נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

idan
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי idan » 16 ינואר 2020, 17:07

ראיתי אתמול את "פרזיטים" של בונג ג'ון-הו ורק רציתי לציין שמדובר בסרט חזק ביותר, אחד הטובים שראיתי כבר המון זמן. מומלץ מאוד (למי שלא מפריע לראות סרט בקוריאנית).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2020, 19:51

idan כתב:ראיתי אתמול את "פרזיטים" של בונג ג'ון-הו ורק רציתי לציין שמדובר בסרט חזק ביותר, אחד הטובים שראיתי כבר המון זמן. מומלץ מאוד (למי שלא מפריע לראות סרט בקוריאנית).

מסכים לגמרי, סרט מצויין.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 ינואר 2020, 14:21

חזרתי מהקרנה של 1917 בקולנוע. זה סרט טוב, ואני גם מעריך שיזכה באוסקר. אבל הבעיה העיקרית שלי איתו היא שראיתי לפני שבוע שוב את 'דאנקירק', והוא הרבה יותר מוצלח ממנו.
ועדיין זה כן סרט טוב, מבחינה טכנית כמובן הוא מאוד מרשים. עם זאת הוא כן נמרח לעיתים ונוטה להיות קיטשי למדי בקטעים האלו, וזה ההבדל העיקרי בינו לבין דאנקירק המהודק והסוחף.
בכלל ההשוואה ביניהם מעניינת, כי 'הקטע' של שניהם הוא טוויסט עריכתי על סרטי מלחמה. נולאן השתמש בעירכה לא לינארית ובקצבי זמן משתנים, בעוד סם מנדז השתמש בעריכה הכי לינארית שיש - וואן שוט.

בכל מקרה מגיע לסרט לזכות בצדק בכל פרס בקטגוריה טכנית, וכנראה שהוא יהנה ממחסור של 'מועמד מושלם' גם בקטגוריית הסרט ויקח את האוסקר הגדול. אלא אם כן החברה שם ירצו ממש להפתיע ולתת אותו לג'וקר, אבל אני לא מעריך שזה יקרה וגם מניח שזה בצדק. וטרנטינו, אם יזכה באוסקר הסרט דווקט על 'היו זמנים' (שאהבתי, אבל הוא לא בטופ 3 שלו), זה יהיה קצת עצוב ומצחיק.
אז כן, 1917 כנראה. ובסדר, זה סרט טוב, סך הכל. גם אם ההייפ לגביו מעט מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 ינואר 2020, 16:30

דנקירק טוב, אבל היה קצת פרווה לטעמי. מהסרטים הפחות טובים של נולאן. 1917 כ״כ הרבה יותר אימרסיבי וסוחף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 01:18

מסתבר שאשכרה יש ART של דברים מהתסריט של טרוורו לפרק 9, כולל המאסטר של הקיסר:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 10:16

הולי שיט... נראה כמו בוס מDARK SOULS או משהו
אני רוצה לראות את כל הפרצוף, והגוף, של מי שהוא עומד עליו... או שהוא האמיתי זה זזה שלמטה?

לגבי 1917 - אני התאכזבתי מדאנקירק בזמנו, ונראה לי שאהנה מזה מאוד.
וראיתי את "היו זמנים בהוליווד" לפני כמה ימים, והוא לדעתי הסרט הכי פחות טוב שלו בהפרש גדול. לא נהנתי כמעט בכלל... מת על טרנטינו, אבל זה היה MEH אחד גדול.

בנושא אחר - WB הכריזו שהם הולכים להוציא סרט מצוייר בעולם של MK, הראשון והיחיד שהוכרז בינתיים יהיה סרט על סקורפיון.
אני אוהב את סרטי יקום הDC שלהם. לפחות חלקם... יהיה מגניב אם ירחיבו את זה לעוד הרבה מדמויות NETHERREALM.
אד בון ייעץ בפרוייקט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 11:32

Laskin כתב:הולי שיט... נראה כמו בוס מDARK SOULS או משהו
אני רוצה לראות את כל הפרצוף, והגוף, של מי שהוא עומד עליו... או שהוא האמיתי זה זזה שלמטה?

להבנתי הוא אמור להיות סוג של טפיל על הראש של הענק שלמטה. הוא אמור להיות בן אלפי שנים כי כמו שהקיסר אומר בפרק 3, הוא גילה דרך לנצח את המוות.
Laskin כתב:לגבי 1917 - אני התאכזבתי מדאנקירק בזמנו, ונראה לי שאהנה מזה מאוד.
וראיתי את "היו זמנים בהוליווד" לפני כמה ימים, והוא לדעתי הסרט הכי פחות טוב שלו בהפרש גדול. לא נהנתי כמעט בכלל... מת על טרנטינו, אבל זה היה MEH אחד גדול.

גם אני התאכזבתי מדאנקריק, אולי אם זה היה סרט של במאי עלום שם הייתי נהנה ממנו יותר אבל כסרט נואלן הוא הרגיש לי מאכזב. היו זמנים בהוליווד לעומת זאת מאוד אהבתי, מאוד.

Laskin כתב:בנושא אחר - WB הכריזו שהם הולכים להוציא סרט מצוייר בעולם של MK, הראשון והיחיד שהוכרז בינתיים יהיה סרט על סקורפיון.
אני אוהב את סרטי יקום הDC שלהם. לפחות חלקם... יהיה מגניב אם ירחיבו את זה לעוד הרבה מדמויות NETHERREALM.
אד בון ייעץ בפרוייקט.

מעניין כמה אלים זה הולך להיות, בתקווה מאוד.

ובנושא אחר, ראיתי במקרה את ה-5 דק' הראשונות של שליחות קטלנית החדש ואני חייב להגיד, ה"פיטצ'" שהסרט עושה ב-5 דק' הראשונות פשוט נהדר. אני משער שזה מדרדר משם כי הביקורות פושרות, אבל הרעיון הכללי ממש טוב לדעתי ויפה שהטריילרים נמנעו מאפילו לרמוז על זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 12:04

חח חבדיוק אתמול ראיתי חצי ממנו. את החצי השני אראה רק מחר.
בינתיים - אקשן נחמד מאוד. כל מה שקשור לעלילה די מטופש או חוזר על עצמו... אבל נהנה מהפיצוצים.

לגבי זמנים בהוליווד - באמת שאני לא מבין מה הקטע בו.
חוץ מהסוף שהפתיע אותי, והיה מאוד נחמד.
אבל ראיתי אותו עושה את השטיק הזה כבר פעמיים לפחות, בממזרים ודג'אנגו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ינואר 2020, 15:42

לדעתי דאנקרק זה סרט המלחמה המושלם. לא חושב שראיתי סרט מלחמה טוב ממנו. זה אולי סרט נולאן מאכזב כי זה לא מה שאתה מצפה מנולאן, אבל כסרט מלחמה (שזה מה שהוא), הוא מושלם.
1917 גם כן טוב, אבל לא באותה רמה בכלל. דאנקירק מהודק בטירוף, יודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות, העריכה הווירטואוזית שלו (שהיא הרבה יותר מגימיק) עובדת מושלם, ובכלל כל הסיפור מלחמה הלא לינארי זה משהו די מדהים בצורה בה נולאן מצליח לבצע אותו.
מהבחינה הטכנית כמובן שהוא יפייפה, נשמע טוב, משוחק טוב, מצולם נפלא... הכל. אבל הכי חשוב, הוא פשוט סוחף ומהודק בטירוף, חסר קיטש ולא בורח לצדדים. רק מספר את הסיפור שלו.
אם נחזור ל1917, הוא אולי במקום השלישי שלי מבחינת סרטי מלחמה, אחרי טוראי ראיין. והבעיה של שניהם היא זהה - מריחות יר וקיטשיות שלא נמצאת במקומות הנכונים של הסרט. אבל אם כבר קיטשיות, אז ספילברג הוא בערך האלפוף הבלתי ניתן להבסה בלאפשר בליעה של קיטשיות.
כש1917 עובד הוא מדהים, והפאנים הטכניים שבו כמעט מפוצצי ראשים. אבל להבדיל מדאנקירק, הוא גם לא עובד חלק מהזמן, והוא גם נמרח חלק מהזמן, ולא הייתי אומר שכל השעתיים שלו היו מהנות עבורי.
אני מתעכב על הרע, זה כן סרט מאוד טוב. אבל מול ההייפ (ובטח שמול ההשוואה לדאנקירק, לדעתי), הוא לא עד כדי כך מדהים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2020, 22:45

סיימתי לצפות בשליחות קטלנית החדש... החצי השני שלו די הורס אותו כצפוי, אבל עדיין אפשר להגיד שהוא סרט אקשן מהנה, מטופש ככל שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 11:40

השמועות גורסות שJJ אברמס עובד על Justice League Dark.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ינואר 2020, 11:48

ראיתי את ג'וג'ו ראביט, ו, meh.
היו לו רגעים טובים, היו לו רגעים מרוחים, וסך הכל הוא די בינוני ונשכח. ואני מניח שזה הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על סרט עם היטלר כחבר דמיוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2020, 04:30

קולין טרווארו מאשר שאלה קונספט ארט אמיתי מפרק 9 שלו - dual of the fates:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 ינואר 2020, 22:42

ראיתי את הפרק הראשון של פיקארד.
המעטפת הארטיסטית מודרנית, פומפוזית ומלאת פאתוס, העלילה נוטפת AI לעוס ברוח הימים האלה אבל לא ניתן להשוות את זה לדחליל שנקרא דיסקברי.
מעבר לכישורי המשחק של פטריק סטיוארט הקשיש (שהחזיק את הפרק בקלות על הגב המאוד רחב שלו), הפייסינג מוצלח והעלילה מעניינת ומתרחשת בעולם ההוא ולא באיזה עולם אלטרנטיבי אינפנטילי בניחוח סטארטרקי. גם לא יצאתי מהפרק עם תחושה של נסיון לדחוף תקינות פוליטית אקטואלית בישבן של הצופים.
מחכה להמשך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ינואר 2020, 07:46

צפיתי ב The Boys - אחלה עונה. ואני לא חובב ענייני גיבורי על כבר המון שנים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 10:45

אני נהנתי מהפרק הראשון של פיקארד, אבל אני גם נהנתי מ"דיסקברי". לדעתי זו סדרת מד"ב סה"כ מאוד מהנה, וברור לי למה מעריצי סטאר טרק לא אהבו את דיסקאברי, ובכל זאת - היא זורמת ומתקדמת מפרק לפרק, יש אקשן סביר... קיצר סבבה לגמרי בספר שלי, במיוחד כיום כשאין הרבה סדרות בחלל ששוות הרבה.
אני דווקא כן חושב שפיקארד הולך "לדחוף תקינות פוליטית אקטואלית בישבן של הצופים", אבל נמתין ונראה, מקווה שאתה צודק.

קליימן - לגמרי. דה בויז פשוט מצויינת, הלוואי והעונה השנייה תהיה איכשהו קרובה לזה. גם דום פטרול היה חביב, אבל איפהשהו באמצע העונה ועד סופה היא קצת מאבדת את זה ונהיית משונה מדי, סוגשל נסיון להיות LEGION (שגם היא הייתה מצויינת, אבל רק עונה אחת, אולי עוד כמה פרקים פה ושם אחר כך), אבל נסיון שמרגיש כמו חיקוי זול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 13:14

דיסקאברי היא פשוט לא מאוד סטאר טרק, היא סדרת מדע בדיוני מאוד 2020 עם פיצוצים וממבו ג'מבו מדעי בשקל. בתאוריה היה אפשר לחשוב שדווקא ב-2020, עם כל שירותי ההזרמה והסוגי תוכניות המגוונים והקיצוניים שקיימים היום אז דווקא יהיה הכי קל לעשות סטאר טרק כמו שצריך. אבל בגלל ש-CBS ALL ACCESS פחות או יותר נשען אך ורק על מותגים של סטאר טרק, הם רוצים שזה יהיה כמה שיותר מכוון לקהל הרחב ופחות לנישה. אני רואה דיסקאברי, נהנה ממנה במובנים מסויימים אבל אני בקושי מרגיש שזאת סדרת סטאר טרק, כשאני צופה בה אני מרגיש שאני צופה בסדרת מדע בדיוני כלשהי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ינואר 2020, 13:39

אני נהנה מכולן. אני חושב שלפיקארד יש הרבה יותר פוטנציאל כרגע. אולם בגלל שעונה 3 של דיסקאבי בעתיד ומרחיבה את העולם - יש לא מעט אפשרות שהיא תביא משהו חדש לגמרי ממה שהיה בה.
אני גם חושב שפיארקד לא רוצה ללכת על הקו של רובוטים/AI מול אנושיות סתם. מכמה סיבות. זה כמו שכתבתם כבר קצת נדוש אבל בעיקר כי זה היה בדיוק בדיסקאברי, אלו אותם יוצרים והם לא סתם יכתבו מחזור.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 14:14

בתור מישהו שלא הכי בעניינים אבל לפני פיקארד כן צפיתי בכל מני תקצירים ביוטיוב - חבל לי שלא עשו סרטונים קצרים כמו שעושים לדיסקברי, שישלימו כל מני פרטים או יכינו את הצופים לעולם שבו הם נמצאים. בפרק הזה של פיקארד דיברו למשל על זה שזה לא חוקי יותר לעשות רובוטים אנושיים, ומדברים על מלחמה שהייתה, ואני למשל לא יודע אם זה משהו שהיה בסדרה, או משהו שקרה בשנים האחרונות של העולם הזה (מניח שאם הייתי קשוב יותר בפרק הייתי מבין את זה), היה יכול להיות נחמד לעשות מזה סרט אנימציה קצר או מצולם... משהו.
קיצר קצת משונה שעבור דיסקברי לכאורה משקיעים יותר בעולם מסביב, מאשר פה.

אגב, ראיתי את AFTER LIFE של ריקי ג'רוויס בנטפליקס. ממש אחלה של סדרת דרמה, וגם קצרה (שישה פרקים של 25 דקות נטו כל אחד). יש בה כמובן הומור, שחור שכזה, שכן מדובר בנושא מדכא. קיצר ממליץ.

וראיתי גם את הסרט YESTERDAY, על מוזיקאי כושל שאיכשהו נקלע למצב בו הוא היחיד בעולם שיודע מי הם הביטלס, והוא מבצע את השירים שלהם ומפתיע את העולם. סרט חביב עם רעיון מצויין, אבל החצי השני שלו לגמרי MEH. עם זאת, כחובב החיפושיות זה נחמד. והסרט לא ארוך מדי (אם כי בכיף הייתי מוריד 20 דקות בערך)... בקיצור אני יכול להמליץ לצפות בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 14:19

יסטרדיי סרט ממש חמוד אבל ה20 דק האחרונות פח :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 18:58

זה לא כל כך מועבר בטריילרים אבל אנשים כבר ראו את ציפורי הטרף ואומרים שהוא מאוד R, מאוד. אלים מאוד, קללות כבדות והומור מאוד גס. גם טוענים שסצנות הקרב ממש טובות וזה די צפוי כי מה שצלם את סצנות הקרב הוא צ'אד סטהלסקי, הבמאי של ג'ון וויק 1-3 (אני משער שהוא גם אחראי לאלימות המאוד Rית). האמת? לא ציפיתי. אני משער שאני אלך אליו, אני חובב DC והאישה רואה את זה מצווה ללכת כל סרט שהוא אנסמבל נשים אז בטח אני אצפה בו כבר בשישי הבא.

אגב, אומרים שהוא ממש לא מתעלם מיחידת המתאבדים, הוא לגמרי מאמץ את זה שהוא ממשיך את יחידת המתאבדים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 ינואר 2020, 20:21

bozeman כתב:אני נהנה מכולן. אני חושב שלפיקארד יש הרבה יותר פוטנציאל כרגע. אולם בגלל שעונה 3 של דיסקאבי בעתיד ומרחיבה את העולם - יש לא מעט אפשרות שהיא תביא משהו חדש לגמרי ממה שהיה בה.
אני גם חושב שפיארקד לא רוצה ללכת על הקו של רובוטים/AI מול אנושיות סתם. מכמה סיבות. זה כמו שכתבתם כבר קצת נדוש אבל בעיקר כי זה היה בדיוק בדיסקאברי, אלו אותם יוצרים והם לא סתם יכתבו מחזור.

יש חפיפה קלה בלבד בין היוצרים והמפיקים של שתי הסדרות והכותב והמפיק הראשי של דיסקברי לא נמצא בקרדיטים של פיקארד (וטוב שכך).
אני מקווה שהקו של הרובוטים יהיה מעניין אבל ברור לחלוטין שאנחנו בתוך עלילה עם נוכחות משמעותית של הבורג (הרומולנים בונים חללית בורג והקאסט כולל את seven of nine) ורובוטים/AI ובורג הולכים לא רע ביחד.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ינואר 2020, 21:18

אלכס קורצמן הוא השואו ראנר הראשי של כל סדרות סטארטרק ואיתו עוד כמה (עקיבא גולדמן). הוא לגמרי זה שמכתיב איך ומה יהיו הסדרות.
לדעתי ברור שיהיה בורג (ואנחנו יודעים שג'רי ראיין , 7-9, תהיה והיא תהיה לעומתית לפיקארד) אבל לדעתי זה עניין יותר של האבולציה הבאה של האנשות כסייבורגים ופחות האנשות מול AI/רובוטים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 21:30

מה אתם אומרים על לזרום עם ספויילר טאג לאנשים שעדין לא התחילו לצפות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2020, 00:08

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים