נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2021, 19:37

We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 דצמבר 2021, 08:51

זה במקום הרשמים שלך מספיידרמן??!

היום אני אצפה במטריקס. בבית.
לפי הביקורות אין שום סיבה ללכת לקולנוע בשבילו…

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 23 דצמבר 2021, 13:06

סרט מיותר. החצי הראשון כמעט פרודי, השני יותר טוב אבל עדיין חלש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 דצמבר 2021, 13:09

כן, זה מה שרובם אומרים... ועדיין, חייב לצפות בו, אז נעשה את המינימום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 דצמבר 2021, 17:06

Laskin כתב:זה במקום הרשמים שלך מספיידרמן??!

היום אני אצפה במטריקס. בבית.
לפי הביקורות אין שום סיבה ללכת לקולנוע בשבילו…

אני רואה מחרתיים באיימקס.

בנוגע לספיידרמן, נהנתי ממנו כסרט מארוול. הנוסטלגיה שהטיחו בפרצוף הייתה ממש נחמדה, האקשן היה איום ונורא אבל לא היה יותר מדי ממנו והבדיחות נחתו לא רע בכלל. אבל היה לי קצת מוזר שחלק מהדמויות שהחזירו היו ללא קשר לדמויות שהן היו במקור. נגיד אלקטרו, הוא היה דמות אחרת לגמרי מהסרט של גרפילד. וגם הסיניסטר סיקס היו.. חמישה? wtf? אבל סה״כ מאוד נהנתי, dumb fun עם המון נוסטלגיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 דצמבר 2021, 10:07

טוב, המטריקס באמת מעפן… כל כך הרבה פעמים אמרתי לעצמי (ולאשתי) - ״איזה מזל שלא הלכנו לראות את זה בקולנוע״.
דווקא כל הקטע שהוא סופר ״מודע לעצמו״ לא הפריע לי כמו לאנשים אחרים, אבל האקשן פשוט לא מספיק ולא מספיק טוב, לא קרוב אפילו, גם האפקטים - הרבה פעמים נראים מקסימום סביר, המשחק לא טוב ולפעמים גרוע… 4/10

כפיצוי, המשכנו מיד ל Encanto והוא ממש סבבה.
אני בעיקר מתלהב מהאנימציה המטורפת, דיסני פשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש כמה שהם רמה מעל כל השאר, זה פשוט קסם.
בכל אופן אני פחות התחברתי לרוב השירים אבל הסרט ממש חמוד ולא דומה לסרטים אחרים. 7.5/10

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 דצמבר 2021, 18:29

כל מה שיש לי להגיד על מטריקס החדש הוא שסוף סוף אני מבין את מטרת הביקור של קיאנו ריבס אצל קוג'ימה :)
אה,והסרט ממש,ממש מעפן- סיפור,משחק,אקשן אוי האקשן...כל כך,אבל כל כך מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 דצמבר 2021, 02:53

אני נהנתי מהמטריקס והפאן סרוויס. נותן לו איזה 6.5-7
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 דצמבר 2021, 03:12

המטריקס הלך לכל אורכו על קו מאוד דק בין אדיר ומעפן, הוא שם דברים כל כך טובים ודברים כל כך מעפנים בו בזמן שזה מדהים. עלילתית מאוד אהבתי אותו, למרות ההתיחסות הישירה לישראל בצורה שלילית. אבל האקשן? מה נסגר? כמה shacky cam? חצי מהיופי של המטריק הוא שוטים ארוכים של קונג-פו מזויות מעניינות. ופה? פאק, לא יודע מה קרה שם, בסרטי מארוול האקשן עשוי טוב יותר. אני לא יודע את מי להאשים פה, אני משער שאת לאנה, אבל האקשן פשוט לא עשוי טוב. אני לא מאמין שהקאסט התאמן חודשים, באותה מידה אלה יכלו להיות כפילים, פאקינג לא ראו כלום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 דצמבר 2021, 03:31

לא שמתי לב להתייחסות לישראל... על מה מדובר?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 26 דצמבר 2021, 09:19

DrKeo כתב:המטריקס הלך לכל אורכו על קו מאוד דק בין אדיר ומעפן, הוא שם דברים כל כך טובים ודברים כל כך מעפנים בו בזמן שזה מדהים. עלילתית מאוד אהבתי אותו, למרות ההתיחסות הישירה לישראל בצורה שלילית. אבל האקשן? מה נסגר? כמה shacky cam? חצי מהיופי של המטריק הוא שוטים ארוכים של קונג-פו מזויות מעניינות. ופה? פאק, לא יודע מה קרה שם, בסרטי מארוול האקשן עשוי טוב יותר. אני לא יודע את מי להאשים פה, אני משער שאת לאנה, אבל האקשן פשוט לא עשוי טוב. אני לא מאמין שהקאסט התאמן חודשים, באותה מידה אלה יכלו להיות כפילים, פאקינג לא ראו כלום.

החלק הראשון של הסרט היה מוזר, העלילה של "כמעט" לשבור את הקיר הרביעי הייתה מעניינת , אבל לא החזיקה יותר מדי, אחר כך החלק השתפר קצת אבל בשליש האחרון הוא קרס לחלוטין, גם עלילתית וגם מבחינת אקשן שהיה נוראי.
גם כל הקטע שלעצב את המכונות הידודיתיות כמו פוקימונים או משהו שאפשר אחר כך למכור כפרנצייז חמוד הייתה החלטה גרועה, הסרט הרגיש בחלק הזה כמו פארודיה.
עוד משהו, השחקן שגילם אל הסוכן סמית' לא התאים בכלל לדמות, לטעמי הוא הרס את כל הוויבים והציפיות ממנה, חבל חבל חבל שלא הצליחו את הוגו וויבינג להצטרף לסרט, הוא היה חשוב לפחות כמו קרי אן מוס.
גם אני פיספסתי את הביקורת על ישראל, על מה מדובר?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 דצמבר 2021, 13:23

swiss-the-engine כתב:לא שמתי לב להתייחסות לישראל... על מה מדובר?

ספויילר: הצג
הקטע שבו דברו על זה שציון נפלה כי הם רצו לבנות עיר לבני אדם בלבד ולא הצליחו להבין שציון צריכה להיות מדינת כלל אזרחיה.. לפחות לי זה נשמע כמו רפרנס ישיר אלינו.

Baba Yaga כתב:החלק הראשון של הסרט היה מוזר, העלילה של "כמעט" לשבור את הקיר הרביעי הייתה מעניינת , אבל לא החזיקה יותר מדי, אחר כך החלק השתפר קצת אבל בשליש האחרון הוא קרס לחלוטין, גם עלילתית וגם מבחינת אקשן שהיה נוראי.
גם כל הקטע שלעצב את המכונות הידודיתיות כמו פוקימונים או משהו שאפשר אחר כך למכור כפרנצייז חמוד הייתה החלטה גרועה, הסרט הרגיש בחלק הזה כמו פארודיה.
עוד משהו, השחקן שגילם אל הסוכן סמית' לא התאים בכלל לדמות, לטעמי הוא הרס את כל הוויבים והציפיות ממנה, חבל חבל חבל שלא הצליחו את הוגו וויבינג להצטרף לסרט, הוא היה חשוב לפחות כמו קרי אן מוס.
גם אני פיספסתי את הביקורת על ישראל, על מה מדובר?

אני מאוד נהנתי מהחלק הראשון, והעיצוב של המכונות החדשות הוא בהחלט נוראי. אבל ממש נוראי, הפריקוולים של מלחמת הכוכבים נוראי. WTF היה האורקה-דולפין-מנטה ריי הזה? וכן, האקשן היה פשוט איום ונורא. זה היה אקשן של סרט מארוול, אני בשוק שמישהו העיז לשים כל כך הרבה זין על אקשן בסרט מטריקס. אפילו בשאנג צ׳י היה אקשן הרבה יותר טוב ומטריקסי וזה פאקינג סרט מארוול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 13:37

כן, בתור סרט טלוויזיה זה עוד קצת משעשע כל הסיפור של האקשן הגרוע, אבל בקולנוע זה ממש בזיון, או לפחות זה מה שאני חשבתי כשצפיתי בטלוויזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 דצמבר 2021, 14:35

Laskin כתב:כן, בתור סרט טלוויזיה זה עוד קצת משעשע כל הסיפור של האקשן הגרוע, אבל בקולנוע זה ממש בזיון, או לפחות זה מה שאני חשבתי כשצפיתי בטלוויזיה.

אני לא מסכים, הוא סרט מאוד יפה ויזואלית, פשוט האקשן בו חרא. יש בו מעט מאוד אקשן, שזה לטובה כי האקשן חרא ולרעה כי זה סרט מטריקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 14:43

יפה ויזואלית זה לא אומר אוטומטית חובה בקולנוע. צריכות להיות סצינות שממש מרשימות בקולנוע ואם הם לא טובות בנוסף לכך שהן מעטות - אז אין שום טעם.
ראיתי את הסרט וקשה לי להצביע על סצינות שהייתי הרבה יותר נהנה מהן בקולנוע מאשר בבית שלי. בחולית אני יכול לחשוב על לא מעט סצינות כאלה, לשם השוואה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 דצמבר 2021, 14:54

אני די בחיים לא הולך לקולנוע אבל לדעתי כל סרט באשר הוא יותר מהנה ומרשים בקולנוע.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 19:52

ברור, למרות שהיום עפ אנימציות סטייל פיקסאר אני מעדיף את הצבעים בטלויזיה, הכוונה משהו שבאמת יצדיק את זה, שבאמת אומרים ״וואו״ בקולנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 דצמבר 2021, 19:54

בתאוריה הייתי אומר כמו סוויס - כל סרט הוא טוב יותר בקולנוע. מה הסף שידחוף אותך לקולנוע, מה שהוא ״מספיק״, זה אינדבידואלי לבן אדם. אבל להתחשב בזה שראית את דיון בבית במקום בקולנוע, זה פוסל אותך מכל דיון בנושא :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 דצמבר 2021, 20:59

לא בטוח שאני מסכים,יצא לי לחוות מערכות קולנוע ביתי שעלו עשרות אלפי שקלים ביחד עם מסך גדול ומכויל והחוויה הייתה חד משמעית טובה יותר ממה שהיית מקבל באולם יס פלנט/סינמה סיטי ממוצע,עבורי לפחות.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 26 דצמבר 2021, 21:07

מערכת קולנוע ביתית לצרכן "ממוצע" לא יכולה להישתוות לקולנוע מודרני איכותי, אין מה לעשות רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם מסך שאפשר להיבלע בתוכו או מערכת קולנוע ביתית עוטפת באמת ( או לנצל אותה בלי שהשכנים יתקשרו למשטרה).
מצד שני, בקולנוע אתה מגיע עם הישראלי הממוצע לקולנוע, אני עשיתי לעצמי כלל שאני לא הולך לראות בקולנוע סרטים שמלכתכילה פונים לקהל רחב מדי כי אז אני הולך להתאכזב מהקהל שמגיע לראות את הסרט ביחד איתי, וזה בדרך כלל עובד, חולית או מטריקס בנה האחרונה לא היו צעקות או כל מני ערסים ופאקצו. שהרסו לי את החוויה...

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:לא שמתי לב להתייחסות לישראל... על מה מדובר?

הקטע שבו דברו על זה שציון נפלה כי הם רצו לבנות עיר לבני אדם בלבד ולא הצליחו להבין שציון צריכה להיות מדינת כלל אזרחיה.. לפחות לי זה נשמע כמו רפרנס ישיר אלינו.

קטע, זה חלף לי מעל הראש
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 דצמבר 2021, 21:28

לכן ציינתי שמדובר במערכות באמת יקרות,עם רצפתיים של B&W מהסדרות העליונות,סאב ענק של SVS ואחוריים ותקרתיים בהתאם,וכן,התוצאה מבחינתי,בישיבה בחלל גדול ומרווח עם כורסאות נוחות,כל התמהיל הזה ביחד היה פשוט עדיף לי מקולנוע. אני לא יודע האם כל האולמות ביס פלנט או בסינמה סיטי עומדים בסטנדרטים המחמירים של איימקס או בתקנים של דולבי,אבל האולם שראיתי בו את ספיידרמן שאמור להיות אולם איימקס לכאורה היה עם וידאו וסאונד מזעזעים,וזה היה ביס פלנט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 דצמבר 2021, 22:22

סרט מגוחך מכמעט כל בחינה אפשרית, קצת קשה להאמין שהוא אמיתי. ולא יודע אם באמת הייתה כוונה להעביר ביקורת על ישראל אבל לצורך העניין, זה די מצחיק -

כי אם היהודים הם על תקן בני אדם, אז אני מניח שהפלסטינים הם המכונות שעסוקות בשיעבוד שלהם. אבל בטוויסט מפתיע מסתבר שחלקם דווקא בסדר - מכונות שוחרות שלום כנראה, זן פלסטיני נדיר - אבל בגלל חוסר היכולת של בומרים כמו קיאנו ריבס לראות את זה ולצעוד יחד לעתיד שכולו פרוגרס, ציון/ישראל משמידה את עצמה ועל חורבותיה מוקמת IO/פלסטין, שם כמובן מכבדים את כל הלאומים, חיים בהרמוניה ואפילו משתמשים בכינויים ניטרליים יותר כמו synthients בשביל לתאר מכונות, כי ככה דמוי ג'וק מהונדס מעדיף להזדהות מסתבר (זה לפחות מה שההיא עם השיער הכחול אמרה, היא בטח יודעת). ותכלס, מי מאיתנו לא חושב על אוטופיה פרוגרסיבית כשהוא שומע פלסטין?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2021, 08:49

אני ממש לא חושב שזה היה עניין של ביקורת כלפי ישראל, וכמו שעידן אמר - אם הם המכונות ש-99.99% מהן רוצות להשמיד את בני האדם - אז וואלה הם עשו הקבלה לא רעה, אבל לא מהכיוון שחשבו.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 דצמבר 2021, 09:29

Uncle Pey'j כתב:לכן ציינתי שמדובר במערכות באמת יקרות,עם רצפתיים של B&W מהסדרות העליונות,סאב ענק של SVS ואחוריים ותקרתיים בהתאם,וכן,התוצאה מבחינתי,בישיבה בחלל גדול ומרווח עם כורסאות נוחות,כל התמהיל הזה ביחד היה פשוט עדיף לי מקולנוע. אני לא יודע האם כל האולמות ביס פלנט או בסינמה סיטי עומדים בסטנדרטים המחמירים של איימקס או בתקנים של דולבי,אבל האולם שראיתי בו את ספיידרמן שאמור להיות אולם איימקס לכאורה היה עם וידאו וסאונד מזעזעים,וזה היה ביס פלנט.

מאיזה אולם איימקס התאכזבת? אני ראיתי את חולית באיימקס בראשון לציון (אולם ארבע או חמש אם אני זוכר נכון) ודווקא התרשמתי לטובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 דצמבר 2021, 19:25

טריילר חדש!!!!

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים