע פתאום
, משם הציפיות שלי רק עלו ודי חזרו לאחור אחרי פרק 8
אני הימרתי שוואנדה מצאה בדרך כלשהיא את אחת האבנים ובעזרתה הצליחה ליצור את וויזן מחדש, אבל מארוול הלכו על פתרון הרבה יותר נדוש
אלא אם מארוול יוציאו עוד אס מפתיע מהשרוול לקראת פרקי הסיום, אני לא מבין איך משווים את הסדרה לעונות הראשונות של דרדוויל וthe boys מבחינת הגאוניות שלהם, לדעתי היא כרגע לא עומדת ברמה שלהם.

Laskin כתב:הוכרז שאת סרט סופרמן הבא, שיהיה ריבוט מסתבר, יכתוב טה-נהיסי קוטס, שהיה עורך ה״אטלנטיק״ והוא כותב בעיקר בנושאים של לבנים-שחורים, וכמה צריך לפצות שחורים על העבדות גם היום... אז סיכוי טוב שנראה סופרמן שחור או משהו כזה. זה ממש חשוב,כי בעצם ילדים שחורים היום, הם לא יכולים לחלום אפילו להיות סופרמן, עד שיראו אותו בדיוק בגוון שלהם.

מה שהולך עם הנרי קאוויל וסופרמן זה פשוט טרגדיה, הוא by far הגרסה הכי טובה של סופרמן בעולם הקולנוע (וגם הטלוויזיה) אבל עדיין מעדיפים לוותר עליו לטובת כל מיני גימיקים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2021, 10:15

הבנתי שייתכן וקאוויל כן יחזור, אבל אולי מתכננים משהו שונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 פברואר 2021, 10:31

קאוויל מעוניין לחזור לפי דיווחים,אבל וורנר הם אלה שלא עפים (חהחה) על הרעיון,סופרמן שחור כנראה יותר מדי עושה להם את זה ויש דיבור שמייקל בי גורדן חזר לשיחות על התפקיד איתם,אבל אני מניח שזה תלוי במה יילך עם ההמשך של black panther שהיו שמועות שיחזור אליו,ובהזדמנות הזו אני דורש כגבר לבן ופריבילג מלוכלך white panther,לא ייתכן שאני לא יכול להזדהות איתו בגלל שהוא שחור לעזאזל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2021, 11:15

מייק בי ג׳ורדן כבר עשה לWB פיטצ׳ לסרט סופרמן לפני שנתיים או שלוש, זה המקור של כל השמועות ג׳ורדן שעפות. אגב, להבנתי השמועה היא שהוא בכלל ישחק את Val Zod ולא את סופרמן:
תמונה

אם הסרט באמת יהיה על val אז זה משהו מקביל לקאוויל, לא במקום. זה כמו שנניח יהיה סרט סופרגירל.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים