נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 דצמבר 2019, 12:03

לא אהבתי סקראבס, אבל ממה שכן ראיתי פה ושם מGOOD PLACE אני חושב שהיא תעביר לי את הזמן סבבה, ולא אסבול יותר מדי

אם אתה נהנה מהוויצ'ר תצפה בקאסלוואניה. אבל קודם תצפה כבר בBERSERK GOLDEN AGE ARC 1+2+3.

וכבר חטפתי כמה ספוילרים של מלחמת הכוכבים אבל לא משהו קריטי מעבר לשם אחד שכבר כולם דיברו עליו. לא נורא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 13:37

Laskin כתב:לא אהבתי סקראבס, אבל ממה שכן ראיתי פה ושם מGOOD PLACE אני חושב שהיא תעביר לי את הזמן סבבה, ולא אסבול יותר מדי

אם אתה נהנה מהוויצ'ר תצפה בקאסלוואניה. אבל קודם תצפה כבר בBERSERK GOLDEN AGE ARC 1+2+3.

זה לא באמת סקראבס, אבל הסדרה כן מנסה להיות "משוגעת" סטייל סקראבס. כמובן כשמדברים על פנטזיה, אפשר להשתגע הרבה יותר. החלק האהוב עלי הוא המשחקי מילים, יש שם לפעמים הברקות. אני מאוד ממליץ, ביחוד לראות עם האישה, סדרה קלילה עם פרקים של 20+ דק'. היא פשוט פאן.

Laskin כתב:וכבר חטפתי כמה ספוילרים של מלחמת הכוכבים אבל לא משהו קריטי מעבר לשם אחד שכבר כולם דיברו עליו. לא נורא.

אני משער שמה שחטפת הוא מה שהראו בכל הטריילרים. אני גם משער שעדיף לדעת את זה מראש כי לקרא את זה בכיתוב פתיח ואז לחוות את ה-15 דק' המטורפות בהתחלת הסרט זה יותר מדי מידע למוח לבלוע ביחד :)

אברמס בעצם לקח את ה-15 דק' הראשונות של הסרט ואמר "תראו, זה מה שרציתי לעשות בפרק 8, אבל ב-15 דק'" מה שהופך את זה לחתיכת overload. אז אני משער שכל דבר שיהרסו לך מה-15 דק' הראשונות זה סבבה לגמרי, גם יקל לך על המוח וגם זה ממילא ב-15 דק' הראשונות :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 דצמבר 2019, 14:18

האשה כבר צפתה ב-2 עונות, אני אשלים אותן ואז נצפה ביחד בשלישית אם אתחבר

לא ראיתי את הטריילרים של הסרט האחרון :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 דצמבר 2019, 16:09

צפיתי בפרק הראשון של הוויצ'ר עם האישה. לא ממש הכירה מעבר סתם לשם, ודי נהנתה. אולי נמשיך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 17:10

Klayman כתב:צפיתי בפרק הראשון של הוויצ'ר עם האישה. לא ממש הכירה מעבר סתם לשם, ודי נהנתה. אולי נמשיך.

תכין אותה לבערך 3289567 דקות של עירום של יניפר בפרקים הקרובים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 דצמבר 2019, 19:09

חייב להודות שנשברתי אחרי 2 פרקים וחצי. המשחקים היו עשויים הרבה יותר טוב, מעניין וקוהרנטי מהסדרה הזאת. חבל יש לעולם הזה המון פוטנציאל אבל זה לא נעשה בידי ידיים מוכשרות שיודעות לבנות עולם בצורה טובה ומעניינת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2019, 19:11

אני רק אגיד, בלי להרוס כלום, שה-4 פרקים הראשונים הם כמעט פרולוג לסדרה. אבל לא התקדמתי מספיק בשביל לדעת אם היא משתפרת בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 דצמבר 2019, 21:06

DrKeo כתב:
Klayman כתב:צפיתי בפרק הראשון של הוויצ'ר עם האישה. לא ממש הכירה מעבר סתם לשם, ודי נהנתה. אולי נמשיך.

תכין אותה לבערך 3289567 דקות של עירום של יניפר בפרקים הקרובים :)

אין לה שום בעיה עם עירום
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 דצמבר 2019, 14:40

העונה הראשונה של HIS DARK MATERIALS נגמרה, ואני יכול בכיף להמליץ עליה. מקווה שהעונה הבאה תהיה עם תקציב אפילו יותר גדול, לא שזה ממש הפריע כאן אבל אני מנחש שפה ושם היו יכולים לעשות סצינות "אפיות" קצת יותר... אפיות. אחלה של סדרת פנטזיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 דצמבר 2019, 16:42

ההנאה שלי מ'האירי' גרמה לי לתת צ'אנס ולחזור לסרט אחר של סקורסזה מהעת האחרונה, שבזמנו פסלתי כי חרוט לו על המצח בענק "מרוח, איטי, כבד, ארוך" - 'שתיקה'.
והאמת? אחלה סרט לגמרי. כמו כל הסרטים בסגנון, הדעות עליו די מתחלקות לאלו שאומרים "יצירת מופת" ואלו שאומרים "שעמום חסר תכלית", ואני חושב שהוא לא זה ולא זה. אבל כן סרט טוב, בעיקר מאוד מעניין (הן בשחזור ההיסטורי והן בצד הפילוסופי), וגם אם הוא לא מחדש איזו נקודת מבט מיוחדת הוא כן מצליח לעסוק בנושא הדת ושאלת "איפה אלוהים היה בשואה" בצורה רצינית ובוגרת. יפייפה, משוחק טוב, ארוך מאוד ולעיתים איטי מדי, כן קשה לצפייה לפעמים (מהסיבות הלא נכונות) אבל מצד שני סוחף ושואב לגמרי לעולם והזמן. סרט טוב.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 26 דצמבר 2019, 11:15

bozeman כתב:אז סיליקון ואלי הסתיימה. מה אתם מסכמים?

ראיתי עכשיו את הפרק הראשון והוא ממש נהדר. הצליחו לדחוס הרבה נושאים חמים לפרק אחד, הצליחו לשמור ולפתח את הדמויות הראשיות (למשל התחרות הלא כ"כ סמויה בין דינאש וגילפויל, הפזיזות של ריצ'ארד וכו) ובעיקר היה מצחיק מאד.
איך אמר לסקין "זו הקומדיה המצולמת היחידה שאני רואה" (מאז המשרד)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2019, 13:01

כרגע, אחרי שסיליקון נגמרה - יש לי את תרגיע ופילדלפיה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 דצמבר 2019, 17:08

הסוף של סיליקון היה חביב, לא הרבה יותר. עשו עבודה טובה סה"כ.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2019, 17:24

כן, פרשו בזמן הנכון ולא משכו יותר מדי...
הפרק האחרון קצת היה יותר מדי ״מלא בעצמו״, כאילו היה מדובר בסדרה של עשרים עונות, אבל בטח יש להם פאנבייס שהעריך את זה יותר ממני :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 דצמבר 2019, 18:17

אז עברתנו לבלי תג ספויילר?

בגדול אהבתי את העונה האחרונה, היא לא הייתה חדשנית (למעשה כל השלוש העונות האחרונות לא היו כמו הראשונות) אבל אין ספק שהם הצליחו לפחות לשמור על הספינה בכיוון הנכון ולא ניסו לצאת מעמם וככה להרוס את כל הסדרה. היא נשארה נאמנה לסיפור הכללי ודווקא את הסוף הזה אהבתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 דצמבר 2019, 23:44

אף אחד מצופי הקומדיות ״המצולמות״ לא רואה Veep? בסוף היא הכי טובה מכולן בהפרש לדעתי, אולי חוץ מתרגיע.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 דצמבר 2019, 12:40

מצטער, אבל פילדלפיה זורחת מעל כולן. בפער.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 13:45

אני מת על פילדלפיה, אבל אני לא צוחק בה כמו בתרגיע או veep. היא שלישית אצלי אבל הסדר משתנה כל הזמן, תלוי בעונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2019, 14:26

ניסיתי פעם Veep ולא התחברתי, אולי משתפרת עם הזמן אבל כמו עם Bojack Horseman אף פעם לא הייתה לי את הסבלנות הנדרשת כדי להמשיך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 14:35

Laskin כתב:ניסיתי פעם Veep ולא התחברתי, אולי משתפרת עם הזמן אבל כמו עם Bojack Horseman אף פעם לא הייתה לי את הסבלנות הנדרשת כדי להמשיך

ככל שהעונות מתקדמות veep מתעלה לגאונות עם בדיחות בחלק מהפרקים שהצליחו לגרום לי מילולית לירוק קולה ששתיתי באותו זמן (למשל הסצנת פלאשבק ללידה/בית חולים של קת׳רין). הבעיה שלי עם בוג׳ק היא שראיתי חצי עונה ולא צחקתי כמעט בכלל אז זאת הייתה חוויה יותר קשה לבליעה בשבילי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 10:54

ראיתי את סטאר וורס... היה לי פה חבר מחו"ל והוא ממש רצה אז זרמתי איתו, ואפילו באיימקס.
אז אני שמח שכן צפיתי בו ככה, כי זה לגמרי סרט מאוד יפה ויש כמה סצינות שממש חובה איימקס לדעתי, ולא רק זה - גם מדובר בסרט מהנה, וכמעט ללא רגעי קרינג' - שהיו המון מהם בסרט הקודם.
בכלל, כל הסרט הזה הוא FU אחד גדול לראיין ג'ונסון, וטוב שכך.
אני לא "מסכים" כל כך עם הרבה מההחלטות העלילתיות שעשו פה אבל עדיין מדובר בסרט סטאר וורס סביר לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2019, 15:27

Laskin כתב:ראיתי את סטאר וורס... היה לי פה חבר מחו"ל והוא ממש רצה אז זרמתי איתו, ואפילו באיימקס.
אז אני שמח שכן צפיתי בו ככה, כי זה לגמרי סרט מאוד יפה ויש כמה סצינות שממש חובה איימקס לדעתי, ולא רק זה - גם מדובר בסרט מהנה, וכמעט ללא רגעי קרינג' - שהיו המון מהם בסרט הקודם.
בכלל, כל הסרט הזה הוא FU אחד גדול לראיין ג'ונסון, וטוב שכך.
אני לא "מסכים" כל כך עם הרבה מההחלטות העלילתיות שעשו פה אבל עדיין מדובר בסרט סטאר וורס סביר לגמרי.

להחשב בזה שהג'דיי האחרון היה FU לאברמס, אני משער שזה היה תיקון מסלול מתבקש כשאברמס קבל את המושכות בחזרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 16:26

ראיין בעיקר עשה FU לכל מעריצי הסדרה.
טוב, אולי רק 95% מהם...
אבל באמת שזה היה נוראי לדעתי, אתה רוצה לעשות משהו שיחרוג מכל מה שבנו? מכל מה שמאפיין את סדרת הסרטים? תעשה סייד סטורי או משהו... לדעתי הטרילוגיה הייתה יכולה להיות ממש סבבה אפ הפרק השני היה עקבי, או פשוט לא גרוע. אני נהנתי מפרק 7 עם כל הבעיות והחזרתיות שבו. נהנתי גם מ-9. אבל 8 היה בזיון שהוציא לי את כל החשק מסטאר וורס, ביחד עם סולו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2019, 16:45

Laskin כתב:ראיין בעיקר עשה FU לכל מעריצי הסדרה.
טוב, אולי רק 95% מהם...
אבל באמת שזה היה נוראי לדעתי, אתה רוצה לעשות משהו שיחרוג מכל מה שבנו? מכל מה שמאפיין את סדרת הסרטים? תעשה סייד סטורי או משהו... לדעתי הטרילוגיה הייתה יכולה להיות ממש סבבה אפ הפרק השני היה עקבי, או פשוט לא גרוע. אני נהנתי מפרק 7 עם כל הבעיות והחזרתיות שבו. נהנתי גם מ-9. אבל 8 היה בזיון שהוציא לי את כל החשק מסטאר וורס, ביחד עם סולו.

אני לא חושב ש8 היה בזיון, הוא פשוט לקח 180 מהסדרה כך שהוא עשה עבודה סופר קשה לפרק 9. הרי החצי שעה הראשונה של פרק 9 הייתה לגמרי אמורה להיות בפרק 8 של אברמס, זאת אחת הבעיות הכי גדולות של הסרט, שהם ניסו לדחוס 4 שעות של סרט לתוך שעתיים וחצי. בצורה אירונית, כריס טריו שכתב את הסרט גם כתב את BVS, עוד סרט שיכל להיות טוב אם הוא היה שני סרטים או סרט אחד של 4 שעות.

הבעיה העיקרית של פרק 8 הייתה "מורשת לא משנה ואני משחרר את הכוח משושלת משפחתית" כשכל מה ששפרקים 1-7 התבססו עליהם היה שושלות משפחתיות ומורשת. כלומר אין שום בעיה עם פרק 8, פשוט לא תקוע באמצע הטרילוגיה הזאת ובטח שלא באמצע סגת 9 הסרטים. פרק 8 יכל להיות כיוון מעניין אחרי שסגת סקייווקר נגמרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 18:56

כן, כמו שאמרתי - בסייד סטורי הוא יכול היה לעשות את זה, בפרק 8 לא.
ואני לגמרי חושב שהסרט גם היה בזיון בפני עצמו, מלבד סצינה אחת אולי שהייתה מגניבה, אבל זה לא קרוב לפצות על השיט הSJW אנטי קפיטליסטי שהיה בקזינו, או שאר רגעי הקרינג׳. באמת שסבלתי בסרט.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים