נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2020, 19:57

אני רק אתחיל בלהגיד שוואטצ׳מן המקורי מאוד פוליטי ושמאלני למדי כך שזה לא בדיוק שבירה של הip אלה דווקא המשך מאוד הגיוני שלו.

בנוגע ל-hooded justic, הוא תמיד היה דמות מסתורין שנרמז / שמועה / ״רוצים להגיד לך שכן אבל אתה יודע שלא״ שהוא strongman גרמני לבן אבל הזהות שלו תמיד הייתה מסתורין. אני חושב שמה שדימון לינדלוף עשה עם הודד ג׳אסטיס זאת גאונות צרופה. ה״פיתרון״ שלו לחידה יושבת בצורה פשוט מושלמת על הדמות וממלאת כל כל הרבה חורים. ברגע שלינדלוף הציג את הפיתרון שלו הכל הפך להגיוני בדמות הזאת לדעתי וזאת אחת הסיבות שאותו פרק עם הסם ״נוסטלגיה״ היה אחד הפרקים היותר טובים בטלביזיה בשנים האחרונות.

בנוגע לאלוהים נכנס לבר - מי שקרא את הקומיקס יודע שהפרק הזה מנסה לשחזר את הפרק על ד״ר מנהטן בקומיקס. הוא לוקח את הרעיון של הפרק בקומיקס, סיפור העלילה מנקודת מבט של יצור ארבע מימדי, ועושה אותו לא רע אבל לא מתקרב למקור. זה קצת הפריע לי, כי הסדרה נסתה לעשות כל כך הרבה חדש אבל הפרק הספציפי הזה הרגיש כמו מחווה שנופלת מהמקור. אז אני משער שזאת הסיבה שהפרספקטיבה שלי על הפרק כל כך שונה משל סטיק.

מה שלדעתי הפרק בקומיקס עשה נהדר והפרק בסדרה פחות היה לקפוץ בין זמנים בצורה מאוד אנטנסיבית. בקומיקס נעשו עשרות קפיצות מה שגורם לקורא לבלבול, הרגשה שאתה לא באמת מבין מה הולך, אבל לאט לאט לאורך כמה עמודים כל קוי הזמן קורסים אחד לתוך השני ועד סוף הפרק אתה ממש מבין איך זמן עבורו הוא בלוב אחד גדול, איך אין לו עבר או עתיד אלה הכל אותו דבר. בסדרה לעומת זאת זה הרגיש כמו הגרסה המעודנת, כמעט מיינסטרימית, של הפרק בקומיקס. סוג של לנסות לא לבלבל את הצופה טלביזיה העדין והטיפש או משהו כזה. זה הרגיש ממש מוזר שמצד אחד זורם להם לעשות פרק על הומוסקסואל שחור בשנות ה30 ומצד שני לא סומכים על הצופים שלהם עם קפיצות זמן מהירות מחשש לבלבול.

אגב, זה התרגום הסופר מפושט של אותו פרק של סניידר, הוא חתך 80% מקפיצות הזמן מה שהוציא לא מעט מהעוקץ אבל אני חושב שזה הקטע הכי טוב בסרט שלו. מצד שני הוא מפספס פה נקודה ענקית שגורמת לך לחשוב שהוא לא ממש מבין מה שהוא שם על המסך (מחולק לשני חלקים):

We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוגוסט 2020, 22:55

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2020, 23:05

בטח יצא לפני BG&E2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2020, 10:57

טוב, כדאי מאוד שזה יקרה, נראה לי שהמטרה היא לקדם את המשחק ולא את הסדרה :)

אגב, סיימתי את BRAVE NEW WORLD ואני בהחלט ממליץ לצפות בסדרה.
גם התחלתי את דום פטרול, עונה 2, ושכחתי כמה העונה הראשונה הייתה מוזרה, וטוב שכך. זה ממשיך מאוד מוזר וזה מאוד מהנה... במקביל אתחיל לצפות בעונה השנייה של אקדמיית המטרייה, שהתחילה שלשום או משהו. אומרים שהעונה הזו טובה מאוד גם כן.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2020, 12:46

הספקתי לעשות סוף סוף בינג' על Dave ועל Mythic Quest.
דייב סדרה מעולה. שונה ממה שחשבתי שיהיה בהתחלה אבל היא בועטת במקומות הנכונים, והפרק האחרון פשוט מופתי.

MQ לעומת זאת מרגישה כמו סדרת פח מבוזבזת לחלוטין: הכתיבה פח אשפה וההומור פשוט לא עובד, הדימויים של תעשיית המשחקים נשארים ברמת הבאזז ומנותקים לחלוטין מהעולם, קטעי מעבר שהם יענו מהמשחק נלקחו בכלל משלושה משחקים שונים עם איכות לא אחידה ולהם התווספו קטעים שנוצרו במיוחד לסדרה ונראים הרבה יותר גרוע, ואפילו שחקנים כמו דני פודי לגמרי מבוזבזים פה. זה כאילו מישהו בא עם רעיון של "בואו נעשה סיליקון ואלי על משחקים", אבל בפועל הרכיב את הסדרה משאריות תסריט של המפץ הגדול שלא עברו סלקציה.
מה שכן, יש שם איפשהו באמצע פרק (5) לא קשור בכלל, עם שחקנים אחרים ובתקופה אחרת - הוא עשוי נהדר ומומלץ בחום לראות אותו גם תוך כדי זה שמדלגים על כל שאר הסדרה הזו. אין לי מושג מה הלך שם מאחורי הקלעים, אבל הפרק הזה מרגיש כמו חזון מקורי של מישהו שרצה לעשות סדרה על התעשייה בסוף הניינטיז לפני שאמרו לו "רעיון טוב, אבל בוא נעשה מזה MMO".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2020, 12:57

כן, דייב מאוד מפתיעה, עם רגעי דרמה מעולים (עם דגש כמובן על הפרק שמתרכז בדמות "גייטה")
וגם מפתיע שיש מעט מאוד ראפינג, באופן יחסי. לטוב ולרע.

לגבי MQ - אפילו לא ניסיתי מרוב שזה נראה איום ונורא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2020, 16:44

אני השתעשעתי מ-MQ רק כי אני יודע שרוב בסס את הדמות שלו על הבחור המוזר מיוביסופט עם הזקן והמקל הליכה שעומד בראש הצוות של FOR HONOR. כלומר היא לא מצחיקה ממש, אבל כשרואים את הדמיון בינהם זה הופך למשעשע יותר. לא ששרדתי מעבר לפרק 3, אבל עדין :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 אוגוסט 2020, 21:10

לאלו שמוכנים לקצת דברים מהעונה...

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוגוסט 2020, 07:03

הרימייק של מולאן עובר לדיסני פלוס, במחיר השכרה של 30$, החל מספטמבר.
https://mashable.com/article/mulan-disn ... september/

חבל שאין לנו איך לצפות בזה בארץ...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2020, 07:31

מאוד הייתי שמח לדיסני פלוס, אבל לא הייתי משלם עבור הסרט הזה 30 דולר, גם לא 10... גם לא דולר :)
חודשיים-שלושה אחר כך גם ככה הוא יהיה זמין לכל מי שמשלם תשלום חודשי שם. מעניין כמה יסכימו לשלם את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוגוסט 2020, 07:53

לסרט של הטרולים זה עבד לא רע בכלל, והוא שם הרבה פחות חזק ממולאן

https://www.wsj.com/articles/trolls-wor ... 1588066202
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 אוגוסט 2020, 08:02

גם עם ההודעה על מולאן וגם עם ההודעה על ירידה של ההכנסות בגלל הפארקים שנסגרו המניה של דיסני עלתה אז לא הייתי דואג להם יותר מדי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אוגוסט 2020, 17:19

אם יש דבר אחד שאני מקווה שיזוז אצל הסטודיואים הגדולים בעקבות הקורונה זה ההבנה שיש ביקוש ענק של קהל שרוצה לצפות בסרטים חדשים גם בלי הצורך ללכת לקולנוע כל פעם,וצריך לתת להם את האופציה הזו אם לא day & day עם השיחרור לאולמות הקולנוע אז לפחות פרק זמן קצר אחר כך. מה שכן,30 דולר נשמע לי די מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוגוסט 2020, 17:23

30 דולר זה מוגזם אם אתה צופה לבד. זה פחות מוגזם אם אתה משפחה של 2-3 ילדים + הורה +הילדים של השכנים/בני דודים וכו'.

אהה והביטוי הוא day and date :).
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אוגוסט 2020, 18:22

Klayman כתב:30 דולר זה מוגזם אם אתה צופה לבד. זה פחות מוגזם אם אתה משפחה של 2-3 ילדים + הורה +הילדים של השכנים/בני דודים וכו'.

אהה והביטוי הוא day and date :).

I stand corrected :)
וכן,האמת שהתייחסתי לזה מנקודת מבט של צפיית סולו,זה די סבבה לכמה אנשים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 09:07

נראה טוב

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אוגוסט 2020, 00:02

זאק סניידר פירסם את הגרסא שלו לסטפנוולף שתופיע בסניידר קאט,נראה הרבה יותר טוב לדעתי:
https://vero.co/zacksnyder/rG-sSZRCQLRvZKwnw16LSrMg

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2020, 20:33

אחת הבעיות הכי גדולות בלוק של הסרט ה"מקורי" היה שסניידר עצב הכל, מהתלבושות ועד התפאורה בכדי שיוצגו בתצורת צילום, תאורה ופלטת צבעים מסויימת וברגע שווידון השתלט אז הצילום, פלטת הצבעים והתאורה שלו גרמו להכל להראות מגוחך. אפשר להגיד על סניידר הרבה דברים אבל אם יש דבר אחד שהוא כמעט לעולם לא כושל בו זה הלוק של הסרטים שלו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 אוגוסט 2020, 09:28

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2020, 13:16

נראה כמו הפקה של DEVOLVER לE3 הבא :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 אוגוסט 2020, 16:10

נכון!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2020, 22:18

טוב נו זה מבוסס על מערכונים של SNL, תקציב נמוך זה חלק מהקסם. אני לוקח את מקגרובר על רימייק של מקגייוור בכל יום :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אוגוסט 2020, 23:12

טוב, אז העונה השנייה של Umbrella Academy הרגישה קצת כמו הסרט של יחידת המתאבדים אחרי שמישהו בהפקה התלהב יותר מידי מהטריילר ואמר "אני רוצה כל הסרט כזה":
בסרט הראשון היו כמה קטעים מוזיקליים חביבים, אבל איכשהו נראה שבעונה השניה הם החליטו לקחת את זה לקצה, עם פסקול שמתחלף בקצב של לא-זוכר-כמה-שירים-כבר-דחפו-בכל-פרק עם תזזיתיות של טריילר.
אכזבה, ונקווה רק שאמזון יפצו עם The Boys בחודש הבא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוגוסט 2020, 23:05

אוקיי...WTF..אני לא מאמין שאני כותב את זה..בן אפלק חוזר לתפקיד באטמן בסרט Flashpoint של פלאש...וואו,פשוט וואו.
לפי התגובות של הבמאי (נכון לעכשיו,ראוי לציין,כי הסרט הזה מתחרה עם אנצ'רטד כשזה מגיע לכמות הבמאים שהתחלפו) נראה שיש לו גם תפקיד מאוד משמעותי בסיפור ולא סתם איזה קמיאו.
יש גם אישור לחזרה של מייקל קיטון,שאפילו יותר מרגשת תכלס.
כמעריץ DC,אני מאוד שמח היום.
וואו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 13:28

אז בהמשך לפייג', קצת חדשות DC לקראת האירוע שלהם מחר:
- יהיה טריילר של הבטמן, יחידת המתאבדים וליגת הצדק של סניידר.
- וורנר שכרו חברה פרטית לבדוק את הטענות של ריי פישר על ההתנהגות הרעילה של ג'וס ויידון בסט של ליגת הצדק.
-

זה הלו"ז לסטרים מחר. הוא ענקי, יש 5 סטרימים במקביל, אחד לכל תחום (קומיקס, סרטים/משחקים, סדרות, ילדים ותוכן קהילתי כמו תחרויות קוספליי) אז אני אתיחס רק למה שמעניין והשעות על פי שעון ישראל:
20:00 - וונדרוומן 1984.
20:30 - הכרזה על המשחק החדש של WB מונטראול (15 דק')
21:55 - יחידות המתאבדים.
00:30 - הסניידר קאט.
01:10 - בלאק אדם עם the rock.
02:05 - אקוואמן.
02:40 - שזאם.
03:10 - יחידת המתאבדים הורגים את ליגת הצדק - המשחק החדש של רוקסטדי (20 דק').
03:30 - הבטמן.

שימו לב שחתכתי המון דברים מהלו"ז, אז האורך של הפאנלים הללו הוא לא עד האירוע הבא שכתבתי, רובם קצרים ובאורך של 10-20 דקות. להבנתי בכדי לראות את הפאנלים צריך להרשם באתר שלהם וכל פאנל ישודר 3 פעמים בימים שונים בשעות שונות (הלו"ז שהבאתי הוא לשידור הראשוני). באתר אפשר לבנות לו"ז ולצפות כשהכי נוח:
https://www.dcfandome.com/

בנוסף נחשף הלוגו והפוסטר של הבטמן:
תמונה
תמונה

Uncle Pey'j כתב:אוקיי...WTF..אני לא מאמין שאני כותב את זה..בן אפלק חוזר לתפקיד באטמן בסרט Flashpoint של פלאש...וואו,פשוט וואו.
לפי התגובות של הבמאי (נכון לעכשיו,ראוי לציין,כי הסרט הזה מתחרה עם אנצ'רטד כשזה מגיע לכמות הבמאים שהתחלפו) נראה שיש לו גם תפקיד מאוד משמעותי בסיפור ולא סתם איזה קמיאו.
יש גם אישור לחזרה של מייקל קיטון,שאפילו יותר מרגשת תכלס.
כמעריץ DC,אני מאוד שמח היום.
וואו.

זה די מטורף אם יהיה לנו בסרט את אפלק, קיטון, דין מורגן כתומס ויין. אם הם באמת רוצים לצאת תותחים, שיביאו את בייל וקלוני, רק בשביל הקטע :)
אני גם לא אבכה אם תהיה קטוומן של מישל פייפר...

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים