נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2022, 11:40

להבנתי הם אמרו שהם רוצים בונד ״30+״ הפעם. טכנית הוא עוד יכול, יש לו עוד כמה חודשים בגיל 30+ :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2022, 20:09

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2022, 21:03

אמצע ינואר… מעניין אם יחשפו את Factions עד אז

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2022, 03:36

אני אמשיך להגיד את זה - אנדור הוא הSW הכי טוב שראיתי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 05 נובמבר 2022, 11:23

DrKeo כתב:אני אמשיך להגיד את זה - אנדור הוא הSW הכי טוב שראיתי.

בעקרון זו סדרה שבמקרה מתרחשת בעולם של SW. מעולה ממש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2022, 15:56

יאללה נו בסדר, אני אצפה בה :). באמת שכבר אין לי שום רצון לצפות בתוכן SW של דיסני בזמן הקרוב, שילוב של כמות מוגזמת ורמה ירודה (בובה פט ואובי וואן ישר אחריו היו טו מאץ'). אבל המנדלורי חוזר תכף, ואנדור מהוללת, אתן עוד צ'אנס...

צפיתי גם בבית הדרקון בבינג' לאחרונה אחרי שלא חשבתי שאצפה בו. אני לא יכול להגיד שנהנתי יותר מדי, סדרה די גרועה בסך הכל לדעתי עם כמה רגעים טובים בודדים, אבל היא לפחות יותר מוצלחת מטבעות הכוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2022, 20:14

אנדור לגמרי במקרה סדרת מלחמת הכוכבים, אבל בקטע טוב. היא לא מתביישת שהיא מלחמת הכוכבים, היא פשוט סדרת מד״ב ממש לא רעה על דיכוי ופוליטיקה קטנה שמשתמשת בתקציב של מלחמת הכוכבים בלי לאונן יותר מדי על הפרנצ׳ייז. האמת שאני לא זוכר כמעט שום דבר אייקוני של מלחמת הכוכבים (חרב אור, חייל סער, המילניום פאלקון וכו׳) בשלושה פרקים הראשון. וכשמשהו כבר מופיע, הוא לא ״היי תראו! הנה החפץ ההוא של הדמות ההיא!״ אלה משתמשים בו בצורה שנותנת פרספקטיבה חדשה על דברים.

יש בה דברים שבחיים לא ראינו במלחמת הכוכבים כמו לעקוב אחרי החיים של אנשים שמזדהים עם האמפריה, איך האמפריה מתנהלת מול מקומות מרוחקים שהנוכחות שלה דלילה מדי בכדי לשלוט בהם (והם באמת מרגישים מרוחקים! לא כמו טטואין שהפך איכשהו למרכז הגלקסיה למרות שהקונספט המקורי שלו היה שהוא כוכב כל כך מבודד ומרוחק שאפשר להחביא בו את הבן של ויידר) או איך הפוליטיקה הקטנה באמפריה מתנהלת.

וכל זה בסדרה שאשכרה כתובה ומשוחקת טוב, מוכנה להעסק בthemes לעומת השטחיות של זבל כמו בובה פאט. סדרה שיש בה סצנות שדמות יכולה לדבר במשך 2 דקות בנאום שכתוב ומשוחק טוב, מה שגורם לך לפקפק שמדובר בהפקה של דיסני. והיא כל כך בריטית, ממש בריטית.

אולי חלק מההתלהבות שלי היא כי מלחמת הכוכבים נע בין סביר לזבל בעשור האחרון, אז אולי כמד״ב בפני עצמו היא לא טובה כמו שאני חושב. אבל היא באמת סדרה טובה, אפילו אם אני משלה את עצמי שהיא טובה יותר ממה שהיא.

אני חושב שבמינימום כדאי לתת לה צ׳אנס בלי קשר אם אוהבים את מלחמת הכוכבים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2022, 01:00

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2022, 06:53

מגניב! יכול להיות מעולה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 נובמבר 2022, 21:28

נטפליקס עשו רק עיבוד אחד נורמלי למשחקים וזה היה קאסטלווינה כל השאר היו מכת מצרים, אז אני אדלג על גירס כי רוב הסיכוים שגם זה יהיה גרוע.
עמוק בלב אני יודע שגם העיבוד של TLOU יהיה גרוע, אבל ניתן לה כמה פרקים אולי תהיה הפתעה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 נובמבר 2022, 07:54

הוויצ'ר?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 10:54

סייברפאנק
וכמובן, העיבוד המוצלח ביותר שלהם - LoL
(Arcane)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 13:51

מה שמשותף לעיבודי משחקים שלהם שמצליחים זה שהם אנימציה. סרט ive action מפחיד אותי, כי אני יודע שהוא יצא זבל כי זאת נטפליקס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 14:01

כן, זה נכון כמעט תמיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 15:22

דוגרי מה שהכי מפחיד אותי הוא ביושוק, כי אני מת על ביושוק. למרות שיש לביושוק במאי שאני אוהב אז מי יודע. גירס כבר נהרס מזמן עם שני משחקים מאוד חלביים, ביחוד גריס 4 שהיה כלום ושום דבר. לפחות 5 ניסה לעשות קצת דברים. אני מאוד מקווה שגירס 6 הולך לפוצץ את המוח, גם כי הם יקבלו סופסוף הרבה זמן לעבוד עליו וגם כי הוא בטח יהיה המשחק UE5 הכי מרשים בשוק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 16:41

בתור חובב אנימה כבר אי אפשר להפתיע אותי בלייב אקשן מחןרבן בנטפליקס, אבל עדיין נדמה שהם משתדלים ממש, ועוד מעט גם יהיה את האדפטציה של וואן פיס… אנישוט מגיע עם ציפיות לתוצאה שהיא בערך מינוס חמש מתוך עשר והכל בסדר :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 נובמבר 2022, 22:03

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 נובמבר 2022, 19:09

אלו חדשות מבאסות במיוחד:

איזה חלל ענק הוא משאיר מאחוריו כשזה מגיע לבאטמן,כן היו שחקנים נוספים שדיבבו אותו לאורך השנים,אבל אף אחד לא באמת הצליח להשתוות לרמה שלו. RIP.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2022, 19:31

איזה עצוב. הקול של בטמן והקול שלו הם אותו דבר מבחינתי. כל סרט מצוייר שבו בטמן מדןבב על ידי שחקן אחר מרגיש כמו חיקוי. :(

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 נובמבר 2022, 21:35

אז אחרי האכזבה שלי מSeverance, ניצוץ האור היחיד שהצלחתי למצוא בינתיים באפל TV זה המוסד/The Instituion (כאילו, אני שם את טד לאסו המופתית בצד כי ראיתי אותה עוד קודם).

כבר הזכירו אותה כאן אחרים, אז אני רק מצטרף לכל מי שהמליץ פה עליה: מתחילה קצת חלש, אבל פותחת מנועים והופכת לתמהיל טוב של פוליטיקת משחקי הכס ושל The expanse בהמשך העונה. לא קראתי את הספר (ניסיתי להתחיל לפי איזה מליון שנה, אבל זה היה לי כבד מידי) אז זה בכלל נחמד שהכל חדש.

ומפה לסדרה אחרת שדווקא לא ראיתי שום אזכור שלה בשרשור: The Peripheral שעלתה לא מזמן באמזון זה כל מה שטוב בנולאן. וייב דומה אבל מספיק שונה מWestworld, והדבר היחיד שמעצבן זה שכבר התרגלתי לנטפליקס שמעלים עונות שלמות בבת אחת, ופה זה זוחל משבוע לשבוע ככה שיש באוויר רק חצי עונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2022, 21:48

ה-foundation? :)

ואיך באמת הפריפרל? ממש חיכיתי לה אבל ברגע שהיא יצאה כל פודקאסט שאני מקשיב לו אמר שהם פספסו כל פיסת עומק מהספר ויצא sci fi גנרי. זה נכון לפרק הראשון או שהיא משתפרת? או שבעצם הביקורת הזאת לא נכונה בכלל?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 נובמבר 2022, 22:11

swym כתב:אז אחרי האכזבה שלי מSeverance, ניצוץ האור היחיד שהצלחתי למצוא בינתיים באפל TV זה המוסד/The Instituion (כאילו, אני שם את טד לאסו המופתית בצד כי ראיתי אותה עוד קודם).

כבר הזכירו אותה כאן אחרים, אז אני רק מצטרף לכל מי שהמליץ פה עליה: מתחילה קצת חלש, אבל פותחת מנועים והופכת לתמהיל טוב של פוליטיקת משחקי הכס ושל The expanse בהמשך העונה. לא קראתי את הספר (ניסיתי להתחיל לפי איזה מליון שנה, אבל זה היה לי כבד מידי) אז זה בכלל נחמד שהכל חדש.

ומפה לסדרה אחרת שדווקא לא ראיתי שום אזכור שלה בשרשור: The Peripheral שעלתה לא מזמן באמזון זה כל מה שטוב בנולאן. וייב דומה אבל מספיק שונה מWestworld, והדבר היחיד שמעצבן זה שכבר התרגלתי לנטפליקס שמעלים עונות שלמות בבת אחת, ופה זה זוחל משבוע לשבוע ככה שיש באוויר רק חצי עונה.

מה לא אהבת ב-Severance?
שמתי אותה עכשיו ברשימת הצפייה שלי
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 10:06

כן, אני ממתין שתסתיים העונה כדי להתחיל את PERIPHERAL, וגם ככה לא סיימתי את טבעות הכח, ולא התחלתי את משחקי הכס החדש ועוד כמה... יש לי בקלוג מפואר בטלויזיה :)
הפחד שלי מהסדרה הזו היא ששוב הם יכתבו עונה אחת סופר איכותית ומשם הכל יהיה נפילה מטורפת כמו שהיה עם ווסטוורלד... אמנם בעונה השנייה עוד שמרו טיפה על רמה אבל בשלישית זה ממש פח זבל ואני לא מנסה את הרביעית אפילו. הסדרה איבדה בערך 80% מהקהל שלה החל מאמצע העונה השנייה, ולכן בוטלה לחלוטין בשבוע שעבר.

שמח לשמוע שאתה התחלת את "המוסד" (אגב זה THE FOUNDATION ולא INSTITUTION), אני כבר לא זוכר הרבה ממנה אבל מאוד אהבתי אותה!
גם יש איזה שנה מעכשיו עד העונה הבאה... זה ממש מבאס עם כל כך הרבה סדרות עם "הפקת-על", אתה כל כך מתלהב מסדרה מסוימת ועד שיוצאת עונה שנייה אתה כבר לא זוכר מה היה כי עברו שנתיים שלמות (וזה בערך הזמן שיעבור) ו-50 סדרות שצפית בהן בזמן הזה.
זו הסיבה גם שאני מבטל מנויים וממשיך אחרי שנה או שנתיים... את אפל טי.וי ביטלתי ואחדש רק כשתצא הפאונדיישן עונה 2 כנראה, במלואה. גם את אמאזון ביטלתי ויש לי עד סוף החודש לסיים את שר הטבעות, אמשיך את המנוי בטח כשתצא עונה שנייה של INVINCIBLE.

לגבי SEVERANCE - הסוף שלה מאוד מאכזב בעיניי וקצת מוריד לי מהציפייה לעונה הבאה, אבל הסדרה עדיין מעניינת ועשויה מספיק טוב כדי שאמליץ עליה.
בנוסף לסוף, יש בה משהו שמאוד מזכיר, ואולי מדי, פרק של "מראה שחורה", ואולי היה עובד טוב יותר כסרט... אבל אולי העונה השנייה תפתיע לטובה ואשנה את דעתי בעניין הזה... אני פשוט מאוד בספק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2022, 15:17

הפנתר השחור החדש פתח ב-180 מליון, קצת מתחת לד״ר סטריינג׳ 2 ולא מעט מתחת לסרט הקודם. אחת הסיבות היא שבסרט המקורי הקהל היה 37% שחורים ו-35% לבנים בזמן שבסרט החדש הקהל היה 44% שחורים ו-20% לבנים. כלומר הקהל הכללי לא ממש הגיע לסרט אלה בעיקר הקהילה השחורה. באופן יחסי, כן? בכל זאת הסרט עשה 180 מליון בסופ״ש הראשון שאלה מספרים של סרט שלפחות יתקרב למליארד, אם לא יעבור אותו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 נובמבר 2022, 15:33

לא יודע אם זה רק אני, אבל מבחנתי זה אחד מסרטי מארוול הגדולים עם הכי פחות הייפ שהיו. שילוב של הפייז המבאס, המוות של הכוכב הראשי והעובדה שהראשון היה (בעיניי) אוברייטד רציני. הסרט החדש ממש לא מעניין אותי ואני לא מתכוון ללכת לראות אותו בקולנוע, ו70% מסרטי מארוול אני רואה בקולנוע.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים