נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2022, 13:54

מגניב... תודה
בינתיים הביקורות חיוביות, אבל זה סטאר טרק ולפחות עבורי זה נוטה להתחיל טוב ומשם רק צולל, אבל נשמע חיובי מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 14:03

bozeman כתב:כן, מה שנדב אמר.
+ שהעונה עם פייק וספוק הייתה טובה בגלל השחקנים, אז החליטו ל"חזור למקורות". מי שצפה בפרקים הראשונים אמר שזה מה שעולה, הסדרה המקורית + עדכון לוק וקצת יותר מהיר.
מכיוון שגם אהבתי את החלק הזה, זה מעניין אותי באמת לראות איך יצא.

נשמע מעניין, אבל בטריילר היו לא מעט פיצוצים וקרבות חלל. אין לי משוג למה דווקא ב-2022, תקופה שבה אפשר לעשות סדרות שלמות באיכות סופר גבוהה על אנשים שיושבים בחדר ומדברים, כמו נניח סול, הם מרגישים את הלחץ לעשות את סטאר טרק ״מלחמת הכוכבים״. ויותר מזה, דווקא היום שהמותג מלחמת הכוכבים בשפל שיא של כל הזמנים. הזיה. פשוט תעשו סדרה על צוות שחוקר את החלל ופוגש דברים מוזרים. קצת דיונים פילוסופים, כמה פרקים ביזארים, כמה קונספטים סטייל מראה שחורה.. זה כל מה שסטאר טרק צריך. לא פרקים בתקציב 20 מליון דולר עם קרבות חלל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מאי 2022, 14:07

אבל זה בדיוק מה שהסדרה החדשה: "סדרה על צוות שחוקר את החלל ופוגש דברים מוזרים", או כמו שהסדרה המקורית הייתה "חייזר חדש כל שבוע". לפחות זאת ההתחלה שלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 14:14

bozeman כתב:אבל זה בדיוק מה שהסדרה החדשה: "סדרה על צוות שחוקר את החלל ופוגש דברים מוזרים", או כמו שהסדרה המקורית הייתה "חייזר חדש כל שבוע". לפחות זאת ההתחלה שלה.

הלוואי, אני פשוט לא חושב שפרמאונט+ מסוגלים להתאפק בנושא :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 מאי 2022, 19:17

עומד לסיים את Station 11 (בפרק 9 מתוך 10), אני לא מסוגל להחליט אם הסדרה הזאת טובה. מצד אחד יש בה משחק מעולה, בניית דמויות מעולות ופוטנציאל אדיר. מצד שני חצי מהסיפור שם זה פח אשפה לא נורמאלי לצד פרקים מעולים. גם כמות העלילה הלא קוהורנטית שהולכת שם מנסה לשבור שיא עולם.

היא גם מתחילה מאוד גרנדיוזית ומתכנסת לסיפור מאוד אישי ומאוד לא מעניין.

מרגיש קצת כמו The last of us לאניני טעם ומתנשאים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 מאי 2022, 19:22

Laskin כתב:גם באקספנס יש מלא פוליטיקה… פשוט פה זה הרבה יותר מעניין, גם אם הרבה יותר מנותק מהמציאות שאנחנו מכירים, כי שוב - מדובר בעתיד רחוק מאוד

יש קטע מצחיק שהם דנים בתאוריה שבני האדם הגיעו ממערכת כוכבים ליד Alpha centauri, זה מצחיק ש-10,000 שנה לעתיד אף אחד לא זוכר את כדור הארץ :).

הפוליטיקה בThe foundation מרגישה הרבה יותר בוגרת ותורמים לה רבות השחקנים, הם ברמה אחרת לגמרי ממה שהולך בThe expanse. אני מת על The expanse, אבל כולם נראים שם קצת חובבנים (סוג של באבילון 5 V2) ליד Jared harris וLee pace (המעולה גם בHalt and catch fire).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 21:40

Death_119 כתב:
Laskin כתב:גם באקספנס יש מלא פוליטיקה… פשוט פה זה הרבה יותר מעניין, גם אם הרבה יותר מנותק מהמציאות שאנחנו מכירים, כי שוב - מדובר בעתיד רחוק מאוד

יש קטע מצחיק שהם דנים בתאוריה שבני האדם הגיעו ממערכת כוכבים ליד Alpha centauri, זה מצחיק ש-10,000 שנה לעתיד אף אחד לא זוכר את כדור הארץ :).

הפוליטיקה בThe foundation מרגישה הרבה יותר בוגרת ותורמים לה רבות השחקנים, הם ברמה אחרת לגמרי ממה שהולך בThe expanse. אני מת על The expanse, אבל כולם נראים שם קצת חובבנים (סוג של באבילון 5 V2) ליד Jared harris וLee pace (המעולה גם בHalt and catch fire).

מצחיק שאתה אומר את זה, להתחשב בזה ש Jared harris משחק באקספנס ויש לו הרבה יותר זמן מסך שם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 21:46

ראיתי את ד״ר סטריינג׳ שוב (אני רואה את כל הmcu עם הילד) והוא החזיק לי לגמרי. כנראה הסרט דמות בודדת האהוב עלי בmcu יחד עם איירון מן 3.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 מאי 2022, 21:56

אתה אוהב את איירון מן 3? הייתי תחת הרושם שאני היחיד בעולם שאהב את הסרט הזה :). (סטריינג' לעומת זאת היה לדעתי סרט סבבה, אבל מאוד בממוצע של מארוול).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 22:13

Stick כתב:אתה אוהב את איירון מן 3? הייתי תחת הרושם שאני היחיד בעולם שאהב את הסרט הזה :). (סטריינג' לעומת זאת היה לדעתי סרט סבבה, אבל מאוד בממוצע של מארוול).

אולי הכי טוב בmcu :)
אין על שיין בלאק. The nice guys הוא מאסטרפיס.

אני מאוד אוהב את סטריינג׳. הוא הנוסחה הקבועה של מארוול, אבל הוא הקרם של קרם שלה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 מאי 2022, 22:31

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:

מצחיק שאתה אומר את זה, להתחשב בזה ש Jared harris משחק באקספנס ויש לו הרבה יותר זמן מסך שם :)

הוא דוז, לא? וואו, עד שלא ציינת את זה לא חשבתי על זה אף פעם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2022, 22:54

Death_119 כתב:הוא דוז, לא? וואו, עד שלא ציינת את זה לא חשבתי על זה אף פעם.

אכן כן :!:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2022, 01:03

חזרתי עכשיו מד״ר סוריינג׳ ומאוד הופתעתי לטובה. זה בהחלט הסרט מארוול שהכי נהנתי ממנו מזה המון זמן, כנראה מאז אינפיניטי וור. אני אקח לרגע צעד לאחור - לפני שנתיים הבמאי של ד״ר סטריינג׳ 1 פרש מההמשך בגלל ״חילוקי דיעות יצירתיים״ שזה בשפת הוליווד ״האולפן ניסה לכפות עלי שיט עד שהגענו לפיצוץ״. זה בדרך כלל אומר דברים ממש רעים על הפרוייקט. ואז, בסוג של מהלך הזיה, מכריזים שסאם ריימי הולך לביים את הסרט.

סאם ריימי עבר המון שיט מאולפנים, ע״ע ספיידרמן 3, וזה דחף אותו לפרוש מקולנוע ובעיקר להפיק סדרות טלביזיה. אז סאם ריימי, הבמאי החנון החמוד שאולפנים תמיד דרסו, זה שפרש מקולנוע, הולך לעשות סרט מארוול? ועוד כזה שדחף את הבמאי הקודם לפרוש? ככה ריימי חוזר לקולנוע אחרי עשור? דרך המכונה הבנאלית של מארוול? ואו כמה סקפטי הייתי.

כשצפיתי בסרט הייתי די בשוק, לא מהעובדה שבאמת נהנתי מסרט מארוול כאילו הוא לא חלק מהמשחה הממוחזרת שלהם, וזה משהו שלא קרה כבר כמה שנים, אלה מהעובדה שהסרט הזה הוא כל כך סאם ריימי. הוא לדעתי הרבה יותר סאם ריימי מטרילוגית ספיידרמן, אולי אפילו יותר מ-drag me down to hell. הסרט הזה מרגיש כמו האח האבוד של the evil dead. זויות הולנדיות בכמות מסחרית, ספרים אפלים של מוות, גולים עם לוק כמעט קומי, פניות ישירות למצלמה, יש פה הכל! השליש הראשון מרגיש עדין מארוולי מדי, אבל השניים שמגיעים אחריו בהחלט משחררים את הריימיות.

למי שאוהב את ריימי, מומלץ בחום. לרוב במאים קטנים ולא מנוסים נבלעים במכונה של מארוול ויוצרים את אותו חזון משמים של קווין פאגי, אבל ריימי נופל יותר לקטגוריה של ג׳יימס גאן וטייקה ואטיטי שאולי מדוללים על ידי מארוול, אבל עדין מצליחים לפרוץ דרך השיממון המרוולי והסרט מרגיש כמו משהו משלהם (שהאולפנים התערבו והרסו קצת). אני די בשוק שזה הסרט הכי סאם ריימי שראיתי אולי מאז army of darkness.

אה, ומאוד מומלץ לראות וואנדה-ויז׳ן או לצפות בתקציר של הסדרה קודם. ואני גם מאוד ממליץ לראות בתלת מימד. יקומי הזיה + המצלמות המעופפות של ריימי זה שילוב מאוד נחמד בתלת מימד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2022, 13:10

שמעתי ״תלונה״ כלשהי שיש פשוט בעייה בסרט מבחינת העלילה, שכאילו יש שם סטריינג׳ ממש אדיוט שעושה הרבה דברים באמת מטומטמים, אבל מדובר באותו אחד שהסכים לבקשה של ספיידרמן בסרט האחרון כך שזה נשמע לי די עקבי סה״כ :)
אני מקווה להספיק לראות אותו בתל מימד בקולנוע גם כן, למרות שאני לא אהבתי את טרילוגיית ספיידרמן ההיא

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 מאי 2022, 15:40

גם אני די נהנתי,למרות שהפורמולה של מארוול כבר ממש מתחילה למצות את עצמה מבחינתי,אבל אחרי כמעט 30 סרטים,אני מניח שאני לקוח שבוי ולא באמת יכול להפסיק :)
די התאכזבתי שהוא לא באמת אימה פרופר ביקום של מארוול,שזה למיטב הבנתי הכיוון שסקוט דריקסון שאף אליו (כשהשמועות למשך תקופה ארוכה היו ש
ספויילר: הצג
נייטמר הוא הרשע בסרט
) כנראה שזה היה אחד יותר מדי בשביל פייגי.
בסך הכל מבדר,לא מתקרב לטופ של מארוול כמו חייל החורף אבל גם לא נמצא בתחתית,לגמרי מקום טוב באמצע למעלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מאי 2022, 17:57

עוד לא ראיתי את ד"ר סטריינג', אבל כן מצאתי סוף סוף זמן לעונה השלישית של אטלנטה - והסדרה הזו עדיין פשוט אדירה כמו שהיא תמיד הייתה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 מאי 2022, 20:00

Stick כתב:עוד לא ראיתי את ד"ר סטריינג', אבל כן מצאתי סוף סוף זמן לעונה השלישית של אטלנטה - והסדרה הזו עדיין פשוט אדירה כמו שהיא תמיד הייתה.

צפיתי בשתי העונות הראשונות כי שמעתי כמה היא אדירה - כנראה שכמעט הכל עבר לי מעל הראש. לא התחברתי כמעט לאף דמות, רוב הכתיבה הרגישה לי נדושה מאוד ולא מעניינת במיוחד. הדמויות, ברובן, די שטוחות ולא משתנות/מקבלות קונטרה חזקה מספיק מהעולם מסביב. יש שם כמה פרקים מצחיקים/משעשעים - אבל מעבר לזה, לא מצאתי בה דבר (כולל משחק).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מאי 2022, 20:22

אני לא יכול לא להסכים יותר. הכתיבה בסדרה הזו היא בעיניי משהו באמת יוצא דופן, וגדולתה היא היכולת שלה לספר סיפורים כבדים שנוגעים בגזענות, בחברה המערבית, בפילוסופיה קיומית כמעט, ולצד זה לעשות הכל בצורה מאוד קלילה ולעיתים אפילו מצחיקה.
אני מת על האווירה הכמעט-סוריאליסטית של הסדרה, שמהפרק הראשון ועד האחרון ממשיכה לפלרטט עם הפנטזיה והדמיון כל הזמן.

מעבר לזה הסדרה פשוט מיוחדת, אין עוד הרבה סדרות כאלו שאין להן באמת מבנה מוגדר. פרק אחד יכול לעסוק פתאום אך ורק בדמות צדדית אחת, להיות מיני סיפור על דמויות שלא קשורות בכלל לסדרה, להיות סטנד אלון על החבורה הראשית, או פתאום לייצר איזשהו arc משמעותי שנפרס על כמה פרקים. אתה פשוט לוחץ פליי על הפרק הבא ואין לך מושג מה זה הולך להיות, אני מת על זה.

גם בסוגיית המשחק והדמויות אני לא מסכים, לדעתי הסדרה מספקת תצוגות משחק מצוינות, וגם הבימוי לעיתים מעניין אפילו. הדמויות לא מתפתחות? היחיד שלא ממש מתפתח בעיניי זה דריוס וגם פה, לא יודע, הוא היחיד שהוא לא ממש דמות אמיתית :).

בכל מקרה זה עניין של טעם אישי אני מניח, אבל אני פשוט מת על הסדרה הזו.
העונה הראשונה עוד הייתה מעט מבולגנת וחסרת מיקוד, יש שם כמה פרקים מיותרים לגמרי כמו הפרק עם ג'סטין ביבר נניח, אבל העונה השנייה וכרגע גם השלישית (יצאו 7 פרקים בינתיים) לגצרי בtop שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2022, 23:19

משהו ששכחתי לציין על סטריינג׳, יש בו כמה שוטים שאני לא בטוח איך הם עברו את הדירוג pg 13. ריימי באמת הלך רחוק בדירוג הpg 13 ובטח בשביל סרט מארוול. לדעתי במחינת מה שמראים על המסך, הוא לא רואה ממטר את הבטמן מבחינת דחיפת הגבול למה רואים בpg 13, למרות שכמובן בבטמן זה הרבה יותר ראליסטי.

Stick כתב:אני לא יכול לא להסכים יותר. הכתיבה בסדרה הזו היא בעיניי משהו באמת יוצא דופן, וגדולתה היא היכולת שלה לספר סיפורים כבדים שנוגעים בגזענות, בחברה המערבית, בפילוסופיה קיומית כמעט, ולצד זה לעשות הכל בצורה מאוד קלילה ולעיתים אפילו מצחיקה.
אני מת על האווירה הכמעט-סוריאליסטית של הסדרה, שמהפרק הראשון ועד האחרון ממשיכה לפלרטט עם הפנטזיה והדמיון כל הזמן.

מעבר לזה הסדרה פשוט מיוחדת, אין עוד הרבה סדרות כאלו שאין להן באמת מבנה מוגדר. פרק אחד יכול לעסוק פתאום אך ורק בדמות צדדית אחת, להיות מיני סיפור על דמויות שלא קשורות בכלל לסדרה, להיות סטנד אלון על החבורה הראשית, או פתאום לייצר איזשהו arc משמעותי שנפרס על כמה פרקים. אתה פשוט לוחץ פליי על הפרק הבא ואין לך מושג מה זה הולך להיות, אני מת על זה.

גם בסוגיית המשחק והדמויות אני לא מסכים, לדעתי הסדרה מספקת תצוגות משחק מצוינות, וגם הבימוי לעיתים מעניין אפילו. הדמויות לא מתפתחות? היחיד שלא ממש מתפתח בעיניי זה דריוס וגם פה, לא יודע, הוא היחיד שהוא לא ממש דמות אמיתית :).

העונה הראשונה עוד הייתה מעט מבולגנת וחסרת מיקוד, יש שם כמה פרקים מיותרים לגמרי כמו הפרק עם ג'סטין ביבר נניח, אבל העונה השנייה וכרגע גם השלישית (יצאו 7 פרקים בינתיים) לגצרי בtop שלי.

את דייב ראית?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 מאי 2022, 23:33

Stick כתב:אני לא יכול לא להסכים יותר. הכתיבה בסדרה הזו היא בעיניי משהו באמת יוצא דופן, וגדולתה היא היכולת שלה לספר סיפורים כבדים שנוגעים בגזענות, בחברה המערבית, בפילוסופיה קיומית כמעט, ולצד זה לעשות הכל בצורה מאוד קלילה ולעיתים אפילו מצחיקה.

נהדר! שמח מאוד שאתה נהנה ממנה :). כנראה שנסכים שלא להסכים - כי באמת לא התחברתי. אפילו נתתי אכבר צ'אנס. שתי עונות שלמות. הבנתי את האמירות על הגזענות וכו'. הכל טוב. חוסר המבנה נחמד, אבל לפחות כשצפיתי בה (וזה היה ממש ממש מזמן, אז קח בערבון מוגבל), לא הרגשתי שיש בכלל arc. הכל הרגיש לי סטטי. אבל שוב, הכל טוב, לא באמת התכוונתי לפתח איזה דיון עומק בנושא. סתם זרקתי את השנקל הלא רלוונטי שלי על הסדרה הזו.

יש שני פרקים בעונה השניה שהם מצוינים (הטוק שואו עם פייפר בוי, והאחוזה עם ''מייקל ג'קסון''). אבל הרגיש לי ששאר הפרקים לא מדגדגים את הרמה הזאת. כלומר פוטנציאל יש, אבל מימוש - בעייתי מאוד, לטעמי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מאי 2022, 23:54

אני מסכים שיש חוסר אחידות בסדרה, לצד פרקים באמת נהדרים יש גם כמה פרקים מיותרים. אבל הרוב בעיניי ישב במקום טוב לפחות, וגם את הפרקים המיותרים ההומור בדרך כלל הצליח להחזיק בשביל שהם יעברו מהר ויהיו משעשעים.
אני גם לא טוען ש"לא הבנת" או משהו כזה, רק מציין שאני מאוד אהבתי את הטון של הסדרה, שמצליח להיות רציני מאוד ומשעשע ביחד :).

לגבי דייב, ראיתי וגם כן אהבתי סך הכל. אבל אטלנטה בעיניי מוצלחת בהרבה, יש בה רגעי גאונות אחת לכמה פרקים שאני לא מצאתי בסדרות יחסית דומות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2022, 00:01

ראיתי רק כמה פרקים מאטלנטה, אבל ממה שראיתי היא יושבת בול באותה משבצת כמו דייב רק פחות טובה :)
אבל אני לגמרי הולך להמשיך איתה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מאי 2022, 00:06

דייב לגמרי מנסה להיות חיקוי של אטלנטה, אם לזה אתה מתכוון :).
אבל הן לא באמת אותו דבר, וההבדלים ביניהם שמים את אטלנטה הרבה מעל, לדעתי האישית.

וכן, אני ממליץ להמשיך עם אטלנטה. ככל שהיא מתקדמת לקראת סוף העונה הראשונה היא נותנת יותר גז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2022, 00:48

Stick כתב:דייב לגמרי מנסה להיות חיקוי של אטלנטה, אם לזה אתה מתכוון :).
אבל הן לא באמת אותו דבר, וההבדלים ביניהם שמים את אטלנטה הרבה מעל, לדעתי האישית.

וכן, אני ממליץ להמשיך עם אטלנטה. ככל שהיא מתקדמת לקראת סוף העונה הראשונה היא נותנת יותר גז.

אני לא בדיוק יודע מה הכוונה בזה להתחשב בזה שדייב היא מניפסטציה של המהות של הקליפים של little dicky לתוכנית טלביזיה ואני רואה קטעים שלו עוד מהתקופה שגלובר היה שחקן משנה בקומיוניטי. אם אטלנטה עולה לכאלה גבהים שהיא יותר טובה נניח מהמאסטר-פיס שהוא סוף העונה השניה של דייב, אז בהחלט אני אראה אותה. אבל בנתיים ממה שראיתי היא ממש לא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2022, 10:42

העונה הראשונה של דייב הייתה מדהימה, המלצתי פה לכולם עליה בטירוף כמו גם לכל החברים שלי...
העונה השנייה - פח אשפה. אולי בהגזמה קצת אבל לעומת הראשונה? ממש לא מגזים. האכזבה הכי גדולה שלי אי פעם בטלוויזיה, למעט העונה האחרונה של משחקי הכס ואולי הפרק האחרון של אבודים :)
הוא נהיה כזה "מלא בעצמו", בקטע מגוחך... וגם אם זה חלק מהקטע - זה פשוט לא עבד. לא עבורי לפחות. אני חושב שהיה רק פרק אחד שאהבתי בכל העונה השנייה.

אה, וסיימתי את אוזארק - איזה סוף... מעצבן? לא יודע מה לחשוב עליו. לא אוהב שעושים דברים כאלה, זה זול.
החצי הראשון של העונה היה בסדר, החצי השני הרבה פחות, סה"כ העונה הזו כולה הייתה פחות טובה מהקודמות, משמעותית.

וגם סיימתי את INVASION - לא אהבתי, לא ממליץ. היא מנסה להיות אבודים או הנותרים בקטע שהם יותר מדברים על דברים שקורים וקרו להם בחיים ופחות מתמקדת במה שמעניין = פלישת חייזרים, אבל להפך מאבודים והנותרים - הטקסטים לא מרתקים בשום צורה, והמשחק לא מספיק טוב. אה, ואין ביצועים מקוריים ומעולים של שירים אהובים :P

אה, ומי ראה פה את MOON KNIGHT? שווה צפייה?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים