נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 18 יולי 2019, 20:54

למשל, שבערך ה-20 דקות הראשונות שלו בלי מלים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2019, 21:30

הולי-פאקינג-שיט, הבלתי אפשרי קרה, ג׳יימס קמרון מאשר שאדי פורלונג משחק את ג׳ון קונר בשליחות קטלנית החדש. מי היה מאמין, הדיווה, המסומם בעל הבעיות הנפשיות הקשות שלא היה אמור לשחק יותר באף סרט בחייו אשכרה חוזר לקולנוע בשביל שליחות קטלנית. חסר להם שזה לא T3 ראוי לשם שלו, ההתישרות כוכבי לכת הזאת לא תקרה יותר לעולם עם שוורצנגר, אדי פורלונג ולינדה המילטון בסרט.

אגב, קומיקון התחיל היום אז צפו להרבה חדשות, ביחוד מהפאנל של הmcu כי רשמית בעצם אין א סרט mcu מוכרז כשספיידרמן היה בעצם יעני ״הסוף״. טכנית ידוע שהם מפתחים את האלמנה השחורה, דר סטריינג׳ 2, הפנתר השחור 2, ת׳ור 4, ספיידרמן 3, שומרי הגלקסיה 3, קפטן מארוול 2, האיטרנאלס ושאנג צ׳י.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 18 יולי 2019, 21:34

Laskin כתב:למשל, שבערך ה-20 דקות הראשונות שלו בלי מלים :)

אז גם wall-e כזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2019, 21:36

אגב, הבן שלי רואה מפרץ ההרפתקאות לפעמים בעברית ולפעמים באנגלית (תלוי אם בטלביזיה או באייפד) והוא אדיש לגמרי להאם לראות כך או כך.

עוד קצת יבול מקומיקון, טריילר ל-IT 2:

AD ASTRA:

ג'יי ובוב השקט הריבוט (טריילר 17+):

אחרי הרחשים של הימים האחרונים, זה רשמי שטייקה וואטיטי אכן חוזר לביים את ת'ור 4.

ג'יימס קמרון מאשר ששליחות קטלנית יהיה מדורג R, השליחות קטלנית מדורג R לראשונה מאז T2 (וגם T1 היה R).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2019, 00:34

אשכרה פרלונג חוזר?! זה יכול להיות אחד הקאמבקים הגדולים

ואתה אמרת לי לאבד תקווה בעניין... הא!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2019, 11:17

זה אשכרה קורה אחרי שנים של גהינום פיתוח, אהבה בשחקים 2:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2019, 17:33

בהמשך לשיחת "איזה סגנון אומנותי היה צריך להיות למלך האריות" - חשבתם שהטריילר של IT 2 קריפי? תראו את הטריילר של CATS, פאקינג סיוטים בלילה:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יולי 2019, 19:03

יאיקס!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2019, 19:11

טוב, זה מוזר וקריפי, אבל לאו דווקא בגלל העיצוב של הדמויות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2019, 04:06

הווטצ'ר!

האמת שזה נראה מצויין.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 20 יולי 2019, 09:50

ראיתי את העונה הראשונה של Happy! . ללא ספק הסדרה הכי מטורללת שראיתי אי פעם. השילוב של אלימות גראפית ומדממת, סצינות אקשן אובר דה טופ בסגנון קומיקס גיבורי על ודמויות מצוירות בסגנון רוג'ר ראביט - שילוב מקורי ביותר. מצחיק, מגעיל, מהמם, מרתיע.
מומלץ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2019, 11:50

למה לעזאזל שינו לו את התליון מהמשחק?! זה נראה כל כך הרבה פחות טוב (כן, אני יודע כמה שזו תלונה מטופשת, ועדיין... זה עיצוב מעפן)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2019, 14:26

Laskin כתב:למה לעזאזל שינו לו את התליון מהמשחק?! זה נראה כל כך הרבה פחות טוב (כן, אני יודע כמה שזו תלונה מטופשת, ועדיין... זה עיצוב מעפן)

הסדרה לא מבוססת על המשחק, היא מבוססת על הספרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2019, 16:41

אני יודע, ובכל זאת הכל שם כולל השריון והתסרוקת והסוס נראה די מדוייק למשחק, שאני לא יודע אם ממש נאמן לספר... פשוט זה נראה כמו עיצוב אחד לאחד כמו המשחק מלבד זה ועניין 2 החרבות. בחרבות אני מבין, פה הייתי שמח אפילו אם רק כקריצה לגיימרים. זה פשוט נראה כמו ה״נטפליקס אדפטיישן” של התליון. בקטע של המם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2019, 02:51

פיקארד:

ווסטוורלד עונה 3:

ווטצ'מן:

הגרסה הטלביזיונית לסנופירסר (תראו את הסרט אם לא ראיתם):

אקספנס חוזרת בדצמבר. יהיו עוד הרבה חדשות בלילה, הפאנל של מארוול בקרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2019, 10:40

מגניב, פיקארד נראה אחלה, ווסטוורלד נראה לא משהו ואחרי עונה קודמת אני גם לא מגיע עם ציפיות, ווטשמן בסימן שאלה גדול אבל הסדרה שהכי מעניינת אותי השנה ועל סנואופירסר לא שמעתי. כאילו, ראיתי את הסרט... לא ידעתי שעושים מזה סדרה. לא יודע אם הקונספט יעבוד מעבר לעונה אחת...

אבל אקספנס חוזרת?! לא ידעתי אפילו שאישרו את העונה... איזה ערוץ מפיק אותה הפעם? כי לפי אירועי הסוף של העונה השלישית מצפה להם עבודה ממש קשה בקטע הזה...

לגבי מארוול - הראו את המשחק של סקוור ומישהו צילם את המסך כשרואים את "מיס מארוול" שם. מעבר לזה לא יודע מה היה שם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2019, 12:16

Laskin כתב:מגניב, פיקארד נראה אחלה, ווסטוורלד נראה לא משהו ואחרי עונה קודמת אני גם לא מגיע עם ציפיות, ווטשמן בסימן שאלה גדול אבל הסדרה שהכי מעניינת אותי השנה ועל סנואופירסר לא שמעתי. כאילו, ראיתי את הסרט... לא ידעתי שעושים מזה סדרה. לא יודע אם הקונספט יעבוד מעבר לעונה אחת...

אבל אקספנס חוזרת?! לא ידעתי אפילו שאישרו את העונה... איזה ערוץ מפיק אותה הפעם? כי לפי אירועי הסוף של העונה השלישית מצפה להם עבודה ממש קשה בקטע הזה...

לגבי מארוול - הראו את המשחק של סקוור ומישהו צילם את המסך כשרואים את "מיס מארוול" שם. מעבר לזה לא יודע מה היה שם :)

סייפיי בטלו את האקספנס בסוף עונה 3 והולו הרימו את התוכנית מחדש לעונה רביעית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2019, 12:37

אה אוקיי... נקווה שהם לא יתקמצנו עליו. הבנתי שבשלב הזה בספרים מתחיל החלק הבאמת מעניין.

אגב, ראיתי איזה פרסום שנטלי פורטמן הולכת לקבל את הכוחות של ת'ור בסרט הבא, או משהו כזה... יאללה, אני בעד... בתנאי שזה יוביל לקרב בין נטלי פורטמן לגל גדות, מתישהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2019, 13:56

Laskin כתב:אה אוקיי... נקווה שהם לא יתקמצנו עליו. הבנתי שבשלב הזה בספרים מתחיל החלק הבאמת מעניין.

אגב, ראיתי איזה פרסום שנטלי פורטמן הולכת לקבל את הכוחות של ת'ור בסרט הבא, או משהו כזה... יאללה, אני בעד... בתנאי שזה יוביל לקרב בין נטלי פורטמן לגל גדות, מתישהו

היה לי בוקר עמוס אז לא הספקתי להביא את כל החדשות MCU מהפאנל בלילה אבל יש כמה וכמה דברים גדולים. הם בעצם הכריזו על בערך כל PHASE 4 ויש לא מעט הפתעות. בנוסף הוכרזו כל מני הכרזות על התוכניות טלביזיה של דיסני פלוס ובניגוד לכל התוכניות שהיו עד היום בנטפליקס או ABC, כל התוכניות הללו מופקות על ידי מארוול והן לגמרי חלק מה-MCU וכוללות את השחקנים המקוריים מה-MCU. כלומר מעכשיו סדרות הן דבר ששזור ב-MCU ודורש צפיה בדיוק כמו הסרטים ולכן אני הולך לשים את הסדרות והסרטים יחד אבל אני אסמן באדום את הסדרות כדי שיהיה ברור מה סדרה ומה סרט.

THE ETERNALS - הוכרז הקאסט הרשמי. ריצ'רד קרטיס, קמיל ננג'יאני, לוריין רידלוף, סאלמה האייק ואנג'לינה ג'ולי. יוצא בנובמבר 2020.
תמונה

THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER - מתרחש אחרי END GAME (ומי שראה את הסרט יודע את החשיבות של פאלקון עכשיו), הברון זימו חוזר (הנבל ממלחמת האזרחים) והפעם אשכרה תהיה לו המסכה. חורף 2020.
תמונה

SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RINGS - סימו לו משחק את שאנג צ'י. 10 הטבועת, ארגון הטרור של המנדרין חוזר, מה שאומר שהמנדרין האמיתי הולך להיות בסרט ומשחק אותו טוני ליאון. אותי זה מבאס, הטוויסט של איירונמן 3 היה גאוני ואני לא אוהב איך הם מנסים לשכתב את ההסטוריה. בפאנל מארוול הראו איך 10 הטבעות היו שזורים לכל אורך ההסטוריה של ה-MCU, יש דברים יותר בולטים כמו הנוכחות שלהם באיירונמן אבל יש גם הופעות שלהם שאף אחד לא ממש שם לב אליהן כמו למשל אקדח עם הלוגו של 10 הטבעות באנטמן.
תמונה

WANDAVISION - הסדרה על ויז'ן וסקארלט וויטצ', יוצאת באביב 2021. מה שמעניין הוא שהסדרה מתרחשת אחרי END GAME ומי שראה את INFINITY WAR יודע שלא בדיוק ברור מה הולך עם ויג'ן כך שכנראה שהסדרה תהיה המקום שבו ימשיכו את הסיפור הזה. בנוסף הבת של רמבו מקפטן מארוול (הבת של החברה הטייסת השחורה של קפטן מארוול) הולכת להופיע בסדרה. בקומיקס היא היורשת של קרול דנוור שהופכת להיות קפטן מארוול אבל גם קוראים לה פוטון, ספקטרום או פולסאר. בקיצור, עוד דמות סופרמן נשית רק הפעם שחורה. בנוסף מארוול אומרים שהסדרה הזאת הולכת להיות מאוד אבל מאוד מוזרה, מה שזה לא אומר אבל השמועה היא שד"ר סטריינג' יופיע בסדרה בצורה כזו או אחרת.
תמונה

לוקי - הסדרה עוקבת אחרי לוקי (ספויילר ל-END GAME)
ספויילר: הצג
מהרגע שהוא גונב את הטסרקט ב-2012 בקו זמן המקביל שקפטן, הולק ואנטמן יוצרים. בגלל שזה מתרחש לפני ת'ור 2 ו-3, לוקי עדין ה"בחור הרע" שהוא היה.
אביב 2021.
תמונה

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS - הסרט הולך להתחרש אחרי וואנדה-וויג'ן וסקארלט וויטצ' הולכת להיות חלק ממנו כך שכנראה שצריך לראות את וואנדה-וויג'ן לפני שרואים את הסרט. מארוול קוראים לזה סרט האימה הראשון של ה-MCU (אבל עדין PG-13). לפי מה שאמרו בפאנל בסרט הזה סקארלט וויטצ' סופסוף תהפוך לדמות שהיא בקומיקס. 7 למאי 2021.
תמונה

WHAT IF…? - המצוייר הראשון של ה-MCU, הולכים לדובב בו בערך כל השחקנים של ה-MCU. הרעיון הוא סדרה של סיפורי WHAT IF, סיפורים שהם מציאות מקבילה כמו הסיפורים של DC סטייל RED SON שבו סופרמן נוחת בברית המועצות במקום בארה"ב והופך לבוט של הממשל הסובייטי. את הסדרה יקריין ה-watcher וידובב אותו ג'פרי רייט (ברנארד מווסטוורלד). קיץ 2021.
תמונה

Hawkeye - הסיפור של הוקאיי אחרי END GAME, אשרו שקייט בישופ (הבת שלו) הולכת להיות חלק בסיפור ושהעלילה תסבוב סביב הוקאיי שמאמן מישהו להיות סופר גיבור יחד עם פלאשבקים לרונין. בקיצור, זה כנראה סיפור המקור של קייט בישופ בדרך להפוך להוקאיי החדש. סתיו 2021.
תמונה

Thor Love and Thunder - ת'ור 4, טייקה ואטיטי חוזר לביים וכך גם כל הקאסט של רגנרוק. ההפתעה הגדולה היא שנטלי פורטמן גם חוזרת כג'ין פוסטר ובדיוק כמו בקומיקס, היא הולכת לקבל את הכוחות של ת'ור ולהיות הגרסה הנשית של ת'ור. זה היה שוק די גדול כי נטלי פורטמן די נסתה להרחיק את עצמה מה-MCU ואפילו ב-END GAME, בקטע ההוא שהיא יכלה להופיע בו, הביאו כפילה והשתמשו בקליפ קול שלה שנותר על רצפת חדר העריכה בת'ור 2 כך שזאת חתיכת הפתעה. זה גם ממש נחמד שהם עושים את ת'ור והגרסה הנשית של ת'ור במקביל ולא במקום כי ת'ור הפך לדמות האהובה עלי ב-MCU. ה-5 לנובמבר 2021.
תמונה

האלמנה השחורה - הראו קצת ממנו בפאנל והוא סופסוף יראה את מה שקרה בבודפשט. מסתבר שפלורנס פיו היא לא האלמנה השחורה הצעירה בסרט פלאשבק על איך היא הפכה לאלמנה השחורה אלה סוג של חברת נפש של האלמנה השחורה. הסרט בהחלט מתרחש בחלקו בעבר, אבל הוא לא האלמנה השחורה צעירה אלה בתקופה שהיא והוקאיי נפגשו לראשונה כך שסקארלט עדין משחקת אותה. רוב הסרט יתרחש בין מלחמת האזרחים למלחמת האינסוף, כלומר בצורה מפתיעה סרט מודרני למדי כשכולם חשבו שזה יהיה סרט שמתרחש בשנות ה90. הנבל הוא task master ומשחק שם גם דיוויד הארבר (הלבוי) כ-Red Guardian, קפטן אמריקה הרוסי.
תמונה

בלייד - ריבוט שהוא אשכרה חלק מה-MCU (ערפדים ב-MCU?), את בלייד משחק מהארשל עלי אבל לא ידוע שום דבר על הסרט.
תמונה

בנוסף זרקו מילה על הפנתר השחור 2, שומרי הגלקסיה 3 וקפטן מארוול 2 אבל לא היה מידע אמיתי עליהם. אין כרגע סרט נוקמים מתוכנן בעתיד הקרוב, קווין פאגי אמר ש-PHASE 4 יתרכז בהתחלות חדשות. בנוסף הם עובדים על איך להכניס את מוטציות והאקסמן ל-MCU וכך גם את הפנטסטיק פור אבל הם לא מדברים על זה כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2019, 14:27

וואלה, חוץ מBLADE ו-WHAT IF...? הכל נשמע די סוג ב' ולא הכי מעניין אותי באופן אישי... אבל נקווה לטוב.
גם לוקי וסטריינג' יכולים להיות בסדר אבל נראה לי נכון לעכשיו ועל הנייר בלבד שאת רוב הPHASE 4 הזה אני אראה בבית

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יולי 2019, 14:30

בהתחשב בעובדה שאלו תוכניות של כמה שנים קדימה ושאין באמת למה להתייחס, אפשר רק להתייחס למה שיש - הלוגואים שלהם די משעממים וחסרי מעוף. אבל, כנראה שבזכות זה, הלוגו של ת'ור בולט מל כולם ואני ממש אוהב אותו, נראה שהם עברו ל100% טייקה ואטיטי ואני מאוד אוהב את זה :). (אני מהקבוצה שחושבת שת'ור ראגנרוק היה אחד מהסרטים הכי טובים בMCU)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2019, 14:45

אני חושב שבלייד, ת'ור וד"ר סטריינג' 2 נשמעים כמו סרטים לקולנוע. האיטרנאלס גם יכול להיות, בתאוריה הוא קונספט טוב. האלמנה השחורה וצ'נג שי? פחות. הסדרות טלביזיה נשמעות מעניינות, מעניין מה הרמה שלהן. כנראה שנצטרך לחכות ולראות.

בנוגע לכמה רחוקים התכנים של PHASE 4, אולי זה קצת קשה להבין עם כל הלוגים וכו' אז אני אעשה רשימת שחרור ברורה:
מאי 2020 - BLACK WIDOW
סתיו 2020 - THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER
נובמבר 2020 - THE ETERNALS
-----------------------------------------------------
פברואר - 2021 - SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RINGS
אביב 2021 - WANDAVISION
אביב 2021 - LOKI
מאי 2021 - DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS
קיץ 2021 - WHAT IF…?
סתיו 2021 - HAWKEYE
נובמבר 2021 - THOR: LOVE AND THUNDER
-----------------------------------------------------
2022 - BLADE
(ואם הייתי צריך לנחש אז גם קפטן מארוול 2 והפנתר השחור)

כלומר שנה הבאה יש שני סרטי MCU וסדרה אחת ועוד שנתיים יש שלושה סרטי MCU ו-ארבע סדרות, השנה הכי עמוסה של ה-MCU.

אגב, היה לי רעיון איך אפשר להביא את האקסמן לעולם של ה-MCU. ספויילר ל-END GAME:
ספויילר: הצג
הסנאפ של ההולק החזירה חצי מהיקום אבל עם מחיר, ה-DNA שלהם נפגם וחלקם התחילו לפתח מוטציות. הדבר היחיד שיבאס בדרך הזו היא שמגניטו לא יהיה יותר ילד יהודי בשואה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2019, 15:03

דווקא הלוגו של לוקי הכי מעניין מבחינה עיצובית... לא יודע אם עשו את זה הכי טוב שאפשר, אבל זה קטע נחמד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2019, 16:15

מזל טוב לדיסני, הם הרחיבו את השחרור מחדש של הנוקמים והוא עקף את אוואטר באיזה 6 מליון דולר והפך לסרט המכניס בהסטוריה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2019, 17:06

עכשיו נראה אם לא ישחררו את אווטאר שוב לפני השני... יעברו איזה 12 שנה, ו-6 מליון דולר הוא בטוח יעשה בקלות.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים