נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2019, 19:18

avive כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:עכשיו למשהו אחר:

הסרט 122 דקות.

עם כמה שהוא שחקן מצויין אני עדיין לא בטוח שאפשר לעשות סרט על הג'וקר בלי שום התייחסות לבטמן

זה לא שאין שום התיחסות, תומס וויין שם ונראה שגם ברוס כילד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2019, 22:06

אחרי שנים של פיתוח, זומבילנד 2:

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 יולי 2019, 21:53

עשיתי בשבת חצי בינג' על the boys של Amazon, אני כבר בפרק השישי ולדעתי זאת אחת הסדרות הכי טובות שרצות כרגע על המרקע, ותומר קפון עושה שם תפקיד אדיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2019, 22:07

avive כתב:עשיתי בשבת חצי בינג' על the boys של Amazon, אני כבר בפרק השישי ולדעתי זאת אחת הסדרות הכי טובות שרצות כרגע על המרקע, ותומר קפון עושה שם תפקיד אדיר.

אני בפרק 3, בהחלט מצויינת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2019, 22:18

איזה כיף לשמוע. התחלתי את צ׳רנוביל היום סוף סוף, מיד אחרי אתחיל את הבויז

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 14:58

IT 2 באורך שעתיים ו-45 דקות ובשחרור הביתי הוא יקבל גרסת במאי של... 4 פאקינג שעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 15:09

ברצינות??? זה נשמע... לא טוב. זה לא הנוקמים פה. אין להם מספיק מעריצים כדי לעשות את זה. הזוי שאישרו את זה, אבל מי יודע... אולי אני טועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 15:55

Laskin כתב:ברצינות??? זה נשמע... לא טוב. זה לא הנוקמים פה. אין להם מספיק מעריצים כדי לעשות את זה. הזוי שאישרו את זה, אבל מי יודע... אולי אני טועה.

הוא הסרט אימה המצליח בהסטוריה אז אני משער שיש להם כרטיס חופשי בעניין. אם מכירים לאיזה מחוזות של טרוף הספר הולך לקראת הסיום שלו, אולי 4 שעות זה באמת משהו נחוץ :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 16:37

אה לא ידעתי את הפרט הזה :)
זה אכן אמור לתת להם יותר חופש אבל עדיין נראה לי ארוך מדי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 19:16

Laskin כתב:אה לא ידעתי את הפרט הזה :)
זה אכן אמור לתת להם יותר חופש אבל עדיין נראה לי ארוך מדי

אני לא חושב ש-2:45 זה כזה הזוי ב2019, לא מעט סרטי סופר גיבורים סובבים את ה2:30 ואני משער שמי שהלך לראשון ילך לשני. גרסת הבמאי של 4 שעות זאת דרך נהדרת למכור בלוריי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 19:26

גירסת הבמאי עוד סבבה. בקולנוע אפילו לי יהיה קשה ואני אוהב סרטים ארוכים... אבל ״אימה״? לא יודע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2019, 19:08

Laskin כתב:גירסת הבמאי עוד סבבה. בקולנוע אפילו לי יהיה קשה ואני אוהב סרטים ארוכים... אבל ״אימה״? לא יודע

אני לא רוצה להרוס את IT2 לממ שלא מכיר את הספר אבל בו נגיד שבשלב מסויים הוא הופך לערימה של lore ופנטזיה כך שאני לגמרי מבין זמן ריצה של שר הטבעות :)

וטריילר ראשון לאירי שמספר את הסיפור של ג׳ימי הופה, הסרט הכמעט הזוי של סקורסזי בתקציב הכי לא נחוץ בהסטוריה של 200 מליון דולר כי הוא לקח אוסף שחקנים זקנים כמו פצ׳ינו, דנירו ופשי והצעיר אותם בcgi:

כל הכבוד לנטפליקס ששמים חמישית מליארד דולר על פרוייקט כזה.

אני חושב שבפרוייקט הבא סקורסזי צריך לקחת את דיקפריו, לעשות לו איפור של זקן ואז להצעיר אותו בחזרה עם cgi.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוגוסט 2019, 14:58

מסתבר שבהפתעה WB הצמידו את הטריילר של הסרט הבא של כריסטופר נואלן, Tenet, לסרט מהיר ועצבני החדש. נואלון אמר שהוא רוצה "לשמר את החוויה הקולנועית" אז הטריילר לא יעלה אונליין בזמן הקרוב אלה ישאר רק בקולנוע לכמה שבועות. לא היה ידוע שום דבר על הסרט לפני הטריילר, אנשים שראו אותו אומרים שהוא סרט ריגול שמערב מסע בזמן. יש גם משמעות מסויימת לזה שהמילה tenet היא פולינדרום, אולי רמיזה לאיזה לופ זמן סגור או משהו בסגנון.

עריכה:
תיקון, מסתבר שהטריילר היה אמור להיות בלעדי לקולנוע רק בסופ"ש האחרון ולצאת מחר אבל נואלן כל כך התלהב מהרעיון שהטריילר יצא רק אחרי הסופ"ש הקרוב. אז הוא לא יצא לאינטרנט רק עוד שבועות, הוא יצא בערך עוד שבוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 20:28

אנדי סירקיס יביים את וונום 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2019, 13:19

אני כבר שבועיים מנסה לראות את midsommer ללא הצלחה. הסרט מציג אך ורק בלב דיזנגוף פעם אחת בשבוע. מה הקטע?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוגוסט 2019, 20:07

נראה כמו הלהיט הבא שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2019, 23:01

avive כתב:

נראה כמו הלהיט הבא שלהם.

אני חושב שלא ראיתי את הסרט איזה 25 שנים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2019, 01:21

ראיתי את החדש של טרנטינו, ותשמעו, אני חסר מילים.
באמת שזה נדיר, בדרך כלל אני יודע טוב מאוד מה אני אוהב בסרטים, מה לא, איך אני מרגיש לגביהם ולמה זה ככה. אבל זה סרט ממש, ממש מוזר, מהמון בחינות.
היו לא מעט אנשים שיצאו באמצע הסרט, בטח יחסית לעובדה שזו הקרנה ביום הבכורה ואפשר להניח שאלו אנשים שציפו לסרט. מבין הדברים הראנדומליים ששמעתי ביציאה מאנשים זרים שכן נשארו, הייתי אומר ש50% מאוד נהנו בעוד שהחצי השני די סבל כל הזמן.
אני חושב שזה אולי הסרט הכי נישתי של טרנטינו מאז 'חסין מוות' באשר לקהל היעד שלו. אני לא יודע אם חייב, אבל בהחלט רצוי להיות גיק רציני של קולנוע שנות ה-50-70 כדי להנות מהרבה מאוד ניואנסים שטרנטינו הכניס לסרט שלו ולעיצוב התקופה. גם זה לא מבטיח כלום, כי אחד משני החברים שבאו איתי הוא בהחלט כזה והוא די התאכזב מהסרט בכל זאת.. אבל פחות מהחבר השני שאינו חובב קולנוע גדול ובכלל לא הבין מה לעזאזל הוא ראה.
אבל אני (שבעיניי עצמי בהחלט נכנס לקטגוריה של גיק קולנוע) לעומת זאת חייב להגיד שמאוד נהנתי מהסרט. לא יצירת המופת הגדולה ביותר של טרנטינו, יש לו בעיה מאוד גדולה של שומן עודף ולפחות 45 דק' מיותרות, אבל בהחלט יושב במקום טוב מאוד באמצע הרשימה שלו לדעתי.

ובכל זאת קשה לי מאוד להסביר למה נהנתי בו כל כך או מה עניין אותי בו (מלבד דברים טכניים - בימוי, עריכה, צילום ומשחק ברמה הכי גבוהה שיש, אבל זה מתבקש כמובן).
אני מתחיל אולי לגבש טיפה מחשבה קוהרנטית לגביו, או לגבי מה שהוא עושה, אבל להכנס לזה עכשיו יהיה על הגבול לרגישי הספויילרים אז אעזוב את זה בינתיים. בכל זאת הוא יצא בארץ רק עכשיו אז אמתין שמי שרוצה לראות יראה לפני שאולי נדון בו מעט. אבל אני מבטיח לכם שהסרט הזה הוא לחלוטין לא מה שאתם חושבים :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוגוסט 2019, 02:27

Stick כתב:ראיתי את החדש של טרנטינו, ותשמעו, אני חסר מילים.
באמת שזה נדיר, בדרך כלל אני יודע טוב מאוד מה אני אוהב בסרטים, מה לא, איך אני מרגיש לגביהם ולמה זה ככה. אבל זה סרט ממש, ממש מוזר, מהמון בחינות.
היו לא מעט אנשים שיצאו באמצע הסרט, בטח יחסית לעובדה שזו הקרנה ביום הבכורה ואפשר להניח שאלו אנשים שציפו לסרט. מבין הדברים הראנדומליים ששמעתי ביציאה מאנשים זרים שכן נשארו, הייתי אומר ש50% מאוד נהנו בעוד שהחצי השני די סבל כל הזמן.
אני חושב שזה אולי הסרט הכי נישתי של טרנטינו מאז 'חסין מוות' באשר לקהל היעד שלו. אני לא יודע אם חייב, אבל בהחלט רצוי להיות גיק רציני של קולנוע שנות ה-50-70 כדי להנות מהרבה מאוד ניואנסים שטרנטינו הכניס לסרט שלו ולעיצוב התקופה. גם זה לא מבטיח כלום, כי אחד משני החברים שבאו איתי הוא בהחלט כזה והוא די התאכזב מהסרט בכל זאת.. אבל פחות מהחבר השני שאינו חובב קולנוע גדול ובכלל לא הבין מה לעזאזל הוא ראה.
אבל אני (שבעיניי עצמי בהחלט נכנס לקטגוריה של גיק קולנוע) לעומת זאת חייב להגיד שמאוד נהנתי מהסרט. לא יצירת המופת הגדולה ביותר של טרנטינו, יש לו בעיה מאוד גדולה של שומן עודף ולפחות 45 דק' מיותרות, אבל בהחלט יושב במקום טוב מאוד באמצע הרשימה שלו לדעתי.

ובכל זאת קשה לי מאוד להסביר למה נהנתי בו כל כך או מה עניין אותי בו (מלבד דברים טכניים - בימוי, עריכה, צילום ומשחק ברמה הכי גבוהה שיש, אבל זה מתבקש כמובן).
אני מתחיל אולי לגבש טיפה מחשבה קוהרנטית לגביו, או לגבי מה שהוא עושה, אבל להכנס לזה עכשיו יהיה על הגבול לרגישי הספויילרים אז אעזוב את זה בינתיים. בכל זאת הוא יצא בארץ רק עכשיו אז אמתין שמי שרוצה לראות יראה לפני שאולי נדון בו מעט. אבל אני מבטיח לכם שהסרט הזה הוא לחלוטין לא מה שאתם חושבים :).

אני הולך בשישי בצהרים, לא ראיתי או שמעתי אף ביקורת אז זאת פעם ראשונה שאני שומע שמדובר ביצור כל כך מוזר (מה שגורם לי לקוות שאשתי לא תתפתל בכיסא) אז נחזיק אצבעות ונקווה לטוב :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2019, 03:03

תשמע, כל הסרטים של טרנטינו הם יצור מוזר בסופו של דבר. לדוגמה גם 'ספרות זולה' שהצליח להכנס למיינסטרים הוא סרט עם מבנה כרונולוגי מאוד מפותל ומסר מעורפל, ו'כלבי אשמורת' הוא בכלל יציאה שלמה עם מבנה הלוקיישן היחיד שלו. ככה שבמובן מסוים לצפות לסרט נורמלי מטרנטינו אולי זו בעיה בפני עצמה, ובכל זאת, כמו שאמרתי בעיניי הוא נישתי יותר מהסרטים האחרונים שלו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 אוגוסט 2019, 12:30

סיימתי אתמול לראות THE BOYS - ואכן הסדרה מומלצת בכל פה. כתובה טוב, משוחקת היטב, יש טאצ לנושאים עכשיווים אבל לא דוחפת עמוק לגרון... בערך :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2019, 13:39

אני גם סיימתי אותה שלשום, סדרה מצויינת... קיוויתי שזו מיני סדרה שתסגור הכל בעונה אחת אבל בסוף דווקא שמחתי שהכל "פתוח" ומצידי שיהיו עוד 3 עונות, רק שלא ימשכו מעבר למה שהם מסוגלים לכתוב כמו שצריך.
עכשיו התחלתי את העונה החדשה של LEGION, מקווה שתהיה טובה יותר מהשנייה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוגוסט 2019, 14:31

Stick כתב:תשמע, כל הסרטים של טרנטינו הם יצור מוזר בסופו של דבר. לדוגמה גם 'ספרות זולה' שהצליח להכנס למיינסטרים הוא סרט עם מבנה כרונולוגי מאוד מפותל ומסר מעורפל, ו'כלבי אשמורת' הוא בכלל יציאה שלמה עם מבנה הלוקיישן היחיד שלו. ככה שבמובן מסוים לצפות לסרט נורמלי מטרנטינו אולי זו בעיה בפני עצמה, ובכל זאת, כמו שאמרתי בעיניי הוא נישתי יותר מהסרטים האחרונים שלו.

זה הכל נשמע לי מאוד אמורפי כרגע אז אני פשוט אגלה לבד מחר :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 אוגוסט 2019, 15:43

Stick כתב:, יש לו בעיה מאוד גדולה של שומן עודף ולפחות 45 דק' מיותרות, אבל בהחלט יושב במקום טוב מאוד באמצע הרשימה שלו לדעתי.
.

אתה רושם את זה בתור אחד שאהב את הסרט, לא רוצה לחשוב מה הרגישו אלה שלא אהבו אותו... אני כם מתלבט אם הוא שווה צפייה בקולנוע, הביקורות עד כה נעות בקיצוניות בין בזבוז זמן מוחלט לכאלה שממש עפו עליו.

bozeman כתב:סיימתי אתמול לראות THE BOYS - ואכן הסדרה מומלצת בכל פה. כתובה טוב, משוחקת היטב, יש טאצ לנושאים עכשיווים אבל לא דוחפת עמוק לגרון... בערך :)

למרות שהסצנה האחרונה הייתה די צפויה, זו הסדרה הכי טובה שראיתי השנה, אולי צרנוביל עולה עליה במקצת אבל זה ז'אנר אחר לחלוטין, אני ממש מחכה לעונה הבאה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוגוסט 2019, 15:51

אני רושם את זה בתור אחד שאהב את הסרט, אבל גם בתור אחד שמאוד אוהב סרטים. כלומר, לשבת 45 דק' מיותרות בקולנוע של טרנטינו זה מבחינתי ממש לא גיהנום של שמימות, אלא במקרה הרע זמן שהיה אפשר לנצל טוב יותר :).

אבל זו בכלל בעיה של טרנטינו לאחרונה, גם את 'שמונת השנואים' אהבתי וגם בו היתה בערך אותה כמות זמן מיותרת. את 'ג'אנגו' פחות אהבתי, וגם הוא היה ארוך מדי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים