נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2022, 15:35

ממש מעניין אותי לדעת איך לעזאזל הם יודעים מי לבן, מי שחור, מי מעורב ומי חום או לטיני…. מה, יש מישהו בכניסה שסופר צבעים???
אני אקטלג את העניין הזה ספציפית כנתון בולשיט מוחלט שלא קשור ופרסומו נועד לפלג ולהאשים אנשים לבנים בגזענות :)

הסרט פחות הצליח כי הוא גם מקבל ביקרות ממוצעות מאוד, הפייז הזה פחות מוצלח וזה הכל. או הרוב…

עריכה:
סטיק יא גזען…

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 נובמבר 2022, 17:30

bozeman כתב:הוויצ'ר?

לא מזמן היה איזשהו ראיון עם היוצרים של הסדרה שאמרו שהם לא סובלים את המשחק והספרים, קצת שופך אור למה הסדרה לא ממש קשורה לאף אחד מהם.

סייבר פאנק וLOL היו עיבודים טובים למשחקים אצל נטפליקס...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2022, 18:38

גם היוצרים של ארי פוטר מתנערים מהיוצרת בסרטים האחרונים, הם עדיין מעבדים יצירות על בסיס העולם ודמויות שיצרה, ואם זה טוב זה טוב… יחסית כמובן. עונה 2 הייתה נפילה לא קטנה, ולא שהראשונה הייתה יצירת מופת פשוט היא הייתה התחלה וציפיתי שהיא רק תתרומם משם :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2022, 19:12

Stick כתב:לא יודע אם זה רק אני, אבל מבחנתי זה אחד מסרטי מארוול הגדולים עם הכי פחות הייפ שהיו. שילוב של הפייז המבאס, המוות של הכוכב הראשי והעובדה שהראשון היה (בעיניי) אוברייטד רציני. הסרט החדש ממש לא מעניין אותי ואני לא מתכוון ללכת לראות אותו בקולנוע, ו70% מסרטי מארוול אני רואה בקולנוע.

זה די מדהים שהסרט כמעט עובר מתחת לרדאר למרות שהוא:
1) המשך לאחד הסרטים הכי מצליחים בארה״ב אי פעם.
2) המשך לאחד מסרטי מארוול הכי מצליחים ועם הכי הרבה הייפ שהיו.
3) הסרט ה-30 של ה-MCU, לא אמורה להיות חגיגה?
4) הסרט שסוגר את phase 4.

כלומר, הכל עניין של ציפיה. בכל זאת מדובר בסרט שהיו ממנו ציפיות והוא הביא רק 180 מליון במקום 200+.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 נובמבר 2022, 12:49

אני לא איזה מומחה לספרים של הוויצ'ר אבל ממה שכן קראתי (מהסיפורים הקצרים) הספרים מעיפים לסדרה ולמשחקים את הצורה.
אז אולי הוויצר עיבוד נחמד מינוס, אבל הם כל כך מחווירים לעומת המקור שזה מצחיק. לא יכול להגיד שזה סיפק אותי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 נובמבר 2022, 17:57

glass man כתב:אני לא איזה מומחה לספרים של הוויצ'ר אבל ממה שכן קראתי (מהסיפורים הקצרים) הספרים מעיפים לסדרה ולמשחקים את הצורה.
אז אולי הוויצר עיבוד נחמד מינוס, אבל הם כל כך מחווירים לעומת המקור שזה מצחיק. לא יכול להגיד שזה סיפק אותי.

קצת אוף טופיק.
לא מזמן סיימתי את הספר הראשון של הוויצ'ר שתורגם סוף סוף לעברית, חלק מהסיפורים שם ממש אהבתי וחלק היו חצי כוח לגמרי.
מה שכן, המתרגמים המשיכו את הקו של הסדרה וקראו לו המכשף, שזה תרגום נוראי (במיוחד שיש מכשפים אמייתיים בסיפור).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2022, 17:34

הולי שיט, סוני אשכרה עושה סרט גרן טוריזמו. אפילו יש כבר כמה ליהוקים, אבל הם יחסית אנונימים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2022, 19:05

מה, זה חדשות ישנות…
הם רוצים עכשיו סדרות וסרטים לפחות או יותר כל משחק שעושה מעל 10 מליון עותקים או מתקרב לשם

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 נובמבר 2022, 19:23

אני לא חושב שסרט על מירוצי מכוניות זה כזו הפתעה, כלומר, עד הסרט על twisted metal :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2022, 15:25

סרט של טוויסטד מטאל עושה לי יותר הגיון מסרט של גראן טוריזמו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2022, 17:25

נשמע שהתוכנית של גאן וסאפרן ל-DC היא למשיך סרטים כמו ג׳וקר, בטמן ודברים שמתקשרים ליקום של סניידר כמו וואנדרוומן או אקוואמן ובמקביל הם הולכים כנראה להקים יקום חדש מאפס. אומרים שהתוכנית שלהם תפורסם פומבית בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 נובמבר 2022, 22:23

במילים אחרות...עוד בלגן,לפחות ככה זה נשמע. אני רק מקווה שלא יגעו בבאטמן של ריבס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2022, 11:37

Baba Yaga כתב:
glass man כתב:אני לא איזה מומחה לספרים של הוויצ'ר אבל ממה שכן קראתי (מהסיפורים הקצרים) הספרים מעיפים לסדרה ולמשחקים את הצורה.

קצת אוף טופיק.
לא מזמן סיימתי את הספר הראשון של הוויצ'ר שתורגם סוף סוף לעברית, חלק מהסיפורים שם ממש אהבתי וחלק היו חצי כוח לגמרי.
מה שכן, המתרגמים המשיכו את הקו של הסדרה וקראו לו המכשף, שזה תרגום נוראי (במיוחד שיש מכשפים אמייתיים בסיפור).

יאפ, צריך להחיות את שרשור הספרים או משהו.

שמע, קראתי תרגומים לאנגלית מפולנית אז אני לא יכול להעיר משהו על התרגום העברי יכול להיות שזו אשמתם שלא נהנהת כמוני. זה מהדברים האלה שאם המתרגם לא יודע להיכנס לראש של הסופר אז אתה סובל
במקרה שלי נפלתי על תרגום נהדר, אני בטוח שבפולנית זה פי 400 יותר טוב ממה שאני קראתי אבל גם ככה זה טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2022, 13:30

Uncle Pey'j כתב:במילים אחרות...עוד בלגן,לפחות ככה זה נשמע. אני רק מקווה שלא יגעו בבאטמן של ריבס.

אני לא יודע אם זה כזה בלגן. כלומר, נראה שג׳וקר ובטמן יכולים לחיות לא רע בכלל מחוץ ל-DCU. ובנוגע ל-DCU הישן, אני בטוח שאפשר בסוף לחבר אותו לחדש אם ירצו באירוע כזה או אחר. בניגוד לבטמן או ג׳וקר, סרטים כמו וואנרוומן בהחלט יסתדרו יפה עם אירוע בין-יקומים.

הבעיה העיקרית של DC היא לא שהם מנהלים כמה יקומים במקביל, אלה שה-DCU שלהם מבולגן לגמרי וחסר תוכנית. כלומר, קל לי לפחות לעכל את ג׳וקר כאיזה יצור שחי מבחוץ כל עוד יש יקום DC יציב באמצע. אם יתחילו לצאת 2-3 סרטי DC מבוססי יקום שהם אשכרה קוהרנטים וקשורים אחד לשני כמו שצריך בתוכנית מסודרת, אני חושב שהרגשת הבלגן תפסיק ללא קשר להאם יש עדין סרטים חיצונייים ליקום או לא.

ובצורה מוזרה, יש מצב שלהריץ כמה יקומים במקביל הוא יתרון. אנחנו רואים איזה בלגן יש עכשיו ב-MCU בגלל יקומים מרובים. ב-DC זאת יכולה להיות ברכה, כי כשהיקום של גאן ידלוף ליקום של וואנרוומן או אקוואמן, שניהם יהיו מספיק מבוססים בכדי שנהיה מחוברים רגשית לכל העולמות המוצגים. בצורה כמעט מקרית, מכוח החיים עצמם, נוצרו כמה יקומים במקביל ב-DC מה שלגמרי במקרה יכול לגרום לסרטי מולטיוורס להרגיש הרבה יותר קוהרנטים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 20 נובמבר 2022, 18:18

הזיה
ג׳ייסון דיוויד פרנק שמוכר יותר כריינג'ר הירוק והלבן מהפאוור רנג'רס נפטר בגיל 49.
ג'ייסון היה גיבור ילדות למי שראה את התוכנית הזאת בזמן אמת. ממש הלם שהוא הלך בגיל כזה מוקדם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2022, 18:59

וואט דה פאק? איזה גיל צעיר. יהי זכרו ברוך.
לזכרו, Ryu מSF נגד הרנג'ר הירוק בכיכובו.איזה גבר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 20 נובמבר 2022, 20:55

ראיתי רק במקור אחד די שולי שהוא התאבד בעקבות גירושים שניים, ממש מקווה שזה לא נכון.

עריכה: טוב כמעט סופי שזה התאבדות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2022, 21:05

דאמט. הלכתי גם לקרוא על זה, מסתבר שהיא התגרשה ממנו כי הוא בגד או משהו? פאק שום דבר לא מצדיק התאבדות אף פעם אבל גירושים אחרי 20 שנה זה בטח ממש קשוח.
אתה כבר שוכח מי אתה בלי האישה בשלב הזה. איזה דיכאון היה לשמוע על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2022, 08:45

ואו, כזה עדין לא היה. בוב איגר חוזר להיות מנכ״ל דיסני אחרי כמעט 3 שנים של פרישה. כנראה שהמצב של sw והmcu וכמובן פיקסר קראו להחזרת עטרה ליושנה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 נובמבר 2022, 09:23

די בטוח שזו לא הסיבה, אלא המצב של הפארקים והספינות. הרי מראש היה ידוע שהמעבר לסטרימינג יניב פירות רק אחרי כמה שנים של השקעה מאסיבית

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 נובמבר 2022, 11:28

אני הייתי צריך לוודא שקראתי נכון את הכותרות היום בבוקר,כי אני באמת לא זוכר משהו כזה.
סחתיין על אייגר (יצא לי לקרוא את הספר שלו אגב,די נחמד),הבנאדם בן 71 והיה יכול בכיף להנות מחיי פרישה שלווים אחרי מורשת מפוארת שהוא השאיר אחריו,כנראה שהמצב היה ממש קטסטרוטפה עם צ'אפק ואני דווקא לא חושב של-MCU יש חלק גדול בהחלטה- הוא התבטא באומללות במגוון די גדול של נושאים מאז תחילת הכהונה שלו,מחוסר הבנה מוחלט של פיקסאר ומה שהם מייצגים,דרך עימותים פומביים עם טאלנט כמו סקרלט ג'והנסון ועד הסתבכות בענייני woke שכאן אני דווקא לא חושב שהאשמה בהכרח עליו,אלא שהוא פשוט לא קרא נכון את השטח,וזה משהו שכן היה מצופה ממי שמנהל אימפריה כזו לעשות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2022, 11:54

Uncle Pey'j כתב:אני הייתי צריך לוודא שקראתי נכון את הכותרות היום בבוקר,כי אני באמת לא זוכר משהו כזה.
סחתיין על אייגר (יצא לי לקרוא את הספר שלו אגב,די נחמד),הבנאדם בן 71 והיה יכול בכיף להנות מחיי פרישה שלווים אחרי מורשת מפוארת שהוא השאיר אחריו,כנראה שהמצב היה ממש קטסטרוטפה עם צ'אפק ואני דווקא לא חושב של-MCU יש חלק גדול בהחלטה- הוא התבטא באומללות במגוון די גדול של נושאים מאז תחילת הכהונה שלו,מחוסר הבנה מוחלט של פיקסאר ומה שהם מייצגים,דרך עימותים פומביים עם טאלנט כמו סקרלט ג'והנסון ועד הסתבכות בענייני woke שכאן אני דווקא לא חושב שהאשמה בהכרח עליו,אלא שהוא פשוט לא קרא נכון את השטח,וזה משהו שכן היה מצופה ממי שמנהל אימפריה כזו לעשות.

ואני יודע שכמו ששלומיקס אמר, הוא עשה שינויים מאוד גדולים בפארקים שאנשים שונאים. ביקור בדיסניוורלד הפך לסיוט בגלל השינוי במערכת תורים והעובדה שהוא הלך ראש בראש עם דסנטוס יכולה לגמור את כל האמפריה של דיסני בפלורידה. כמעט כל מה שהוא נגע בו הפך לבעייתי, מפיקסאר ועד ה-MCU או הפארקים. את תחום הספינות אני פחות מכיר אז אם יש מה לשלומיקס להוסיף בבקשה, אבל בתחומים שאני כן מכיר הוא עשה גוג ומגוג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2022, 12:07

בוב אייגר התחיל את הקטע הWOKE של דיסני קצת לפני הפרישה שלו, והוא גם מאוד פעיל פוליטית.
בוב השני באמת המשיך את הקו הזה ולקח אותו עוד יותר לקיצון, אבל זה לא התחיל איתו והקו לא ישתנה עכשיו עם החזרה של אייגר, אולי רק טיפה יתמתן בעקבות הכשלונות של רוב הפרויקטים האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2022, 13:30

Laskin כתב:בוב אייגר התחיל את הקטע הWOKE של דיסני קצת לפני הפרישה שלו, והוא גם מאוד פעיל פוליטית.
בוב השני באמת המשיך את הקו הזה ולקח אותו עוד יותר לקיצון, אבל זה לא התחיל איתו והקו לא ישתנה עכשיו עם החזרה של אייגר, אולי רק טיפה יתמתן בעקבות הכשלונות של רוב הפרויקטים האלה.

עברו כמעט שלוש שנים מאז שאייגר עזב ואני לא חושב שאפשר להשוות את הדברים שיצאו תחת המטריה שלו לבין הדברים שיוצאים היום. יש להיות inclusive ויש להפוך לבדיחה שמרגישה כמו פרודיה עצמית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2022, 13:59

לא נראה שהפנתר השחור יצליח לעשות מספרים של דר סטריינג׳ מחוץ לארה״ב, סרט שלא הצליח לשבור את המליארד. אז הכל תלוי בקהילה השחורה בארהב, אם הם ימשיכו ללכת תסרט שוב ושוב הוא ישבור את המליארד ואם לא, אז לא. הסרט הקודם עשה כמעט 1.4 מליארד.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים