נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 10 פברואר 2020, 12:50

מה שההוא למעלה אמר.
יצא לי לגמרי בלי לתכנן לצפות בו פעם נוספת בשבת, דעתי על הסרט נשארה די זהה (אחלה סרט, יש בעיות, הופעה מדהימה), אבל בצפייה שנייה שמתי דגש מיוחד על הפסקול. הוא מצוין, ממש מצוין.

עריכה:
כמובן שכשאתה כותב 'מה שההוא למעלה אמר' בלי לצטט אז ההודעה שלך תפתח עמוד חדש, אלא מה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2020, 13:08

Stick כתב:מה שההוא למעלה אמר.
יצא לי לגמרי בלי לתכנן לצפות בו פעם נוספת בשבת, דעתי על הסרט נשארה די זהה (אחלה סרט, יש בעיות, הופעה מדהימה), אבל בצפייה שנייה שמתי דגש מיוחד על הפסקול. הוא מצוין, ממש מצוין.

עריכה:
כמובן שכשאתה כותב 'מה שההוא למעלה אמר' בלי לצטט אז ההודעה שלך תפתח עמוד חדש, אלא מה :).

מה שההוא בעמוד הקודם אמר :!:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 פברואר 2020, 14:26

אישית, התחברתי יותר למוזיקה של סטאר וורס :)
שוב, מנסה להיזכר באיזה שיר או מנגינה שהיו שם... לא זוכר כלום. וצפיתי בו בשבוע שעבר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 פברואר 2020, 14:53

גם אני לא זוכר כלום חוץ מקרניבל שהיה הפתעה נעימה בזמן הצפיה, אבל מצד שני גם מסטאר וורס לא זכור לי משהו יוצא דופן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 פברואר 2020, 15:11

DrKeo כתב:
Stick כתב:יותר מזה, סם ריימי הוא במאי של סרטי אימה עם 'חלטורה' בזאנר הזה בצורת טרילוגיית ספיידרמן. אם הם פיטרו את דרקסון כי הוא רצה יותר אימה ממה שהם מוכנים לתת ברמה כזו שדורשת הפרדות, זה בסדר, אבל אם ככה אז למה להביא במאי של סרטי אימה אחרי זה?
קצת מוזר כל הסיפור הזה.

כן, זה מאוד מוזר, העיפו במאי אימה שרצה לעשות את הסרט יותר R ממה שהם רצו והביאו במקום זה את אחד מבמאי האיימה הכי סוטים ומוזרים בתעשיה. כלומר אחלה בחירה, סרט גיבורי על משולב באימה, מי יותר מתאים לזה מריימי? מצד שני, ריימי היה ידוע בהתנגשויות שלו עם סוני על ספיידרמן ואיך שדיללו לו את הסרטים, ביחוד בספיידרמן 3 שבו דחפו לו את וונום לסרט נגד הרצון שלו וראינו מה יצא מזה, אז עכשיו הוא עושה סרט מארוול?

מסתובבת ברשת תאוריה חמודה, שאני לא יודע אם היא קשורה למציאות, אבל זה בהחלט נותן זווית שהופכת את הסיפור ליותר הגיוני.
אנחנו יודעים שמארוול רוצים לייצר קו עלילה מרכזי וגדול של יקומים מקבילים, ואנחנו גם יודעים שדוקטור סטריינג' הבא כנראה יהיה משמעותי לפתיחת הקו הזה (בכל זאת, זה בשם הסרט). בנוסף מארוול, להבדיל מחברת קומיקס אחרת... יודעים לקחת את הזמן ולבנות רעיונות גדולים בצורה איטית ומחושבת.
בכל מקרה, יש את כל הסיפור של סוני ומארוול, ואנחנו עכשיו כבר יודעים בוודאות שמתישהו (אולי ונום 2, אולי רק אחרי) ספיידרמן הנוכחי יגיע לסרטי סוני במסגרת ההסכם החדש, לצד השתתפות בסרטי מארוול.
ובטריילר של מורביוס החדש של סוני יש כבר המון איסטר אגים ורפרנסים לספיידרמן. אבל לא ספיידרמן של מארוול, אלא זה של ריימי.
אז מה אם, בעצם, חילוקי הדעות של מארוול שהובילו לפיטורי הבמאי לא היו בעיקר סביב מוטיבי האימה (כי אז טפשי להחתים את ריימי), אלא דווקא סביב מוטיבי היקומים המקבילים? אני חושב ששתי הדמויות הקולנועיות הכי מוכרות של מארוול, מחוץ לMCU, הן לוגאן של ג'קמן וספיידרמן של סם ריימי. אז אולי, רק אולי, כל הרמזים האלו מצטרפים ביחד לכדי הופעה של טובי מגוואיר בMCU כדמות מוכרת שתציג את הקונספט של יקומים מקבילים? זה יהפוך את ההבאה של ריימי לאיכשהו הגיונית.

בנוסף אגב, אנחנו גם יודעים שטובי היה אמור להופיע כהופעת אורעח ב'מימד העכביש' של סוני, אך לבסוף זה בוטל כדי לא לבלבל מדי את הצופים. או לפחות לכאורה, כי אם התבשלה ברקע עסקה גדולה שתכלול הגעה של יקומי ספיידרמן של סוני לתוך הMCU, אולי זה השפיע.

בכל מקרה זו סתם תאוריה נחמדה שראיתי שעושה את הכל קצת יותר הגיוני, ומתבססת בעיקר על איסטר אגים בטריילרים וקונספירציות חסרות ביסוס, כרגע. אם זה יקרה אני חושב שזה יהיה מגניב מאוד, אבל אולי סתם החתימו את ריימי כי הוא היה מעוניין בתפקיד והסכים לכל הדרישות הפורמליות של מארוול...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2020, 15:15

Stick כתב:
DrKeo כתב:
Stick כתב:יותר מזה, סם ריימי הוא במאי של סרטי אימה עם 'חלטורה' בזאנר הזה בצורת טרילוגיית ספיידרמן. אם הם פיטרו את דרקסון כי הוא רצה יותר אימה ממה שהם מוכנים לתת ברמה כזו שדורשת הפרדות, זה בסדר, אבל אם ככה אז למה להביא במאי של סרטי אימה אחרי זה?
קצת מוזר כל הסיפור הזה.

כן, זה מאוד מוזר, העיפו במאי אימה שרצה לעשות את הסרט יותר R ממה שהם רצו והביאו במקום זה את אחד מבמאי האיימה הכי סוטים ומוזרים בתעשיה. כלומר אחלה בחירה, סרט גיבורי על משולב באימה, מי יותר מתאים לזה מריימי? מצד שני, ריימי היה ידוע בהתנגשויות שלו עם סוני על ספיידרמן ואיך שדיללו לו את הסרטים, ביחוד בספיידרמן 3 שבו דחפו לו את וונום לסרט נגד הרצון שלו וראינו מה יצא מזה, אז עכשיו הוא עושה סרט מארוול?

מסתובבת ברשת תאוריה חמודה, שאני לא יודע אם היא קשורה למציאות, אבל זה בהחלט נותן זווית שהופכת את הסיפור ליותר הגיוני.
אנחנו יודעים שמארוול רוצים לייצר קו עלילה מרכזי וגדול של יקומים מקבילים, ואנחנו גם יודעים שדוקטור סטריינג' הבא כנראה יהיה משמעותי לפתיחת הקו הזה (בכל זאת, זה בשם הסרט). בנוסף מארוול, להבדיל מחברת קומיקס אחרת... יודעים לקחת את הזמן ולבנות רעיונות גדולים בצורה איטית ומחושבת.
בכל מקרה, יש את כל הסיפור של סוני ומארוול, ואנחנו עכשיו כבר יודעים בוודאות שמתישהו (אולי ונום 2, אולי רק אחרי) ספיידרמן הנוכחי יגיע לסרטי סוני במסגרת ההסכם החדש, לצד השתתפות בסרטי מארוול.
ובטריילר של מורביוס החדש של סוני יש כבר המון איסטר אגים ורפרנסים לספיידרמן. אבל לא ספיידרמן של מארוול, אלא זה של ריימי.
אז מה אם, בעצם, חילוקי הדעות של מארוול שהובילו לפיטורי הבמאי לא היו בעיקר סביב מוטיבי האימה (כי אז טפשי להחתים את ריימי), אלא דווקא סביב מוטיבי היקומים המקבילים? אני חושב ששתי הדמויות הקולנועיות הכי מוכרות של מארוול, מחוץ לMCU, הן לוגאן של ג'קמן וספיידרמן של סם ריימי. אז אולי, רק אולי, כל הרמזים האלו מצטרפים ביחד לכדי הופעה של טובי מגוואיר בMCU כדמות מוכרת שתציג את הקונספט של יקומים מקבילים? זה יהפוך את ההבאה של ריימי לאיכשהו הגיונית.

בנוסף אגב, אנחנו גם יודעים שטובי היה אמור להופיע כהופעת אורעח ב'מימד העכביש' של סוני, אך לבסוף זה בוטל כדי לא לבלבל מדי את הצופים. או לפחות לכאורה, כי אם התבשלה ברקע עסקה גדולה שתכלול הגעה של יקומי ספיידרמן של סוני לתוך הMCU, אולי זה השפיע.

בכל מקרה זו סתם תאוריה נחמדה שראיתי שעושה את הכל קצת יותר הגיוני, ומתבססת בעיקר על איסטר אגים בטריילרים וקונספירציות חסרות ביסוס, כרגע. אם זה יקרה אני חושב שזה יהיה מגניב מאוד, אבל אולי סתם החתימו את ריימי כי הוא היה מעוניין בתפקיד והסכים לכל הדרישות הפורמליות של מארוול...

זה יהיה לגמרי נחמד אם זה יקרה אבל אני לא בטוח למה צריך את ריימי בשביל קמאו של כמה דקות של מקוואייר בד"ר סטריינג' :mrgreen:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 פברואר 2020, 15:26

ברור שלא צריך, אבל זה עושה את ההבאה שלו יותר הגיונית. לא בהכרח מבחינה קולנועית, יותר ברמה השיווקית. כמו שאני מכיר את מארוול, אם טובי יגיע להופעה בMCU זה יהיה במקרה הטוב כהפתעה... בטריילר, אם בכלל. כלומר הם ישחקו על זה, והיכולת לעבוד עם ריימי על הקלף הזה ברמה השיווקית ("הבאתי את החזון המקורי שלי לMCU" בלה בלה בלה) היא הרבה יותר חזקה.
בנוסף, אם אולי חילוקי הדעות שהביאו לפיטורים היו נניח התפקיד של טובי שגדל קצת (כי מארוול רצו לדחוף חזק יותר את היקומים המקבילים או משהו), אז אתה יודע איזה במאי לא יתבאס להקטין את תפקידו של סטיינג' על חשבונו של טובי? מי שהבייבי הזה שייך לו.

כמובן שהכל מאוד ספקולטיבי, זה פשוט איכשהו כן מעט יותר הגיוני אם זה המצב. אבל אין באמת הוכחות בשטח כרגע שזה כיוון יותר מוחשי מכל רעיון אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2020, 15:47

אני לגמרי יכול לראות את זה קורה, אני פשוט לא ממש בטוח למה זה צריך להיות ספציפית ריימי בשביל זה. לדעתי זה יותר הקישור של ריימי לספיידרמן הקודם שמדליק לאנשים את בלוטות הפאנבוי ספיידרמן אז הם בונים תאוריות קונספירציה. אבל אני ממש אשמח להיות טועה בנושא הזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2020, 19:35

חחח מה זה הדבר הזה...?

זה נראה כאילו ילד סיני בן 12 כתב תסריט והאבא המליארדר שלו מימן והפיק את זה לכבוד יום ההולדת שלו או משהו.
ברצינות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2020, 02:28

היי, הבטמן של מאט ריבס! הוא העלה את ה-screen test, בדומה למה שטוד פיליפס עשה עם ג'וקר. המוסיקה ממייקל צ'קינו. על פי מאט ריבס הסרט הולך להיות "סיפור מאוד אישי לבטמן" והוא מתרחש בשנה השניה שלו כבטמן, כלומר לא סיפור מקור אבל בו בזמן לא בטמן מנוסה. אגב, אנדי סירקיס הוא אלפרד.

אז נראה שמישהו שחק הרבה במשחקים של ארקאם :)

batman 2.jpg
batman 2.jpg (217.12 KiB) נצפה 5629 פעמים

batman 3.jpg
batman 3.jpg (228.94 KiB) נצפה 5629 פעמים

batman 4.jpg
batman 4.jpg (230.22 KiB) נצפה 5629 פעמים

batman 1.jpg
batman 1.jpg (210.74 KiB) נצפה 5629 פעמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2020, 02:58

והנה השיר החדש של בונד:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2020, 13:06

כן, איך שראיתי את התמונות של באטמן חשבתי על ARKHAM KNIGHT

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 פברואר 2020, 13:18

למי שלא צפה, fleabag סדרה מעולה וקצרה 12 פרקים של חצי שעה כל אחד. לא יהיו יותר. שווה כל רגע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2020, 09:32

תודה על ההמלצה! נשמע טוב ופספסתי אותה באמת.

אגב, לגבי החליפה של באטמן - מסתבר שבאחד הקומיקסים באטמן מכין מהאקדח שהרג את ההורים שלו מגן לחזה שלו, מתחת לסמל העטלף, כנגד כדורים.
אז הסברה היא שזה בדיוק מה שעשו פה, לפי איך שזה נראה, רק להפך מהקומיקס - כאן ממש רואים את זה (שם הוא התיך את המתכת ויצק אותה לפלטה כזו) וזה יותר לצורך רגשי מאשר שימושי.
מקווה שזה נכון כי זה ממש מגניב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 11:35

קטע מתוך הצילומים ל MATRIX 4 שמישהו צילם מהצד...

נראה ממש מגניב :)
מישהו פה היה מוכן לנסות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 11:51

Laskin כתב:קטע מתוך הצילומים ל MATRIX 4 שמישהו צילם מהצד...

נראה ממש מגניב :)
מישהו פה היה מוכן לנסות?

הסביבות מזכירות לי את המטריקס הראשון. זה טוב :)

אז מה העלילה של זה בכלל? המכונות עשו ריסט למטריקס וכולם שכחו או משהו כזה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 12:37

באופן אישי - מעדיף שלא לשמוע ולא לדעת שום דבר עד שאצפה בו.
אני מאלה שממש נהנו משני הסרטים הראשונים, וגם השלישי היה סביר בעיניי אבל במקביל קצת קילקל לי את כל החוויה מהטרילוגיה... אז אני מאוד מצפה לרביעי, אבל גם חושש בגלל שהן בטוח ידחפו לשם מליון אג'נדות לצ"חיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 13:19

פתיחה מצויינת לסוניק, 111 מליון דולר עולמית בסופ"ש הראשון. התקציב שלו היה רק 80 מליון כך שכבר בסביבות ה-200 מליון דולר הוא הופך לרווח טהור לאולפנים. ציפורי הטרף לעומת זאת הוא כישלון מהדהד, כרגע הוא עומד על 145 מליון דולר עולמית והוא כבר סופ"ש שני בקולנוע. הסרט הזה לא יעבור את ה-250 מליון כנראה מה שאומר שהוא אולי יצא ל-WB סוג של break even, לא הרבה מעבר לזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 14:50

התקציב של ציפורי הטרף לא היה קצת פחות ממאה מליון?

וכן, זה מדהים שסוניק מצליח כל כך... מזל ששינו את העיצוב שלו, אני ברצינות חושב שזה עשה את כל ההבדל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 15:47

Laskin כתב:התקציב של ציפורי הטרף לא היה קצת פחות ממאה מליון?

וכן, זה מדהים שסוניק מצליח כל כך... מזל ששינו את העיצוב שלו, אני ברצינות חושב שזה עשה את כל ההבדל.

השמועות אומרות שהתקציב 85 מליון, אבל כדי לצאת break even הם צריכים בערך 200 מליון דולר שזה לגמרי אפשרי אבל לא 100% יקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 10:44

התחלתי לראות את Mythic Quest של אפל, סדרה ממש חמודה. זה כל כך ברור שהסדרה מבוססת על הצוות של FOR HONOR ביוביסופט, הכל פשוט נלקח משם. גם ראיתי ראיון עם רוב והוא דבר על זה שהוא בסס את הסדרה על במאי קריאייטיב שהוא פגש ביוביסופט מונטראול עם זקן, טבעות ומקל הליכה. אני חושב שכולנו יודעים למי הוא מתכוון:
(3:45)

בכל מקרה, לגיימר זאת סדרה ממש נחמדה כי אנחנו מכירים את כל הדינמיקות וגם הלינגו שלהם ממש טוב, זאת פעם ראשונה שראיתי סדרה או סרט שמתעסק במשחקים והכל לא נראה מגוחך לגמרי. הדמויות והסביבה אמינות, הם מדברים על קופסאות לוט, עושים ישיבות מוניטניזציה, מדברים על חבילות הרחבה ומכניקות גיימפליי וגם הסטודיו בעצמו נראה כמו כל סטודיו שראיתם בסרטוני מאחורי הקלעים. אפילו כשמראים קטעים מהמשחק עצמו זה נראה כמו MMO שיצא לפני חצי שנה, לא כמו CGI לא קשור. באמת אמין.

משחקים שם מאק וקריקט מITS ALWAYS SUNNY, עבד מקומיוניטי ועוד כמה פרצופים מוכרים. ראיתי רק פרק אחד אז אני לא יכול להמליץ עדין על כל הסדרה אבל בנתיים הפרק הראשון לא רע בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2020, 11:35

הבנתי שהיא ממשיכה הרבה פחות טוב, ושהיא פשוט לא מצחיקה...
תעדכן אם היא כן מצחיקה, אני מת על SUNNY אבל לא רוצה שיקלקל לי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 12:40

Laskin כתב:הבנתי שהיא ממשיכה הרבה פחות טוב, ושהיא פשוט לא מצחיקה...
תעדכן אם היא כן מצחיקה, אני מת על SUNNY אבל לא רוצה שיקלקל לי

בפרק הראשון היו כמה קטעים שגרמו לי לגחך, אבל SUNNY יכול להביא אותי לדמעות. זה ממש לא SUNNY, אבל בגלל שאנחנו גיימרים והנושא של הסדרה קשור לזה כל כך חזק אז שווה לראות אתה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2020, 13:36

תאמינו או לא, הסרט אנצ'רטד אשכרה קורה! הוא מתחיל צילומים עוד 4 שבועות ונראה שההשראה העיקרית שלו היא אנצ'רטד 4. לא שחקתי ב-4 אבל להתחשב בזה שטום הולנד הבן 9 משחק את דרייק ולפי מה שאני יודע אנצ'רטד 4 מתעסק בהזדקנות ואיזון של חיי משפחה, לא ממש ברור לי איך זה משתלב.

ובחדשות אחרות, בן אפלק סופסוף מגלה למה הוא פרש מלביים, לכתוב ולשחק את הבטמן. הוא אומר שהחוויה של הבלגן בליגת הצדק גרמה לו להרתע מלביים סרט שכזה ושחברים שלו אמרו לו שאם הוא יעשה את זה הוא יפול לאלכוהול שוב (מסתבר שיש לו בעיה של אלכוהוליזם). בקיצור, הוא מתרחק מבטמן כמו אש. מצד שני הוא דווקא תומך בסניידר ואחד האנשים שרוצים שישחררו את הסניידר קאט של JLA.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 13:47

קיצר אפלק חתיכת סנואופלייק... :P

לגבי סרט האנצ'רטד - מי בסוף הבמאי? האחרון פרש רק לפני כמה שבועות, מה עם זה??

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים