נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 09 יולי 2022, 16:08

אני לא זוכר הרבה מהעונה השנייה, אבל היו לי איתה שתי בעיות עיקריות:
הראשונה היא התחושה שהם הרבה פעמים מנסים לזעזע לשם הזעזוע בלי באמת להרוויח או להגיד משהו אמיתי מזה. וזה גרם לי בעיקר לגלגל עיניים. הבנתי שהומלנדר הוא הגרסה הבאמת רעה, אבל על אמת רעה של סופרמן כבר מזמן, לא צריך כל פרק לדחוף אותו עושה עוד משהו מחריד ולחגוג את זה רק כי "זה מגניב". לפחות לתחושתי (וזה כולל עוד דמויות שאני לא זוכר את השמות שלהן עכשיו, אבל ממש איבד אותי גם השימוש בבחורה החדשה בעונה ההיא שמצטרפת לחבורה של הגיבורים).
זה נובע בעיקר מחוסר כיוון, לדעתי. הדברים האלו עבדו בעונה הראשונה אבל כשהם לא מתפתחים לשום דבר חוץ מ"הם ממש רעים OMG איזה דוחה מה שהוא עשה!!!!!11", זה מאבד עניין מאוד מהר בעונה השנייה.

הבעיה השנייה הייתה פשוט תסריט מאוד מטומטם. כל כך הרבה קיצורי דרך, הרגשתי שזה היה הרבה יותר קיצוני מהעונה הראשונה. זכור לי בעיקר כל הסיפור סביב האזור הסופר דופר הכי מאובטח בעולם, שכולם פשוט נכנסים ויוצאים ממנו בלי שום בעיה. מעבר לזה אני באמת לא זוכר יותר מדי מהסדרה כבר, אבל זכור לי שלפחות פעם בפרק גלגלתי עיניים על עוד התפתחות עלילתית שבחיים לא הייתה אמורה להתקיים ככה, רק כי הסדרה צריכה.

מעבר לזה זו אחלה סדרה, ולפחות לתחושתי אלו לא היו בעיות מהותיות בעונה הראשונה. אם השלישית קצת מוצלחת יותר באספקטים האלו, אני מאמין שאוהב אותה בסופו של דבר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 09 יולי 2022, 16:11

the boys זאת הסדרה הכי טובה שרצה בטלוויזיה כרגע, העונה השלישית הייתה אדירה אבל הפרק האחרון ברגיש קצת פספוס אחרי כל הבילד אפ שהיה...

ספויילר: הצג
ממש ציפיתי שסולגיר בוי יתפוצץ על הומלמדר והעונה הבאה תיהיה על איך שהוא הופך לאדם רגיל- זה אשכרה העונש הכי גדול בשבילו...
וגם מאוד צרם לי שאף אחד לא מת בקרב הגדול של הסוף, על בוצ'ר לא יכלו לבטל למרות שפימפמו כל העונה שמי שלוקח 3 מנות מהתרכובת וי מת, אבל למה להחיות את מייב ולתת לה הפי אנדינג? זה לא מה שהסדרה בנויה עליו
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2022, 16:41

Stick כתב:אני לא זוכר הרבה מהעונה השנייה, אבל היו לי איתה שתי בעיות עיקריות:
הראשונה היא התחושה שהם הרבה פעמים מנסים לזעזע לשם הזעזוע בלי באמת להרוויח או להגיד משהו אמיתי מזה. וזה גרם לי בעיקר לגלגל עיניים. הבנתי שהומלנדר הוא הגרסה הבאמת רעה, אבל על אמת רעה של סופרמן כבר מזמן, לא צריך כל פרק לדחוף אותו עושה עוד משהו מחריד ולחגוג את זה רק כי "זה מגניב". לפחות לתחושתי (וזה כולל עוד דמויות שאני לא זוכר את השמות שלהן עכשיו, אבל ממש איבד אותי גם השימוש בבחורה החדשה בעונה ההיא שמצטרפת לחבורה של הגיבורים).
זה נובע בעיקר מחוסר כיוון, לדעתי. הדברים האלו עבדו בעונה הראשונה אבל כשהם לא מתפתחים לשום דבר חוץ מ"הם ממש רעים OMG איזה דוחה מה שהוא עשה!!!!!11", זה מאבד עניין מאוד מהר בעונה השנייה.

הבעיה השנייה הייתה פשוט תסריט מאוד מטומטם. כל כך הרבה קיצורי דרך, הרגשתי שזה היה הרבה יותר קיצוני מהעונה הראשונה. זכור לי בעיקר כל הסיפור סביב האזור הסופר דופר הכי מאובטח בעולם, שכולם פשוט נכנסים ויוצאים ממנו בלי שום בעיה. מעבר לזה אני באמת לא זוכר יותר מדי מהסדרה כבר, אבל זכור לי שלפחות פעם בפרק גלגלתי עיניים על עוד התפתחות עלילתית שבחיים לא הייתה אמורה להתקיים ככה, רק כי הסדרה צריכה.

מעבר לזה זו אחלה סדרה, ולפחות לתחושתי אלו לא היו בעיות מהותיות בעונה הראשונה. אם השלישית קצת מוצלחת יותר באספקטים האלו, אני מאמין שאוהב אותה בסופו של דבר.

השלישית בהחלט מוצלחת יותר במובנים האלה. גם יש לה כיוון מאוד ברור, מטרה שלשם כולם חותרים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2022, 02:26

בארי, עונה 3 פרק 6, הוא אחד מתצוגות הבימוי הכי מרשימות שראיתי לאחרונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2022, 11:19

DrKeo כתב:בארי, עונה 3 פרק 6, הוא אחד מתצוגות הבימוי הכי מרשימות שראיתי לאחרונה.

והעונה הזאת הפכה מקומדיה לדרמה די קשה, למרות שהחצי השני של העונה בהחלט יותר קומי מהחצי הראשון. המלצה חמה למי שעדין לא צפה בה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2022, 23:56

היי, שר הטבעות דווקא נראה לא רע בכלל!

https://youtu.be/ewgCqJDI_Nk

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יולי 2022, 11:11

DrKeo כתב:
DrKeo כתב:בארי, עונה 3 פרק 6, הוא אחד מתצוגות הבימוי הכי מרשימות שראיתי לאחרונה.

והעונה הזאת הפכה מקומדיה לדרמה די קשה, למרות שהחצי השני של העונה בהחלט יותר קומי מהחצי הראשון. המלצה חמה למי שעדין לא צפה בה.

זה כי הם ידעו שתהיה עונה 4, ובגלל הקורונה שנדחו הצילומים הם יכלו לשכתב את עונה 3 ולתפור טוב יותר אותה עם עונה 4 (שהם התחילו לכתוב אותה גם בזמן שהם חיכו לצילומים של 3).
אבל ביל היידר אמר שזה יותר היה לעונה הזאת, ובעונה הבאה הם יחזירו את הנפח הקומי בסדרה וזה לא יהיה כ"כ קודר. אגב, הצילומים לעונה 4 מתחילים באוגוסט...
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 יולי 2022, 12:54

סמוך על סול חזרה... פרק מדהים שבתאכלס די סוגר את הפינות על רוב הסיפור.
ממש מעניין מה יעשו בחמשת הפרקים האחרונים.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 יולי 2022, 13:34

כל מילה. ה-פרק של הסדרה, עכשיו נותר להם דף חלק לעשות בו מה שבא להם עם הסיום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2022, 11:13

אני לא חושב שהפרק היה הכי טוב בסדרה... אני לא יודע למה, אבל לא ממש הייתי "על הקצה" בשום רגע, וזה הרגיש לי יותר כמו פרק מסרט אקשן ופחות מתח.
כל הקטע ש
לאלו מאוד יהיר והיה חייב לצלם אותו כל הזמן וברגע שגאס כיבה את האור הוא פתאום לא ה"אל" שהיה עם נשק עד כה בכל הקרבות שלו, ולמרות שגאס היה סופר לחוץ ומבוהל זה פחות עבר אצלי. אבל זה לא שזו הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים סצינת אקשן לא הכי ריאליסטית בסדרה הזו (או סדרת האם שלה), ובכל זאת - חשבתי שלאלו יקבל סוף מגניב ומקורי יותר. אה וגם זה שהוא השאיר את סול חי וקשור אפילו עוד פחות מסתדר לי. ושהוא הסכים לשלוח את קי,. למרות שזה בטח כבר קטע שלכאורה חשוב להמשך, שכאילו סול יכול עם הלשון שלו לשכנע אפילו פסיכופט כמו לאלו... ועדיין.
לגבי מה יעשו בחמשת הפרקים הבאים - אנחנו עדיין צריכים לראות מה קורה עם קים ואיך הסיפור שלה מסתיים, ועדיין צריך לחבר עוד כמה נקודות עם ברייקינג בד, ככה שזה 4 פרקים בערך... ואז פרק אחרון - מה קורה ב"עתיד" עם סול.

בפרק הקודם ממש הרגשתי שאני נקרע, בסוף, זה היה ממש חזק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יולי 2022, 16:25

אני חושב שהבעיה של הפרק היא כמובן היותו פריקוול, כלומר הדמות היחידה שבאמת דאגנו לשלומה היא קים וגם במפגש המיוחל בין לאלו לגאס היה ברורה מה תהיה התוצאה, למרות שהם הביאו את גאס לסף הפסד לרגע לא היה ספק שהוא חי עוד כמה שנים...
אבל מתוך זה אני חושב שהם עשו עבודה באמת יוצאת מן הכלל. לא הפריע לי זה שהוא משאיר את ג'ימי בחיים, בדיוק בגלל זה הראו לנו בתחילת העונה שהוא לא הורג את אלמנתו של וורנר - כלומר הוא מסוגל לא להרוג גם כשהוא יכול, אם זה אדם שהוא הצליח להתחבר אליו במידה מסוימת. ואל ג'ימי (ובעיקר קים) היה לו חיבור מסוים, הוא גם אומר שהוא יחזור ככה שהוא תמיד יכל להרוג אותו אחרי זה, אבל זה בסדר שלא היה אכפת לו אם ג'ימי יחיה או ימות במידה והחיסול של גאס יכשל.
הפרק אולי מאוד דל בדרמה והוא בעיקר אקשן, אבל זה בסדר, הוא לא בוואקום אלא בסדרה שהיא כולה דרמה איטית ונהדרת. אהבתי מאוד את התמונה הסימבולית של הווארד ולאלו נקברים יחד, בצורה שבה שני הסיפורים של ג'ימי התאחדו ושכל העקבות מובילים אליו. ללב הרגשי של הסדרה.
וכן, כמובן שיש עדיין מה לראות, אבל הם כביכול חופשיים לעשות את זה עכשיו איך שהם רוצים ובלי בעיות. כלומר ברור שהם כתבו את עצמם בדיוק למצב הזה אבל הם עשו את זה יפה מאוד, אתה יודע מה עוד אמור לקרות בצורה מאוד מעורפלת ("משהו עם קים, וגם הבטיחו הופעה של וולטר וג'סי, וג'ין בעתיד"), אבל כרגע אין באמת שום כיוון, דף חלק והם יכולים לעשות מה שבא להם. לדעתי זו כתיבה מאוד טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2022, 16:54

אני מסיים את peaky blinders היום בערב וישר עובר לסול. רציתי להתחיל יותר מאוחר, לקראת הסוף עונה, אבל יש לי הרגשה שאני אחטוף פה בטעות ספויילר בקרוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2022, 17:05

כן, מסכים עקרונית ושלא תחשבו שלא אהבתי את הפרק, הוא היה ממש מעולה אבל לא הטופ של הטופ של הסדרה עבורי, אבל כן בטופ 10 כנראה :)

נדב - כן, אל תיקח סיכונים במקרה הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2022, 17:48

Laskin כתב:כן, מסכים עקרונית ושלא תחשבו שלא אהבתי את הפרק, הוא היה ממש מעולה אבל לא הטופ של הטופ של הסדרה עבורי, אבל כן בטופ 10 כנראה :)

נדב - כן, אל תיקח סיכונים במקרה הזה

התוכנית היא לסיים את כל הפרקים של סול עד הסופ״שׁ :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יולי 2022, 09:59

Stick כתב:
אני חושב שהבעיה של הפרק היא כמובן היותו פריקוול, כלומר הדמות היחידה שבאמת דאגנו לשלומה היא קים וגם במפגש המיוחל בין לאלו לגאס היה ברורה מה תהיה התוצאה, למרות שהם הביאו את גאס לסף הפסד לרגע לא היה ספק שהוא חי עוד כמה שנים...
אבל מתוך זה אני חושב שהם עשו עבודה באמת יוצאת מן הכלל. לא הפריע לי זה שהוא משאיר את ג'ימי בחיים, בדיוק בגלל זה הראו לנו בתחילת העונה שהוא לא הורג את אלמנתו של וורנר - כלומר הוא מסוגל לא להרוג גם כשהוא יכול, אם זה אדם שהוא הצליח להתחבר אליו במידה מסוימת. ואל ג'ימי (ובעיקר קים) היה לו חיבור מסוים, הוא גם אומר שהוא יחזור ככה שהוא תמיד יכל להרוג אותו אחרי זה, אבל זה בסדר שלא היה אכפת לו אם ג'ימי יחיה או ימות במידה והחיסול של גאס יכשל.
הפרק אולי מאוד דל בדרמה והוא בעיקר אקשן, אבל זה בסדר, הוא לא בוואקום אלא בסדרה שהיא כולה דרמה איטית ונהדרת. אהבתי מאוד את התמונה הסימבולית של הווארד ולאלו נקברים יחד, בצורה שבה שני הסיפורים של ג'ימי התאחדו ושכל העקבות מובילים אליו. ללב הרגשי של הסדרה.
וכן, כמובן שיש עדיין מה לראות, אבל הם כביכול חופשיים לעשות את זה עכשיו איך שהם רוצים ובלי בעיות. כלומר ברור שהם כתבו את עצמם בדיוק למצב הזה אבל הם עשו את זה יפה מאוד, אתה יודע מה עוד אמור לקרות בצורה מאוד מעורפלת ("משהו עם קים, וגם הבטיחו הופעה של וולטר וג'סי, וג'ין בעתיד"), אבל כרגע אין באמת שום כיוון, דף חלק והם יכולים לעשות מה שבא להם. לדעתי זו כתיבה מאוד טובה.

אני לא כזה בטוח שלאלו לא הרג את האלמנה, נכון זה היה סופר אכזרי להרוג אותה לכן הם רק הראו אותו יוצא מהבית דרך החלון, אבל אני לא בטוח תמטית שהייתה לו סיבה להשאיר עדה בחיים. הסיפור עם סול היה קצת שונה, לדעתי לאלו עוד חשב שהוא יצטרך את סול ובגלל זה לא הרג אותו ישר אחרי ששלח את קים.

בכל אופן, מה שיותר מעניין אותי עכשיו זה לא המוות (הצפוי) של קים אלא הסוף של ג'ין עם הזהות הבדויה בנברסקה, אני מהמר שהוא לא יסיים את הסדרה בחיים ויתנו לו מוות ראוי כמו לוולטר וויט בפרק האחרון של שובר שורות
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יולי 2022, 10:46

Baba Yaga כתב:
Stick כתב:

אני לא כזה בטוח שלאלו לא הרג את האלמנה, נכון זה היה סופר אכזרי להרוג אותה לכן הם רק הראו אותו יוצא מהבית דרך החלון, אבל אני לא בטוח תמטית שהייתה לו סיבה להשאיר עדה בחיים. הסיפור עם סול היה קצת שונה, לדעתי לאלו עוד חשב שהוא יצטרך את סול ובגלל זה לא הרג אותו ישר אחרי ששלח את קים.

בכל אופן, מה שיותר מעניין אותי עכשיו זה לא המוות (הצפוי) של קים אלא הסוף של ג'ין עם הזהות הבדויה בנברסקה, אני מהמר שהוא לא יסיים את הסדרה בחיים ויתנו לו מוות ראוי כמו לוולטר וויט בפרק האחרון של שובר שורות

תיאוריה:

קים לא עומדת למות. איש שואבי האבק עומד להעלים אותה. כשקים וג'ימי היו אצל ה וטרינר והוא הראה להם את הפנקס השחור שלו, קים שמה את האצבע שלה ישר על הכרטיס של איש שואבי האבק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יולי 2022, 11:55

אני גם חושב שקים לא תמות. זה צפוי מדי, וחוץ מזה הם הרגו את כל הדמויות הראשיות שלו נמצאות בשובר שורות, כמו נאצ'ו ולאלו.
קים היא הדמות הכי גדולה בסדרה שמרחפת מעליה השאלה הזאת, ולדעתי דווקא היא תקבל טיפול אחר.
אבל נראה :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יולי 2022, 12:13

גם לדעתי לא אבל זה מה שנחמד לגבי הדמות הזו, עבורנו הצופים, שהכל יכול לקרות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2022, 17:56

התחלתי סופסוף את סול. ראיתי שוב את הפרק האחרון של עונה 5 כי מי פאקינג זוכר, והספקתי לראות כבר את השלושה פרקים הראשונים של עונה 6 והסדרה בהחלט ממשיכה לשמור על הרמה שלה. מת עליה.

אני גם רואה במקביל, בצורה שבועית, את Westworld. בנתיים אהבתי יותר את עונה 3, אבל נראה לאיפה לוקחים אותה כי הבנתי שפרק 4 מעלה הילוך ואני רק התחלתי אותו אתמול (ונרדמתי בדקה העשירית :)).

ובנושא אחר, קומיקון מתחיל מחרתיים אחרי שלא היה קומיקון אמיתי כבר שנתיים בגלל הקורונה. בגלל הקורונה דיסני ו-DC הסיטו לא מעט תוכן לתצוגות עצמאיות שהן מרימות כך שכמו E3, קומיקון הולך לסבול בתוכן. רוב התוכן של DC יהיה ב-DC Fandom, רוב התוכן של מלחמת הכוכבים ומארוול יהיה ב-D23 בספטמבר. מה שכן יהיה בקומיקון זה עדכונים על פרוייקטים מוכרזים של מארוול (רוב הפרוייקטים החדשים יוכרזו ב-D23) כך שאולי נשמע על בלייד או secrete wars. אני מקווה ש-secrete wars יהפוך להיות סרט נוקמים, כי מארוול צריכים אופק ו-secrete wars נותן להם גם הזמנות לתת ל-phase 4 כיוון אמיתי וגם הזדמנות לשכתב את ההסטוריה. מבחינת DC, זאת הולכת להיות פחות או יותר תצוגת the rock, כלומר שני הסרטים שלהם בהפקתו - בלאק אדם ושזאם 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2022, 19:25

איך אהבת את עונה 3 של ווסטוורלד?! זה היה בזיון, עם דגש על הפרקים האחרונים… זוועה בעיניי :/ אולי הירידה הכי חדה ברמה אי פעם, אחרי 2 עונות פשוט מטורפות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2022, 19:30

Laskin כתב:איך אהבת את עונה 3 של ווסטוורלד?! זה היה בזיון, עם דגש על הפרקים האחרונים… זוועה בעיניי :/ אולי הירידה הכי חדה ברמה אי פעם, אחרי 2 עונות פשוט מטורפות.

עונה 2 הייתה כל כך נוראית שכמעט הפסקתי לצפות בסדרה. החצי הראשון שלה היה קלאסטר-פאק אחד גדול של בלבולי זמן והיא התחילה להסתובב סביב הזנב של עצמה ונראה שלא היה לה יותר מדי סיכוי להמשך. אם הייתי צריך לראות עוד דקה אחת של ברנרד מבולבול הייתי שובר משהו. אבל עונה 3 שינתה את הסדרה מקצה לקצה, הם הביאו high concept טוב, שינו את כל ה-settings ולקחו אותה לכיוון מאוד מעניין (ש-devs עשה יותר טוב, אבל עדין). הבלגן של הפרקים הראשונים של עונה 2 היה, ואו, זה היה די לא יאומן שהסדרה אשכרה שודרה ככה אחרי הרמה המצויינת של עונה 1.

חוץ מזה לא אמרת שהעונה השלישית של ווסטוורלד אחלה עונה? :)
הצלחתי גם לעבור על כל שבעת הפרקים שיש עד כה של ווסטוורלד עונה 3. אחלה עונה! יש לה בעיות אבל סה״כ מאוד התחברתי לעלם שבנו ״מחוץ לפארק״, ואני מוכן לפרק הסיום מחר! גם נמנעתי מספוילרים שזה בכלל נחמד.

viewtopic.php?f=5&t=72&p=111578&hilit=%D7%95%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%9C%D7%93#p111578

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2022, 19:43

אגב קומיקון, כנראה שמה שמארוול יראו יהיה טריילרים ל:
- שומרי הגלקסי 3
- הפנתר השחור 2
- shehulk
- לוקי עונה 2

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2022, 21:46

הכל השתנה בפרק האחרון כנראה :) מצחיק זה ממש לא איך שאני זוכר את זה כנראה שהפרק האחרון עד כדי כך הרס עבורי את כל העונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2022, 21:47

Laskin כתב:וואלה, נחמד לשמוע... מקווה שידעו לנטוש בזמן, כי לפי איך שהעונה הזו נגמרה - אני לא בטוח שהכיוון שלהם מאוד ידוע, או רצוי.
ככל שאני חושב על פרק הסיום יותר כך אני מתבאס עליו יותר. חבל, כי היו בעונה כמה רעיונות נחמדים, אבל 2 הפרקים האחרונים היו מגוחכים.

אה כן…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2022, 23:51

Laskin כתב:
Laskin כתב:וואלה, נחמד לשמוע... מקווה שידעו לנטוש בזמן, כי לפי איך שהעונה הזו נגמרה - אני לא בטוח שהכיוון שלהם מאוד ידוע, או רצוי.
ככל שאני חושב על פרק הסיום יותר כך אני מתבאס עליו יותר. חבל, כי היו בעונה כמה רעיונות נחמדים, אבל 2 הפרקים האחרונים היו מגוחכים.

אה כן…

אם כך אתה אהבת עונה גרועה עם 2 פרקים טובים ואני אהבתי עונה טובה עם שני פרקים גרועים :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים