נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 20:09

Shlomix כתב:למה אתם ממהרים? עוד יש את הסופ"ש הזה שמשולב עם ה-4 ביולי.

בסופ״ש הזה יש צעצוע של סיפור 4 וספיידרמן 2, אני לא רואה את end game עושה יותר מדי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2019, 00:21

יש סיכוי, אבל הוא לא גדול.
נגיד אנשים שיראו את ספיידרמן ולא ראו את אנדגיים משום מה וזה יעשה להם חשק. אבל לא חושב שזה יתקרב מעבר למילונים בודדים.
אני מאוד אהיה שמח אם מה שיהיה מקום ראשון יהיה סרט שעשה שינוי כלשהו על עולם הקולנוע, ואני לא חושב שאנדגיים עונה על זה, אווטאר בבירור כן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 01:52

אין דבר כזה בשבוע 10 אנשים שלא ראו את ENDGAME וילכו עכשיו, הוא לא מציג כבר כמעט בשום מקום (פחות מ500 בתי קולנוע) ועכשיו 99% מההכנסות הן מצפיות חוזרות. זאת בדיוק הסיבה שהם שמו סצנות נוספות בסיום הסרט, לתת לאנשים סיבה לחזור לקולנוע לראות שוב. גם סביב זה הקמפיין השיווקי שלהם מסתובב - relive endgame ו-see it one last time:

התצוגה מחדש של END GAME עם אקסטרה סצנות הייתה כמעט ורק בארה"ב ושם הסרט עשה בשישי (הפתיחה המחודשת של הסרט) 1.8 מליון, בשבת 2.3 מליון, ובראשון 1.9 מליון. זה אומר שהם כבר לא יצליחו להגיע למספר מטרה, הם עשו בסופ"ש הזה 6 מליון והוא יהיה הסופ"ש הכי גדול שלהם עד סוף הריצה של הסרט. אלה אם יקרה להם איזה נס, אני לא רואה איך הם מדביקים פער של 20 מליון עם גרף צפיה דואך ששבוע הבא יהיה מתחת ל-4 או 3 מליון ומשם רק ירד וירד. הדרך היחידה שלהם לחצות את הסכום הנדרש היא לשחרר את הסרט מחדש באיזו תצורה מיוחדת (כמו שטיטניק יצא מחדש בתלת מימד) מתישהו או לשחרר את הסרט בשוק שהוא משום מה לא פתח בו אבל אני די בטוח שאין כזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 יולי 2019, 17:02

בכל מקרה ההסתכלות על הכנסות נומינליות היא די חסרת משמעות. המדד היותר משמעותי הוא הכנסות ריאליות, כלומר התאמה לאינפלציה. וע״פ המדד הזה, אנדגיים רחוק מאוד מאווטר, ואווטר רחוק מאוד מחלף עם הרוח, שעומד בראש כבר 80 שנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 19:00

אם תתאים לאנפלציה end game לא יהיה אפילו בטופ 10, לפחות מבחינת השוק האמריקאי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 יולי 2019, 19:34

כן, גם לא אווטר. זה פשוט טיפשי להשוות הכנסות נומינליות של שני סרטים שיצאו בהפרש של 10 שנים זה מזה. המחירים עלו בסביבות 20%, כולל מחירים הכרטיסים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 22:09

InterAl כתב:כן, גם לא אווטר. זה פשוט טיפשי להשוות הכנסות נומינליות של שני סרטים שיצאו בהפרש של 10 שנים זה מזה. המחירים עלו בסביבות 20%, כולל מחירים הכרטיסים.

לדיסני לא אכפת, יש מספר אבסולוטי והם רוצים לעבור אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2019, 10:38

מסתבר שדיסני עושים בגרסה החיה של בת הים הקטנה קאסט כמעט שחור לגמרי. זה כנראה לא יעורר אף שערוריה בכלל :)

זאת אריאל:
תמונה

והשמועות גורסות שאבא שלה יהיה אידריס אלבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יולי 2019, 12:50

חשוב לציין שזה בהמשך למלך האריות, בו בערך 95% מהקאסט שחור.
אבל אחלה פוסטרים, אני מניח :D
https://www.insider.com/disney-lion-kin ... tos-2019-7
לי זה כמובן לא מפריע בשום צורה, אבל דווקא עם אריאל זה מעט משונה... קודם כל כי זה לייב אקשן ולא אנימציה שלא משנה בשום צורה מי עושה את הקול בלבד שלהם, אבל גם זה פחות עניין של צבע העור כמו שזה עניין השיער האייקוני, שאני לא יודע איך יתאים לשחורה, אבל זה פנטזיה, מניח שימצאו דרך לעשות את זה יפה... למרות שהג'יני פחות עבד לפי מה שאומרים. אם יעשו לה שיער שחור זה יהיה משונה, בדיוק כמו ג'יני שהוא לא כחול.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 04 יולי 2019, 12:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2019, 12:55

מלך האריות זאת אגדה אפריקאית, לגמרי הגיוני שרוב הקאסט יהיה שחור. בת הים הקטנה היא אגדה דנית של האנס כריסטיאן אנדרסון, קצת פחות הגיוני לדעתי אבל בסופו של דבר מדובר בפנטזיה על בת ים ולא איזה משהו שקשור ספציפית לתרבות הדנית (כלומר עד הקטע שהיא פוגשת את הנסיך והממלכה שלו, שם זה כבר מאוד דני) כך שלא מדובר באיזו קטסטרופה או משהו כזה. אני משער שכמוך, גם אותי מדאיג בעיקר כל הקטע של השיער הג'ינג'י שכל כך מאפיין אותה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יולי 2019, 12:57

ערכתי קצת את ההודעה הקודמת קצת... ההבדל בין לייב אקשן לאנימציה הוא כל ההבדל שבעולם :)
אחד הדברים שהכי היו מדהימים בבת הים הקטנה זה איך שהשיער שלה זז במים, זה היה בערך ה-הישג שלהם בסרט הזה, תשומת הלב המטורפת שהשיער שלה קיבל.
אם יש לה שיער שחור עם ראסטות/צמות, והופכים את סבאסטיאן ללובסטר עם מבטא ג'מייקני אני כנראה מאוד אתאכזב :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2019, 13:06

לי אין בעיה עם שום דבר מזה מעבר להרגשה הזאת של האילוץ שדיסני עושה לגיוון. גיוון זה טוב אבל לפעמים זה מרגיש קצת מאולץ, נניח כמו הסצנת "כל הבנות של ה-MCU" ב-END GAME שהייתה קצת יותר מדי META בשבילי. כלומר אם גם הנסיך והממלכה שלו הם שחורים כולם, זה כבר מתחיל להיות קצת פריקי להתחשב בטבע הדני של הסיפור. זה גם משהו שאני פחות אוהב, הרי הם לא היו מעיזים בגרסת LIVE ACTION של מולאן למשל לעשות את כל הדמויות שחורות במקום אסיתיות. בסוף זה סיפור ששייך לתרבות מסויימת, לעשות שינויים לגבי יושבי הים כמו אריאל, אבא שלה או אורסולה זה לגמרי זורם כי הם יצורי אגדות. אבל להפוך את כל הממלכה של הנסיך, שהיא בעצם דנמארק, לשחורה, קצת שודדת את התרבות הדנית לדעתי.

אגב, בנוגע לסבסטיאן, המדובב המקורי שלו הוא שחור כך שמה שאמרת עליו הופך לאקסטרה משעשע :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יולי 2019, 13:13

כן, כאמור - לא משנה לי בדיבוב בכלל מי עומד מאחורי הקול, כל עוד הוא עושה עבודה טובה... בלייב אקשן זה ממש משונה לראות פתאום משהו שלא דומה בכלל למקור, ונותן לו אופי אחר לחלוטין. אני רק מקווה שישמרו על האופי של הדמויות, גם אלו שמצולמות וגם אלו שמונפשות.
אגב, אני מהמר שאורסולה תהיה לבנה :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2019, 13:29

Laskin כתב:כן, כאמור - לא משנה לי בדיבוב בכלל מי עומד מאחורי הקול, כל עוד הוא עושה עבודה טובה... בלייב אקשן זה ממש משונה לראות פתאום משהו שלא דומה בכלל למקור, ונותן לו אופי אחר לחלוטין. אני רק מקווה שישמרו על האופי של הדמויות, גם אלו שמצולמות וגם אלו שמונפשות.

השמועות הן שהם רוצים את מליסה מקארת'י כאורסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יולי 2019, 13:43

הפתעה!

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 יולי 2019, 14:43

האמת שגם מלך האריות הוא במובן מסוים אגדה דנית, העלילה היא סוג של עיבוד להמלט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2019, 01:30

InterAl כתב:האמת שגם מלך האריות הוא במובן מסוים אגדה דנית, העלילה היא סוג של עיבוד להמלט.

אני משער שזה נכון, אבל בכל זאת מדובר בסיפור על אפריקה עם "תושבים" של אפריקה כך שזה לגמרי הולם לעשות קאסט שחור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 יולי 2019, 08:33

מה אני אגיד לכם... זה באמת מוזר...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 05 יולי 2019, 12:45

DrKeo כתב:
Laskin כתב:כן, כאמור - לא משנה לי בדיבוב בכלל מי עומד מאחורי הקול, כל עוד הוא עושה עבודה טובה... בלייב אקשן זה ממש משונה לראות פתאום משהו שלא דומה בכלל למקור, ונותן לו אופי אחר לחלוטין. אני רק מקווה שישמרו על האופי של הדמויות, גם אלו שמצולמות וגם אלו שמונפשות.

השמועות הן שהם רוצים את מליסה מקארת'י כאורסולה.

פאט קארול עדיין בחיים 8-)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2019, 01:23

ראיתי עכשיו את ספיידרמן, בלי ספויילרים כמובן. אחלה סרט מארוול, ממשיך טוב את הסיום של END GAME ולא ממש מתעלם ממנו כמו נניח קפטן מארוול או אנטמן והצרעה שהתעלמו לגמרי ממלחמת האינסוף חוץ מאשר שבריר של רגע אחרי הקרדיט סיום. אני חושב ש-MJ הייתה דמות הרבה יותר טובה מהסרט הראשון, נד היה דמות פחות טובה מהסרט הראשון ומיסטיריו היה קצת MEH. אבל הסרט סך הכל מעניין ועשוי טוב עם לא מעט צחוקים ואפילו כמה שוטים ממש מעניינים.

אגב, יש שני קטעי פוסט קרדיט ומאוד כדאי להשאר לשניהם. הקטע הראשון הוא אחד מקטעי הפוסט קרדיט היותר טובים שהיו ב-MCU והפוסט קרדיט השני, בניגוד לרוב סרטי מארוול, גם קשור לעלילה הראשית של ה-MCU. כלומר הם לא סתם בדיחות טפשיות (למרות שיש בהם בדיחות טפשיות), שניהם חשובים וכדאי להשאר לשניהם כי הם עושים SETUP להמשך של ה-MCU.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 יולי 2019, 10:42

InterAl כתב:האמת שגם מלך האריות הוא במובן מסוים אגדה דנית, העלילה היא סוג של עיבוד להמלט.

המלט אנגלי לחלוטין. שייקספיר השתמש בדנמרק כבסיס דמיוני רק כדי שלא יתלו אותו בשל ביקורת על מוסד המלוכה.
מה שהכי מצחיק אותי בכל הסיפור הזה הוא שהאנשים שתומכים בבת הים שחורה הם בדיוק האנשים שהתנגדו למוטוקו לבנה בGhost in the Shell ולהיפך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2019, 10:50

swym כתב:

המלט אנגלי לחלוטין. שייקספיר השתמש בדנמרק כבסיס דמיוני רק כדי שלא יתלו אותו בשל ביקורת על מוסד המלוכה.
מה שהכי מצחיק אותי בכל הסיפור הזה הוא שהאנשים שתומכים בבת הים שחורה הם בדיוק האנשים שהתנגדו למוטוקו לבנה בGhost in the Shell ולהיפך.

זה מפליא אותך?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 יולי 2019, 10:56

יש הבדל בין לקחת מהייצוג האתני הבולט ולתת ליצוג אתני מוחלש, לבין לקחת מיצוג אתני מוחלש ולתת ליצוג הבולט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2019, 11:05

Stick כתב:יש הבדל בין לקחת מהייצוג האתני הבולט ולתת ליצוג אתני מוחלש, לבין לקחת מיצוג אתני מוחלש ולתת ליצוג הבולט.

אני חושב שגיא יותר בא מהכיוון של סיפור שהוא תרבותית שייך לתרבות מסויימת ואז באה הוליווד ומשנה את הגזע של הדמויות. כלומר זה פחות ניק פיורי שהופך להיות שחור (כן, זה קרה קומיקס קודם, לא צריך להיות קטנונים :)), הרי מדובר בדמות פופית אמריקאית, כי מדובר כאן בסיפור מבוסס תרבות מסויימת. כשסיפור אירופאי נצבע בשחור זה סבבה אבל כשסיפור בצבע אחר נצבע בלבן זה גזעני. אני חושב שהוליווד לוקחת את זה מהכיוון הלא נכון, במקום לצבוע בשחור סיפורים לבנים (וכן, אריאל היא יצור מיתולוגי והכל אבל מדובר בסיפור דני על ממלכה אירופאית כך שהשאלה היא איך הממלכה על היבשה הולכת להראות ומשפחת המלוכה יותר מאשר אריאל ובני הים) הם צריכים לספר סיפורים של תרבויות לא לבנות אם הם רוצים לעשות סרטים בקאסטים לא לבנים אחרת נוצרים מצבים שנראים כמעט כמו פרדויה, כמו למשל סצנת הנשים ב-END GAME או איך בשתי עונות האחרונות של ד"ר הו פתאום חצי מאירופה לפני מאות שנים הפכה לשחורה. כלומר יותר הפנתר השחור, פחות "בואו נעשה את הוויצ'ר בפולין ומזרח אירופה אבל עם קאסט שכולו נשים שחורות LGBQ!".

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 יולי 2019, 11:07

swym כתב:

https://en.wikipedia.org/wiki/Amleth
נערך לאחרונה על ידי InterAl ב 07 יולי 2019, 11:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים