נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2022, 17:34

Laskin כתב:לא קורא למרות שבטח ייהרס לי בקרוב, אבל רק אגיד שהביקורות של בלאק אדם ממש גרועות.
אני מנחש שהוא עדיין יצליח בקופות כי דה רוק אהוב מאוד והסרט מפוצץ באקשן, אבל כנראה שלא יהיה הצלחה ענקית

מישהו יודע מתי יגיע לHBO MAX?

בדרך כלל החלון הוא 45 ימים, אבל the rock שולט שם ביד רמה כך שהוא יגיע כשהוא יחליט שהוא יגיע.
We're just normal men. We're just innocent men

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 19 אוקטובר 2022, 19:09

יש סרט של דה רוק שלא היה ממש ממש גרוע?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2022, 12:46

התנין כתב:יש סרט של דה רוק שלא היה ממש ממש גרוע?

כן... מואנה :)
ג'ומנג'י גם לא היה "ממש ממש גרוע"
ויש גם איזה סרט חביב על היאבקות מ-2019 שנחשב טוב מאוד - "להלחם עם המשפחה שלי"

אבל זהו בערך, אלא אם אתה חובב סרטי "מהיר ועצבני" ואז יש לך אולי עוד 2 סבירים, אבל אם אתה אוהב את הסדרה ואתה מעל גיל 20 אז לך להבדק או משהו :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2022, 14:19

כמעט כל הסרטים שלו הם dumb fun אבל רובם עם דגש על ה-dumb :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2022, 17:17

אני חושב שלא צפיתי בשום סרט בו הוא מככב חוץ ממואנה, ג׳ומנג׳י, והמומיה.
אה וזה בג׳ונגל שמזכיר שילוב של שלושתם, בערך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2022, 18:14

יש את הסרט אסונות הזה של רונלד אמריך ששכחתי כבר את שמו, זה אחד הסרטים היחידים של הרוק שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוקטובר 2022, 19:49

זה לא היה של רונלד אמריך אבל אני מניח שאתה מתכוון לסן אנדרס.
לגבי בלאק אדם,כבר מהטריילר הראשון היה ברור שהוא הולך להיות Meh במקרה הכי טוב,אבל אולי עם הstar power של דה רוק ומהלך מרכזי שהוא הוביל מאחורי הקלעים כמו שנכתב פה קודם יהיה ליקום של DC איזושהי המשכיות נורמלית סוף סוף,אם כי אני עדיין מקווה שהם ימשיכו לעשות פרויקטים נפרדים מעניינים נפרדים מהיקום כמו באטמן וג'וקר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2022, 19:59

Uncle Pey'j כתב:זה לא היה של רונלד אמריך אבל אני מניח שאתה מתכוון לסן אנדרס.
לגבי בלאק אדם,כבר מהטריילר הראשון היה ברור שהוא הולך להיות Meh במקרה הכי טוב,אבל אולי עם הstar power של דה רוק ומהלך מרכזי שהוא הוביל מאחורי הקלעים כמו שנכתב פה קודם יהיה ליקום של DC איזושהי המשכיות נורמלית סוף סוף,אם כי אני עדיין מקווה שהם ימשיכו לעשות פרויקטים נפרדים מעניינים נפרדים מהיקום כמו באטמן וג'וקר.

או ואו, אתה צודק, זה באמת לא של רונלד. משום מה חשבתי שכן, אני משער שמסיבות מובנות.

ובנוגע ל-DC, אני באמת מחזיק להם אצבעות. אני אוהב את DC הרבה יותר ממארוול, ולראות אותם במצב המוזר הזה ממש מבאס. אני מקווה שהם ינחתו על הרגליים איכשהו. אני רק יודע שסרטים כמו הבטמן וג׳וקר הם טובים אקספוננציאלית מכל מה שמארוול עושים כך שאני מקווה שהמותג ישרוד.

עכשיו עם השמועות שעוד שנתיים דיסקאברי הולכים למכור את WB שוב.. זה פשוט עצוב מה שקורה איתם. WB הוא אולי האולפן האהוב עלי בהוליווד ובשילוב עם האחזקה שלו ב-DC ו-HBO, זה יהיה ממש חבל אם הם יתפוררו מכל הבלגן הזה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 אוקטובר 2022, 21:05

Laskin כתב:אבל זהו בערך, אלא אם אתה חובב סרטי "מהיר ועצבני" ואז יש לך אולי עוד 2 סבירים, אבל אם אתה אוהב את הסדרה ואתה מעל גיל 20 אז לך להבדק או משהו :P

שלושה. מהיר ועצבני 5-7 היו ממש הmarvel phase 3 של הסדרה, ובתכלס הם גם מסרטי הheists היותר מוצלחים שיש. אחר כך הם קפצו את הכריש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוקטובר 2022, 22:04

אני חושב שזכיתי לראות את מהיר ועצבני 4-7 במהלך החיים שלי. אין לי יותר מדי מה להגיד על הסדרה, אבל 5 באמת אחלה סרט אקשן/שודים :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2022, 23:19

אתה סתם אומר את זה סטיק בגלל ההופעה המרגשת של סוכנת המוסד ג׳יזל ישר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוקטובר 2022, 23:53

אתה צוחק, אבל כולנו זוכרים עד כמה התלהבו ששחקנית ישראלית קיבלה תפקיד סוג ד' בסרט סוג ג' וגם שיחקה בו די רע.
לא הייתי אומר שרמת המשחק שלה השתפרה כל כך מאז, אבל היא בחלט מצאה את הנישה שלה בצורה יותר מוצלחת. בלשון המעטה :). גם בלי קשר להיותה גל גדות, אם היית אומר לי אז שהשחקנית המשנית הזו שמשחקת את הכוסית בבגד ים עם המבטא המוזר תהיה יום אחד אחת הכוכבות הכי גדולות בהיסטוריה של DC הקולנועית... כן, זה עדיין לא נשמע הגיוני :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2022, 17:40

נראה ששוב עולות השמועות שהפלאש ממש מצליח בהקרנות testing. אומרים שהוא מקבל 80, שזה ציון מאוד מאוד גבוה, גבוה ברמות של הדברים הכי טובים שמארוול הוציאו לשוק. זה כנראה מסביר את היחס של WB לעזרא מילר והעובדה שהם כבר סיימו את התסריט של הפלאש 2, שרק מחכה לראות את התוצאות של הפלאש בקופות בכדי לקבל אור ירוק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוקטובר 2022, 17:40

DrKeo כתב:נראה ששוב עולות השמועות שהפלאש ממש מצליח בהקרנות testing. אומרים שהוא מקבל 80, שזה ציון מאוד מאוד גבוה, גבוה ברמות של הדברים הכי טובים שמארוול הוציאו לשוק. זה כנראה מסביר את היחס של DB לעזרה מילר והעובדה שהם כבר סיימו את התסריט של הפלאש 2, שרק מחכה לראות את התוצאות של הפלאש בקופות בכדי לקבל אור ירוק.

רגע, רגע, הוא עדיין מועסק? חשבתי שהוא פסיכופט שעובר בין מכוני גמילה, הם אשכרה העסיקו אותו לעוד סרט?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2022, 18:08

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:נראה ששוב עולות השמועות שהפלאש ממש מצליח בהקרנות testing. אומרים שהוא מקבל 80, שזה ציון מאוד מאוד גבוה, גבוה ברמות של הדברים הכי טובים שמארוול הוציאו לשוק. זה כנראה מסביר את היחס של DB לעזרה מילר והעובדה שהם כבר סיימו את התסריט של הפלאש 2, שרק מחכה לראות את התוצאות של הפלאש בקופות בכדי לקבל אור ירוק.

רגע, רגע, הוא עדיין מועסק? חשבתי שהוא פסיכופט שעובר בין מכוני גמילה, הם אשכרה העסיקו אותו לעוד סרט?

הם סיימו לצלם והוא אפילו השתתף ב-reshoots לפני כמה חודשים. הסרט עדין אמור לצאת ביוני הקרוב ונראה לי ש-WB מנסים כמה שיותר לנקות את עזרא מילר עד התאריך הזה (או שהם ישלחו את בן אפלק ומייקל קיטון במקום לעשות את הסיבוב עיתונות :)).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2022, 18:12

אין שום מצב בעולם שהם לא עושים ריקאסט,גם אם הסרט יהיה הצלחה אדירה, הוא פשוט קלף פרוע בצורה הכי גרועה שיש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2022, 18:13

לדעתי הם הולכים to wait it out ולראות מה קורה אחרי השחרור של הסרט. אם הוא יצליח מספיק, הם כבר יכניסו אותו למשטר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2022, 18:17

חה!
רק כתבתי את השטות הזאת ויצאה הידיעה שWB, במקרה שהפלאש יהיה הצלחה, רוצים להחליף את מילר עם ג׳ורג׳ מקיי מ-1917 :)

תמונה

יש למילר חוזה לעוד כמה סרטים, אז הוא בייסיקלי במבחן עכשיו. יש לו 8 חודשים להתארגן על השיט שלו, ואם הוא לא, אז אם הפלאש מצליח מקיי נכנס במקומו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2022, 20:44

ממה שאני קראתי,כל הסיפור הזה של "מילר מתחיל טיפול ומתאפס על עצמו" זה בולשיט PR שוורנר די שיחררו על דעת עצמם,מאז היו עוד הסתבכויות,וזה לא באמת מפתיע..
שחקנים חזרו מהרבה שערוריות,אבל מילר פשוט יותר מדי מעורער נפשית בשביל להישאר בתפקיד,בכלל,אני די בטוח שהקריירה שלו (שלהם? שיהיה) מחוסלת בשלב הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 07:18

DrKeo כתב:לדעתי הם הולכים to wait it out ולראות מה קורה אחרי השחרור של הסרט. אם הוא יצליח מספיק, הם כבר יכניסו אותו למשטר.

לעזרא מילר יהיו כמה משפטים לעבור, על כמה עבירות שונות שעל חלקן הוא יכול לשבת בכלא ליותר מ-20 שנה, אם יימצא אשם… להזכירכם - בין העבירות ישנה טענה שהחזיק אם ובתה הקטינה באחד הבתים שלו כנגד רצונן וסימם אותן.
עכשיו, סוללת עורכי דין וכו׳ אז הוא יכול להוריד את זה לשנים בודדות או חודשים אולי, או להגיע לעסקת טיעון על העבירות החמורות יותר, אבל - זה סיכון ענק ויכול להיות שיהיה משפט של שנים, אז להערכתי - אין שום סיכוי שבעולם שהם לא יעשו ריקאסט אלא אם יהיה משפט בזק והוא יימצא זכאי… וגם אז… מי ייקח את הסיכון?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 21:08

הטריילר של אנטמן נראה כיף.
לא מקשר כי מהנייד לא עובד טוב אבל לכו תראו, אלא אם לא בא לכם ספוילרים. כי יש מלא.
זה אשכרה סרט ממש חשוב לשלב הבא, מסתבר, אז אם משום מה סרטי מארוול עדיין מעניינים אתכם עלילתית - אולי עדיף שתוותרו.

עריכה:
אה, זה גם בפוסטר, טוב בכל אופן זה טריילר שמראה לא מעט

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אוקטובר 2022, 21:42

הטריילר לא עשה לי כלום,אני לא יודע,אני כל פעם מצפה לסרט הזה של מארוול שיצית לי מחדש את ההתלהבות מהיקום הזה והוא פשוט לא מגיע ואם ת'אנוס עבד לי בתור מגה נבל כבר מההתחלה,משהו בקאנג,גם בהתבסס על הכמה שניות האלה,לא ממש מרשים.
אחרי 30 סרטים וכמה סדרות מן הסתם קשה להפסיק לעקוב כי אני מאוד מושקע שם, אבל אני באמת מקווה למשהו טוב מהסרט הזה כי כן,הוא אמור להיות די חשוב להמשך ואני מניח שיוביל בצורה די ישירה ל-Kang Dynasty.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2022, 22:09

והנה הטריילר שאף אחד לא טרח להביא :)

Uncle Pey'j כתב:הטריילר לא עשה לי כלום,אני לא יודע,אני כל פעם מצפה לסרט הזה של מארוול שיצית לי מחדש את ההתלהבות מהיקום הזה והוא פשוט לא מגיע ואם ת'אנוס עבד לי בתור מגה נבל כבר מההתחלה,משהו בקאנג,גם בהתבסס על הכמה שניות האלה,לא ממש מרשים.
אחרי 30 סרטים וכמה סדרות מן הסתם קשה להפסיק לעקוב כי אני מאוד מושקע שם, אבל אני באמת מקווה למשהו טוב מהסרט הזה כי כן,הוא אמור להיות די חשוב להמשך ואני מניח שיוביל בצורה די ישירה ל-Kang Dynasty.

אתה אשכרה רואה את כל הסרטים והסדרות עדין? אני חשבתי שאני הדביל היחיד. לשום בן אנוש לא מגיע מיס מארוול, לא משנה מה הוא עשה.

הטריילר הזה חמוד, אבל שום טריילר של מארוול כבר לא ״מרגש״. כל הסדרות האלה הפכו אותי ל-numb ולמצא משהו אשכרה מעניין ביקום של מארוול הפך למטלה. אני לא חושב שבאמת נהנתי ממשהו מארוול מאז לוקי ולפניו אנדגיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2022, 22:40

אם יש סרט אקשן כיפי אני אשמח… בתנאי שהוא לא מטומטם לגמרי ומלא רגעי קרינג׳ :)
מרגש - כמו שנדב אומר זה כבר לא יהיה, ובהחלט לפעמים מרגיש כמו מטלה. לכן אני לא רואה רוב התוכן הטלוויזיוני שלהם וגם לא את כל הסרטים הראשיים.

גם סטאר וורס, וואו… אומרים על אנדור שהוא ממש מעולה ואני אפילו עדיין לא טרחתי לראות את הפרק הראשון.
הבנתי שהמותג ממש נחלש והרייטינג של אנדור בריצפה, כמו גם רוב שאר התוכן שלהם, כולל בובה פט וכל המצויירים האחרונים.
זה ממש מבאס מה שדיסני עשו למותג הילדות האהוב עליי. פשוט לא מעניין אותי העולם הזה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אוקטובר 2022, 22:52

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:הטריילר לא עשה לי כלום,אני לא יודע,אני כל פעם מצפה לסרט הזה של מארוול שיצית לי מחדש את ההתלהבות מהיקום הזה והוא פשוט לא מגיע ואם ת'אנוס עבד לי בתור מגה נבל כבר מההתחלה,משהו בקאנג,גם בהתבסס על הכמה שניות האלה,לא ממש מרשים.

אתה אשכרה רואה את כל הסרטים והסדרות עדין? אני חשבתי שאני הדביל היחיד. לשום בן אנוש לא מגיע מיס מארוול, לא משנה מה הוא עשה.

הטריילר הזה חמוד, אבל שום טריילר של מארוול כבר לא ״מרגש״. כל הסדרות האלה הפכו אותי ל-numb ולמצא משהו אשכרה מעניין ביקום של מארוול הפך למטלה. אני לא חושב שבאמת נהנתי ממשהו מארוול מאז לוקי ולפניו אנדגיים.

מיס מארוול דווקא לא ראיתי ושי האלק נטשתי אחרי 2 פרקים,זה כנראה היה יותר מדי אפילו בשבילי,אבל כן,את כל השאר ראיתי.. גם על Werewolf By Night לא עפתי,אבל לפחות זה היה ריענון חביב בהשוואה לנוסחתיות המשעממת של מארוול..הם הגיעו לכזה פיק באנדגיים שהיה ברור שתהיה נפילה מסויימת בתוכן אחר כך,אבל מודה שלא ציפיתי לצניחה חופשית בסגנון שי האלק.
וכן,זה לגמרי מרגיש כמו מטלה לפעמים.

אבל בנושא אחר,לפחות HOTD ממש הפתיעה אותי לטובה,פרק סיום מוצלח שגרם לי גם להתחיל לקרוא את הספר כי לשם שינוי מרטין אשכרה סיים סיפור שהוא רצה לספר.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים