נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Baba Yaga
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 אוקטובר 2022, 11:14

Stick כתב:
Baba Yaga כתב:
Stick כתב:
Stick כתב:לא ראיתי עוד את בית הדרקון, אבל שר הטבעות בהחלט מאבדת קצת גובה אחרי הפתיחה המוצלחת. הכל עדיין אותה רמה פלוס מינוס, אבל משהו קצת חסר כיוון בסדרה הזאת אחרי חמישה פרקים.
אבל ערכי ההפקה והנראות שלה הם עדיין רמה אחת מעל כל מה שיש בטלוויזיה, וסך הכל יש כמה רגעים גם בפרקים האחרונים שהיו מאכזבים יותר. אחכה לסוף העונה לפני שאשפוט לגמרי אבל לפי החצי+ עונה הייתי אומר שהיא 7-7.5 סולידי כזה ולא יותר. התחלה מוצלחת, וקצת איבוד כיוון בהמשך. אבל אולי יהיה איזה פרק מטורף בהמשך העונה שישנה את דעתי.

טוב, ההודעה הזו לא ממש התיישנה באופן מוצלח. או שאולי כן, כי אמרתי שזה עשוי עוד לקרות, אבל פרק 6 של טבעות הכוח הוא פרק אדיר :).

לסדרה של שר הטבעות יש ערכי הפקה מטורפים והסיום של הפרק השישי היה ממש מפתיע אבל משהו בתסריט עדיין לא מסתדר לי, לצערי אני אומר, העלילה זה החלק החלש של הסדרה עד עכשיו.

כן, זה רק ערכי הפקה. אבל זה שר הטבעות, מבחנתי הטרילוגייה של ג'קסון היא אחת מהשיאים הקולונועיים של כל הזמנים (שילוב של מה שהסרטים היו, הזמן שהם יצאו מבחינה טכנולוגית, והגיל שהייתי בו כשהם יצאו לקולנוע), ואלו סרטים שהמון, המון מהכוח שבהם זה ערכי ההפקה והספקטקל.
בכל הקשור לשאר הם בהחלט טובים, והסדרה בהחלט ממוצעת מינוס באספקטים האלו, ואני אסכים בכל יום שהסדרה (בינתיים) לא מגיעה לקרסוליים של הסרטים, אבל ככה או ככה סדרה של שר הטבעות היא קודם כל ערכי ההפקה והספקטל של בניית העולם הזה, ובזה היא בהחלט מוצלחת.
כלומר, אחרי פרק 5 כתבתי כאן שהיא בסך הכל מאכזבת אותי כרגע, וזה השתנה אחרי פרק 6, שאני מסכים איתך שהיה נטו ערכי הפקה וספקטקל. אז... כן, אני מסכים :).

כל הספקטקל בעולם לא יעזור עם העלילה פח והדיאלוגים מטומטמים, לא מבין את זה, יש חומר מקור נהדר ופשוט הורסים אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2022, 20:57

פוסטר ראשון לסרט של מריו:
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2022, 22:19

וואו, איזה יופי.. ולחשוב שאם היו ממשיכים בקו של הגיימקיוב (הכוונה לחומרה חזקה ותחרותית, רק מוצלחת יותר, כמובן) - היו היום משחקי מריו שנראים לא רחוק מזה :)

הטריילר (טיזר סביר להניח) אם אני זוכר נכון יגיע בעוד יומיים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2022, 22:53

Laskin כתב:וואו, איזה יופי.. ולחשוב שאם היו ממשיכים בקו של הגיימקיוב (הכוונה לחומרה חזקה ותחרותית, רק מוצלחת יותר, כמובן) - היו היום משחקי מריו שנראים לא רחוק מזה :)

הטריילר (טיזר סביר להניח) אם אני זוכר נכון יגיע בעוד יומיים

כן, הכריזו על דירקט במיוחד לסרט והטריילר יהיה חלק ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2022, 23:12

אני באמת מתרגש… מקווה שיהיה מדהים ושובר קופות של מליארד דולר כמו שיכול להיות, וכמו שהפוסטר הזה נראה :) זה יביא מבול של סרטים וסדרות שלהם.
ופאק, תחשבו על סרט זלדה ברמת אווטאר, או בסגנון פיקסאר, או כל סגנון בעצם… איזה חלום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 22:55

אוסף חדשות MCU רנדומלי:
- יו ג׳קמן חתם עם מארוול על כמה סרטים. אני משער שהוא יהיה גם ב-secret wars? או אולי ב-battle world בנוקמים אחריו? אומרים שהוא קבל סכום מאוד גבוה אחרי שהוא הכריז בזמנו שהוא סיים עם וולברין אחרי לוגן.
- הבמאי של בלייד התפטר.
- נראה שבלייד הולך להיות סוג של פלאשבק שנפרס על 100 שנים, הוא יגולל את העלילות של בלייד לאורך מאה.
-מייקל וולדרון (שכתב את רוב הפרקים של לוקי וגם את ד״ר סטריינג׳ 2, למרות שאומרים שהוא קבל רק שבועיים לעבוד על ד״ר סטריינג׳ 2 אחרי העזיבה של סקוט דריקסון) הולך לכתוב את Avengers secret wars.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 23:08

התצוגה של נינטנדו התחילה לפני כמה דקות:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 23:15

טוב, קנו אותי. זה נראה פשוט נהדר. וכן, זה גורם לבן אדם לתהות איך היה נראה מריו על קונסולה בכוח של הפס5 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2022, 23:21

שוב פעם נינטנדו מראים לסגה למי יש יותר גדול :)
סוניק להיט בקולנוע אבל זה הולך לשבור שיאים.
אני מקווה.
כל כך מקווה… זלדה. איקרוס. מטרויד. עוד זלדה.
It’s happening

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2022, 23:39

למי שאין לו כוח לרפרף בדירקט:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2022, 23:52

אחרי צפייה שנייה אני אפילו מתרגש.
הנוסטלגיה חזקה… ואיזה יופי זה נראה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2022, 08:20

DrKeo כתב:למי שאין לו כוח לרפרף בדירקט:

זה נראה מצויין! לא בטוח שאני sold על הקול של מריו, אבל נחכה להמשך :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2022, 17:34

מדברים הרבה כרגע על הדיבוב באנגלית, שנשמע דומה מדי לקול הרגיל של כריס פראט, והשמיטו לכאורה כל זכר למבטא האיטלקי, יש גם קטעים מהטריילר בשפה הצרפתית ונראה ששם הדיבוב ממש נשמע כמו מריו, וזה נשמע פשוט הרבה הרבה יותר טוב.

מבאס האמת, כששומעים דיבוב שנשמע מתאים בהרבה, אבל מי יודע, אולי זה ״יגדל עלינו״ ואולי תקום זעקה וזה ישתנה, כמו עם המראה של סוניק, אבל אני בספק גדול, מיאמוטו גם בעניינים ואם זה לא היה נשמע לו טוב הוא היה דורש לשנות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 18:36

מישהו פה רואה שי-הולק? מה שהלך שם בפרק 8, לא יודע מה נסגר איתם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 00:29

היי, warewolf by night הוא ממש אחלה!
זה ספיישל 40 דק׳ מדורג 16+ (כן!) בשחור לבן ומבויים על ידי מייקל גיצ׳ינו המלחין. לדעתי זאת העבודת בימוי האמיתית הראשונה שלו והיא לא רעה בכלל. הוא מבויים בסגנון סרטי האימה של אמצע המאה הקודמת גיצ׳ינו עושה את זה בצורה מאוד מרשימה. זה כנראה התוכן מארוול הכי מקורי שראיתי והכי טוב מאז הסדרה של לוקי.

מאוד מומלץ, ביחוד כי זאת התחייבות ממש קטנה (40 דק׳ וחד פעמי). אני משער שבנוסף יש לו משמעות מסויימת לphase המתקרב כי הוא מכיל את הארטיפקט השלישי מאז שהתחיל phase 4 (יחד עם הטבעות של שאנג צ׳י והצמידים של מיס מארוול) אז למעטים שעדין עוקבים אחרי מארוול, הספיישל הזה מכיל את אחת ה״אבני אינסוף״ של הסאגה הנוכחית של מארוול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2022, 10:05

סרט ספון חדש בדרך, הפעם טוד מקפלארן כותב אותו יחד עם הכותב של ג׳וקר והכוונה לעשות אותו מדורג R. ג׳יימי פוקס מפיק ומשחק את ספון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 01:25

אנדור ממשיכה להיות מצויינת, אני חושב שפרק 6 הוא התוכן מלחמת הכוכבים הכי טוב שראיתי מאז שדיסני קנו אותם.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 אוקטובר 2022, 12:49

העונה הראשונה של טבעות הכוח נגמרה ואכזבה קשות... העלילה מזכירה סרט מצוייר, הדיאלוגים מפגרים ונראה והיוצרים החליטו שכל הסיפור יתרכז סביב גלדריאל שהיא שחקנית לא משהו בכלל. לפחות ויזואלית היא נראית מדהים כי שפכו שם טון של כסף אבל אין באמת קשר לשר הטבעות בשום אופן.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2022, 12:59

מחזק, הפרק האחרון היה רע מאוד.
הסדרה התחילה מבטיח עם שני פרקים ראשונים שמראים על פוטנציאל, ובאמצע היה לה פרק ספקטקל מרשים, אבל זה פשוט לא זה. רידדו אירועים טעונים מאוד ומלאי חומר של מאות שנים, לסופ"ש ארוך שנעשה בחצר של הבית של מישהו. בלי להכנס לספוילרים, פשוט עשו רידוד קיצוני לאירועים ענקיים. סדרה מאוד, מאוד מיותרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 17:15

מארוול דוחה את בלייד, דדפול 3 ואת הפנטסטיק פור. בנוסף הנוקמים 6 נדחה מנובמבר 25 למאי 26.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2022, 01:37

זו כאילו התקופה הכי טובה אי פעם להיות ״חנונים״, אבל איכשהו - גם הכי מחורבנת אי פעם :)
מפוצצים אותנו בתוכן, אבל 90% ממנו לא רק גרוע, אלא גם מחרבן על כל מה שאהבנו בו פעם

כל הכבוד הוליווד!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2022, 11:03

Laskin כתב:זו כאילו התקופה הכי טובה אי פעם להיות ״חנונים״, אבל איכשהו - גם הכי מחורבנת אי פעם :)
מפוצצים אותנו בתוכן, אבל 90% ממנו לא רק גרוע, אלא גם מחרבן על כל מה שאהבנו בו פעם

כל הכבוד הוליווד!

יש כמות אדירה של תוכן חנונים, אז זה אומר שצריך לברור אותו. סוג של צרות של עשירים.

כלומר, נראה לי שאני הדביל היחיד פה שרואה 100% מהתוכן של מארוול, אפילו כשמדובר בבושה כמו מיס מארוול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2022, 02:28

יצא סיפור היום בTHR שהאמאדה עף מDC. הוא בייסיקלי היה הcock block הגדול של DC, למשל הוא היה מאחורי הכלא שהאנרי קאוויל היה בו בנושא סופרמן. כשהאמאדה עף, התחיל סוג של land grab בתוך השחקנים החזקים של DC כי בייסיקלי אין שם הנהגה כרגע.

The rock דוחף להרים סרט בלאק אדם נגד סופרמן עם קאוויל כסופרמן (שאומרים שמופיע בבלאק אדם כקמאו) ונראה שדי הולך לו. בו בזמן דיוויד זאסלוף שמוביל את התאגיד ממש רוצה איש הפלדה 2 עם קאוויל, מה שאומר שקאוויל כנראה בדרך חזרה פנימה. הבמאי שזאסלוף רוצה לאיש הפלדה 2 זה כריסטופר מקווירי שעשה את סרטי משימה בלתי אפשרית האחרונים (והשניים שבדרך). וזה גם אומר שהפרוייקט סופרמן השחור של האמאדה מת יחד איתו.

במקביל לכל זה, ג׳יימס גאן מנסה להרים שם שני סרטים שהוא יכנס בהם ברגע שהוא יסיים את עונה שניה של פיסמייקר. לא ברור עדין מה הסרטים, אבל אלה סרטי DC.

ומה עם מאט ריבס? הוא עובד עכשיו על הבטמן 2 והסדרה של הפינגווין. אבל מסתבר שהוא גם מנסה להרים כמה פרוייקטים של סרטים שכל אחד מהם יתרכז בנבל בטמן אחר בבימוי של במאים אחרים ובהפקתו. אני משער שזה אמור לשרת את ה״בטמן תקוע בארקאם עם מלא נבלים״ שהוא מנסה להרים לבטמן 2 או 3. זה הרבה יותר מלהיב כשראית כבר סרט שלהם על כמה מהנבלים הללו.

אז מה קורה עם DC בכלליות? כרגע דה-לוקה פחות או יותר מוביל אותה. הוא לא ממש קבל עדין כוח מלמעלה, אבל הוא פאנבוי DC כבד שמבין עניין - סטייל פאגי. הוא אישר את ג׳וקר 2, דחף לשינויים באקוואמן 2 והפלאש. אז יכול להיות שהוא יקבל את מושכות בצורה רשמית בקרוב.

בנתיים הכוחות השונים בDC כמו גאן, ריבס והרוק מנסים למשוך את התקציבים אליהם בסוג של וואקום כוח בחברה. בו בזמן דברים רצים שם - התסריט של וואנדרוומן 3 כבר כמעט מוכן, סופרמן כנראה עושה קאמבאק, היקום של ריבס מתרחב וממשיך, תסריט לפלאש 2 כבר נכתב ומוכן לאור ירוק ברגע שהמספרים של הסרט הראשון יגיעו וגאן מנסה להרים פרוייקטים נוספים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 14:57

אני משער שאף אחד פה לא הולך לבלאק אדם, אבל אני עדין אכתוב פה בתג ספויילר על הסצנת פוסט כתוביות:
ספויילר: הצג
אכן האנרי קאוויל מופיע שם כסופרמן לבערך 5 שניות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2022, 17:16

לא קורא למרות שבטח ייהרס לי בקרוב, אבל רק אגיד שהביקורות של בלאק אדם ממש גרועות.
אני מנחש שהוא עדיין יצליח בקופות כי דה רוק אהוב מאוד והסרט מפוצץ באקשן, אבל כנראה שלא יהיה הצלחה ענקית

מישהו יודע מתי יגיע לHBO MAX?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים