נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 00:36

גרסת 4K של הבטמן:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוקטובר 2021, 07:43

האמת שמתוך כל הטריילרים באטמן לא הכי הלהיב אותי… בלאק אדם ושאזאם נראים לי יותר מגניבים, אבל אני לא יודע על באטמן הזה כמעט כלום. גם לפלוש אני מצפה מאוד אבל הטריילר שלו היה חלש יותר ממה שאני ציפיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 08:39

Laskin כתב:האמת שמתוך כל הטריילרים באטמן לא הכי הלהיב אותי… בלאק אדם ושאזאם נראים לי יותר מגניבים, אבל אני לא יודע על באטמן הזה כמעט כלום. גם לפלוש אני מצפה מאוד אבל הטריילר שלו היה חלש יותר ממה שאני ציפיתי.

לפני שהציגו את הפלאש הם אמרו שהם רק בתחילת הצילומים ואין להם באמת מה להראות עדין אז הם מעכו יחד כמה סצנות שהם הספיקו לצלם. אז לא הייתי שם יותר מדי על הטיזר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 אוקטובר 2021, 10:30

Laskin כתב:האמת שמתוך כל הטריילרים באטמן לא הכי הלהיב אותי… בלאק אדם ושאזאם נראים לי יותר מגניבים, אבל אני לא יודע על באטמן הזה כמעט כלום. גם לפלוש אני מצפה מאוד אבל הטריילר שלו היה חלש יותר ממה שאני ציפיתי.

שזאם היה כל כך מאכזב בסרט הראשון שיש לי פשוט אפס ציפיות.

באטמן דווקא נראה מעולה לטעמי, מאוד נולני, יש גם את הפילטר של Batman begins עם כל הצהוב הזה. רוברט פטינסון מפתיע עם היכולת למלמל דברים בלי שמשהוא מבין מה הוא אומר עם המון כעס, מאוד באטמני. מעניין אם עכשיו שזה הוא מלא בנות יתחלקו לTeam bat vs Team Penguin ויחשבו שזה איזה Twilight 7.

אני כבר לא זוכר, זה היה אמור להיות הסרט סולו של בן אפלק, לא? ואז הוא זרק הכל בגלל שלא הביאו לו שוקו בהפקה של Justice league, לא ככה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוקטובר 2021, 10:46

אני נהנתי משזאם דווקא, אפילו מאוד... הסוף פחות. סרט טלויזיה מהנה שכזה.

לא ידעתי את זה על הפלאש (ומצחיק שכתבתי פלוש), אז תודה על המידע.
בכל אופן זה נראה לי הסרט הכי חשוב ליקום הקולנועי שלהם, מקווה שישקיעו בו כמו שצריך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 11:03

Death_119 כתב:

שזאם היה כל כך מאכזב בסרט הראשון שיש לי פשוט אפס ציפיות.

באטמן דווקא נראה מעולה לטעמי, מאוד נולני, יש גם את הפילטר של Batman begins עם כל הצהוב הזה. רוברט פטינסון מפתיע עם היכולת למלמל דברים בלי שמשהוא מבין מה הוא אומר עם המון כעס, מאוד באטמני. מעניין אם עכשיו שזה הוא מלא בנות יתחלקו לTeam bat vs Team Penguin ויחשבו שזה איזה Twilight 7.

אני כבר לא זוכר, זה היה אמור להיות הסרט סולו של בן אפלק, לא? ואז הוא זרק הכל בגלל שלא הביאו לו שוקו בהפקה של Justice league, לא ככה?

הסרט של אפלק קרס כשהיקום של סניידר קרס עם כל הבלגן שהיה עם WB. להבנתי הוא היה אמור להיות סוג של סיפור בלשי שבו בטמן תקוע מסיבה כלשהי בארקאם עם כל הנבלים שהוא כלא שם. עדין יש דיבורים על סדרת HBO אז מי יודע, אולי משהו מזה יצא לפועל. אה, והוא גם חלק מהפלאש כך שבטוח שנראה עוד את הבטמן של אפלק.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 אוקטובר 2021, 11:22

קצת מפריעה לי בעין הסצנה ב-1:47 שמרססים אותו בשלוש תתי מקלע בטווח אפסי והוא ממשיך ללכת כאילו כלום.
כאילו, באטמן הוא לא איירונמן, החליפה שלו לא אמורה להיוות טנק מהלך, במיוחד לא בשנים הראשונות שלו שהוא רק התחיל את התהליך להפוך לבאטמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 13:00

Baba Yaga כתב:קצת מפריעה לי בעין הסצנה ב-1:47 שמרססים אותו בשלוש תתי מקלע בטווח אפסי והוא ממשיך ללכת כאילו כלום.
כאילו, באטמן הוא לא איירונמן, החליפה שלו לא אמורה להיוות טנק מהלך, במיוחד לא בשנים הראשונות שלו שהוא רק התחיל את התהליך להפוך לבאטמן.

אני מסכים, אבל קונטקסט הוא חשוב. לך תדע למה ככה ואיך זה מתנהל בסצנה עצמה. הכי חשוב שתהיה לו רמה מסויימת של פגיעות ואני בטוח שמאט ריבס יודע את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 13:52

מאט ריבס שחרר את הגרסה המקורית ב-4K:

וגם הקונספט ארט של באטגירל:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 15:28

הסרט הראשון של LOL בנטפליקס נראה דווקא לא רע בכלל:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אוקטובר 2021, 15:35

אני עדיין לא יודע למה לצפות מהבאטמן. כלומר זה נראה במקרה הכי רע סרט סולידי עם הפקה שיודעת מה היא רוצה ו'כוונה רצינית' לעשות סרט טוב ולא סתם בלוקבאסטר סופר הירו, שזה מקום טוב להיות בו, אבל אני עדיין לא לגמרי מרגיש שצריך לצפות לסרט שיעמוד בטופ של הז'אנר לצד האינטרפטציה האחרונה של באטמן בסרטי סולו.
אני אפילו אגיד שבאטמן היה הדבר הכי טוב לדעתי ביקום של סניידר (כן הורג, לא הורג.. מה אכפת לי), ואני עדיין לא יודע להגיד אם נראה שבאטמן הזה יתעלה עליו.

אבל אולי, זה גם לא שנראה שמשהו כאן לא טוב, פשוט הטריילרים בינתיים קצת 'ליד' מבחנתי ומשהו מרגיש מפוספס או לא לגמרי מתחבר.
אבל כן אגיד שיש המון שוטים מאוד יפים בטריילר הזה, לפחות בצד הזה הציפיות שלי עלו. מצד שני פטינסון עדיין לא יושב לי כבאטמן לפי מה שכבר ראינו, אבל גם לא באמת ראינו הרבה.

לצד זה, הטריילר של פיסמייקר ממש הוריד לי מהסדרה. דווקא ציפיתי לזה, הסרט היה אחלה (גם אם לא ברמה של שומרי הגלקסיה הראשון) וג'ון סינה היה די מוצלח בו. אם מכולם גאן בחר להתמקד דווקא בו אז חשבתי שיהיה כאן משהו... ושוב, אולי, אבל זה דווקא טריילר ממש לא מוצלח לדעתי שגרם לכל העסק להרגיש טרחני ומודע לעצמו מדי, והכי גרוע, זה פשוט נראה לא מצחיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2021, 15:39

Stick כתב:אבל כן אגיד שיש המון שוטים מאוד יפים בטריילר הזה

זה גרג פרייז׳ר, ה-DP של דיון, הוא ידוע מה הוא עושה :)

וגם אני אוהב את הבטפלאק, קצת עצוב שהוא כנראה לעולם לא יקבל סרט משלו. וגם לא ברור לי למה וורנר היו כל כך לחוצים להרוג אותו, ממילא סניידר תכנן להרוג אותו. קורבן של רצח הסניידרוורס אני משער. הרי הוא היה אמור לקבל רק סרט בטמן אחד ולמות בליגת הצדק 3. באמת חבל שלא קבלנו את הטרילוגיה הזאת.

וגם זה, ג׳ול ואלי:

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 אוקטובר 2021, 01:04

dune. סרט סבבה, נאמן למקור, אבל משום מה לא עפתי עליו, אולי כי אין בו שום דבר מבריק, מרגיש די טכני ומשעמם לפרקים (כמו הספר?). אולי גם כי אני מכיר את העלילה טוב מדי וראיתי כמה עיבודים קודמים של הסיפור. סרט טוב סה"כ, אבל לא חושב שיחקק בזכרוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2021, 08:19

אני משער שזה קטע חדש, לעשות בטלביזיה טריילר בכדי למשוך אנשים ללכת לראות את הטריילר?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוקטובר 2021, 21:31

dune - וואו. חזרתי עכשיו מהקרנת טרום בכורה שאיכשהו הצלחתי להשתחל אליה, הסרט יוצא פה רשמית רק עוד יומיים.
בכל מקרה, תעשו לעצמכם טובה ותלכו בשבילו לקולנוע, למרות שכבר אפשר להוריד אותו לצפייה ביתית די בקלות... אני לא יכול לדמיין בכלל מה זה לראות את הסרט הזה לא בקולנוע, ואני ממש לא נוהג להגיד דברים כאלו בדרך כלל.
האמת היא שמעולם לא קראתי את הספר בצורה מסודרת, אבל כמובן שאני כבר מכיר כמעט את כל הסיפור, הדמויות, העיצוב והתמות של העולם הזה כי, טוב, זה dune. קצת קשה לא להכיר.
אבל זו פעם ראשונה שקיבלתי ככה את הסיפור המלא בצורה מפורטת, רציפה וקוהרנטית, או לפחות את החצי הראשון, וזה היה סך הכל בסדר. כאילו, בסדר, הסיפור לא הותיר עלי רושם מיוחד והוא סך הכל היה מעניין והחזיק את העניין בצורה מספקת.
אבל הסרט עצמו, וואו, פשוט וואו. איזו הפקה מטמטמת, איזה ספקטקל, העיצובים, השוטים, המוזיקה (הדבר היחיד שהיה קצת טו מאץ' לפעמים, בכל זאת האנס זימר...). הרבה זמן לא נשאבתי ככה לתוך העולם של הסרט בזמן הצפייה, פשוט הישג אדיר של וילנוב שכנראה כבר אפשר להגיד אחרי ארבעה סרטים מצוינים ברצף - מסתמן כאחד הבמאים האהובים עלי בהוליווד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2021, 08:38

כיף לשמוע!
אני שומע עליו הרבה מאוד דברים טובים מכל כיוון…
אבל אני מתבאס גם שבטח יעברו איזה 4-5 שנים עד החלק השני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2021, 09:03

Laskin כתב:כיף לשמוע!
אני שומע עליו הרבה מאוד דברים טובים מכל כיוון…
אבל אני מתבאס גם שבטח יעברו איזה 4-5 שנים עד החלק השני

אני חושב שזה 3 שנים גג, להבנתי אם תהיה הצלחה יחסית הם מתכננים להתחיל לצלם את ההמשך ממש עוד מעט. יש מצב לא רע בכלל שהוא יצא ב-2023.

Stick כתב:dune - וואו. חזרתי עכשיו מהקרנת טרום בכורה שאיכשהו הצלחתי להשתחל אליה, הסרט יוצא פה רשמית רק עוד יומיים.
בכל מקרה, תעשו לעצמכם טובה ותלכו בשבילו לקולנוע, למרות שכבר אפשר להוריד אותו לצפייה ביתית די בקלות... אני לא יכול לדמיין בכלל מה זה לראות את הסרט הזה לא בקולנוע, ואני ממש לא נוהג להגיד דברים כאלו בדרך כלל.
האמת היא שמעולם לא קראתי את הספר בצורה מסודרת, אבל כמובן שאני כבר מכיר כמעט את כל הסיפור, הדמויות, העיצוב והתמות של העולם הזה כי, טוב, זה dune. קצת קשה לא להכיר.
אבל זו פעם ראשונה שקיבלתי ככה את הסיפור המלא בצורה מפורטת, רציפה וקוהרנטית, או לפחות את החצי הראשון, וזה היה סך הכל בסדר. כאילו, בסדר, הסיפור לא הותיר עלי רושם מיוחד והוא סך הכל היה מעניין והחזיק את העניין בצורה מספקת.
אבל הסרט עצמו, וואו, פשוט וואו. איזו הפקה מטמטמת, איזה ספקטקל, העיצובים, השוטים, המוזיקה (הדבר היחיד שהיה קצת טו מאץ' לפעמים, בכל זאת האנס זימר...). הרבה זמן לא נשאבתי ככה לתוך העולם של הסרט בזמן הצפייה, פשוט הישג אדיר של וילנוב שכנראה כבר אפשר להגיד אחרי ארבעה סרטים מצוינים ברצף - מסתמן כאחד הבמאים האהובים עלי בהוליווד.

אני הולך בשבת, מחכה לזה. בדיוק קראתי שוב את הספר הראשון והשני ואפילו, בשביל הקטע, צפיתי בסרט של 1984 ובמיני סדרה שוב :)

איזה רצף יש ל-WB בחצי שנה הקרובה - דיון, מטריקס והבטמן.

אגב, אם כבר קומיקסים וכו', ביקורות ראשונות על האינטרנאלס אומרות meh. להבנתי יש לו אפס קשר ל-MCU, הוא מרגיש כמעט כמו פרנצ'ייז אחר לגמרי. אבל כן אמור להיות after credits יחסית טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2021, 16:04

וואלה נראה לי שהרסו לצופים את הסצינה במטוס פה, אבל נראה… בסדר, במקרה הטוב. מאוד נאמן למקור, עם הסט פיסז, זה בטוח. אבל עדיין, במשחק להיות חיקוי של אינדיאנה ונס עובד לגמרי, כי זה כיף, בסרט… נו, נראה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוקטובר 2021, 16:37

מעניין לראות שהחיים של ניית'ן דרייק חוזרים על עצמם - הוא נתקל באותו סט פיס פעמיים בחיים לפחות בשני מקרים שונים :).
בכל מקרה, זה נראה די בינוני. כלומר אין פה שום דבר שגורם לזה להראות כמו סרט קיץ מהנה באמת, השחקנים ממש לא עוברים לי כדמויות מהמשחק (גם אם בוריאציה צעירה יותר, כמובן), ואם הם גם ככה כבר חוזרים על סט פיסס מהמשחק... לא היה עדיף כבר לספר סיפור של דרייק הבוגר שמתבסס בחופשיות על עלילת המשחקים?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2021, 17:38

לא,פשוט לא. הם עשו בדיוק את מה שחששתי שיעשו- במקום סיפור מקורי,שיחזור לא מוצלח של סט פיסז וקווי עלילה מהמשחקים,ככה לא עושים fan service.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2021, 19:20

אם שניה מתעלמים מזה שמדובר באנצ׳רטד, זה נראה כמו סרט אקשן טפשי ליום קיץ שכזה. וכסרט אנצ׳רטד? לא יודע, ממילא אנצ׳רטד זה סרט קיץ טפשי, אז אני משער שגם בתחום הזה הוא סבבה? לפחות הם גנבו את הסט פיס הכי טוב בסדרה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2021, 10:42

הם לא עוברים בשום צורה כדרייק וסאלי, לא רק במראה (אני לא פנאט ולא חייב שיהיה עכשיו קוספליי) אלא בעיקר באישיות, אלה לא דרייק וסאלי וזה כבר הכישלון הגדול הראשון של הסרט הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2021, 11:55

הם הלכו על הסיפור של אנצ׳רטד 3, כשהם צעירים יותר, ועשו מיש-מאש עם האירועים… אני חושב שאם הם רוצים לבנות על סדרת סרטים כזו אז זה כן המהלך הנכון, להתחיל מהתחלה ולבנות את הרקע לדמויות לי פלאשבקים, שבמשחק עובדים טוב דווקא. העניין הוא שקשה לי לראות את זה ממש מצליח והופך לסדרה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2021, 01:18

אם national treasure עם ניקולס קייג' היה הצלחה מסחררת, אולי גם לזה יש סיכוי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2021, 10:24

כן, או כל סרט של דוויין ג׳ונסון בסגנון הזה בדיוק (ויש איזה 10+ כאלו)

אגב, אני מילימטר מלצפות בדיון בבית במקום בקולנוע, שמישהו יעצור אותי :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים