נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2022, 22:26

יש משהו בלתי מוסבר במלחמת הכוכבים. אני בקושי סובל את ששת הסרטים הראשונים, וטכנית עד לפני 5 שנים זה כל מה שהיה ממלחמת הכוכבים. אבל יש משהו בפרנצ׳ייז הזה שכל כך מושרש בתרבות הגיקים, שאני מרגיש נוסטלגיה בוערת לכל שיט של מלחמת הכוכבים אפילו שאני לא אוהב את הסרטים. אני חושב שהרוב הגיע ממשחקי וידאו. משחקים כמו rebel assault, dark forces, רוג סקוודרון, xwing vs tie figher ואפילו משחקים לא טובים במיוחד כמו shadow of the empire או battle of naboo יצרו אצלי אסוסיציה עמוקה לפרנצ׳ייז הזה. כל משחק מזכיר לי תקופה אחרת בחיים שלי, מבית ספר יסודי ועד גיל 30+.

קשה לי להסביר איך אני לא אוהב במיוחד את הסרטים ועדין דברים של מלחמת הכוכבים מצליחים לרגש אותי. אולי בגלל זה הסרט האהוב עלי, אולי היחיד שבאמת אהבתי, הוא פרק 7. סרט שהוא נטו נוסטלגיה. אין בו באמת תוכן, הוא רק מנגן על מיתרי הנוסטלגיה, הוא עושה את זה נהדר וזה עובד עלי כמו איזה משהו פבלובי. אפילו בסדרה בובה פאט הנוראית, והיא באמת נוראית, הצלחתי להתרגש מ (אני שם בספויילר אבל באמת אל תצפו בזבל הזה)
ספויילר: הצג
מאנדו שמקבל חללית נאבו ישנה
. כלומר, פאק, זה שיט של הפריקוולים וזה גם עיצוב די מזעזע. ועדין, איכשהו, זה הצליח לפרוט לי על מיתרים. מלחמת הכוכבים זה משהו שמתחבר למוח הרפטילי שלי, לא לצד של ההגיון.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2022, 11:47

הבאטמן יצא לHBO, משמע לטורנטים :)
יופי, אז יש לי סרט אחד לראות, יש את אוזארק שהתחלנו (עכשיו כשהחצי השני של העונה עומד להתחיל) ואת הסדרה הזו של אפל שנדב המליץ...
יש במה לצפות בחול המועד!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2022, 12:43

Laskin כתב:הבאטמן יצא לHBO, משמע לטורנטים :)
יופי, אז יש לי סרט אחד לראות, יש את אוזארק שהתחלנו (עכשיו כשהחצי השני של העונה עומד להתחיל) ואת הסדרה הזו של אפל שנדב המליץ...
יש במה לצפות בחול המועד!

בדיוק סיימתי את סברנס בשבת, איזו סדרה נהדרת. הכריזו על עונה שניה (והסדרה לגמרי נגמרת ב״תביאו לי כבר את עונה 2 ועכשיו!״), לדעתי הסדרה הכי טובה באפל פלוס בהפרש ובטוח יותר טובה מכל האשפה שיש בנטפליקס. אה, ואין שם יותר מדי ״קפיטליזם רע״, כלומר יש שם תאגיד רשע אבל באיזו סדרה אין תאגיד רשע? חוץ מזה הם מתערבים בפוליטיקה, מה שאומר שזה כבר לא קפיטליזם, אז תרגיש חופשי לאסקין :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2022, 19:33

רואה את הטיזר לתור החדש, בין הצחצוח לסיפור של הילדים

בן הארבע בפליאה בסוף הסרטון "אבא! היא ראויה!"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2022, 19:45

איזה וייבים של feel good, נראה ממש כיפי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2022, 14:58

אז ראיתי את הבאטמן אתמול
לא אהבתי
איטי מדי, משעמם אפילו…
מבחינת השחקנים - את השחקן יחסית אהבתי וגם את אלפרד ואפילו גורדון, כל השאר - הרבה פחות, כולל אשת החתול שחשבתי דווקא שאחבב מאוד, אבל הטקסטים שנתנו לה והביצוע היו מאוד נמוכים בעיניי, ובטח הדחליל והשניה שרואים בסוף מהנבל השני. אפילו את הבאטמוביל לא אהבתי במיוחד.
היו כמה סצינות טובות, כמה צילומים מעולים באמת, אבל סה״כ סרט חלש מאוד לדעתי, לא מתקרב לאביר האפל ובעצם גם לא להמשך הבינוני שלו.

ואם כבר אנחנו בענייני DC - אתמול *שוב* עצרו את עזרא מילר, אחרי שזה קרה לפני שלושה שבועות ולפני חודשיים, הבן אדם מקבל פס כנראה רק בגלל שהוא מזדהה כthey/them, אחרת אין לי הסבר איך הוא עדיין בתעשייה. אבל כנראה שזה עניין של זמן, הוא סופר מתוסבך וסופר אלים… הפעם הוא זרק כסא על אשה בבר ופתח לה את הראש. גם בפעמים קודמות הוא תקף באלימות נשים. WB צריכים לשחרר כבר את הסרט שלו ולהעיף אותו לעזאזל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2022, 16:18

Laskin כתב:אז ראיתי את הבאטמן אתמול
לא אהבתי
איטי מדי, משעמם אפילו…
מבחינת השחקנים - את השחקן יחסית אהבתי וגם את אלפרד ואפילו גורדון, כל השאר - הרבה פחות, כולל אשת החתול שחשבתי דווקא שאחבב מאוד, אבל הטקסטים שנתנו לה והביצוע היו מאוד נמוכים בעיניי, ובטח הדחליל והשניה שרואים בסוף מהנבל השני. אפילו את הבאטמוביל לא אהבתי במיוחד.
היו כמה סצינות טובות, כמה צילומים מעולים באמת, אבל סה״כ סרט חלש מאוד לדעתי, לא מתקרב לאביר האפל ובעצם גם לא להמשך הבינוני שלו.

ואם כבר אנחנו בענייני DC - אתמול *שוב* עצרו את עזרא מילר, אחרי שזה קרה לפני שלושה שבועות ולפני חודשיים, הבן אדם מקבל פס כנראה רק בגלל שהוא מזדהה כthey/them, אחרת אין לי הסבר איך הוא עדיין בתעשייה. אבל כנראה שזה עניין של זמן, הוא סופר מתוסבך וסופר אלים… הפעם הוא זרק כסא על אשה בבר ופתח לה את הראש. גם בפעמים קודמות הוא תקף באלימות נשים. WB צריכים לשחרר כבר את הסרט שלו ולהעיף אותו לעזאזל.

WB דווקא כן הגיבו לזה, הם עצרו כל פיתוח של פרוייקטים עתידיים עם עזרה מילר אחר המעצר לפני שלושה שבועות. הפלאש עדין קורה כי הוא כבר צולם, אבל בנתיים כל השאר בהקפאה. אני משער שהם יכפו עליו איזה אישפוז או טיפול או משהו כזה, יתנו לו בייבי סיטר ואז ימשיכו להמשכים עוד איזה שנה או שנתיים כשהעניינים ירגעו, אם הסרט יהיה הצלחה כמובן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2022, 16:52

אתה לדעתי מתבלבל, הם הגיבו למעצר הקודם, עכשיו עוד אחד, חמור יותר, בהפרש כה קטן…

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אפריל 2022, 17:06

הם כבר השהו את כל הפרויקטים שלו לפני כמה שבועות, אין להם כל כך מה לעשות עוד יותר על מעצר שהתקיים עכשיו. אני מניח שזה רק מקטין את הסיכוי שהוא יקבל סיכוי נוסף לאחר מכן, אבל זה לא שהם יבטלו את ההפצה של הפלאש בגלל זה.
האמת שWB הם בכלל לא ברמה של דיסני או משהו כזה שמבטלים כל פרויקט על כל פיפס. להזכירכם שהם החתימו את ג'יימס גאן בהזדמנות הראשונה ובשיא העניין סביבו, כאשר דיסני החזירו אותו רק כשהם ראו שWB יוצאים די בסדר מכל הסיפור הזה.

לגבי הבאטמן, זה לא סרט על אבל בעיניי הוא בהחלט מוצלח. מאוד 'קולנועי' ומלא באווירה, גם אם הסיפור שלו די בנאלי והמוטיבים שלו מואכלים בכפית אל הצופה. מוצלח יותר בעיניי מהאביר האפל השלישי שהיה סרט אסונות נחמד עם סיפור מקושקש לחלוטין, אבל בוודאי שלא ברמה של האביר האפל האמיתי.
ולא בשביל משהו, אבל... אולי כדאי שתשקול שוב את הגישה שלך לקולנוע אם אתה באופן עקבי לא מתרשם מהסרטים 'הקולנועיים' שהקונצנזוס לגביהם הוא מאוד חיובי? :)
(זכור לי שזו גם הייתה התגובה שלך לdune ולעוד כמה, אבל אולי אני מתבלבל)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2022, 18:02

Laskin כתב:אתה לדעתי מתבלבל, הם הגיבו למעצר הקודם, עכשיו עוד אחד, חמור יותר, בהפרש כה קטן…

אני לא מתבלבל, הם השהו כל פרוייקט עתידי איתו אחרי המקרה לפני שלושה שבועות. אני לא בטוח מה אתה רוצה שהם יעשו עם המקרה החדש, הם בייסיקלי אמרו שהם לא יעבדו איתו כשהם השהו את הפרוייקטים שלו. שיבטלו את הפלאש? אני בספק, אף אחד לא זורק יותר מ-100 מליון דולר לפח, בטח להתחשב בזה שהסרט הזה אמור להיות השורש של ה-DCU החדש שלהם שנשמע איום ונורא :)

איזה מזל שעכשיו שדיסקאברי קנו את WB, הבוס החדש הוא מעריץ שרוף של הבטמן וג׳וקר, אז יש מצב לא רע שהם יהרגו את ה-DCU החדש הטפשי הזה וינסו איכשהו לבנות DCU מהג׳וקר של פיניקס והבטמן של ריבס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2022, 20:49

תשמע, כבר היו מקרים כמו ספייסי שפשוט מחקו אותו מהסרט, גם עבודות שהתחילו עם ג׳וני דפ נחתכו, כך שיש תקדימים ואולי גם במקרים הרבה יותר ״גבוליים״, בטח מבחינת ההוכחות (במקרה של דפ וספייסי - מילה כנגד מילה או דברים שהיו לפני מעל עשור, לעומת מעצרים חוזרים ועדויות וידאו במקרה של מילר)… ואגב וורנר די ידעו למה הם נכנסו, המעצרים הקודמים שלו היו לפני שהחלו הצילומים של הפלאש, הוא הזייה מוחלטת, שזה בעייתי בפני עצמו רק שהוא לוקח את זה לכיוון אלים, ובהחלט סולחים לו על זה לפחות ברשתות החברתיות, בגלל שהוא they/them עלאק. לשום גבר אחר שהוא לא ראפר או כוכב nfl/nba לא היו מוותרים ככה על מכות כלפי נשים.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 20 אפריל 2022, 21:08, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2022, 21:08

Laskin כתב:תשמע, כבר היו מקרים כמו ספייסי שפשוט מחקו אותו מהסרט, גם עבודות שהתחילו עם ג׳וני דפ נחתכו, כך שיש תקדימים ואולי גם במקרים הרבה יותר ״גבוליים״, בטח מבחינת ההוכחות (במקרה של דפ וספייסי - מילה כנגד מילה או דברים שהיו לפני מעל עשור, לעומת מעצרים חוזרים ועדויות וידאו במקרה של מילר)… ואגב וטרינר די ידעו למה הם נכנסו, המעצרים הקודמים שלו היו לפני שהחלו הצילומים של הפלאש, הוא הזייה מוחלטת, שזה בעייתי בפני עצמו רק שהוא לוקח את זה לכיוון אלים, ובהחלט סולחים לו על זה לפחות ברשתות החברתיות, בגלל שהוא they/them עלאק. לשום גבר אחר שהוא לא ראפר או כוכב nfl/nba לא היו מוותרים ככה על מכות כלפי נשים.

אי אפשר למחוק או להחליף את פלאש בסרט פלאש שכבר צולם ויוצא עוד כמה חודשים. WB כבר הגיבו להתנהגות שלו בצורה הכי ברורה שיש, הם בייסיקלי מפסיקים לעבוד איתו, אז מה עוד אתה רוצה שהם יעשו? יזרקו את הסרט לפח? יוציאו אותו להורג?

בנוגע להתנהגות עבר שלו, לפני המקרה השנה היו לו סתם התקלויות לא נעימות. היה הסרטון ההוא עם הבחורה שהוא דחף, היה שם איזה קרב גרסאות שלא צללתי אליו עד הסוף אז אין לי מושג מה הולך עם זה אבל בכל מקרה לא היה יותר מדי מעבר לזה. מוערבות של המשטרה בנוגע אליו לא הייתה עד לפני 3 שבועות, כך שלגמרי ברור לי למה ל-WB לא הייתה בעיה לעשות איתו עוד סרט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2022, 21:18

אני? אני אישית לא חושב שצריך להשתגע מזה, אבל אנחנו מדברים על הוליווד של היום והצביעות שחוגגת שם, וספציפית על וורנר, אותה חברה שמחקה לחלוטין כל אזכור של ג׳יי קיי רואולינג מהסרט האחרון המבוסס על סיפורים שלה, בגין באמת כלום ושום דבר, אז כן - אני מצפה מהם לנהוג באותו אופן כלפי מישהו שעשה דברים חמורים בהרבה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2022, 21:26

Laskin כתב:אני? אני אישית לא חושב שצריך להשתגע מזה, אבל אנחנו מדברים על הוליווד של היום והצביעות שחוגגת שם, וספציפית על וורנר, אותה חברה שמחקה לחלוטין כל אזכור של ג׳יי קיי רואולינג מהסרט האחרון המבוסס על סיפורים שלה, בגין באמת כלום ושום דבר, אז כן - אני מצפה מהם לנהוג באותו אופן כלפי מישהו שעשה דברים חמורים בהרבה :)

השם של JK רולינג עדין על הסרט החדש של חיות מופלאות ואם ימשיכו לעשות סרטים בסדרה היא תמשיך לכתוב אותם (ואני מזכיר לך שהשערוריות שלה הולכות כבר לא מעט זמן לאחור, הסרט הנוכחי כבר יכל להיות בלעדיה אם WB היו רוצים), ומצד שני עזרה מילר בייסיקלי פוטר, אז.. זה לא בדיוק מה שרצית? הרי מילר קבל עונש משמעותית יותר חמור מרולינג.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 21 אפריל 2022, 10:07

Laskin כתב:אז ראיתי את הבאטמן אתמול
לא אהבתי
איטי מדי, משעמם אפילו…

גם אני לא התלהבתי בכלל מהבאטמן הזה, סינמטית הסרט נראה מצויין והפסקול שלו אדיר. מעבר לזה לא נפלתי מהמשחק של אף אחד מהשחקנים, הרידלר נהפך לשילוב של הג'וקר והקלנדר מן ואני לא יודע איזה נבל "ארצי" הם יכולים להביא לסרט הבא. הטקסטים של קאט וומן נוראים ומתחנפים לקהלים מאוד מסויימים, ואין שום הסבר למה הבאטמן הכי ארצי ולו טק ליטרלי חסין כדורים.

DrKeo כתב:איזה מזל שעכשיו שדיסקאברי קנו את WB, הבוס החדש הוא מעריץ שרוף של הבטמן וג׳וקר, אז יש מצב לא רע שהם יהרגו את ה-DCU החדש הטפשי הזה וינסו איכשהו לבנות DCU מהג׳וקר של פיניקס והבטמן של ריבס.
[/quote]

לא יודע כמה היתכנות יש לdcu כמו שאתה מדבר... הפנטזיה שלי זה שיחזירו את הסניידר וורס עם תיקונים קלים (בלי עזרה מילר, ולצערי גם בלי אפלק) אין סיבה לבזבז את גל גדות, ממואה והנרי קוויל שפשוט מצויינים בתפקידים שלהם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2022, 12:17

גם הג׳וקר והבטמן לא באותו יקום, כלומר אם רוצים להשתמש בהם ליקום החדש הם צריכים לעשות סוג של אירוע חוצה יקומים סטייל פלאשפויינט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2022, 23:06

נדב, בסרט האחרון של חיות מופלאות ממש החביאו את השם שלה, היו על זה אינספור כתבות בזמנו

https://www.unilad.co.uk/news/jk-rowlin ... w.amp.html

וגם את ג׳וני דפ העיפו לעזאזל מהסרט, ועכשיו אנחנו רואים במשפט שלו שכנראה הוא היה הקורבן בכלל…
מילר בינתיים רק ״הוקפא״, הם בוחנים מחדש, הם לא העיפו אותו כמו את דפ ולא מצניעים את השם שלו כמו רולינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2022, 19:05

Laskin כתב:נדב, בסרט האחרון של חיות מופלאות ממש החביאו את השם שלה, היו על זה אינספור כתבות בזמנו

https://www.unilad.co.uk/news/jk-rowlin ... w.amp.html

וגם את ג׳וני דפ העיפו לעזאזל מהסרט, ועכשיו אנחנו רואים במשפט שלו שכנראה הוא היה הקורבן בכלל…
מילר בינתיים רק ״הוקפא״, הם בוחנים מחדש, הם לא העיפו אותו כמו את דפ ולא מצניעים את השם שלו כמו רולינג.

ואו, כתבו את השם שלה בגופן קטן יותר? לאיפה העולם הגיע? די נו, איזה שטויות לאסקין, מילר פחות או יותר עף, רולינג לא קבלה גופן שאהבת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2022, 09:03

זה לא הגופן, העלימו והסתירו את השם שלה מכל הפרסומים של הסרט הזה, הקיום שלה לא עלה בשום ראיון יח״צ של הסרט, זה לא היה דיווח יחיד אין אתר שמוקדש לסרטים שלא דיבר על זה, וגם וורנר בעצמם יצאו בהצהרת גינוי כלפיה. היא הושחרה בתעשייה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אפריל 2022, 14:28

צפיתי אתמול בבאטמן עוד פעם. פחות אהבתי אותו הפעם, אבל עדיין אני חושב שזה סרט טוב ונהנתי ממנו.
העשייה שלו נהדרת, המוזיקה עוד יותר טובה משזכרתי, וכסרט סופר הירו שמוכל בתוך עצמו אני חושב שהוא נהדר - כלומר הוא מבסס את העולם של גותהאם, משטרה, עולם תחתון, באטמן, וגלריית נבלים מסוימת באופן מאוד מוצלח. אני אקח את הסרט הזה על פני 95% מסרטי מארוול בכל יום נתון.

מה שהפריע לי איתו, גם בפעם הקודמת אבל בצפייה שנייה עוד יותר, זה שתכלס הוא די ריק מתוכן אמיתי. זו טענה קצת מוזרה, הרי איזה סרט גיבורי על הוא לא ריק מתוכן? יש בודדים. סרטי מארוול למשל מנסים למכור אך ורק פאן ושום דבר אחר, וחלקם מוצלחים בזה, אבל עדיין זה לא שיש בהם משהו מעבר.
אז הבאטמן עשוי יותר טוב בכל פרמטר, ואני באמת לא יודע להגיד, אולי הוא התקרב יותר מדי לגבל של 'סרט אמיתי' מבחנתי, אולי העובדה שהוא מאוד ארוך ומאוד איטי (ועדיין מצליח לשמור על עניין ולא לשעמם) גורמת לו להיות 'מפוספס' מהבחינה שבפועל לא באמת יצאת עם משהו. ואולי זו בכלל העובדה שכשסרט באטמן הוא מוצלח תמיד 'האביר האפל' ישב בפינת הראש, ומהשוואה הישירה הזו מעטים מאוד סרטי הקיץ שיצאו טוב.

סך הכל את כל מה שהוא עושה הוא עושה טוב, ולדעתי הוא מייצר עולם מבוסס בצורה טובה יותר מ'באטמן מתחיל'. אבל נראה, אם הם רוצים לשמור את אותו הטון והחשיבות העצמית גם בהמשך, הם צריכים לדעתי לייצר משהו עם יותר משמעות מאשר סתם עוד סרט באטמן שעשוי ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2022, 14:35

Laskin כתב:זה לא הגופן, העלימו והסתירו את השם שלה מכל הפרסומים של הסרט הזה, הקיום שלה לא עלה בשום ראיון יח״צ של הסרט, זה לא היה דיווח יחיד אין אתר שמוקדש לסרטים שלא דיבר על זה, וגם וורנר בעצמם יצאו בהצהרת גינוי כלפיה. היא הושחרה בתעשייה.

רולינג הייתה המרכז המשיכה בסרטים הקודמים, עכשיו היא ״דמות שערוריתית״ אז היא כבר לא במרכז של הפרסום. זה בהחלט מובן, וורנר רוצים לעשות כסף. היא עדין כתבה את הסרט החדש, היא עדין תכתוב את הסרט הבא (אם יהיה כזה כי הוא לא בדיוק היה הצלחה גדולה). עזרה מילר פחות או יותר אבד את החוזה שלו בוורנר עכשיו. אז מי קבל פה עונש גדול יותר, זה שלא עובד יותר או זה שהשם שלו קטן יותר בטריילר ממה שהוא היה פעם?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2022, 20:15

ראיתי אתמול את Everything everywhere at once, איזה טריפ LSD הסרט הזה. המלצה חמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2022, 14:25

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2022, 21:45

Called it!
הם ישחררו גירסה מעודכנת של אווטאר הראשון בסמוך ליציאת השני, כך שהוא יחזור להיות מספר 1 בכל הזמנים :)
תכל׳ס אני אלך בכיף לצפות בו שוב גם בלי השדרוגים, אמנם סרט נדוש מאוד אבל עדיין התלת מימד היה מצויין ואני ארצה להזכר בדמויות והכל לפני שאצפה בשני

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2022, 10:53

אני לגמרי התעלמתי ממנו כי חשבתי שזה עוד סרט של אלווין והצ'יפמאנקים, פשוט כי כבר שכחתי מצ'יפ ודייל (טבעי, לא ראינו אותם איזה 30 שנה)...
אבל מסתבר שזה כמעט המשך רוחני של רוג'ר ראביט! (ההמשך האמיתי עדיין בעבודה ממה שהבנתי, עם סקרלט)
טוב, אולי קצת יותר לילדים מר.ר, אבל עדיין :)
נראה מעולה!

ובנושא אחר - אני כמעט מסיים את העונה של THE FOUNDATION - איזו סדרה מעולה! מתחילה קצת לאט ומורכב אבל מקבלים מספיק תשובות... אין ספק שזו מד"ב ברמה הגבוהה ביותר, ממליץ בחום למי שאוהב סדרות חלל "רציניות" יותר כמו האקספנס (שזה מזכיר לי, שעדיין לא צפיתי בעונה האחרונה שלה. אתחיל היום!) או שילוב עם קצת פנטזיה כמו RAISED BY WOLVES. הוא גם נמצא איפהשהו ביניהם מבחינת ה"ריאליזם" (הוא הרבה יותר רחוק בעתיד פשוט)
רק 10 פרקים, והעונה הבאה תתחיל רק בתחילת שנה הבאה, אבל באמת משהו טוב. מי שפיספס או שכח ממנה כמוני - אל תוותרו עליה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 64 אורחים