נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 09 מרץ 2024, 21:28

Laskin כתב:ראיתי היום את חולית 2…
סרט מעולה. טוב יותר מהראשון בכמעט כל מובן, למעט אולי בניית העולם שלא ממש הרגשתי שהוסיפו משהו משמעותי בהיבט הזה, היו יכולים להראות מעט יותר נניח מהעולם שממנו בא הקיסר או משהו מהבתים האחרים.
אני לא יודע מה הפרט ששינו מהספר, אשמח אם מישהו יכתוב פה בקצרה, ולמה אתם חושבים שעשו זאת.
הסרט ממש זרח באיימקס, ללא ספק אחד הסרטים לצפות במסך הגדול, ועוד יותר הסאונד שלו.
הוא גם ממש ארוך אבל זה לא הרגיש יותר מדי, להפך מרוב הסרטים שראיתי באורך הזה.

מקווה שלא יפשלו עם הסרט השלישי.

אה, וזנדיה הייתה די מעפנה בעיניי, גם היא וגם הדמות שלה… מעצבנת.

שינו בעיקר במעט את האפיון והתגובה לאירועים של חלק מהדמויות, אבל לטענתו של וילנוב זה לא ממש שינוי כדי לספר סיפור אחר שהוא יותר שלו, אלא כדי להעביר בצורה ברורה יותר את הרעיונות המקוריים של הרברט מהספר.
שמעתי בכמה מקומות שאומרים שהרברט 'התאכזב' מאיך שהקהל הרחב הבין את הסוף של חולית, והמטרה העיקרית שלו בכתיבת משיח חולית (הספר השני), שהוא סוג של אפילוג כזה, הייתה להעביר את הרעיונות שלו בצורה יותר ברורה. גם וילנוב אומר את זה, וטוען שהמטרה שלו הייתה לקרב את הרעיונות האלה למה שקורה בסוף הספר הראשון/הסרט הזה.

מעבר לדברים האלו ההבדל האמיתי היחיד שאני שמתי לב אליו הוא
ספויילר: הצג
שבספר אחותו של פול היא לא עובר שמדברת עם ג'סיקה, אלא היא נולדת כבר במהלך החלק הזה של הספר. בספר יש קפיצת זמן של כמה שנים כשפול נמצא עם הדררים ובסרט אני מניח שאלו רק כמה חודשים בהתחשב שלא הייתה עדיין לידה. הילדה היא גם זו שהורגת את הברון ולא פול.
בקשר לשאלה למה שינו את זה, טוב, קודם כל כי הסרט הוא הרבה יותר בבירור הסיפור של פול וזה היה גורם לאיבוד פוקוס מסוים כנראה. ו, כזה, עובר שמדברת עם אמא שלה זה מאוד מוזר, אבל ללהק ילדה קטנה מאוד שתעשה את כל הדברים האלה (כמו שלינץ' עשה בזמנו..) היה כנראה מצטלם עוד הרבה, הרבה יותר מוזר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2024, 22:06

אה כן, השינוי שבספוילר נשמע לי כמו משהו מצוין שעשה.
זה היה הופך את זה למוזר מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2024, 11:11

ספויילר: הצג
כמו שסטיק אמר וילנוב בהחלט הביא קדימה חלק גדול מההרגשה הכללית של המשיח של דיון כדי לעשות את הקטע של "פול הוא קצת space היטלר" יותר in your face. אנשים אוהבים לקחת מדיון הראשון "איזה גיבורים הפרמן, איזה גיבור פול" כשהרברט בעצם ניסה לכתוב סיפור אזהרה על הסכנות של עליה של כוח משיחי, הסכנה של ללכת בצורה עוורת אחרי מטיפי דת. הספר מנסה להגיד לך 30 פעם שאם פול ילך בדרך הזו, מליארדים ימותו, ואנשים עדין רואים רק את סיפור הגיבור. ובסרט ווילנוב עושה את זה אפילו יותר בוטא, הכי on the nose שיכול להיות, ועדין אנשים מסויימים רק רואים את סיפור הגיבור.

בקשר לשינויים, קראתי את הספר שוב לפני שנה+ אז אני זוכר קצת יותר הבדלים מסטיק.
- בספר ת'ופיר הוואד (השחור הלבקן השמנמן שהיה המנטאט של הדוכס לטו) שורד את המתקפה מהסרט הראשון והופך לאסיר של הארקונין. שם מתעללים בו, אבל הוא נוקום בנסיון התנקשות בפייד. בספר פייד נלחם בזירת גלדיאטורים כמה פעמים ובדומה לסרט הוא אוהב לטבול את הסכין ברעל לפני הקרב בכדי לסמם את האוייב ברגע שהוא מבצע בו שריטה. לפני אחד הקרבות ת'ופיר מצליח למנוע את ההרעלה של הלהב, ואז פייד נאלץ להלחם בצורה הוגנת וכמעט נהרג. בסרט הת'ופיר לא שרד, פייד נלחם רק פעם אחת מול מול שלושה אוייבים והברון מונע סימום של אחד מהם כדי לאתגר את פייד. לדעתי זה שינוי פשוט מעולה, הפכו thread עלילתי שלם שהיה לוקח 20 דק' מהסרט וצמצמו אותו לקרב גלדיאטורים בודד.

- בספר אין את הקטע של הדרדרים הצפוניים חסרי אמונה והפרמן הדרומיים שמאמינים בצורה עוורת. בספר רוב הפרמן מאמינים אבל סטילגר הוא פאנט שמאמין בצורה מאוד אדוקה. בסרט גם הפכו את צ'אני למפקפקת בפול למרות שבספר היא מאוד מהר מתישרת לאמונה שהוא הליסן אל גהיב.

- בספר אחרי שפול מצטרף אל הפרמן נכפה עליו להתחתן עם האישה של ג'יימס (הבחור שהוא הרג בקרב בסיום הסרט הראשון), הוא וג'סיקה שותים את מי החיים ואז יש קפיצה של 3+ שנים שבמהלכה אליה נולדת והיא הופכת לדמות הזויה של בת גשרית בת 3 עם מוח של בת 35 עם אספרגר שרוצה לשכב עם אח שלה, אבא שלה ועוד כמה. וכמו שסטיק אמר, היא זאת שדוקרת את הברון בסיום, ושניה לפני שהיא עושה את זה היא מגלה לכולם את הקשר המשפחתי בין ג'סיקה לברון כך שגם התגלית המשפחתית הגדולה קרתה בנקודת זמן אחרת לגמרי.

- הספר גם מציג בצורה שונה את הנישואין של פול לנסיכה ארלון. בסרט הציגו את זה בתור רגע של בגידה לצ'אני, אבל בספר דווקא הנסיכה ארלון היא המסכנה. פול מתחתן עם ארלון למטרות רשמיות בלבד, אבל לשלושתם ברור שפול בעצם עם צ'אני והנישואין הם מצגת שווא. הנסיכה ארלון דמות טרגית בספר, נכפים עליה נישואין לאדם שהולך לשחוט את הבית שלה ובמציאות אוהב אישה אחרת.

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2024, 13:59

לא ראיתי אם הוזכר: התחלתי לצפות בשוגון שהגיע לDisney+, מן סדרה היסטורית שמספרת על יפן במאה ה-16 אבל מנקודת המבט היפנית בעיקר תוך שמציגים את המפגש של היפנים עם אירופה הפרוטסטנטית. סדרה מעולה, ההבדלי תרבות בין אירופה ויפן זה בערך כמו לצפות במין האנושי (המערב) פוגש בגזע חייזרי מאלפא קנטאורי. יפן כמו תמיד היא תרבות הזויה שאי אפשר להפסיק לצפות בה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2024, 14:08

הקטע שהבאת מהטיקטוק מעולה.

לגבי שוגון - מת להתחיל אותה, אבל רוצה לצפות ברצף אז אמתין שיהיו איזה 8 פרקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2024, 18:25

דיון הגיע ל-367 מליון, בארה״ב הוא כבר עבר את הסרט הראשון ובעולם חסר לו עוד 40 מליון. כרגע התחזיות הן 700 מליון עד סוף הריצה, כמעט כפול מהקודם. אם יהיו לו רגליים ארוכות גם 800+ היא לא מילה גסה. הייתה לו בסופש השני ירידה של 44%, זה יותר טוב מכל סרט MCU.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מרץ 2024, 17:34

אחרי כל השנים הללו אני לא מאמין שהסרט הזה אשכרה קיים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מרץ 2024, 12:05

DrKeo כתב:אחרי כל השנים הללו אני לא מאמין שהסרט הזה אשכרה קיים.

נראה לא רע. היה יכל להיות מעניין אם ברנדון לי היה משחק בזה :D עכשיו אחרי כל השנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מרץ 2024, 17:43

אולי אם הוא לא היה נהרג בצילומים של הסרט הראשון..

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 מרץ 2024, 09:54

DrKeo כתב:אולי אם הוא לא היה נהרג בצילומים של הסרט הראשון..

בדיוק, לכן זה קלאסי שהוא יחזור לסרט הזה :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2024, 23:24

פעם ראשונה שאנחנו רואים את ה-high republic ב-live action וזה נראה מעניין בערך כמו צבע מתיבש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מרץ 2024, 18:29

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2024, 13:51

DrKeo כתב:

מה זה אמור להיות? המשך או בין לבין או מה…? והאם יוצרים של סרטים קודמים באמת מעורבים בו?

לגבי סטאר וורס הזה - הוא נראה דווקא קצת שונה אז מעט מעניין אותי יותר משאר הסטאר וורסים האחרונים שיצאו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2024, 15:08

הנוסע השמיני החדש מתרחש בין 1 של סקוט ל-2 של קמרון על חבורה שתקועה בתחנת חלל. אין מעורבות אמיתית של סקוט או קמרון, סקוט הוא מפיק אבל הפרוייקט הזה שדד אותו (אחרי הכישלון הקופתי של קובננט פוקס לא נתנו לו לעשות את החלק השלישי והאחרון בטרילוגיה Paradise lost) כך שאני בטוח שהוא אפילו קצת שונא את הפרוייקט הזה. אבל הוא מפיק והוא בטח נותן input. הבמאי הוא מאוד סביר, עשה את don't breath, ההמשך של נערה עם קעקוע דרקון וה-evil dead החדש שיצא שנה שעברה. אני מחזיק אצבעות, אבל זה לא הולך להיות Paradise lost. הסגת פרומתאוס הייתה מאסטרפיס לדעתי, וממש עצוב שהחלק השלישי והאחרון לעולם לא יצא.

ובנוגע למלחמת הכוכבים, היוצרת של הסדרה היא SJW בחזקת 450. לדעתי הולכת להיות שנא רחבה לסדרה. אני לא מאמין שהם נתנו את המושכות של ה-high republic למישהי עם דיעות SJE כל כך כבידות עם התבטאויות כמו "אני רוצה לגרום לגברים להרגיש לא נוח" וכו'. כלומר, אחרי כל הביקורת שדיסני ספגו, אחרי הפרק סאות' פארק על קת'לין קנדי ("put a chick in it and make her gay!") לא ברור לי איך הם הלכו לכיוון שכזה. אבל מה אני אגיד, הלוואי וזה יצא מצויין. אנדור היה מדהים, אסוקה היה לא רע בכלל (לפחות לחובבי rebels), אבל הטריילר של אקוליידס נראה די meh. נתן לה את חמת הספק כי היא אחת היוצרות של Russian doll שהיא ממש אחלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מרץ 2024, 17:23

אני איתך בקשר לטרילוגייה החדשה של סקוט, נראה לי שאנחנו שני היחידים בעולם.
כלומר, הם בהחלט לא היו 'מאסטרפיס' כי היו בהם (בעיקר בפורמתיאוס, את קובננט ממש אהבתי) בעיות, אבל הם היו יותר מעניינים מ99% סרטים שהוליווד מוציאה, ולצד זה פשוט סרטי מד"ב יפייפיים ומהנים.
באסה שלא נקבל את הסרט האחרון שלו כי זה הלך לכיוון מעניין. הייתי מתרגש מאוד לקראת paradise lost, לעומת זאת הנוסע השמיני החדש הנוכחי לא מרגש אותי לפה או לשם. אם יקבל ביקורות חיוביות אז בוודאי אצפה בו ואשמח שיהיה טוב, אבל אני מנחש שלא יהיו בו את אותם מיימדים שסקוט הצליח אפילו רק במעט לגעת בהם בטרילוגייה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2024, 18:00

Stick כתב:אני איתך בקשר לטרילוגייה החדשה של סקוט, נראה לי שאנחנו שני היחידים בעולם.
כלומר, הם בהחלט לא היו 'מאסטרפיס' כי היו בהם (בעיקר בפורמתיאוס, את קובננט ממש אהבתי) בעיות, אבל הם היו יותר מעניינים מ99% סרטים שהוליווד מוציאה, ולצד זה פשוט סרטי מד"ב יפייפיים ומהנים.
באסה שלא נקבל את הסרט האחרון שלו כי זה הלך לכיוון מעניין. הייתי מתרגש מאוד לקראת paradise lost, לעומת זאת הנוסע השמיני החדש הנוכחי לא מרגש אותי לפה או לשם. אם יקבל ביקורות חיוביות אז בוודאי אצפה בו ואשמח שיהיה טוב, אבל אני מנחש שלא יהיו בו את אותם מיימדים שסקוט הצליח אפילו רק במעט לגעת בהם בטרילוגייה שלו.

אני לא אתווכח ספציפית על המילה מאסטרפיס, אבל הם זוג סרטי מדע בדיוני פריקים, מיוחדים ויפייפים שלא מתביישים לשאול שאלות גדולות. היום יש סוג של רנסאנס פרומתאוס, אבל אני לא חושב שהוא היה עושה הרבה יותר כסף ממה שהוא עשה במקור אם הוא היה יוצא היום. אני חושב שאם קובננט היה מצליח לעשות את הכסף של פרומתאוס אז paradise lost כבר היה יוצא לפני שנתיים.

אני חושב שאנשים ציפו לנוסע השמיני, וכשהם קבלו נוזל שחור במקום הם נרתעו. עכשיו כשעבר זמן, העובדה שזה פשוט סרט מד"ב טוב מחלחלת. בקבננט כבר הייתה התערבות אולפנים קשה שכפתה על סקוט להכניס את המפלצת פנימה בגלל התגובות לנוזל השחור בפרומתאוס וכנראה שהוא היה סרט טוב יותר אם סקוט לא היה נאלץ להכניס את המפלצת פנימה. והעובדה ש-paradise lost לעולם לא יצולם ממש מדכאת, ביחוד כי רידלי סקוט בן 90 עוד מעט וזה לא שהוא יוכל לעשות אותו עוד 15 שנים כשמישהו בפוקס יתעורר.

הסרט החדש לא מרגש במיוחד. כלומר, יכול להיות שהוא יהיה סרט אימה לא רע, אבל אני לא חושב שמישהו מצפה לגדולות מהבמאי של don't breath. סיכוי טוב שאני אראה אותו בקולנוע אם הוא יהיה לא רע, אבל זה לא הסרט ביקום alien/blade runner שחפשתי.

אגב, יש את הסדרה ביקום בפיתוח של נוח האוולי (פארגו וליג'ין) והיא כבר יכולה להיות משהו הרבה יותר מעניין. אבל היא הולכת להתעלם לגמרי מסגת פרומתאוס והיא מתרחשת לפני הסרט המקורי. היא התחילה צילומים שנה שעברה, הצילומים הופסקו בגלל השביתה והיא חזרה לצילום בינואר כך שיש מצב שהיא תהיה מוכנה כבר בסוף השנה או בתחילת שנה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2024, 19:20

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מרץ 2024, 08:53

DrKeo כתב:
Stick כתב:אני איתך בקשר לטרילוגייה החדשה של סקוט, נראה לי שאנחנו שני היחידים בעולם.

אני לא אתווכח ספציפית על המילה מאסטרפיס, אבל הם זוג סרטי מדע בדיוני פריקים, מיוחדים ויפייפים שלא מתביישים לשאול שאלות גדולות. היום יש סוג של רנסאנס פרומתאוס, אבל אני לא חושב שהוא היה עושה הרבה יותר כסף ממה שהוא עשה במקור אם הוא היה יוצא היום. אני חושב שאם קובננט היה מצליח לעשות את הכסף של פרומתאוס אז paradise lost כבר היה יוצא לפני שנתיים.

אני חושב שאנשים ציפו לנוסע השמיני, וכשהם קבלו נוזל שחור במקום הם נרתעו. עכשיו כשעבר זמן, העובדה שזה פשוט סרט מד"ב טוב מחלחלת. בקבננט כבר הייתה התערבות אולפנים קשה שכפתה על סקוט להכניס את המפלצת פנימה בגלל התגובות לנוזל השחור בפרומתאוס וכנראה שהוא היה סרט טוב יותר אם סקוט לא היה נאלץ להכניס את המפלצת פנימה. והעובדה ש-paradise lost לעולם לא יצולם ממש מדכאת, ביחוד כי רידלי סקוט בן 90 עוד מעט וזה לא שהוא יוכל לעשות אותו עוד 15 שנים כשמישהו בפוקס יתעורר.

הסרט החדש לא מרגש במיוחד. כלומר, יכול להיות שהוא יהיה סרט אימה לא רע, אבל אני לא חושב שמישהו מצפה לגדולות מהבמאי של don't breath. סיכוי טוב שאני אראה אותו בקולנוע אם הוא יהיה לא רע, אבל זה לא הסרט ביקום alien/blade runner שחפשתי.

אגב, יש את הסדרה ביקום בפיתוח של נוח האוולי (פארגו וליג'ין) והיא כבר יכולה להיות משהו הרבה יותר מעניין. אבל היא הולכת להתעלם לגמרי מסגת פרומתאוס והיא מתרחשת לפני הסרט המקורי. היא התחילה צילומים שנה שעברה, הצילומים הופסקו בגלל השביתה והיא חזרה לצילום בינואר כך שיש מצב שהיא תהיה מוכנה כבר בסוף השנה או בתחילת שנה הבאה.

איך המשך? הם פתרו את שאלת הEngineers, בCovenent. אני דווקא חושב שפרומית'יאוס הוא הטוב בסדרה, הוא הראשון שבאמת ניסה לצאת מהמשוואה של Monster movie ולהרחיב את היריעה. Covenent הרגיש נמהר. אבל כן, עצוב שהם חוזרים לנוסחא המקורית של הראשון בלי רצון להמשיך את מה שרידלי עשה בפרומית'יאוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2024, 10:49

Death_119 כתב:איך המשך? הם פתרו את שאלת הEngineers, בCovenent. אני דווקא חושב שפרומית'יאוס הוא הטוב בסדרה, הוא הראשון שבאמת ניסה לצאת מהמשוואה של Monster movie ולהרחיב את היריעה. Covenent הרגיש נמהר. אבל כן, עצוב שהם חוזרים לנוסחא המקורית של הראשון בלי רצון להמשיך את מה שרידלי עשה בפרומית'יאוס.

אני לא יודע איך סקוט התכוון להמשיך את הטרילוגיה, אבל בו נגיד שבלי להכנס לספויילרים הסיום של קובננט התחנן לסרט המשך. ואני רוצה עוד מדיוויד!

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מרץ 2024, 07:23

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:איך המשך? הם פתרו את שאלת הEngineers, בCovenent. אני דווקא חושב שפרומית'יאוס הוא הטוב בסדרה, הוא הראשון שבאמת ניסה לצאת מהמשוואה של Monster movie ולהרחיב את היריעה. Covenent הרגיש נמהר. אבל כן, עצוב שהם חוזרים לנוסחא המקורית של הראשון בלי רצון להמשיך את מה שרידלי עשה בפרומית'יאוס.

אני לא יודע איך סקוט התכוון להמשיך את הטרילוגיה, אבל בו נגיד שבלי להכנס לספויילרים הסיום של קובננט התחנן לסרט המשך. ואני רוצה עוד מדיוויד!

רידלי סיים, הוא בן איזה 90 אם אני לא טועה. אבל אין סיכוי שימשיכו את המותג בכיוון שכולנו רוצים. דיסני תלך על בטוח, עוד ניסיון לעשות עוד מAlien 1979.היה קצת נחמה למשהו בסגנון עם הפרויקט של Raised by wolves שהיה מאוד בכיוון, אבל גם הוא נגמר באמצע בשל רייטינג גרוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2024, 10:49

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:

רידלי סיים, הוא בן איזה 90 אם אני לא טועה. אבל אין סיכוי שימשיכו את המותג בכיוון שכולנו רוצים. דיסני תלך על בטוח, עוד ניסיון לעשות עוד מAlien 1979.היה קצת נחמה למשהו בסגנון עם הפרויקט של Raised by wolves שהיה מאוד בכיוון, אבל גם הוא נגמר באמצע בשל רייטינג גרוע.

רידלי בן 86, הוא מוציא בממוצע כל שנה סרט, יש לו קצב הוצאת סרטים ואישיות שמזכירים את מנחם גולן. אם דיסני/פוקס יאשרו את paradise lost אז הסרט יצא לפועל ויצא ממש מהר. יש לו כרגע רק שני פרוייקטים בהפקה (גלדיאטור 2 ו-Queen & country) כך שזה בכיף יכל להיות סרט של 2026 או גג 2027. אבל כמו שאמרת, הוא זקן ממש, ואם הם לא יאשרו את הסרט בקרוב הוא כבר לא יקרה לעולם. אבל אני לא אבכה אם הוא יתן לדני וילנוב לעשות את paradise lost כמו שהוא נתן לו לביים (ואז התחרט) את בלייד ראנר 2049.

אפילו שקאבננט היה סרט מצויין, עצוב לי שהוא התעוות לתצורה רחוקה למדי מהחזון המקורי של paradise lost. מאוד אהבתי את הקונספט המקורי של אלוהות מול השטן וזה הלך לאיבוד ברגע שפוקס כפו על סקוט להפוך את זה לסרט alien על מלא, או במילים אחרות - "איפה הפאקינג מפלצת?". הייתי רוצה להאמין שחלק שלישי היה מביא את הרעיונות שנשארו על שולחן השרטוט, שהיינו מקבלים את ה-paradise lost שקבננט היה אמור להיות. אבל נכיר במציאות, כנראה שלא שהיינו מקבלים את זה להתחשב בהתעסקות הכבדה של פוקס במותג. חבל שהם לא נתנו לבמאים הסבירים מינוס לעשות סרטים כמו Romulus ובמקביל סקוט יבצע את החזון המקורי, אבל אני מתחיל להשלים עם העובדה שלעולם לא נראה אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2024, 15:14

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2024, 17:50

במצגת משקיעים האלרונה דיסני החזירו את הנוקמים: שושלת קאנג לשם קוד ״הנוקמים 5״. על פי השמועות ד״ר דום יתפוס את המקום של קאנג. דום דמות מרכזית ב-secret wars שהוא הנוקמים 5 אז אני משער שבשילוב עם הנוקמים 5 והפנטסטיק 4 הם יתחילו לבנות אותו בתור הbig bad של הmcu.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2024, 13:41

הבא של יורגוס:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin