נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2020, 22:58

avive כתב:תחשוב שבמקרה שהסרט מצליח איזה בלאגן יש לוורנר על הראש... בן אפלק עזב, הנרי קאוויל עם רגל וחצי בחוץ, ג'ייסון ממואה עסוק בפרוייקטים אחרים.

הבלגן היחיד שלהם זה שאין בטמן, האנרי קאבל חוזר תוך שניה, ג'ייסון ממואה חתום כבר ועוד מעט מתחיל לצלם את אקוואמן 2, גל גדות עמוק עם וונדר וומן 1984 שיוצא בקיץ, ריי פישר הוא אנונימי שליגת הצדק הייתה אמורה להיות הפריצה שלו כך שהוא יקפוץ על ההזדמנות לשחק בסרט גדול (והוא בטח חתום אצל WB לנצח בערך, מכר את הנשמה) ובעצם אני חושב שיש להם שלוש בעיות. הראשונה היא עזרה מילר שנכנס איתם לקטע ראש בראש שאם הוא לא כותב את הסרט פלאש הוא נוטש אותם ובן אפלק שעזב את בטמן. הבעיה השלישית היא שהיקום שלהם בבלגן הזוי.

אני חושב שיש לכל זה פתרון. דבר ראשון הם צריכים לשחק יפה עם עזרה מילר ולהוציא לפועל סרט פלאש. בן אפלק צריך להשאר בחוץ, רק ידברו עליו בצורה כזו או אחרת. שימשיכו עם הסרטי צד כמו הבטמן וג'וקר במקביל. שלא יתעלמו מזה שאקוואמן, וונדרוומן וכו' הם יקום אחד, כלומר הם עדין כולם יקום אחד אבל רק אפל יעלם ממנו. כמובן שיעשו כבר איש הפלדה 2 עם האנרי קאבל. ואז, אחרי שיש להם בסיס יציב ואיזה סרט פלאש מתחת לחגורה, הם עושים סוג של אירוע infinite earth או פלאש-פוינט ומביאים כך את הבטמן של פטרסון ליקום של שאר ה-DCU. כלומר אלה אם אפלק באמת רוצה לחזור, אני חושב שאנשים אהבו אותו כבטמן, הם פשוט לא אהבו את BVS.

האולטימטיבי מבחינתם, לדעתי, זה שהסניידר קאט יצליח, אפלק יהיה מוכן לחזור אך ורק לשני סרטי JLA נוספים וסניידר יביים אותם אחרי ש-WB יבססו עוד קצת את היקום עם סרטים אנדבידואלים (איש הפלדה 2, וונדר וומן 3, אקוואמן 2, פלאש וסייבורג). תן לסניידר לסיים את שני סרטי ה-JLA שלו אחרי שנותנים לכל הסרטים האנדבידואלים לנשום קצת ואז אולי אנשים אשכרה יתרגשו לראות קו סיפור שמתנגש עם דארק סייד וכל הגיבורים שהם אוהבים כי הם אשכרה צפו כמה וכמה סרטי קולנוע איתם, כמו שהם אוהבים את גיבורי מארוול. כשסניידר מסיים את טרילוגית JLA שלו, אז אתם יכולים לעשות אירוע גדול נוסף שבו בטמן מתחלף או כל שינוי אחר שרק תרצו כי ככה היקומים של DC ממילא עובדים, מסע בזמן ויקומים מקבילים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2020, 01:24

הם יכולים להעיף את עזרא מילר מחר מבחינתי,אף פעם לא אהבתי את הליהוק הזה ובכלל הייתי מעדיף את וולי ווסט בתור פלאש כי מאוד אהבתי את הסדרה המצויירת של JLA כילד ונראה לי שתהיה לו דינמיקה יותר מעניינת עם שאר הדמויות.
לגבי פלאשפוינט,שמע,זו חתיכת משימה- לא מזמן סיימתי לקרוא את הקומיקס ולעבד את החומר הזה לסרט זה פשוט לא משהו שאני סומך על DC הנוכחית,כן גם אחרי ההצלחות של אקווה-מן ו-WW,לטפל בו כמו שצריך. אם DC לא רוצים יקום סינמטי,לעשות סרט פלאשפוינט די מוציא את העוקץ כי אין באמת השלכות אחר כך,אז לדעתי עדיף להם כבר לוותר.
כן,סופרמן דורש המשך והייתי שמח לראות את Metallo בתור הנבל,אני חושב שסניידר אמר פעם שזו הייתה התוכנית המקורית שלו לפני באטמן נגד סופרמן.
בן אפלק חוזר בתור באטמן? הנה משהו שאני משוכנע שלעולם לא יקרה,מעבר לזה שזה ברור שהבנאדם חיפש דרך החוצה אחרי הקטסטרופות של BvS ו-JL וחוסר היכולת שלו להביא את הסיפור שהוא רצה לספר בסרט סולו (שממה שחקרתי,נשמע ממש מדהים- זה היה טייק אפל מאוד שהיה כנראה 18+ על הקומיקס Arkham Asylum ולא להתבלבל עם המשחק של רוקסטדי שלוקח ממנו השראה,מדובר כאן במשהו הרבה יותר fucked up מכל מה שרוקסטדי אי פעם עשו ומה שקורה שם ממש גובל באימה לפעמים,זה באטמן בחוסר אונים מול הטירוף של הגלריית נבלים שלו כמו שמעולם לא ראינו) אני גם הבנתי שחברות ביטוח פשוט לא רצו לבטח אותו בגלל האלכוהוליזם שלו,וכשמדובר בביטוח בשווי מיליוני דולרים,אני יכול להבין למה לוורנר היה נוח לשחרר אותו מהחוזה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2020, 21:07

דדליין מדווחים שהאנרי קאוול במשא ומתן לחזור לחליפה של סופרמן אבל בו בזמן איש הפלדה 2 לא בפיתוח כרגע. אז מה, איזה teamup עם וונדר וומן? לא ברור. תעשו כבר MOS2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2020, 23:58

קייט בלאנשט הולכת לשחק את ה-LEAD בסרט בורדרלנדס של איליי רות'. WTF.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2020, 02:48

דיוויד אייר ממשיך:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 10:05

סיימתי את DEVS - מצויינת. מאוד נהנתי... מקווה שלא תהיה עונה 2

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2020, 10:37

אני חושב שדור על זה שלא תהיה עונה נוספת, כלומר ה עומד בפני עצמו. ואכן, סדרה מצוינת ומאוד מומלצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 13:12

אלכס גארלנד כתב וביים את כל הפרקים, אז אני בספק אם יש לו את הקפאסיטי לעשות עוד עונה, בטח שלא בקרוב. הוא עובד על DEVS מאז אינהיליישן ב-2018.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 13:35

הלוואי ויישאר כך, הסדרה לגמרי מרגישה שלמה, ואני לא מרגיש צורך לדעת מה יקרה, בכל מה שנשאר "פתוח".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 13:59

יש מצב, הם קוראים לזה "limited series" והן לרוב לא מקבלות המשך. אבל מי יודע, FX אולי יתנו לו הצעה שהוא לא יכול לסרב לה למרות שהבן אדם בדיוק קבל לפני שנה מליון דולר ממיקרוסופט לכתוב תסריט לסרט היילו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 14:05

וואלה... לא זכרתי את זה. מעלה את ההייפ.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2020, 14:49

אני חושב שאקס מכינה, שהוא לדעתי הסרט ה'נחשב' שלו, הוא אוברייטד יחסית. כלומר זה אחלה סרט, אבל לא משהו מיוחד. דווקא את אינהיליישן אני מאוד אהבתי וחושב שהוא בגדר אנדרייטד, וdevs כמובן נהדרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 14:51

Stick כתב:אני חושב שאקס מכינה, שהוא לדעתי הסרט ה'נחשב' שלו, הוא אוברייטד יחסית. כלומר זה אחלה סרט, אבל לא משהו מיוחד. דווקא את אינהיליישן אני מאוד אהבתי וחושב שהוא בגדר אנדרייטד, וdevs כמובן נהדרת.

אינהיליישן בהחלט אנדריייטד אבל אני לא חושב שאקס מכינה אוברייטד. ואת דבס עדין לא ראיתי :)

אגב, fun fact, הוא גם כתב את אנסלייבד של נינג'ה ת'אורי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2020, 14:57

דבס זו כנראה היצירה הכי טובה שלו בעיניי. אמנם לא מושלמת כמובן אבל יש בה משהו מאוד... מהנה ומיוחד, לצד עיסוקים מד"בים-פילוסופיים שמצליחים לא להיות רדודים או מטופשים. אין לי ספק שמבחינת בימוי זה השיא שלו כי הסדרה הזו בנויה ברמה טכנית מאוד גבוהה, וגם משוחקת נהדר. הוא גם עושה את אותם משחקי סאונד-מוזיקה שהוא עשה בשליש האחרון של איניהלישן כדי לייצר את ההפרדה בין טבעי ללא-טבעי, או בין אנושי ללא-אנושי.
סך הכל אם אתה אוהב את העבודות שלו אז ממש אין לך מה להתלבט, רוץ לראות את דבס :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 15:30

היא יושבת לי על הטלביזיה כבר חודשים ואיכשהו לא התחלתי לראות אותה, כל פעם היה משהו אחר. פעם נפלתי לתוך סול, פעם אחרת לתוך WESTWORLD ופעם אחרת לתוך WATCHMEN ואיכשהו לא ראיתי אותה בסוף. בזמן האחרון אני לומד הרבה ולא ממש יוצא לי לשבת ולראות סדרות, ברגע שזה ירגע אני בטוח אטחן אותה תוך יום יומיים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2020, 16:48

טוב, סמוך על סול היא בטח סדרה טובה יותר ואולי גם ווצ'מן. את ווסטוורלד לא ראיתי, אבל נראה שבכל זאת ניצלת את הזמן כראוי :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 16:53

אני לא התלהבתי מאנהיליישן בכלל, וגם אקס מכינה סבבה פלוס בערך מבחינתי, אבל דבס פשוט מצויינת, אז מבחינתי זו בקלות העבודה הכי טובה שלו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 17:16

Stick כתב:טוב, סמוך על סול היא בטח סדרה טובה יותר ואולי גם ווצ'מן. את ווסטוורלד לא ראיתי, אבל נראה שבכל זאת ניצלת את הזמן כראוי :).

וסטרוורלד כנראה לא באותה רמה, אבל עדין עונה 3 היא ממש אחלה בזמן שעונה 2 הייתה בזיון. בהחלט נהנתי מעונה 3 אבל כנראה שDEVS יותר כוס התה שלי מווסטוורלד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2020, 14:50

ראיתי את THE HUNT, שיצא בבלו ריי עכשיו, בתזמון הכי טוב (/גרוע) שיכול להיות בארה"ב...

אחלה סרט!
מהנה, קצר, אלים, משעשע, לפעמים גם מפתיע... וגם השחקנית הראשית לוהטת, שזה לא מזיק אף פעם.
מומלץ מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2020, 01:53

ראיתי היום שלושה פרקים ראשונים של DEVS, איזו אחלה סדרה! מצחיק שהיא בייסיקלי בדיוק אותו פרמיס כמו העונה השלישית של WESTWORLD רק הביצוע הרבה יותר טוב בנתיים. אה, ואני לא סובל את הדמות הראשית, השחקנתי הזאת פשוט מביאה לדמות אפס אמפתיה. והאמת שלקח לי זמן לנסות להבין מאיפה אני מכיר אותה עד שנפל לי האסימון שהיא הרקדנית רובוט מהקליפ של בק + כימיכל ברת'רס:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2020, 19:03

כן, היא מעצבנת וחסרת הבעות (או יותר נכון - אותה הבעה כל הזמן)... אבל זה לא משנה בכלל, זו אחת הסדרות הכי טובות בשנים האחרונות, עומדת בקלות מול ווטשמן, למשל.
היא גם משתפרת מפרק לפרק... אני גם כתבתי פה על הדמיון שלה מול העונה השלישית של ווסטוורלד אבל היא גורמת לה להראות כמו מד״ב סוג ד׳, במקרה הטוב. ככל שעובר הזמן אני מעריך אותה יותר, פשוט סדרה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 02:21

מסתבר שעל פי החוזה, הזכויות של כל הסדרות נטפליקס של מארוול חוזרות אל מארוול שנתיים אחרי ביטול הסדרה הרלוונטית. כלומר למשל דרדוויל בוטלה בנובמבר 2018, אז הזכויות של דרדוויל חוזרות למארוול בנובמבר השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2020, 18:21

Excellent!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 21:29

סניידר כנראה יראה משהו באוגוסט, באירוע של DC.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2020, 11:39

תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים