נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2022, 14:26

סרטים שיצאו לפני שנה ושנתיים קיבלו את האור הירוק מאייגר כשעד היה שם, אולי גם כמה מהסרטים שיצאו בשנה האחרונה… אני מסכים שעכשיו הכל יותר משוגע אבל זה תהליך שהוא התחיל, ואני לא חושב שהוא מתחרט על זה, רק על הביצוע.

לגבי הפנתר השחור - בסופ״ש השני הוא ירד ב-79%, זה המון… אז אני בספק אם ימשיכו ללכת שוב ושוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2022, 15:06

Laskin כתב:סרטים שיצאו לפני שנה ושנתיים קיבלו את האור הירוק מאייגר כשעד היה שם, אולי גם כמה מהסרטים שיצאו בשנה האחרונה… אני מסכים שעכשיו הכל יותר משוגע אבל זה תהליך שהוא התחיל, ואני לא חושב שהוא מתחרט על זה, רק על הביצוע.

לגבי הפנתר השחור - בסופ״ש השני הוא ירד ב-79%, זה המון… אז אני בספק אם ימשיכו ללכת שוב ושוב

הוא ירד בסופ״ש השני בארה״ב באיזה 52%, מה זה הנתון של 79%? עולמית?

בנוגע לאייגר, אני לא חושב שדיסני היו במצב הזה לפני שנתיים. סרטים שלא הייתה לו שום יד בהם כמו הפנתר השחור 2 (אני מזכיר שבוזמן מת חצי שנה אחרי שאייגר עזב, כלומר 100% מהתסריט נכתב אחריו) הם הדוגמה הכי גרועה לזה. בו נגיד שאייגר הוא לא זה שהביא לנו את שיהולק או מיס מארוול. אפילו התוכן של דיסני פלוס של לפני שנתיים והיום הוא ברמה אחרת לגמרי. נניח מיס מארוול או שיהולק ועוד כל מני אשפות שיוצאים כרגע הם ברמה אחרת מוואנדוויז׳ן או לוקי שהופקו בתקופה שאייגר היה שם.

זה לא שאייגר היה מושלם, הוא גם מעפן, רק פחות מעפן.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2022, 16:26

אתה צודק זה היה נתון רק לגבי שישי מול שישי

https://variety.com/2022/film/box-offic ... 235434629/

ואני מסכים, שוב, שאייגר היה פחות גרוע, אבל הוא התחיל את המגמה הנוראית הזו, ואם אני לא טועה (ואני טועה מלא) גם היה אחראי למינוי הזה, כשידע מה הכיוון שהוא רצה להוביל…
אולי הם היו באיזו יריבות פנים ארגונית והוא רצה לתת לו להרוס את הקריירה ואז לחזור כמושיע. לא יודע, אני סתם אוהב לדמיין את דיסני כאיזה ארגון פשע + כת פדופילית, משום מה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2022, 12:34

אתמול שודר הפרק האחרון של WALKING DEAD... אני פרשתי עונה אחת אחרי ניגן בערך, אז לא יודע מה קורה שם כבר...
מישהו פה המשיך עד הסוף? לא נראה לי שאני מכיר אנשים כאלה.
זכור לי שהבטיחו חזרה של ריק באיזה סרט, זה בוטל?
סתם מתעניין בדיעבד.
חבל מאוד על הסדרה, התחילה כל כך חזק ופשוט מתחו אותה עד שלא נשאר כלום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2022, 12:36

לא ראיתי עד הסוף. הסדרה מתה בשבילי מתי שריק הלך.
כן הבטיחו סרטים, סדרת סרטים, אבל הבנתי שגם הם בוטלו.
מהרגע שקרל מת, הסדרה איבדה את הנשמה בשביל לעשות שוק ולזעזע.
עד עכשיו לא ברור לי איך היוצר של הקומיקס נתן יד לתועבה הזו גם אם ההסבר הוא שהן לא אותן דמויות. פשוט מסחרה של משהו שהתחיל כיצירת מופת.

בתכלס? כל פעם שהנושא הזה עולה אני מרגיש מרומה ונבגד, כל כך אהבתי את הדמויות האלה והעולם הזה, והם פשוט לקחו את כל הזמן הזה שהשקעתי בסדרה הזו וזרקו לפח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2022, 18:08

Laskin כתב:אתמול שודר הפרק האחרון של WALKING DEAD... אני פרשתי עונה אחת אחרי ניגן בערך, אז לא יודע מה קורה שם כבר...
מישהו פה המשיך עד הסוף? לא נראה לי שאני מכיר אנשים כאלה.
זכור לי שהבטיחו חזרה של ריק באיזה סרט, זה בוטל?
סתם מתעניין בדיעבד.
חבל מאוד על הסדרה, התחילה כל כך חזק ופשוט מתחו אותה עד שלא נשאר כלום.

אני הגעתי עד נקודה מסויימת בעונה 10 ופרשתי. אבל עכשיו שהיא נגמרה ואני צריך סדרה חדשה בקטגורית ״מעניין, אבל לא מספיק בשביל לבזבז עליה זמן״ בכדי לראות כשאני מאכיל ומרדים את הילדה אז אני לגמרי הולך לסיים אותה.

כאדם היחיד בעולם שיסיים אותה, אני אעדכן בהמשך. ולהבנתי הסרט של ריק עדין קורה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2022, 18:27

הלכתי לבדוק כי נדב אמר שהסרט עדיין מתרחש ו... טוב לא בדיוק אבל זה לפחות יותר טוב ממה שחשבתי. הסרטים עדיין מבוטלים (תוכננה טרילוגיה) אבל תהיה סדרה לפחות.
משהו בסגנון fear the walking dead רק על ריק והסיפור שלו... נו טוב... נקווה שיהיה לדמות שלו redemption סוף סוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2022, 16:00

יש לבלייד במאי חדש - הבמאי הצרפתי יאן דמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2022, 17:03

אגב, אם דברנו על נפילת סופ״ש שנים, הפנתר השחור נפל בסופ״ש השני ב-63%. הסרט המקורי נפל בסופ״ש השני ב-45%. וכמובן שהסרט הקודם גם פתח חזק יותר, כלומר הפנתר השחור 2 ממש בסכנה לא להגיע למליארד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 10:47

סרט האנימציה החדש של דיסני - STRANGE WORLD - ממש נופל חזק בקופות, מדובר בשבוע של חג ההודיה שם שאמור להיות חזק מאוד, אבל הוא צפוי להרוויח בין 30 ל-40 מליון דולר בסופ"ש הראשון שלו, מה שאומר שהוא צפוי להפסיד לפי התחזיות בערך 150 מליון דולר.
מדובר בעוד סרט שהוא חלק מה"not so secret gay agenda" של דיסני, והם התגאו בזה במרקטינג שלו.
אני לא מבין למה דיסני בחרו בדרך הזו, הם מפסידים מליארדים, הקהל פשוט לא מעוניין בזה...
למי שלא יודע - בסרט הזה יש סיפור אהבה בין שני בנים.
זה סרט שמיועד לילדים די קטנים ולא ממש בני נוער, אני בכלל לא מבין למה צריך להתעסק במיניות בכלל, בסרטים האלה, אבל דיסני מתעקשים.
זאת בנוסף לדיווחים על הפסדים של מליארד וחצי דולר רק משירות DISNEY+ שלהם:
https://www.latimes.com/entertainment-a ... spn-chapek
עכשיו, מן הסתם יש תקופות של הפסדים בהתחלה אבל זה ממש קיצוני, והשירות כבר לא ממש ממש בהתחלה שלו.

נו מילא... לפחות הטריילר של מריו נראה מעולה :)

אני ממש מצפה לו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 10:50

ומריו אפילו לא קשור לדיסני :)

ובהחלט ברור למה צ׳פיק עף כמו טיל, איך הבן אדם הצליח להכשל כל כך חזק עם אחד התאגידים הכי חזקים בעולם.

אה, והטריילר של מריו נראה אדיר. רואים שנינטנדו היו חלק פעיל בהפקה הזאת, הסרט הזה הוא כל כך מריו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 10:53

ברור שלא קשור, זו פשוט נקודת אור קטנה בתחום סרטי האנימציה :)

ושוב - צ'פיק לא התחיל עם זה, הוא רק היה הFALL GUY... ואני לא חושב שעכשיו הולכים להשתנות דברים מהותית.
אבל הלוואי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 11:28

Laskin כתב:ברור שלא קשור, זו פשוט נקודת אור קטנה בתחום סרטי האנימציה :)

ושוב - צ'פיק לא התחיל עם זה, הוא רק היה הFALL GUY... ואני לא חושב שעכשיו הולכים להשתנות דברים מהותית.
אבל הלוואי.

זה לא קשור להתחיל או לא להתחיל. אתה ב-2022, אתה לא יכול להתעלם מהעולם ואיך שהוא מתקדם. אבל להיות מנכ״ל דורש ממך לדעת את התמהיל ואת ההימורים. זה שיש קבוצה של כמה מליוני אמריקאים בודדים שצועקים משהו ב-2.5 סטייטים לא אומר שאתה יכול לבסס את המודל הכלכלי שלך על זה כשאתה חברה סופר גלובאלית. בסופו של יום להיות מנכ״ל אומר לדעת את התמהיל הנכון, גם שינויים קטנים כמו להעלות קצת את המחירי כרטיסים של דיסניוורלד ולהתחיל לקחת כסף בקטנות על כל דבר שם גרם לירידה בהכנות של הפארקים כי אנשים התחילו להרגיש שסוחטים אותם על כל צעד שהם עושים בפארק. וכן, אם אתה עושה סרט מצוייר מבוסס LGBTQ אז כל הכבוד לך, אבל אל תצפה שבאפריקה או אסיה או חצי מארה״ב ודרום אמריקה ילכו לראות אותו כי חצי מהעולם הזה הוא קהילות מוסלמיות ונוצריות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 13:02

קודם כל - לא רק שאני יכול להתעלם ממה שהיה בחמש השנים האחרונות - אני גם מתמחה בזה :)
וברצינות - "העולם" לא השתנה בחמש השנים האחרונות, מה שהשתנה זה קיצוניות מסויימת של קומץ משפיענים ברשתות חברתיות.
הבעייה היא - שחברות ראו את זה והחליטו להקשיב לקומץ הקיצונים האלה, כי חשבו שזה באמת מה שאנשים מעוניינים בו.
מי שהחל בדיסני להקשיב להם היה אייגר ולא צ'פיק, ולכן אני מטיל הרבה מהאשמה עליו ולא מצפה לשום שינוי מהותי כעת עם חזרתו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 13:37

Laskin כתב:קודם כל - לא רק שאני יכול להתעלם ממה שהיה בחמש השנים האחרונות - אני גם מתמחה בזה :)
וברצינות - "העולם" לא השתנה בחמש השנים האחרונות, מה שהשתנה זה קיצוניות מסויימת של קומץ משפיענים ברשתות חברתיות.
הבעייה היא - שחברות ראו את זה והחליטו להקשיב לקומץ הקיצונים האלה, כי חשבו שזה באמת מה שאנשים מעוניינים בו.
מי שהחל בדיסני להקשיב להם היה אייגר ולא צ'פיק, ולכן אני מטיל הרבה מהאשמה עליו ולא מצפה לשום שינוי מהותי כעת עם חזרתו

אני לא ממש בטוח מה היה בשוק בתקופה של אייגר, לא היה כמעט כולם. הבן אדם עשה 20 סרטי MCU בלי אחד אפילו מבוסס על דמות נשית. ההזיה של דיסני היא יותר מהשנה שנתיים האחרונות, לא מלפני 5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2022, 16:11

מה שיצא לפני שלנתיים ושלוש היה בעבודה לפני 5 שנים ובתכנון גם קודם, הוא נתן אור ירוק לדעתי להרבה מאוד woke crap לפי מה שאני הבנתי…
כמו כן - חיסל את המותג סטאר וורס.
ודווקא המנדלוריאן ואנדור היו טובים משמעותית מכל מה שהיה לפני בידיהם… מצחיק

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 נובמבר 2022, 16:35

המריו קארט בסוף הטריילר, קלאסי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2022, 18:58

Laskin כתב:מה שיצא לפני שלנתיים ושלוש היה בעבודה לפני 5 שנים ובתכנון גם קודם, הוא נתן אור ירוק לדעתי להרבה מאוד woke crap לפי מה שאני הבנתי…
כמו כן - חיסל את המותג סטאר וורס.
ודווקא המנדלוריאן ואנדור היו טובים משמעותית מכל מה שהיה לפני בידיהם… מצחיק

אני לא ממש בטוח מה היה לפני שנתיים-שלוש שהוא סופר woke, לא ממש עולה לי לראש, אולי אתה זוכר משהו כזה. ובנוגע למנדלוריאן, הסדרה כבר הייתה באמצע ההפקה של העונה השניה כשאייגר עזב. אני מזכיר שהוא עזב בתחילת 2020, והייתי אומר שלפחות מהזיכרון שלי רוב הזבל סטייל מיס מארוול יצא ב-2022 תחת צ׳פיק אבל לא יודע, אולי הדברים האלה התחילו תחת אייגר. בכל מקרה אפילו אם הם התחילו תחת אייגר, אייגר יכול לזרוק את כל האשמה על צ׳פיק ולהמשיך הלאה.

ובנוגע ל-SW, כנראה שלתת את הפרנצ׳ייז לקת׳לין קנדי היה טעות, וגם רואים את הטרנזיציה בפרנצ׳ייז, איך באירועים ובבכורות רואים יותר את פלוני ופברו ופחות את קת׳לין קנדי. או יותר נכון קנדי שם אבל היא עומדת בצד ומנפנפת בזמן שפברו ופלוני עושים את כל הראיונות וההופעות על הבמה. אני די בטוח שהיא שם רק מבחינת חוזה ומראה את הפרצוף שלה באירועים פה ושם, אבל היא די שרופה, היא לא תשאר שם יותר מדי זמן לדעתי.

עכשיו אחרי אנדור, שהיא by far הדבר הכי טוב שיצא ממלחמת הכוכבים מזה עשורים, נראה שהם לוקחים כיוון חדש וזה נהדר. אני רק מקווה שהם ילמדו מהאשפה שהיה בובה פאט. יותר ״בו נתן ליוצר של בית הקלפים, היוצר של מייקל קלייטון והיוצר של night crawler לעשות סדרה יחד עם חופש אומנותי מלא״ ופחות ״היי, זוכרים את בובה פאט? memebrrrr????".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2022, 20:01

ידעתם/זכרתם שיש סרט רובוטריקים בדרך? כי אני לא.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 02 דצמבר 2022, 11:04

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 דצמבר 2022, 12:25

שניהם נראים מגניבים לסרט של שבת בבוקר…
אני אהבתי את באמבלבי. נראה לי. אני לא זוכר הרבה ממנו אבל משום מה נראה לי שאהבתי.
יחסית לסרט רובוטריקים כמובן.

שומרי הגלקסיה נראה בסדר, שום דבר לא מלהיב, שוב וייבים של סיטקום. לדעתי הם צריכים להיות סדרה בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2022, 16:57

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2022, 18:45

אפל TV קנו את הזכויות לניורומאנסר והסדרה בהליכי הפקה ראשוניים. הם רוצים את מיילס טלר בתור הנרי קייס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2022, 00:38

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 דצמבר 2022, 20:42

WB מקדימים את הפלאש בשבוע - הוא יוצא ב-16 ליוני. בנוסף ג׳יימס גאן אמר שהיקום הקולנועי ״המחודש״ יתחיל ב-2024 אחרי אקוואמן 2 שיצא בחגים 2023.

ומסתבר שblue beatle אשכרה קורה, אפילו יש פוסטר:

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים