נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2021, 11:35

ראיתי אתמול עם הגדולה את SING 2... סה"כ בסדר, לילדים, אבל גם אני נהנתי. מה שכן - הוא הרבה פחות טוב מהראשון.
בעיקר מאכזב בחירת השירים, שהיו... MEH במקרה הטוב, לעומת המעולים של הראשון.

אשמח אם יש למישהו המלצה על עוד סרט לילדים שכרגע מופיע בקולנוע, רוצה לראות עם הבינונית (בת 4.5)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 15:11

sharonbn כתב:הממ מזכיר לי איך הרגשתי כשראיתי את משחקי הרעב הראשון. בשבילי, שקראתי את הספרים, הסרט היה פספוס גדול. כ"כ הרבה פרטים ודמויות הושמטו או שהוזכרו בקיצור, שזה אשכרה קילקל לי את הסרט. (לא המשכתי לראות את הסרטים הבאים)
ד"א אני ניסיתי לקרוא את חולית. התחלתי כמה פעמים והתעייפתי והפסקתי. העלילה פשוט מתקדמת כ"כ כ"כ לאט. מה שהספר מעביר ב50 עמודים זה עלילה של 5. אני גם בכלל לא אוהב שמערבבים פנטסיה בספר מד"ב. כל המיסטיקה עם הבנות גישרית רק עצבנה אותי. אני כנראה אוהב מד"ב קשה.

אני מבין מקיאו שסדרת הספרים חולית מקיפה עלילה מאד רחבה עם הרבה פיתולי עלילה וכו. יכול להיות שהיה מתאים יותר סדרה?
ומענין לענין - מישהו ראה את המוסד ויכול לספר האם זו סדרה מעניינת? עד כמה היא קרובה למקור? אני מודה שקראתי את הספרים לפני 40 שנה ולא זוכר כלום, רק זוכר שמאד אהבתי אותם. בכלל אסימוב הוא גדול סופרי המד"ב אצלי - מד"ב קשה. העלילה נמצאת במקום הראשון, בלי קישוטים ותיאורי נוף ומחשבות פנימיות...

דיון לגמרי היה צריך להיות סדרה ולא סרטים. העובדה שאת הסיפור הראשון היו צריכים לפצל לשני סרטים וכבר בראשון דלגו על לא מעט עומק מראה שהספר הראשון לבד יכל להיות עונה של 8 פרקים. אבל אני לא יודע מה אני חושב על ההמשכים, אני לקראת סוף children of dune, הספר השלישי, ולא השני או השלישי הצליחו באמת להתרומם. הם כמעט ספרים חסרי עלילה, תמיד יש קונספרציה מסויימת ואז מאות שיחות בחדרים בלי שיותר מדי קורה עלילתית.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 15:27

מישהו ראה סרט באולם onyx של סינמה סיטי גלילות? זה המסך החדש הזה של סמסונג שהוא בעצם מורכב מהמון מסכים, לא ממקרן. הוא אמור להיות 4K HDR עם שחורים אמיתיים. יצא למישהו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 16:48

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2021, 17:39

מישהו פה בכלל ראה את סוניק הראשון? או את פוקימון? אלו סרטטטטטים שהתעלמתי מהם לגמרי, למרות שאמרו שהם לא רעים בכלל.
את מריו אני ממש מת לראות, אני ממש מקווה וגם מאמין שיש מצב שנראה טיפה קטנה ממנו מחר בVGA

לגבי סינמה סיטי ONYX הזה - לא ראיתי שם ושכחתי לגמרי שקיים, אבל בדקתי הרגע רק כדי לראות אם פספסתי הזדמנות אתמול בSING, ויש שם היום רק סרטים ישראלים משום מה. קטע מוזר.
אחר זה זה משתנה גם כן לסרטים שהם ממש לא מעניינים, ואז עולה סיפור הפרברים עד שספיידרמן מתחיל בסופ"ש הבא, ויש עדיין כרטיסים להצגה הראשונה שלו שם... אפילו בול באמצע, אני שוקל לקנות אבל... לה.
בקולנוע בשביל סרטים כאלה - הגודל מאוד קובע, אז... צריך לנסוע לראשל"צ :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 17:48

אני ראיתי את סוניק, הילד מאוד אוהב את הסרט הזה. הוא בייסיקלי סרט ג׳ים קארי קלאסי, הוא עושה ג׳ים קארי של שנות ה-90 בשילוב עם דמות מצויירת שהילד אוהב. אם אתה בן 6 הוא באמת אחלה של סרט. אם אתה בן 30+ אז הוא מאוד טפשי.

מה שכן, הלוגו של סגה בהתחלה עשוי ממש טוב, מעורר בי דברים שלא ידעתי שיש בי, סוג של נוסטלגית סגה. מי היה מאמין שיהיה סרט בקולנוע שהכניס מאות מליוני דולרים שיהיה בפתיח שלו את יקוזה, גולדן אקס ו-altered beasts?

עריכה:
הנה, זה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2021, 21:01

באמת מגניב!
עכשיו בכלל אני מתלהב ממה שנראה בסרט של מריו… איך אני מקווה שגם יהיה סרט טוב. יש לו פוטנציאל אדיר בראש שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 23:01

Laskin כתב:באמת מגניב!
עכשיו בכלל אני מתלהב ממה שנראה בסרט של מריו… איך אני מקווה שגם יהיה סרט טוב. יש לו פוטנציאל אדיר בראש שלי.

ועושה אותו הצוות של Teen Titans Go! To the Movies. אם לא ראית אותו, הוא ממש חמוד, המון הומור, בעיקר הומור meta והומור עצמי על DC. אני משער שאפשר לצפות את זה גם מהסרט של מריו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 דצמבר 2021, 07:40

אני עם נדב. הילדים נהנו מסוניק הראשון, אבל לא משהו מעבר. בתכלס יספיק שהשני יהיה באותו איזור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2021, 18:31

מה-VGA אתמול:

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 דצמבר 2021, 09:31

DrKeo כתב:מה-VGA אתמול:

זה נראה כמו High charity ב0:28, אז אני מניח שזה הולך על הטרילוגיה הראשונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2021, 12:03

וטוב שכך,נרטיבית היא הייתה הרבה יותר מהודקת ומובנת ממה שקרה אחר כך,ואני אומר את זה כמישהו שביחס לקונצנזוס די אהב את מה ש-343i עשו נרטיבית (למעט חלקים גדולים מהיילו 5) עם הסדרה.
קראתי שזה לא באמת הולך להיות שחזור של הטרילוגיה המקורית,אלא סיפור שעוד לא ראינו עם הצ'יף שמתרחש במהלכה,בכל מקרה לדעתי הם פשוט צריכים להפריד את הסדרה הזו מהיקום הקיים של היילו וזהו,יחסוך לכולם הרבה כאב ראש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2021, 20:36

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2021, 01:32

חזרתי מספיידרמן...פאן סרוויס ענק,בלי שום צל של ספק,והמון המון רגעים שלא הפסקתי לחייך.
יש כמובן דברים שלא עבדו,ומבחינת סקייל זה לא אנדגיים בשום צורה,אבל נהניתי מאוד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 דצמבר 2021, 02:47

חזרתי גם אני, סך הכל מסכים - פאן סרוויס אחד ענק לכל ההיסטוריה הקולנועית, חייכתי את החיוך שכולנו מכירים לאורך רוב הסרט. לצד זה סרט מארוול מוצלח + וסרט ספיידרמן חביב למדי.
אני חושב שבאופן הכי גס הייתי אומר שהחצי הראשון של הסרט די חורק, והחצי השני מוצלח מאוד. סך הכל אם הצפיות היו ברמה של סרט כמו הנוקמים האחרונים מבחינת הסקופ, הקצב והאיכות, או אפילו משהו ברמה של מימד העכביש, הוא מאכזב מעט. מצד שני נהנתי ממנו ללא ספק והחצי השני שלו באמת מוצלח באופן כללי, אז קשה לא להמליץ עליו או להגיד שזו אכזבה בסדר גודל אמיתי. סך הכל יצאתי מחויך ומרוצה, אבל הנקודה היא שלא קשה למצוא המון רגעים שבהם הסרט יכל להשתפר.

שתי הערות קטנות - האפקטים פשוט נראים רע, ברור שהכל הפעם CGI ולא חצי פרקטי כמו במקור, אבל זה פשוט נראה... רע. גם הלטאה למשל שהייתה CGI מאוד בעייתי בסרט המקורי היא איכשהו CGI עוד יותר גרוע בסרט הזה. לא יודע, אפקטים ממש בעייתיים לפרקים.
ו-וויליאם דפו, וואו. הגובלין שלו פשוט נהדר, הוא ללא ספק השחקן שיוצא הכי טוב מכל הסיפור הזה של הקאמבק. אולי אפילו הייתי מגדיל ואומר שהוא הדמות היחידה שיותר אהבתי בסרט הזה מבסרטים אחרים מכל רשימת הדמויות, והגובלין היה נהדר כבר בספיידרמן 1. (אולי גם אלקטרו מנצח בהשוואה, אבל זה לא באמת שאלקטרו בסרט הזה הוא משהו לכתוב עליו).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2021, 14:33

האמת שכבר כמה חודשים יש דיווחים שהם סבלו מבעיות מאוד קשות ב-CGI בגלל reshoots שהם עשו שדרשו מהצוותים של האפקטים לעבוד בפרק זמן מאוד קצר. סוני סרבו לדחות את הסרט לאחרי החגים אז זה נראה כמו שזה נראה אני משער. אני הולך אליו רק ביום שני. גם למטריקס רק השגתי כרטיסים ליום שבת הבא כי אין הצגה באיימקס לפני חמישי בערב ואני כל הסופ״ש לא באזור. איזה באסה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2021, 08:06

סיימתי את Arcane - סדרה מעולה, נהנתי מאוד, מקווה רק שהעונה השנייה לא תיקח להם שנים

סיימתי גם את Super Crooks, גם כן בנטפליקס, מאוד דומה לInvincible של אמאזון, פחות טובה אבל אותו עקרון בסגנון יפני יותר, ביקום של Jupiters Legacy (שבוטלה אחרי עונה אחת).
מומלצת בהחלט, למי שאהב את Invincible.

התחלתי את הוויצ׳ר, בינתיים עונה קצת משעממת אבל לא נוראית

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 דצמבר 2021, 09:03

סיימתי את Succession עונה 3, לקח רק חמישה ימים, מעולה כמו כל הקודמות במקביל מתקדם בLeftovers (אמצע עונה 2), זה ממש מרגיש כמו Lost 2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2021, 16:20

Death_119 כתב:סיימתי את Succession עונה 3, לקח רק חמישה ימים, מעולה כמו כל הקודמות במקביל מתקדם בLeftovers (אמצע עונה 2), זה ממש מרגיש כמו Lost 2.

אני במרתון ספיידרמן/מטריקס בימים האחרונים לקראת הסרטים החדשים, אבל אני לגמרי איתך בעונה החדשה של היורשים. היא התחילה קצת חלש אבל הגבירה קצב לקראת אמצע העונה. הפרקים האהובים עלי הם הפרקים שכולם הולכים ביחד למקום כלשהו, בעונה הזאת לא ממש היה את זה אבל היום הולדת של קנדל ספק את הסחורה בגדול. אני בטח אסיים את העונה גם בשבוע הבא, אחרי שאני אראה את מטריקס (בשבת).

וה-leftovers, אין על הסדרה הזאת. היא כל כך טובה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 דצמבר 2021, 17:12

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:סיימתי את Succession עונה 3, לקח רק חמישה ימים, מעולה כמו כל הקודמות במקביל מתקדם בLeftovers (אמצע עונה 2), זה ממש מרגיש כמו Lost 2.

אני במרתון ספיידרמן/מטריקס בימים האחרונים לקראת הסרטים החדשים, אבל אני לגמרי איתך בעונה החדשה של היורשים. היא התחילה קצת חלש אבל הגבירה קצב לקראת אמצע העונה. הפרקים האהובים עלי הם הפרקים שכולם הולכים ביחד למקום כלשהו, בעונה הזאת לא ממש היה את זה אבל היום הולדת של קנדל ספק את הסחורה בגדול. אני בטח אסיים את העונה גם בשבוע הבא, אחרי שאני אראה את מטריקס (בשבת).

וה-leftovers, אין על הסדרה הזאת. היא כל כך טובה.

לטעמי שלושת הפרקים האחרונים (בדגש על האחרון) מעולים.

כבר לי אין לי חשק להמשיך את העונה החמישית של Billions, Succession גורמת לה להראות מגוחכת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 דצמבר 2021, 11:54

שמח שלא התחלתי את BILLIONS אם כך :)
אני אתחיל את SUCCESSION בקרוב, שמעתי דברים טובים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2021, 13:05

Laskin כתב:שמח שלא התחלתי את BILLIONS אם כך :)

סדרה מדהימה, אתה תעוף עליה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 דצמבר 2021, 15:01

דווקא אחלה ביליונס. כאילו עכשיו זה בטח כבר מסטיק כמו כל סדרה אבל העונות הראשונות אחלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 דצמבר 2021, 19:39

Laskin כתב:שמח שלא התחלתי את BILLIONS אם כך :)

היא נהיית מגוחכת בשלב מסויים, הם מממשים כל פרמוטציה אפשרית של מי נגד מי ככל שהעונות מתקדמות לסלט אחד ענק שמנסה להיות מתוחכם אבל רק נהיה יותר ויותר לא ברור וגם לא מעניין. אבל סדרה סבבה לחלוטין.

מרגיש לי כמו Sons of Anarchy -
Bikers Vs Mexican bikers, Bikers vs Nazis, Bikers vs Ninjas.

Succession זה פשוט השמעלץ הכי איכותי שיש כיום בטלוויזיה. שנאת עשירים? צ'ק. דמויות הזויות ברמות? צ'ק. משחק מדהים? צ'ק.

אין הרבה סדרות שאני מסוגל לגמוע בימים ספורים, Succession היא יחודית בעניי, אי אפשר להפסיק לצפות. גרמה לי לזנוח את היילו לכמה ימים, תקולל!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2021, 19:42

אני הולך היום לספיידרמן בלי שהצליחו להרוס לי אותו, זה מרשים אותי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים