נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 16:27

Stick כתב:באטמן נראה מעולה, ובטיזרון של יחידת המתאבדים אין כלום חוץ מבמאי שמאוד מתלהב מעצמו ומהעבודה שלו, אבל אני מניח שזה בהחלט עדיף על במאי שמסביר בצורה יבשה על מה הסרט :).
בכל מקרה נראה שמאז ג'וקר DC כן מצליחים למצוא איזה כיוון. מצחיקה אוי מעט ההתלהבות מהסניידר קאט למרות שהוא זה ששם את DC במצב הנוראי שהם היו בו עד לאחרונה. אני מניח שגם בזה אצפה בסוף רק מתוך סקרנות אינטלקטואלית נקרא לזה, להשוות אותו מול הסרט האמיתי, אבל אין לי איזה צפיות גדולות. סך הכל ליגת הצדק הוא באמת אחד הסרטים הגרועים שיצא לי לראות בשנים האחרונות, ואני מאמין שיש גבול למה סניידר (שהוא במאי בינוני בסך הכל, בואו נזכור) יכול לעשות בלי באמת לצלם סצנות מלאות חדשות.

סניידר לא צריך לצלם סצנות חדשות, הוא כבר צלם את הסצנות שלו. המצב הפוך, ווידון הוא זה שנאלץ לצלם סצנות חדשות בכדי לעשות טרנספורמציה לסרט ועל פי הסימנים ווידון צילם המון תוכן חדש (למשל כל סצנה שבה סופרמן עם שפה CGI היא חדשה של ווידון וסופרמן עם שפת CGI ב-90% מהסצנות שלו). הגרסה של סניידר היא 4 שעות והגרסת של ווידון היא שעתיים ומתוך השעתיים ווידון צלם פחות או יותר חצי מחדש (אלה השמועות). כלומר מתוך 4 שעות, אמורה להיות חפיפה של שעה אחת בלבד בין וודון לסניידר וגם שם סניידר מסדר מחדש את הסצנות בתצורה שהוא רצה (הצבעים שלו, ה-CGI שלו וכו').

אומרים שסרטים עושים בחדר עריכה וכאן יש לנו גם 75% תוכן שהוא לגמרי חדש, אז אני חושב שאנחנו הולכים לקבל משהו מאוד שונה, אפילו אם תהיה חפיפה מסויימת.

אגב, אני לא אהיה בשוק אם הגרסה של סניידר תהפוך לרשמית עם הזמן, שסרטים עתידיים ירפרנסו דברים ממנה או יסתרו דברים שקרו בגרסה של ווידון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוגוסט 2020, 17:18

ה-CGI של דארקסייד נראה קצת מאכזב,אני מקווה שהוא יצליח לשפר אותו ו-DeSaad ממש הזכיר לי את Corvus Glaive מהנוקמים.
ולמי שמתעניין מאיפה מאט ריבס לקח השראה לסרט- יש כמובן כמה סיפורים של באטמן שהוא שואב מהם השראה כמו year one/two,the long Halloween אבל אחד יחסית לא מוכר שהוא התעכב עליו בריאיון הוא סיפור בשם Ego שבמקרה רכשתי כשהייתי במאנץ' באטמן לפני כמה חודשים ובהחלט ממליץ לכולם לקרוא, ואני חייב לומר שאם זו ההשראה של ריבס לסרט ולמה שהוא מנסה לעשות עם הדמות,אני לגמרי on board.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 18:33

אני לא שופט CGI בטריילרים, הצוות אפקטים הולך לעבוד על הסרט עד היום שהוא יוצא כך שנשפוט איך שהכל יראה בסוף. מה שבאמת חשוב הוא שבסצנות שעומדים ומדברים הדמויות יראו כמו שצריך, ביחוד שכנראה הולכות להיות סצנות שיחה שלמות בין ה-NEW GODS.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 אוגוסט 2020, 20:34

תמונה

אדיר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2020, 22:07

אני אוהב שיש כל כך הרבה דמויות, כי זה בדיוק יחידת המתאבדים. אמנדה וולר מגייסת המון נבלים סוג ב' (ועוד איזה 2-3 סוג א') ופשוט זורקת אותם על הבעיה כשכמות לא מבוטלת מהם מתה בדרך, בשר תותחים. אני רק מקווה שהנבל של הסרט הוא לא איזה משהו על טבעי בלתי מנוצח, יחידת המתאבדים עושים הפיכות או חיסולים פוליטים, לא הורגים את דארקסייד.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 אוגוסט 2020, 17:48

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוגוסט 2020, 09:34

צ׳אדוויק בוזמן,האיש שהיה הפנתר השחור בשלושה סרטי מארוול,נפטר אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן..rip.
בכלל לא ידעתי שהוא חולה,ראיתי תמונות שלו שהוא נראה די רזה אבל חשבתי שזה בשביל תפקיד או משהו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 10:43

הייתי בשוק ששמעתי. אני משער שעכשיו אנחנו יודעים למה מארוול לא פמפמו ישר סרט פנתר שחור חדש אחרי שהקודם כל כך הצליח.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 אוגוסט 2020, 12:29

הולי שיט, זה פשוט הגיע משומקום.

מעניין מה תכנית הגיבוי של מרוואל. ריקאסט או העברת השרביט לדמות אחרת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 13:49

הניחוש שלי? העברת שרביט ב-CGI ואחותו שירי תהיה הפנתר השחור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוגוסט 2020, 14:02

אני לא יודע אם זה הדבר הנכון לעשות,אני גם לא בטוח כמה שחקנית צעירה ולא מאוד מנוסה כמו לטישיה רייט יכולה להחזיק מגה פרנצ'ייז כזה. בסופו של יום,הדמויות האלה גדולות יותר מהשחקנים שמשחקים אותן,טובים ומוכשרים ככל שיהיו. אני יכול לראות מצב שעושים ריקאסט ודוחים את הסרט לאיזה 2024,ואני יכול גם לראות מצב ששולפים דמות שלא ראינו עד היום מהקומיקס ומעבירים את המאנטל של הפנתר אליו.
אני אפילו יכול לראות מצב שמחזירים את קילמונגר שוב (היו שמועות כאלה בעבר) ומעבירים אותו סוג של חזרה בתשובה להיות המחליף של טצ'אלה או משהו.
יש להם מקום לתמרן בהחלט,אבל הם יצטרכו להמתין הרבה זמן. סיטואציה טראגית,לא ייאמן שהוא הצליח לצלם את כל הסרטים האלה ולהיכנס לכושר טוב תוך כדי הטיפולים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 17:52

כלומר כן, להעביר את התפקיד הלאה לדמות אחרת. לדעתי שירי הייתה הפנתר בצורה כזו או אחרת מתישהו בקומיקס, ממש אהבו אותה בקולנוע (אישית לא אהבתי אותה במיוחד) וזאת הזדמנות לסגור פינה על עוד גיבורה אישה. למרות שגם הדרך עם מייקל בי ג׳ורדן יכולה להיות מעניינת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 22:24

9 לספטמבר טריילר ל-Dune. הולך להיות אפי.
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 ספטמבר 2020, 13:35

נראה חביב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2020, 20:04

דיון!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2020, 22:21

מהמם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2020, 07:24

וכמובן שלקחו שחקנית שחורה לגלם את התולעת...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 ספטמבר 2020, 10:22

Laskin כתב:וכמובן שלקחו שחקנית שחורה לגלם את התולעת...

למה? בגלל שהיא עושה סמים?! גזען!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2020, 11:22

טוב, הם לא אשמים, יש סטנדרטים חדשים:

https://www.vox.com/culture/2020/9/9/21 ... -inclusion

אני ממליץ בחום שנייה לעבור על זה... זהו - הטקס הזה איבד כל טיפת רלוונטיות שהייתה לו.
מתאים אולי גם לנושא הPP אבל הפעם זה גם לגמרי כאן... כאילו, זה טרלול מוחלט ומבטל כל סיכוי של "סרט תקופתי" או נאמן להיסטוריה בהרבה מאוד מקרים - להיות מועמד בכלל. 1917? לא יכול להיות מועמד. אלא אם, מן הסתם - ישתמשו בLOOP HOLES שבהחלט קיימים, כמו לפתוח תכנית מתמחים לקבוצות מיעוטים (ושימו לב - גם "נשים" נחשבות מיעוט, משום מה).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 ספטמבר 2020, 18:22

לסקין, חבל שאתה תקוע עם השמרנות הגזענית שלך ולא מקבל את רוח הקידמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2020, 20:19

לגמרי... אני פשוט בומר שכזה, אחד שחושב שביצירה כל מה שחשוב זה כמה היא טובה ולא כמה היא מכלילה מיעוטים.
הלוואי והייתי מסוגל להגיע לרגישות החברתית של חברי האקדמיה, כמו הארווי ויינשטיין ורומן פולנסקי :(

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2020, 20:26

הטקס הזה חסר משמעות "אמיתית" כבר המון המון שנים, זה לא שעכשיו מתחילה איזו מגמה חדשה.
כמובן שזה תלוי איך בדיוק מכמתים "משמעות", זה עדיין הטקס הכי זוהר, הכי נוצץ, הכי מדובר ו, נו, הכי אמריקאי מכולם. אבל בכל הקשור ל'איכות' כביכול טקס האוסקר לא נחשב גורם משמעותי בעולם הקולנוע כבר המון זמן, כמובן שאף יוצר לא יתנגד לזעות בפרס הכי מדובר (ובהצלחה הכלכלית שתגיע עם הפרס כנראה), אבל זו לא חותמת איכות אמיתית בתוך קהילת הקולנוע האקסלוסיבית יותר כבר המון המון זמן.
בכל מקרה הנקודה שלי היא שהטקס יהיה מה שהוא כבר היה, והוא פשוט הופך להיות עוד יותר הטקס האמריקאי הנוצץ, הבדרך כלל שמאלני אך שמרני (מבחינה קולנועית).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2020, 20:36

כן, אבל לפחות היו עד כה מגישים מועמדות לסרטים טובים, גם אם הם לא זכו... עכשיו זה באמת פשוט יהיה פסטיבל סרטי SJW בלבד, לא רק הזוכים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2020, 21:34

להבנתי הכללים שהם שמו גמישים מספיק כך שכמעט כל סרט שזכה באוסקר בעבר כבר עמד בהם ממילא. זה יותר מחווה נגד כל המוחי "האוסקרים לבנים יותר" אבל זה כנראה לא ישפיע יותר מדי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2020, 21:53

מה זה מועמדות לסרטים טובים? זה לא שסרט של אבי ביטר (בלי להעליב) היה נכנס לפני זה, וזה לא שהוא יכנס עכשיו גם אם ילהק את כל הקהילה השחורה. ברור שיש ועדיין תהיה חותמת איכותית מסוימת לטקס האוסקר, או אולי יותר נכון להגיד חותמת מקצועית - סרטי האוסקר תמיד יהיו ברמה מקצועית מסוימת.
ובכל זאת, כולנו יודעים מה זה "סרט אוסקר", אפשר לדעת בכל שנה על כמה סרטים שונים ובינוניים שהם מכוונים לזכות באוסקר רק לפי הטריילר. מה, 'הספר הירוק' הוא אחד מעשרת הסרטים הטובים או הזכורים של העשור?
כלומר אני לא אומר שאין פה מהלך או צעד נוסף מבחינת האוסקר, אבל זו לא איזו מגמה חדשה שהופכת את פניו של הטקס. בסך הכל עושים עוד צעד קדימה, הרלוונטיות של הטקס הזה נעלמה כבר מזמן.
זה עדיין טקס מהנה והכל והוא ישאר כזה (אם כי כמובן שכל צעד יותר ויותר קיצוני מוריד מהרלוונטיות עוד יותר), אבל מעבר לבועה המאוד ספציפית שלו אין באמת רלוונטיות לטקס הזה כבר המון זמן.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים