נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2021, 07:18

לא רציתי ספוילרים אז הרצתי מהר ובלי ווליום כהרגלי, אבל זה נראה קצת כמו פפ7 רימייק - מרגיש אחרת לגמרי ויש שינויים גדולים, אבל זה עדיין בסוף אותו סרט...
רק שזה ״רימייק״ שמגיע ממש מוקדם ואף אחד לא באמת ביקש אותו, מלבד הבמאי, ובתקציב נמוך מהמקור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 11:34

תראה, ליגת הצדק של ווידון היה 120 דק', עגול. הגרסה של סניידר היא 240 דק' על פי סניידר. בנוסף, על פי כל השמועות, ווידון שכתב את התסריט, הוסיף 80 עמודים חדשים לגמר לתסריט ושכתב את רוב השאר. בנוסף על פי השמועות הוא צלם 40 דק' חדשות לגמרי. זה אומר שיש בערך 80 דק' של סניידר בסרט של ווידון ואותן דקות שונו ונערכו בצורה כבידה, להבנתי יש סצנות שלמות שווידון עשה מהן שעטנז וצלם מחדש שורה פה ושורה שם וחתך אותן יחד לסצנה אחת שאין לה שום קשר למקור. כלומר לא משנה מה יהיה בסרט, כנראה שלפחות 160 מתוך 240 דק' יהיו חדשות לגמרי וגם אותם 80 דק' זהות כנראה יתנהלו וירגישו שונה לגמרי.

והיי, אנחנו בעצם יודעים מה קורה בסוף ליגת הצדק של סניידר וזה שונה לגמרי מהסרט בקולנוע. אני שם בספויילר למי שלא רוצה לדעת אבל זה לפחות מה אנשי צוות שעבדו על הסרט אמרו בתקופה שהוא היה עדין חסר סיכוי לצאת:
ספויילר: הצג
ליגת הצדק מפסידה לדארקסייד, החזון של בטמן לעתיד שבו כדור הארץ עבר טראפורמינג להיות אפוקליפס-like התגשם והפלאש וסייבורג עובדים על תוכנית להחזיר את הפלאש לאחור בזמן ולהזהיר את בטמן שהמפתח לכל זה הוא לואיס, מה שמתכתב עם הסצנה מ-BVS עם הפלאש.

למרות שלא ממש ברור כמה מזה קורה בליגת הצדק וכמה היה משהו שהיה אמור להיות בהמשך המתוכנן.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2021, 13:12

לא קראתי את הספוילר כי אני מעדיף להנות מהסרט הזה כמה שיותר, אבל כן - זה מרגיש רימייק ולא רימאסטר/"גירסת הבמאי" מהסיבות שציינת, זה פשוט משונה שזה קורה כל כך מהר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 13:17

זה הולך להיות הפרש ענקי להתחשב בזה ש-160 דק' מתוך 240 דק' בסרט הולכות להיות חדשות לגמרי וגם מה שהיה במקור שונה מקצה לקצה. יש לי הרגשה שלסרט לא יהיה יותר מדי דמיון לסרט שיצא לפני שלוש שנים. כלומר, למשל כל הקו עלילה של סופרמן חדש לגמרי, כמעט 100% של ווידון. הרי הוא לא הופיע יותר מדי בסרט והשפתי CGI הופיעו כמעט בכל סצנה שסופרמן היה בה, כלומר RESHOOT של ווידון. אז למשל הקו עלילה של סופרמן בסניידר קאט יהיה כנראה בלי יותר מדי קשר לסרט של ווידון, אנחנו לא יודעים עליו בעצם כלום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2021, 13:37

כן, גם לשר הטבעות הוסיפו מלא מלא תוכן בגירסאות הבמאי, ועדיין - זה לא רימייק אלא יותר רימאסטר. פה זה באמת מרגיש הרבה מעבר לזה.
לגבי ווידון - אני אף פעם לא תפסתי ממנו מי יודע מה, אבל זה בטוח יהיה טוב יותר מהסרט המקורי... השאלה היא אם האורך שלו לא יפגע ויאזן את זה עם המקור :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 15:03

Laskin כתב:כן, גם לשר הטבעות הוסיפו מלא מלא תוכן בגירסאות הבמאי, ועדיין - זה לא רימייק אלא יותר רימאסטר. פה זה באמת מרגיש הרבה מעבר לזה.
לגבי ווידון - אני אף פעם לא תפסתי ממנו מי יודע מה, אבל זה בטוח יהיה טוב יותר מהסרט המקורי... השאלה היא אם האורך שלו לא יפגע ויאזן את זה עם המקור :/

זה ממש אבל ממש לא אותו דבר. זה גם לא אותו דבר כמו הגרסאות הבמאי הקודמות של סניידר שחלקן הוסיפו שעה שלמה. גרסת הבמאי בדרך כלל מרחיבה סרט קיים, אז סצנות מתארכות וסצנות מסויימות הן חדשות לגמרי. הסניידר קאט מול ווידון לעומת זאת הם שני סרטים שונים לגמרי, כלומר יש כמעט שעה של ווידון שראית בקולנוע ולא תראה בגרסה של סניידר ומצד שני 70% סרט שהם חדשים לגמרי.

אנחנו מדברים פה על מקרה שמעולם לא היה בהסטוריה של הקולנוע. אולי ראינו בעבר גרסת קולנוע מול גרסת במאי, אבל מעולם לא ראינו גרסת "שכתבתי וצלמתי מחדש חצי סרט" של במאי אחד מול החזון של הבמאי המקורי. זה קרה לא מעט בהסטוריה, בעצם רק בשנים האחרונות זה קרה למשל ב-Rogue One, אבל מעולם לא נחשפנו לשתי הגרסאות המוגמרות. אני משער שרוב האנשים פה יודעים איזה הבדל יכולה לעשות CUT שונה לאותו חומר מצולם, אז כמה שונה יכול להיות סרט שאשכרה התוכן המצולם בו כמעט שונה לגמרי?

תראה, אני לא יכול לדעת מה יהיה התוצר הסופי פה, אבל אני מצפה לראות במרץ כמעט סרט חדש לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2021, 15:14

נראה לי שאתה לא קורא את ההודעות שלי נכון.
אני אומר שזה באמת נראה שונה משר הטבעות וגרסאות במאי אחרות, כי מעבר להוספת סצינות זה גם שינוי נראטיבי ולכן זה הרבה יותר מרימאסטר/גירסת במאי ויותר כמו רימייק אמיתי בסגנון של פפ7 = כמעט יצירה חדשה לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 15:17

Laskin כתב:נראה לי שאתה לא קורא את ההודעות שלי נכון.
אני אומר שזה באמת נראה שונה משר הטבעות וגרסאות במאי אחרות, כי מעבר להוספת סצינות זה גם שינוי נראטיבי ולכן זה הרבה יותר מרימאסטר/גירסת במאי ויותר כמו רימייק אמיתי בסגנון של פפ7 = כמעט יצירה חדשה לגמרי.

כן, לא הבנתי אותך נכון. והאמת שאין לי מושג אם זה אפילו FFVII כי אין לי שמץ אם יש יותר מדי קשר בין הסרטים חוץ מאשר כמה סצנות משותפות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2021, 15:22

בא נגיד שבלי ספוילרים - ff7:r משנה מספיק במשחק מבחינה עלילתית כדי להחשב יצירה נפרדת ולא רק רימייק. ורק התחלנו, לדעתי יהיו איזה 5 פרקים ובטח הם יתרחקו יותר ויותר מהמקור ככל שיתקדמו.
אבל באמת צריך לראות כמה JL יהיה דומה למקור בסוף, ולא רק לפי הטריילר.
אני האמת כבר לא זוכר את הסרט כמעט, ראיתי אותו פעם אחת בלבד בקולנוע וזהו. אני בקושי זוכר אפילו מה קרה בסוף, אז אני מצפה להנות מהרימייק הזה כך או כך. אלא אם, שוב - הוא ירגיש לי ארוך הרבה יותר מדי. אני גם בטח אצפה בו עם הפסקה של יממה בין חצי אחד לשני, כי אין מצב שאשתי תחזיק מעמד ערה 4 שעות ברצף, בערב אחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 15:28

אני זוכר מאוד בכלליות את JLA, הוא הסרט הכי מארוול וונילה שראיתי שנים, גם מארוול כבר לא עושים סרטים כאלה יותר. אני משער שלפני שאני אראה אותו אני לא אצפה ב-JLA, אני אצפה באיש הפלדה וב-BVS אולטימייט קאט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 18:11

קצת מה-OST של JLA:

לדעתי החוסר של JXL או זימר ב-OST של ווידון היה ממש מורגש. אפשר להגיד מה שרוצים על הסרטים של סניידר עם DC אבל המוסיקה בהם טובה, ממש. לאיש הפלדה יש את אחד מהסאונדטרקים הכי טובים של העשור האחרון לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 18:14

כן,המוזיקה ב-BvS הייתה מעולה,שילוב מצוין בין המוזיקת טכנו הקצבית של ג'אנקי לאורכסטרות הדרמטיות של זימר,וכמובן הטראק של וונדר וומן שהיה וואו.
המוזיקה ב-JL הייתה כל כך אנמית שאני באמת לא זוכר כלום ממנה.
MoS מצוין,אני זוכר לטובה את First Flight ואת המוזיקה בקרב מול זוד במטרופוליס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 18:21

Uncle Pey'j כתב:כן,המוזיקה ב-BvS הייתה מעולה,שילוב מצוין בין המוזיקת טכנו הקצבית של ג'אנקי לאורכסטרות הדרמטיות של זימר,וכמובן הטראק של וונדר וומן שהיה וואו.
המוזיקה ב-JL הייתה כל כך אנמית שאני באמת לא זוכר כלום ממנה.
MoS מצוין,אני זוכר לטובה את First Flight ואת המוזיקה בקרב מול זוד במטרופוליס.

JXL יודע לעשות טוב מאוד גם מוסיקה לא אלקטרונית, למשל מקס הזועם האחרון שלו והמוסיקה שם נהדרת. אבל כן, הוא יודע להכניס את הסינת'סייזר כשצריך :)

ואיש הפלדה, זה באמת סאונדטרק מדהים. למי שאוהב סאונדטרקים אני ממליץ בחום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 פברואר 2021, 18:36

חשבתי על זה פתאום ולמרות שהוא הכי חדש מבין השלושה, אני באמת לא זוכר כלום מJL. עם כמה שהיו בעיות בשני הסרטים של סניידר, והיו (במיוחד בBVS), הן בעיקר ברמת הביצוע. אי אפשר להגיד משהו על חוסר כוונה/רצון/חזון/השקעה בהם, וכתוצאה מזה לפחות יש מה להגיד עליהם והרבה (וכן, יש גם לא מעט טוב להגיד עליהם, לצד לא מעט רע).
JL הוא פשוט אחד מהסרטים הכי גרועים שראיתי בחיים, ובאמת שאין דבר אחד בסרט עצמו ששווה להתייחס אליו, או לזכור בכלל כנראה.
לא יודע אם אפשר להאשים מישהו בכלל, כל המעורבים בכל אחד מהשלבים הוכיחו שיש להם יותר מה...דבר הזה שיצא שם כשהם מקבלים חופש.

האמת? הסניידר קאט מתקרב וממרחק חודש בודד אני יכול להגיד שדי בא לי לראות אותו. לא, אני ממש לא מצפה ליצירת מופת או אפילו לסרט אחיד ברמתו למען האמת, בכל זאת בואו לא נשכח שאת אחת מנקודות העלילה האחרונות שסניידר יצר כבמאי חופשי אפשר לסכם ב"מרת'ה"...
אבל וואלה, יותר גרוע וסתמי מJL זה בטוח לא יהיה, ולכל הפחות זה יהיה סרט מאוד מטומטם עם אפיות וחשיבות עצמית מוגזמת מאוד, ברמה שלפחות אפשר לספוג קצת אווירה עם הראש הנכון. במקרה הטוב גם נקבל סט פיסס באמת מיוחדים כמו בMOS (עדיין סצינות האקשן הטובות בזאנר הסופר הירו? כנראה שכן). אפילו העובדה שזה כבר לא "הDCEU" שעומד מול מארוול כביכול, אלא פתאום סתם סרט זאנר לנישה יותר מצומצמת אולי יגרמו למגרעות הקבועות של סרטי סניידר לחלוף קצת יותר בשקט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 18:47

להגנתו נגיד שאם כבר יש עולם שבו צריך להיות חשיבות עצמית מוגזמת עם אפיות ועודף פאת'וס זה העולם של DC שהוא בעצם סוג של סיפורים על אלים. אבל כן, זה כמעט בדיחה לפעמים. אני משער שצריך להכנס לוייב כשיושבים לצפות בזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 פברואר 2021, 19:21

זה לא בינארי, זה לא או לקחת נושא ברצינות או לא. לכל דבר יש צורה ודרך, MOS לטעמי מצליח יחסית לעשות את זה - זה סיפור על סופרמן שנשאר בערך באזור הריאליסטי, ומנסה לשאול שאלות ולהתעסק בנושאים רציניים שנובעים מהמקום הזה.
אני גם לא חושב שהוא הצלחה גדולה באספקט הזה, סך הכל רוב הרעיונות שלו נשארים במקום מאוד רדוד ולא מפותח או לפחות מועברים בצורה בעייתית. אבל הוא סרט רציני שמצליח לא להיות מגוחך ומחפה על הנייטרליות התסריטית שלו באקשן וויזואליה מצוינים.
BvS זה מקרה בעייתי יותר. אני לא אגיד שאין שם רצון אמיתי לעסוק בדברים מיוחדים, שונים ומעניינים, אבל הביצוע? נו באמת. זו לא רק סצנת מרת'ה שהיא כנראה ה-דוגמה לנסיון להעביר רעיון שהיה יכול לעבור, אבל לבצע אותו באמת בצורה הזויה בקטע הכי רע. למעשה כמעט, גם אם לא כל, הסרט הוא בדיוק זה רק בווליום מעט נמוך יותר.
בסוף אפשר לשבת ולדון עכשיו שעות על למה הסרט נכשל, לדעתי הבסיס הוא שזה סרט 3 שעות (ראיתי רק את גרסאת הבמאי) שפשוט דחס ביחד שני סרטים של שעתיים+. הוא כל כך מפוזר וכל כך בכל מקום כל הזמן, הוא כל כך לא סגור על האם הוא סרט סט אפ, או סרט עצמאי עם סיפור סגור בפני עצמו, או בכלל סרט שסוגר את MOS, או בכלל סרט באטמן, או בכלל סרט שהוא רציני וחושב אבל מצד שני עסוק בלהגיד בעצמו כל כמה דקות כמה מגניב הקרב הולך להיות... זה אחד הסרטים הכי מבולגנים שראיתי וזה די מדהים.
אז שוב, האם יש בו נסיון לרצינות וחשיבות? כן. אבל זו ממש לא הבעיה כמו שהיא העובדה שהוא לא מצליח לעמוד ביומרות שלו. ולהבדיל מMOS... פה זה נראה מגוחך לא פעם.

גם בו יש דברים טובים, ואם אתה 'מחליט' לראות את הסרט רק מזווית אחת ולהתעלם מכל שאר הדברים שהוא מנסה לעשות, הוא יכול לעבוד בסדר בסוף. לדעתי הויזואליה והאקשן שלו מצוינים גם כן (חבל שיש פחות מבMOS), והאפיות הזו עובדת במצב רוח הנכון ועם מוח כבוי. הבעיה היא שאפשר להרגיש די בבירור שהסרט בעצמו רצה שגם אתה תקח אותו ברצינות וההפך ממוח כבוי.
אני לא שונא את הסרט הזה, אני גם יכול להנות ממנו עם המשקפיים הכי פחות ביקורתיות שלי ומבחינה אישית זה אולי לא ישים אותו בטופ שלי, אבל זה מספיק. מתד שני אני ממש לא יכול להגיד שהוא סרט טוב, או שהוא הצליח באיזשהי צורה להשיג את מה שאפשר לחשוב, אולי, שבבסיס של הבסיס שלו, הוא ניסה לעשות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 19:33

אני מסכים לגמרי סטיק,BvS היה סרט מאוד יומרני בעיניי, עמוס במוטיבים שאולי היו יכולים להיות מעניינים על הנייר,אבל מעלים גיחוך בגלל רמת הביצוע של סניידר וכריס טריו שכתב אית התסריט,לא ייאמן שהבנאדם שכתב את ארגו כתב את הדבר הזה.
MoS סרט מוצלח משמעותית מ-BvS,כסיפור אוריגין לסופרמן הוא מעולה,ההקדמה בקריפטון הייתה מאוד מוצלחת ושמות כמו מייקל שאנון וראסל קרואו נותנים לסרט חותמת איכות מסוימת ברמת המשחק לעומת קאוויל שאני לא יכול להגיד שהתרשמתי ממנו יותר מדי כסופרמן,אבל הוא גם לא היה בלתי נסבל ובימינו עם סרטים כמו קפטן מארוול זה גם משהו אני מניח.
אני גם תמיד טענתי ש-MoS הצליח להמחיש ולהראות את ההרס כתוצאה מהעימותים האלה בין סופרהירוז בצורה שמארוול יכולה רק לחלום עליה,ולהם עוד היה סרט שלם בדמות Civil War שניסה לתקוף את הנושא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 19:46

Stick כתב:זה לא בינארי, זה לא או לקחת נושא ברצינות או לא. לכל דבר יש צורה ודרך, MOS לטעמי מצליח יחסית לעשות את זה - זה סיפור על סופרמן שנשאר בערך באזור הריאליסטי, ומנסה לשאול שאלות ולהתעסק בנושאים רציניים שנובעים מהמקום הזה.
אני גם לא חושב שהוא הצלחה גדולה באספקט הזה, סך הכל רוב הרעיונות שלו נשארים במקום מאוד רדוד ולא מפותח או לפחות מועברים בצורה בעייתית. אבל הוא סרט רציני שמצליח לא להיות מגוחך ומחפה על הנייטרליות התסריטית שלו באקשן וויזואליה מצוינים.
BvS זה מקרה בעייתי יותר. אני לא אגיד שאין שם רצון אמיתי לעסוק בדברים מיוחדים, שונים ומעניינים, אבל הביצוע? נו באמת. זו לא רק סצנת מרת'ה שהיא כנראה ה-דוגמה לנסיון להעביר רעיון שהיה יכול לעבור, אבל לבצע אותו באמת בצורה הזויה בקטע הכי רע. למעשה כמעט, גם אם לא כל, הסרט הוא בדיוק זה רק בווליום מעט נמוך יותר.
בסוף אפשר לשבת ולדון עכשיו שעות על למה הסרט נכשל, לדעתי הבסיס הוא שזה סרט 3 שעות (ראיתי רק את גרסאת הבמאי) שפשוט דחס ביחד שני סרטים של שעתיים+. הוא כל כך מפוזר וכל כך בכל מקום כל הזמן, הוא כל כך לא סגור על האם הוא סרט סט אפ, או סרט עצמאי עם סיפור סגור בפני עצמו, או בכלל סרט שסוגר את MOS, או בכלל סרט באטמן, או בכלל סרט שהוא רציני וחושב אבל מצד שני עסוק בלהגיד בעצמו כל כמה דקות כמה מגניב הקרב הולך להיות... זה אחד הסרטים הכי מבולגנים שראיתי וזה די מדהים.
אז שוב, האם יש בו נסיון לרצינות וחשיבות? כן. אבל זו ממש לא הבעיה כמו שהיא העובדה שהוא לא מצליח לעמוד ביומרות שלו. ולהבדיל מMOS... פה זה נראה מגוחך לא פעם.

גם בו יש דברים טובים, ואם אתה 'מחליט' לראות את הסרט רק מזווית אחת ולהתעלם מכל שאר הדברים שהוא מנסה לעשות, הוא יכול לעבוד בסדר בסוף. לדעתי הויזואליה והאקשן שלו מצוינים גם כן (חבל שיש פחות מבMOS), והאפיות הזו עובדת במצב רוח הנכון ועם מוח כבוי. הבעיה היא שאפשר להרגיש די בבירור שהסרט בעצמו רצה שגם אתה תקח אותו ברצינות וההפך ממוח כבוי.
אני לא שונא את הסרט הזה, אני גם יכול להנות ממנו עם המשקפיים הכי פחות ביקורתיות שלי ומבחינה אישית זה אולי לא ישים אותו בטופ שלי, אבל זה מספיק. מתד שני אני ממש לא יכול להגיד שהוא סרט טוב, או שהוא הצליח באיזשהי צורה להשיג את מה שאפשר לחשוב, אולי, שבבסיס של הבסיס שלו, הוא ניסה לעשות.

אני מסכים, יש ב-BVS הרבה רצון טוב והמון בעיות ביצוע. אני לא בטוח שגם 4 שעות היו מספיקות לו, הפיתרון היחיד לסרט הזה הוא סרטים מקדימים שעושים setup כמו נניח איזה MOS 2 וסרט בטפלק.

Uncle Pey'j כתב:אני מסכים לגמרי סטיק,BvS היה סרט מאוד יומרני בעיניי, עמוס במוטיבים שאולי היו יכולים להיות מעניינים על הנייר,אבל מעלים גיחוך בגלל רמת הביצוע של סניידר וכריס טריו שכתב אית התסריט,לא ייאמן שהבנאדם שכתב את ארגו כתב את הדבר הזה.
MoS סרט מוצלח משמעותית מ-BvS,כסיפור אוריגין לסופרמן הוא מעולה,ההקדמה בקריפטון הייתה מאוד מוצלחת ושמות כמו מייקל שאנון וראסל קרואו נותנים לסרט חותמת איכות מסוימת ברמת המשחק לעומת קאוויל שאני לא יכול להגיד שהתרשמתי ממנו יותר מדי כסופרמן,אבל הוא גם לא היה בלתי נסבל ובימינו עם סרטים כמו קפטן מארוול זה גם משהו אני מניח.
אני גם תמיד טענתי ש-MoS הצליח להמחיש ולהראות את ההרס כתוצאה מהעימותים האלה בין סופרהירוז בצורה שמארוול יכולה רק לחלום עליה,ולהם עוד היה סרט שלם בדמות Civil War שניסה לתקוף את הנושא.

ולצערנו ההרס של MOS שיכל להיות השורש לכל הPHASE ONE של DC נזרק לפח תוך שניה ב-BVS כי "חייבים כסף של נוקמים!".

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 פברואר 2021, 19:59

כן אני איתך, הכוונה היא לא שאמרתי שצריך לעשות את BVS עם שעה נוספת של ברבורים מלאי פאתוס. אני חושב שבמקום BVS היה אפשר לעשות שני סרטים, סרטים סגורים שאולי יש סט אפ מסוים ביניהם אבל יהיה אפשר ככה לפזר יותר מסודר את כל הרעיונות שיש בBVS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 20:20

Stick כתב:כן אני איתך, הכוונה היא לא שאמרתי שצריך לעשות את BVS עם שעה נוספת של ברבורים מלאי פאתוס. אני חושב שבמקום BVS היה אפשר לעשות שני סרטים, סרטים סגורים שאולי יש סט אפ מסוים ביניהם אבל יהיה אפשר ככה לפזר יותר מסודר את כל הרעיונות שיש בBVS.

כן, אני לגמרי מסכים. BVS היה צריך להיות סוג של סרט שסוגר את phase 1 שכזה, הנוקמים שלהם. הם פשוט ניסו לקפוץ ישר לסוף, בלי להשקיע בדרך. וגם אפשר לחשוב שהדרך הייתה בקושי הצלחה כמו שלמארוול היה עד הנוקמים. קפטן אמריקה עשה בערך 350 מליון, הענק הירוק 260 מליון וגם ת'ור עשה רק 450 מליון. לעומת זאת MOS עשה 670 מליון דולר, יותר מכל סרט מארוול עד הנוקמים. הסיבה שאני מביא מספרים היא כי MOS 2 וסרט בטפלק כנראה היו עושים אפילו יותר מזה. כלומר אפילו לא היה פה איזה סיכון גדול, הייתה להם הצלחה די מובטחת וזה היה בונה בסיס לקיום עם פוטנציאל גדול אבל משום מה הם החליטו לקפוץ ישר ל-BVS.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 פברואר 2021, 20:38

מעניין אותי איזה חלק היה לסניידר בהחלטה הזו, כי אנחנו יודעים שהיה לו תפקיד כמנהל היקום הזה בשביל DC מלבד היותו במאי הסרטים שביים.
אנחנו יודעים שהיו לפחות בשלב מסוים כיוונים לMOS 2 באמת, אבל ככל הידוע לי אי אפשר לדעת שזה לא סניידר שפתאום קפץ מעל הפופיק ורצה את הכל ועכשיו. או לכל הפחות אם זה באמת כיוון שהגיע מלמעלה, האם הוא הביע חששות וניסה להזיז את הספינה או פשוט זרם איתם.
בכל מקרה, שוב ככל הידוע לי, גם אם ההפיכה של המרתון לספרינט הייתה ללא אשמתו, על BVS כסרט כן היה לו חופש יצירתי מלא (להבדיל מהקאט של השעתיים שהוא התבקש להנפיץ מהJL שלו, מעט לפני שפרש מטעמים אחרים לטובת ווידן). ככה שבמינימום היה אפשר לעשות את זה טוב יןתר, השאלה היא סתם האם זו ממש אשמתו של סניידר או שהוא פשוט לא הצליח במשימה שמעטים מאוד היו מצליחים בה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 20:49

Stick כתב:מעניין אותי איזה חלק היה לסניידר בהחלטה הזו, כי אנחנו יודעים שהיה לו תפקיד כמנהל היקום הזה בשביל DC מלבד היותו במאי הסרטים שביים.
אנחנו יודעים שהיו לפחות בשלב מסוים כיוונים לMOS 2 באמת, אבל ככל הידוע לי אי אפשר לדעת שזה לא סניידר שפתאום קפץ מעל הפופיק ורצה את הכל ועכשיו. או לכל הפחות אם זה באמת כיוון שהגיע מלמעלה, האם הוא הביע חששות וניסה להזיז את הספינה או פשוט זרם איתם.
בכל מקרה, שוב ככל הידוע לי, גם אם ההפיכה של המרתון לספרינט הייתה ללא אשמתו, על BVS כסרט כן היה לו חופש יצירתי מלא (להבדיל מהקאט של השעתיים שהוא התבקש להנפיץ מהJL שלו, מעט לפני שפרש מטעמים אחרים לטובת ווידן). ככה שבמינימום היה אפשר לעשות את זה טוב יןתר, השאלה היא סתם האם זו ממש אשמתו של סניידר או שהוא פשוט לא הצליח במשימה שמעטים מאוד היו מצליחים בה.

אני יודע שסניידר אמר לקאבל שהוא רוצה לעשות MOS 2, עוד לפני שהיה בכלל BVS. אבל מי יודע מי החליט לרוץ ישר ל-BVS, יכול להיות שזה היה מסניידר, אולי מהאולפן, מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 21:53

אני מתאר לעצמי שזה היה שילוב בין האולפנים שראו את הכסף הגדול של האוונג'רס לבין סניידר שהזיל ריר מהמחשבה לעשות את הטייק שלו על באטמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 23:15

Uncle Pey'j כתב:אני מתאר לעצמי שזה היה שילוב בין האולפנים שראו את הכסף הגדול של האוונג'רס לבין סניידר שהזיל ריר מהמחשבה לעשות את הטייק שלו על באטמן.

אז למה לא סרט בטמן? אין לי שמץ של מושג אם זה באשמת צד אחד, צד שני או שילוב של השניים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 00:30

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים