נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2019, 13:07

עוד לא ראיתי בעצמי אבל את הניתוחים של שניהם אני ממש אהבתי עד כה, אז תהנו:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2019, 13:40

Laskin כתב:

זה באמת אחלה סרטון, הוא מציג את הטיעונים שלי ושל סטיק בצורה מאוזנת למדי ונראה שהאמת יושבת איפשהו שם באמצע.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2019, 14:02

אני דווקא יותר מצפה לראות את הסרטון הראשון שהוא בטח יותר מחמיר וגם יותר משעשע (ובדר"כ מביא רפרנסים מעולם הגיימינג) :)
כמו כן האמת לא יושבת בשום מקום, כי זה עניין של דיעה :D

אגב, מחרתיים סוף סוף אלך לראות את ENDGAME... נראה לי אני היחיד פה שעוד לא צפה בו. יש לי כבר איזה 5 עמודים לעבור עליהם בנושא שלו :O

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 מאי 2019, 14:47

Laskin כתב: יש לי כבר איזה 5 עמודים לעבור עליהם בנושא שלו :O

אל תפתח צפיות, זה בערך אותו דיון כמו פה רק כשכולם קצת יותר מסכימים אחד עם השני :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2019, 14:48

Stick כתב:
Laskin כתב: יש לי כבר איזה 5 עמודים לעבור עליהם בנושא שלו :O

אל תפתח צפיות, זה בערך אותו דיון כמו פה רק כשכולם קצת יותר מסכימים אחד עם השני :).

הוא בטח מת לדעת מה הולך שם עם העמודים שנצברים בנושא הזה ובסוף הוא יכנס ויראה אותי ואת אינטר מתווכחים על שני עמודים על ניתוח של שני משפטים בסרט ואיך הם יושבים עם ההגיון שלו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2019, 14:55

חחח.... למזלי, אני לא "מושקע" מספיק בMCU כדי שיהיה אכפת לי, כמו מסדרה נפלאה כמו GOT, למרות הירידה באיכות שלא ניתן ממש לחלוק עליה :)
את רוב סרטי מארוול האלה לא אהבתי במקרה הרע וקצת חיבבתי במקרה הטוב, אבל עדיין אשמח מאוד לדעת מה קורה עם בסרט הזה, איך מנצחים וכו'... עוד לא היו לי ספוילרים, מקווה שזה יימשך כך עוד יממה וחצי.
גם מחוסר ברירה אנחנו הולכים להצגה של 17:30 ויש מצב טוב מאוד שנאחר כי הכבישים זה שואה של ממש בשעות האלה, נסיעה מאיזור הרצליה ועד ראשל"צ בסביבות 16:30... איזה סיוט זה הולך להיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 09:19

Laskin כתב:עוד לא ראיתי בעצמי אבל את הניתוחים של שניהם אני ממש אהבתי עד כה, אז תהנו:

רק עכשיו יצא לי לראות את הסרטון הנ״ל, הוא ממש מצויין ואני מסכים כמעט עם כל מה שאמר, הוא מדגיש את מה שחלקנו פה אומרים שהמחסור בפרקים יצר בנייה כזו חלשה שהרסה את העונה הזו.

בתכלס כולנו חושבים שמדובר בעונה מאכזבת, הוויכוח הוא על עד כמה היא מאכזבת אבל אני לא מכיר הרבה שחושבים שהעונה הזו חלומית ושככה הם דמיינו שהיא תראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 09:48

כאמור, זה החלק השני, הסרטון הראשון שלו בנושא מסביר את זה אפילו טוב יותר, עם דוגמת פרק 3

וכן, מאכזב מאוד סה"כ, אבל לא מאוד מפריע לי... הם כנראה הגיעו למיצוי היכולת שלהם כשעברו את הספרים וזה מובן.
יום יבוא ויעשו את הסדרה או לפחות את החצי השני שלה מחדש, העולם הזה בטח יישאר איתנו עוד הרבה שנים, בין אם זה פריקוולס או רימייק או משחקים שבטח עוד יהיו...

עכשיו רק צריך להיזהר מספוילרים עד הערב... זו לא תהיה משימה קלה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 10:06

וואי וואי הציון IMDB של פרק 6 עומד על פאקינג 5.2, הנמוך ביותר בסדרה בהפרש משמעותי :shock:

מן הסתם לא ראיתי אבל אני עכשיו סקרן במיוחד לדעת מה קרה שם...

ולאסקין שוב נכנסת עם המוד פנטזיה לגבי איך שיסדרו הכל בהמשך, זהו נגמרה הסדרה הראשית, עכשיו זה רק פריקוולים או המשכים שיקרו עשרות שנים קדימה עם קאסט חדש אבל הסיפור הזה כמו שאנחנו מכירים נחתם ונסגר כמו שראינו בעונה 8.

אני מקסימום אזרום איתך שעוד 20 שנה ככה הם יעשו ריבוט מלא לכל הסיפור הזה מחדש ביחד עם הספרים שיצאו עד אז ממרטין, זה המקסימום שאני נותן כי עד אז יכנסו מספיק צופים חדשים למעגל ככה שיהיה שווה לספר עבורם את הסיפור שוב רק עם הגרסה האמיתית והסופית של מרטין (ובחייאת שיסיים את זה כבר! הבן אדם נכנס לגיל בעייתי כבר ויש מצב שמעדיף לבלות את ה 20 שנה הבאות שלו בחיים חסרי דאגות עם טונות של כסף מאשר לכתוב עכשיו שנים את הספרים, קשה להאשים אותו בתכלס)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 10:21

כן, התכוונתי ב"יום יבוא" למשהו בעתיד היותר רחוק... לא בעשור הקרוב... ובטח לא בקשר ישיר עם הקאסט שפה. אולי אמיליה קלארק תשחק את אוליה טיירל הקשישה עד שיעשו את זה, והשחקנית של אריה תהיה המכשפה שמספרת לסרסיי את העתיד, ואז יהיה קשר כלשהו לקאסט :)
כמו שעשו בעבר סדרות וסרטים של שר הטבעות, אבל אז הגיע פיטר ג'קסון, עשרות שנים אחרי... ועכשיו, עשרים שנה אחרי ג'קסון - גם אמאזון עושים גירסה טלוויזיונית. אז גם משחקי הכס נכנס לדעתי כ"אחד הגדולים" ואם הספר הבא יהיה מוצלח מאוד אין לי ספק שיהיה יום אחד סטודיו שיעשה מזה משהו גדול בהרבה אפילו ממה שHBO עשו, ויהיה עוד יותר נאמן למקור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 10:27

בקשר לציונים - אני לא חושב שבכל מקרה זה משנה.... הרבה מהמעריצים וכל ההייטרים החליטו כבר מה שהחליטו על העונה הזו ואין לי ספק שגם אם פרק הציון מעולה אז הציונים היו גרועים... וגם לך תדע, אולי גברים מיזאנדרים התעצבנו אם סנסה המלכה, או שפמיניסטיות התעצבנו שזה שוב גבר לבן... או משהו "פוליטי" כזה.
אבל מצד שני לHBO יש רקורד של לעצבן אנשים בפרק הסיום של סדרות שאנשים ממש ממש אוהבים, אז אולי באמת קקי של פרק.
בכל אופן בסדרה כזו שחייבים לחרוץ גורלות ולהחליט החלטות קשות - די ברור שאי אפשר לרצות את כולם, ואחרי 8 עונות אם הם לא מרוצים - הם כועסים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 10:58

העונה הזו הביאה איתה התדרדרות קשה שלא היתה לעולם בציונים של הסדרה, זה התחיל כבר מפרק 4 עוד לפני כל הסאגה של דאני שיושב על 6 חסר תקדים לסדרה (דווקא פרק 5 עם ציון גבוה יותר ממנו) ככה שאין פה שום קשר לפוליטיקה, הציון 6 של פרק 4 זה בגלל ביצוע גרוע לדעת המצביעים.

גם פרק 3 שיושב על 7.9 זה ציון מאוד מאכזב לפרק מהסוג הזה, בדר״כ פרקים כאלו של אירועי ענק במשחקי הכס מקבלים 9.9, וגם פה ה 7.9 שהוא ציון נמוך יותר משל 2 הפרקים הראשונים של עונה 8 (שקיבלו ציונים סטנדרטיים יחסית של 8 פלוס כפרקים של בנייה) לא נובע משום דבר פוליטי או הייטרים שפתאום התעוררו להם בעונה האחרונה אחרי שב 7 עונות פרקים כאלה מקבלים מאיות.

אני כמעט בוודאות מהמר שמדובר בפרק רע במיוחד שממשיך את המגמה השלילית ואף מתדרדר נמוך יותר, אחרת לא היה זוכה לציון שכזה כי מיעוט פמניסטי או שובניסטי לא יכול להשפיע על עשרות אלפי הצבעות במידה והפרק הזה באמת היה מעולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 11:56

לגבי ה"פוליטיקה" דיברתי על זה בהקשר לפרק האחרון... בהתאם למי שתשב או ישב על הכס.
ההייטרים התעצמו בעונה הזו, ובצדק מסויים אני מניח, אבל הרבה מהם מגזימים ממש, ונותנים סתם ציון 0/100 בגלל סיבות שונות, רובן סתם באטהרט...

בכל אופן - באסה אם זה באמת פרק מחורבן. אני אתן את דעתי אחרי שאצפה בו אבל אין לי ציפיות מאוד גבוהות. העונה הזו (וגם הקודמת) הפכה את הסדרה ל"פאן הוליוודי" במקום משהו עמוק עם משמעות והקבלה מתוחכמת לעולם האמיתי. ועם זאת - היא עדיין בטופ של הטופ, אז שינוחו להם כל ההייטרים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2019, 12:03

bling כתב:וואי וואי הציון IMDB של פרק 6 עומד על פאקינג 5.2, הנמוך ביותר בסדרה בהפרש משמעותי :shock:

מן הסתם לא ראיתי אבל אני עכשיו סקרן במיוחד לדעת מה קרה שם...

אז בטח אני אמות עליו :mrgreen:
למרות שיכול להיות שהציון מגיע מהפצצות ציונים של אנשים שהתהפכו על הסדרה בגלל העונה הזאת ובמיוחד הפרק האחרון.

גם אני לגמרי מסכים שמדובר בעונה מאכזבת, פשוט לא ברמה שלכם. אהבתי את כל הכיוונים שהם לקחו אבל לא את הביצוע ובהחלט מורגש גם בעונה הזאת וגם בקודמת שהם רצים מהר מדי. אבל סך הכל פרק 3 היה סופר מרשים, אפילו אם כל הסיכום לסיפור מלך הלילה היה מאוד underwhalming וכמעט רנדומאלי והמהפך של דני היה בהחלט יותר מהיר ממה שרציתי שהוא יהיה אבל פרק 5 עדין הצליח לפגוע לי חזק ב-feels.

אני חושב שאיך שהעונה הזאת היתה צריכה להיות בנויה, ודווקא הפרק הראשון והפתיח החדש גרמו לי לחשוב שהיא באמת תהיה בנויה ככה, שכל פרק היה משלב בין ליווי למסע של מלך הלילה דרומה לבין קוי העלילה של הדמויות באזורים הדרומים יותר. כלומר פרק ראשון יקרא "east watch" ובו הצבא של מלך הלילה מביא למפולת של east watch (כן, החומה כבר ירדה בסוף עונה האחרון אבל נשארו שם מאות אנשים) ובמקביל היינו מקבלים פיתוח דמויות וקוי עלילה כמו שדני לומדת שג'ון הוא המלך החוקי. הפרק השני יקרא winterfell והוא יספר על הנפילה של ווינטרפל ובמקביל עוד פיתוח דמויות. הפרק השלישי התאומים וכך הלאה כאשר בכל מבצר שכזה יש כמה דמויות שאנחנו אוהבים וחלקן גם ימותו כך שיש למה שהולך שם משמעות. כלומר לראות איך מלך הלילה משמיד את ווסטרוס מבצר אחר מבצר ואיך הכל מתרכז לקרב אחד גדול בנניח קן הנשרים או אחד המבצרים הגדולים של מרכז ווסטרוס. במקביל הם יכלו לבנות את ההדרדרות של דני כך שאם נניח בפרק 5 היה הקרב הגדול, יכלו להתת לדני את פרק 6 ו-7 להדרדרות כש-8 היה "הפעמונים" ואז 9 ו-10 יכלו להתעסק בדני נגד ג'ון וסיום הסדרה. לדעתי זאת הייתה עונה הרבה יותר מספקת, אבל משום מה הם החליטו לעשות הכל ב-6 פרקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 12:35

אוי... חבר ממש טוב שטס מוקדם בבוקר קם ממש מוקדם וצפה בו... והוא ממש נהנה מהסדרה, גם מהעונה הנכחית, והוא אומר שהיה, במלים שלו:
"פשוט בזיון"
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 20 מאי 2019, 12:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 12:44

מסכים קיאו חוץ מהעניין שהייתי מקדיש להתדרדרות של דני איזה 5 פרקים לפחות כשבכל פרק גם קורה אירוע שמוסיף נדבך נוסף לנפילה שלה.

בסרטון שלאסקין הביא הבנאדם הציע שלמשל וואריז בתור מרגל מאוד מיומן מצליח לזרוע חוסר אמון ודה לגיטימציה בקרב כוחות הצפון כלפי דינאריז מה שהיה יוצר חיכוכים בינה לבין ג׳ון על דרך המשמעת שמגיעה לאלו שבגדו בה, על הדרך זה היה תואם את הדמות של וואריז שהרבה יותר מתוחכם בלהפיל את מי שלא רוצה בו ממה שהוא הצטייר בעונה הנכוחית וגם היה מוריד את ג׳ון בצורה יותר טבעית ממנה, גם רומנטית ואפילו פוליטית כמלכה שלו הוא היה מראה תמיכה הרבה יותר מסוייגת מה שבאמת היה משאיר אותה לבד ברגע האמת.

סתם דוגמא לבנייה טובה יותר שתואמת את הדמויות שהיתה יכולה להתאים, אפשר לקחת את זה להמון כיוונים אבל מה שבטוח זה שכל כיוון ידרוש עוד כמה פרקים טובים וזה היה המקור הראשי לבעיות העונה, כנראה על זה כולם מסכימים.

אגב לפי הסרטון שלאסקין הביא HBO כן רצתה 10 פרקים גם לעונה 7 וגם ל 8 ואלו D&D שטירפדו את זה והתעקשו על 7 פרקים עונה קודמת ו 6 בנוכחית, כנראה מתוך רצון להתקדם מהר הלאה (.יבלו חוזה על סטאר וורס שאמורים להתחיל). מבחינתי HBO היתה צריכה להעיף אותם אם הם לא מתכוונים לתת לסדרה את הכבוד הראוי לה ולכבד אותה בעונות מלאות אבל אני מנחש שקל לדבר מאשר לעשות כזה צעד דרסטי עם כל ההלשכות שבו.

——-

לאסקין אני לא מופתע, תשמע 5.2 זה חתיכת קיצוני, אם 6 פלוס מביע אכזבה עמוקה אז פה כבר אנשים אומרים בפה מלא שזה חרא טהור, ברור שגם אלו ששנאו את העונה ראו התדרדרות קיצונית נוספת בפרק הזה, הם לא סתם הם היו מוציאים עצבים וקוטלים אם זה היה פרק טוב או לפחות משהו ששומר על הרמה של הפרק הקודם (במקרה כזה של המשך אותה הרמה היה יושב על 6 פלוס כמו פרק 5)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 20 מאי 2019, 12:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 12:52

מבאס... ממש.
אבל כאמור - אין לי ספק שיום יגיע ונראה סדרה מושקעת ועקבית יותר, שתהיה נאמנה יותר לספרים ושתקבל את הסוף שהיוצר של העולם הזה התכוון לתת לה
אני אישית גם מוכן להתפשר על טרילוגיית סרטים שתתחיל מעונה 6 או משהו :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 13:02

לאסקין לדעתי אתה מנסה לנחם את עצמך על זה שאחרי עשור הסדרה ככה נגמרת, במונחי טלוויזיה אי אפשר להמעיט מהבאסה.

את סדרת הרימייק שנאמנה לספרים נראה עוד הרבה שנים אם בכלל, כרגע העיניים נשואות לפריקוול ואני מתאר שבהמשך אירוע הענק של העולם הזה יהיה סדרת המשך שתתרחש כמה שנים טובות אחרי אירועי הפרק של היום, וכמו שהסדרה הנוכחית מלאה בדיבורים על ההיסטוריה של מה שקדם לאירועים הנוכחיים ככה גם סדרת ההמשך תהיה עם מלא רפרנסים לעונות הנוכחיות.

לי אישית אין בעיה עם רוב קווי העלילה גם של העונה הנוכחית אז כשיזכירו בסדרת ההמשך את
ספויילר: הצג
דינאריז המלכה המשוגעת ששרפה את מעלה המלך
אני מודה שזה ירגיש מגניב וסוג של חיבור מסויים לעשור הקודם שהשקעתי בסדרה, גם אם ברגע האמת הרגע המתואר של דינאריז נעשה בצורה די רשלנית ונמהרת, כקו עלילה זה עדיין טוב לפחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2019, 13:25

תשמע, זה קצת כמו הסופרנוס... אז נכון שהפרק האחרון היה מבאס והרס לי לפחות הרבה ממנה, אבל עדיין היו לי 6 עונות נהדרות (אם אני זוכר נכון), אז גם פה - מדובר במשהו שמבחינתי הוא בטופ של הטופ של עולם הסדרות הטלוויזיוניות, אז גם אם אני מ-מ-ש אתבאס על הסוף, בא נגיד שאפילו לפני שרואים מי יישב על הכס - יש מסך חשוך ונגמרה הסדרה (כמו בסופרנוס) - גם אז זה לא הכי נורא מבחינתי כי העולם עצמו עדיין קיים עכשיו אצלי בראש ובלב, ואני אמשיך לצפות ולראות מה *באמת* קורה שם, במדיה כזו או אחרת. את הציפיות לסוף אמיץ, אכזר ומפתיע אני קצת נטשתי באמצע העונה הקודמת, כשהבנתי שזה לגמרי הוליווד עכשיו וכבר לא הסדרה ה"גאונית" שפעם הייתה. השלמתי עם זה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 13:45

אוקיי אני יכול להזדהות עם נקודת המבט הזאת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2019, 15:41

Laskin כתב:תשמע, זה קצת כמו הסופרנוס... אז נכון שהפרק האחרון היה מבאס והרס לי לפחות הרבה ממנה, אבל עדיין היו לי 6 עונות נהדרות (אם אני זוכר נכון), אז גם פה - מדובר במשהו שמבחינתי הוא בטופ של הטופ של עולם הסדרות הטלוויזיוניות, אז גם אם אני מ-מ-ש אתבאס על הסוף, בא נגיד שאפילו לפני שרואים מי יישב על הכס - יש מסך חשוך ונגמרה הסדרה (כמו בסופרנוס) - גם אז זה לא הכי נורא מבחינתי כי העולם עצמו עדיין קיים עכשיו אצלי בראש ובלב, ואני אמשיך לצפות ולראות מה *באמת* קורה שם, במדיה כזו או אחרת. את הציפיות לסוף אמיץ, אכזר ומפתיע אני קצת נטשתי באמצע העונה הקודמת, כשהבנתי שזה לגמרי הוליווד עכשיו וכבר לא הסדרה ה"גאונית" שפעם הייתה. השלמתי עם זה :)

דני מתהפכת על עיר שלמה ושורפת נשים וילדים זה הוליווד?

בכל מקרה ראיתי את הפרק האחרון, אני אהבתי אותו, יש לי המון ביקורות אבל מן הסתם אני לא אציין אותן עדין כי נראה שאף אחד לא ראה. אני כן אגיד שהפרק היה קצת הוליוודי מדי אבל הציון של הפרק הוא כנראה נקמנות score bombing בגלל הפרק הקודם (או אולי כל העונה) כי לקבל 4.9 זאת סתם בדיחה. אם היינו בסיטואציה שונה הפרק הזה כנראה היה מקבל 9.1 וכולנו היינו מתאכזבים שהוא לא קבל 9.9 בגלל שהוא הפרק האחרון של משחקי הכס והפרקים הגדולים של הסדרה בדרך כלל משפשפים את ה-10.

אגב, מרטין אמר להם בבולט פויינטס מה הולך לקרות כך שאל תצפה למשהו אחר מהספרים מבחינת מי ישב על הכס או השגעון של דני, רק תקבל build up שונה כך שרוב הסיכויים שאם תרצה באמת לקבל את החוויה, אולי תאלץ לקרא את הספרים :)

עריכה:
אכן score bombing.
GOT 8 6.jpg
GOT 8 6.jpg (57.81 KiB) נצפה 6671 פעמים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2019, 15:57

קיאו יש לך כנראה טעם מיוחד כי באמת שכל תגובה שנחשפתי אליה הביעה אכזבה ענקית כולל מאנשים שהגנו על העונה הזו לטענתם, אפילו הם התאכזבו וירדו על הפרק הזה, כולם ישראלים אגב אם אתה חושב שזה אספסוף אינטרנט אמריקאי שמושפע מהפרק הקודם.

אגב אני לא מבין מה העניין עם האספסוף במיוחד כשהציונים הנמוכים החריגים התחילו מפרק 3 (שזה פרק קלאסי ל 9 ומעלה) והגיעו לשיא בפרק 4 בכלל ולא בפרק 5, הם מן הסתם לא מרוצים עוד לפני העניין עם דאני והביקורת שלהם הוגנת וישרה ולא הייתי מבטל אותה בבדיחה, אם אנשים מרגישים שהרסו להם סדרה שהשוקעו בה ככה רגשית אז מותר להם גם לתת ציונים אקסטרה נמוכים בגלל זה.

אל תשכח שהציון הנמוך הוא רק לפרק הזה ספציפית, כמו שאתה רואה הציון הכללי של הסדרה הוא עדיין מהגבוהים בהיסטוריה.

מרטין מתנער מהסדרה ואומר שהיו צריכים עוד עונות, הוא מנסה להיות זהיר בלשונו (בכל זאת לא ירק לבאר ששתה ממנה) אבל לא קשה להבין מה הוא חושב על התוצאה הנ״ל בין אם הוא התכוון לאותם בולט פוינטס או לא.

בכל אופן הדיון חסר ערך כרגע כל עוד לא ראינו כולם את הפרק. אני שמח שנהנית מאיך שהסדרה נגמרה בכל מקרה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2019, 16:01

מראה שחורה חוזר ב-5 ליוני. הפעם יהיו רק שלושה פרקים בעונה הזאת, כנראה בגלל בנדרסנאץ' ששאב לא מעט מהזמן של ברוקר.

bling כתב:קיאו יש לך כנראה טעם מיוחד כי באמת שכל תגובה שנחשפתי אליה הביעה אכזבה ענקית כולל מאנשים שהגנו על העונה הזו לטענתם, אפילו הם התאכזבו וירדו על הפרק הזה, כולם ישראלים אגב אם אתה חושב שזה אספסוף אינטרנט אמריקאי שמושפע מהפרק הקודם.

אגב אני לא מבין מה העניין עם האספסוף במיוחד כשהציונים הנמוכים החריגים התחילו מפרק 3 (שזה פרק קלאסי ל 9 ומעלה) והגיעו לשיא בפרק 4 בכלל ולא בפרק 5, הם מן הסתם לא מרוצים עוד לפני העניין עם דאני והביקורת שלהם הוגנת וישרה ולא הייתי מבטל אותה בבדיחה, אם אנשים מרגישים שהרסו להם סדרה שהשוקעו בה ככה רגשית אז מותר להם גם לתת ציונים אקסטרה נמוכים בגלל זה.

אל תשכח שהציון הנמוך הוא רק לפרק הזה ספציפית, כמו שאתה רואה הציון הכללי של הסדרה הוא עדיין מהגבוהים בהיסטוריה.

בכל אופן הדיון חסר ערך כרגע כל עוד לא ראינו כולם את הפרק. אני שמח שנהנית מאיך שהסדרה נגמרה בכל מקרה :)

אין לי בעיה עם הביקורת שלהם ואני לא מבטל אותה בבדיחה, אני רק אומר שהפרק קבל review bombing ושהוא עוד פרק סטנדרטי של עונה 7-8, לא איזו קסטסטרופה נוראית ולא עילוי מדהים. מי ששונא את זה ברמה של 4.9 שזה ציון של פרק של סברי מרינן אז שיהיה לו לבריאות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2019, 16:07

אה, ואם כבר סופים הוליוודים ושיט כזה, אולי כל אחד יכתוב פה מה הסוף שהוא רוצה לסדרה? להתחשב בזה שעד הערב כולם כבר יראו את הפרק זאת תהיה ההזדמנות האחרונה :)

אה, וזה:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 מאי 2019, 16:17

אולי אתן ניתוח עם ספוילרים מאוחר יותר כשכולם יראו, אבל בינתיים בלי ספוילרים:
לא בזיון או "אסון אפילו יחסית לעונה" כמו ששמעתי הרבה לפני הפרק, אבל גם לחלוטין לא הפתעה טובה או משהו :).
סך הכל די צולע, סתמי לפרקים ומטופש לגמרי לפעמים, עם נגיעות מ-א-ו-ד עדינות של מעט רגעים טובים. לא יצאתי מרוצה, אבל גם לא באתי עם שום צפיות אחרי העונה הזאת ככה שמצד שני גם לא התאכזבתי. סך הכל סוף ראוי לעונה הזאת והקודמת.

אגב, קיאו -
ספויילר: הצג
איך בדיוק ההסבר של דאני על שליטה בפחד או באהבה מתיישב עם בראן המלך? החצי הראשון של הפרק דווקא היה לא רע (כלומר אם נתעלם מהעובדה שההגעה לשם הייתה מאוד בעייתית כמו שכבר אמרתי), התמודדו עם זה די יפה. אבל החצי השני? זה שבאמת סוגר את כל הסדרה והופך פתאום את בראן למלך כי.. כי.. כולם מפחדים ממנו? אוהבים אותו? מתפשרים עליו? מה קרה שם בדיוק?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים