נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2020, 01:46

Stick כתב:הוא היה הדבר היחיד ששנאתי בבלייד ראנר האחרון. רקוויאם לחלום זה סרט שאני ממש לא סובל גם בלמ קשר אליו, אבל הוא בוח לא עזר :). הוא היה בפייט קלאב? מעולם לא שמתי לב...

הוא הבחור הבלונדי שאדוארד נורטון מפוצץ כשהוא רוצה "להרוס משהו יפה" :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 אוקטובר 2020, 09:32

אז אוסקר אייזק הולך לשחק את Moon Knight בסדרה החדשה של דיסני+. בסך הכל אחלה בחירה לדעתי,אין ספק שיש לו את האיכויות כשחקן לתפקיד אבל..ראבק,הבנאדם בקושי מגרד את ה1.75 ומארק ספקטור הוא כמעט 1.90.. באופן אישי חשוב לי שליהוק יחמיא למקור של הדמות גם בנתונים פיזיים ואני חושש שזה לא יהיה המצב פה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2020, 12:09

ראיתי לאחרונה 2 סדרות ישראליות, שאני יכול להמליץ עליהן בכיף:
מנאייכ - ממש אהבתי. הפקה צנועה אבל אחלה עלילה ומשחק לא רע בכלל.
טהרן - סוגשל "הומלנד" מעט יותר ריאליסטי ומתקדם הרבה יותר מהר וטוב, ואפילו יש טוויסטים סבבה.

ברור ששתיהן לא ממש ברמה הכי גבוהה מבחינות מסויימות (הפקה, משחק, צילום), אבל בהחטל שוות את הזמן. גם שתיהן לא ארוכות בכלל ומאוד זורמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2020, 23:16

מישהו ראה את הפרק הראשון של העונה החדשה של המנדלוריאן?
ספויילר: הצג
אני יודע שלמעריצים שרופים זה היה רגע אורגזמי, אבל אני היחיד שראה את השריון של בובה פאט ואמר "אה, אוקיי" ואחרי זה בטוויסט בסיום כשראו את בובה פאט חיי זה לא ממש הזיז לי? אם כבר להפך, כל הקטע הזה להחזיר דמויות שמתו כבר כמו בובה פאט, הקיסר או דארת' מול מרגיש כל כך זול ומאוס. בשביל מה המנדלוריאן הייתה צריכה את זה? הסדרה עובדת כל כך טוב בזה שהיא נמצאת כל הזמן "ליד" הLORE של SW, למה לדחוף את זה ככה לפנים שלנו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2020, 11:00

לא ראיתי, מחכה לצפות ברצף. גם את פארגו הפסקתי בפרק 5 כדי לצפות בכל ההמשך כמו שאני אוהב.
אבל אני כן בפרקים האחרונים של "גאמביט המלכה" וזה חמוד כזה... יותר סדרה לצפות עם בת הזוג בעיניי, אבל נחמדה מאוד בלי שום קשר.
ממליץ.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 נובמבר 2020, 15:07

ראיתי מסכים איתך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 08:03

אז העונה החדשה של סטאר טרק דיסקאברי
(ספויילרים לכל 4 הפרקים)
אני מבין את הרצון לחדש - והרעיון לרשות "ריבוט" ע"י קפיצה לעתיד שהוא כביכול שוב בניה מההתחלה דווקא יכול להיות טוב. אבל. זה לא נעשה מספיק טוב. אני מכין שיהיה כביכול אירוע קטסטרופי שפירק את המבנה, שינה התנהגות וכו', אבל הוא לא מחק את כל ההיסטוריה שהייתה. וכרגע הסדרה פשוט לא מספיק עתידנית. כלומר מעבר לקצת פאנל שליטה שונה ו"משגרים אישיים" לא ראינו כלום עתידי. וזה מוזר. מאוד. וזזה החלק הטכנולוגי - החלק השני הוא הסיפורי. כלומר - קפצתם לעתיד, בסדר. אבל אתם כבר שם - אתם ממשיכים באותה ספינה ישנה בלי שום שדרוג, שאפילו בציר הזמן הקודם לא הייתה מחזיקה מעמד 100 שנה (בחסד רב) אל מול עולם שקפץ מעל 900? בקטע שההגנות כדו"א ירו עליה, כביכול רצו להראות שהם כמעט התפצצו ווהירייה השניה הייתה מפוצצת אותם. אבל אחרי 900 שנה - הם היו צריכים להתפוצץ מייד. אח"כ אני יכול להבין את החלק של חיפוש עצמי - אבל הוא מנותק כ"כ מהעולם.

עברו 4 פרקים, אני מקווה שיהיה פה קפיצה. אני סה"כ נהניתי מהעונות הקודמות, ויש פה פוטנציאל, אבל כרגע זה לא פה ולא שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 נובמבר 2020, 09:58

bozeman כתב:אז העונה החדשה של סטאר טרק דיסקאברי
(ספויילרים לכל 4 הפרקים)
אני מבין את הרצון לחדש - והרעיון לרשות "ריבוט" ע"י קפיצה לעתיד שהוא כביכול שוב בניה מההתחלה דווקא יכול להיות טוב. אבל. זה לא נעשה מספיק טוב. אני מכין שיהיה כביכול אירוע קטסטרופי שפירק את המבנה, שינה התנהגות וכו', אבל הוא לא מחק את כל ההיסטוריה שהייתה. וכרגע הסדרה פשוט לא מספיק עתידנית. כלומר מעבר לקצת פאנל שליטה שונה ו"משגרים אישיים" לא ראינו כלום עתידי. וזה מוזר. מאוד. וזזה החלק הטכנולוגי - החלק השני הוא הסיפורי. כלומר - קפצתם לעתיד, בסדר. אבל אתם כבר שם - אתם ממשיכים באותה ספינה ישנה בלי שום שדרוג, שאפילו בציר הזמן הקודם לא הייתה מחזיקה מעמד 100 שנה (בחסד רב) אל מול עולם שקפץ מעל 900? בקטע שההגנות כדו"א ירו עליה, כביכול רצו להראות שהם כמעט התפצצו ווהירייה השניה הייתה מפוצצת אותם. אבל אחרי 900 שנה - הם היו צריכים להתפוצץ מייד. אח"כ אני יכול להבין את החלק של חיפוש עצמי - אבל הוא מנותק כ"כ מהעולם.

עברו 4 פרקים, אני מקווה שיהיה פה קפיצה. אני סה"כ נהניתי מהעונות הקודמות, ויש פה פוטנציאל, אבל כרגע זה לא פה ולא שם.

אנחנו הרי מדברים על הסדרה הזו שבה חלליות קופצות בחלל ממקום למקום ומיקום ליקום באמצעות פטריות הזייה והקלינגונים העתיקים מסוגלים להשתיל את עצמם לתוך בני אדם. אז עכשיו יש לנו קרחונים עם רגשות ו"saloon" ממערבון, שלא ממוקם בתכנית הולודק היסטורית אלא בעתיד הגשמי.
העלילה בדיסקברי היתה חלשה מאוד גם בעונות הקודמות ולא ממש מחוברת לזו של הסטארטרקים האחרים. דווקא הקטע של העתידנות הלא מאוד רחוקה הוא משהו שאני יכול להתחבר אליו. עברנו קפיצה טכנולוגית ב200 השנה האחרונות אבל אין סיבה להניח שההתפתחות הזו תמשך באותו קצב (בהרבה מאוד מקומות אנחנו תקועים כבר עשרות שנים).
אני גם חייב לציין שהם הפחיתו את כמות האירועים שהם דוחסים לפרק בודד ומבחינתי זה שיפור ניכר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2020, 10:09

הפרק האחרון שראיתי בעונה הזו היה פילר לגמרי, עם עוד מחווה ליחסים של לסבית עם טרנסג׳נדר כדי להראות איך כולנו יכולים לקבל את השונה מבלי שזה יהיה חריג או אישו כלשהו... אבל לפחות הביאו את הטרנסג׳נדר מTLoU2 :)
(או לפחות, נראה לי שזה היה הוא)

עונה בהחלט ככה ככה, מה שממש הפריע לי גם כן בפרק האחרון היה שכדי ליצור גזע חדש - פשוט הביאו אנשים עם קעקועים כאלה, וזהו - זה מספיק השקעה :) והם גם כזה ״מה פתאום שניתן לבני אנוש גישה לתולעת הקדושה שלנו!״ ואני צועק על המסך - אתם אותו הדבר!!! חחח... הייתי חייב לפרוק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 12:04

omerkot כתב:
bozeman כתב:אז העונה החדשה של סטאר טרק דיסקאברי
(ספויילרים לכל 4 הפרקים)

אנחנו הרי מדברים על הסדרה הזו שבה חלליות קופצות בחלל ממקום למקום ומיקום ליקום באמצעות פטריות הזייה והקלינגונים העתיקים מסוגלים להשתיל את עצמם לתוך בני אדם. אז עכשיו יש לנו קרחונים עם רגשות ו"saloon" ממערבון, שלא ממוקם בתכנית הולודק היסטורית אלא בעתיד הגשמי.
העלילה בדיסקברי היתה חלשה מאוד גם בעונות הקודמות ולא ממש מחוברת לזו של הסטארטרקים האחרים. דווקא הקטע של העתידנות הלא מאוד רחוקה הוא משהו שאני יכול להתחבר אליו. עברנו קפיצה טכנולוגית ב200 השנה האחרונות אבל אין סיבה להניח שההתפתחות הזו תמשך באותו קצב (בהרבה מאוד מקומות אנחנו תקועים כבר עשרות שנים).
אני גם חייב לציין שהם הפחיתו את כמות האירועים שהם דוחסים לפרק בודד ומבחינתי זה שיפור ניכר.

אניחושב שהעלילה לסדרה של 12 פרקים בעונות הקודמות היתה סבירה. היו בעיות אכן קצת בניתוק גם באותו קו זמן, אבל רובן היו קוסמטיות ולא מהותיות. לדעתי קפיצה של 930 שנה, אפילו אם נניח הכנולוגיה לא התקדמה כ"כ הרבה, בוודאי יש להם את מה שכן היא התדקמה - וזה לא בא לידי ביטוי, כלומר למה נניח הם משתמשים באותו טריקורדר? זה ברור שיש הרבה יותר טובים כבר. למה לא עדכנו טכנולוגיות של מגינים? ועוד נקודות שאפילו בתוך העולם של קפיצות עם פטריות, הן לדעתי קצת שבורות..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 12:54

Laskin כתב:עונה בהחלט ככה ככה, מה שממש הפריע לי גם כן בפרק האחרון היה שכדי ליצור גזע חדש - פשוט הביאו אנשים עם קעקועים כאלה, וזהו - זה מספיק השקעה :) והם גם כזה ״מה פתאום שניתן לבני אנוש גישה לתולעת הקדושה שלנו!״ ואני צועק על המסך - אתם אותו הדבר!!! חחח... הייתי חייב לפרוק.

לא גזע חדש! הם גזע קיים ומשמעותי לגמרי מחלל עמוק 9, שם דמות מרכזית הייתה טריל, ככה שאם כבר זה לגמרי הלור של העולם ולא "עצלנות"
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2020, 13:07

אוקיי, אוקיי... אבל יכלו לעצב את הגזע הזה קצת אחרת מבעבר, כמו שעשו עם הקלינגונים.
אני מבין שזה תואם את הLORE עכשיו שחידשת לי (אני קלולס ביקום הזה), אבל זה ממש מגוחך, והציפיות היום מסדרה טובה קצת שונות ממה שהיה, אז אם גזע מסויים מרגיש כל כך שונה ומיוחד אני מצפה ממנו להראות שונה ומיוחד!! :D
בכלל, זו בעייה שיש לי עם כל מני מד"בים שפוגשים חייזרים שאין ולא היה להם קשר עם כדור הארץ, והם נראים 99% כמו בני אנוש. בעצם 100% במקרה הזה, כי זה רק תוספת של פאקינג קעקועים, מה שיש לבני אנוש רבים בכל מקרה :) בעבר עוד יכולתי לסלוח על חוסר השקעה מטעמי תקציב, היום - פחות.
(כמובן שאם הם במקור מכדור הארץ או משהו כזה אפשר לסלוח, אבל לא נראה לי שזה המצב)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 13:21

בדיוק הכללי הזה - זה סוג של מתח בין השינוי בקלינגונים בין הסדרה המקורים (בני אנוש עם קצת שפם וזקנקן) לבין הדור הבא לבין דיסקאברי הראשונה. השינוי בין הדברים הוא מורגש בוודאי - אבל הכניסו אותו ללור של העולם (אח"כ באנטרפרייז) השינוי של דיסקאברי - לא באמת היה מהותי מצד אחד וסתם דפק את הלור.
במקרה פה, שינוי מחלל עמוק, זה לא הייתה סדרת דלת תקציב והרעיון היה שהם יותר המונואידים ולכן זה לגמרי הגיוני להשאיר אותם.

אז אני דווקא בעד מה שיש (ויש לא מעט חייזרים אחרים שלא נראים אנושיים), אבל בסופו של יום, עדיין יש שאלה של הפקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2020, 13:48

גררר, לא ראיתי את הפרקים החדשים עדין אבל סתם מסקרן אותי, מדןבר בטריל מ-DS9?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2020, 14:14

לא, יש דמות חדשה... ולא משנה מה הגזע שלה - מה שחשוב זה שהיא נונ-בינארית, ובן הזוג שלה טרנסג'נדר. אל תהיה טריל-טרול גזען.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2020, 14:15

איפה הימים היפים שחייזר בסטאר טרק היה פשוט כוסית עם פרוטזה על הפנים?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 נובמבר 2020, 14:17

גם אם זה דקס, הרי שמדובר בגירסה שלו מהעבר הרחוק שקפצה לעתיד העוד יותר רחוק...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2020, 14:24

אוי לא, אם זה דקס שהחליפה את המין שלה לגבר זה נוראי. כבן 15 שצפה בDS9, אין ספק שדקס הייתה אחת הקראשים הראשונים שלי. לחשוב שהפכו אותה לטרנסג'נדר בסדרה, זה יהיה מבאס מוות והורס כל סיכוי לראות אותה שוב מתישהו :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 14:51

היא / הוא לא דאקס. קוראים לו "טאל".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 נובמבר 2020, 15:05

bozeman כתב:היא / הוא לא דאקס. קוראים לו "טאל".

ולמה זה סותר?
בקצב ובצורה שהעלילה מתפתחת כאן, בעונה הבאה השבלול הזה יחזור בזמן למאה ה80,000 לפני הספירה, יתאחד עם טירנוזאורוס רקס ויחליף את השם שלו לדקס לפני שהוא רוכב בזמן על אמבה מרויירת בדרך לג'דזיה מהפנטזיות של נדב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2020, 16:04

bozeman כתב:היא / הוא לא דאקס. קוראים לו "טאל".

בסדר, ודנה אנטרנשנאל הייתה ירון...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 16:19

נכון שהכל יכול להיות, אבל בלור הכללי הוא ששם הסימביונט הוא השם של מי שמחזיק בו והוא יחיד לסימביונט. אם פה קוראים לו "טאל" הוא לא "דאקס". יותר מזה, בגלל שראינו מי היו המארחים הקודמים של "טאל" אנו יודעים שזה לא דאקס. אז אם אנחנו חושבים שהם שינו לגמרי את כל העניין של הטרייל - אז אין לנו בכלל מה לדבר שזה סטאר טרק שקשור בכלל למה שהיה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2020, 17:15

בקיצור, מתי מחזירים את דקס? אני מתגעגע. אני עוד יותר מתגעגע לאודו אבל השחקן מת לצערינו :(

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2020, 17:23

חוזרת רק בשידורים חוזרים בנטפליקס...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 נובמבר 2020, 17:58

הפרזיטים האלה חיים לנצח ורק מחליפים קליפה אחת לכמה שנים... לא מן הנמנע שהם ימצאו אותו מסתובב במסע בין נבגים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים