נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 09:21

אני כן מקווה שבסוף נגיע לבאטמן והג׳וקר הנוכחי אבל שישמרו על אותה האווירה של הסרט הזה שעושה אותו למיוחד. אם זה צריך להיות באטמן אולטרה ריאליסטי עם אווירה כבדה והמון פסיכולוגיה ומיקוד על הדמויות (בעיקר הג׳וקר וברוס וויין) כמו איזה משהו שיצא מסרטי/ סדרות פשע ריאליסטיות כמו הסמויה אז זה נשמע כיוון מעניין מאוד לחקור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 09:37

bling כתב:אני כן מקווה שבסוף נגיע לבאטמן והג׳וקר הנוכחי אבל שישמרו על אותה האווירה של הסרט הזה שעושה אותו למיוחד. אם זה צריך להיות באטמן אולטרה ריאליסטי עם אווירה כבדה והמון פסיכולוגיה ומיקוד על הדמויות (בעיקר הג׳וקר וברוס וויין) כמו איזה משהו שיצא מסרטי/ סדרות פשע ריאליסטיות כמו הסמויה אז זה נשמע כיוון מעניין מאוד לחקור.

אני לא יודע אם ריווס הולך לעשות בטמן שקשור לג׳וקר הזה בצורה כלשהי או שזה יהיה סרט שעומד לגמרי בפני עצמו, אבל ריבס כן אמר שהבטמן שלו יתרכז באלמנט הנואר והבלשות של בטמן. זה יכול להיות מעניין אם בטמן של ריבס יתרחש בשנות ה90 והג׳וקר שלו יהיה פיניקס.

אבל גם אם לא, אני עדין חושב שהסרט ג׳וקר צריך לספר את הסיפור של הג׳וקר. כלומר גם אם הוא סרט בפני עצמו שלא יקבל שום המשך או ספינאוף, עדין הסיפור צריך להיות של הג׳וקר.

אגב, אם הם כן ילכו בכיוון שלך בלינג, ואו, חתיכת שיגור לDCU החדש :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2019, 10:38

התחלתי את the dark crystal בנטפליקס, ולהפתעתי זו פנטזיה ממש סבבה בינתיים. לוקח קצת זמן להתגבר על זה שמדובר ב״בובות״ אבל זה באמת אחלה. מהנה מאוד. מתקדמת כל הזמן... מומלץ. ראיתי רק 2 וחצי פרקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 11:02

אם כבר נטפליקס, אני בסוף עונה שלישית של דברים מוזרים והיא טובה בהרבה מעונה 2. לא יצירת אומנות או משהו, אבל מהנה כמעט כמו הראשונה והרפרנסים לשנות השמונים ממש טובים. יש שם בייסיקלי את ארנולד שוורצנגר כמחסל, רפרנסים חזקים לחוטפי הגופות, יש קניון שנותן הרגשת 80׳s מאוד חזקה והקוי עלילה הרבה יותר מעניינים מעונה קודמת. מי שאהב את הראשונה ושנא את השניה, עונה שלישית בהחלט מומלצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 11:55

bling כתב:אני כן מקווה שבסוף נגיע לבאטמן והג׳וקר הנוכחי אבל שישמרו על אותה האווירה של הסרט הזה שעושה אותו למיוחד. אם זה צריך להיות באטמן אולטרה ריאליסטי עם אווירה כבדה והמון פסיכולוגיה ומיקוד על הדמויות (בעיקר הג׳וקר וברוס וויין) כמו איזה משהו שיצא מסרטי/ סדרות פשע ריאליסטיות כמו הסמויה אז זה נשמע כיוון מעניין מאוד לחקור.

בלינג, ממש חממת אותי על הרעיון של איזה DCU מורכב מאוסף אקלקטי של יוצרים איכותיים שעושים מה שבא להם. נגיד רוברט אגרס עושה את קונסטנטין, ג'ורדן פיל את סייבורג, שיין בלאק עושה את גרין לאנטרן קורפ, דיוויד פינצ'ר עושה סופרמן וכדומה. זה יכול להיות ממש מעניין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2019, 12:46

DrKeo כתב:אם כבר נטפליקס, אני בסוף עונה שלישית של דברים מוזרים והיא טובה בהרבה מעונה 2. לא יצירת אומנות או משהו, אבל מהנה כמעט כמו הראשונה והרפרנסים לשנות השמונים ממש טובים. יש שם בייסיקלי את ארנולד שוורצנגר כמחסל, רפרנסים חזקים לחוטפי הגופות, יש קניון שנותן הרגשת 80׳s מאוד חזקה והקוי עלילה הרבה יותר מעניינים מעונה קודמת. מי שאהב את הראשונה ושנא את השניה, עונה שלישית בהחלט מומלצת.

אני ראיתי איזה 2-3 פרקים מהעונה השלישית ופרשתי... כל הקטע הזה של שנות השמונים מתחיל לשעמם אותי בסדרה הזו, שזה מרגיש כאילו דוחפים לי את זה לגרון...
לעומת זאת הקריסטל האפל הזה ממש מחזיר אותי לשנות השמונים עם סרטי הפנטזיה האלה של פעם... עכשיו הדבר שאני הכי רוצה לראות זה רימייק או פריקוול או משהו של הסיפור שאינו נגמר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 13:01

Laskin כתב:
DrKeo כתב:אם כבר נטפליקס, אני בסוף עונה שלישית של דברים מוזרים והיא טובה בהרבה מעונה 2. לא יצירת אומנות או משהו, אבל מהנה כמעט כמו הראשונה והרפרנסים לשנות השמונים ממש טובים. יש שם בייסיקלי את ארנולד שוורצנגר כמחסל, רפרנסים חזקים לחוטפי הגופות, יש קניון שנותן הרגשת 80׳s מאוד חזקה והקוי עלילה הרבה יותר מעניינים מעונה קודמת. מי שאהב את הראשונה ושנא את השניה, עונה שלישית בהחלט מומלצת.

אני ראיתי איזה 2-3 פרקים מהעונה השלישית ופרשתי... כל הקטע הזה של שנות השמונים מתחיל לשעמם אותי בסדרה הזו, שזה מרגיש כאילו דוחפים לי את זה לגרון...
לעומת זאת הקריסטל האפל הזה ממש מחזיר אותי לשנות השמונים עם סרטי הפנטזיה האלה של פעם... עכשיו הדבר שאני הכי רוצה לראות זה רימייק או פריקוול או משהו של הסיפור שאינו נגמר :)

מצחיק שאמרת את זה כי בדברים מוזרים 3 יש קטע ששרים את השיר של הסיפור שאינו נגמר וזה לגמרי גרם לי לחשוב שאולי צריך לקחת את הספר הזה (שהוא הרבה יותר טוב מהסרט) ולעשות לו עיבוד חדש לדור חדש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2019, 13:23

חחח מגניב!
ואחרי שתצפה קצת בקריסטל תראה כמה יהיה אדיר אם אותם חבר׳ה יעבדו על זה... אני עדיין רק בהתחלה אבל זה 10 פרקים ובינתיים כל פרק מושקע בטירוף

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 15:33

Laskin כתב:חחח מגניב!
ואחרי שתצפה קצת בקריסטל תראה כמה יהיה אדיר אם אותם חבר׳ה יעבדו על זה... אני עדיין רק בהתחלה אבל זה 10 פרקים ובינתיים כל פרק מושקע בטירוף

זה הבמאי של סרטי הטרנספורטר ושל הענק הירוק עם אדוארד נורטון :)
בכל מקרה אני רוצה לראות אותו, אבל כרגע כמעט כל דקה של בידור שאני צורך היא קונטרול, אני כבר חודש מנסה לסיים את דברים מוזרים 3 ולראות את MINDHUNTER.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 16:43

DrKeo כתב:

בלינג, ממש חממת אותי על הרעיון של איזה DCU מורכב מאוסף אקלקטי של יוצרים איכותיים שעושים מה שבא להם. נגיד רוברט אגרס עושה את קונסטנטין, ג'ורדן פיל את סייבורג, שיין בלאק עושה את גרין לאנטרן קורפ, דיוויד פינצ'ר עושה סופרמן וכדומה. זה יכול להיות ממש מעניין.

טוב זו כבר פנטזיה מרחיקת לכת... כאילו ברור שהייתי שמח לראות ניסוי כזה אבל קשה לי להאמין שזה יצדיק את עצמו כלכלית כשזה ייעשה בכזו סקאלה.

לקחת את הג׳וקר ולעשות ממנו סרט ״איכות״ יחסית דל תקציב זה משהו אחד, אבל יקום שלם בסגנון הזה ברור לנו שלא יקרה למרות שזה יכל להיות מאוד מעניין.

אבל בוא קודם נראה בעצמנו את הג׳וקר לפני, יש מצב שזה שהממסד מחבק אותו זה דווקא חדשות רעות לנו :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 19:27

bling כתב:
DrKeo כתב:

טוב זו כבר פנטזיה מרחיקת לכת... כאילו ברור שהייתי שמח לראות ניסוי כזה אבל קשה לי להאמין שזה יצדיק את עצמו כלכלית כשזה ייעשה בכזו סקאלה.

לקחת את הג׳וקר ולעשות ממנו סרט ״איכות״ יחסית דל תקציב זה משהו אחד, אבל יקום שלם בסגנון הזה ברור לנו שלא יקרה למרות שזה יכל להיות מאוד מעניין.

אבל בוא קודם נראה בעצמנו את הג׳וקר לפני, יש מצב שזה שהממסד מחבק אותו זה דווקא חדשות רעות לנו :P

אני חושב שבגלל שהמהות של DC היא עולמות מקבילים וזה לרוב גם הפוקוס שלהם באירועי ״נוקמים״ הגדולים, הם דווקא יכולים להתפרע. וונדרוומן ואקוואמן מצליחים? תמשיכו אותם לנצח. תנסו כל מני פרנצ׳ייזים, חלק איכות סטייל ג׳וקר, אחרים טפשיים סטייל אקוואמן, אחרים בז׳אנרים חריגים לקומיקס כמו אימה מדורג R ואפילו תעשו גרסאות מקבילות של אותה דמות. למשל למה שהארלי קווין והג׳וקר של לטו לא יתקיימו במקביל לג׳וקר של פיניקס?

ואז, אחרי כמה שנים טובות כשהם יודעים מה נדבק מבחינה כלכלית ומבחינת המבקרים, שיקחו את מה שטוב ויעשו אירוע בין יקומי גדול בליגת הצדק. כלומר ה״יקום״ שלהם מפוצל לכמה יקומים מה שמרשה להם גם חופש יצירתי גדול וגם חופש פיננסי גדול. סרט של 30 מליון דולר יכול להתקיים לצד סרט של 300 מליון. סרט R סופר ראליסטי יכול להתקיים לצד מדע בדיוני בחלל. זה גם אומר שקל יותר למשוך כישרון איכותי של משחק ובימוי אם הם יודעים שהם לא תקועים במגבלה אומנותית וחוזה דרקונים של 9 סרטים.

ובנושא אחר, אני והאישה הולכים לראות את פרטיזים מחר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 21:51

אהבתי מאוד את הרעיון הזה קיאו, לתת להם להתפזר חופשי ולפי זה לגבש זהות בסוף לסרט האיחוד ושמשם והלאה הם ימשיכו ברוח הזאת לכמה שנים טובות.

לפחות באיזשהי רמה הג׳וקר הוא סוג של סנונית שמבשרת על כך שהם עושים דברים אחרת ממארוול ושהם יותר פתוחים אומנותית וקריאטיבית לרעיונות וכיוונים שונים לגמרי לפרנצ׳ייזים שלהם.

נכון שמארוול מכה אותם שוק על גבי ירך אבל יאמר לזכותם שהם פתוחים יותר ופחות נוסחתיים ומקובעים ומבחינתי עם כמה שמארוול הרבה יותר קונסיסטנטית וטובה בממוצע, עדיין זו DC שיצרה סרטים ברמה של קלאסיקות עם באטמן של נולאן ואולי גם הג׳וקר יצטרף לרשימה הזו.

וכן הנוקמים ממש טוב במה שהוא מנסה לעשות אבל לדעתי הוא לא איכותי באותו מובן כמו באטמן (ואולי הג׳וקר ;)), הוא סוג של יצירת פופ מהנה ועשוייה מעולה אבל אני רואה בבאטמן משהו מעבר לזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 22:25

bling כתב:אהבתי מאוד את הרעיון הזה קיאו, לתת להם להתפזר חופשי ולפי זה לגבש זהות בסוף לסרט האיחוד ושמשם והלאה הם ימשיכו ברוח הזאת לכמה שנים טובות.

לפחות באיזשהי רמה הג׳וקר הוא סוג של סנונית שמבשרת על כך שהם עושים דברים אחרת ממארוול ושהם יותר פתוחים אומנותית וקריאטיבית לרעיונות וכיוונים שונים לגמרי לפרנצ׳ייזים שלהם.

נכון שמארוול מכה אותם שוק על גבי ירך אבל יאמר לזכותם שהם פתוחים יותר ופחות נוסחתיים ומקובעים ומבחינתי עם כמה שמארוול הרבה יותר קונסיסטנטית וטובה בממוצע, עדיין זו DC שיצרה סרטים ברמה של קלאסיקות עם באטמן של נולאן ואולי גם הג׳וקר יצטרף לרשימה הזו.

וכן הנוקמים ממש טוב במה שהוא מנסה לעשות אבל לדעתי הוא לא איכותי באותו מובן כמו באטמן (ואולי הג׳וקר ;)), הוא סוג של יצירת פופ מהנה ועשוייה מעולה אבל אני רואה בבאטמן משהו מעבר לזה.

אני אפילו לא חושב שהם צריכים לאחד את הכל ליקום אחד אחרי ליגת הצדק. כמו בקומיקס, חלק מה״ספרים״ עומדים בפני עצמם ולעולם לא מקבלים המשך, חלק ממש מצליחים ונטמעים לתוך היקום הראשי, חלק לעולם לא מתערבבים עם אחרים וכו׳. כלומר להיות בלי מגבלות, לעשות מה שאתה רוצה ופעם בכמה שנים לחשוב מה יכול לעבוד טוב יחד ולעשות ״אירוע״.

אני משער שכמו בקומיקס זה לאט לאט יתחיל להתכנס לכמה יקומים ממוספרים. נניח גל גדות, מרגו רובי וג׳ייסון ממואה יהיו בסוף ביקום 1#, אולי הבטמן של מאט ריווס יתאים מספיק לג׳וקר בכדי שהם יהיו יחד יקום 2# וכך הלאה. סרט אחד בודד יכול להיות יקום משלו, כמה סרטים יכולים להיות יחד יקום אחד או כל שילוב אחר. ואז, ג׳ף ג׳ונס, הקווין פאגי של DC, פעם בכמה שנים עושה עם במאי מתאים סרט ״אירוע״ שבו הוא מנצל קוי עלילה קיימים מיקומים שונים. זה יכול להיות קטן יותר כמו הנוקמים 1-2 ולהתעסק ביקום אחד בלבד וזה יכול להיות בסדר גודל של מלחמת האינסוף ולהתעסק בכמה יקומים במקביל.

אגב, אני לא חושב שמה שמרוול עשו מבחינת הנוקמים ומלחמת האינסוף/endgame היה כל כך שונה. לא בקטע של יקומים שונים, אבל כן בקטע של ״לזרום עם זה״ ולתת ליקום שלהם לבנות את עצמו. אז, כשכבר יש להם המון סיפורים שסופרו, הם יכלו לברור בפינצטה מה שהתאים להם בכדי לבנות את מלחמת האינסוף וההמשך שלו. כלומר כשיש לך הרבה כלים מעניינים על השולחן שכבר הכינו את הקרקע מכל בחינה (זריעה של קוי עלילה וקשתות של דמויות, חיבור רגשי לעשרות דמויות, ביסוס עולם וכו׳) זה עוזר לעשות סרט ״אירוע״ מעניין, זה מעצים סרט כמו מלחמת האינסוף לרמה הרבה יותר גבוהה ממה שבאמת מגיע לו להיות.

אני חושב שגישה כזאת יכולה גם לתת לנו סרטים מאוד מגוונים, גם להביא למסך הקולנוע הזיות קומיקס כמו ״גות׳ם מוארת בגז״ (סיפור בטמן סטימפאנקי במאה ה19) או ״בן אדום״ (סיפור סופרמן שבו מספרים מה אם סופרמן היה מתרסק כתינוק בברית המועצות בזמן המלחמה הקרה במקום בארה״ב והמפלגה הקומוניסטית השתמשה בו כנשק של המשטר), גם להביא כישרון כמו סקורסזי ושות׳ שבחיים לא היו נתקעים בפרנצ׳ייז מוגבל ללא חופש אומנותי, גם לאפשר גרסאות מקבילות של דמויות וגם משחרר את הלחץ ומאפשר לעשות צעדי עלילה אמיצים כמו לתת לדמויות קומיקס למות מוות סופי. כלומר סרט גיבור על שאתה לא יודע ב1000% שהגיבור מנצח, כולם בטוחים ושהעולם לא יעבור זעזוע גדול נשמע כמו משהו ממש מרענן לסרטי גיבורי העל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 10:13

נראה שזו סדרת הדגל של השירות של אפל

נראה נחמד

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 ספטמבר 2019, 15:59

DrKeo כתב:
bling כתב:אהבתי מאוד את הרעיון הזה קיאו, לתת להם להתפזר חופשי ולפי זה לגבש זהות בסוף לסרט האיחוד ושמשם והלאה הם ימשיכו ברוח הזאת לכמה שנים טובות.

אני אפילו לא חושב שהם צריכים לאחד את הכל ליקום אחד אחרי ליגת הצדק. כמו בקומיקס, חלק מה״ספרים״ עומדים בפני עצמם ולעולם לא מקבלים המשך, חלק ממש מצליחים ונטמעים לתוך היקום הראשי, חלק לעולם לא מתערבבים עם אחרים וכו׳. כלומר להיות בלי מגבלות, לעשות מה שאתה רוצה ופעם בכמה שנים לחשוב מה יכול לעבוד טוב יחד ולעשות ״אירוע״.

אני משער שכמו בקומיקס זה לאט לאט יתחיל להתכנס לכמה יקומים ממוספרים. נניח גל גדות, מרגו רובי וג׳ייסון ממואה יהיו בסוף ביקום 1#, אולי הבטמן של מאט ריווס יתאים מספיק לג׳וקר בכדי שהם יהיו יחד יקום 2# וכך הלאה. סרט אחד בודד יכול להיות יקום משלו, כמה סרטים יכולים להיות יחד יקום אחד או כל שילוב אחר. ואז, ג׳ף ג׳ונס, הקווין פאגי של DC, פעם בכמה שנים עושה עם במאי מתאים סרט ״אירוע״ שבו הוא מנצל קוי עלילה קיימים מיקומים שונים. זה יכול להיות קטן יותר כמו הנוקמים 1-2 ולהתעסק ביקום אחד בלבד וזה יכול להיות בסדר גודל של מלחמת האינסוף ולהתעסק בכמה יקומים במקביל.

אגב, אני לא חושב שמה שמרוול עשו מבחינת הנוקמים ומלחמת האינסוף/endgame היה כל כך שונה. לא בקטע של יקומים שונים, אבל כן בקטע של ״לזרום עם זה״ ולתת ליקום שלהם לבנות את עצמו. אז, כשכבר יש להם המון סיפורים שסופרו, הם יכלו לברור בפינצטה מה שהתאים להם בכדי לבנות את מלחמת האינסוף וההמשך שלו. כלומר כשיש לך הרבה כלים מעניינים על השולחן שכבר הכינו את הקרקע מכל בחינה (זריעה של קוי עלילה וקשתות של דמויות, חיבור רגשי לעשרות דמויות, ביסוס עולם וכו׳) זה עוזר לעשות סרט ״אירוע״ מעניין, זה מעצים סרט כמו מלחמת האינסוף לרמה הרבה יותר גבוהה ממה שבאמת מגיע לו להיות.

אני חושב שגישה כזאת יכולה גם לתת לנו סרטים מאוד מגוונים, גם להביא למסך הקולנוע הזיות קומיקס כמו ״גות׳ם מוארת בגז״ (סיפור בטמן סטימפאנקי במאה ה19) או ״בן אדום״ (סיפור סופרמן שבו מספרים מה אם סופרמן היה מתרסק כתינוק בברית המועצות בזמן המלחמה הקרה במקום בארה״ב והמפלגה הקומוניסטית השתמשה בו כנשק של המשטר), גם להביא כישרון כמו סקורסזי ושות׳ שבחיים לא היו נתקעים בפרנצ׳ייז מוגבל ללא חופש אומנותי, גם לאפשר גרסאות מקבילות של דמויות וגם משחרר את הלחץ ומאפשר לעשות צעדי עלילה אמיצים כמו לתת לדמויות קומיקס למות מוות סופי. כלומר סרט גיבור על שאתה לא יודע ב1000% שהגיבור מנצח, כולם בטוחים ושהעולם לא יעבור זעזוע גדול נשמע כמו משהו ממש מרענן לסרטי גיבורי העל.

אני חושב שזה יכול להיות יותר מדי overwhelming , כאילו עכשיו תריץ גם כמה גרסאות של אותן דמויות והן יתכנסו לסרטי יקומים נפרדים? בסוף זה פוגע במותג לדעתי אין אפס.

והנה DC הודיעו שהג׳וקר של פיניקס לא יהיה חלק מסרטי באטמן החדשים שלהם בכיכובו של רוברט פטינסון, אז או שהג׳וקר הוא סרט חד פעמי שלא יראה המשך או שהוא לא יתאחד עם שום דבר ומקסימום יצא המשך ורגיל שלא נבנה לתוך איחוד או שבאמת הם הולכים על כמה יקומים שונים עם דמויות זהות ויוצרים סמטוחה שלמה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 16:29

אני לא חושב שזה יוצר סמטוחה אם זה קורה לאט ובטבעיות. תזרוק צופה ממוצע למלחמת האינסוף או endgame והוא לא מבין מה ההזיות שקורות סביבות. תן לו 22 סרטים על גבי 11 שנים וזה מרגיש לו הכי טבעי בעולם.

אז עושים קצת וונדרוומן, קצת פלאש, קצת אקוואמן, קצת ג׳וקר של פיניקס, קצת בטמן של ריבס ומתישהו עושים סרט אירוע רק ביקום אחד, נניח זה של גל גדות. אז אחרי כמה שנים צצים עוד סרטים, עוד המשכים, פתאום בג׳וקר השלישי הבטמן של ריווס מופיע. לאט לאט ביקום של גל גדות ואקוואמן זורעים דברים שקשורים ליקומים אחרים, ביחוד מהצד של הפלאש ואז באיזו סצנה או שתיים בליגת הצדק הפלאש מגיע בטעות ליקום ופוגש דמות מהסרטי בטמן של ריווס, רק כדי שיטעמו מהמעבר בין היקומים. וכשהיקומים שלהם מבוססים ורחבים, כשהקהל מכיר את כל הדמויות מכל היקומים וראה סרטים איתן במשך שנים שזרעו בהם יקומים מקבילים כמו שמארוול זרעו את האבני אינסוף, יש סרט אירוע ענקי סטייל מלחמת האינסוף שבו עולמות מתנגשים.

אני לא חושב שזה מסובך מדי לקולנוע המודרני. תתאר את הmcu לאדם לפני 10 שנים והוא היה צוחק לך בפנים. 22 סרטים מחוברים כשבסרט האחרון יש 40+ גיבורי על בקרבות ענק על אבני אינסוף? כבר עוד שלושה שבועות אנשים הולכים לבלוע ג׳וקר חדש כשבפברואר יוצא סרט שיש בו את (או לפחות מדברים על) הג׳וקר של לטו. אז בעצם זה כבר קורה, פשוט צריך לעשות את זה מסודר יותר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 ספטמבר 2019, 16:54

DrKeo כתב:
Laskin כתב:
DrKeo כתב:

מצחיק שאמרת את זה כי בדברים מוזרים 3 יש קטע ששרים את השיר של הסיפור שאינו נגמר וזה לגמרי גרם לי לחשוב שאולי צריך לקחת את הספר הזה (שהוא הרבה יותר טוב מהסרט) ולעשות לו עיבוד חדש לדור חדש.

רק אם יעשו את פאלקור והמפלץ זאב ההוא בבובות ולא cgi,
בתור ילד הם היו נראים מדהים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 17:48

אח, זכרונות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 23:55

טוד פיליפס מדבר על הקונספט של לחבר את הג'וקר עם סרטי DC אחרים. אמ;לק - הוא נגש לוורנר ועשה פיטצ' ללייבל סרטי DC רציניים בתקציב נמוך והוא לא רואה את זה כרגע מתחבר ל-DCU. מצד שני זה לגמרי לא בשליטתו ולפני 30 שנים כשאלן מור כתב את ווטצ'מן הוא בחיים לא חשב שהחבורה הזאת תהפוך לחלק קנוני של DC ואשכרה תהיה חלק אנטגראלי בליגת הצדק ב-2018.

It's not really connected to that [DC Movie] Universe," Phillips told the festival crowd during a Q&A. "And it was really intentionally not. I mean the original idea when I went to [Warner Bros.] with the idea was not just about one movie, but about a label - sort of a side label to DC, where you can do these kind of character study, low-rent, low-budget movies, where you get a filmmaker to come in and do some deep dive into a character. So it was never meant to connect, so I don't see it connecting to anything in the future. I think this is just this movie, you know?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 00:12

לפי הדיווחים חואקין פיניקס (שהיה מועמד למספר תפקידי מארוול בעבר) עשה את התפקיד הזה בסופו של דבר דווקא בזכות העובדה שהוא לא מחויב בחוזה לשום פרויקט אחר של DC.
כמובן שהכל יכול להשתנות, בטח כשסכומי הכסף יעלו מדרגה ועם התהילה שהוא יזכה לה בעקבות התפקיד המוצלח. אבל אנחנו לפחות יכולים לדעת שלהבדיל משחקני מארוול, פיניקס לא חתום על שום סדרה ושום שיתוף פעולה עתידי לו הוא מחויב. כרגע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 02:54

Stick כתב:לפי הדיווחים חואקין פיניקס (שהיה מועמד למספר תפקידי מארוול בעבר) עשה את התפקיד הזה בסופו של דבר דווקא בזכות העובדה שהוא לא מחויב בחוזה לשום פרויקט אחר של DC.
כמובן שהכל יכול להשתנות, בטח כשסכומי הכסף יעלו מדרגה ועם התהילה שהוא יזכה לה בעקבות התפקיד המוצלח. אבל אנחנו לפחות יכולים לדעת שלהבדיל משחקני מארוול, פיניקס לא חתום על שום סדרה ושום שיתוף פעולה עתידי לו הוא מחויב. כרגע.

ומצד שני הוא אמר שאם פיליפס ירצה לעשות עוד אחד, הוא יזרום. הוא גם היה מועמד מוביל לשחק את ד"ר סטריינג' כך שכנראה פיניקס כן היה קרוב לחתום על הסכם דרקוני לכמה וכמה סרטים. אבל אם בונים את היקום שלך ככה, זה בדיוק סוג החופש שאתה מרוויח. פיניקס לא יסכים לעולם לעוד סרט DC? סבבה, היקום שלו לא יופיע יותר. אולי הוא יסכים עוד 8 שנים להופעה חד פעמית בליגת הצדק לאיזה 10 דק' מסך? וואללה אולי. אולי הוא יסכים לעוף על חוזה של 4-5 סרטים שבהם יש לו תפקיד לא קטן ופתאום הוא נבל ראשי בסרט בטמן עם רוברט פטרסון או מופיע ביחידת המתאבדים או ליגת הצדק? וואללה גם זה יכול להיות. זה בדיוק עניין החופש, אפשר להביא את מי שאתה רוצה שיעשה כל דבר שהוא רוצה ובסוף מלקטים בפינצטה רק את מה שמתאים ל-DC כתאגיד בשביל סרטי הענק סטייל הנוקמים. זה אומר ששחקן או במאי שיהיו מוכנים להגיע ל-one-off יוכלו לעשות את זה וזה גם אומר שאפשר לקחת החלטות יצירתיות מוטרפות לגמרי.

פשוט שיעשו הרבה תוכן מגוון ומטורף, 2-3 סרטים בשנה שמתפזרים לכל כיוון שהם רק רוצים. אחרי 5-6 שנים שיש להם 15 סרטים מתחת לחגורה אז וואללה כנראה שיש להם מספיק חומר שם ללקט מה שבא להם סרט JLA מעניין, אפילו אם הם נאלצים לזנוח חצי מהסרטים ולהשאיר אותם להסטוריה כמו טרילוגית האביר האפל כי שחקנים מסויימים או יוצרים מסויימים פשוט לא רוצים לחזור. ומעבר לזה, כמו שאנחנו מכירים את DC, כשהשליטה אצלם הם גם יכולים לכפות על יקומים "חד פעמיים" להכנס לספרים הגדולים שלהם כמו שהם לקחו את וואטצ'מן והכניסו אותם לקו השנתי של DC. כלומר מבחינת אלן מור זה בייסיקלי סוג של אונס ועדין DC עשו את זה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ספטמבר 2019, 08:58

DrKeo כתב:טוד פיליפס מדבר על הקונספט של לחבר את הג'וקר עם סרטי DC אחרים. אמ;לק - הוא נגש לוורנר ועשה פיטצ' ללייבל סרטי DC רציניים בתקציב נמוך והוא לא רואה את זה כרגע מתחבר ל-DCU. מצד שני זה לגמרי לא בשליטתו ולפני 30 שנים כשאלן מור כתב את ווטצ'מן הוא בחיים לא חשב שהחבורה הזאת תהפוך לחלק קנוני של DC ואשכרה תהיה חלק אנטגראלי בליגת הצדק ב-2018.

It's not really connected to that [DC Movie] Universe," Phillips told the festival crowd during a Q&A. "And it was really intentionally not. I mean the original idea when I went to [Warner Bros.] with the idea was not just about one movie, but about a label - sort of a side label to DC, where you can do these kind of character study, low-rent, low-budget movies, where you get a filmmaker to come in and do some deep dive into a character. So it was never meant to connect, so I don't see it connecting to anything in the future. I think this is just this movie, you know?

אני עדיין מנסה לנחש איך ישיבת הפיטצ' הזו הלכה...

פיליפס: אתם שומעים, מה דעתכם שלצד סרטי הבלוקבאסטר שלכם, ניצור אסופה של סרטי עומק דלי תקציב, שבהם במאים רציניים כמוני יוכלו לצלול לעומק ולחקור את הצד האפל של כל מיני דמויות קומיקס.
DC: אוקי, על מה חשבת?
פיליפס: הייתי מתחיל מסרט קודר על הדמות של הג'וקר מבאטמן, ומראה איך בעצם החברה שלנו הפכה אותו לפסיכופט שהוא היום.
DC: תשמע, האמת היא שכבר היה לנו באטמן ראשי עם טייק חדש וקודר על הג'וקר - ואפילו הצלחנו להשחיל אותו לאוסקרים. איזה רקע בכלל יש לך שאתה חושב שתוכל לעשות משהו יותר אפל מזה?
פיליפס: כתבתי וביימתי סרטים כמו "אולד סקול" ו"בדרך לחתונה עוצרים בוגאס", וגם כתבתי את התסריט לסרט של בוראט.
DC: נשמע בדיוק כמו האדם המתאים לתפקיד! רק תחתום פה והסרט שלך!
פיליפס: באמת? ואני כבר חשבתי שתקבלו רגליים קרות כי יהיה לכם קשה להסביר לקהל למה אין קשר לסיפור או לג'וקר של Suicide Squad
DC: Super Easy, Barely An Inconvenience
פיליפס: how so?
DC: פשוט נתעלם מהעובדה שהסרט ההוא אי פעם התקיים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 09:55

אני יותר חושב שזה הלך ככה:
פילפס - אני עושה לכם סרט ג׳וקר ב50 מליון דולר.
די סי - 50 מליון על סרט שיכניס כמה מאות מליונים לא משנה מה האיכות שלו? מכפיל רווח ענקי? מאושר!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ספטמבר 2019, 12:53

DrKeo כתב:אני לא חושב שזה יוצר סמטוחה אם זה קורה לאט ובטבעיות. תזרוק צופה ממוצע למלחמת האינסוף או endgame והוא לא מבין מה ההזיות שקורות סביבות. תן לו 22 סרטים על גבי 11 שנים וזה מרגיש לו הכי טבעי בעולם.

אז עושים קצת וונדרוומן, קצת פלאש, קצת אקוואמן, קצת ג׳וקר של פיניקס, קצת בטמן של ריבס ומתישהו עושים סרט אירוע רק ביקום אחד, נניח זה של גל גדות. אז אחרי כמה שנים צצים עוד סרטים, עוד המשכים, פתאום בג׳וקר השלישי הבטמן של ריווס מופיע. לאט לאט ביקום של גל גדות ואקוואמן זורעים דברים שקשורים ליקומים אחרים, ביחוד מהצד של הפלאש ואז באיזו סצנה או שתיים בליגת הצדק הפלאש מגיע בטעות ליקום ופוגש דמות מהסרטי בטמן של ריווס, רק כדי שיטעמו מהמעבר בין היקומים. וכשהיקומים שלהם מבוססים ורחבים, כשהקהל מכיר את כל הדמויות מכל היקומים וראה סרטים איתן במשך שנים שזרעו בהם יקומים מקבילים כמו שמארוול זרעו את האבני אינסוף, יש סרט אירוע ענקי סטייל מלחמת האינסוף שבו עולמות מתנגשים.

אני לא חושב שזה מסובך מדי לקולנוע המודרני. תתאר את הmcu לאדם לפני 10 שנים והוא היה צוחק לך בפנים. 22 סרטים מחוברים כשבסרט האחרון יש 40+ גיבורי על בקרבות ענק על אבני אינסוף? כבר עוד שלושה שבועות אנשים הולכים לבלוע ג׳וקר חדש כשבפברואר יוצא סרט שיש בו את (או לפחות מדברים על) הג׳וקר של לטו. אז בעצם זה כבר קורה, פשוט צריך לעשות את זה מסודר יותר.

כן אבל פה אנחנו מדברים גם על מספר גרסאות לאותן דמויות שרצות במקביל (הג׳וקר של חואקין פיניקס ביקום משלו, הג׳וקר של סרטי ריבס ביקום נפרד וכו׳) ופה זה באמת כבר טיפה מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 ספטמבר 2019, 15:19

DrKeo כתב:אתה חושב שלאירופאים הפלצנים בפסטיבל וונציה אכפת מכל השטויות SJW של האמריקאים? דווקא מקומות JSW כמו ה-TIME קטלו אותו חזק, הוא קבל כוכב מתוך 5. מצד שני יש מקומות SJW שמאוד שבחו אותו אז אולי הוא לא כזה ימני או שמאלני. חוץ מזה למי אכפת, סרטי מארוול הם מאוד שמאלנים (חוץ מחייל החורף), טרילוגית האביר האפל שמאלנית, בייסיקלי כל סרט אי פעם הוא שמאלני בגלל הקהל שעושה אותו. כל עוד לא עושים לי סצנות של קפטן מארוול מרסקת ספינות כשברקע I'm just a girl, אני לא בטוח מה זה כל כך משנה.

ברור. האירופאים הם יותר סוציאליסטים מהאמריקאים. הסוציאליזם חדר לאמריקה מאירופה, לא להיפך. מהמעט ביקורות שקראתי ברפרוף (לא אוהב לקרוא לעומק לפני שאני רואה), הרבה מבקרים עפו עליו בדיוק בגלל שהוא מכיל ביקורת חברתית נוקבת על החברה הקפיטליסטית המדכאת. בקיצור, סרט שמאלני.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים