נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2021, 21:54

תראו את הקטע שניאובי מדברת על ציון שוב פעם, הפעם בקונטקסט של ישראל, ואני בטוח שזה ירגיש לכם רפרנס ישיר. כלומר, עוד כשצפיתי בטרילוגיה הישנה בשבוע שעבר זה הרגיש לי שאיך שהדמויות משתמשות במילה ״ציון״ היא בלתי אפשרית ב-2021 כשמביימת את הסרט טראנסית SJW מסן פרנסיסקו. היה לי ברור שהם צריכים לפתור את ״בעיית הציון״ שלהם אבל לא ידעתי איך הם יעשו את זה. להוציא את ציון מהמשוואה זה הברור, לא היה לי ספק שאיכשהו יטפלו בזה (האמת שחשבתי שיזרקו מילה על זה שהשם שלה השתנה או משהו כזה), אבל הם הלכו את האקסטרה מייל וממש הפכו את זה רפרנס ישיר לישראל. אין לי ספק שזה רפרנס ישיר. אולי המטפורה לא עומדת ב-100%, כמו שעידן אמר, אבל הכוונה ברורה.

בנוגע לטריילר של בטמן, הוא היה קצת יותר מדי בשבילי. אחרי שראיתי אותו כבר ממש הצלחתי לבנות את המבנה של הסרט בראש, דבר שלא הצלחתי לעשות עד שצפיתי בו. כך שאולי הוא לא מכיל ספויילרים, אבל הוא צייר לי את הסרט בראש בצורה מפורטת מדי, אני מרגיש שאני מסוגל למקם את הסצנות שראיתי בטריילרים כרונולוגית ולהוציא מהן את הבסיס של הסיפור. אז אני טיפה מצטער שראיתי אותו, למרות שהוא לא כולל ספויילרים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 דצמבר 2021, 07:33

אני הרצתי מהר את הטריילר של באטמן וכל מה שראיתי זה גוונים של שחור וכתום :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 28 דצמבר 2021, 10:09

טריילר קצת ספויילרי מדי לדעתי, גם בלי להתאמץ המוח עושה את החיבורים.

ונראה שהקטע של
ספויילר: הצג
הפיצוצים וההצפה ברחובות לקראת סוף הטריילר
מבוסס לדעתי על סיפור הקומיקס של
Zero Year

אם זה נכון, הולך להיות מטורף.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 דצמבר 2021, 13:57

הסרט רק נראה לי יותר ויותר מוצלח, אבל הדבר היחיד שאני עדיין לא קונה זה את פטינסון כברוס ווין.
משהו בפרצוף שלו פשוט קצת 'טיפשי' בעיניי, ובקטע בטריילר שהרידלר אומר לו "אתה לא חכם כמו שחשבתי" אמרתי ברור, הוא נראה קצת אהבל :).

דווקא במעט שרואים אותו בחליפה הוא עובר לי אחלה כבאטמן, אלו הקטעים כברוס שלא מחליקים לי. ף
אבל זה בהחלט יכול להשתנות בסרט המלא, אני מקווה. כל השאר נראה מאוד טוב ויש לי תחושה טובה לגבי הסרט הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2021, 18:30

Stick כתב:הסרט רק נראה לי יותר ויותר מוצלח, אבל הדבר היחיד שאני עדיין לא קונה זה את פטינסון כברוס ווין.
משהו בפרצוף שלו פשוט קצת 'טיפשי' בעיניי, ובקטע בטריילר שהרידלר אומר לו "אתה לא חכם כמו שחשבתי" אמרתי ברור, הוא נראה קצת אהבל :).

דווקא במעט שרואים אותו בחליפה הוא עובר לי אחלה כבאטמן, אלו הקטעים כברוס שלא מחליקים לי. ף
אבל זה בהחלט יכול להשתנות בסרט המלא, אני מקווה. כל השאר נראה מאוד טוב ויש לי תחושה טובה לגבי הסרט הזה.

זה השיער, לדעתי זה השיער. זה כמו שבבטמן מתחיל כריסטיאן בייל נראה כמו דגנרט כשהוא "צעיר".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 דצמבר 2021, 18:35

זה הלסת,הוא אשכרה השחקן היחיד שקיבל את התפקיד שיכולים להתאים לו את המסיכה עם החשיפה הקלאסית של החלק התחתון של הפנים בלי שזה ייראה מוזר בגלל צ'אבי פייס. הוא באמת נראה כמו באטמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2021, 18:41

Uncle Pey'j כתב:זה הלסת,הוא אשכרה השחקן היחיד שקיבל את התפקיד שיכולים להתאים לו את המסיכה עם החשיפה הקלאסית של החלק התחתון של הפנים בלי שזה ייראה מוזר בגלל צ'אבי פייס. הוא באמת נראה כמו באטמן.

הוא ואדם ווסט..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2022, 22:54

על פי השמועות, הכיוון שה-DCU הולך אליו הוא חתיכת הזית SJW מוזרה.

אם זה נכון, אז מדובר בספויילרים לכיוון הכללי של ה-DCU ב-2022 והלאה. זה אומר שמדובר בתוצאות של הסרט פלאש וכו׳, אז אני שם את זה בספויילר:
הפלאש הוא ההופעה האחרונה של אפלק כבטמן, הסופרמן של קאוויל יהיה בצורה כלשהי באיזו סצנה בטלביזיה אבל הוא לא בסרט, הם משתמשים בצילומים ישנים שלו בכדי לעשות את זה. מוקמת ליגת צדק חדשה שלא כוללת את אפלק או קאוויל. סופרגירל תהיה ה״סופרמן״ החדש, הבטמן של קיטון עובד עם black canary (אני משער שזאת תהיה אותה אחת ששחקה בציפורי הטרף?) ובוחר את.. (אתם מוכנים?) בטגירל כבטמן הבא.

כן, קראתם נכון, ליגת הצדק הבאה תכלול את סופרמן (אבל סופרגירל!) ואת בטמן (אבל בטגירל!).
כלומר השילוש הקדוש, סופרמן - בטמן - וונדרוומן, הולך להיות all female. מאוד 2022 מצד WB.

סתם אנקדוטה מעניינת, ציינתי שבטגירל היא לטינית עכשיו? אפילו שאבא שלה הוא JK סימנס, הבן אדם הכי לבן שאי פעם סונטז במעבדה.
בהצלחה עם הדרך החדשה WB..

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 09 ינואר 2022, 16:10

נשמע לי מוגזם אפילו בשביל האידיוטים של wb...
יש לזה מקור רציני?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ינואר 2022, 16:45

אם זה יתברר כאמיתי אני חושב שהם פשוט יעשו את מה שגם ככה נראה שהם עושים - יקומים מקבילים וטייקים שונים על הדמויות במקום יקום סינמטי אחד להכל כמו מארוול.
ואז, שוב אם זה יתברר כנכון, יהיה איזשהו ענף קולנועי שבו יביאו אותנו למצב של גיבורות על בתפקיד העטלף והסופר, כנראה ביקום של גל גדות? זה דווקא הגיוני, בשקט בשקט היא כבר לא מעט שנים בתפקיד ואני מאוד יכול לראות אותה עוברת לסוג של מנטורית לדור חדש של גיבורות, ברוח התקופה.

אבל זה באמת משנה? יהיה נניח את הענף הזה שבו גל גדות תהיה ה-דמות המרכזית לפחות בשנים הראשונות, ולצד זה יש לDC כל כך הרבה פרויקטים שונים במקביל... בואו לא נשכח שממש בקרוב אנחנו מקבלים באטמן חדש (ו'רגיל'), אני מניח שדווקא הבחירה אולי לשים את באטגירל ביקום של גל גדות הוא כדי לתת את הפוקוס לפטניסון ביקום שלו, ולא להפך...
מה שאני מנסה להגיד זה שאני לא חושב שצריך עדיין להסתכל על DC כמו הMCU ולהגיד "סופרמן בת עכשיו", הם פעם ניסו לעשות יקום כזה אבל נראה שלפחות כרגע פחות.
אז כן, כנראה תהיה סופרגירל ובאטגירל ומתבקש שזה יהיה ביקום ה,יחסית מבוסס שלהם? בכל מקרה זה עם גל גדות. כמובן שזה נוגע לי ללב בערך כמו שזה נוגע לרוב הגברים הסרייטים הלבנים, אבל בסדר, זה לא באמת משנה כשזו האסטרטגיה שלהם.

ושוב, רק אם זה באמת יתברר כנכון :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2022, 17:41

Baba Yaga כתב:נשמע לי מוגזם אפילו בשביל האידיוטים של wb...
יש לזה מקור רציני?

המקור של זה זאת הגרייס הזאת מ-beyond the trailer. המקורות שלה לרוב מאוד טובים, לדעתי היא אפילו מקבלת הדלפות מסניידר עצמו שיש לה קשרים קרובים אליו. היא מאוד מקושרת בהוליווד, כל מה שהיא אמרה על ספיידרמן החדש התממש (והיא אמרה את זה לפני הדליפות), כל מה שהיא אמרה על הוקאיי התממש, היא דווחה על זה שהפלאש זה הסרט האחרון של אפלק עוד ב-2020 ורק לפני שבוע הוא אשר את זה. בקיצור, היא מאוד אמינה.

Stick כתב:אם זה יתברר כאמיתי אני חושב שהם פשוט יעשו את מה שגם ככה נראה שהם עושים - יקומים מקבילים וטייקים שונים על הדמויות במקום יקום סינמטי אחד להכל כמו מארוול.
ואז, שוב אם זה יתברר כנכון, יהיה איזשהו ענף קולנועי שבו יביאו אותנו למצב של גיבורות על בתפקיד העטלף והסופר, כנראה ביקום של גל גדות? זה דווקא הגיוני, בשקט בשקט היא כבר לא מעט שנים בתפקיד ואני מאוד יכול לראות אותה עוברת לסוג של מנטורית לדור חדש של גיבורות, ברוח התקופה.

אבל זה באמת משנה? יהיה נניח את הענף הזה שבו גל גדות תהיה ה-דמות המרכזית לפחות בשנים הראשונות, ולצד זה יש לDC כל כך הרבה פרויקטים שונים במקביל... בואו לא נשכח שממש בקרוב אנחנו מקבלים באטמן חדש (ו'רגיל'), אני מניח שדווקא הבחירה אולי לשים את באטגירל ביקום של גל גדות הוא כדי לתת את הפוקוס לפטניסון ביקום שלו, ולא להפך...
מה שאני מנסה להגיד זה שאני לא חושב שצריך עדיין להסתכל על DC כמו הMCU ולהגיד "סופרמן בת עכשיו", הם פעם ניסו לעשות יקום כזה אבל נראה שלפחות כרגע פחות.
אז כן, כנראה תהיה סופרגירל ובאטגירל ומתבקש שזה יהיה ביקום ה,יחסית מבוסס שלהם? בכל מקרה זה עם גל גדות. כמובן שזה נוגע לי ללב בערך כמו שזה נוגע לרוב הגברים הסרייטים הלבנים, אבל בסדר, זה לא באמת משנה כשזו האסטרטגיה שלהם.

ושוב, רק אם זה באמת יתברר כנכון :).

כלומר, כן, יש להם יקומים מרובים אז הכל אפשרי. יש לי הרגשה שהבטמן של ריבס הולך לאט לאט להתרחב ל-DCU החדש, אבל זאת רק הרגשה (אגב, יש ברקע בטריילרים מסיבת תחפושות או ליל כל הקדושים ורואים שם אנשים מחופשים לסופרמן כך שגם אצל ריבס יש עוד גיבורים בעולם). מה שכן, סופרגירל היא לא מהיקום של ה-DCU וגל גדות, היא מהיקום שהפלאש מגיע אליו בסרט שלו והיא אמורה להמשך ליקום הראשי ולהפוך לסופרמן שלו. גרייס גם אמרה שגל גדות עושה כמות הסטרית של קמאוים ב-2022, כלומר בפחות או יותר כל סרט DC היא הולכת להופיע לתפקיד קטן או פוסט קרדיטס. כך שכן, היא בטח תהפוך לסוג של חוליה מקשרת.

הדבר היחיד שבאמת חבל לי עליו זה הסופרמן של קאוויל. אני ממש אוהב אותו, איש הפלדה הוא אחד מסרטי הקומיקס שאני הכי אוהב והעובדה שסופרגירל הולכת ״להחליף״ אותו ממש מבאסת. כלומר, למה היא צריכה לבוא במקום ולא בנוסף? זה ממש מבאס. להבנתי קאוויל שם קוים אדומים מאוד מסויימים בקשר לחזרה שלו לתפקיד ו-WB לא מוכנים להתישר כך ששום דבר לא מתקדם ברמת המשא ומתן.

והנה משהו מהצד של מארוול. הקרנות ראשונות לעובדים של מארוול של ד״ר סטריינג׳ 2 לא עברו טוב בכלל והסרט נכנס בשבועות האחרונים ל-reshoots מסיבים. לפי השמועות קווין פאגי פוצץ את הסרט הזה בהופעות קמאו ברמה שמשפילה את ספיידרמן האחרון. המטרה שלי היא שלא משנה איך הסרט יצא, אנשים יצאו ממנו בהרגשה שהם ראו משהו מטורף.

למי שרוצה דוגמה לקמאו שאמור להיות בד״ר סטריינג׳ 2:
טום קרוז כווריאנט של איירונמן מיקום אחר. למי שלא יודע, במקור מארוול רצו את טום קרוז לאיירונמן המקורי ב-2008 אז זה סוג של סגירת מעגל.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 09 ינואר 2022, 20:48

הדבר היחיד שבאמת חבל לי עליו זה הסופרמן של קאוויל. אני ממש אוהב אותו, איש הפלדה הוא אחד מסרטי הקומיקס שאני הכי אוהב והעובדה שסופרגירל הולכת ״להחליף״ אותו ממש מבאסת. כלומר, למה היא צריכה לבוא במקום ולא בנוסף? זה ממש מבאס. להבנתי קאוויל שם קוים אדומים מאוד מסויימים בקשר לחזרה שלו לתפקיד ו-WB לא מוכנים להתישר כך ששום דבר לא מתקדם ברמת המשא ומתן.

אני באופן אישי ממש אהבתי את הטייק "האפל" של הנרי קאוויל ובן אפלק, שניהם היו מצויינים בתפקוד שלהם בדמות. חבל שדיסי ו- WB עושים טעויות על גבי טעויות, במיוחד לא מובן לי הרטע עם קאוויל שהוא נהנה מפופולריות רבה גם בתור סופרמן וגם בתור הוויטצר, הדבר ההגיוני גם מבחינה כלכלית היה לשמר אותו בתפקיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 13 ינואר 2022, 17:14

דה מרקר מדווחים היום שHBO מתכננת להשיק שירות סטרימינג בארץ. יהיה מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ינואר 2022, 08:40

גם דיסני כבר מתכוונים להשיק בארץ איזה שנה ומשהו.....
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2022, 13:48

שנתיים כמעט… כל הזמן נדחה.
לHBO לדעתי אין קהל עצום בארץ שישלם אבל אני אשמח, בתנאי שבאמת כמעט הכל יהיה שם ולא יורידו לי תוכן כי אני ישראלי, עבור תכניות מסויימות שיס או הוט רוכשים מהם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 13:23

הנה מישהי עושה קוספליי של בטגירל:
תמונה

אה רגע, זה אשכרה בטגירל מהסרט. הזיה, נראה כמו תלבושת מהסדרות של הWB.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 15:21

Moonknight נראה כמו אחד הדברים היותר מעניינים ממארוול:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 14:27

באמת נראה מעניין ואחלה ליהוק!

לגבי החליפה המטופשת של בטגירל - אני משוכנע שזו רק החליפה ההתחלתית והם לקראת סוף הסרט רק יראו את ה"אמיתית".
יותר נכון - אני משכנע את עצמי, כי זה הזוי כמה שזה מכוער ונראה "זול", גם אם נאמן לאיזה קומיקס שהיה פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 15:49

Laskin כתב:באמת נראה מעניין ואחלה ליהוק!

לגבי החליפה המטופשת של בטגירל - אני משוכנע שזו רק החליפה ההתחלתית והם לקראת סוף הסרט רק יראו את ה"אמיתית".
יותר נכון - אני משכנע את עצמי, כי זה הזוי כמה שזה מכוער ונראה "זול", גם אם נאמן לאיזה קומיקס שהיה פעם.

הרבה דברים נראים מטופש מחוץ לקונטקסט של הסרט, אבל אני מקווה שזה לא נראה ככה בסרט, אני מפחד שיש לו תקציב מצחיק או משהו כזה. להבנתי זה סרט שמיועד ישירות לHBO MAX, לא לקולנוע, אז אני קצת מפחד שתהיה לזה הרגשת ״פלאש״ של ה-WB. בכל מקרה אני נשאר עם ראש פתוח עד שאני רואה אותו, אבל הסימנים הראשונים לא נראים מבטיחים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 10:19

לי אין שום ציפיות או ראש פתוח לגביו, מצפה לחרא של סרט ומקסימום אופתע לטובה :)

אגב, יצא טיזר לLOTR של אמאזון....

נראה שהם הולכים על הסיפור של קלברימבור? זה ממש מגניב אם כן, מאוד אהבתי את הסיפור שלו כפי שנחשפתי אליו בSOM

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:11

טיזר סופר חמוד, לא מראה כלום מהסדרה אבל יש אוירה טובה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 13:27

אחרי WHEEL OF TIME אני מאוד חושש לסדרה, אבל נקווה לטוב

אגב, אתם יודעים שPEACEMAKER לא משודרת ב4K בHBO MAX? אין לאף אחד הסבר לזה, אפילו HDR אין, איזה משונה...
הבנתי שזו בעייה חוזרת איתם, בסרטים יש אבל בסדרות אין. איך דווקא לHBO מתוך כל החברות זה קורה? הזייה...
ב-3 בפברואר (ממש עוד שבועיים!) גם מתחילה העונה השנייה של RAISED BY WOLVES, אני פשוט לא מבין איך הם מוציאים סדרות מושקעות ב-2022, שאין לי ספק שהן גם מצולמות ב-4K לכל הפחות, ומביאים אותן ב-1080P. אני בחיים לא אשלם על שירות כזה. בזיון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:38

Laskin כתב:אחרי WHEEL OF TIME אני מאוד חושש לסדרה, אבל נקווה לטוב

אגב, אתם יודעים שPEACEMAKER לא משודרת ב4K בHBO MAX? אין לאף אחד הסבר לזה, אפילו HDR אין, איזה משונה...
הבנתי שזו בעייה חוזרת איתם, בסרטים יש אבל בסדרות אין. איך דווקא לHBO מתוך כל החברות זה קורה? הזייה...
ב-3 בפברואר (ממש עוד שבועיים!) גם מתחילה העונה השנייה של RAISED BY WOLVES, אני פשוט לא מבין איך הם מוציאים סדרות מושקעות ב-2022, שאין לי ספק שהן גם מצולמות ב-4K לכל הפחות, ומביאים אותן ב-1080P. אני בחיים לא אשלם על שירות כזה. בזיון.

WW84 היה התוכן 4K הראשון של HBO אי פעם לדעתי. הסדרות שלהם הן 1080p, אני לא ממש זוכר סדרה שהייתה יותר מזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 14:19

נו כן, זה מה שאני אומר... בסרטים הם כן מביאים גרסאת 4K איכותית עם DV והכל, אבל בסדרות לא.
איך זה הגיוני? השרתים שלהם עד כדי כך בעייתיים, שהם יודעים שלא יעמדו בזה או משהו? מה יכול להוביל להחלטה שכזו?
לשם השוואה - הולו ואפילו PARAMOUNT+ החדשה יש סדרות ב4K, היחידות שאין להן עד כמה שידוע לי זה HBO MAX ו-PEACOCK שהיא בכלל חינמית.
ואף אחד לא מצפה מPEACOCK לתוכן 4K, בקושי יש שם תוכן, והם לא משקיעים כמו HBO ביצירות ענקיות ויקרות שיכולות ממש להנות מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 14:45

Laskin כתב:נו כן, זה מה שאני אומר... בסרטים הם כן מביאים גרסאת 4K איכותית עם DV והכל, אבל בסדרות לא.
איך זה הגיוני? השרתים שלהם עד כדי כך בעייתיים, שהם יודעים שלא יעמדו בזה או משהו? מה יכול להוביל להחלטה שכזו?
לשם השוואה - הולו ואפילו PARAMOUNT+ החדשה יש סדרות ב4K, היחידות שאין להן עד כמה שידוע לי זה HBO MAX ו-PEACOCK שהיא בכלל חינמית.
ואף אחד לא מצפה מPEACOCK לתוכן 4K, בקושי יש שם תוכן, והם לא משקיעים כמו HBO ביצירות ענקיות ויקרות שיכולות ממש להנות מזה.

אני לא יודע למה אין להם תוכן 4K אבל אפילו הסרטים שאתה מדבר עליהם התחילו להיות ב-4K רק לפני שנה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים