נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 16:07

Stick כתב:הפרק עם מייקל ג'קסון הוא לא מהפרקים הטובים ביותר בעיניי, אבל אני כן חושב שהוא מצוין, אם זה אומר משהו על רצת הסדרה לדעתי :).
אני כן חושב שזה הפרק הכי "נחשב" בסדרה, לפי הקונצנזוס לפחות, אבל אני לא חושב שהוא הכי טוב, הוא פשוט עשוי נהדר ומאוד מיוחד אז אנשים עפו עליו.
בכל מקרה אולי זה פשוט עניין של צפיות. אני גיליתי את הסדרה די במקרה ובזמן אמת עם כל העולם, זה התחיל כסדרה קלילה של סוף יום שסתם ראיתי כי היא חמודה, ופתאום איפשהו לקראת סוף העונה הראשונה נפל לי האסימון שיש כאן משהו מיוחד, והעונה השנייה רק חיזקה את זה.
אתה כבר הגעת לסדרה עם כל הבאזז והרעש, אז אולי זה השפיע. העונה השלישית אגב הכי סובלת בעיניי משגעון הגדלות של גלובר (אבל עדיין מצליחה להיות מצוינת בסך הכל), והיא הראשונה שראיתי אחרי הפיצוץ הציבורי והיחס לסדרה, אז אולי זה באמת קשור.

אני שומע עליה כסוג של מאסטרפיס כבר שנים, יש לי אותה יושבת על הכונן הקשיח עוד מ-2018. היא הייתה סוג של לוויתן לבן שכל הזמן אמרתי שאני אצפה בה יום אחד. אז אולי גודל הציפיות היה גבוה מדי, אבל בסופו של יום קבלתי סדרה ממש חמודה שלפעמים מלאה בעצמה יותר מדי. אולי זה באמת עניין של פרספרטיבה.

מה שאני כן אגיד על אטלנטה, היא מעברה ממש טוב את ״החוויה השחורה״ בארה״ב. כלומר, אחרי שמבלים כמה פרקים עם החבורה של פייפרבוי ואז פתאום נופלים על איזו דמות לבנה, היא לגמרי מרגישה כמו חייזר. והיא לא מרגישה כמו חייזר כי גלובר כותב אותם כמו חייזרים (כלומר, לפעמים הוא כן, בסופו של יום כמעט כל הדמויות הלבנות בסדרה הזאת הם ״יצורים״) אלה כי ההפרש התרבותי כל כך גדול.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2022, 22:19

משימה בלתי אפשרית:

https://www.youtube.com/watch?v=2m1drlOZSDw

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2022, 08:39

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 09:24

נראה דבילי ממש, ואולי אפילו גרוע, אבל גם כיפי

אתמול סיימתי את העונה האחרונה של האקספנס… עונה סבירה, אבל ממש קצרה ועכשיו אני מאוד רוצה לדעת מה קורה בהמשך (שלושת הספרים האחרונים), מקווה שישקיעו בסדרה שתשלים אותם, מתישהו, כי אני לא אקרא אותם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2022, 17:06

:(
Laskin כתב:נראה דבילי ממש, ואולי אפילו גרוע, אבל גם כיפי

אתמול סיימתי את העונה האחרונה של האקספנס… עונה סבירה, אבל ממש קצרה ועכשיו אני מאוד רוצה לדעת מה קורה בהמשך (שלושת הספרים האחרונים), מקווה שישקיעו בסדרה שתשלים אותם, מתישהו, כי אני לא אקרא אותם :)

הבעיה בעונה הזאת היא לא שהיא לא טובה, אלה שהיא מרגישה כמו עונה באמצע של ריצה של סדרה ולא כמו עונה אחרונה. אני מאוד רוצה לקרא את הספרים ונראה לי שאני אתחיל מסביבות הספר החמישי, אבל זה לא יקרה בזמן הקרוב. יש קפיצה של איזה 20 שנים בספרים בין השישי לשביעי כך שאני צשער שזה נותן להם פתח לחזור לאקספנס עוד איזה עשור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2022, 17:15

The grey man של האחים רוסו:

https://www.youtube.com/watch?v=BmllggGO4pM

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2022, 20:54

למי שמחכה, אולי בעצם זה רק אני, ביום שישי מתחיל אובי וואן קנובי. הולך להיות פרק פתיחה כפול, סה״כ 6 פרקים. כלומר הסדרה תגמר עוד 4 שבועות, ב-22 ליוני.

היוצרים של הסדרה אומרים שטויות כמו שהם מקבילים אותה לג׳וקר או משהו כזה, כאילו שהיא אמורה להיות הגרסה הראליסטית והאפלה של מלחמת הכוכבים. מהטריילרים אני ממש בספק. אבל נחזיק אצבעות שזה לפחות לא יהיה אשפה גמורה כמו הסדרה של בובה פאט שהייתה זוועה איומה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 מאי 2022, 07:45

כן, אנחנו מחכים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2022, 08:34

אני מחכה, אבל אין לי ציפיות… אפילו עוד לא צפיתי בסדרה של בובה פט, לא בטוח שגם אצפה בה אי פעם, את אוביוואן אראה בתנאי שיגידו שהוא לא נוראי ורק אחרי שתסתיים העונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2022, 08:43

Laskin כתב:אני מחכה, אבל אין לי ציפיות… אפילו עוד לא צפיתי בסדרה של בובה פט, לא בטוח שגם אצפה בה אי פעם, את אוביוואן אראה בתנאי שיגידו שהוא לא נוראי ורק אחרי שתסתיים העונה

יש דווקא שני פרקים שמומלץ לראות, הם בעצם שני הפרקים הראשונים של העונה השלישית של המנדלוריאן והוא מנותק לגמרי מהסדרה. מרגיש כאילו מישהו הקליט לך בטעות על העונה של בובה פאט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2022, 10:19

כן, לא יודע אם בא לי על זה, אבל בטח כשתצא העונה הבאה או משהו אשלים... כרגע יש לי דברים מעניינים יותר כמו סברנס שרק התחלתי, RAISED BY WOLVES עונה 2, RUSSIAN DOLL עונה 2 בנטפליקס ולסיים את החצי הזה של מוטב שתתקשר לשאול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2022, 18:00

סוני מכריזה רשמית שהם עובדים על 3 סדרות:
תכנית של GT
סדרה של הורייזון בנטפליקס
סדרה של GoW באמאזון

מתבאס קצת על GoW כי זה בטח יהיה מעפן אבל מי יודע…
מה שכן, הסיכויים של רימייק עבורו עלו משמעותית! :) מצידי שקורי ״יבזבז״ את הזמן שלו על זה במקום פרוייקט חדש, בתנאי שזה יהיה סופר סופר מושקע, אבל גם רימייק אחד לאחד מבלופוינט יתקבל אצלי בכיף.

כך או כך נראה שבערך כל הIP הכי גדולים שלהם מקבלים אדפטציות מצולמות, גם אנצ׳רטד וטסושימה וTLoU… מקווה שלפחות חלקם יהיו מוצלחים ואיכותיים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2022, 18:19

הפרויקט היחיד שלהם בינתיים שמרגיש שיש לו זכות קיום בכלל זה TLOU, נראה איך תצא הסדרה בסוף.
סדרה על המיתולוגיה היוונית או סדרה על עולם פוסט אפוקליפטי עם מכונות יכולים להיות סבבה, תאורתית, אבל בהתחשב בעובדה שלשני המשחקים האלו עלילות מחורבנות זה מגיע למצב שבו כמה שהם יקחו את הפרמיס יותר רחוק מהמשחקים, ככה יש סיכוי טוב יותר שיהיה פה משהו מעניין.
ואז, למה בעצם להשתמש בפרנצ'ייזים האלה? כי זה כסף אוטומטי, ואם זה כסף אוטומטי אז הסיכוי שיבנו פה משהו מיוחד יורד משמעותית.
אז כן, אלו נשמעים כמו פרויקטים מעפנים לגמרי, אבל נחיה ונראה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2022, 18:53

הורייזן גם עם עלילה מעפנה וגם נטפליקס עושים הפקות ממש מחורבנות. הקומבו הזה נשמע נורא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2022, 19:27

כל עוד זה יקדם לי את הרימייק אני זורם ולא אכפת לי איך תצא הסדרה :)
מעניין מי ישחק את קרייטוס אבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2022, 19:50

חשבתי לראות אובי וואן, אבל אז נזכרתי שיהיה פה סופסוף דיסני פלוס עוד פחות משלושה שבועות אז החלטתי להתאפק קצת.

ובנושא אחר, קצת השלמות של טריילרים.
עוד זוועות ממיס מארוול:

https://www.youtube.com/watch?v=BaO_h8Z56Tk

טריילר נוסף לאובי-וואן-קנובי:

טריילר לסדרה שאף אחד לא רצה, על אנדור מרוג 1, אבל משום מה נראת ממש טובה בטריילר:

https://www.youtube.com/watch?v=PRHo8uoxA_g

טריילר שני לסרט של אלביס שממשיך לראות כמו משהו ממש טוב:

https://www.youtube.com/watch?v=Gp2BNHwbwvI

וטריילר לסדרה של ווילו, סדרת המשך לסרט משנות השמונים שרובנו לא זוכרים אבל יושב במקום כלשהו באחורה של הראש:

https://www.youtube.com/watch?v=CuseNsBc9oY

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2022, 13:29

שני הפרקים הראשונים של אובי וואן לא רעים בכלל, אבל גם לא משהו מיוחד. עם זאת הסיפור רק התחיל וכן מרגיש שיש פה פוטנציאל למיני סדרה מוצלחת למדי עם כל הטיזרים לפרקים הבאים שנמצאים פה.
זה כבר מהשנייה הראשונה הרבה יותר מוצלח מבובה פט. ההפקה מרגישה גדולה בהרבה מהסדרה ההיא ודומה יותר לפרקים הקולנועיים מאשר לפרקים של בובה פט במובן הזה. הכתיבה בסדר אני מניח, בבימוי אפשר להבחין בניצוץ מינימלי מתחת למכונה הדיסנית. זו עדיין נקודת החולשה, כמובן, אבל ביחס לפרויקטים מלאכותיים סטנדרטים, מרגיש שכן נעשתה פה מינימום של מחשבה נוספת.
יואן מקגרגור נהנה מכל רגע, כיף לראות אותו על המסך. גם הרעה של הסדרה (שאני לא מכיר מפרויקט אחר, אבל אני לא יודע אם היא חדשה לגמרי או לא) מוצלחת למדי ודי מפתיעה למען האמת.
יאללה, מפה לשם כבר שליש סדרה חלפה וסיימנו את ההכנה. אם לסדרה יהיה רצון באמת ללכת עד הסוף עם הדברים שהם מרמזים להם (כלומר בעיקר זמן מסך אמיתי להיידן כריסטנסן כדארת' ויידר), יכולה להיות פה סדרת SW מוצלחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2022, 15:18

Stick כתב:שני הפרקים הראשונים של אובי וואן לא רעים בכלל, אבל גם לא משהו מיוחד. עם זאת הסיפור רק התחיל וכן מרגיש שיש פה פוטנציאל למיני סדרה מוצלחת למדי עם כל הטיזרים לפרקים הבאים שנמצאים פה.
זה כבר מהשנייה הראשונה הרבה יותר מוצלח מבובה פט. ההפקה מרגישה גדולה בהרבה מהסדרה ההיא ודומה יותר לפרקים הקולנועיים מאשר לפרקים של בובה פט במובן הזה. הכתיבה בסדר אני מניח, בבימוי אפשר להבחין בניצוץ מינימלי מתחת למכונה הדיסנית. זו עדיין נקודת החולשה, כמובן, אבל ביחס לפרויקטים מלאכותיים סטנדרטים, מרגיש שכן נעשתה פה מינימום של מחשבה נוספת.
יואן מקגרגור נהנה מכל רגע, כיף לראות אותו על המסך. גם הרעה של הסדרה (שאני לא מכיר מפרויקט אחר, אבל אני לא יודע אם היא חדשה לגמרי או לא) מוצלחת למדי ודי מפתיעה למען האמת.
יאללה, מפה לשם כבר שליש סדרה חלפה וסיימנו את ההכנה. אם לסדרה יהיה רצון באמת ללכת עד הסוף עם הדברים שהם מרמזים להם (כלומר בעיקר זמן מסך אמיתי להיידן כריסטנסן כדארת' ויידר), יכולה להיות פה סדרת SW מוצלחת.

עדין לא ראיתי, נראה לי שאני אחכה לדיסני פלוס קצת אחרי שיצא פרק 4, אבל אני יודע שיש באמפריה דמויות מהסדרות המצויירות כמו ה-grand inquisitor:
תמונה

אבל בהחלט נשמע מבטיח!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2022, 15:22

ועוד כמה דברים שנחשפו על מלחמת הכוכבים.
סדרה חדשה בשם skeleton crew עם ג'וד לאו על חבורה של בני נוער שמנסים לחזור הביתה.
תמונה

וזה:
תמונה

ותמונה ראשונה מאינדיאנה ג'ונס
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2022, 15:35

טוב, נראה שאם היה ספק ואיזשהו הרגשה חיובית אחרי המנדלורי המוצלחת שדיסני הצליחו להחזיר את SW למסלול, הם עומדים לקבור את המותג פעם נוספת ובדרך לסחוט ממנו כמה שנים בהתעללות :).
מה זה, כל חודשיים בערך יוצא פרויקט חדש בשנים הקרובות. אני מבין שיש להם שירות סטרימינג לתחזק, אבל זה אפילו יותר מתוצרי מארוול.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2022, 15:45

אני מאוד לא קשור לשיחה כאן - אבל פרק 7 של Better Call Saul היה מעולה לטעמי. You can't rush the process
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2022, 15:50

הוא היה נהדר, זו עדיין הסדרה הכי טובה בטלוויזיה ובפער, אבל העונהנ הזו טיפה חורקת לי.
שיהיה ברור, אני נתפס לקטנות, זו בסך הכל עונה של 9.5 ולא של 10 בעיניי, אבל משהו במבנה ובקצב שלה לא לגמרי עבד לי ב100%.
אבל הסיום.... שאלוהים יקח אותם, התחלתי טבלת ייאוש עד שהחצי השני של העונה יחזור :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2022, 16:03

Stick כתב:טוב, נראה שאם היה ספק ואיזשהו הרגשה חיובית אחרי המנדלורי המוצלחת שדיסני הצליחו להחזיר את SW למסלול, הם עומדים לקבור את המותג פעם נוספת ובדרך לסחוט ממנו כמה שנים בהתעללות :).
מה זה, כל חודשיים בערך יוצא פרויקט חדש בשנים הקרובות. אני מבין שיש להם שירות סטרימינג לתחזק, אבל זה אפילו יותר מתוצרי מארוול.

הכמות של הדברים שהם הכריזו באירוע מלחמת הכוכבים הזה היה אסטרונומי. מסתבר שהכריזו גם שהעונה השלישית של המנדלוריאן תגיע רק ב2023, הכריזו סדרה מצויירת לילדי גן (חייבים לתפוס אותם מוקדם!) על הרפבליקה הגבוהה (זאת התקופה של בערך 200 שנים לפני פרק 1), שתי סדרות קומיקס חדשות על הרפובליקה הגבוהה, וכמובן היה הטריילר של אנדור שהבאתי לפני כמה הודעות. נראה כאילו דיסני רוצים לפחות שלוש סדרות מלחמת הכוכבים בשנה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2022, 16:08

Stick כתב:הוא היה נהדר, זו עדיין הסדרה הכי טובה בטלוויזיה ובפער, אבל העונהנ הזו טיפה חורקת לי.
שיהיה ברור, אני נתפס לקטנות, זו בסך הכל עונה של 9.5 ולא של 10 בעיניי, אבל משהו במבנה ובקצב שלה לא לגמרי עבד לי ב100%.
אבל הסיום.... שאלוהים יקח אותם, התחלתי טבלת ייאוש עד שהחצי השני של העונה יחזור :).

אני מבין למה אתה מתכוון לגבי הקצב והמבנה, ומצאתי את עצמי צועק על המסך מתישהו באמצע העונה ''נו כבר!''. אבל אני חושב שהבחור שאמר You can't rush the process, לא אמר את זה לג'ימי וקים, אלא לנו, הצופים. הכתיבה מעולה והביצוע מצוין. ואני לגמרי מסכים, מנוולים שהם משאירים אותנו ככה חודש וחצי עכשיו..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מאי 2022, 16:16

קיאו - קראתי גם שאושר שהסרט של ואטיטי בסטאר וורס יצא ב2023, ולמעשה יהיה הסרט הראשון מאז 2019.
אם הוא יצליח אני מאמין שSW יחזרו גם ליקום הקולנועי בכל הכוח. אה, ותצפו לכמה משחקים גדולים בכל שנה עכשיו כשהמותג לא בידיים של EA בלעדית.
סך הכל רוב הפרויקטים האלו מושקעים וברמה גבוהה, ועל משחקים בטח אין לי תלונות (משום מה היקום של SW גורם לי הייפ לכל משחק שהוא, למרות שבסרטים וסדרות פחות), אבל כן, עוד 3 שנים אחד המנהלים בדיסני לא יבין למה יש ירידות בערך המותג כנראה. מאוד קשה לראות.

Klayman כתב:
Stick כתב:הוא היה נהדר, זו עדיין הסדרה הכי טובה בטלוויזיה ובפער, אבל העונהנ הזו טיפה חורקת לי.

אני מבין למה אתה מתכוון לגבי הקצב והמבנה, ומצאתי את עצמי צועק על המסך מתישהו באמצע העונה ''נו כבר!''. אבל אני חושב שהבחור שאמר You can't rush the process, לא אמר את זה לג'ימי וקים, אלא לנו, הצופים. הכתיבה מעולה והביצוע מצוין. ואני לגמרי מסכים, מנוולים שהם משאירים אותנו ככה חודש וחצי עכשיו..

אני לא מדבר רק על הקצב עצמו, הסדרה הזו תמיד הייתה איטית והשתמשה בזה באומנות. אני בעיקר מתכוון שהפעם זה הרגיש קצת 'מבוזבז' ושהם לא הצליחו לנצל בצורה מושלמת את הזמן הזה.
ספויילר: הצג
אפשר להכנס לדיון עמוק יותר סביב זה בהמשך, אבל אין לי כל כך זמן כרגע אז על רגל אחת -
מעבר לסיפור של נאצ'ו שהיה מהודק ומושלם מכל הבחינות, כולל אורך וקצב, בעצם עברנו שבעה פרקים עם הדמויות הראשיות כמעט רק על המזימה הזו נגד הווארד. מזימה שהמניעים שלה היו מוטלים בספק (אני מזכיר שבסוף העונה שעברה ג'ימי עוד הביע הסתייגות ללכת עם זה עד הסוף, והעובדה שקים רצתה הייתה ה"הפתעה" של סוף העונה).
אז מה הם יכלו לעשות בשבעת הפרקים האלו? או "מזימת ספקטקל" כ"מזימה האחרונה", וזה לא באמת היה זה, זו הייתה מזימה די סטנדרטית במונחים של הסדרה בסופו של דבר, ככה שאם זו הייתה המטרה זה מעט מאכזב.
או שהיו עושים את מה שהסדרה הזו עושה הכי טוב בעולם, וצוללים לעומק המניעים של הדמויות ואיך בדיוק ג'ימי וקים יכולים להיות כאלו קרים. זה לא שהסדרה לא בנתה לשם לכל עונותיה, אבל דווקא בעונה שבה זה קורה, הייתי רוצה לראות יותר התייחסות לנושא.
בסוף שניהם לא קרו, קיבלנו מזימה יחסית סטנדרטית שהייתה רוב הזמן סמויה מעיניי הצופים ולכן גם המניעים התיישבו במושב האחורי. אז בשביל מה העברנו שבעה פרקים על הסיפור הזה?
עכשיו נותר להם פחות מזה, שישה פרקים, לסגור את לאלו, קים, ג'ין, ויש גם הופעה של וולטר וג'סי איפשהו, קצת מוזר.

אבל שוב, סדרת מופת. אם אפשר בכלל לרדת לניואנסים כאלו בביקורת על סדרה אז מצבה טוב מאוד :).

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים