נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2017, 00:26

איזה כיף, מזל טוב :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2017, 13:20

ספיידרמן, הסרט אנימציה הזה נראה ממש מגניב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2017, 03:13

טריילר חדש של ready player one:

רק ספילברג יכול להצליח להביא דמות מ-overwatch, street fighter, פרדי קרוגר ומלחמת הכוכבים לסרט אחד.

בנתיים זיהיתי את:
- הדלוריאן מבחזרה לעתיד
- המאך 5 מספיד רייסר
- הבטמוביל מהסדרה של שנות ה60
- הארלי קווין
- deathstroke
- בטמן
- הג'וקר
- אקומה מ-street fighter
- לארה קרופט
- האופנוע מאקירה
- קינג קונג
- battle toads
- האביר על היען מ-joust
- צבי הנינג'ה
- צ'אנג לי מ-street fighter
- טריירסר מ-overwatch
- ולטרון
- צ'אקי
- ענק הברזל

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2017, 09:50

הארנב הזה ליד זו מאובוואץ' זה JAZZJACK RABBIT?!
ונראה לי שזו תהיה בעייה בסרט עצמו, לפחות לנו... עם כמה שזה מגניב - כל שנייה נחפש רק עוד דמויות מוכרות ונעשה "אה! זה ____ מ_____"
רק מקווה שהאנשים באולם הקולנוע יוכלו להתאפק ולא להגיד את זה בקול רם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2017, 10:11

אין לו את הסרט על הראש אז לא נראה לי שזה ג'אזג'ק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2017, 11:22

דיוויד אייר לומד מטעויות:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 דצמבר 2017, 01:22

ראיתי את The Last Jedi...ראיתי את The Last Jedi..אני יכול להמשיך להגיד את זה ועדיין לא לקלוט לגמרי מה ראיתי,אני לא יודע אם זה ההייפ שעדיין לא ירד (התגובה באולם כשעלו הכתוביות הייתה באמת משהו מיוחד ואפילו היו לי קצת shakes) אבל כל-כך,כל-כך נהניתי מהסרט. הוא היה מאוד ארוך ועדיין לא הרגיש משמים אפילו לרגע. היה לריאן ג'ונסון הרבה ביצים לקחת את סרט לכיוון שהוא לקח אותו,וזה כל מה שתקבלו ממני :) הבידוק בכניסה לאולם היה די משוגע ולקחו לכולם את הניידים והיה איום בתביעה משפטית של המנהל של היס פלאנט לפני הסרט כדי להכניס את כולם לאווירת "שאף אחד לא יעז לצלם" ובכנות זה ממש פשע לחוות את הסרט הזה באיזה סרטון potato ביוטיוב. לראות לראות לראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2017, 02:31

חתיכת התלהבות. אני הולך לראות את הסרט ביום שבת מקווה לטוב. אני יודע שהוא טוב כי דיסני לא זורקת על אף במאי טרילוגיה חדשה רק משלו אם הסרט שהוא עשה פחות ממצויין, השאלה היא כמה מצויין.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 דצמבר 2017, 09:54

DrKeo כתב:בנתיים זיהיתי את:
- הדלוריאן מבחזרה לעתיד

יש שם גם את הtwinkle מבחזרה לעתיד. שומעים אותו ממש בסוף, וזה ריגש אותי יותר מכל הcameos CGI של הדמויות.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 דצמבר 2017, 09:57

Uncle Pey'j כתב:ראיתי את The Last Jedi...ראיתי את The Last Jedi..אני יכול להמשיך להגיד את זה ועדיין לא לקלוט לגמרי מה ראיתי,אני לא יודע אם זה ההייפ שעדיין לא ירד (התגובה באולם כשעלו הכתוביות הייתה באמת משהו מיוחד ואפילו היו לי קצת shakes) אבל כל-כך,כל-כך נהניתי מהסרט. הוא היה מאוד ארוך ועדיין לא הרגיש משמים אפילו לרגע. היה לריאן ג'ונסון הרבה ביצים לקחת את סרט לכיוון שהוא לקח אותו,וזה כל מה שתקבלו ממני :) הבידוק בכניסה לאולם היה די משוגע ולקחו לכולם את הניידים והיה איום בתביעה משפטית של המנהל של היס פלאנט לפני הסרט כדי להכניס את כולם לאווירת "שאף אחד לא יעז לצלם" ובכנות זה ממש פשע לחוות את הסרט הזה באיזה סרטון potato ביוטיוב. לראות לראות לראות.

אז איך היית מדרג אותו ביחס לשאר סרטי הסדרה ? וביחס לכוח מתעורר ?

ויותר חשוב, דיסני צדקו בלתת לו פיקוד על טרילוגיה משלו ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 דצמבר 2017, 11:52

כן, תן לנו יחס שנוכל להבין! :)
אני הולך ביום שישי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2017, 12:05

כל מי שראה את זה אומר שהוא הכי טוב מאז empire וביננו היום empire לא מחזיק כמו שהוא היה יחסית מהפכני בשנות ה80, כלומר בעיקר מדובר בנוסטלגיה וסוג של קדושה סביב הסרט, כך שכנראה זה הסרט SW הכי טוב אי פעם. כלומר לפחות לפי מה שאנשים שראו אומרים. לי יש המון אמונה בו, ראיין ג'ונסון סופר מוכשר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 דצמבר 2017, 13:12

MGS FREAK כתב:
Uncle Pey'j כתב:ראיתי את The Last Jedi...ראיתי את The Last Jedi..אני יכול להמשיך להגיד את זה ועדיין לא לקלוט לגמרי מה ראיתי,אני לא יודע אם זה ההייפ שעדיין לא ירד (התגובה באולם כשעלו הכתוביות הייתה באמת משהו מיוחד ואפילו היו לי קצת shakes) אבל כל-כך,כל-כך נהניתי מהסרט. הוא היה מאוד ארוך ועדיין לא הרגיש משמים אפילו לרגע. היה לריאן ג'ונסון הרבה ביצים לקחת את סרט לכיוון שהוא לקח אותו,וזה כל מה שתקבלו ממני :) הבידוק בכניסה לאולם היה די משוגע ולקחו לכולם את הניידים והיה איום בתביעה משפטית של המנהל של היס פלאנט לפני הסרט כדי להכניס את כולם לאווירת "שאף אחד לא יעז לצלם" ובכנות זה ממש פשע לחוות את הסרט הזה באיזה סרטון potato ביוטיוב. לראות לראות לראות.

אז איך היית מדרג אותו ביחס לשאר סרטי הסדרה ? וביחס לכוח מתעורר ?

ויותר חשוב, דיסני צדקו בלתת לו פיקוד על טרילוגיה משלו ?

הוא חד משמעית יותר טוב מTFA ואני יכול להגיד בביטחון כמעט מלא שהרוב המכריע של מי שראה את הסרט כנראה יחשוב ככה. איך הייתי מדרג אותו ביחס למקוריים? הממ,בגלל שראיתי אותם בפעם הראשונה הרבה הרבה (הרבה!) אחרי שהם שוחררו בגלל ש..טוב,לא הייתי חי :) אין לי את אותה תחושת נוסטלגיה מטורפת שחלק ממי שהיה איתי בהקרנה בא איתה אז בשבילי לפחות זה בהחלט הסרט SW הכי טוב שראיתי. יש שם כמה רגעים שאני חושב שייכנסו לbest memorable scenes בהיסטוריה של SW ללא ספק.
ולגבי האם דיסני צדקו או לא,לדעתי כן. נראה שהוא מכבד את ה-lore וגם לא מפחד לקחת החלטות עלילתיות שלא בטוח שישבו טוב עם הרבה מעריצים,אבל במבט עמוק יותר מבינים שההחלטות האלו הן מה שנכון לסיפור. אז כן,אני חושב שזו אחלה בחירה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2017, 10:38

כיף לשמוע... גם הביקורות ברחבי האינטרנט מטורפות יחסית לסטאר וורס, כרגע 93% בRT ונדמה לי 85 בMC.
באמת לא יכול לחכות, ממש מקווה שלא יהרסו לי באינטרנט או כשאני נכנס לקולנוע, או בחניה, אלו שיצאו מההצגה הקודמת... נראה לי אסתום את האזניים עד שהסרט מתחיל ואתנתק מהאינטרנט כבר עכשיו :D

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 דצמבר 2017, 18:58

אבל ממוצע נמוך יחסית ב-imdb.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 דצמבר 2017, 19:10

הוא לא הסרט הכי טוב שראיתי בחיים או השנה, אבל הוא בהחלט הרבה יותר טוב מכל סרט מלחמת הכוכבים שיצא אי פעם (מצד שני, מבחינתי הדבר הטוב היחיד באמת שיצא מהיקום הזה עד למעבר הידיים לדיסני הוא משחקי KOTOR, ואולי גם באטלפרונט).
החסרונות היחידים שלו הוא האורך שלו שקצת נמתח (מצד אחד זה מרגיש כאילו קיבלת הרבה ערך לכרטיס, אבל מצד שני מורגש שהיה אפשר לחתוך שם קצת בשומן), קרבות הלייטסייברים שלא השאירו חותם (בניגוד לשאר סצינות האקשן שנמצאות בטופ של הסדרה יחד עם Rogue One), והעובדה שחיייבים להכניס קצת קטעים דביליים מהיקום כדי ש"נרגיש בבית".
בדיעבד אולי גם הטפת המוסר של הסרט מרגישה קצת מגוחכת, אבל לפחות שלל היצורים הפעם היו מוצלחים ברובם ולא מטופשים כמו הEwoks או חס וחלילה ג'אר ג'אר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2017, 13:12

מבאס. טוב נו, לפחות עכשיו יש למארוול נבלים גלקטים אחרי שת׳נוס ילך לעולמו בנוקמים 4.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 דצמבר 2017, 20:04

למה מבאס ? מצויין ל-MCU.

מבחינת כל השאר... נחיה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2017, 21:35

MGS FREAK כתב:למה מבאס ? מצויין ל-MCU.

מבחינת כל השאר... נחיה ונראה.

עד שפוקס סופסוף לקחו כיוון מעניין עם הסרטי מארוול שלהם והתחילו לעשות הפקות כמו לוגן ודדפול זה קורה. עכשיו תקבל עוד סרטי MCU, כאילו חסרים כאלה. כבר ניהלנו פה דיון שלם על זה :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 דצמבר 2017, 22:14

באותו עניין, אתמול ראיתי את תור ראגנרוק ומזמן לא התאכזבתי מסרט. הוא הרגיש כאילו שהם החליטו לחסוך וצילמו אותו על הסט של שומרי הגלקסיה, והטון של הסרט כל כך לא מתאים לעלילה.
ספויילר: הצג
הם ניסו לשלב בדיחות סלפסטיק עם השמדה של כוכב לכת וזה כל כך לא השתלב טוב.

מצד שני לא הכל שחור, מעניין תוך כמה זמן הם יתחילו להפעיל את שירות הסטרימינג שלהם, עם כל התוכן מפוקס ובמחיר הנכון הוא הולך להיות תחרות רצינית לנטפליקס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2017, 22:38

אם כבר נושא השירות הזרמה, כנראה שאחת מהסיבות לרכישה קשורה לשירות הזרמה, גם העמקת הספריה וגם העובדה שפוקס הם המחזיקי מניה הכי גדולים בHULU (אם אני לא טועה 30%). כלומר כנראה שהולו הולכת להפוך לשירות ההזרמה של דיסני, אם יהיה להם שם חדש, הם עדין יקראו HULU או שדיסני פשוט יפתחו שירות נוסף על גבי אותה פלטפורמה זה לא ממש ברור. מה שכנראה כן יקרה הוא שדיסני ימשכו את כל התוכן של פוקס משירותי ההזרמה סטייל נטפליקס אחרי שהם משכו כבר את התוכן של עצמם. כלומר לא עוד סימפסונס, איש משפחה (ושאר הסדרות של מקפארלן), סדרות FX כמו לואי או its alwas sunny וכמובן אינסוף סרטים של פוקס שנעים מסרטי הקומיקס שלהם ועד דברים כמו הנוסע השמיני, הטורף, כל הסרטים של ג'ים קאמרון כמו טיטניק או אוואטר, סרטי האסונות של רונאלד אמריך (כולל היום השלישי), כל הסרטים של רידלי סקוט כמו גלדיאטור או Black hawk down או בליידראנר, סדרת כוכב הקופים, עידן הקרח וכמובן עוד אינסוף סרטים כולל המון סרטי fox search light עצמאיים.

והנה fun fact, עכשיו שדיסני הם הבעלים של פוקס, שליש מההכנסות סרטי הקולנוע של 2017 הלכו לדיסני וזה עוד לפני שיצא מלחמת הכוכבים שכנראה יעלה את המספרים בעוד כמה נקודות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2017, 00:43

מעניין שהרשויות להגבלים עסקיים לא השמיעו אפילו ציוץ על הרכישה הזו כי זה נשמע רכישה סופר מונופולית מהצד של דיסני.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 דצמבר 2017, 01:02

משהו נחמד שרץ ברשת-
כמו בהרבה דברים, הסימפסונס זיהו את התהליך הרבה לפני שזה קרה...
קבצים מצורפים
DRA1OZQX4AAeEJb.jpg
DRA1OZQX4AAeEJb.jpg (94.95 KiB) נצפה 9169 פעמים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2017, 01:14

יש הוכחה שזה אמיתי? ראיתי כבר וכמה פוטושופים של הסימפסונים ש"צופים" כל מני דברים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים