נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2022, 13:53

Death_119 כתב:שוב אולפני הסרטים מפחדים לדמיין מצב בו הקהל האמריקאי יצטרך להתמודד עם פרטוגוניסט שהוא חייזר שעשוי בCGI, פיתרון? נמציא דמות אנושית שתשחק את הProxy :roll:.
למה לא הביאו את Steve downes לדבב את מאסטר צ'יף, למה קורטנה נראית כמו בלולו התימניה שלמדה איתי באוניברסיטה, היא נראית מוזר.

חוץ מזה, נראה מאוד מנדולריין בסגנון, יהיה חביב+.

חביב+ זאת התקווה שלי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 פברואר 2022, 18:38

זה חייב לצאת גרוע. דווקא הסגנון אנימטריקס שעשו בזמנו היה די מוצלח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 פברואר 2022, 12:59

לי זה גם נראה גרוע אבל הלוואי ויהיה אפילו חביב-

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 פברואר 2022, 13:21

אני לא ראיתי טריילרים. אני רק מניח הנחה חזקה :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 פברואר 2022, 13:46

וונר ממשיכה לשחרר חלקים מהסאונדטראק של באטמן,וזה של הרידלר נשמע מדהים,וייבים חזקים של הסדרה המצויירת המדהימה מהניינטיז:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2022, 16:42

מישהו פה קרא את סדרת ה-expanse? סיימתי את הסדרה ולהתחשב בזה שנראה שלא הולכים לעשות כרגע המשכים בשום צורה, אני חושב להכנס לספרים. הבעיה היא שאני לא ממש הולך לקרא את כל הסדרה, אני בספר החמישי של דיון כרגע ואני חייב לציין שאני די מותש. אז השאלה היא - האם זה סביר לקפוץ מעונה 6 של הסדרה לספר 7? או שיש שכבות שלמות של עומק וקוי עלילה שהתעלמו מהם בסדרה ואני ארגיש שזרקו אותי למים העמוקים?

חנן, אתה קראת אותם, לא?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 פברואר 2022, 19:41

כן, קראתי את הספרים.

מצד אחד - ספרי 7-9 הם "ההמשך הרחוק" כלומר יש פער גדול בין הזמנים של הספרים. אבל הם בהחלט מתבססים על האירועים שנבנו בספרים 5-6. פחות מבחינת קוי עלילה, ויותר עניין של עומק. אציין שיש גם כמה וכמה "מיני ספרים" שמספרים דברים בעבר או בהווה, חלקם הפכו לקוי עלילה בסדרה. (ספציפית בעונה 6, הם דחפו את העניין עם הכלבים דבר שלחלוטין לא היה הגיוני, סתם פיזר את הדעת ומי שלא קרא את הספרים סתם לא הבין מה העניין.) הם אגב נחמדים בפני עצמם.

מצד שני -אכן אפשר להסתדר בלי לקרא את הספרים האחרונים אם ראית את הסדרה בגדול. יש כמה כיוונונים (בעיקר כי בסדרה הם "הרגו" דמות מרכזית משיקולי PC והיא בהחלט ממשיכה בספרים.) אבל לא משהו שלא ניתן להסתדר בגדול. (אישית אני נהניתי מכל הספרים, אז לא דוגמה...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2022, 20:15

bozeman כתב:כן, קראתי את הספרים.

מצד אחד - ספרי 7-9 הם "ההמשך הרחוק" כלומר יש פער גדול בין הזמנים של הספרים. אבל הם בהחלט מתבססים על האירועים שנבנו בספרים 5-6. פחות מבחינת קוי עלילה, ויותר עניין של עומק. אציין שיש גם כמה וכמה "מיני ספרים" שמספרים דברים בעבר או בהווה, חלקם הפכו לקוי עלילה בסדרה. (ספציפית בעונה 6, הם דחפו את העניין עם הכלבים דבר שלחלוטין לא היה הגיוני, סתם פיזר את הדעת ומי שלא קרא את הספרים סתם לא הבין מה העניין.) הם אגב נחמדים בפני עצמם.

מצד שני -אכן אפשר להסתדר בלי לקרא את הספרים האחרונים אם ראית את הסדרה בגדול. יש כמה כיוונונים (בעיקר כי בסדרה הם "הרגו" דמות מרכזית משיקולי PC והיא בהחלט ממשיכה בספרים.) אבל לא משהו שלא ניתן להסתדר בגדול. (אישית אני נהניתי מכל הספרים, אז לא דוגמה...)

המממ, אני שוקל אם לצלול לראשון או לא. נחליט בהמשך. אני משער שאני סיים את הספר החמישי של דיון ואז אחליט.

ובנוגע לדמות, זה היה כל כך ברור שהרגו אותה בגלל עניין חיצוני, כשראיתי את הפרק הייתי כזה wtf? יופי שלא פשוט נכנסה דמות באמצע סצנה ואמרה ״היי, x מת. אממ, ביי!״. זה היה הזוי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 פברואר 2022, 20:30

DrKeo כתב:
bozeman כתב:כן, קראתי את הספרים.

המממ, אני שוקל אם לצלול לראשון או לא. נחליט בהמשך. אני משער שאני סיים את הספר החמישי של דיון ואז אחליט.

ובנוגע לדמות, זה היה כל כך ברור שהרגו אותה בגלל עניין חיצוני, כשראיתי את הפרק הייתי כזה wtf? יופי שלא פשוט נכנסה דמות באמצע סצנה ואמרה ״היי, x מת. אממ, ביי!״. זה היה הזוי.

תראה, הספרים אחלה. (ואין ספק שרואים את ההשפעה של משחקי הכס. בכל זאת הכתוב טי פראנק היה העוזר האישי ועד היום חבר קרוב של ג.ר.ר.מרטין...) ובהחלט כיף לקרא. אבל לפחות עד עונה 5 הם היו מאוד צמודים לספרים (לפחות ברמת העלילה הכללית, בסדרה אי אפשר שיהיו כ"כ הרבה דמויות כמו בספרים...) אבל אז זה קצת נפרם בגלל שהם רצו לסיים ולתת הרבה יותר "עומק" מהספרים וזה דווקא גרם קצת לפיזור.

כן, החיסול של הדמות היה קצת בעייתי (והם היו צריכים בגלל זה לשנות כמה קוי עלילה של דמויות אחרות מהספרים גם לעומת הסדרה) אבל למזלם כל הפרשה התפוצצה לפני העונה הבאה, והיה אפשרות לעריכה "קלה" יחסית להוציא אותו החוצה. אז ההשפעות לעונות הבאות היו פחות מורגשות לעומת מי שקרא את הספרים והבין מה הדמות ממשיכיה וההשפעה שלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 פברואר 2022, 21:11

bozeman כתב:תראה, הספרים אחלה. (ואין ספק שרואים את ההשפעה של משחקי הכס. בכל זאת הכתוב טי פראנק היה העוזר האישי ועד היום חבר קרוב של ג.ר.ר.מרטין...) ובהחלט כיף לקרא. אבל לפחות עד עונה 5 הם היו מאוד צמודים לספרים (לפחות ברמת העלילה הכללית, בסדרה אי אפשר שיהיו כ"כ הרבה דמויות כמו בספרים...) אבל אז זה קצת נפרם בגלל שהם רצו לסיים ולתת הרבה יותר "עומק" מהספרים וזה דווקא גרם קצת לפיזור.

כן, החיסול של הדמות היה קצת בעייתי (והם היו צריכים בגלל זה לשנות כמה קוי עלילה של דמויות אחרות מהספרים גם לעומת הסדרה) אבל למזלם כל הפרשה התפוצצה לפני העונה הבאה, והיה אפשרות לעריכה "קלה" יחסית להוציא אותו החוצה. אז ההשפעות לעונות הבאות היו פחות מורגשות לעומת מי שקרא את הספרים והבין מה הדמות ממשיכיה וההשפעה שלה.

המממ, זה אומר שכדאי לי להתחיל מספר 6 ובעצם לקרא את ״עונה 6״ כמו שהיא הייתה אמורה להיות? גם העובדה שהיא רק 6 פרקים, אין מצב שהם הצליחו להביא את כל הספר למסך.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 פברואר 2022, 18:44

DrKeo כתב:
bozeman כתב:תראה, הספרים אחלה. (ואין ספק שרואים את ההשפעה של משחקי הכס. בכל זאת הכתוב טי פראנק היה העוזר האישי ועד היום חבר קרוב של ג.ר.ר.מרטין...) ובהחלט כיף לקרא. אבל לפחות עד עונה 5 הם היו מאוד צמודים לספרים (לפחות ברמת העלילה הכללית, בסדרה אי אפשר שיהיו כ"כ הרבה דמויות כמו בספרים...) אבל אז זה קצת נפרם בגלל שהם רצו לסיים ולתת הרבה יותר "עומק" מהספרים וזה דווקא גרם קצת לפיזור.

המממ, זה אומר שכדאי לי להתחיל מספר 6 ובעצם לקרא את ״עונה 6״ כמו שהיא הייתה אמורה להיות? גם העובדה שהיא רק 6 פרקים, אין מצב שהם הצליחו להביא את כל הספר למסך.

בתכלס אולי כדאי לך לקרא את ספר 5 קודם. בעונה 6, לא רק שהם לא הצליחו להכניס את כל הדברים, הם גם לא הכניסו אחד מהמיני ספרים שעוד יותר לקח זמן מסך. גם "הפיצול" היה יותר החל מעונה 5. זה גם יותר מכין לספרים הבאים עם העניין של "לקוניה" שבכלל לא השקיעו בו בסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2022, 20:16

קבלתי! מעולה, תודה חנן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 פברואר 2022, 20:39

יצא טריילר חדש...

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2022, 21:56

קשה לי להתחייב עכשיו לסדרת חלל חדשה אחרי שסיימתי את האקספנס, אני מרגיש בוגד. אגב, מישהו ראה את העונה האחרונה של דיסקברי? נראה שעכשיו שהיא לא בנטפליקס יותר אף אחד לא צופה בזה יותר. לא שהגיע לה מראש שיצפו בה, היא לגמרי סוג ב׳, אבל עדין, מישהו צפה ויכול לתת חוות דעת על העונה הזאת ביחס לקודמות? אני משער שמתישהו אני אפול אליה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 פברואר 2022, 22:21

The Orville אחת האהובות עליי ever
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2022, 22:43

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 פברואר 2022, 15:03

DrKeo כתב:קשה לי להתחייב עכשיו לסדרת חלל חדשה אחרי שסיימתי את האקספנס, אני מרגיש בוגד. אגב, מישהו ראה את העונה האחרונה של דיסקברי? נראה שעכשיו שהיא לא בנטפליקס יותר אף אחד לא צופה בזה יותר. לא שהגיע לה מראש שיצפו בה, היא לגמרי סוג ב׳, אבל עדין, מישהו צפה ויכול לתת חוות דעת על העונה הזאת ביחס לקודמות? אני משער שמתישהו אני אפול אליה.

האחרונה זה 3? אני גאה להגיד שאני לא צפיתי והייתי חזק מספיק להגיד "לא" לצואה החללית שנקראת Discovery, לא להאמין ששרדתי את העונה השנייה, זה מתחיל להרגיש כמו לצפות בעונות 4 ומעלה של Walking dead, צורך כפייתי לסיים את מה שהתחלת. מזל שיש פיקארד וLower deck שעושים אחלה עבודה עם המותג.

למי שאוהב True detective, יש סדרה דנית חמודה שנראת - Chestnut Man, זה הגרסה הדנית לחקירה משטרית, כיאה לדנמרק מוקד החקירה זה זוג שהשאיר את החלב בחוץ למשך הלילה והוא החמיץ. שזה המשיך נהדר לBorgen (שהיתה גם אחלה) בו הממשל הדני דן בסוגיות חשובות כמו - הפרדת פסולת, הזכות להשאיר חלב שיחמיץ בחוץ בלילה והקמת תחנות הידראוליות המופעלות מצואת חזרים, כן או לא.
הסדרה זמינה בנטפליקס, בסך הכל שישה פרקים, ממש אחלה.

מסתבר שיש תחביב מחליא בדנמרק לבנות דמויות מחתיכות של עצים, אי אפשר להבין את הסקנדינווים הללו, מאז שהם הפסיקו לפלוש לבריטניה הם לא מוצאים את עצמם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 17:06

אז רגע, לא התחלתי את העונה האחרונה של האקספנס עדיין, איל העונה???

ובנושא אחר - לפעמים השת״פים עובדים ולפעמים…. פחות:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 20:48

Death_119 כתב:האחרונה זה 3? אני גאה להגיד שאני לא צפיתי והייתי חזק מספיק להגיד "לא" לצואה החללית שנקראת Discovery, לא להאמין ששרדתי את העונה השנייה, זה מתחיל להרגיש כמו לצפות בעונות 4 ומעלה של Walking dead, צורך כפייתי לסיים את מה שהתחלת. מזל שיש פיקארד וLower deck שעושים אחלה עבודה עם המותג.

למי שאוהב True detective, יש סדרה דנית חמודה שנראת - Chestnut Man, זה הגרסה הדנית לחקירה משטרית, כיאה לדנמרק מוקד החקירה זה זוג שהשאיר את החלב בחוץ למשך הלילה והוא החמיץ. שזה המשיך נהדר לBorgen (שהיתה גם אחלה) בו הממשל הדני דן בסוגיות חשובות כמו - הפרדת פסולת, הזכות להשאיר חלב שיחמיץ בחוץ בלילה והקמת תחנות הידראוליות המופעלות מצואת חזרים, כן או לא.
הסדרה זמינה בנטפליקס, בסך הכל שישה פרקים, ממש אחלה.

מסתבר שיש תחביב מחליא בדנמרק לבנות דמויות מחתיכות של עצים, אי אפשר להבין את הסקנדינווים הללו, מאז שהם הפסיקו לפלוש לבריטניה הם לא מוצאים את עצמם.

עונה רביעית עדין רצה, לא טרחתי איתה.

Laskin כתב:אז רגע, לא התחלתי את העונה האחרונה של האקספנס עדיין, איל העונה???

היא טובה, אבל טובה כמו 5 ו-6, לא כמו 2 ו-3. בו נגיד שאם מה שהכי מעניין אותך בסדרה זה כל עניין הפרוטומולקולה + הבנאים + משמידי הבנאים, אז תתאכזב כי עונה 6 (וגם 5) כמעט ומתעלמות מהם, גג תקבל sub plot סופר בסיסית בלי רזולוציה. עונה 6 נגמרת כשאתה ממתין לעונה 7 (שכרגע לא תהיה), היא לא הרגישה לי כמו סיום סדרה (כי היא לא, יש עוד 3 ספרים).

האמת שעונה 6 ו-5 יחד מרגישות כמו עונה אחת, ביחוד ש5 הייתה רק 10 פרקים ו-6 הייתה רק 6 פרקים. הן הרגישו כמו עונה אחת של 16 פרקים. ובגלל ההרגשה שלא סיימו את הסיפור, אני מחפש לעבור לספרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 20:59

אוף זה כזה מבאס שעושים 3/4 עבודה… נקווה שבאמת הפקה כלשהי תיקח את זה על עצמה ותסיים את הסיפור… אם לא אז אצפה בתקציר של הספרים הבאים ביוטיוב מתישהו, כי אין לי זמן לזה :/
זה הכל קנוניה של Big Book אני אומר לכם!!!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 22:48

Laskin כתב:אוף זה כזה מבאס שעושים 3/4 עבודה… נקווה שבאמת הפקה כלשהי תיקח את זה על עצמה ותסיים את הסיפור… אם לא אז אצפה בתקציר של הספרים הבאים ביוטיוב מתישהו, כי אין לי זמן לזה :/
זה הכל קנוניה של Big Book אני אומר לכם!!!

אם אתה מתעצל אז אני משער שתחכה שמישהו יציל אותם. יש קפיצה של 30 שנים בין ספר 6 ו-7 כך שבתאוריה עוד איזה עשור שירות הזרמה כלשהו יכול להרים איתם את עונות 7-9.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 22:56

זאק סניידר הציע לדיסני לעשות סרט מלחמת הכוכבים שהוא סרט מסע סמוראים, אבל עם ג׳דיי. דיסני סרבו, אז סניידר שינה כמה דברים ונטפליקס זרמו איתו. אז הנה הסרט ״מלחמת הכוכבים״ של סניידר, הוא נקרא Rebel Moon (חה!) והנה קצת Art:
תמונה
תמונה
תמונה

אני מזכיר שהחיילים בתמונות הם בהחלט לא האמפריה, לגמרי לא האמפיריה. והסמוראים בתמונה הראשונה שיורדים מהחללית, הם לא ג׳דיי, ממש לא ג׳דיי.

ריי פישר יהיה אחד השחקנים הראשיים, שמח בשבילו שאחרי כל הבלגן שהיה לו עם וורנר סניידר עזר לו לחזור לעמוד על הרגליים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 23:00

פיוצ׳רמה חוזר! Hulu רכשו 20 פרקים. הבכורה ב-2023 וכל הצוות חוזר מאחורי ומלפני הקלעים חוץ מאשר ג׳ו דמג׳יו שעדין לא סגרו איתו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 23:01

״זה לא חרב אור, זה מקל לייזר!״

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 23:04

ועוד חדשה מעניינת, הבמאי של אנצ׳רטד אמר שסוני שכרו אותו לעשות סרט ג׳ייק ודקסטר. חדשות כאלה גורמות למשחק J&D חדש להשמע יותר ויותר הגיוני. אני מזכיר שבמקביל לסרט ב-2016 סוני עשו משחק R&C ועכשיו כשיוצא הסרט של אנצ׳רטד הם משחררים את הגרסת פס5 של אנצ׳רטד 4 כסוג של re-release. אני לא אהיה בשוק אם יש משחק J&D בפיתוח שיצא במקביל לסרט, אפילו אם זה רק רימייק מחברה סטייל בלופויינט.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים