נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

MGS FREAK
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 מאי 2015, 20:28

DrKeo כתב:אבל נראה שזה הג'וקר פה, פלאשי ומוחצן ומודע לעצמו. ראבק יש לו למבורגיני (או מה שזה לא יהיה) בצבע סגול עם נאונים, קעקועים על כל הפרצוף ואלוהים יודע מה עוד. הוא סוג של "תראו אותי!", הכי מודע לעצמו בעולם. אני משער שצריך לחכות שנה ולראות איך הוא נראה על המסך ואם הדברים האלה נראים מטומטמים או עשויים בטעם לדמות.

מוחצנות זה דבר אחד, העניין הוא שהקעקועים הם אלו שצועקים "תראו אותי אני משוגע ואני מודע לזה, איזה גבר אני" במקום שהצופה ילמד את זה בעצמו לפי המעשים שלו (שאני בטוח שהוא יעשה, והיו צריכים להסתפק בהם במקום להפוך אותו לכרטיס ביקור של עצמו)

ואגב, אני ממש אוהב את התיאור של הג'וקר בארקהם אסיילום (הקומיקס), הייתי רוצה לראות קצת אלמנטים ממנו. שם פסיכולוגית אומרת שהוא לא insane אלא super sane. הוא ממציא את עצמו מחדש כל יום. והוא גם צבט לבאטמן בתחת בגלל שזה לא צפוי ומערער את המיניות שלו. גאוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2015, 14:00

MGS FREAK כתב:
מוחצנות זה דבר אחד, העניין הוא שהקעקועים הם אלו שצועקים "תראו אותי אני משוגע ואני מודע לזה, איזה גבר אני" במקום שהצופה ילמד את זה בעצמו לפי המעשים שלו (שאני בטוח שהוא יעשה, והיו צריכים להסתפק בהם במקום להפוך אותו לכרטיס ביקור של עצמו)

ואגב, אני ממש אוהב את התיאור של הג'וקר בארקהם אסיילום (הקומיקס), הייתי רוצה לראות קצת אלמנטים ממנו. שם פסיכולוגית אומרת שהוא לא insane אלא super sane. הוא ממציא את עצמו מחדש כל יום. והוא גם צבט לבאטמן בתחת בגלל שזה לא צפוי ומערער את המיניות שלו. גאוני.

הכל תלוי באיך מישמים את זה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2015, 14:06

MGS FREAK כתב:
ואגב, אני מבין למה אתה מתכוון ב"קומיקסי", אבל גם בקומיקס קיימת הסקאלה הזאת אתה יודע.

כן. אתה צודק. בטח יש דרך יותר מתאימה לתאר את זה.

וכמו שנדב אמר, זה באמת תלוי במימוש. in your face יכול להעשות ממש מצוין.
גם אם זה יעשה לא טוב, יש לנו את מרגו רובי בתור הארלי קווין. זה כבר ציון "עובר" בספר שלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 מאי 2015, 10:33

עם חשש רב הלכתי לראות מקס הזועם. איכס איזה סרט גרוע... אחד הגרועים שראיתי מימיי. איך סרט כזה יכול בכלל לקבל ביקורת ממוצעת קל וחומר ביקורת משתפכת של תשע או עשר is beyond me.

הבחור עם הגיטרה הזכיר לי את ברוטל לג'נד. הדבר ה"טוב" היחידי שיש לי לומר על הסרט הזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 12:34

ראיתי את האישה בזהב שהיה מצויין ואת צ'אפי שהיה חביב. יותר טוב מאליזיום פחות טוב ממחוז 9. בשלבים מסויימים הייתי בטוח שזה ריבוט לרובוקופ המקורי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 15:26

swiss-the-engine כתב:עם חשש רב הלכתי לראות מקס הזועם. איכס איזה סרט גרוע... אחד הגרועים שראיתי מימיי. איך סרט כזה יכול בכלל לקבל ביקורת ממוצעת קל וחומר ביקורת משתפכת של תשע או עשר is beyond me.

הבחור עם הגיטרה הזכיר לי את ברוטל לג'נד. הדבר ה"טוב" היחידי שיש לי לומר על הסרט הזה.

וואי איזה מוזר זה עד כמה הביקורות בפורום על הסרט הפוכות מכל העולם החיצוני בערך, לפי התיאור שלכם הוא נשמע זוועה, אם אני גם ארגיש ככה אז נראה לי זו תהיה הקריסה הכי גדולה שחוויתי של כל המנגנוני "איכות" כמו MC ו IMDB וכו', זה לא שתמיד הסכמתי עם הציונים השונים אבל מול קונצנזוס כזה מטורף לא זכור לי שהרגשתי משהו בסגנון של "איזה סרט גרוע!" מקסימום אולי התאכזבתי יחסית להייפ או משהו אבל לא ברמה של סרט שמגיע לו 50 וקיבל 90, מסקרן אותי גם לראות אותו עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 15:29

אני מת כבר לראות אותו. אני מכין את עצמי לאפס עלילה ואקשן מטורף ומקווה לא להתאכזב. מנסה להתעלם מה8.7 בIMDB או ה9.5 של IGN, להוריד קצת ציפיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 15:44

DrKeo כתב:אני מת כבר לראות אותו. אני מכין את עצמי לאפס עלילה ואקשן מטורף ומקווה לא להתאכזב. מנסה להתעלם מה8.7 בIMDB או ה9.5 של IGN, להוריד קצת ציפיות.

גם עין הדג הישראלי שזה אתר לחובבי קולנוע קצת כבדים כמו ווקסלים למשחקים (הם נהנים אפילו לעקוב כל שבוע אחרי טבלאות של מכירות כמונו :)) עף עליו, זה לא איזה אתר של ערסים מיינסטרימים וגם לא פלצנים שמביאים 10 לסרט מאיראן על ילד עיוור שמפרנס את משפחתו שחולה בצרעת, כאילו כמעט כל מדד חצי לגיטימי מחוץ לפורום הזה מתלהב ממנו, אני רוצה לראות אותו רק כדי להבין את התופעה הזו שכולם מתחרים במי יהלל אותו יותר לצד תגובות של איכסה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 31 מאי 2015, 15:50

מישהו אמר אקשן טוב ועלילה מחורבנת ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 15:53

bling כתב:גם עין הדג הישראלי שזה אתר לחובבי קולנוע קצת כבדים כמו ווקסלים למשחקים (הם נהנים אפילו לעקוב כל שבוע אחרי טבלאות של מכירות כמונו :)) עף עליו, זה לא איזה אתר של ערסים מיינסטרימים וגם לא פלצנים שמביאים 10 לסרט מאיראן על ילד עיוור שמפרנס את משפחתו שחולה בצרעת, כאילו כמעט כל מדד חצי לגיטימי מחוץ לפורום הזה מתלהב ממנו, אני רוצה לראות אותו רק כדי להבין את התופעה הזו שכולם מתחרים במי יהלל אותו יותר לצד תגובות של איכסה.

הבנתי שהמשיכה הכי גדולה שלו הוא האקשן הפרקטי והלא תזזותי הנוראי שהוליווד סובלת ממנו כבר כמה שנים. לא ראיתי סרט עם אקשן כמו שצריך בשנים האחרונות חוץ מאשר ג'ון וויק, הסרט היחיד בהוליווד שהצליח לעשות אקשן שלא הרגיש כמו אוסף של CGI, חיתוכים מהירים של צילום והמון רעידות ושקשוקים. בגלל זה אני מת לראות את מקס הזועם, לראות סרט אקשן שגורם לי להתלהב מהאקשן ולא לגלגל את העיניים בזמן האקשן הנוראי של הנוקמים 2 וחבריו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 16:13

DrKeo כתב:הבנתי שהמשיכה הכי גדולה שלו הוא האקשן הפרקטי והלא תזזותי הנוראי שהוליווד סובלת ממנו כבר כמה שנים. לא ראיתי סרט עם אקשן כמו שצריך בשנים האחרונות חוץ מאשר ג'ון וויק, הסרט היחיד בהוליווד שהצליח לעשות אקשן שלא הרגיש כמו אוסף של CGI, חיתוכים מהירים של צילום והמון רעידות ושקשוקים. בגלל זה אני מת לראות את מקס הזועם, לראות סרט אקשן שגורם לי להתלהב מהאקשן ולא לגלגל את העיניים בזמן האקשן הנוראי של הנוקמים 2 וחבריו.

ראיתי בסופ"ש את kingsman והיה שם אחלה סרט.
הוא ממש בקטע קיטשי של "בואו נעשה סרט כמו סרטי הריגול של פעם, עם ג'אדג'טים מטומטמים וכאלה", אבל הוא עובד, לדעתי. הוא פשוט כיף ויש שם כמה סצינות אקשן באמת נהדרות, שנמנעות מחיתוכים מעצבנים ברגע המכה. הסצינה בכנסייה היתה מרהיבה, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 מאי 2015, 16:37

אין שם המון CG וזה נחמד שאין המון CG. בכללי גם כל התפאורה מעולה. אם למישהו זה מספיק בשביל שעתיים אז קטונתי. מבחינתי כל הסרט היה cringe ושעמום אחד בלתי נגמר.

אה... ו"חיתוכים מהירים, רעידות ושקשוקים" יש שם למכביר. באמת סרט זבל. חוץ מנושא התפאורה הייתי מעדיף לבזבז זמן בלצפות ברובוטריקים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 מאי 2015, 16:45

swiss-the-engine כתב:אה... ו"חיתוכים מהירים, רעידות ושקשוקים" יש שם למכביר. באמת סרט זבל. חוץ מנושא התפאורה הייתי מעדיף לבזבז זמן בלצפות ברובוטריקים.

הו נו יו דידנט!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 17:58

Nucleus_Dawn כתב:
ראיתי בסופ"ש את kingsman והיה שם אחלה סרט.
הוא ממש בקטע קיטשי של "בואו נעשה סרט כמו סרטי הריגול של פעם, עם ג'אדג'טים מטומטמים וכאלה", אבל הוא עובד, לדעתי. הוא פשוט כיף ויש שם כמה סצינות אקשן באמת נהדרות, שנמנעות מחיתוכים מעצבנים ברגע המכה. הסצינה בכנסייה היתה מרהיבה, לדעתי.

הזכרת לי את הסצנה עם קוויק סילוור באקסמן האחרון, גם אחלה סצנת אקשן למרות שכן היה שם הרבה CGI. אני חושב שהבעיה העיקרית היא עצלנות, לא CGI או חוסר מציאותיות. CGI כבד שגורם לעולם להרגיש מזוייף זה גם רע, אבל לרוב הבעיה היא כיסוי של אקשן גרוע בחיתוכים מהירים ושקשוקי מצלמה.

סוויס, תפסיק לנסות לבאס אותי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 18:04

DrKeo כתב:הזכרת לי את הסצנה עם קוויק סילוור באקסמן האחרון, גם אחלה סצנת אקשן למרות שכן היה שם הרבה CGI. אני חושב שהבעיה העיקרית היא עצלנות, לא CGI או חוסר מציאותיות. CGI כבד שגורם לעולם להרגיש מזוייף זה גם רע, אבל לרוב הבעיה היא כיסוי של אקשן גרוע בחיתוכים מהירים ושקשוקי מצלמה.

סוויס, תפסיק לנסות לבאס אותי.

אני מסכים.
אני זוכר שראיתי סרטון ממש מעניין, שמדבר על איך שג'קי צ'אן עושה פעלולים וכוראוגרפיה ואיך שסרטים אמריקאים עושים והוא דיבר בדיוק על זה. הוא אמר שבסרטים אמריקאיים לא נותנים לך לראות את המכה. ברגע שאמורה להיות פגיעה, חותכים חצי שניה קדימה ומראים מישהו נופל, או משהו כזה. בסרטים של ג'קי צ'אן יש המון סצינות מלחמה עם שוטים ארוכים.

זה מה שאהבתי בסצינה מאוד מסוימת בkingsman. סצינת קרב לא קצרה בכלל, עם אחלה כוריאוגרפיה, מוזיקה מגניבה והיא גם היתה פחות או יותר סינגל שוט. ממש התלהבתי ממנה. הסרט שווה רק בשבילה, לדעתי (לפחות כל עוד מתגעגעים ל.../אפשר לסבול את הצ'יזיות של סרטי מרגלים ישנים, עם הנבלים הלא הגיוניים וכל הדברים המקסימים האלה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 18:20

Nucleus_Dawn כתב:
אני מסכים.
אני זוכר שראיתי סרטון ממש מעניין, שמדבר על איך שג'קי צ'אן עושה פעלולים וכוראוגרפיה ואיך שסרטים אמריקאים עושים והוא דיבר בדיוק על זה. הוא אמר שבסרטים אמריקאיים לא נותנים לך לראות את המכה. ברגע שאמורה להיות פגיעה, חותכים חצי שניה קדימה ומראים מישהו נופל, או משהו כזה. בסרטים של ג'קי צ'אן יש המון סצינות מלחמה עם שוטים ארוכים.

זה מה שאהבתי בסצינה מאוד מסוימת בkingsman. סצינת קרב לא קצרה בכלל, עם אחלה כוריאוגרפיה, מוזיקה מגניבה והיא גם היתה פחות או יותר סינגל שוט. ממש התלהבתי ממנה. הסרט שווה רק בשבילה, לדעתי (לפחות כל עוד מתגעגעים ל.../אפשר לסבול את הצ'יזיות של סרטי מרגלים ישנים, עם הנבלים הלא הגיוניים וכל הדברים המקסימים האלה).

ולא שאני חושב שכל דבר צריך להיות הפשיטה ששם זה גובל בקיצוני, אבל מה שעובר על הוליווד היום הוא נוראי. דווקא המטריקס לפני שנים שם סוג של סטנדרט מזרחי על סרטים מערביים של "להראות הכל, מכל זוית ובהילוך איטי". לא שאני חושב שכל דבר צריך להיות מטריקס, הסגנון שלו גם מרגיש טיפונת מיושן היום, אבל כן יש נקודת אמצע בין נגיד הוליווד המודרנית למטריקס של לפני 16 שנים. אני חושב שקוראים לנקודה הזאת ג'ון ווייק ואני משער שהוא הנקודה הזאת כי מדובר בפרי תשוקה של כל הצוות של המטריקס מינוס האחים וחובסקי. כן יש מקום לתזוזתיות וחיתוכים לפעמים (דווקא באיש הפלדה עשו את זה נהדר אבל מדובר בסניידר, הבן אדם לא מתבייש להראות אגרוף נוחת), כן יש מקום לCGI ויש מקום לעוד המון דברים, אבל כל דבר צריך לעשות במידה. הנוקמים 2 הוא שיא החולי הזה לדעתי, כל פעם שהתחילה סצנת אקשן התפללתי שיתחילו לדבר כבר במקום. הסצנה בין ההולק לאיירונמן בדרום אפריקה, ואו נרדמתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 17:28

לקחתי החלטה אמיצה, אני לא צופה במשחקי הכס ורואה את השלישיה האחרונה ברצף. זה אומר שאני צריך להתחמק מבערך כל מדיה ב13 ימים הקרובים, זה לא הולך להיות קל :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2015, 18:20

DrKeo כתב:לקחתי החלטה אמיצה, אני לא צופה במשחקי הכס ורואה את השלישיה האחרונה ברצף. זה אומר שאני צריך להתחמק מבערך כל מדיה ב13 ימים הקרובים, זה לא הולך להיות קל :/

אני מוריד את 8 ברגע זה ממש. אני חושב כבר איזה יומיים אם לעשות כמוך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יוני 2015, 18:48

ספויילרים לנדב - צאלנג' אקספטד!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 19:03

אני יודע שאני עושה טעות איומה. ככה נהרסה הלי החתונה האדומה בזמנו ולא על ידי אחר מאשר העמוד הרשמי של משחקי הכס בפייסבוק שהעלה תמונה של
ספויילר: הצג
לורד בולטון עם הסכין על רוב סטארק
.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2015, 23:41

טוב... החלטתי לא לחכות (קרי - לא הצלחתי לעצור את עצמי) וראיתי את הפרק.
הולי סמוקס. בהחלט מרגישים שהעונה מתקרבת לסיום הקליימקסי שלה. אני מת לדעת מה לעזאזל עם החרב של ג'ון.
אני מת על זה שבאמת היה מתח ולא היה ברור עם ג'ון יחיה או ימות, כי פאקינג כולם יכולים למות בסדרה הזאת, כל הזמן.

מעניין מה התוכנית של ג'ופרי החדש. אני מקווה שהיא תכשל והוא ימות וכאלה. זה יהיה נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2015, 00:12

אתה חלש שחר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2015, 00:13

DrKeo כתב:אתה חלש שחר.

היי, חלק מהכיף זה להתלהב עם כולם ולראות סרטון מצחיק על הפרק בעין הדג.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2015, 10:21

לפני שאכנס לפרק, רק אזהיר - לא להכנס לYNET!!! יש שם חצי-ספוילר בעמוד הראשי + תמונה!
נדב, אני מאוד (מאוד!) ממליץ לך לצפות בפרק הזה ולהשאיר את השניים האחרונים ברצף. למרות שאם תצליח להמנע מספוילרים - אז אני מקנא בך. אבל לדעתי זה לא שווה את הסיכון.

עכשיו לפרק עצמו:
וואו, וואו, ושוב וואו... איזה פרק ענק!
אני לא יודע מה אהבתי יותר - את הקרב הכי אפי שהיה בטלוויזיה אי פעם, את הדיאלוגים המטורפים של טיריון ודנריס, או את סרסיי נרקבת לה בכלא + מכות בראש עם כף מעץ :)
גם הקטע של אריה היה חביב, אבל אני לא לגמרי מבין מה הולך שם... משחקי תפקידים? איך זה עוזר לשנות את הפרצוף? :P משונה. אבל נחמד.
אני מתאר לעצמי שהחרב עם קסם, או שמתחת למתכת הוולרית יש שכבה של הדראגון-גלאס הזה. בכל מקרה אני לא חשבתי שסנואו ימות אבל הייתי במתח.
קצת הרגיז שהרגו את היפה הזו בקרב, עד שיש שם מישהי באמת סבבה, כבר הורגים אותה? טוב נו, משחקי הכס :/
והקטע של הלבנים המהלכים פשוט ענק. איזה סיום. איזה שקט בסוף... ענק! אולי מלבד החתונה האדומה, זה היה הפרק הכי טוב אי פעם במשחקי הכס, ומסיבות שונות לגמרי.
מעניין אם הגיעו לזה בספרים... מישהו יכול להגיב על זה בלי שום ספוילרים נוספים? תודה ^_^

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2015, 11:14

זה בלתי נסבל שכל עורך שני של כל אתר מופלץ מצפה שאנשים יראו פרק ישר איך שהוא יוצא, עדיף גם בלייב ב 4 בבוקר בשידור ישיר מארה"ב.

מילא להזהר מלהכנס לאתרי גיקים למיניהם כמו לעמוד הראשי של IGN, אבל לחשוש עכשיו מלהכנס לוואלה ו YENT וכל אתר מיינסטרימי אחר כי העורכים מפגרים וחסרי התחשבות?
כל פעם שאני בפיגור של איזה פרק שניים אי אפשר להחזיק יותר מיום בלי שאיכשהו יהרסו לי, לא ראיתי יותר מדי מהספוילרים שרצים בכותרות הראשיות אבל אפילו מהתמונות ששמים לצד הכתבה כבר יש מושג כללי מה יקרה וכולם צועקים
סצנת האקשן הכי טובה!!!1 לצד התמונה שמראה חלק ממנה, יאללה תנוחו

לפני כמה פרקים זה היה משהו בסגנון
עוד סצנה שערורייתית במשחקי הכס! לצד תמונה של סאנסה
עוד לפני שראיתי את הפרק עשיתי 1+1 והבנתי כבר מה ראמזי עשה :/

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 123 אורחים