נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יוני 2022, 19:52

אני משתמש באפליקציה דרך אפל TV והיא...בסדר? באמת,אין לי בעיות מיוחדות כרגע,היא פשוט עובדת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2022, 20:37

לפי מה שאומרים, דרך אפל TV זה בערך המקום היחיד שהיא עובדת כמו שצריך. באנדרואיד TV הבנתי שהיא גם על הפנים (דחיסה נוראית, איכות סאונד תת-רמה), באפליקציות נייטיב בטלוויזיות שהן לא מהשנה האחרונה, אין בכלל מה לדבר. תקיעות, לאג, התחלה מחדש של תכנים כל X זמן תוך כדי צפייה. זה בלי לדבר על כמות התוכן והפיצ'רים החסרים (בסדר, התחלה, זה עוד נסלח איכשהו).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2022, 20:38

glass man כתב:
Klayman כתב:אצלי ב lg oled b7 היא ממש מגמגמת, הכתוביות דבוקות לצד ימין ובכללי הממשק על הפנים.

אז יש כתוביות? כי ממה שקראתי חלק אומרים שאפילו כתוביות אנגלית אין. הבת זוג שלי לא תשב בחיים לראות סדרה או סרט בלי כתוביות. איזו השקה זוועה, אפס התאמה לשוק הישראלי.
אוהב את דיסני, רוצה לעשות מנוי לדיסני אבל הם ממש גורמים לך להרגיש פרייאר.

לפעמים יש כתוביות, לפעמים אין. לפעמים יש והן מיושרות לצד ימין של המסך... :roll:
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 יוני 2022, 20:59

אני עם ה-C1, האפליקציה לוובOS די על הפנים חוץ מהתכנים. אין אפשרות סטיילינג לכתוביות, יש לכאורה 4K ו-DV אבל הביטרייט מאוד נמוך לתחושתי (לצערי הלחצן של האינפו לא עובד איתה, אז קשה לדעת בוודאות - אבל חלק מהתכנים נראים כמו איזה וובריפ, באמת רואים הבדל לעומת אפל טיוי+ או נטפליקס). חוץ מזה, הממשק לאגי מאוד, הניווט והחיפוש מעפנים, חסרות פונקציות בסיסיות בנגן וחוויתי פריז שדרש להרוג את האפליקציה פעמיים (וראיתי כולה כמה פרקים מאז ההשקה).

כרגע אנצל את החצי שנה מאחי שיש לו יס ואז נראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2022, 12:28

קווין פאגי אמר שנלמד על ה״סאגה הבאה״ של ה-MCU בחודשים הקרובים. אז אולי יהיה ל-MCU כיוון שוב? כי הדשדוש של השלוש שנים האחרונות היה ממש מעפן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2022, 16:53

אני קורא כמה עמודים אחורה בנושא (יש הרבה להשלים בפורום אחרי הכל)
סטיק ונדב: דאמט, עשיתם לי חשק לראות את העונה השניה של אטלנטה עם הדיון הזה.ממש אהבתי את העונה הראשונה והרגשתי שהיא מושלמת כמו שהיא ושלא צריך המשך לזה, אולי טעיתי? :)

ממש אוהב את המשחק וההומור של גלובר :) אני מסכים שלא מדבר באיזה Masterpiece אבל בואנה, הבחור הזה חתיכת Likeable.

אני זוכר, שהיה לי פעם ויכוח עקשני ביותר פה עם נדב, לאסקין ועידן על "מי צריך לכתוב על אדם שחור" חחח :)
אז זו הדוגמא האולטימטיבית ככה כותבים על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2022, 21:24

העונה השניה של אטלנטה יותר טובה מהראשונה לדעתי. את השלישית עדין לא התחלתי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 יוני 2022, 13:37

DrKeo כתב:קווין פאגי אמר שנלמד על ה״סאגה הבאה״ של ה-MCU בחודשים הקרובים. אז אולי יהיה ל-MCU כיוון שוב? כי הדשדוש של השלוש שנים האחרונות היה ממש מעפן.

זה לא ברור שזה המולטיוורס וקאנג?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2022, 14:21

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:קווין פאגי אמר שנלמד על ה״סאגה הבאה״ של ה-MCU בחודשים הקרובים. אז אולי יהיה ל-MCU כיוון שוב? כי הדשדוש של השלוש שנים האחרונות היה ממש מעפן.

זה לא ברור שזה המולטיוורס וקאנג?

אין לי שמץ. קאנג הרע באנטמן 3, אבל אני לא יודע אם הוא הולך להיות ה״תאנוס״ הבא. אני מקווה שלא כי קאנג היה מוגזם ברמות בלוקי, רמה אחרת לגמרי של over acting.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2022, 16:38

יש בדיסני פלוס את ד״ר משונה 2, אבל אני עדיין כנראה אצפה בו במהלך הסופ״ש באמצעות קובץ שהורדתי, בגלל ההזרמה הבעייתית של השירות.
מקווה שירשים גם בבית, לא טרחתי ללכת לקולנוע (גם) עבורו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2022, 16:59

Laskin כתב:יש בדיסני פלוס את ד״ר משונה 2, אבל אני עדיין כנראה אצפה בו במהלך הסופ״ש באמצעות קובץ שהורדתי, בגלל ההזרמה הבעייתית של השירות.
מקווה שירשים גם בבית, לא טרחתי ללכת לקולנוע (גם) עבורו

אחד הסרטים שהיה יותר שווה לראות בתלת מימד אגב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2022, 17:43

אני מתאר לעצמי… אבל שמעתי שהסרט עצמו והעלילה גם מאוד meh ואחרי ספיידרמן האחרון אני גם יכול לנחש למה… הפכו את הד״ר לחתיכת אדיוט :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2022, 23:24

ראיתי שני פרקים מאובי וואן קנובי ואני חייב לציין שיש בסדרה הזאת את האקשן הכי נוראי שראיתי בחיי. אולי הסרטון הקצר שלאסקין הביא לא מיצג את הסדרה, אבל הוא כן מיצג את האקשן בשני פרקים הראשונים. וכשאני אומר אקשן, אני מתכוון לילדה בת 10 שבורחת מדברים ב0.3 קמ״ש ואנשים בוגרים שרודפים אחריה אבל רואים שהם רצים ממש לאט במכוו בכדי לא לתפוס אותה. זה כמעט קומי.

ועכשיו, אחרי שפרקתי את זה מהחזה, הסדרה עצמה בסדר אני משער. זאת רק ההתחלה אז עדין לא הגעתי לתכלס (שאני משער שזה היחסים של אובי ואנקין?) וממה שראיתי בנתיים היא בסדר גמור. אני משער שבובה פאט הרגיל אותי לרמה ממש ירודה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 יוני 2022, 23:59

מבחינת כתיבה והתפתחויות, הסדרה הזאת בסופו של דבר מטומטמת בדיוק כמו בובה פט, וזו רמה מאוד (מאוד!) נמוכה.
להבדיל מבובה פט הבסיס שלה כן מעניין והarc המרכזי כן עובד. אני מניח שאתה כבר מבין לאן הסדרה הולכת אז כן, כשהיא מגיעה לשם היא מספקת את מה שהיא צריכה, בעוד שבובה פט...
פרק 6 האחרון די מוצלח וזה כי הוא מרגיש כמו ה20 דק' האחרונות של הסרט אובי וואן קנובי. בכלל, אין לי צל של ספק שאם היו מורידים פשוט 95% מפרקים 3-5, ואורזים את כל ההתחלה והאמצע למסגרת מהודקת יותר של סרט באורך שעתיים עם פרק 6 כסיום שלו, זה היה אחלה סרט אובי וואן stand alone שהם רצו לעשות.
פרקים 3-5 הם השפל של הסדרה והרמה שם מאוד נמוכה, גם כי הכל קורה בצורה מאוד מפגרת וגם כי שום דבר שקורה שם (מלבד שברירים שהיה אפשר להגיע אליהם בצורה מהודקת יותר) פשוט לא משנה ולא חשוב. וזה גם מרגיש ככה בזמן אמת בצפייה, וזה ממש מאכזב.
אולי כשרואים ברצף זה משתפר, אבל כשנתנו לי כל פעם שבוע כדי לחשוב על כל אחד מהפרקים האלה זה פחות עבד :).

אבל סך הכל? אל תצפה עכשיו ליצירת פאר בשום שלב, גם בסוף, אבל הוא מוצלח מספיק בשביל להצדיק צפייה. אם בהרגלים ברמה ירודה אנחנו עוסקים, אז זה משהו שאני ממש לא יכול להגיד על בובה פט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2022, 10:21

טוב, ראיתי את ד״ר סטרייסנג׳ והוא אכן meh מאוד. ציפיתי להרבה יותר ואני שמח שלא צפיתי בו בקולנוע.
ובאמת שהשתמשתי בקובץ שהורדתי מטורנט כי בדיסני פלוס הישראלי אין דולבי ויז׳ן, ואין אטמוס, ויש את שניהם בדיסני פלוס ״האמיתי״, אז הבחירה הייתה די קלה, בטח כשאחרי 2 דקות של נסיון ב4K הוא כבר נתקע. אני מבטל את המנוי אחרי הסופ״ש הזה, פשוט בזיון.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2022, 11:24

I tried to warn you...
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2022, 14:20

Stick כתב:מבחינת כתיבה והתפתחויות, הסדרה הזאת בסופו של דבר מטומטמת בדיוק כמו בובה פט, וזו רמה מאוד (מאוד!) נמוכה.
להבדיל מבובה פט הבסיס שלה כן מעניין והarc המרכזי כן עובד. אני מניח שאתה כבר מבין לאן הסדרה הולכת אז כן, כשהיא מגיעה לשם היא מספקת את מה שהיא צריכה, בעוד שבובה פט...
פרק 6 האחרון די מוצלח וזה כי הוא מרגיש כמו ה20 דק' האחרונות של הסרט אובי וואן קנובי. בכלל, אין לי צל של ספק שאם היו מורידים פשוט 95% מפרקים 3-5, ואורזים את כל ההתחלה והאמצע למסגרת מהודקת יותר של סרט באורך שעתיים עם פרק 6 כסיום שלו, זה היה אחלה סרט אובי וואן stand alone שהם רצו לעשות.
פרקים 3-5 הם השפל של הסדרה והרמה שם מאוד נמוכה, גם כי הכל קורה בצורה מאוד מפגרת וגם כי שום דבר שקורה שם (מלבד שברירים שהיה אפשר להגיע אליהם בצורה מהודקת יותר) פשוט לא משנה ולא חשוב. וזה גם מרגיש ככה בזמן אמת בצפייה, וזה ממש מאכזב.
אולי כשרואים ברצף זה משתפר, אבל כשנתנו לי כל פעם שבוע כדי לחשוב על כל אחד מהפרקים האלה זה פחות עבד :).

אבל סך הכל? אל תצפה עכשיו ליצירת פאר בשום שלב, גם בסוף, אבל הוא מוצלח מספיק בשביל להצדיק צפייה. אם בהרגלים ברמה ירודה אנחנו עוסקים, אז זה משהו שאני ממש לא יכול להגיד על בובה פט.

סיימתי אותה, אני סה״כ מסכים. כתיבה ובימוי ברמה נמוכה, אקשן בזיוני. אולי באמש מוחבא שם סרט בסדר של שעה ו-40.

ובנוגע לדיסני פלוס, הוא בזיון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2022, 16:19

Klayman כתב:I tried to warn you...

כן, אני מקווה כשיראו ביטול מוקדם כל כך הם יבינו ושאני לא היחיד… לדעתי זה מעביר את המסר טוב יותר מאשר פשוט לא לעשות מנוי. או לפחות אני מקווה שזה מעביר טוב יותר :)
לא מבין את הסיבה גם, עניין של שרתים? יש לכם אפליקציה טובה במדינה אחרת, תביאו אותה. אדיוטים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2022, 16:46

זה לא קשור לשרתים. זו אפליקציה אחרת, שמנוהלת בידי חברה אחרת. החברה הזאת, לפי הדיווחים ברשת, לא ממש טורחת לעדכן/לשפר את חוויית השימוש כבר מעל שנה בשווקים שהיא משרתת. אין שום סיבה שהאפליקציה שלהם תרוץ רע על טלוויזיית OLED מהשנים האחרונות, במיוחד כשאין אף אפליקציה אחרת שמקרטעת/בעייתית כפי שכבר כתבתי למעלה. זו פשוט זריקת ז*ן.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2022, 16:57

הסטאר האלה בזיון, אפליקציה הודית וגם רואים את זה. אני משער שאלה אותו סטאר, אוסף הערוצים שהיה פה לפני שנים בכבלים? ערוץ 19 אם אני זוכר נכון בזמנו? בכל מקרה, בזיון, בחיים לא ראיתי דבר כזה. אני לא מדבר ביחס לנטפליקס, אני מדבר ביחס לסלקום ופארטנר, חברות של 200k מנויים, לא 200 מליון.

אין לי מושג כמה עבודה זה להביא את האפליקציה המקורית לפה, זה בטח עניין של זכויות יוצרים וחוזים, אבל פאק זה בזיון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יוני 2022, 17:15

חחחחח לאסקין אני לוקח בחזרה את מה 'שאמרתי בזמנו על הצוות ההודי שניסה לעשות "הנסיך הפרסי" אין תקנה להודים האלה כנראה עם טכנולוגיה.

חבר'ה אני מצטער שנאלצתם לסבול עם האפלקציה ההודית, אבל אני שמח לפחות לשמוע מאנשים אמינים שהשירות לא שווה ושאני יכול לדלג עליו בשקט.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2022, 17:38

לי יש חצי שנה בחינם בגלל סטינג, אבל לא הייתי משלם עליו ש''ח אח''כ אם המצב לא ישתנה ב 180 מעלות.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2022, 19:03

האפליקציה של Disney + בLG מאוד השתפרה בזמני תגובה, היא מתפקדת ממש אחלה. היא עדיין מאוד בסיסית לעומת זאת של נטפליקס, היא גם נראית לא הכי מקצועית ברמה הטכנית, אבל החוויה ממש בסדר. הקובלנה האמיתית היחידה שלי זה עצם העובדה שה4K עדיין לא עובד ומפסיק לעבוד אחרי 5 דקות, שזה ממש הזוי. איך מוצר צרכני מגיע עם חוסר כל כך בסיסי אין לי מילים, זה ברמה שכל מפתחי האפליקציה צריכה לעבוד ברצף עד שהבעייה תפתר, זה בדרך כלל הסטנדרט מול תקלות כאילו.

האפליקציה בפלאפון ממש מעולה, היא לחלוטין on par שם עם נטפליקס. קצת יותר בסיסית, אבל החוויה מעולה.

אני מניח שאני פחות קריטי כנגדם כי פשוט אני מנוי גם לפריים ויוצא לי כל יום לחוות שירות ממש, אבל ממש גרוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2022, 19:24

Death_119 כתב:האפליקציה של Disney + בLG מאוד השתפרה בזמני תגובה, היא מתפקדת ממש אחלה. היא עדיין מאוד בסיסית לעומת זאת של נטפליקס, היא גם נראית לא הכי מקצועית ברמה הטכנית, אבל החוויה ממש בסדר. הקובלנה האמיתית היחידה שלי זה עצם העובדה שה4K עדיין לא עובד ומפסיק לעבוד אחרי 5 דקות, שזה ממש הזוי. איך מוצר צרכני מגיע עם חוסר כל כך בסיסי אין לי מילים, זה ברמה שכל מפתחי האפליקציה צריכה לעבוד ברצף עד שהבעייה תפתר, זה בדרך כלל הסטנדרט מול תקלות כאילו.

האפליקציה בפלאפון ממש מעולה, היא לחלוטין on par שם עם נטפליקס. קצת יותר בסיסית, אבל החוויה מעולה.

אני מניח שאני פחות קריטי כנגדם כי פשוט אני מנוי גם לפריים ויוצא לי כל יום לחוות שירות ממש, אבל ממש גרוע.

איזה מסך יש לך של LG?
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2022, 21:07

Death_119 כתב:

פריים אחד הגרועים, אבל לא מתקרב לדיסני מינוס הזה.
בפריים יש דולבי ויז׳ן ואטמוס והכל רץ לי ממש חלק ואני יודע איפה עושים pause/play והתפריטים לא קופצים כל הזמן ואפשר לשנות מליון דברים בתרגום…

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים