נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2015, 14:16

משחקי הכס של השבוע
ספויילר: הצג
סנסה הביאה את זה על עצמה, היא לא הייתה צריכה להתלבש כל כך חשוף :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מאי 2015, 15:02

DrKeo כתב:אז מה אתה חושב השתנה מהפעם הראשונה? ההייפ?

לא יודע, אבל ממש אהבתי אותו בצפיה חוזרת. הכל היה נראה לי הגיוני, מאוד ריאליסטי. אפילו לויס היתה סבבה, בתכלס ג'ור אל הנחה אותה בהכל (היציאה מהחללית של זוד) וזה היה נראה מאוד הגיוני (אני זכרתי זה שהיא עשתה הכל לבד). בכל מקרה, עשוי באמת טוב. לא האביר האפל, אבל בהחלט לא נופל משום סרט של מארבל. חוץ משומרי הגלקסיה שהוא בכלל קומדיה עם גישה אחרת אז קשה להשוות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2015, 16:12

DrKeo כתב:משחקי הכס של השבוע
סנסה הביאה את זה על עצמה, היא לא הייתה צריכה להתלבש כל כך חשוף :)

כשרוב הסדרות עומדות במקום ואין התקדמות בבערך שום דבר, זה משעמם ומציק.
כשמשחקי הכס עושים את זה, זה פאקינג מותח, כי ברור שבכל רגע הולך להתפוצץ האמא של העולם, כי לא יכול להיות שכל כך הרבה זמן, בלי שום דבר באמת דרמתי יעבור. לא בעולם הזה.

באמת מעניין לראות איך העונה הזאת תתקדם. הסטאטוס קוו המתוח הזה לא רק מותח את העצבים - הוא גם נוראי ואיום. בכל פרק הייאוש הופך ליותר כבד ולמרות שלא קורה שום דבר שמקדם את העלילה, קורים מספיק דברים שמחדדים כמה שהמצב של חלק מהדמויות חרא.

מסכנה סנסה :/ היא עברה כל כך הרבה התעללויות ומהדבר הנורא הזה היא הצליחה להתחמק והנה, נגמר לה גם קמצוץ המזל שהיה לה והיא הגיע לשפל חדש.
יהיה מעניין לראות איך זה ישפיע על הדמות שלה. היא כבר היתה בתהליך להתבגר ולהפוך לדמות קרה ומחושבת (סוג של סרסי ג'ינג'ית), אבל יכול להיות שזה יהיה הדבר שידחוף אותה מקצה הצוק.

אם כל העונה תמשיך ככה, זה יהיה מחורבן. יש כל כך מעט התקדמות שאני מתחיל לתהות לעצמי "מעניין מה קורה עם בראן".
אני משוכנע שכל ההתבוססות בביצה הזאת תשתלם בסוף. אני מקווה שלא אתאכזב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2015, 18:07

Nucleus_Dawn כתב:
כשרוב הסדרות עומדות במקום ואין התקדמות בבערך שום דבר, זה משעמם ומציק.
כשמשחקי הכס עושים את זה, זה פאקינג מותח, כי ברור שבכל רגע הולך להתפוצץ האמא של העולם, כי לא יכול להיות שכל כך הרבה זמן, בלי שום דבר באמת דרמתי יעבור. לא בעולם הזה.

באמת מעניין לראות איך העונה הזאת תתקדם. הסטאטוס קוו המתוח הזה לא רק מותח את העצבים - הוא גם נוראי ואיום. בכל פרק הייאוש הופך ליותר כבד ולמרות שלא קורה שום דבר שמקדם את העלילה, קורים מספיק דברים שמחדדים כמה שהמצב של חלק מהדמויות חרא.

מסכנה סנסה :/ היא עברה כל כך הרבה התעללויות ומהדבר הנורא הזה היא הצליחה להתחמק והנה, נגמר לה גם קמצוץ המזל שהיה לה והיא הגיע לשפל חדש.
יהיה מעניין לראות איך זה ישפיע על הדמות שלה. היא כבר היתה בתהליך להתבגר ולהפוך לדמות קרה ומחושבת (סוג של סרסי ג'ינג'ית), אבל יכול להיות שזה יהיה הדבר שידחוף אותה מקצה הצוק.

אם כל העונה תמשיך ככה, זה יהיה מחורבן. יש כל כך מעט התקדמות שאני מתחיל לתהות לעצמי "מעניין מה קורה עם בראן".
אני משוכנע שכל ההתבוססות בביצה הזאת תשתלם בסוף. אני מקווה שלא אתאכזב.

מה שהכי מפחיד אותי הוא שאומרים שהספר הרביעי והחמישי הכי פחות טובים בסדרה וזה בדיוק מה שאנחנו חווים עכשיו, הספר הרביעי והחמישי. כלומר אני מפחד שהסטגנציה היא פשוט הספרים הפחות טובים, לא הכנה למשהו ענקי. אבל נמתין ונראה, נקווה לטוב. אגב, הייתי בטוח שסנסה הולכת לשלוף משהו מהשמלה ולדקור את בולטון :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2015, 18:11

DrKeo כתב:
מה שהכי מפחיד אותי הוא שאומרים שהספר הרביעי והחמישי הכי פחות טובים בסדרה וזה בדיוק מה שאנחנו חווים עכשיו, הספר הרביעי והחמישי. כלומר אני מפחד שהסטגנציה היא פשוט הספרים הפחות טובים, לא הכנה למשהו ענקי. אבל נמתין ונראה, נקווה לטוב. אגב, הייתי בטוח שסנסה הולכת לשלוף משהו מהשמלה ולדקור את בולטון :)

אוי, אני ממש קיוויתי שהיא הולכת להוציא משהו מהשמלה ולדקור אותו, או שריק פתאום ישתגע וירצח אותו. משהו :( אבל בסדרה הזאת לא קורים דברים נחמדים, שניה אחת לפני שקורה משהו נורא ואיום. לפחות לא באופן עקבי.

בנוגע לסטגנטציה - אנחנו כבר יודעים שהולכים להיות שינויים מהספרים ושהם הולכים לעקוף את הספרים בעונה הזאת. אפשר לקוות שספרי 4-5, שנחשבים לפחות טובים, באמת הולכים להיות איזה חצי עונה וכל השאר הולך להיות מלא הפתעות ודברים שגם קוראי הספרים לא יכלו לצפות להם.
אם לא, אז מקסימום נתאכזב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2015, 20:17

נשמע לי מוזר אם הם יצליחו לדחוס שני ספרים בחצי עונה בזמן שעונה 3 לבד לקחה להם שתי עונות. אבל נחיה ונראה :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מאי 2015, 21:24

DrKeo כתב:נשמע לי מוזר אם הם יצליחו לדחוס שני ספרים בחצי עונה בזמן שעונה 3 לבד לקחה להם שתי עונות. אבל נחיה ונראה :)

לא קראתי את שכתבתם, אבל אין להם כמעט מה לספר מהספרים. שתי העונות שראית כללו את רוב הספר החמישי ואת כל השלישי. הם השמיטו חצי מעלילת הספר הרביעי, למעשה הם השאירו רק שלושה קוי עלילה מתוך חמישה כאשר אחד מהם הם עיוותו בטירוף. בספר החמישי יש להם בסך הכל שני קוי עלילה והם דנים בהם העונה. עונה הבאה הם יוצאים לדרך חדשה אחרי שהם סיימו את הספרים בצורה מעווטת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 03:19

Death_119 כתב:לא קראתי את שכתבתם, אבל אין להם כמעט מה לספר מהספרים. שתי העונות שראית כללו את רוב הספר החמישי ואת כל השלישי. הם השמיטו חצי מעלילת הספר הרביעי, למעשה הם השאירו רק שלושה קוי עלילה מתוך חמישה כאשר אחד מהם הם עיוותו בטירוף. בספר החמישי יש להם בסך הכל שני קוי עלילה והם דנים בהם העונה. עונה הבאה הם יוצאים לדרך חדשה אחרי שהם סיימו את הספרים בצורה מעווטת.

אולי יש להם חומר מהרביעי ועוד קצת מהחמישי? אשכרה נצלו הכל?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 מאי 2015, 08:49

DrKeo כתב:אולי יש להם חומר מהרביעי ועוד קצת מהחמישי? אשכרה נצלו הכל?

נסכם את זה ככה (ספוילרים רק למי שלא ראה אף פרק עד העונה הרביעית):
1) ג'יימי - יש לו קו עלילה אחר לגמרי בספר הרביעי (לא מופיע בחמישי), הם לא בחרו בו והלכו למשהו חדש שעושה מישמש עם קו עלילה קיים בספר הרביעי של הבת של סרסיי.
2) סרסיי - זהה לקו עלילה שלה בספר הרביעי, לא מופיעה בחמישי.
3) אריה - זהה לקו עלילה שלה בספר הרביעי, לא מופיעה בחמישי.
4) ג'ון Snow וסטאניס - זהה לקו עלילה שלהם מהספר החמישי.
5) טיריון - מחקו את הקו עלילה שלו בחמישי בחלקו, נתנו לו עלילה של דמות אחרת בספר החמישי, הדמות עצמה לא מופיע העונה אם בכלל.
6) Dorn - זהה לספר הרביעי, לא מופיע בחמישי.
7) בראן וריקון - סיימו עונה קודמת על הקו עלילה שלהם מהספר החמישי.
8) סאנסה ובייליש - שינו את הסיפור שלהם מהספר הרביעי, הם עושים משהו חדש לחלוטין.
9) ת'יאון גרייג'וי - התחילו את הקו עלילה שלו מהספר החמישי בעונה השלישית של הסדרה, ממשיך עד היום עם הנפצות.
10) סאם - לא עשו עדיין את הקו עלילה הקטן שלו מהספר הרביעי, יעשו כנראה בהמשך.
11) דאנריז - התחילו את הקו עלילה שלה מהספר החמישי בעונה הקודמת, דיי ברור שהם יסיימו אותו העונה.
12) בריאן - הנפצה שלהם.

נראה לי זה כולם, זה דיי ברור שהם הולכים לדרך חדשה עונה הבאה כי אין כלום שנשאר.
צריך לזכור שהספר הרביעי והחמישי הם למעשה ספר אחד, כל ספר דן בדמויות אחרות ולא חופפות ולמעשה כל ספר מתרכז באזורים גיאוגראפיים ספציפיים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 10:17

תגובה עם ספוילרים מהפרק האחרון:
רק אני חושב שסנסה ממש לא "נענשה" באמת?
היא אפילו לא נאנסה, זה בסה"כ מה שאמור לקרות אחרי שמתחתנים. בעולם הזה - אפילו אם טיריון היה עושה את זה, זה לא היה נורא כל כך.
כן, הוא יכול היה להיות עדין יותר, ולא לתת לת'יאון להסתכל, אבל סה"כ היא עוד תלמד להנות מזה, והייתה בתולה מספיק זמן :P אני דווקא משוכנע שזה שבר את ת'יאון, והוא ללא ספק יהיה זה שיהרוג את רמס(ז)י. או יתחיל את העבודה, וסנסה תסיים...
בכל אופן - תהיה מתישהו "חתונה אדומה הפוכה", סנסה תדליק את הנר במגדל, תהיה הפיכה לפני שיתחיל הקרב מול סטאניס, והתכנית של סרסיי תכשל.
המכשפה אמרה לה שצעירה ויפה יותר תיקח את מקומה, אז גם כאן אני צופה שהסבתא (שכחתי את שמה) של הורדים תהיה מספיק חכמה ותבגוד בלאניסטרס, אולי תוך כדי הקרב שהם מתכננים מול המנצח בקרב בולטון-ברתיאון. קיצר, הכל ממש ממש מעניין.
מת על העונה הזאת. ואדביזי! אחחח, אדביזי.
אה, ותזכירו לי - מי זה אבא של ג'ורה מורמונט? אף פעם לא זכרתי שהוא דיבר עליו, ומעולם לא קישרתי בין משמר הלילה אליו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 12:10

Laskin כתב:תגובה עם ספוילרים מהפרק האחרון:
רק אני חושב שסנסה ממש לא "נענשה" באמת?
היא אפילו לא נאנסה, זה בסה"כ מה שאמור לקרות אחרי שמתחתנים. בעולם הזה - אפילו אם טיריון היה עושה את זה, זה לא היה נורא כל כך.
כן, הוא יכול היה להיות עדין יותר, ולא לתת לת'יאון להסתכל, אבל סה"כ היא עוד תלמד להנות מזה, והייתה בתולה מספיק זמן :P אני דווקא משוכנע שזה שבר את ת'יאון, והוא ללא ספק יהיה זה שיהרוג את רמס(ז)י. או יתחיל את העבודה, וסנסה תסיים...
בכל אופן - תהיה מתישהו "חתונה אדומה הפוכה", סנסה תדליק את הנר במגדל, תהיה הפיכה לפני שיתחיל הקרב מול סטאניס, והתכנית של סרסיי תכשל.
המכשפה אמרה לה שצעירה ויפה יותר תיקח את מקומה, אז גם כאן אני צופה שהסבתא (שכחתי את שמה) של הורדים תהיה מספיק חכמה ותבגוד בלאניסטרס, אולי תוך כדי הקרב שהם מתכננים מול המנצח בקרב בולטון-ברתיאון. קיצר, הכל ממש ממש מעניין.
מת על העונה הזאת. ואדביזי! אחחח, אדביזי.
אה, ותזכירו לי - מי זה אבא של ג'ורה מורמונט? אף פעם לא זכרתי שהוא דיבר עליו, ומעולם לא קישרתי בין משמר הלילה אליו

אבא של ג'ורה זה
הראש של המשמר לילה הקודם, זה שאמר לג'ון סנאו להרוג אותו כדי להוכיח למיינס ראיידר שהוא עריק מהמשמר לילה וככה להסתנן לפראיים.

דודי, מעניין מה שאתה אומר. אני משער שעונה הבאה באמת תהיה איזה 50% חומר חדש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2015, 12:18

DrKeo כתב:אבא של ג'ורה זה
הראש של המשמר לילה הקודם, זה שאמר לג'ון סנאו להרוג אותו כדי להוכיח למיינס ראיידר שהוא עריק מהמשמר לילה וככה להסתנן לפראיים.

דודי, מעניין מה שאתה אומר. אני משער שעונה הבאה באמת תהיה איזה 50% חומר חדש.

רגע...
ראש משמר הלילה הקודם מת כשהיתה הפיכה מעבר לחומה. בכפר הקטן הזה, עם הסוטה ששוכב עם כל הבנות שלו.
זה שג'ון הרג, כשהם היו בשבי, זה מישהו אחר, לא?

לאסקין, זה היה אונס, בעיני הצופים, כי הם חיים בעולם שלנו ולא בעולם של הסדרה.
העובדה שזה "מקובל" ביקום של הסדרה, לא הופך את זה לפחות קשה ונוראי.
"היא תלמד להנות מזה" זה אחד המשפטים היותר דוחים שאפשר להגיד על משהו כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 12:26

Nucleus_Dawn כתב:
רגע...
ראש משמר הלילה הקודם מת כשהיתה הפיכה מעבר לחומה. בכפר הקטן הזה, עם הסוטה ששוכב עם כל הבנות שלו.
זה שג'ון הרג, כשהם היו בשבי, זה מישהו אחר, לא?

לאסקין, זה היה אונס, בעיני הצופים, כי הם חיים בעולם שלנו ולא בעולם של הסדרה.
העובדה שזה "מקובל" ביקום של הסדרה, לא הופך את זה לפחות קשה ונוראי.
"היא תלמד להנות מזה" זה אחד המשפטים היותר דוחים שאפשר להגיד על משהו כזה.

הוא היה ראש המשמר, עד שג'ון הרג אותו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 12:37

שחר, בחיאת... קצת הומור. זו סדרה... גם מוניקה בלוצ'י יכולה לצחוק על הסצינה בפסאז', ומותר לנו להנות ממנה מבלי להיות חולי נפש ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2015, 12:45

Laskin כתב:שחר, בחיאת... קצת הומור. זו סדרה... גם מוניקה בלוצ'י יכולה לצחוק על הסצינה בפסאז', ומותר לנו להנות ממנה מבלי להיות חולי נפש ^_^

הומור זה אחלה לגמרי. מה אני אעשה? לא היה לי מצחיק. היה לי דוחה.
אולי אם היית לואי סי קיי, זה היה עובד יותר טוב :twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 13:12

Laskin כתב:שחר, בחיאת... קצת הומור. זו סדרה... גם מוניקה בלוצ'י יכולה לצחוק על הסצינה בפסאז', ומותר לנו להנות ממנה מבלי להיות חולי נפש ^_^

איך אפשר לקחת ברצינות סצנה שיש בה בולבול בCGI?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 15:21

ועל אותו משקל בדיוק - איך אפשר לקחת ברצינות פרק שיש בו COCK MERCHANT?!
(זה לא ספוילר!)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2015, 15:44

DrKeo כתב:איך אפשר לקחת ברצינות סצנה שיש בה בולבול בCGI?

פשוט מאד, כל מה שאתה צריך זה קצת אבקת
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 מאי 2015, 16:58

Nucleus_Dawn כתב:
הומור זה אחלה לגמרי. מה אני אעשה? לא היה לי מצחיק. היה לי דוחה.
אולי אם היית לואי סי קיי, זה היה עובד יותר טוב :twisted:

אני חייב מידע היסטורי שקשור ולציין שאם אתה מסתכל על זה מנקודת מבט של נסיון לחקות ימי ביניים - זה לגמרי אנדררייטד של מה שהיה בפועל אפילו. בימי הביניים נשים היו סחורה/חפץ של הגבר.יחסי המין היו למטרת התרבות, והכנסיה אסרה על הנאה של יחסי מין וההנחיה לגברים הייתה לנסות לקיים אותם בצורה שתהיה כמה שפחות (!!!) מהנה לאישה (וגם לגבר אבל זה פחות עקרוני).
בנוסף נשים למעשה לא היו בעלי שום זכות לשום דבר. בד"כ נשים "נמכרו" (הועברו וכו') בערך כבר מגיל 10-12 (לכל המאוחר) ולעיתים אפילו כבר מגיל 3-4. (תחשבו על הניתוק מהמשפחה וכו') הנשים בד"כ נאנסו כדבר שבשגרה על ידי בעליהן - כן כבר מגיל 12.
ככה שהצפייה לא הייתה "היא תהנה מזה בסוף" אלא "אסור שהיא תהנה ומזה, ומי בכלל חושב על האישה?".
אגב, נשים שסיימו את הפוריות שלהן - הועברו לאחר כבוד (או למעשה ללא כבוד) לחדר חשוך וטחוב להמשיך לבלות בו את שארית ימיהן. (מדובר על האצילות! לא סתם האיכרות) ונשים כאלו כונו בכתבים כ"רקובות".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2015, 17:42

bozeman כתב:אני חייב מידע היסטורי שקשור ולציין שאם אתה מסתכל על זה מנקודת מבט של נסיון לחקות ימי ביניים - זה לגמרי אנדררייטד של מה שהיה בפועל אפילו. בימי הביניים נשים היו סחורה/חפץ של הגבר.יחסי המין היו למטרת התרבות, והכנסיה אסרה על הנאה של יחסי מין וההנחיה לגברים הייתה לנסות לקיים אותם בצורה שתהיה כמה שפחות (!!!) מהנה לאישה (וגם לגבר אבל זה פחות עקרוני).
בנוסף נשים למעשה לא היו בעלי שום זכות לשום דבר. בד"כ נשים "נמכרו" (הועברו וכו') בערך כבר מגיל 10-12 (לכל המאוחר) ולעיתים אפילו כבר מגיל 3-4. (תחשבו על הניתוק מהמשפחה וכו') הנשים בד"כ נאנסו כדבר שבשגרה על ידי בעליהן - כן כבר מגיל 12.
ככה שהצפייה לא הייתה "היא תהנה מזה בסוף" אלא "אסור שהיא תהנה ומזה, ומי בכלל חושב על האישה?".
אגב, נשים שסיימו את הפוריות שלהן - הועברו לאחר כבוד (או למעשה ללא כבוד) לחדר חשוך וטחוב להמשיך לבלות בו את שארית ימיהן. (מדובר על האצילות! לא סתם האיכרות) ונשים כאלו כונו בכתבים כ"רקובות".

רוב מה שכתבת ידוע.
זה לא סותר את העובדה שזה אונס. זה לא סותר את העובדה שכשמישהו אומר ״היא כבר תלמד להנות מזה״ על אונס לא גורם לי להרגיש משועשע, אלא בחילה.

ברור לי שכך אמורה היתה הסצינה להיות ושזה הגיוני. עדין רגע קשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 מאי 2015, 18:17

אני חושב שאתה מטעין על משפט שנאמר על סדרה ספציפית ודמות ספציפית בה משמעויות שלא היו שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2015, 19:07

bozeman כתב:אני חושב שאתה מטעין על משפט שנאמר על סדרה ספציפית ודמות ספציפית בה משמעויות שלא היו שם.

איזו משמעות במשפט ״היא תלמד להנות מזה (=מזה שאונסים אותה)״ אני מטעין, שלא נמצאת שם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 מאי 2015, 19:24

Nucleus_Dawn כתב:
איזו משמעות במשפט ״היא תלמד להנות מזה (=מזה שאונסים אותה)״ אני מטעין, שלא נמצאת שם?

כי ניתקת את זה מכל המשפט שעסק ספציפית בסדרה, בתקופה של הסדרה, בדמות הספציפית.

לצורך השוואה זה כמו לחשוב שמי שמצטט משילד סוכן שאמר "הייל היידרה" שהוא נאצי בחיים האמיתיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2015, 23:15

bozeman כתב:כי ניתקת את זה מכל המשפט שעסק ספציפית בסדרה, בתקופה של הסדרה, בדמות הספציפית.

לצורך השוואה זה כמו לחשוב שמי שמצטט משילד סוכן שאמר "הייל היידרה" שהוא נאצי בחיים האמיתיים.

לא ניתקתי דבר. הוא דיבר על דמות שאנסו אותה ואמר שהיא תלמד לאהוב את זה שאונסים אותה.
העובדה שזה מקובל לאנוס נשים ביקום היפותטי כלשהו, לא הופכת את הבדיחה הזאת ליותר מצחיקה, או לפחות גורמת לחלחלה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 23:40

באותה מידה *בדיוק* אפשר לפרש אנשים שאמרו שהם מקווים שג'ופרי ימות, ועוד בדרך קשה, אחרי מה שהיה בעונה הראשונה אפילו - שהם חולניים, שרוצים שילד בן 14 או וואטאבר ימות, וכל מי שתאר מה שהוא רוצה שיקרה לו - מדבר על עינויים לילד קטן שלא קיבל חינוך כמו שצריך.

או במלים אחרות:
יאאאאאלללללללההההההההה.... דמות פיקטיבית, הכל הולך.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 118 אורחים