נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 11 אפריל 2019, 13:33

ראיתי גם, ומסכים. סרט meh לגמרי, הומור של בני 14. כלומר לא סרט רע, אבל גם לא ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2019, 13:58

Stick כתב:אגב, אם כבר חור די הזוי בMCU שאף פעם לא הבנתי למה הוא שם זה טוני פורש בסוף IM3.
כאילו, למה? לא מתייחסים לזה לעולם, הוא לא בפרישה כבר בסרט העוקב, וזה אפילו לא תחילת הMCU שאפשר להגיד שעדיין לא תכננו הכל ופשוט זרמו. זו באמת החלטה הזויה שאני בחיים לא אבין.

הסרט האחרון שראיתי בסדרה, מלחמת האזרחים, מתיחס לזה. לא זכרתי את זה אבל טוני אומר לקפטן בנוגע למה שקרה עם פפר (הרי הם פרודים שם) משהו בסגנון של ״ויתרתי בשבילה על כל החליפות ואז היינו צריכים לצוד את היידרה ואז את אולטרון ואז ואז... והיא לא יכלה לשאת את זה יותר״. אז מסתבר שכן מתיחסים לזה, אבל כמובן שזה עוד כניסה לפינה ללא צורך שהם מוציאים את עצמם ממנה במשפט וחצי ומדפדפים הלאה.

עוד משהו ששמתי לב אליו זה התנגשות בין הרצון של במאים מסויימים לקשרים רומנטים. בחייל החורף האחים רוסו התחילו משהו בין קפטן לאלמנה השחורה ואחריו בנוקמים 2 ג׳וס ווידון זורק הכל לפח ומביא מערכת יחסים בינה לבין הענק הירוק. אז במלחמת האינסוף כסוג של נקמה אני משער האחים רוסו פשוט זורקים לפח את המערכת של האלמנה והענק הירוק במשפט וחצי כשהם אומרים אחד לשניה ״היי״ אחרי שהם לא התראו שלוש שנים. די מעניין כל הדבר הזה, מעניין אם הם ינסו לשים משהו רומנטי בין קפטן והאלמנה השחורה באנדגיים.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2019, 20:11

אז.. משחקי הכס חוזרת לעונה האחרונה בראשון בלילה, אני מניח שרובנו כאן מצפים לכך :) ..?
בדיוק עכשיו סיימתי את מרתון הסדרה שעשיתי בחודש וחצי האחרון, וכאחד שהיה רגיל לראות פרק בשבוע עוד מימי העונה הראשונה אני חייב לציין שזה מרגיש אחרת לגמרי לצפות בה ברצף אחיד כזה. והיא מהנה לגמרי גם בפעם השנייה.
אני זוכר שבזמן אמת עונות 5-7 די אכזבו אותי ומשהו בבנייה העלילתית שלהן הרגיש די מוזר, ובעוד אני עדיין חושב שזה נכון, נהנתי לפחות מ6-7 יותר הפעם כשידעתי למה לצפות.
היא באיזה שהוא מקום הפכה להיות יותר סדרה של רגעים נפרדים ומדהימים ופחות של תהליכים איטיים שמתפתחים. אין ספק שבמובן מסויים היא יותר מעניינת ככה, ובצפייה הנוכחית אני גם יכול להבין כאלו שמעדיפים את עונות 6-7 (למרות שעדיין יש שם כמה מקווי העלילה הפחות מוצלחים), אבל אישית העדפתי מעט את הקודמות.
גם בצפייה החוזרת זה היה לי ברור שהבנייה וההתפתחות של כל הarc של עונות 2-3 שם אותן בראש הסדרה, בעיניי. דווקא החתונה האדומה כסצנה אף פעם לא הדהימה אותי (כלומר לא מבחינת הטוויסט, כי ספויילרתי לפני כן לצערי.. מבחינת הסצנה) והיא לא 'שיא' ברמת השיאים של העונות המאוחרות, אבל עדיין כעונות וסיפורים שלמים אני הכי אהבתי אותן.
עונה 1 נמצאת מעט מאחוריה רק בגלל שמטבעה היא גם די כבדה באקספוזיציה מעייפת.
את עונה 4 אהבתי בעיקר בגלל הדינמיקה המהנה של הרבה מהדמויות שם, אבל היא בהחלט הכי דלה בהתרחשויות מלבד תחילתה וסופה.
עונה 5.. היא.. מוזרה. לחלוטין הכבשה השחורה בעיניי, ובעיקר משמשת כעונת מעבר בין הסגנון של עונות 2-4 לסגנון של עונות 6-7.
ועל עונות 6-7 כבר דיברתי, סך הכל אלו העונות בהן מתרחשים כמעט כל רגעי השיא המדהימים ביותר של הסדרה, וגם האירועים הכי מופלצים משום מקום שלה. לעיתים הם הולכים יד ביד :).

סך הכל מאוד נהנתי מהמרתון הזה, עכשיו נותר רק להמתין לשני בבוקר ולהתרגל לפרק בשבוע פעם נוספת.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 אפריל 2019, 20:31

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2019, 21:10

Stick כתב:אז.. משחקי הכס חוזרת לעונה האחרונה בראשון בלילה, אני מניח שרובנו כאן מצפים לכך :) ..?
בדיוק עכשיו סיימתי את מרתון הסדרה שעשיתי בחודש וחצי האחרון, וכאחד שהיה רגיל לראות פרק בשבוע עוד מימי העונה הראשונה אני חייב לציין שזה מרגיש אחרת לגמרי לצפות בה ברצף אחיד כזה. והיא מהנה לגמרי גם בפעם השנייה.
אני זוכר שבזמן אמת עונות 5-7 די אכזבו אותי ומשהו בבנייה העלילתית שלהן הרגיש די מוזר, ובעוד אני עדיין חושב שזה נכון, נהנתי לפחות מ6-7 יותר הפעם כשידעתי למה לצפות.
היא באיזה שהוא מקום הפכה להיות יותר סדרה של רגעים נפרדים ומדהימים ופחות של תהליכים איטיים שמתפתחים. אין ספק שבמובן מסויים היא יותר מעניינת ככה, ובצפייה הנוכחית אני גם יכול להבין כאלו שמעדיפים את עונות 6-7 (למרות שעדיין יש שם כמה מקווי העלילה הפחות מוצלחים), אבל אישית העדפתי מעט את הקודמות.
גם בצפייה החוזרת זה היה לי ברור שהבנייה וההתפתחות של כל הarc של עונות 2-3 שם אותן בראש הסדרה, בעיניי. דווקא החתונה האדומה כסצנה אף פעם לא הדהימה אותי (כלומר לא מבחינת הטוויסט, כי ספויילרתי לפני כן לצערי.. מבחינת הסצנה) והיא לא 'שיא' ברמת השיאים של העונות המאוחרות, אבל עדיין כעונות וסיפורים שלמים אני הכי אהבתי אותן.
עונה 1 נמצאת מעט מאחוריה רק בגלל שמטבעה היא גם די כבדה באקספוזיציה מעייפת.
את עונה 4 אהבתי בעיקר בגלל הדינמיקה המהנה של הרבה מהדמויות שם, אבל היא בהחלט הכי דלה בהתרחשויות מלבד תחילתה וסופה.
עונה 5.. היא.. מוזרה. לחלוטין הכבשה השחורה בעיניי, ובעיקר משמשת כעונת מעבר בין הסגנון של עונות 2-4 לסגנון של עונות 6-7.
ועל עונות 6-7 כבר דיברתי, סך הכל אלו העונות בהן מתרחשים כמעט כל רגעי השיא המדהימים ביותר של הסדרה, וגם האירועים הכי מופלצים משום מקום שלה. לעיתים הם הולכים יד ביד :).

סך הכל מאוד נהנתי מהמרתון הזה, עכשיו נותר רק להמתין לשני בבוקר ולהתרגל לפרק בשבוע פעם נוספת.

אני חושב שהפרקים האחרונים של עונה 6 הם השיא של הסדרה. עונה 5 באמת מוזרה אבל עדין יש בה את אחד הפרקים הטובים, הקרב בצפון כשמפנים את הפראיים בסירה. אני מת על השוט הסופי שבו ג׳ון על הסירה ומלך הלילה עומד על המזח, 30 שניות שהלב שלי בקושי עמד בהן בצפיה ראשונה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2019, 21:17

כן, זה לחלוטין פרק הזומבים הכי טוב בסדרה. העונה החמישית הכי גרועה בעיניי ביחס לסדרה, כמובן, היא לא רעה או שסבלתי בה.
עדיין יש בה כמה רגעים טובים וזכורים (הצעדה של סרסיי, הדרקון בקולוסיאום), אבל באופן כללי הרמה האחידה שלה ורוב דקות העונה הן פחות מוצלחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2019, 11:31

BiA כתב:

מה לעזאזל הולך בטריילר הזה? זה הקייסר צוחק בסוף? הייתי אומר שזה הג'וקר של מארק האמיל אבל אני משער הקייסר יותר הגיוני? והשם של הסרט, Rise of The Skywalker? זה אמור לרמוז על זה שקיילו עובר צד או שריי היא סקייווקר? באמת לא ברור. אבל אני כן אגיד ש-JJ בהחלט יודע לנגן על המיתרים של ההייפ ונראה שהוא הולך להרוויח מחדש את מה שראיין ג'ונסון אבד. חבל שהוא לא עשה גם את פרק 8.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 אפריל 2019, 12:54

זה אכן פלפטין ואם הוא חי, אני קופץ מהמרפסת, כי מספיק.

לגבי השם, לא יודע אם זה קיילו אבל אני בטוח שזה רד הרינג ושהכוונה היא לא לריי. לא חושב שקיילו שיקר ושהיא תתגלה כסקייווקר, זה בערך הדבר היחיד הטוב שנעשה ב-TLJ.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אפריל 2019, 13:16

רק אני *ממש* אהבתי את TLJ :)?
סרט הSW הטוב ביותר בעיניי, בדיוק בגלל שהוא שבר את כל הצפיות והמוסכמות. והנה, מגיע עוד סרט מאברמס והוא נראה כמו פרק 7 פעם נוספת - המון נוסטלגיה, סיפור שאין לו רגליים בלי הקודמים, כולם פתאום חיים והכל זה שוב טוב מוחלט נגד רע מוחלט וכל זה..
כמוהן זה רק טריילר, אני לא חלילה חורץ את דינו של הסרט על פיו והכל יכול להיות שונה לגמרי בסרט, אבל זה לחלוטין הוייב שהטריילר מנסה ומצליח לייצר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 אפריל 2019, 15:57

המון אנשים אהבו את TLJ, אני לא ממש. מ-7 גם לא התלהבתי - לא היה שם כלום חדש, הדמויות היו פלקט והיו כמה סצינות שעלולות להתברר כאידיוטיות להפליא (כמו הקרב ביער שבו איכשהו ריי מצליחה לנצח את קיילו) אבל לפחות היו שם ניצוצות של בילד אפ מעניין.

אני לא זוכר לפרטי פרטים את 8 עכשיו אבל ניתן הרבה יותר מדי דגש לדמויות פשוט נוראיות כמו פו, פין, הולדו ורוז שלוו גם בדיאלוגים מביכים יותר מהרגיל ("saving what we love" ושיט כזה - דווקא סצנות כאלה וסצנות כמו הקרב מול קפטן פאזמה הרגישו הכי כמו טוב ורע מוחלטים), הצורה שבה סנוק התפגר וההתעקשות על להשאיר את ליאה בחיים היו בדיחה ובכללי הסרט המשיך להרגיש כמו ריהאש של הטרילוגיה המקורית. לחלק משמעותי מהסרט, המרדף, היה אפס אימפקט רגשי והוא נמתח כמו מסטיק. לפחות לוק מת סוף סוף, שיתחילו להתקדם כבר.

אז כן, הסיפור של קיילו וריי עדיין די מסקרן, אבל כמה הוא יכול כבר להחזיק מים כשכל מה שמסביב לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2019, 16:11

פרק 7 היה מצויין, הוא היה סוג של ישור קו עם המעריצים עם מספיק נוסטלגיה בשביל לעורר את תחושת sw מחדש (אחרי 30 שנים שלא יצא סרט sw שמרגיש כמו sw) וכל הדמויות החדשות היו ממש טובות כולל דרויד שלראשונה מזה 30 שנים לא היה עוד סוג של r2d2 או 3cpo. פרק 8? אני לא בטוח מה לחשוב עליו. הקו עלילה של ריי/לוק/קיילו הייתה מצויינת לדעתי אבל השאר? אוי, פשוט לא. המרדף ב14 קמ״ש היה מגוחך ונעשה כבר הרבה יותר טוב בבאטלסטאר גלקטיקה, קנטו בייט היה פשוט החלק הכי זבל בsw מאז הטרילוגית פריקוולים וכל הדמויות החדשות היו גרועות למדי. הסיום על הכוכב מלח היה נחמד אבל לא הרבה מעבר. סך הכל היה סרט ממש מוזר שחצי ממנו נהדר וחצי ממנו נפילה.

אני מקווה שעכשיו עם jj נקבל סרט מאוזן יותר ובניגוד לפרק 7 שיהיה פחות שחזור של פרק 6.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אפריל 2019, 17:27

אני מסכים שבפרק 8 היו המון רגעים לא טובים, גם ביחס לסדרה. זה אולי הזמן לציין שאני לא איזה מעריץ גדול של הסדרה גם ככה, ראיתי את כולם כמובן ורובם בהחלט אחלה סרטים מהנים, אבל גם ככה פרקים 7 ו8 הם המועדפים עלי ( המקוריים ישנים מדי בשביל סרט אקשן-הרפתקאות בעיניי והפריקוולים נחותים בכל מובן) אז כשאני אומר שפרק 8 הוא המוצלח בסדרה בעיניי זה לא אומר שהוא סרט מדהים וחסר פגמים :).
בכל מקרה כן, לא מעט דמויות חצי אפויות ומשפטים סתמיים, סצנת המרדף ובכלל הכוכב ההוא הן נקודות שפל.
אבל, הסרט עושה דברים מעניינים ומפתיעים עם הנוסחה ועם העובדה שכל הסרטים עד אליו תמיד היו 100% בתוכה.
הסיפור של ריי, קיילו רן ולוק מאוד מעניין ועשוי נהדר, ובעיקר מה שאני אוהב בסרט והרשים אותי בו היא העובדה שהוא (בעיניי) בפער סרט הSW הכי יפה ויזואלית. סצנות כמו זו המפגש של ריי, קיילו וסנוק בחדר האדום, החללית שעושה קמיקאזה או כל הקרב בכוכב המלח הן בעיניי מההיילייטס של כל הסדרה הזו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אפריל 2019, 17:55

מעניין מתי רכבת star wars תאט.... אם בכלל... כמי שלא ראה אף סרט בסדרה, אני ממש מופתע לגלות שהיא עוד ממשיכה בעוצמה כזאת מסרט לסרט..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אפריל 2019, 18:15

מניח שאחרי הסרט הזה כבר תהיה פחות התרגשות, או ששוב יקחו איזו הפסקונת ואז זה יחזור באותה הצורה. כבר ראינו עם רוג 1 שהמבקרים יודעים להיות טיפה פחות נלהבים על עיוור, ואז עם סולו שגם הם וגם המעריצים לא נופלים על כל דבר עם SW בשם. הספינאופים הוכיחו שהמגה מותג הזה פחות חזק משדיסני חשבו והוא לא יכול להחזיק סתם ככה כמות כזו של סרטים בלי הצדקה.
כאן זה הפרק האחרון לטרילוגייה המרכזית שממשיכה ישירות את הסיפור שהתחיל בשנות ה70, ככה שזה צפוי שהוא יהיה סרט עצום ואולי שני השנה רק לendgame, גם כן לא בטוח. אבל מעבר לזה הם יעשו או ספינאופים על דמויות מוכרות (שכבר הוכח שזה פחות ביג דיל גם למבקרים וגם לקהל), או עוד המשך ישר שאני מניח שיצליח פחות (הם יאלצו לקחת עוד הפסקה קלה כדי לגרום להמשך אמיתי לעבוד), או סיפורי SW מרכזיים אחרים וחדשים לגמרי שלוקחים את זה לכיון אחר. באופציה השלישית אני מניח שתהיה התרגשות רבה לפני הסרט הראשון לכל הפחות, אבל משם זה יהיה כבר קשור לאיכות שלו באופן ישיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2019, 18:19

Stick כתב:אני מסכים שבפרק 8 היו המון רגעים לא טובים, גם ביחס לסדרה. זה אולי הזמן לציין שאני לא איזה מעריץ גדול של הסדרה גם ככה, ראיתי את כולם כמובן ורובם בהחלט אחלה סרטים מהנים, אבל גם ככה פרקים 7 ו8 הם המועדפים עלי ( המקוריים ישנים מדי בשביל סרט אקשן-הרפתקאות בעיניי והפריקוולים נחותים בכל מובן) אז כשאני אומר שפרק 8 הוא המוצלח בסדרה בעיניי זה לא אומר שהוא סרט מדהים וחסר פגמים :).
בכל מקרה כן, לא מעט דמויות חצי אפויות ומשפטים סתמיים, סצנת המרדף ובכלל הכוכב ההוא הן נקודות שפל.
אבל, הסרט עושה דברים מעניינים ומפתיעים עם הנוסחה ועם העובדה שכל הסרטים עד אליו תמיד היו 100% בתוכה.
הסיפור של ריי, קיילו רן ולוק מאוד מעניין ועשוי נהדר, ובעיקר מה שאני אוהב בסרט והרשים אותי בו היא העובדה שהוא (בעיניי) בפער סרט הSW הכי יפה ויזואלית. סצנות כמו זו המפגש של ריי, קיילו וסנוק בחדר האדום, החללית שעושה קמיקאזה או כל הקרב בכוכב המלח הן בעיניי מההיילייטס של כל הסדרה הזו.

אני לא חושב שיש לנו מחלוקת פה, כל מה שקשור לקיילו/ריי/לוק היה ממש טוב אבל מה שקרה סביב היה תת רמה ביחס לפרק 7 לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 21:33

סדרה שנראת מעניינת בקטע דדפול/קיקאס ואפילו משחק שם תומר קפון שלנו:

וטריילר סופי ל-dark phoenix, אני ממש אופטימי, הטריילר נראה טוב. הדבר הכי בולט בטריילר הוא המוסיקה אז כמובן שעשיתי גיגול מהיר והבנתי שזה באמת האנס זימר שאמר לפני שנתיים שהוא לא יעשה יותר מוסיקה לסרטי סופר גיבורים (אה, ושנה הבאה יש לו את וונדרוומן 1984) :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2019, 10:14

דה בויז הזה נראה מצויין.... עוד לא התחלתי את DOOM PATROL אבל מהטריילרים זה נראה שהם די דומים.

דארק פיניקס נראה די חלש אבל אני ממש מקווה שיפתיעו אותי לטובה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 אפריל 2019, 11:57

כך או כך זה כנראה הסרט האחרון של אקסמן עם הקאסט הנוכחי, גם אם דארק פיניקס יצליח, לדעתי אין סיכוי שדיסני ימשיכו את הקו הנוכחי ולא יעשו ריבוט לכל הפרנצייז כדי לשלב אותו ביקום של מארוול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2019, 11:59

avive כתב:כך או כך זה כנראה הסרט האחרון של אקסמן עם הקאסט הנוכחי, גם אם דארק פיניקס יצליח, לדעתי אין סיכוי שדיסני ימשיכו את הקו הנוכחי ולא יעשו ריבוט לכל הפרנצייז כדי לשלב אותו ביקום של מארוול.

דיסני כבר אשרו שכל סרטי פוקס בוטלו ופיניקס יהיה הסרט פוקס האחרון. רק דדפול שורד את המיזוג כי כנראה הוא מאוד מצליח והטבע השובר קיר רביעי שלו עוזר לו לעשות את המעבר בין היקומים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2019, 14:11

פבלו שרייבר (הסמויה, אלים אמריקאים... ואח של ליב שרייבר) - ישחק את מאסטר צ'יף בסדרה החדשה של היילו בשואוטיים

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אפריל 2019, 17:15

ו... ראינו את כל הסרט.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 אפריל 2019, 10:01

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2019, 00:39

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אפריל 2019, 17:12

תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 אפריל 2019, 10:00

הביקורות לאנדגיים: 96% ברוטן, 78 ב-mc. המבקרים אוהבים, אבל כנראה שפחות מאשר את black panther :roll:

רואה אותו היום, מקווה שלא יאכזב.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים