נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2019, 18:31

סטיישן!
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2019, 20:24

החדש של נואלן. הטריילר היה אמור לצאת לפני חודשים אבל נולן אוהב להתעלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2019, 22:14

נולן נליין פה חתיכת נוליון...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 דצמבר 2019, 13:08

DrKeo כתב:
InterAl כתב:SW החדש די נקטל בביקורות, 56% ברוטן, 54 ב-mc.

מצד אחד באסה, מצד שני לג'דיי האחרון יש 91 ברוטן ו-85 ב-MC כך שאני לא יודע מה לחשוב על זה.

נראה שגם ב-imdb המצב לא מזהיר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 דצמבר 2019, 13:11

הוויצ׳ר מקבל ביקורות די צוננות באתרים שראיתי אבל עדיין אומרים שהוא מהנה מאוד...מקווה שאתחבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2019, 16:49

InterAl כתב:
DrKeo כתב:
InterAl כתב:SW החדש די נקטל בביקורות, 56% ברוטן, 54 ב-mc.

מצד אחד באסה, מצד שני לג'דיי האחרון יש 91 ברוטן ו-85 ב-MC כך שאני לא יודע מה לחשוב על זה.

נראה שגם ב-imdb המצב לא מזהיר.

אני הולך עוד שעתיים אז נראה בעצמי בקרוב :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 דצמבר 2019, 16:52

הסרט של נולאן נראה מעניין, אבל it can go either way.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 דצמבר 2019, 18:10

העניין הוא שזה מתחיל להיות קצת... לא רוצה להגיד מגוחך, אבל קצת כמו החותמת הקבועה שלו. כל הקטע המאונך, הצילום, המשחק של כוחות המשיכה או איך שלא נקרא לזה.
כמו שרואים סרט של מייקל ביי ומיד יודעים שזה שלו, או של ווס אנדרסן. במקרה של אנדרסן זה חיובי בדרך כלל, במקרה של ביי הרבה הרבה פחות... אני מפחד שנולן קצת ממחזר את עצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2019, 23:12

ראיתי עכשיו את מלחמת הכוכבים, אבל אני רוצה להתחיל דווקא ב-Tenet של נואלן. לא היה לי שמץ של מושג, אבל כשהולכים למלחמת הכוכבים ב-imax מקבלים בתחילת הסרט איזה 7 דק' של Tenet, בדיוק כמו שבזמנו יצא הפתיח של האביר האפל עם שוד הבנק לאיימקס מחובר לסרט כלשהו שאני כבר לא זוכר. אז מה-7 דק' של Tenet שראיתי, הוא נראה מאוד מעניין, משהו בין ג'יימס בונד לאינספשן. אם אני אהיה כנה, לא ממש הבנתי מה הולך שם, אבל זה היה עשוי ממש נהדר כך שאני יודע שאני הולך לראות את Tenet ישר כשהוא מגיע. אז אני משער שהגרסה הקצרה היא שמי שהולך לראות את המלחמת הכוכבים באיימקס, מקבל טעימה של כמה דקות מ-Tenet.

ועכשיו בנוגע לעליתו של סקייווקר. נתחיל מזה שאהבתי את הסרט, להתחשב במצב שג'יי ג'יי לקח אותו הוא כנראה היה צריך להיות קטסטרופה, אבל יצא פורנו מלחמת הכוכבים שמנסה לגעת בכל סרט וסרט מתוך השישה (הוא לגמרי מתעלם מהפריקוולים חוץ מאשר שבריר קטנטן) והשיג כמה וכמה רגעים ממש מרגשים למי שמחבב את הסדרה. אבל מצד שני הוא בהחלט מבולגן, זה מובן להתחשב במצב שג'יי ג'יי נתקע בו אבל אני לא חושב שצריך לסלוח לסרט רק כי הפיתוח שלו היה קשה.

אני כמובן לא אכנס לספויילרים בשום צורה, אבל אני כן חושב שה-10 דק' הראשונות של עלייתו של סקייוור היו סוג של הסטריה של אקשן, נקודות עלילה גדולות וסוג של ADD קולנועי שנועדו לישר את הכיוון של "הספינה" כמה שיותר מהר. אחרי שראיין ג'ונסון לקח לג'יי ג'יי את המושכות ופחות או יותר הביא חרבון ענקי על הראש של הכוח מתעורר (סנוק? נהרוג אותו, הוא לא משנה. ריי? אין לה מורשת, היא סתם מישהי. לוק? נהרוג אותו. הגנרל האקס? נהפוך אותו לבדיחה. קיילו רן מעורער והולך לכיוון האור? נתעלם מזה) אז די ברור שג'יי ג'יי היה תקוע בפינה והיה צריך לשנות קצת כיוון. מה שיצא מכל זה הוא דווקא סרט מעניין למדי, סרט שגם לוקח הרבה מהג'דיי האחרון וגם מנסה להיות המשך אמיתי לכוח מתעורר, לענות על השאלות שעלו ובו בזמן לתת סיום מספק ל-9 סרטים (טוב נו, 6).

אז כן, הסרט מבולגן ולעיתים מרגיש כאילו הוא רץ. אין לי ספק שה-10 דק' הראשונות שלו היו אולי אקט שלם שסוגר את פרק 8 אם ג'יי ג'יי היה מביים את פרק 8. העובדה שפרק 8 עשה לו המון בלגן הוא מצד אחד בעיה כי ג'יי ג'יי כן רוצה להתיחס לקוי עלילה שהוא פתח בפרק 7 אבל מצד שני פרק 8 כפה על ג'יי ג'יי כמה דברים ממש מעניינים שדחפו את פרק 9 לכיוונים שהוא כנראה לא היה לוקח אם הוא היה מביים את כל הטרילוגיה.

פרק 9 הוא לא כמו פרק 7, הוא לא שחזור של סרט מלחמת הכוכבים קודם. הוא מלא בנוסטלגיה ואין ספק שהוא פורנו מלחמת הכוכבים ברמה הכי גבוהה שיש, אבל בניגוד לפרק 7 העלילה הכוללת היא לא חזרה על דברים שראינו כבר וזה יצר תמהיל ממש טוב לדעתי. כולם נהנו מהנוסטלגיה של פרק 7 אבל ג'יי ג'יי לקח את זה רחוק מדי (שוב צעיר/ה בכוכב מדבר שיוצא להרפתקאה לגילוי הכוח, שוב כוכב מוות וכו'). נראה שהוא למד וישם את זה בפרק 9 כך שהפעם הוא ידע לקחת רגעים קטנים ולפוצץ אותם בנוסטלגיה אבל בו בזמן הוא גם קדם את הLORE וניסה להמנע מסצנות, מניעים וקוי סיפור שדומים מדי לפרקים הקודמים (ביחוד 6, הרי כולם ציפו שזה יהיה פשוט שחזור של פרק 6 כמו ש-7 היה שחזור של פרק 4).

בקיצור, בהחלט נהנתי. פורנו מלחמת הכוכבים זאת הדרך הכי טובה לתאר את הסרט הזה. לפעמים הוא קצת מותח את הקו, נעשה קצת מגוחך, ולפעמים הוא מבולגן עם יותר מדי אקשן וקפיצה מדבר לדבר בכדי להספיק כמה שיותר, אבל בסופו של דבר הוא מבדר לכל אורכו ומספק כמה רגעים מאוד יפים. אני בהחלט חושב שזה סיום ראוי ל-9 הסרטים, ביחוד שרובם לא היו טובים כך שהרף לא גבוה במיוחד :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 דצמבר 2019, 10:32

בקיצור ממה שאני קורא כל סאגת מלחמת הכוכבים המודרנית היא די מיותרת ולא באמת שווה את הטרחה אלא אם כן כבר נכנסת לזה עמוק מדי ואתה מעריץ שרוף כמו קיאו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2019, 12:27

bling כתב:בקיצור ממה שאני קורא כל סאגת מלחמת הכוכבים המודרנית היא די מיותרת ולא באמת שווה את הטרחה אלא אם כן כבר נכנסת לזה עמוק מדי ואתה מעריץ שרוף כמו קיאו :)

פחות או יותר, כן :)
אם הייתי צריך לתאר אותה אז הייתי אומר שג׳יי ג׳יי אברמס בנה ארמון חול וכשהוא בא לבנות את הקומה השניה, ראיין ג׳ונסון בעט לו בארמון וברח :)

אגב, ראיתי שלושה פרקים של הוויצ׳ר וממש נהנתי. הבעיה היחידה שלי היא טריס, מה עבר להם בראש עם הליהוק? משום מה בסדרה היא תימניה בגלביה במקום ג׳ינג׳ית חיוורת. ממש הייתי בשוק כשהציגו אותה. אבל גרלט, יניפר וסירי הם ממש אחלה ליהוקים והאנרי קאבל אפילו עושה את הנהמת ״אוף אין לי כוח לזה״ של גרלט מהמשחק :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 דצמבר 2019, 18:18

אבל יש בעיה עם התיאוריה שראיין ג'ונסון "הרס" לבדו את הסרט השמיני (שדווקא די אהבתי) - ג'יי ג'יי אברהמס היה ממפיקי הסרט והיה מעורב גם בפיתוח התסריט לפי הדיווחים.
עוד לא ראיתי את הסרט החדש, אבל ממה שאני מבין הם נכנעו לפאנבויז שלא אהבו את הסרט הקודם במקום לנסות להמשיך את הקו, וחבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2019, 18:34

Shlomix כתב:אבל יש בעיה עם התיאוריה שראיין ג'ונסון "הרס" לבדו את הסרט השמיני (שדווקא די אהבתי) - ג'יי ג'יי אברהמס היה ממפיקי הסרט והיה מעורב גם בפיתוח התסריט לפי הדיווחים.
עוד לא ראיתי את הסרט החדש, אבל ממה שאני מבין הם נכנעו לפאנבויז שלא אהבו את הסרט הקודם במקום לנסות להמשיך את הקו, וחבל.

נראה לי שיש סוג של מיסקונספציה שג'יי ג'יי איכשהו כנוע למעריצים או משהו כזה. ג'יי ג'יי עשה את פרק 7 ומן הסתם הוא היה החזון שלו, זה אומר שהוא רצה את כל מה שפרק 7 עשה. פרק 7 לא נבנה על ידי המעריצים, הוא נבנה על ידי אברמס וכל מה שהוא מיצג, מיצג את אברמס. אז מן הסתם ההגיון אומר שאם אברמס מקבל לידיים את פרק 9, הוא יממש איתו את החזון שהיה לו עם פרק 7 ולא את החזון של ראיין ג'ונסון. אברמס קבל את היד הכי גרועה שהוא יכל לקבל, פרק 8 לחץ על הכפתור RESET ומחק בערך את כל פרק 7 ובנוסף פרק 8 הרג לו את לוק והמציאות הרגה לו את ליה. על גבי זה מוסיפים את העובדה שהוא הצטרף מאוחר לפרוייקט שכבר היה בשלבים מתקדמים תחת הידיים של טרברו ואתה מקבל סיטואציה שבה כל גלגול קוביה אפשרי נחת נגד אברמס.

אני חושב שאברמס לקח את מה שהוא רצה מפרק 8 ובהחלט המשיך איתו לפרק 9 (מן הסתם אני לא אפרט כדי לא להרוס לאנשים אבל יש הרבה מפרק 8 בפרק 9) ובו בזמן ניסה להציל מה שהוא יכל מהמסתורין שפרק 7 בנה ופרק 8 ניסה לדרוס. אני חושב שזה די מצחיק שאומרים שפרק 9 הוא התיקון מסלול מפרק 8 כשבעצם פרק 8 היה תיקון מסלול ענקי מפרק 7. אז בסופו של דבר לאברמס היה מסלול, פרק 8 העיף אותו למסלול אחר לגמרי ופרק 9 מנסה להחזיר אותו למסלול. ולהתחשב בנסיבות, אני חושב שאברמס עשה עבודה מצויינת. הפאק פה על הראש של קיית'לין קנדי ודיסני שהם איכשהו נתנו לטרילוגיה הכי חשובה שלהם לרוץ freestyle ובלי אדם שעומד בראש ומתכנן הכל. אם כבר אברמס עשה שניים מהשלושה, חבל שהוא לא עשה כבר את כל השלושה או שלפחות ג'ונסון היה עושה גם את 9 ומגשים את החזון שלו (אם היה לו בכלל חזון ל-9 להתחשב בזה שהוא סיים את הסרט הזה בתחושת "אחרי המבול").

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2019, 20:05

אני חושב שהצלחתי להבין סופסוף את הקצב שחרור המוזר של המנדלוריאן, יש לי הרגשה שהם לא רצו להפריע לשיגור של rise of skywalker.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 דצמבר 2019, 23:31

רק מחזק אצלי את ההחלטה שלא להיכנס לסדרת הסרטים הזו:)
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2019, 23:38

Klayman כתב:רק מחזק אצלי את ההחלטה שלא להיכנס לסדרת הסרטים הזו:)

אם מעולם לא אהבת, אין לך מה להכנס :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 דצמבר 2019, 00:15

מעולם לא ניסיתי :)... אולי כשהייתי ילד,אבל אני לא זוכר
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 00:19

Klayman כתב:מעולם לא ניסיתי :)... אולי כשהייתי ילד,אבל אני לא זוכר

למרות שאני לא חושב שבאמת שווה להכנס לסדרה הזאת עכשיו וש-90% הולך לאיבוד אם לא רואים את הטרילוגיה המקורית (ובאמת קשה לי להמליץ על הטרילוגיה המקורית ב-2019, היא באמת לא משהו), אני עדין חושב שזה ממש מעניין לראות את הטרילוגיה הזאת ואיך שני במאים נלחמים אחד בשני בכדי להזיז לאט לאט ספינה ענקית של מליארדים לכיוונים שונים לגמרי. קצת כמו הסניידר CUT של ליגת הצדק, אפילו אם שנאתם ממש את JLA או שלא צפיתם בו כי הוא לא עניין אתכם כלל, עדין לצפות בCUT של סניידר מול זה של ווידון זה חתיכת inside baseball לתעשית הקולנוע.

יש דוגמה ממש טובה לקרב בינהם, וזה לא ספויילר כי הוא מופיע בטריילרים וזה באמת חסר חשיבות אבל אני אסמן את זה בספויילר אם מישהו רגיש במיוחד בנושא. אברמס הביא את הדמות של האקס, הוא בייסיקלי גנרל של ה-SS ואמור ליצג את הקצונה של המסדר הראשון, בדיוק כמו דמויות דומות בטרילוגיה המקורית שיצגו את הקצונה של האמפריה.
ספויילר: הצג
בפרק 8, ראיין ג'ונסון הפך אותו לבדיחה מהלכת ומדמות שאמורה להיות קרה וגובלת בנאצית, הוא הפך לסוג של דמות הומוריסטית ובדיחה. אז בסרט החדש אברמס נאלץ להציג דמות חדשה בשם הגנרל פרייד שבעצם לוקח את התפקיד של האקס ומשמש בדיוק לאותם דברים שהאקס היה משמש להם אם ג'ונסון לא היה הופך אותו לבדיחה.
לדעתי זה מיצג את הסרט, ערימות על ערימות של עבודה שהייתה לאברמס להחזיר את הספינה למסלול שלה בכדי להגיע למקומות שהוא רצה להביא אותה. וזאת אחת הבעיות הכי גדולות של הסרט, אברמס נאלץ להשקיע זמן בחומר חדש שמתקן את פרק 8 כך שבמקום שפרק 8 יכין את הקעקע להן ויעשה לפרק 9 עבודה קלה, הן היו צריכות להוולד מאפס בתוך הסרט הזה מה שהופך אותו לדחוס מדי וללא זמן לנשום.

אגב, זה די מצחיק שאני היחיד שראה את הסרט ואני בייסיקלי מתווכח עם עצמי עליו. יש לי הרגשה שהולכת לקרות בדיוק אותו דבר עם Death Stranding :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 דצמבר 2019, 02:04

אבל זה לא *בהכרח* נכון להניח את מה שאתה מניח. העובדה שפרק 7 היה מה שהוא היה לא *בהכרח* סותרת את פרק 8. כאילו, תאהבו או תשנאו את מה שהוא עשה, הכוח של פרק 8 הוא בעיקר בשבירה שלו את הצפיות. כוח שהיה הרבה פחות חזק אם פרק 7 לא היה הולך עד כדי כך לקראת הבנייה של.. נקרא לזה, "המסתורין הצפוי".
בכל אופן זה לא שפרק 8 בהכרח דורס את פרק 7. אם הם היו נעשים על ידי אותו אדם אז בדיעבד 7 היה מתקבל כסט-אפ מושלם לקראת השבירה המכוונת של 8. אבל זה לא נעשה על ידי אותו אדם, והמעריצים (המיעוט הרועש מאוד) כל כך זעמו על פרק 8 עד שדיסני כמעט התנערו ממנו לגמרי. והנה, פרק 9 לפי מה שאומרים מנסה לא מעט להיות ההמשך של 7.
בקיצור דיסני יכלו בכיף להמשיך את הקו של פרק 8, בין אם עם ג'ונסון ובין אם בעזרת במאי אחר (כמתוכנן בתחילה), אך בעקבות זעם המעריצים הם החליטו לעשות 180 משוגע בלי יכולת באמת לשלוט כבר בתאונה שמתרחשת.
לדעתי אםשר להניח שתי הנחות די בוודאות:
1. זה לא שאף אחד בדיסני לא ראה את התסריט והכיוון של הסרט עד ליום הבכורה שלו בקולנוע, וזה גם לא שלא היה להם"אכפת" או משהו. גם במקרה הרע, שבו פרק 8 לא תוכנן להיות כזה מלכתחילה, הם ראו את הביקורות על היותו של פרק 7 הכי נוסחאתי שאפשר ובחרו ללכת עם ג'ונסון והחזון המיוחד שלו בכוונה. זה גם לא שאת כל הסט אפ של אברמס הוא עשה עם עצמו בראש וברגע שהוא לא המשיך זה פשוט התמסס. הכל היה ידוע, כל הכיוונים היו קיימים, וההחלטה ללכת על כל כיוון הייתה מודעת. כמו גם ההחלטה ה"פופוליסטית" לחזור לאברמס ה'מוכח' ולעשות סרט שיפנה יותר לבייס של המעריצים.
וזה גם מוביל לנקודה השנייה,
2. ממש לא בטוח שאברמס וג'ונסון היו עד כדי כך מנותקים. זו אופציה, כמובן, אבל זו ספינה של מיליארדי דולרים וההחלטה לעשות סרט 'מתחנף' הגיעה קודם כל מלמעלה. ולכן, הניתוק שלו מפרק 8 או ההתייחסות לפרק 8 כאיזו תקלה חד פעמית שחתום עליה בלבד במאי אחד שכבר לא שם (פרסונלית), היא תאורתית גם באותה מידה יח"צ של תאגיד על שמבין שהוא בבעיה. כי הרי הסרט הזה הוא לא סרט הSW האחרון שיצא בידי דיסני, והם בעיקר הבינו שאם הם יאבדו לגמרי את הבייס אז הם בבעיה עתידית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 02:22

Stick כתב:אבל זה לא *בהכרח* נכון להניח את מה שאתה מניח. העובדה שפרק 7 היה מה שהוא היה לא *בהכרח* סותרת את פרק 8. כאילו, תאהבו או תשנאו את מה שהוא עשה, הכוח של פרק 8 הוא בעיקר בשבירה שלו את הצפיות. כוח שהיה הרבה פחות חזק אם פרק 7 לא היה הולך עד כדי כך לקראת הבנייה של.. נקרא לזה, "המסתורין הצפוי".
בכל אופן זה לא שפרק 8 בהכרח דורס את פרק 7. אם הם היו נעשים על ידי אותו אדם אז בדיעבד 7 היה מתקבל כסט-אפ מושלם לקראת השבירה המכוונת של 8. אבל זה לא נעשה על ידי אותו אדם, והמעריצים (המיעוט הרועש מאוד) כל כך זעמו על פרק 8 עד שדיסני כמעט התנערו ממנו לגמרי. והנה, פרק 9 לפי מה שאומרים מנסה לא מעט להיות ההמשך של 7.

אז אתה בעצם אומר שהסרט של אברמס היה המשך ישיר ל... סרט של אברמס? ואו, מי היה מנחש :)

זה הכיוון של אברמס כך או כך לדעתי, אני בספק אם הוא השתנה בגלל הג'דיי האחרון. בסופו של דבר דיסני שכרו את אברמס כי הם רצו את מה שאברמס מביא לשולחן. אני מזכיר לך שכל פרק היה אמור לעשות במאי אחר, קולין טרברו היה הבמאי של 9 עד שהתפוצץ כל הסיפור של הספר של הנרי. כלומר מה שבעצם קרה כאן הוא שדיסני היו מרוצים מפרק 7 ואברמס ממילא היה הבן אדם שיביא להם "עוד פרק 7" כך או כך, בלי שום קשר לג'דיי האחרון כי זה פשוט אברמס. ברור לך שאברמס לא עשה את השוט בסוף פרק 7 עם ריי מגישה בצורה כל כך דרמטית ללוק את החרב אור רק בכדי שג'ונסון יגרום ללוק לזרוק אותה מעבר לכתף וללכת לחלוב חלב ירוק מיצור דוחה על הסלעים. הזריקת חרב הזאת היא בעצם מטפורה לכל האנטרקציה בין אברמס לג'ונסון.

Stick כתב:בקיצור דיסני יכלו בכיף להמשיך את הקו של פרק 8, בין אם עם ג'ונסון ובין אם בעזרת במאי אחר (כמתוכנן בתחילה), אך בעקבות זעם המעריצים הם החליטו לעשות 180 משוגע בלי יכולת באמת לשלוט כבר בתאונה שמתרחשת.
לדעתי אםשר להניח שתי הנחות די בוודאות:
1. זה לא שאף אחד בדיסני לא ראה את התסריט והכיוון של הסרט עד ליום הבכורה שלו בקולנוע, וזה גם לא שלא היה להם"אכפת" או משהו. גם במקרה הרע, שבו פרק 8 לא תוכנן להיות כזה מלכתחילה, הם ראו את הביקורות על היותו של פרק 7 הכי נוסחאתי שאפשר ובחרו ללכת עם ג'ונסון והחזון המיוחד שלו בכוונה. זה גם לא שאת כל הסט אפ של אברמס הוא עשה עם עצמו בראש וברגע שהוא לא המשיך זה פשוט התמסס. הכל היה ידוע, כל הכיוונים היו קיימים, וההחלטה ללכת על כל כיוון הייתה מודעת. כמו גם ההחלטה ה"פופוליסטית" לחזור לאברמס ה'מוכח' ולעשות סרט שיפנה יותר לבייס של המעריצים.
וזה גם מוביל לנקודה השנייה,
2. ממש לא בטוח שאברמס וג'ונסון היו עד כדי כך מנותקים. זו אופציה, כמובן, אבל זו ספינה של מיליארדי דולרים וההחלטה לעשות סרט 'מתחנף' הגיעה קודם כל מלמעלה. ולכן, הניתוק שלו מפרק 8 או ההתייחסות לפרק 8 כאיזו תקלה חד פעמית שחתום עליה בלבד במאי אחד שכבר לא שם (פרסונלית), היא תאורתית גם באותה מידה יח"צ של תאגיד על שמבין שהוא בבעיה. כי הרי הסרט הזה הוא לא סרט הSW האחרון שיצא בידי דיסני, והם בעיקר הבינו שאם הם יאבדו לגמרי את הבייס אז הם בבעיה עתידית.

גם מארק האמיל וגם אברמס הביעו את דעתם על פרק 8 שהייתה די אחידה, סוג של "כן, הוא נורא טוב והכל אבל זה לא מה שאנחנו רצינו". מהצד של דיסני זה לגמרי ברור שאחרי הקבלה של הג'דיי האחרון שגם טיפה רצחה את הכוח של הפרנצ'ייז (כמובן שיש עוד סיבות וסולו הוא אחת מהן, אבל פרק 8 שחק תפקיד גדול בנושא) והם רצו לתקן כיוון אבל אין לזה שום קשר לשכירה של אברמס. בצד של אברמס אני חושב שזה שונה, ביחוד כי פרק 9 הוא לא "עוד פרק 7". פרק 7 סבל מבעיה מאוד קשה, הוא היה סוג של שחזור של פרק 4. אבל פרק 9 הוא לא כזה, הוא סרט מאוד שונה מכל סרט SW שהגיע לפניו אבל הוא הרבה יותר "מכבד" את המורשת של מלחמת הכוכבים מאשר פרק 8 שבחלקים גדולים אפילו לא הרגיש כמו סרט מלחמת הכוכבים ואני חושב שזה מה שדיסני רצו לקבל בחזרה.

יש לפרק 8 הרבה בעיות, בעיקר שבערך 50% מהסרט היו, אממ... אני משער שאפשר לקרא להם פשוט זבל גמור (המרדף ב-50 קמ"ש + קנטו בייט + פין ורוז על המשחתת של סנוק). אבל הבעיה הכי גדולה של פרק 8 היא שהוא קצת שכח שהוא פרק 8, כלומר פרק 8 של סדרה שרצה 40 שנים מתוך 9 פרקים. זה מאוד יפה ונחמד שפרק 8 הלך על "בו נזרוק הכל מהחלון ונעשה RESET", אבל זה חתיכת הרמת אצבע משולשת למי שהיה צריך לעשות את פרק 9 (במקרה הזה קולין טרברו). פרק 1 היה הלידה של שושלת סקייווקר ופרק 9 אמור בתאוריה לסיים את השושולת, כלומר אתה אמור לסיים את סאגת סקייווקר שרצה 40 שנים. אין שום בעיה עם מה שג'ונסון עושה, אבל זה לא ממש משהו שעושים כהכנה לסיום של הסדרה הראשית, זה משהו שעושים בסיום של הסדרה הראשית. הוא עשה כמעט From dusk till dawn, באתי לראות סאגה של 9 סרטים ושניה לפני הפרק האחרון פתאום נלחמים בערפדים במועדון חשפנות? קצת מוזר.

בקיצור, יש פה בדיוק שתי אפשרויות. או שלג'ונסון יש תוכנית לאיפה זה הולך ואיך מסיימים את ה-9 סרטים האלה בצורה שמספקת FAN BASE של 40 שנים, כלומר ג'ונסון ממשיך לפרק 9, או שהסרט של ג'ונסון יושב כמו קוץ בגרון של סאגת מלחמת הכוכבים הראשית. כמובן שכל זה יכל להמנע אם בדיסני היה שרביב של תכנון מראש לטרילוגיה הזאת, אבל העובדה שכל במאי יכל לעשות מה שבא לו עם הפרק החדש פשוט נפנפה את הטרילוגיה הזאת לכל כיוון אפשרי.

ושלא תבין אותי לא נכון, אין לי שום בעיה עם הכיוון שג'ונסון לקח עם פרק 8, ב-50% הרלוונטים הוא נהדר לדעתי (כלומר כל מה שקשור ללוק, ריי, סנוק וקיילו רן), פשוט זה לא התאים בשום צורה כהכנה לפרק האחרון בסאגה אלה אם יש תכנון מאוד קפדני ומדוייק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 03:12

הסדרה החדשה של ארמנדו לנוצ'י (VEEP,מותו של סטלין) מתחילה עוד שבועיים בHBO:

בנוסף תרגיע חוזרת לעונה נוספת שנה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 דצמבר 2019, 07:31

איזה כיף לגבי תרגיע! הסיטקום האהוב עלי מאז ימי סיינפלד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 09:00

bling כתב:איזה כיף לגבי תרגיע! הסיטקום האהוב עלי מאז ימי סיינפלד.

לגמרי, לא היה לי מושג שהם עושים עוד וככה משום מקום פתאום זה מופיע בסדרות 2020 של HBO. מגניב לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 דצמבר 2019, 11:00

תרגיע זו הקומדיה המצולמת היחידה שאני רואה, מלבד IT'S ALWAYS SUNNY.
למרות ששמעתי דברים טובים מאוד על THE GOOD PLACE ואולי אתחיל לצפות בה בקרוב...

סטאר וורס מתחיל לעצבן אותי כי יש מלא ספוילרים ביוטיוב אז אולי כן אקפוץ מתישהו השבוע לראות אותו, אבל אני מרגיש שאונסים אותי לעשות זאת :) כל כך לא בא לי לתת את חלקי לכיס של דיסני בעניין הזה.

לגבי מנדלוריאן - אני מאוד מקווה שהפרק האחרון שהיה יוביל למשהו מעניין כי מאז הפרק הראשון לא היה שום דבר באמת טוב בסדרה הזאת, מרגיש כמו פילר אחד גדול.

והתחלתי את הוויצ'ר אתמול. פרק ראשון סביר מינוס, אבל אני חושב שאני יכול להנות ממנה. פשוט CASTLEVANIA של נטפליקס יושבת על אותה משבצת והיא הרבה יותר טובה. מקווה שעונה שלישית תמשיך להיות מצויינת, ועם התוספת של דנטה שהבטיחו לנו - קשה לי לראות איך לא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 11:51

Laskin כתב:תרגיע זו הקומדיה המצולמת היחידה שאני רואה, מלבד IT'S ALWAYS SUNNY.
למרות ששמעתי דברים טובים מאוד על THE GOOD PLACE ואולי אתחיל לצפות בה בקרוב...

סטאר וורס מתחיל לעצבן אותי כי יש מלא ספוילרים ביוטיוב אז אולי כן אקפוץ מתישהו השבוע לראות אותו, אבל אני מרגיש שאונסים אותי לעשות זאת :) כל כך לא בא לי לתת את חלקי לכיס של דיסני בעניין הזה.

לגבי מנדלוריאן - אני מאוד מקווה שהפרק האחרון שהיה יוביל למשהו מעניין כי מאז הפרק הראשון לא היה שום דבר באמת טוב בסדרה הזאת, מרגיש כמו פילר אחד גדול.

והתחלתי את הוויצ'ר אתמול. פרק ראשון סביר מינוס, אבל אני חושב שאני יכול להנות ממנה. פשוט CASTLEVANIA של נטפליקס יושבת על אותה משבצת והיא הרבה יותר טובה. מקווה שעונה שלישית תמשיך להיות מצויינת, ועם התוספת של דנטה שהבטיחו לנו - קשה לי לראות איך לא :)

הגוד פלייס באמת אחלה סדרה אבל אל תצפה לSUNNY או תרגיע. סגנון מאוד שונה, כמעט סוג של סקראבס בעולם הבא אבל יותר טוב מסקראבס :)

בנוגע למלחמת הכוכבים, אני ראיתי כבר כמה וכמה ספויילרים רק מכותרות ב-IGN, כותרות סרטוני יוטיוב וטוויטים רנדומאלים. אתה לא יכול לצפות שלא יהרסו לך את הסרט הכי גדול השנה אחרי ENDGAME, זה בלתי אפשרי להתחמק מספויילרים ובסרט הזה יש הרבה מה להרוס. אז אם אכפת לך, לך לקולנוע, אם לא אז מה אכפת לך שעושים לך ספויילרים :)

בנוגע לוויטצ'ר, אני בפרק 6 ואני מאוד נהנה ממנה. אף פרק הוא לא עילוי, אבל האוירה מצויינת וזה עושה לי פלאשבקים למשחקים (ביחוד הוויצ'ר 2 אגב).

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים