נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 16:34

כן, אני יודע את זה, אני פשוט לא מצליח להבין את זה.
אני מבין שהם לא דיסני או משהו אבל חסר להם כסף לשרתים? איזה עוד אופציות יכולות להיות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 16:51

גם אני לא מבין את זה, וזה לא שמדובר בחברה עניה וקטנה, זה WB. פאקינג סלקום מזרימים דברים ב-4K.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 19:59

דרושה ועדת חקירה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2022, 23:24

יותר רומנטי ממה שציפיתי שזה יהיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2022, 12:51

המנייה של נטפליקס נפלה לפני סגירת המסחר בסופ"ש האחרון כמעט ב-25%, רבע מערך אחת החברות הגדולות והחזקות ביותר - נחתך ביממה, מדובר בערך ביותר מ-50 מליארד דולר (!) הם אשכרה הפסידו כמעט את הסכום שמיקרוסופט רכשה איתו את אקטי-בליזארד, ואולי אפילו קצת יותר כשמחשיבים עוד 10% שאיבדו מוקדם יותר לאורך החודש (סה"כ איבדו בחודש האחרון 35%).
והכל בגלל נתונים ותחזיות פחות מחמיאים בשנה האחרונה ולשנה הקרובה, מבחינת מנויים חדשים שהם צופים.

או שאכן היה מדובר בבועה, או שמשקיעים נלחצו "סתם" והמנייה הולכת לזנק שוב בקרוב, אבל התנודות האלה מזכירות קריפטו כבר :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 ינואר 2022, 17:25

Laskin כתב:המנייה של נטפליקס נפלה לפני סגירת המסחר בסופ"ש האחרון כמעט ב-25%, רבע מערך אחת החברות הגדולות והחזקות ביותר - נחתך ביממה, מדובר בערך ביותר מ-50 מליארד דולר (!) הם אשכרה הפסידו כמעט את הסכום שמיקרוסופט רכשה איתו את אקטי-בליזארד, ואולי אפילו קצת יותר כשמחשיבים עוד 10% שאיבדו מוקדם יותר לאורך החודש (סה"כ איבדו בחודש האחרון 35%).
והכל בגלל נתונים ותחזיות פחות מחמיאים בשנה האחרונה ולשנה הקרובה, מבחינת מנויים חדשים שהם צופים.

או שאכן היה מדובר בבועה, או שמשקיעים נלחצו "סתם" והמנייה הולכת לזנק שוב בקרוב, אבל התנודות האלה מזכירות קריפטו כבר :)

הם לא הפסידו (את הכסף שהם לוו הם כבר לקחו), הציבור הפסיד :).

זה בסדר, כל השנתיים הללו חברות עלו ב-100% לשנה (Nvidia) ויש מכפילים הזויים (איפה רפופורט עם מכפיל 260 על הRevenue או אמאזון עם 68), יש סיכוי טוב שנתחיל לראות תיקון לכיוון ייצוג נכון יותר של השוק. וולסטריט מנותקת מהכלכלה הריאלית.

אין פה בועה, נטפליקס היא חברה אמיתית עם מודל עיסקי, חברה ראוייה. אבל כן - השווי שלה מנופח, יש גם העלאת ריבית קרובה (ארבע חזויות) של הFED זה לשם עצמו יוציא קצת אוויר מהשווי המנופח של השוק. ויגרום לי להפסיד עוד עשרות אלפי דולרים, כרגיל :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 ינואר 2022, 12:03

אם השווי שלה מנופח אז כן יש בועה, זאת ההגדרה של בועה. מכפילים הזויים תמיד יש. כרגע המכפיל של ה-S&P500 עומד על 25 בערך, שזה גם הממוצע שלו ב-30 שנה האחרונות. לא שזה אומר שאין בועה, אבל המכפיל לבדו לא מעיד על כך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2022, 17:25

אני מניח שבא התכוון לבועה שאין בפנים באמת כלום, כמו NFT :)

וכן, הקורונה הכניסה הרבה מאוד חברות הייטק ובידור לבועה, עכשיו יוצאים מהקורונה (לכאורה, אם יתנו לנו) וזה אמור להתאזן

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 ינואר 2022, 18:50

InterAl כתב:אם השווי שלה מנופח אז כן יש בועה, זאת ההגדרה של בועה. מכפילים הזויים תמיד יש. כרגע המכפיל של ה-S&P500 עומד על 25 בערך, שזה גם הממוצע שלו ב-30 שנה האחרונות. לא שזה אומר שאין בועה, אבל המכפיל לבדו לא מעיד על כך.

יש שווי מנופח, אבל זה לא דומה לטעמי לבועות אמיתיות כמו בשנת 2000, שם חברות לא הציגו שום מוצר/מודל עיסקי/לקוחות - כלום, הכל נמדד על סמך Traffic נוכחי/מספק קליקים.

זה גם קיים כיום לדוגמא עם הזיות כמו Rivian, חברה של אפס הכנסות, חוזה עתידי אחד גדול עם אמאזון וזהו. יש מלא דוגמאות כמובן, אבל שוק הטק בנוי מערך אמיתי.

יש כמובן גם הרבה חברות (הישראלים מצטיינים בזה) שאין להן שום תכלית בשוק ומתחרות בענקים, חברות ביטוח שמנסות לעשות את אותו הדבר, רק עם AI בשם (לימונייד), חברות ניהול משימות שטוענת שהיא למעשה Data wharehouse ועומדות לחסל את אטלסיאן ומיקרוסופט (Monday) ועוד מלא דוגמאות. אילו צפויות בהחלט להפגע עד כדי קושי אמיתי לגייס הון מהציבור אם לא יציגו השתפרות בדוח"ות בצורה רציפה (ירידה בהפסדים נטו לצד עלייה בהכנסות ושחרור עוד מניות לציבור כי יש להן ממש מעט כיום).

אבל כן, השוק יכל להכנס לסטגנציה גם של עשור, זה קרה כבר לא פעם בעבר.
תמונה

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ינואר 2022, 18:56

קשה לי להסביר כמה אני מחכה לבאטמן החדש.
אני מעריץ מושבע של הדמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2022, 18:59

התנין כתב:קשה לי להסביר כמה אני מחכה לבאטמן החדש.
אני מעריץ מושבע של הדמות.

מה את קשור תנין? זה ת׳רד המניות הרשמי :idea:

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ינואר 2022, 19:17

הייתי חייב לפרוק!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ינואר 2022, 19:40

לפני יומיים שוחררה סצינה חדשה מהסרט (שגם הופיעה לא מעט בטריילרים) ונכון לעכשיו הוא כל מה שאי פעם רציתי מסרט באטמן,עם וייבים מאוד חזקים של Se7en,באמת קשה לי לחכות.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ינואר 2022, 22:03

מאוד מקווה שלא ימצאו שם ב DC את הדרך לחרבן גם את הסרט הזה.
אם כי אני חייב לציין שלמרות חוסר ההצלחה, יחידת המתאבדים (2021) וציפורי הטרף והארלי קווין המהממת סרטים פשוט מצוינים! ובאמת לא ברור לי מדוע הם כ"כ נכשלו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ינואר 2022, 22:14

כי הם סרטים בינוניים :).
סתם, טעם אישי והכל, אבל ציפורי הטרף בעיניי הוא הגדרת הבינוניות ויחידת המתאבדים החדש הוא אחלה, אבל לא ממש מוצלח עד הסוף (או כמו שהוא חושב שהוא).

הבאטמן לעומת זאת מרגיש כמו הדבר האמיתי. קצת כמו שהג'וקר הרגיש לפני היציאה שלו, אני כבר באמת אופתע אם לא יהיה כאן סרט מצוין כי השיווק ובניית ההייפ שלו נהדרים, וכל מה שהוצג ממנו עד עכשיו נראה באמת מאוד מבטיח.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 24 ינואר 2022, 22:29

אני יכול להסכים שלגבי ציפורי הטרף הסיום שלו היה קצת חלש ביחס להתחלה, אבל מצאתי את עצמי ממש נהנה בסרט הזה, וראיתי אותו ממש במקרה (הבאסה מהתגובות גרמה לי להימנע מלצפות בו הרבה זמן).
מיחידת המתאבדים ממש התרשמתי, סרט פשוט מצוין. סתם קצת מבאס אותי שבזמן שכל סרט בינוני ונוסחאתי להחריד של מארוול מקבל משום מה ביקורות מהללות וזוכה להצלחה קופתית, סרטים שמנסים קצת לצאת מהשבלונה ולתת משהו אחר, חווים כזה כישלון מהדהד. ושלא תבינו לא נכון, אני די מחבב את מארוול (גם אם לא "עף" עליהם) וחושב שסרטי הנוקמים הם באמת טובים, אבל משהו ברובם קצת משעמם. כלומר, הם עושים הכול ממש בסדר, משעשע, אפקטים וכו', אבל זה לא באמת "מרגש" אותי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ינואר 2022, 22:44

אני מסכים שסרטי מארוול באופן כללי בדרך כלל זוכים לאהדת יתר די מוגזמת, הבינוניים מתקבלים טוב והגרועים מתקבלים לא רע.
אבל אני לא רואה איך זה קשור ליחידת המתאבדים. כמובן שאתה יכול לעוף עליו, שוב זה רק טעם אישי אבל לדעתי אם כבר משווים למארוול אז גיימס גאן הצליח הרבה יותר עם שומרי הגלקסיה הראשון.
אבל יחידת המתאבדים היה בסך הכל חביב, אין לי באמת דברים רעים להגיד עליו יותר מדי, פשוט עם כמה שהוא ניסה כל שנייה להיות "מגניב" ו"הזוי" ו"מטורף", בפועל הוא היה... סבבה? שום דבר מיוחד, אבל כן, מעל הממוצע אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2022, 13:28

יחידה המתאבדים היה ממש חמוד, את ציפורי הטרף לעומת זאת ממש שנאתי. וזה מלחיץ אותי כי הכותבת של ציפורי הטרף קבלה חצי מה-DCU לידיים שלה כולל כמה סרטים שהולכים לקבוע סטטוס-קוו חדש כמו בטגירל.

בנוגע לבטמן, מאט ריבס סופר מוכשר, שני סרטי הקופים שלו מעולים ומדובר בחומר מקור ממש קשה לאדפטציה. יש לי ציפיות גבוהות מהסרט הזה. עכשיו רק צריך למצא דרך אחד אותו, הג׳וקר של פיניקס והסופרמן של אנרי קאוויל לעולם אחד :)

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 25 ינואר 2022, 19:56

אני חושב שאתה הראשון שאומר (בפניי לפחות) שהנרי קאוויל היה טוב כסופרמן.
אגב, לי אין בעיה איתו ואני גם חושב שאיש הפלדה הוא סרט ממש לא רע כמו שעשו ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2022, 20:08

התנין כתב:אני חושב שאתה הראשון שאומר (בפניי לפחות) שהנרי קאוויל היה טוב כסופרמן.
אגב, לי אין בעיה איתו ואני גם חושב שאיש הפלדה הוא סרט ממש לא רע כמו שעשו ממנו.

אני חושב שאיש הפלדה הוא אחד מסרטי הקומיקס הכי טובים, בטוח יותר טוב מסרטי מארוול. מן הסתם יש סרטים שאני אוהב ממנו, למשל ג׳וקר או האביר האפל (ואם הולכים על קומיקס לא גיבורי על אז המבחר גדול בהרבה) אבל בז׳אנר ״גיבור על עם אשכרה כוחות על״ הוא בקלות בטופ 5 אצלי בספר. והנרי קאוויל אולי לא מקבל יותר מדי לעשות בסרט מבחינת משחק, אבל אני ממש אוהב אותו. למשל במשימה בלתי אפשרית האחרון הוא היה פשוט מעולה. הוא תפור על הדמות, פשוט לא ממש נותנים לו הזדמנות לשחק אותה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2022, 22:16

אני גם מאוד אוהב אותו, ואת איש הפלדה…

ובחדשות אחרות - דוויין ״דה רוק״ ג׳ונסון אומר שהוא הולך לשחק בסרט המבוסס על סדרת משחקים פופולרית מאוד, לא אומר איזה…
אני מקווה שזה GoW, וגם מקווה שזה לא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2022, 13:59

Laskin כתב:אני גם מאוד אוהב אותו, ואת איש הפלדה…

ובחדשות אחרות - דוויין ״דה רוק״ ג׳ונסון אומר שהוא הולך לשחק בסרט המבוסס על סדרת משחקים פופולרית מאוד, לא אומר איזה…
אני מקווה שזה GoW, וגם מקווה שזה לא :)

אולי לא, the rock לא יכול לשחק את קרייטוס! הוא גג יכול להיות דמות משנה בגירס :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2022, 15:20

דה רוק כקריטוס נשמע כמו ליהוק נוראי, מצד שני אני מסתכל על הליהוקים של אנצ'רטד... דה רוק לפחות קירח ושרירי בדיפולט :).
אבל כן, זה יהיה רע מאוד. הוא לא יודע לשחק בכלל והמעט שכן זה בעיקר עם חצי חיוך ומודעות עצמית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2022, 17:29

אם מתחילים את הסיפור של קרייטוס מההתחלה - הוא לא צריך לדעת לשחק יותר מדי, רק לכעוס :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים