נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי swym » 05 יוני 2019, 13:55

נטפליקס הכריזו על סדרת אנימציה חדשה על בסיס העולם של Magic the Gathering, בהפקה של הבמאים של יצירות מופת כמו Advanced Dungeons & Dragons ו-Advanced Advanced Dungeons & Dragons
(וגם של EndGame ו-Infinity War)
https://media.netflix.com/en/press-rele ... -gathering

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2019, 13:58

זה מגניב, שמעתי הרבה דברים טובים על העלילה של MTG, דברים אפלים ומעוותים לגמרי...
תמיד חשבתי שזה משהו שפיטר ג'קסון צריך לעשות ביחד עם גיירמו דל טורו, או משהו כזה :)
אבל זה הכל מסיפורים וסרטוני יוטיוב, אף פעם לא נכנסתי לזה בעצמי, אפילו לא קצת

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2019, 21:13

סרט שנראה כמו חיקוי מוצלח מאוד של אינטרסטלאר

סדרה שנראית כמו חיקוי ממוצע של האיש בטירה הרמה

טוב, יכול להיות שהיא תהיה טובה, אבל זה הדבר הכי ״אמריקאי״ שראיתי מזה הרבה זמן (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2019, 22:06

Laskin כתב:סדרה שנראית כמו חיקוי ממוצע של האיש בטירה הרמה

טוב, יכול להיות שהיא תהיה טובה, אבל זה הדבר הכי ״אמריקאי״ שראיתי מזה הרבה זמן (:

האמת שזה יכול להיות סוג של סיפור מקור לא רע לסדרה כמו סטאר טרק, מה קורה כשארה"ב ורוסיה ממשיכות במלחמה הקרה והמירוץ לחלל ממשיך להיות בשיאו עד היום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 16 יוני 2019, 20:20

ידעתם מה המקור לשם של משחקי Battle Royale?
המקור הוא סרט יפני מ2001 באותו שם.
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Royale_(film)
ובכן, מצאתי עותק אונליין של הסרט וראיתי במהלך סופ"ש
אני יכול להבין למה הוא מהווה השראה לסוג של המשחקים: הסרט מספר על כיתה שלמה של בני 15 שנשלחת לאי בודד למשחק בן יממה של last man standing
כן, מזכיר מאד את משחקי הרעב.
אני גם יכול להבין למה הסרט קיבל מעמד של קאלט בימינו.
אבל בכל אופן, הזמן לא עשה עימו חסד. האפקטים נראים חובבניים עד מגוחכים. קטעי האקשן משוחקים באופן לא אמין. סיפור העלילה אף הוא לא אמין ומוגזם עד כדי גיחוך, ריבוי הדמויות גורם לבלבול ואי אפשר להזדהות או להיקשר לאף דמות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 יוני 2019, 21:25

sharonbn כתב:אבל בכל אופן, הזמן לא עשה עימו חסד. האפקטים נראים חובבניים עד מגוחכים. קטעי האקשן משוחקים באופן לא אמין. סיפור העלילה אף הוא לא אמין ומוגזם עד כדי גיחוך, ריבוי הדמויות גורם לבלבול ואי אפשר להזדהות או להיקשר לאף דמות.

וכמו שרשמת, זה בדיוק מסוג הדברים שתורמים לזה שסרט הופך לקאלט :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2019, 21:44

sharonbn כתב:ידעתם מה המקור לשם של משחקי Battle Royale?
המקור הוא סרט יפני מ2001 באותו שם.
https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Royale_(film)
ובכן, מצאתי עותק אונליין של הסרט וראיתי במהלך סופ"ש
אני יכול להבין למה הוא מהווה השראה לסוג של המשחקים: הסרט מספר על כיתה שלמה של בני 15 שנשלחת לאי בודד למשחק בן יממה של last man standing
כן, מזכיר מאד את משחקי הרעב.
אני גם יכול להבין למה הסרט קיבל מעמד של קאלט בימינו.
אבל בכל אופן, הזמן לא עשה עימו חסד. האפקטים נראים חובבניים עד מגוחכים. קטעי האקשן משוחקים באופן לא אמין. סיפור העלילה אף הוא לא אמין ומוגזם עד כדי גיחוך, ריבוי הדמויות גורם לבלבול ואי אפשר להזדהות או להיקשר לאף דמות.

מכיר את הסרט, מעולם לא ראיתי וכנראה שאני גם לעולם לא אראה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2019, 22:55

אני מקווה שיעשו רימייק טוב לסרט הזה כי הרעיון עצמו נשמע ממש מגניב (למרות משחקי הרעב, פה זה נשמע לי הרבה יותר אפל ועם פחות אווירה של סרט teens כמו שיש במשחקי הרעב) רק שהביצוע מיושן מאוד ולכן אין מוטיבציה לראות את גרסת המקור היום.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 17 יוני 2019, 09:25

נראה לי שזה היה צריך להיות הפרויקט הבא של גיא ריצ'י, במקום לעשות רימייק של סרט אנימציה...
משחקי הרעב זה באמת סרט מכוון לנוער (עוד מקרה שהספרים הרבה יותר טובים). באטל רויאל היה עם יותר אלימות ויותר gore ו(ניסה לפחות) להיות אפל.
וזה יהיה די אירוני אם בסוף מי שיעשה רימייק יהיה uwe boll אתם יודעים, סרט מבוסס משחק שקרוי ע"ש סרט...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2019, 13:06

אני ״גדלתי״ על ראינינג מן עם ארנולד שוורצנגר, שהוא אותו סיפור בדיוק, רק כחלק מתכנית טלוויזיה שעושה את זה לאסירים, ויש שם ממש ״בוסים״.
מי שלא ראה - ממליץ לצפות בו, למרות שבטח לפחות 25 שנה לא ראיתי אותו ויש מצב לא קטן שהוא פשוט זבל מוחלט כיום, ועדיין - בטח מעביר את הזמן בכיף.
https://m.imdb.com/title/tt0093894/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2019, 13:15

Laskin כתב:אני ״גדלתי״ על ראינינג מן עם ארנולד שוורצנגר, שהוא אותו סיפור בדיוק, רק כחלק מתכנית טלוויזיה שעושה את זה לאסירים, ויש שם ממש ״בוסים״.
מי שלא ראה - ממליץ לצפות בו, למרות שבטח לפחות 25 שנה לא ראיתי אותו ויש מצב לא קטן שהוא פשוט זבל מוחלט כיום, ועדיין - בטח מעביר את הזמן בכיף.
https://m.imdb.com/title/tt0093894/

קלאסיקה אבל אפילו בשנות ה-90 הסרט הזה גבל בטראש וב-2019 הוא בטח נראה כמו בדיחה :)

ואם כבר נוסטלגיות שנות ה-90, זאת גם העלילה של מורטל קומבט. אוסף של לוחמים בקרבות 1 על 1 עד ששורד לוחם אחד שמנצח את הטורניר. כלומר איכשהו שורדים תמיד 18 מתוך 20 למרות שזה אמור להיות קרבות עד המוות עם שורד אחד בלבד אבל למה להיות קטנונים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2019, 14:21

בטח שטראש, אבל עדיין אפשר להנות ממנו אני חושב.
קשה לי לדעת כי באמת עבר יותר מדי זמן, אבל זה לגמרי כמו לצפות במשחק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2019, 20:58

זה כמעט מגוחך, מארוול מוציאה את הנוקמים END GAME לקולנוע שוב שבוע הבא ויהיה בקרדיט סיום שלו "סצנה מחוקה, מחווה קטנה וכמה הפתעות" על פי קווין פאגי.

למי שתוהה למה, הנוקמים END GAME נמצא 44 מליון דולר מאחורי אווטאר בכדי להיות הסרט הכי רווחי בהסטוריה. בסופ"ש האחרון הוא עשה בערך 12 מליון דולר עולמית, כלומר סיכוי די גבוה שהוא יגיע ממש קרוב אבל לא יצליח לעקוף את אווטאר, ביחוד שכל השוברי קופות של הקיץ מתחילים לצאת אחד אחרי השני ביולי. שחרור שכזה עם כתוביות פוסט קרדיט יכול לתת לסרט את הפוש לעבור את אווטאר ולהפוך לסרט הכי מכניס אי פעם. כשאני קורא את זה אני נזכר בראיון עם האחים רוסו שדברו ארוכות על ההחלטה שלהם לא לשים שום דבר פוסט קרדיט בסרט בכדי שזה ירגיש כמו סיום תקופה ואיך שמארוול זרמו איתם על הרעיון. אז מסתבר שזורמים איתך אומנותית עד שצריך לעשות אקסטרה 44 מליון דולר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2019, 08:55

במקום קאמרון הייתי מוציא את אווטאר הראשון שוב לקולנוע, חודש לפני שיוצא השני, עם קטעים חדשים וכו' כדי להחזיר את המקום הראשון :)
אני לא צוחק, זה אשכרה יכול לעבוד וכנראה יעבוד :D
זה גם מאוד הגיוני, אווטאר יצא לפני עשור ויעברו נדמה לי 12 שנה עד שיצא סרט ההמשך, יש לא מעט אנשים שמעולם לא ראו אותו בתלת מימד, וזה סרט שאי אפשר כל כך להנות ממנו בצורה אחרת, לדעתי. אז אני מהמר שיעשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 15:51

אוואטר של דיסני עכשיו שהם קנו את פוקס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2019, 16:27

כן, אני יודע... זה טירוף :)
רוצה להאמין שקאמרון יצליח לשכנע אותם שלהוציא סרט המשך אחרי 12 שנה יכול קצת לפגוע ביכולת של אנשים לזכור מה היה בסרט הראשון ושיעשו את זה, ומאחר והוא מה שהתחיל את טרנד התלת מימד הזה, ושזה סרט שחייבים לראות בתלת מימד - הם בסבירות גבוהה גם יקשיבו לו, אפ הם בעצמם לא מתכננים את זה כבר מעכשיו ועובדים על שדרוג סצינות ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2019, 19:44

Laskin כתב:כן, אני יודע... זה טירוף :)
רוצה להאמין שקאמרון יצליח לשכנע אותם שלהוציא סרט המשך אחרי 12 שנה יכול קצת לפגוע ביכולת של אנשים לזכור מה היה בסרט הראשון ושיעשו את זה, ומאחר והוא מה שהתחיל את טרנד התלת מימד הזה, ושזה סרט שחייבים לראות בתלת מימד - הם בסבירות גבוהה גם יקשיבו לו, אפ הם בעצמם לא מתכננים את זה כבר מעכשיו ועובדים על שדרוג סצינות ^_^

הmcu הרבה יותר חשוב להם מאווטאר, אני לא רואה את זה קורה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2019, 01:01

לא חושב שזה באמת עניין של תחרות כמו שזה עניין של כסף, וכותרות... אז זה יעשה כסף וכותרת ואז אווטאר הראשון יעשה עוד כסף וכותרת ואז אווטאר 2 ואז הסופרהירו הבא שלהם, ואז אווטאר 3, וכו׳... דיסני בתחרות מול עצמם בלבד, זה לא מצחיק אפילו.
אגב, פרוזן 2 יוצא עוד מעט ויש מצב קטן שיתחרה שם. גם מלך האריות אם בטעות יצא מבריק, אבל קשה לי להאמין. ויש את סטאר וורס האחרון שאני גם בספק אבל בכל מקרה ייכנס לעשירייה בטח. קיצר לא חושב שהם רוצים פשוט לשים את MCU קודם, רק לדחוף עוד מכירות, כי למה לא. שים את זה בהתערבויות ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 03:05

Laskin כתב:לא חושב שזה באמת עניין של תחרות כמו שזה עניין של כסף, וכותרות... אז זה יעשה כסף וכותרת ואז אווטאר הראשון יעשה עוד כסף וכותרת ואז אווטאר 2 ואז הסופרהירו הבא שלהם, ואז אווטאר 3, וכו׳... דיסני בתחרות מול עצמם בלבד, זה לא מצחיק אפילו.
אגב, פרוזן 2 יוצא עוד מעט ויש מצב קטן שיתחרה שם. גם מלך האריות אם בטעות יצא מבריק, אבל קשה לי להאמין. ויש את סטאר וורס האחרון שאני גם בספק אבל בכל מקרה ייכנס לעשירייה בטח. קיצר לא חושב שהם רוצים פשוט לשים את MCU קודם, רק לדחוף עוד מכירות, כי למה לא. שים את זה בהתערבויות ;)

אווטאר לא יעשה הרבה כסף אם יעשו לו שחרור מחדש, 7 מליון דולר לא באמת מעניין אותם כמו השיא של הסרט הכי מוכר בכל הזמנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2019, 09:19

חולק עלייך, יכול לעשות עשרות מליונים במקרה הרע, ודי בקלות, אם מביאים אותו שלושה חודשים לפני סרט ההמשך.
אפילו אני אשקול לצפות בו שוב כדי להזכר בהכל לפני שהוא יוצא.
פשוט לא בא לי לראות את הסרט הזה בבית, הוא הרבה הרבה הרבה פחות טוב ככה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 09:50

Laskin כתב:חולק עלייך, יכול לעשות עשרות מליונים במקרה הרע, ודי בקלות, אם מביאים אותו שלושה חודשים לפני סרט ההמשך.
אפילו אני אשקול לצפות בו שוב כדי להזכר בהכל לפני שהוא יוצא.
פשוט לא בא לי לראות את הסרט הזה בבית, הוא הרבה הרבה הרבה פחות טוב ככה

סרט ההמשך שלו ממילא יוצא כשלכולנו יהיו מכוניות מעופפות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2019, 12:34

2021! לאף אחד לה לא יהיה, שים בהתערבויות ;)

ואגב שחרור של סרטים ישנים שוב בקולנוע - בסין סוך סוף יצא הסרט Spirited Away של מיאזאקי, והוא גרף הרבה יותר מצעצוע של סיפור 4 שיצא באותו שבוע :)
https://www.hollywoodreporter.com/news/ ... ce-1220251

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2019, 03:47

נוח האולי בשיחות עם מארוול לכתוב ולביים סרט ד"ר דום.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2019, 20:50

תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2019, 17:52

ראיתי בשעה טובה את 'סיפורו של רחוב ביל' שאני מנסה לגרום לעצמי לראות כבר תקופה. סרט פשוט יוצא מן הכלל ואני לא סתם בוחר לכתוב כאן דווקא עליו מבין כל הסרטים שראיתי לאחרונה, אני מאוד ממלץ לצפות בו.
יוצאים לאחרונה הרבה סרטים שנוגעים בגזענות כלפי שחורים בארה"ב, אבל האמת היא שגם כשהם סרטים טובים הם בדרך כלל מרגישים קצת טרחניים מדי או משעממים מעט כי אתה יודע לאן הם הולכים, או מה הם אומרים, כל הזמן (לדוגמה, 'שחור על לבן' של ספייק לי שחטא בזה בגדול). גם אלו שמצליחים קצת להתבלט עושים את זה בזכות אזיה גימיק (כמו blindspotting היחסית מוצלח, או 'תברח').
אבל 'סיפורו של רחוב ביל' הוא היוצא מן הכלל, ללא ספק השיא הקולנועי של המיני טרנד הזה. זה מגיע מהיוצר של 'אור ירח', עליו הוא זכה באוסקר והאמת שבסרט הזה הוא נפל לגמרי בעיניי לטרחנות מסוימת. הוא היה נחמד, אבל שוב, 'סיפורו של רחוב ביל' הוא לגמרי השיא. טוב ממנו בכל אספקט שניתן לחשוב עליו ובאמת שמדובר באחד הסרטים היותר טובים שיצא לי לראות לאחרונה. מומלץ מאוד.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים