נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי bling » 22 יולי 2019, 05:28

תודה קיאו על הסיכום של הפרויקטים הקרובים של מארוול, נשמע הזוי כמות התוכן הזו שהם מתכוונים לשחרר למרות שרובו לא עושה רושם מעניין במיוחד מתיאור יבש אבל ברור לי שמארוול תפציץ.

מעניין יהיה לראות אם סדרות הטלוויזיה יקבעו רף חדש מבחינה הפקתית, זה שהן חלק מה MCU כבר מבשר על משהו שצריך להיות מושקע מאוד.

בעניין השיא שנשבר של הנוקמים, זה מרגיש טיפה צ׳יט הדרך שדיסני השיגה את זה, כאילו התמקדה נטו בשיא והתעלמה מכל החוקים ומחזורי ההפצה הסטנדרטיים של סרטים בשביל להשיג את זה, מבלי להוריד מהמספרים המדהימים של הנוקמים, אני פחות קונה את העניין הזה של השיא בהקשר הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 09:49

bling כתב:תודה קיאו על הסיכום של הפרויקטים הקרובים של מארוול, נשמע הזוי כמות התוכן הזו שהם מתכוונים לשחרר למרות שרובו לא עושה רושם מעניין במיוחד מתיאור יבש אבל ברור לי שמארוול תפציץ.

מעניין יהיה לראות אם סדרות הטלוויזיה יקבעו רף חדש מבחינה הפקתית, זה שהן חלק מה MCU כבר מבשר על משהו שצריך להיות מושקע מאוד.

הם פחות דברו על זה ומדובר יותר בשמועות, אבל להבנתי לא מדובר באיזה ג'סיקה ג'ונס או משהו כזה אלה משהו שמזכיר יותר נניח את צ'רנובל. כלומר סדרה מוגבלת בלי עונות שתהיה בערך 6-8 פרקים וזהו. כלומר הסדרות הללו יבואו וילכו מדיסני פלוס כדי לגרום לך להשאר מנוי, זה לא אומר שיהיה וואנדאוויז'ן עונה 2 או משהו כזה אלה הם הולכים לקחת עוד ועוד דמויות שהן יותר דמויות צד ולתת להם מיני סדרה. אני מחכה לסדרה של קורג ומיק :)

אני הכי מחכה לד"ר סטריינג', אני רוצה שיעשו אותו מוזר ברמות של הקומיקסים של שנות ה-70 של קרבי והעובדה שהוא סרט אימה (טוב נו, PG-13 אבל עדין, גם פרומתאוס היה PG-13 והיו לו את הרגעים שלו כמו סצנת הניתוח) הופכות אותו לסרט מעניין, לפחות בפוטנציה.

bling כתב:בעניין השיא שנשבר של הנוקמים, זה מרגיש טיפה צ׳יט הדרך שדיסני השיגה את זה, כאילו התמקדה נטו בשיא והתעלמה מכל החוקים ומחזורי ההפצה הסטנדרטיים של סרטים בשביל להשיג את זה, מבלי להוריד מהמספרים המדהימים של הנוקמים, אני פחות קונה את העניין הזה של השיא בהקשר הזה.

רק בשביל להיות הוגן, היה לאוואטר שחרור מחדש שנתן לו בוסט של כמה עשרות מליונים כך ששני הסרטים קבלו שחרור מוזר. אבל אין ספק שדיסני דחפה חזק כדי לחטוף את המקום הראשון עם הנוקמים (אפילו שאוואטר שייך לה עכשיו שהיא קנתה את פוקס) ועשתה שימוש בכל הכוח שלה (למשל גרמה לכל כוכבי ה-MCU לעשות הדבק למודעה שיווקית בסגנון "בואו לראות את END GAME עוד פעם אחת אחרונה" באינסטאגרם שלהם) כך שהייתה לזה הרגשה מוזרה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 10:11

אם יהיה מדובר במיני-סדרות אז אני הרבה יותר מתלהב מזה... אחת הסיבות שאני לא מתקרב לסדרות הסופר הירוז זה שהם פשוט לא יודעים מתי לעצור.
יש יוצאי דופן כמו נגיד LEGION אבל גם הוא היה הכי טוב בעונה הראשונה... את השלישית עוד לא התחלתי והאמת שאני קצת מפחד להתחיל :)
אם הכיוון הוא כמו GOOD OMENS אז אני אהיה מרוצה (ואם תהיה עונה שנייה אז אני מושך בחזרה, וזה יהיה בזיון חמדני)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 10:19

Laskin כתב:אם יהיה מדובר במיני-סדרות אז אני הרבה יותר מתלהב מזה... אחת הסיבות שאני לא מתקרב לסדרות הסופר הירוז זה שהם פשוט לא יודעים מתי לעצור.
יש יוצאי דופן כמו נגיד LEGION אבל גם הוא היה הכי טוב בעונה הראשונה... את השלישית עוד לא התחלתי והאמת שאני קצת מפחד להתחיל :)
אם הכיוון הוא כמו GOOD OMENS אז אני אהיה מרוצה (ואם תהיה עונה שנייה אז אני מושך בחזרה, וזה יהיה בזיון חמדני)

בתאוריה אין להם בעיה לעצור כי יש להם בריכה אינסופית של דמויות ומדובר ביקום המשכי שאפשר להתחיל ולהפסיק בו סדרות. הם יכולים לעשות סדרה על כל דמות ב-MCU וממילא כל שנה מופיעות 15 דמויות חדשות. למשל הסדרה של וויג'ן וסקארלט וויטצ', איך שהיא לא תגמר, תוביל את סקארלט וויטצ' לד"ר סטריינג' 2 כך שלדעתי הסדרה הזאת תסגור את הסיפור של וויג'ן למשל. אפשר לראות את זה כמו סדרת אנתולוגיה, לא שונה מדי מנניח american horror story ושאר הסדרות שכל עונה לא קשורה לקודמת; פשוט כאן יש שלוש עונות בשנה :)

אני משער שהסדרות האלה הן בעצם הגרסה הזולה והיות מבוססת "כמה אנשים בחדר ומדברים" של ה-MCU, דבר שאני חושב שהוא מאוד חיובי כי חלק מהדברים הכי טובים ב-MCU הן סצנות שבהן אוסף של דמויות נמצא בחדר ומדברות. הדוגמה הכי בולטת היא הסצנת מסיבה בנוקמים 2 שהייתה טובה יותר אקספוננציאלית משאר הסרט. יהיה נחמד סופסוף לקבל קצת שקט מפיצוצים ולראות את הדמויות האלה באנטרקציה וקווין פאגי אמר שכל מני דמויות מה-MCU יקפצו לבקר בסדרות הללו עם רמז כבד למשל לביקור של ד"ר סטריינג' בוואנדאוויג'ן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 10:31

טוב, לא יודע אם כמו AHS, כי שם זה אותם שחקנים בתפקיד שונה לגמרי... אבל בכל מקרה אני לא אוהב להרגיש שסוחטים עונות מעבר לתכנון המקורי... אפילו אם זה מגיע עם שינוי ואפילו שינוי קיצוני. מאוד מאוד נדיר שזה מצליח.
בינתיים זה נשמע יותר כמו הרצון שלהם למשוך אנשים לשירות החדש רק כדי שיהיו בעניינים בכל מה שקשור לPHASE 4 הקולנועי שלהם. שזו אסטרטגיה טובה על הנייר בשביל הכיס שלהם, אבל אותי זה לא ממש מושך... יכול להיות שבכל מקרה אעשה מנוי לשירות הזה, אבל הסדרות האלה בינתיים לא פאקטור מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 11:01

Laskin כתב:טוב, לא יודע אם כמו AHS, כי שם זה אותם שחקנים בתפקיד שונה לגמרי... אבל בכל מקרה אני לא אוהב להרגיש שסוחטים עונות מעבר לתכנון המקורי... אפילו אם זה מגיע עם שינוי ואפילו שינוי קיצוני. מאוד מאוד נדיר שזה מצליח.
בינתיים זה נשמע יותר כמו הרצון שלהם למשוך אנשים לשירות החדש רק כדי שיהיו בעניינים בכל מה שקשור לPHASE 4 הקולנועי שלהם. שזו אסטרטגיה טובה על הנייר בשביל הכיס שלהם, אבל אותי זה לא ממש מושך... יכול להיות שבכל מקרה אעשה מנוי לשירות הזה, אבל הסדרות האלה בינתיים לא פאקטור מבחינתי.

אני רואה בזה אטרקציה אם רק בשביל לעשות חודש אחד כל שנה ולהשלים את הסדרות MCU לפני שהסרטים יוצאים. אני חושב שהם לוקחים את הדמויות שלא ממש יכלו לעשות להם סרט משלהן ועשו להן סדרות. חייל החורף והפאלקון בקולנוע? נשמע כמו כשל. חייל החורף והפאלקון ב-6 פרקים שגם יראו לנו מה הולך איתם אחרי END GAME? נשמע לא רע בכלל.

ועוד משהו שפאגי אמר, מה שהם חשפו זה כל Phase 4, הסדרות והסרטים, חוץ מאשר בלייד שהוא phase 5. אני משער שכל זה מוביל לאיזושהו סרט נוקמים שלא הוכרז עדין אלה אם ת'ור 4 באמת יהיה הסוף של phase 4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 11:11

זה בטח אבל יהיה תמיד סדרה חודשיים לפני שהסרט יוצא או משהו כזה, לא נראה לי שהם יפספסו את התזמונים הנכונים... לגבי חייל החורף, ברור שזה לא סרט שאני הייתי רואה בקולנוע, אז כן, נחמד... פשוט לא חושב שזה יהיה ממש מעניין. מניח שקהל היעד יהיה הרבה יותר בני 16 מאשר בני 30+, שזה בסדר... פשוט פחות בשבילי בעידן שבו HBO עושים סדרת WATCHMEN רצינית :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 11:31

Laskin כתב:זה בטח אבל יהיה תמיד סדרה חודשיים לפני שהסרט יוצא או משהו כזה, לא נראה לי שהם יפספסו את התזמונים הנכונים... לגבי חייל החורף, ברור שזה לא סרט שאני הייתי רואה בקולנוע, אז כן, נחמד... פשוט לא חושב שזה יהיה ממש מעניין. מניח שקהל היעד יהיה הרבה יותר בני 16 מאשר בני 30+, שזה בסדר... פשוט פחות בשבילי בעידן שבו HBO עושים סדרת WATCHMEN רצינית :D

בו נגיד שבזבזת יותר מ-50 שעות מהחיים שלך על הסדרות מארוול של נטפליקס אז אין לי ספק שבסוף תראה גם את זה, אם תעשה מנוי ואם לא :)
וכן, אין ספק שוואטצ'מן יותר מעניין מכל זה יחד, אבל מדובר ברמה אחרת לגמרי של בידור. מווטצ'מן אני מצפה רמה של הנותרים (כמובן, הרי מדובר בדיימון לינדלוף) או כל סדרה גדולה של HBO, מהסדרות של מארוול אני מצפה שיביאו לי את האיכויות של סרטי MCU אבל בסקייל קטן יותר שזה מן הסתם שנות אור מנניח צ'רנוביל או הסופרנוס אבל זה בידור מסוג אחר שעולה פי כמה מונים מעל המארוול של נטפליקס אבל עדין מדובר בפופקורן צ'יזי ומתקתק.

בנושא טיפה אחר, מי שרוצה לראות את הפאנל של הוויטצ'ר:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 12:43

אני דווקא פרשתי מהר מאוד מהסדרות בנטפליקס :) ראיתי את ג'סיקה ג'ונס ו-2 עונות של דרדוויל וזה לימד אותי את הלקח :)
כל השאר ניסיתי ופרשתי כשהבנתי את הכיוון... אה, ואת העונה הראשונה של המעניש שממש אהבתי דווקא.
אצפה בסדרות הטובות ביותר מתוכן, אם יהיו כאלה, אם זה אותו חרא אני פשוט אצפה ביוטיוב בסרטון של 10 דקות לפני שאצפה בסרטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 14:47

Laskin כתב:אני דווקא פרשתי מהר מאוד מהסדרות בנטפליקס :) ראיתי את ג'סיקה ג'ונס ו-2 עונות של דרדוויל וזה לימד אותי את הלקח :)
כל השאר ניסיתי ופרשתי כשהבנתי את הכיוון... אה, ואת העונה הראשונה של המעניש שממש אהבתי דווקא.
אצפה בסדרות הטובות ביותר מתוכן, אם יהיו כאלה, אם זה אותו חרא אני פשוט אצפה ביוטיוב בסרטון של 10 דקות לפני שאצפה בסרטים.

2 עונות של DD, עונה (אחת?) של ג'סיקה ג'ונס, כמה פרקים של הסדרות האחרות והמעניש זה לגמרי 50 שעות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 15:42

יותר כמו 35, אבל כאמור - למדתי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2019, 18:04

Laskin כתב:יותר כמו 35, אבל כאמור - למדתי!

תתפלא אבל כל עונה של סדרה שכזו של נטפליקס היא יותר מ-10 שעות כך שאם ראית אך ורק שתי עונות של DD, עונה של ג'סיקה ג'ונס ועונה של המעניש, כבר ראית כמעט 50 שעות. אבל אני יודע שראית יותר מזה :)

אני סתם עושה לך טרולינג לאסקין, אבל ביננו כנראה שלפחות תתן לחלק מהסדרות האלה הזדמנות כמו כולנו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 18:53

כמו טטלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2019, 19:25

The Boys מתחילה שבוע הבא והיא נראת ממש מעניינת. לא רק שהיא חודשה לעונה שניה לפני שהיא עלתה, העונה השניה כבר עמוק בצילומים. אחד מה boys הוא תומר קפון הישראלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2019, 20:47

לא מת על המשחק של קפון אבל אולי הסדרה הזו תוציא ממנו משהו שעוד לא ראיתי.
הדבר היחיד ש״מפחיד״ אותי פה זה שכאילו הם נלחמים ב״בעלי ההון״ ואני לא רוצה להתבאס אם זה מסר אנרכיסטי/סוציאליסטי מדי :) חוץ מזה היא נראית ונשמעת כמו סדרה ממש כיפית. ראיתי רק את הטיזר הראשון ומאז נמנעתי מספוילרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2019, 23:16

הסרט החדש של טיקה ואטיטי וזה הולך להיות הסרט הכי טוב EVER.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2019, 10:57

ראיתי את הטריילר ולא השתכנעתי.... נראה קצת כמו חיקוי של סרטי ווס אנדרסן, רק הרבה פחות סימטרי :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2019, 14:02

בגלל שזה מחנה קיץ אז זה ווס אנדרסון? הטריילר מאוד טייקה ואטיטי. סרט על מחנה קיץ של נוער היטלר וילד שיש לו את היטלר כחבר דמיוני? כן בבקשה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2019, 14:21

לא, משהו בצילום והאווירה פה מאוד מזכיר לי את הסרטים שלו... כשראיתי רק את התמונה הזו בטאמבמייל חשבתי שזה סרט שלו

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יולי 2019, 14:32

זה נראה כמו סרט של ואטיטי, אבל אפשר להגיד שבהחלט יש לו כמה אלמנטים שמזכירים את ווס אנדרסון בבימוי (בעיקר משחק עצור שגורם לכל הדמויות להרגיש כאילו הן על הספקטרום האוטיסטי.. אני פשוט מת על זה אצל שניהם :)).
פה בטריילר גם הרבה ממנו מצולם בלונג שוטים 'דו מימדיים' כאלו, כמו העמדה של משחק מכות קלאסי, וזה בהחלט משהו שקורץ מאוד לסגנון של אנדרסון.
אבל בכל זאת זה ואטיטי, זה הסגמון שלו ובהחלט יש לו הרבה אלמנטים משל עצמו בסרטיו. הטריילר מזכיר לי יותר מכל את Hunt for the Wilderpeople שלו, אחלה סרט ומומלץ למי שלא ראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2019, 14:37

Stick כתב:זה נראה כמו סרט של ואטיטי, אבל אפשר להגיד שבהחלט יש לו כמה אלמנטים שמזכירים את ווס אנדרסון בבימוי (בעיקר משחק עצור שגורם לכל הדמויות להרגיש כאילו הן על הספקטרום האוטיסטי.. אני פשוט מת על זה אצל שניהם :)).
פה בטריילר גם הרבה ממנו מצולם בלונג שוטים 'דו מימדיים' כאלו, כמו העמדה של משחק מכות קלאסי, וזה בהחלט משהו שקורץ מאוד לסגנון של אנדרסון.
אבל בכל זאת זה ואטיטי, זה הסגמון שלו ובהחלט יש לו הרבה אלמנטים משל עצמו בסרטיו. הטריילר מזכיר לי יותר מכל את Hunt for the Wilderpeople שלו, אחלה סרט ומומלץ למי שלא ראה.

אין ספק שהסגנון של וואטיטי מזכיר אותו לפעמים אבל זה היה ככה גם לפני יותר מעשור עם eagle vs shark, התקופה שבדיוק ווס אנדרסון התחיל לתפוס תאוצה. כן, זה מאוד וואטיטי ואני יכול גם לראות קצת את האנדרסוניות אבל היא תמיד הייתה שם אצלו (אולי חוץ מאשר what we do in the shadows). והוא באמת מזכיר את hunt for the wilder people, אני משער בעיקר כי מדובר בילדים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2019, 15:10

אני אף פעם לא שמתי לב לדמיון ביניהם... רק פה. בכל אופן מעניין אבל מעבר לקונספט הכללי זה לא הלהיב אותי בטריילר. הלוואי ויצליח אני מאוד מחבב אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2019, 17:25

דייב באטיסטה רוצה להיות מרקוס פיניקס בסרט גירס אוף וור ואני לא יכול על ליהוק טוב יותר
https://gameranx.com/updates/id/177370/ ... war-movie/

אגב, הוא גם ליהוק מושלם ל״רע״ בוויצ׳ר 2 (שאם לא הרגתם אז ראיתם בשלישי)
לא יודע אם הוא מופיע בספרים אבל אם יהיה בסדרה אז חייבים ללהק אותו לזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2019, 19:13

Laskin כתב:דייב באטיסטה רוצה להיות מרקוס פיניקס בסרט גירס אוף וור ואני לא יכול על ליהוק טוב יותר
https://gameranx.com/updates/id/177370/ ... war-movie/

אגב, הוא גם ליהוק מושלם ל״רע״ בוויצ׳ר 2 (שאם לא הרגתם אז ראיתם בשלישי)
לא יודע אם הוא מופיע בספרים אבל אם יהיה בסדרה אז חייבים ללהק אותו לזה

באנפילטרד שעשו עם רוד פרגסון הוא אמר שדייב בטיסטה רודף אחריהם כבר שנים להיות מרקוס בסרט, כנראה שהבן אדם ממש לחוץ לשחק אותו והאמת שאני לא יכול לחשוב על מישהו יותר מושלם ממנו.

ועכשיו למשהו אחר:
תמונה
תמונה
תמונה

הסרט 122 דקות.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 יולי 2019, 17:14

DrKeo כתב:
Laskin כתב:עכשיו למשהו אחר:

הסרט 122 דקות.

עם כמה שהוא שחקן מצויין אני עדיין לא בטוח שאפשר לעשות סרט על הג'וקר בלי שום התייחסות לבטמן
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים