נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי sharonbn » 16 יולי 2023, 14:12

יש כבר ערך בויקיפדיה (אפילו בעברית)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2023, 11:18

כתבה מעניינת של THR על אקוואמן 2 והבלגן שהולך איתו מאחורי הקלעים.
https://www.hollywoodreporter.com/movie ... 235532158/

האמ;לק הוא שהסרט לא הצליח בהקרנות נסיון, האולפן השתלט על הcut ואז ההקרנות נסיון הלכו אפילו יותר גרוע. הוא התחיל עם הבטמן של קיטון אבל בגלל שהDCEU הולך למות אז החליפו אותו לבטמן של אפלק. אחרי שצלמו את זה הסרט נדחה שוב מ-2022 ל-2023, כלומר אחרי הפלאש, מה שהפך את ההופעה של אפלק לפחות הגיונית כי הם לא רצו להבטיח דברים ליקום הDCEU כשהוא בעצם מסתיים עם אקוואמן 2. אז עכשיו גם אפלק מחוץ לסרט, הסרט עובר reshoots, עבודות עריכה ועכשיו יש דיבורים על דחיה ל2024.

בלגן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2023, 11:28

אה, ויש דיבורים על דחיה של דיון 2 ל2024. דיכאון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2023, 23:36

ראיתי עכשיו את בבילון. באתי בידיעה הוא ״רקוב״ בRT, אבל מצד שני 7+ ב-IMDB וציון שכזה שם אומר שמדובר בלפחות סרט לא רע בכלל. אז לא באמת ידעתי למה אני נכנס. וויפלאש הוא אחד הסרטים האהובים עלי אז כמובן שאני לא יכול לותר על סרט של דמיאן שייזל.

זה לא סרט לכל אחד, הוא מוטרף על כל הראש. אבל לדעתי הוא סרט פשוט מצויין. אולי ארוך ב-40 דק׳ יותר ממה שהוא אמור להיות, אבל כשסיימתי לראות אותו קשה שלא לזכור למה אתה אוהב קולנוע. הוא קצת inside holywood שנהנה מהפלוצים של עצמו, וכולל כמות לא קטנה של פלוצים וצואה אמיתיים, אבל יש בו סצנות שלא היו בסרטים 50 שנים, הוליווד של פעם עם 350 ניצבים ושוטים ארוכים בלי CGI. עם תקציב של איזה 100 מליון, אין פיצוצים או יותר מדי CGI נראה לעין ועדין רואים את הכסף על המסך. לא כי יש רובוטריקים הורסים עיר או חיות CGI (למרות שיש שם פיל CGI בסצנה וחצי) אלה כי הסט, הכמות שחקנים ומה שהולך בסצנה כל כך מטורף.

אם הייתי צריך לתאר את הסרט בקצרה אז הייתי הולך על - ״קוקאין - הסרט״. מכתב אהבה ושנאה להוליווד בו בזמן. אבל באמת שאין לי מושג איך הסרט מדורג רקוב בRT, מבקרים אמורים לבלוע את הסרטים האלה כמו לחמניות חמות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 יולי 2023, 19:47

דמיאן שיזל במאי מאוד לא אחיד לטעמי, לצורך העניין לא הבנתי למה כולם עפו על לה לה לנד, סרט משמים בטירוף בעיניי.
את First Man מאוד אהבתי ולגבי וויפלש... טוב, אם אני עדיין מוצא את עצמי חושב על הסצינה האחרונה שלו מדי פעם שנים אחרי שראיתי את הסרט אני מניח שאפשר לנחש איזה רושם הוא השאיר עלי :)
אני כנראה אצפה בבבילון ולו רק בגלל שכל הביקורות על השחרור 4K שלו מתארות אותו כתוכן רפרנס של אודיו/וידאו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2023, 20:29

הוא סרט מוטרף לגמרי מכל בחינה אפשרית - ויזואלית, אודיו, מאות ניצבים שעושים פעולות מוטרפות לגמרי (ולא מעט מהן בעירום) ב-one shot של 2 דק׳ וזה לא קורה רק פעם אחת. וכמובן שגם מבחינת מה שקורה על המסך הוא די מוטרף, בו נגיד שכבר בדקה השניה של הסרט יש סצנה שמערבת רקטום של פיל.

אני חושב שזה סרט חובה, ואני גם חושב שחצי מהאנשים ישנאו אותו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2023, 20:50

על פי התחזיות שמבוססות על ההכנסות של חמישי ושישי, ברבי הולך להכניס 155 מליון דולר בארה״ב בסופ״ש הראשון ואופנהיימר 77 מליון. הפתיח של ברבי אסטרונומי באופן יחסי, דומה לזה של הארי פוטר האחרון, ויתיצב במקום הראשון ב-2023 ולפני סופר מריו ושומרי הגלקסיה 3.

גם הפתיח של אופנהיימר גדול, ביוחד לדרמה תקופתית באורך 3+ שעות. 77 מליון זה יותר מכל סרט נואלן חוץ מאשר בטמן 2 ו-3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2023, 21:21

מקווה שלאופנהיימר יהיו רגליים ארוכות… אמור להיות לו, זה סרט שאנשים רוצים לראות באיימקס, ואין מן הסתם כל כך הרבה אולמות כאלה, אני חושב שהוא גם סרט שיהיו לא מעט שיראו פעמיים…
אבל יש גם מספיק בנות נוער שיראו את ברבי שלוש פעמים, אז אני לא חושב שהוא יעבור אותו.

הוא התחיל פה? לא בדקתי אפילו, אבל לפי מה שאומרים אני גם ארצה איימקס, או איך שלא קוראים לאולם הזה ביס פלנט ראשל״צ
הרבה זמן לא התלהבתי לפני סרט של נולאן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2023, 01:03

כן, יצא הסופש לאיימקס כמובן. אני הולך לתפוס אותו במהלך השבוע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 יולי 2023, 22:23

וואו, אופנהיימר... איזה סרט מדהים. האם הסרט הכי טוב של נולאן? לא יודע, ברמה האישית עדיין דנקרק לוקח את המקום הראשון לדעתי*, אבל אופנהיימר בהחלט יכול להכנס לדיון הזה, וזה אומר המון.

* האביר האפל הוא לא סרט, הוא אירוע תרבותי שתפס אותי בדיוק בשיא גיל ההתבגרות. אני מראש לא מסוגל לדרג אותו כסרט...

ראיתי גם את אסטרואיד סיטי של ווס אנדרסון השבוע. היה מצוין גם כן אחרי המברק הצרפתי שאכזב אותי במעט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2023, 01:54

אני מתכנן לראות מחר את אופנהיימר ובתקווה עוד השבוע את אסטרויד סיטי. אה, ועם האישה את ברבי :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 יולי 2023, 17:03

יצא הפרק הראשון של פיוצרמה המחודשת.

מה שכן, בינתיים העונה השניה של סטאר טראק סטריינג ניו וורלדס מהממת. אני ממש נהנה ממנה.
ויצא פרק הקרוס אובר על הסדרה המציורת לואור דקס, שגם היא מצויינת, והיה פרק אדיר.
באמת סדרה מצויינת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2023, 17:11

אני פשוט לא מסוגל, דיסקברי פגעה בנפש שלי :(

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 יולי 2023, 20:38

DrKeo כתב:אני פשוט לא מסוגל, דיסקברי פגעה בנפש שלי :(

תאמין לי שווה. תשכח מדיסקברי. ואם כל מה שיצא לנו ממנה הוא הסדרה הזאת - זה היה שווה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2023, 21:32

מתישהו אני אתגבר על הטראומה ואלך על זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2023, 17:14

ואם כבר מארוול, סיימתי את secret invasion והיא זבל כמו שאר התוכן של מארוול בשנים האחרונות. אבל secret invasion כואב במיוחד, יותר מכל סרט או סדרה של מארוול בשנים האחרונות. מדובר בחומר לסרט נוקמים, לא ברור לי איך זה לא סרט נוקמים, secret invasion אמור להיות crossover ענק שמזעזע את ה-MCU לשורש. אבל הסדרה הזאת היא לא מה ש-secret invision אמור להיות. היא לא מותחן ריגול פרנואידי, היא לא מלאה בתגליות סטייל שאיירון מן היה סקרול עוד מאיירומן 3 ובעצם טוני סטארק נעול באיזה מרתף איפשהו, היא לא.. היא לא כלום. מדובר בסדרה טפשית סטייל 24 משולבת עם Sci-fi סוג ג׳. קשה לי לתאר את גודל האכזבה, אני אפילו לא יודע למה להקביל את זה. מדובר בכשל בכל רמה, מהעובדה שזה לא סרט נוקמים ועד העובדה שמדובר בסתם סדרה מעפנה, ללא קשר ל-secret war.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוגוסט 2023, 09:42

השאלה היא - למה אתה צופה בזה, למרות שברור שהיא זבל (יש ביקורות משבוע לשבוע), ומעודד את דיסני להמשיך וליצור עוד תוכן זבל שכזה? :)
אני כבר חושב ש"פספסתי" קרוב לאיזה 10 סדרות שכאלה, ואני ממש לא מרגיש שפספסתי משהו. כל ה-U בMCU הוא מיותר כבר ממזמן, ואין שום מידע שאתה לא יכול להשלים ב-2 דק' ביוטיוב, וגם זה לא ממש חשוב כמעט אף פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2023, 21:34

אתה צודק ב-100%, ואין לי תשובה טובה. חיבבתי את ספיידרמן 3, שאנג צ׳י וד״ר סטריינג׳ 2. אני גם חושב שלוקי היה ממש אחלה. אבל זה פחות או יותר 10% מהתוכן שהם הוציאו ב-3 שנים האחרונות ו-90% נע בין צפי בקושי לזבל איום. אין לי הסבר למה אני עדין צופה בזה, למרות שלפחות לsecret invasion היה לי טיפה הייפ כי זה secret invasion. אבל מדובר בעוד meh אחד גדול, שישה פרקים של 24 רדודים כמו שלולית. והעובדה שזה secret invasion שיכל להיות אירוע ענקי, סרט נוקמים ממש יחודי, הבראיין דה פאלמה של הMCU, ומה שיצא מזה זאת סדרה דלת תקציב אשפתית? כל כך עצוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2023, 15:12

אדם דרייבר כנראה פרש מהמרוץ לפנטסטיק 4 (ויש שמועות על מאט סמית׳). ומצד שני כראה שונסה קירבי תהיה סו סטורם והיא גם תהיה הדמות הראשית של הסרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2023, 01:04

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוגוסט 2023, 16:47

היה לי זמן גם לסרטים ב״חופשה״ שלי, אז נתתי צ׳אנס לזבלונים של מארוול וכד…
ראיתי את הפלאש, רובוטריקים ואנטמן.

הפלאש להפתעתי היה הכי פחות טוב מכולם.
קודם כל הוא ארוך מאוד, מה שאומר שיש קטעים לא מעטים של שעמום, השחקן לא זרם לי בדמותו השנייה שם, זה הרגיש מאוד קרינג׳י ו״מארוולי״ בקטע רע. זה ממש לא מה שאני רוצה לראות בסרטי DC. יש לי איתו עוד הרבה בעיות אבל הוא בעיקר פשוט לא זרם טוב. 5.5/10

הרובוטריקים - הגעתי בלי ציפיות אז דווקא היו רגעים חביבים. גם כן סרט גרוע אבל הוא כן זורם. 6/10

אנטמן - באתי עם ציפיות בריצפה אז הוא יכול היה רק לפרוח משם, אז אולי זה לא הוגן, אבל הסרט הזה ממש היה קליל וחמוד דווקא… הוא מגה זבולון, אבל הוא גם מתייחס לעצמו ברצינות המתאימה, להפך מהפלאש. היו בסרט קטעים שהרגישו קצת כמו סרטי סטאר וורס, אולי יותר הפריקוולס אבל עדיין… הרבה דמיון יצירתי ודמויות הזויות, מלא פנטזיה… לא יודע למה, אבל אשכרה נהניתי. כן, יש שם נבל מחורבן עם עיצוב מעפן במיוחד, אבל כבר ידענו את זה מ״לוקי״. בקיצור דווקא משלושתם נראה לי שהוא היה הכי טוב. 6.5/10

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2023, 17:16

ואני ראיתי אתמול את אופנהיימר באיימקס וזאת הייתה חתיכת חוויה. בקלות בטופ 5 של נואלן בשבילי, אני עדין צריך לחשוב אם הוא נכנס לטופ 3 :)

ובנוסף ראיתי לאחרונה את:
ד״ר סטריינג׳לוב - הסרט בן כמעט 60 אבל הוא מחזיק בצורה מפתיעה. מן הסתם low tier של קובריק והוא גם נעשה בתקציב דל יחסית, אבל יש משהו בסרט הזה שמרגיש מורדני והדמות של ד״ר סטריינג׳לב היא פשוט מעולה. קשה לדמיין את קובריק עושה אוסטין פאוורס, אבל אם הוא היה עושה אוסטין פאוורס אז זה יהיה זה.

the man from earth - תמיד רציתי לראות אותו, סרט בן 15 עם ציון IMDB גבוה ומעל ל-200K דרוגים. הוא שם ששמעתי שוב ושוב בכל מני מקומות אז הייתי בטוח שאני הולך ליפול פה על חתיכת master peice. ואו, לא, ממש לא. משחק, צילום, מוסיקה וכתיבה פשוט נוראיים. בדקות הראשונות חשבתי שעובדים עלי וזה אמור להיות ״הנאה״ סטייל סרטים כמו החדר או קורבן האהבה של אבי ביטר שהם כל כך רעים וחובבניים שזה משעשע. אבל לא, זה סרט רציני לגמרי והקונספט שלו בהחלט מעניין - פרופסור באקדמיה עוזב את העיר, אבל לפני שהוא עוזב הוא נפרד מחברים שלו שהם פרופסורים בתחומים מגוונים וטוען לפניהם שהוא בעצם איש מערות שחיי כבר 14K שנים וכל עשור הוא נודד למקום חדש כדי שלא ישימו לב שהוא לא מזדקן. כל הסרט מתרחש בחדר אחד שבו הוא ופרופסורים סקפטים מנסים לדלות ממנו מידע ולהפיל אותו בשקר. קונספטואלית הסרט מצויין, אפשר להגיד שהוא בונה סוג של lore מדעי סביב מה היה אם באמת היה אדם כזה שחיי 14,000 שנים. הסרט מלא ברעיונות מעניינים ורגעים של ״כן, באמת זה היה ככה אם אדם חיי 14 אלף שנים״ אבל הוא עשוי בצורה כל כך חובבנית והמשחק כל כך רע שזה מרגיש כמו פרוייקט תיכון חצי אפוי של בני 14. אני ממש לא יכול להמליץ עליו, לא ברור לי סרט שעשוי כל כך רע קבל מעמד כל גך גבוה.

ברבי - הוא מאוד חמוד, אבל עשו ממנו יותר ממה שהוא. צחקתי כמה פעמים, הסטים בו די מטורפים, אבל הרגשתי רוב הזמן מחוץ ללופ. אני משער שזה מה שאשתי מרגישה כשאני לוקח אותה לאחד הסרטים שלי, יש שם המון ״זוכר את זה?״ אבל הרפרנסים עברו לי מעל הראש כי הפעם לא הייתי קהל היעד. אין ספק שהמסר של הסרט יחסית קיצוני עם איך שהוא מציג את כל הגברים כיצורים מרושעים שרק רוצים לשלוט בנשים, אבל רוב הזמן זה נעשה בטעם. הייתה רק סצנה אחת בסיום שהפריעה לי אבל נמנע מספויילרים.

שבעת השנואים - החור היחיד שלי בסרטים של טרנטינו וסופסוף השלמתי אותו. סרט טוב כי כל סרט של טרנטינו הוא טוב, אבל בהחלט בתחתית של טרנטינו.

only lovers left alive - די נהנתי ממנו, מזמן לא ראיתי סרט של ג׳ים ג׳רמוש (מאז the dead don't die) והיה לי חשק והוא בהחלט סרט לא רע. אם הוא היה מעל לשעתיים כנראה שהוא היה משעמם למדי אבל הוא קצרצר ולעניין, הוא לא מורח אף רעיון יותר מכמה דקות והקונספט של סרט ערפדים שבו כל הדמויות חיו מאות אם לא אלפי שנים והעובדה שערפדים שם לא ממש רוצים להרוג אנשים אלה הם סופר מתורבתים ומחפשים דרכים אלטרנטיביות לאכול בהחלט מעניין.

Beau is afraid - אני חולה על ארי אסטר, מידסומר ותורשתי הם סרטים פשוט מעולים לדעתי, ביחוד מידסומר. אני חושב שזה הסרט הכי פחות טוב שלו, אבל גם הכי פריקי ומוזר. מדובר בסוג של אודיסאה מודרנית דפוקה על כל הראש כשכל הסרט מסופר מנקודת מבט של אדם חרדתי שרואה את העולם כסוג של סרט אימה. כל סצנה וסצנה בו מדהימה, אבל הן לא ממש מתחברות לסיפור אחד קוהרנטי. כלומר, הן כן, אבל כמעט בתצורה של פנטזיה. זה סרט שקשה להמליץ עליו לאנשים בערך כמו המגדלור, מסוג הסרטים שצריך ממש לאהוב קולנוע בשביל לאהוב אותו וגם אז לאו דווקא אוהבים אותו. אבל פיניקס מדהים, יש כמה שוטים מדהימים וארי אסטר באמת במאי מעולה שיודע את העבודה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אוגוסט 2023, 19:06

איכשנו יצא לי לראות את אופנהיימר פעמיים כבר בקולנוע, זה קורה לי בערך פעם בעשור, ממש אהבתי אותו. מבחנתי בטופ 3 של נולאן יחד עם דנקירק והאביר האפל.
שמונת השנואים (ולא שבעת, המופלאים? :)) גם דווקא מהטובים יותר של טרנטינו בעיניי, אבל לא חושב שטופ 3 שלו. אולי 5 כן.
ד"ר סטריינג'לאב סרט מדהים, קומדיה סאטירית משנות ה60 שמחזיקה איכשהו עד היום בהמון מובנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוגוסט 2023, 19:23

לדעתי הוא יותר טוב מדג׳נגו והיו זמנים בהוליווד, ואולי גם יותר מדת׳פרוף, אבל לא בטוח כי הוא גם מהסרטים האלה שלו שראיתי פעם אחת ולא אצפה בו כנראה שוב, להפך משאר הסרטים שלו שאני תמיד רוצה לראות עוד פעם. וזה אחד הדברים היותר חשובים עבורי בסרטים שלו - שאפשר לצפות בהם עשרות פעמים ולהנות כל פעם מעוד משהו קטן שלא שמתי לב אליו לפני כן.
אז אצלי הוא כנראה לא נכנס לחמישייה. קרוב, אבל לא שם :)
אני צריך להחליט אם ג׳קי בראון מעל או מתחת לדת׳פרוף קודם… מצד אחד יש שם ללא ספק דיאלוגים איכותיים יותר, מצד שני דת׳ הרבה יותר מופרע ומשעשע… בחירה קשה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 13 אוגוסט 2023, 19:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אוגוסט 2023, 19:25

וג'קי בראון וקיל ביל, מבחנתי :).
אבל מסכים מאוד לגבי דג'אנגו, האוברייטד הכי גדול שלו לטעמי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים