נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 07 פברואר 2020, 03:14

יותר מזה, סם ריימי הוא במאי של סרטי אימה עם 'חלטורה' בזאנר הזה בצורת טרילוגיית ספיידרמן. אם הם פיטרו את דרקסון כי הוא רצה יותר אימה ממה שהם מוכנים לתת ברמה כזו שדורשת הפרדות, זה בסדר, אבל אם ככה אז למה להביא במאי של סרטי אימה אחרי זה?
קצת מוזר כל הסיפור הזה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 פברואר 2020, 11:18

יצא הפרק השלישי של פיקארד (קיוותי שכבר אתמול, אבל באמזון פריים זה רק היום בבוקר) ואני ממש אוהב את הכיוון ואיך שהסדרה בנויה. הקצב, הפרטים שחושפים בפנינו והחיבור בין הכל.
מה שאני קצת פחות מתחבר (ספויילר מעט מפרק 3):

ספויילר: הצג
שהפכו את פיקארד לזקן מסכן כמעט סיעודי עם התחלה של דימנציה. זה מאוד לא מתאים לדמות עצמה. למרות שיכול להיות שהוא "זז לכיוון אחר" מאז, 20 שנה זה לא הרבה זמן להפוך לכזה שפתאום לא מסוגל להחליט מה לאכול ומצד שני לעשות מה שבא לו בלי לחשוב על התמונה הגדולה.

ועניין טכני - לא יכלו לעשות אותו צעיר בצורה קצת יותר מושקעת? כלומר יש כבר את הטכנולוגיה, לא יכול להיות שב"-6 שנים" (הסרט האחרון עד המתקפה על מאדים) מאז שראינו אותו הוא הזדקן ב-20 שנה, אבל באותם 14 שנה הוא נשאר אותו דבר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2020, 13:21

Stick כתב:יותר מזה, סם ריימי הוא במאי של סרטי אימה עם 'חלטורה' בזאנר הזה בצורת טרילוגיית ספיידרמן. אם הם פיטרו את דרקסון כי הוא רצה יותר אימה ממה שהם מוכנים לתת ברמה כזו שדורשת הפרדות, זה בסדר, אבל אם ככה אז למה להביא במאי של סרטי אימה אחרי זה?
קצת מוזר כל הסיפור הזה.

כן, זה מאוד מוזר, העיפו במאי אימה שרצה לעשות את הסרט יותר R ממה שהם רצו והביאו במקום זה את אחד מבמאי האיימה הכי סוטים ומוזרים בתעשיה. כלומר אחלה בחירה, סרט גיבורי על משולב באימה, מי יותר מתאים לזה מריימי? מצד שני, ריימי היה ידוע בהתנגשויות שלו עם סוני על ספיידרמן ואיך שדיללו לו את הסרטים, ביחוד בספיידרמן 3 שבו דחפו לו את וונום לסרט נגד הרצון שלו וראינו מה יצא מזה, אז עכשיו הוא עושה סרט מארוול?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2020, 17:33

bozeman כתב:יצא הפרק השלישי של פיקארד (קיוותי שכבר אתמול, אבל באמזון פריים זה רק היום בבוקר) ואני ממש אוהב את הכיוון ואיך שהסדרה בנויה. הקצב, הפרטים שחושפים בפנינו והחיבור בין הכל.

שהפכו את פיקארד לזקן מסכן כמעט סיעודי עם התחלה של דימנציה. זה מאוד לא מתאים לדמות עצמה. למרות שיכול להיות שהוא "זז לכיוון אחר" מאז, 20 שנה זה לא הרבה זמן להפוך לכזה שפתאום לא מסוגל להחליט מה לאכול ומצד שני לעשות מה שבא לו בלי לחשוב על התמונה הגדולה.

ועניין טכני - לא יכלו לעשות אותו צעיר בצורה קצת יותר מושקעת? כלומר יש כבר את הטכנולוגיה, לא יכול להיות שב"-6 שנים" (הסרט האחרון עד המתקפה על מאדים) מאז שראינו אותו הוא הזדקן ב-20 שנה, אבל באותם 14 שנה הוא נשאר אותו דבר...

אני דווקא פחות ופחות מתחבר לסדרה הזו מפרק לפרק...
בעיקר מציק לי שפטריק סטיוארט גם ממש נראה כמו שחקן שנמצא בסוף שלו. הקול האייקוני שלו חלש, מאוד, הוא בקושי מצליח להזיז את הגוף... אני מבין שהוא מבוגר מאוד אבל יש שחקנים שמצליחים להמשיך ולשכנע גם בגיל הזה והרבה מעבר, הוא לא.
וזה הפתיע אותי...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 פברואר 2020, 20:19

Laskin כתב:
bozeman כתב:יצא הפרק השלישי של פיקארד (קיוותי שכבר אתמול, אבל באמזון פריים זה רק היום בבוקר) ואני ממש אוהב את הכיוון ואיך שהסדרה בנויה. הקצב, הפרטים שחושפים בפנינו והחיבור בין הכל.

אני דווקא פחות ופחות מתחבר לסדרה הזו מפרק לפרק...
בעיקר מציק לי שפטריק סטיוארט גם ממש נראה כמו שחקן שנמצא בסוף שלו. הקול האייקוני שלו חלש, מאוד, הוא בקושי מצליח להזיז את הגוף... אני מבין שהוא מבוגר מאוד אבל יש שחקנים שמצליחים להמשיך ולשכנע גם בגיל הזה והרבה מעבר, הוא לא.
וזה הפתיע אותי...

זה חלק ממה שכתבתי בספויילר, שהוא מאוד נראה זקן וחלוש. מכיוון שאני רואה ראיונות איתו, והוא לא כזה בראיונות, זה לא כ"כ הוא עצמו כמו הבימוי כנראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 פברואר 2020, 21:14

הקטע של ה14 שנה אחורה אבל הוא נראה אותו דבר הפריע גם לי אבל עקרונית, הוא הרי משחק דמות של קשיש מופלג בשנים והקול החלוש וחוסר החיוניות בכלל לא מפריעים לי.
ואגב, הפתיח של הסדרה מציג אותו בתור אנדרואיד ויתכן שזה משהו שיקרה בהמשך העונה. אנדרואיד עם קול שבור וראומטיזם זה קצת לא הולך ביחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2020, 21:49

ראיתי את ציפורי הטרף והסרט הזה ממש... בסדר. הוא מדורג R אבל לא מצדיק את זה 99% מהזמן. כלומר אומרים את המילה FUCK בערך 30 פעמים וגם יש כמה הפיכות מפרקים סטייל סטיבן סיגל פה ושם אבל זה באמת מרגיש כאילו הסרט הזה הוא R בשביל להיות R, לא כי הוא היה צריך להיות. יש בדיוק רגע אחד בסרט שבו הדרוג R באמת השתלם. בכלליות הוא מרגיש כמו סוג של המשך ליחידית המתאבדים אבל קוהרנטי ולא נוראי כמו יחידת המתאבדים. דמויות פונות למצלמה ומדברות, יש פריז פריים עם כיתוב על המסך כשמופיעות דמויות מסויימות על המסך ואפילו יש פלאשבק אחד ליחידת המתאבדים כך שהם לא ממש מנסים להסתיר שזה מתרחש אחרי יחידת המתאבדים. אם יש דבר אחד ממש צורם הוא שההומור בסרט הזה לא נוחת, כלומר ממש אבל ממש לא נוחת. הייתי בקולנוע מלא וכמעט כל בדיחה עברה עם שקט דומם באולם חוץ מאשר כמה בודדות. האקשן לא רע, בהחלט רואים איזה סצנות בויימו על ידי צ'אד סטהלסקי ואיזו לא להתחשב בזה שכמה סצנות אקשן ממש ספציפיות נראות כאילו נלקחו ישר מתוך ג'ון וייק (רמז, יש באחת מהן סקייטים) ויוהאן מקרגור ממש אחלה וכך גם מרגו רובי (אפילו שבאמת 90% מהבדיחות שלה לא נוחתות) אבל רוב הסרט הוא סרט גנגסטרים גנרי ולא מרגש במיוחד.

אני חושב שזה סרט שיכל להיות הרבה יותר טוב בידיים של במאי טוב יותר, קאת'י יאן מראה את החוסר נסיון שלה ומרגיש כאילו היא מנסה לחקות במאים אחרים (בעיקר גיא ריצ'י). אני באמת חושב שכמעט הכל בסרט הוא אשמת הבמאית והעריכה, כי באמת שנראה שכל דבר אחר מתפקד לא רע בכלל. בקיצור, חביב, אקשן נחמד ואולי בדיחה מתוך 10 באמת מצחיקה. לראות בבית ולא בקולנוע.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 פברואר 2020, 07:31

נדב, אני פה רק לציין שדרוג R הוא לא רק לפאק או לראות מכה בפריים (כלומר ממש את השבירת יד וכו') אלא גם למשל דם נוזלי. כלומר תחשוב על סרט מהסוג הזה שלא יכול להראות שדם עף או אפילו מישהו שפיצצו אותו מכות ולא יורד לו דם מהזווית של הפה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 07:55

bozeman כתב:נדב, אני פה רק לציין שדרוג R הוא לא רק לפאק או לראות מכה בפריים (כלומר ממש את השבירת יד וכו') אלא גם למשל דם נוזלי. כלומר תחשוב על סרט מהסוג הזה שלא יכול להראות שדם עף או אפילו מישהו שפיצצו אותו מכות ולא יורד לו דם מהזווית של הפה...

כן, גם בתחום הזה לא היה באמת כלום (חוץ מאותו קטע שדברתי עליו). אפילו הייתה סצנה שאמורה להיות יעני מפחידה, סוג של עינוי איום ונורא, והסתירו שם הכל והיא הרגישה חסרת עוקץ. הסרט הרגיש מדורג R בכדי להיות מדורג R ולא כי הוא היה צריך את זה. זה הרגיש לי קצת מוזר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 פברואר 2020, 09:03

מסכים עם לאסקין (זה לא קורה הרבה.....).. Uncut Gems אחלה סרט. עם כל הסייגים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2020, 10:34

נדב - דווקא הבימוי בעייתי לדעתך? מה לגבי התסריט? כי אם בדיחה 1 מתוך 10 עובדת - זה נשמע כאילו הבעייה הכי גדולה דווקא נמצאת שם.

לגבי סטאר טרק - ראיתי איזה סרטון שמסביר את פרק 3 ורק עכשיו אני מבין כמה אני מפספס בגלל שאני לא מודע כל כך למה שהיה לפני כן, והדמויות וכו'... נראה לי שאני אפרוש ממנה, כי אני באמת מבין רק רבע בערך ממה שיש להבין שם :) כנראה בגלל זה התחברתי לדיסקברי הרבה יותר - היא פשוטה יחסית, ולא מחייבת ידע קודם על העולם הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2020, 10:55

Laskin כתב:נדב - דווקא הבימוי בעייתי לדעתך? מה לגבי התסריט? כי אם בדיחה 1 מתוך 10 עובדת - זה נשמע כאילו הבעייה הכי גדולה דווקא נמצאת שם.

זה לא נכון, אמנם כדי שבדיחה קולנועית תעבוד היא צריכה כמובן להיות מוצלחת מראש, אבל לשחקנים וגם לבימוי יש תפקיד גדול משלהם בהצלחת הבדיחות.
לא ראיתי את הסרט הזה, כך שאני לא בטוח מה המצב פה, אבל זו בהחלט יכולה להיות בעיית בימוי או בעיית משחק, ולא בהכרח בעיית תסריט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2020, 11:07

מבין מה שאתה אומר, אבל בדיחה שכתובה טוב תהיה מצחיקה הרבה פעמים גם אם לא מעבירים אותה 100% מושלם. אני מנחש שלא מדובר במשחק זוועתי או בימוי נחות בצורה קיצונית, אז אולי פשוט זה לא מצחיק כי זו פשוט בדיחה לא מצחיקה. לכן שואל פה את נדב על התסריט עצמו.

התחלתי לצפות בLOCKE AND KEY בנטפליקס. 2 פרקים בינתיים...
מעניין. יש לצערי הרבה מאוד נגיעות של TEEN DRAMA ועוד בצורה אולי הכי נדושה שיש, אבל זה עדיין מסקרן ונחמד. לא בטוח שהייתי מגיע לזה אם היו דברים טובים באמת לצפות בהם, אבל הגעתי אליו וזה נראה כמו משהו די מקורי ונחמד. יש פוטנציאל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 11:33

התסריט סביר לגמרי, פשוט יש בדיחות שלא נוחתות טוב כי יש משהו OFF בטיימינג או בצורה שהן מוגשות עם כל המוסיקה, העריכה, החשיבות שנותנים להן בפריים והתגובה של הדמויות מסביב. לי זה הרגיש בעיקר העריכה והבימוי, אולי זה היה התסריט, מי יודע, אבל היו שם כמה בדיחות שנשמעו מצחיקות בתאוריה (כלומר התסריט היה בסדר) אבל איכשהו הן ממש לא נחתו. כשאתה רואה את זה בבית ובדיחה לא נוחתת אז אתה מדפדף, אבל באולם קולנוע מלא מקצה לקצה כשיש אחרי בדיחה שקט גמור זה קצת מביך. וכן, היו גם כמה בדיחות שפשוט לא היו כתובות טוב, אבל בידיים של במאי שיודע לעשות קומדיה כנראה ש-90% מהן היו מצחיקות.

אם תכנס לעמוד IMDB של קאת'י יאן, תראה שהיא ביימה סרט אחד בשם dead pigs שמעולם לא שמעתי עליו ויש לו רק 200 ביקורות גולשים שזה פחות מהסרט הישראלי הממוצע ואפשר להבין שהיא חסרת נסיון. לא שזה אומר שציפורי הטרף לא יכל להיות טוב אם במאי חסר נסיון, אבל התוצאה לא משהו ולפחות לי זה הרגיש כפאק של הבמאית + העריכה (וביננו עריכה זה גם על הראש של הבמאי כי הוא יושב עם העורך בחדר עריכה לכל אורך התהליך). כלומר ממש בתחילת הסרט יש סצנה שבה רומן, black mask, (אני שם טאג ספויילר למי שרגיש אבל זה ממש לא ספויילר לדעתי)
מענה והורג שלושה אנשים
, הסצנה הזאת הייתה אמורה להעביר אימה וכשסרט מדורג R היא גם יכולה לעשות את זה בצורה אפקטיבית, אבל זה ממש לא הרגיש כך. הסרט מנסה להציג את רומן כדמות WILD CARD מאיימת ומפחידה, סוג של גגנגסטר בלתי צפוי ולכן הוא אמור להיות דמות מאיימת. אבל זה לא באמת מרגיש ככה, הסצנת אימה לא הייתה מפחידה או מלחיצה, רומן מצוייר כסוג של תינוק בכיין (שזה פחות או יותר מה שהוא אמור להיות, אבל אם רומן תינוק בכיין כמו שהוא אומר להיות אז למה לנסות להציג אותו כדמות מאיימת?) ולמרות שיואן מקגרגור פשוט נהדר בתפקיד, מפחיד הוא לא וזה לא ממש מרגיש אשמתו.

בכל מקרה, נשמע שאני יורד על הסרט הרבה יותר ממה שמגיע לו. הוא ממש סבבה, יש כמה בדיחות ממש חמודות שנוחתות טוב, יש אקשן ג'ון וייקי לא רע בכלל בחלק מהקטעים ויש אינסוף רפרנסים לדברים מהיקום של בטמן שזה תמיד נחמד. אני משער שאפשר לקרוא לו הסרט קומיקס גנגסטרים הראשון ובזמן שהוא סרט קומיקס לא רע, יש מליארד סרטי גנגסטרים טובים בהרבה ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 11:51

לאסקין, יש הרבה המלצות מה לצפות לפני שרואים את
פיקארד. תתפלא אבל בצפיה של כמה פרקים ישנים תוכל להבין הכל (ואתה לא חייב להיות 100% בפוקוס בפרקים, תגלוש בטלפון תוך כדי :) ).

רוב האתרים ממליצים על אלה (כולם זמינים בנטפליקס):
הדור הבא:
עונה 2 פרק 9
עונה 2 פרק 16
עונה 3 פרק 16
עונה 3 פרק 26
עונה 4 פרק 1 (המשך של הפרק הקודם)
עונה 4 פרק 2
עונה 5 פרק 25
עונה 6 פרק 11
עונה 6 פרק 15
עונה 7 פרק 25
עונה 7 פרק 26

וייג׳ר:
עונה 4 פרק 1

סרטים:
סטאר טרק ג׳נריישנס
סטאר טרק נמסיס

זאת הרשימה אם אתה ממש אבל ממש רוצים להיות ״אחד מהחבר׳ה״. אבל גם בצפיה של נניח השלושה פרקים הראשונים שציינתי אתה כבר תבין חלק לא קטן מהמסביב. אגב, חלק מהפרקים הללו הם מהטובים של הדור הבא וחלקם מחזיקים בסדר גמור ב2020.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2020, 12:06

צפיתי ב-2-3 קטעים ביוטיוב שאמורים לספק לי את כל המידע שאני צריך, או לפחות כך הבטיחו, אבל כשזורקים לי באוויר שמות של גזעים שאני לא יודע עליהם באמת שום דבר - המידע הזה פחות נשאר אצלי בזכרון.
תודה רבה! אני אחפש אותם... איכשהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 12:10

Laskin כתב:צפיתי ב-2-3 קטעים ביוטיוב שאמורים לספק לי את כל המידע שאני צריך, או לפחות כך הבטיחו, אבל כשזורקים לי באוויר שמות של גזעים שאני לא יודע עליהם באמת שום דבר - המידע הזה פחות נשאר אצלי בזכרון.
תודה רבה! אני אחפש אותם... איכשהו

לא ראיתי שום דבר מהדור הבא מאז שנות ה-90, אז רציתי להתרענן לפני שאני רואה את פיקארד. 100% ממה שכתבתי כאן קיים בנטפליקס אז ממש קל לצפות בזה. אני שם פרק בזמן שאני עושה כלים או צריך לעשות משהו בסלון, צפיה בחצי עין שכזו, זה ממש זורם. בסופו של דבר אני משער שלפיקארד צריך פשוט להכיר ממש טוב את הבורג :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2020, 12:44

וואו הכל הכל בנטפליקס?! אדיר. לא ידעתי את זה...

אני אנסה לעשות את זה, מקווה שאצליח.. זה איזה 9 שעות נראה לי, הכל ביחד :)
התחלתי גם (שוב) את בוג'ק הורסמן... מקווה שהפעם אשרוד את העונה הראשונה, ואולי אבין על מה כל המהומה. עכשיו שאני יודע שזה רק 6 עונות ולא יהיה כמו הסימפסונס או משהו כזה - אני מוכן להשקיע :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 12:56

Laskin כתב:וואו הכל הכל בנטפליקס?! אדיר. לא ידעתי את זה...

אני אנסה לעשות את זה, מקווה שאצליח.. זה איזה 9 שעות נראה לי, הכל ביחד :)
התחלתי גם (שוב) את בוג'ק הורסמן... מקווה שהפעם אשרוד את העונה הראשונה, ואולי אבין על מה כל המהומה. עכשיו שאני יודע שזה רק 6 עונות ולא יהיה כמו הסימפסונס או משהו כזה - אני מוכן להשקיע :P

כל הסדרות של ST נמצאות בנטפליקס, מעולם לא בדקתי אם יש גם את הסרטים אבל אני מנחש שאם יש להם את הזכיון לסדרות, בטח יש להם גם את הסרטים :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 פברואר 2020, 13:07

אני זכרתי את רוב הדברים ואז אשתי קראה לי "חנון על". :cry:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2020, 13:23

bozeman כתב:אני זכרתי את רוב הדברים ואז אשתי קראה לי "חנון על". :cry:

חנון! :!:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 פברואר 2020, 08:24

אז פרזיטים זכה. בעיניי זו בחירה מוצדקת, ראיתי אותו רק השבוע ומבין המועמדים הוא היה לדעתי הטוב ביותר. עם זאת, וואו איזו זכייה מפתיעה.

מעבר לזה אני חייב להגיד שהיה טקס די 'צודק' מבחינת טעמי האישי, לפחות בפרסים שהייתה לי לגביהם דעה. אולי 1917 היה צריך לזכות בפרס הבימוי, כי בכל זאת הוא מרשים בטירוף (אם כי הוא זכה בצדק בצילום, ואני לא יודע עד כמה הבמאי באמת אחראי בפועל לוואן שוט הזה). ואני לא הייתי נותן לג'וג'ו ראביט פרס (היה די מיותר כשצפיתי בו, וערכו רק ירד אצלי ככל שהזמן עבר), אם כי בקטגוריית התסריט המעובד באמת הייתה שנה חלשה, אז אולי...
ג'וקר זכה בפרס השחקן ובפרס הפסקול, שתי זכיות סופר מוצדקות (והיחידות שהוא היה צריך לזכות בהן).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 פברואר 2020, 11:18

באמת מפתיע, אבל במחשבה שנייה, לא זכור לי סרט זר שזכה לשבחים מקיר לקיר כמוהו - גם בקרב המבקרים וגם בקרב הקהל. אני מאוכזב מהבחירה כי לא אהבתי את הסרט ולדעתי הוא מאוד אוברייטד, אבל בסדר...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 פברואר 2020, 11:38

Klayman כתב:מסכים עם לאסקין (זה לא קורה הרבה.....).. Uncut Gems אחלה סרט. עם כל הסייגים.

דווקא בסרטים לא זכור לי הרבה חילוקי דעות...
בכל אופן - המלצתי יותר בחום על AFTER LIFE אז נסה גם :)

לגבי האוסקר - לא ראיתי עדיין את פרזיטים אבל לפי איך שהתרשמתי עד כה משאר הסרטים אז כנראה שזכייה מוצדקת, אשפוט עוד כמה ימים אחרי שאצפה בו
מה שכן - לא מבין כל כך מה היה מיוחד בפסקול של הג'וקר. לא זכור לי משם שום דבר שבלט באיכותו... או שלא שמתי לב או שלא הייתה תחרות של ממש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2020, 12:05

Laskin כתב:
Klayman כתב:מסכים עם לאסקין (זה לא קורה הרבה.....).. Uncut Gems אחלה סרט. עם כל הסייגים.

דווקא בסרטים לא זכור לי הרבה חילוקי דעות...
בכל אופן - המלצתי יותר בחום על AFTER LIFE אז נסה גם :)

לגבי האוסקר - לא ראיתי עדיין את פרזיטים אבל לפי איך שהתרשמתי עד כה משאר הסרטים אז כנראה שזכייה מוצדקת, אשפוט עוד כמה ימים אחרי שאצפה בו
מה שכן - לא מבין כל כך מה היה מיוחד בפסקול של הג'וקר. לא זכור לי משם שום דבר שבלט באיכותו... או שלא שמתי לב או שלא הייתה תחרות של ממש.

הפסקול של הג׳וקר היה מדהים, זכיה ברורה ב100% מראש, לאף אחד אחר לא היה סיכוי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים